Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

14.05.2021. 13:01

»

anti soross

PLANPRATINS SACIS MURGOT KRIEVU VALODA !kur skatas valsts valodas centrs


Anti Soross ir nevīžīgs Kremļa trollis, kas nicina latviešu valodu. Kāpēc Latviski nemāki rakstīt, trolli? Teikumu sāk ar lielo burtu, bet vārdus raksta ar mazajiem burtiem. "Caps Lock" nelieto! Kur palikušas garumzīmes un mīkstinājuma zīmes? Latviešiem ir latviešu burti, bet ne angļu burti!!! Kremlin, ej un mācies rakstīt latviski!!!

Atbildēt

Хм

14.05.2021. 12:30

»

Viedais Manels

Kasīkļa raksti ir kā izolenta uz gaudojošo sētas suņu purniem. Kasīklim jāraksta divreiz, trīsreiz vairāk un visi purni būs aiztīti ciet un maskas pa virsu. Ik raksts ir kā rītausma pēc drausmas nakts, kad šķiet mēs esam dimbā, taču Kasīklis atver mums acis: Nē, dimbā ir Krievija. Aleluja...


Предлагаю еще более кардинальные варианты!
1. северная корея.
2. почти любая страна из центральной Африки. Чад, Нигерия-по сравнению с ними и в России рай.
Ну а как нам так вообще тогда не будет повода жаловаться, пора уже будет памятник власти ставить. Ведь как известно, все хорошее-это заслуга власти, а все плохое-власть тут не при чем

Atbildēt

Es

13.05.2021. 11:05

Latvijā cilvēki no visām trim Baltijas valstīm dzīvo vispieticīgāk, daudzi visnabadzīgāk. Tas ir vienīgais jēdzīgais salīdzinajums, kur būtu jādomā par nodokļu politiku. Bet pamuļķi salīdzina Latviju ar Krieviju.

Atbildēt

язычник Skolnieciņš

13.05.2021. 09:19

На прошлой неделе состоялся кощунственный праздник – День Победы. 9. май, а точнее, 8. май — это день скорби и памяти. К великому сожалению, нынешняя Российская власть, которою монополизировал диктатор Владимир Путин и его партия “Единая Россия”, превратила этот день в кощунственный праздник Великой Победы. Этот праздник кощунственный по нескольким причинам. Во-первых, Советская власть образовалась благодаря ожесточённый гражданской войне, то есть, кровавой революции. Только за счёт больших человеческих жертв, коммунистическая партия смогла прийти к власти. Цена коммунизма — это множественные человеческие жертвы. Во-вторых, в период до Великой Отечественной войны (Второй мировой войны) народы, жившие на территории Советского Союза, подвергались различным репрессиям: раскулачиванию, вольным ссылкам, расстрелам и поселению в ГУЛАГах. По кровожадности коммунистическая диктатура не уступала нацисткой диктатуре. Многие евреи полегли в ГУЛАГах. В-третьих, Советский Союз был страной агрессором, который нападал на соседние страны до того, как на Советский Союз напал Третий Рейх. Например, Советско-финская война по итогам который Советский Союз украл у Финляндии часть территории – Карелию. К несчастью, современная Россия не сделала выводы над своей историей. Российская Федерация как преемница Советского Союза не извилась за свои преступления не своим жителям, не жителям соседних стран. Вместо этого в современный России процветаем великорусский шовинизм – культ православной церкви и культ милитаризма. Современная Россия катиться в пучину тоталитаризма. Остаётся только молиться своим пращурам и Славянским Богам, чтобы в современной России оставался хоть лучик надежды на демократию и счастливое будущее. Может быть, великий громовержец Бог Перун и Богиня лета Лада помогут российскому народу…
С уважением, Skolnieciņš (Сколниециньш) из языческого капища
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Хвала Славянским Богам!
#скорбь #печаль# 9.май #ДеньПобеды #ВеликаяОтечественнаяВойна #ВоенныеПреступлена #тоталитаризм #диктатура #СССР #язычество #свобода #язычники #СлавянскиеБоги #Белобог #Чернобог #Мара #Велес #Перун #Лада #Леля #Жива #Skolnieciņš #PadomjuSavienībasNoziegumi #9.maijs

Atbildēt

Cd

13.05.2021. 09:00

Jebkuram bebram ir skaidrs, ka dzīves līmeni nosaka nevis tugriku vai eiro daudzums, kuru saņem iedzīvotājs, bet preču un pakalpojumu daudzums, kurus par šo naudu var iegādāties!Kas tā nahren par analītiku?

Atbildēt

Viedais Manels

13.05.2021. 03:17

Kasīkļa raksti ir kā izolenta uz gaudojošo sētas suņu purniem. Kasīklim jāraksta divreiz, trīsreiz vairāk un visi purni būs aiztīti ciet un maskas pa virsu. Ik raksts ir kā rītausma pēc drausmas nakts, kad šķiet mēs esam dimbā, taču Kasīklis atver mums acis: Nē, dimbā ir Krievija. Aleluja!!!

Atbildēt

Ruskij mir ir nešķirams no impēriskās domāšanas.

13.05.2021. 01:58

»

Vai mums žēl???

Krievijai lai būtu, kaut desmitiem reižu labāka dzīve, mēs tikai priecātos! Tad rastos cerība, ka varbūt viena daļa dižās uzvaras svinētāju, dotos pie saviem varenajiem!? Tātad lai veicas dižajai tautai


Būtu jau it kā pareizi, bet tajā zemē loģika nestrādā. Ja nebūs šitā putina, atradīsies tūkstošiem citu putinu, jo nozombētā barbaru masa nespēj dzīvot bez "gordostj" un "pobedobisijām" par svešu zemju iekarošanu un svešu tautu paverdzināšanu.
Darbs tur nav cieņā, galvenais manevri un ja tuvumā parādās kāds vājāks, tad tas nekavējoties jāiekaro un jānocērp kā aita.

Atbildēt

pietieklapsas zombijskapī

12.05.2021. 23:56

kārtējā debilības centra lumoeņpropaganda atkal. nu jau katru dienu bez pārtraukuma pietiek saviem vēl atlikušajiem nedaudzajiem zombij faniem iebaro vismaz 2-3 debilības centra provokatoru smērējumus. bet pa lēto pērkamā lapsa ar šitiem mēsliem pelna savu sīko naudiņu un atstrādā sev vietu pie siles. pretīgs tārps no pretīgas miskastes.

Atbildēt

Vai mums žēl???

12.05.2021. 23:45

Krievijai lai būtu, kaut desmitiem reižu labāka dzīve, mēs tikai priecātos! Tad rastos cerība, ka varbūt viena daļa dižās uzvaras svinētāju, dotos pie saviem varenajiem!? Tātad lai veicas dižajai tautai!

Atbildēt

12.05.2021. 22:28

»

Krievija ir stabili palikusi turpat kur bija - aiz nabadzīgākās ES valsts. Kādreiz tā bija Portugāle - tagad Rumānija


Drīz ES taisās uzņemt Melnkalni un Serbiju. Serbija patlaban ir tieši aiz Baltkrievijas...

Atbildēt

12.05.2021. 22:25

»

VAI ESAM IZRĀVUŠIES


Krievija ir stabili palikusi turpat kur bija - aiz nabadzīgākās ES valsts. Kādreiz tā bija Portugāle - tagad Rumānija.

Atbildēt

Renģēdājs

12.05.2021. 21:58

Tu kasīkli nemelo ja! Es tavu pieminēto 136 eiro pensiju saņemšu tikai šomēnes. Aprīlī tā Latvijā bija 80 eiro, tātad mazāk kā Krievijā. Beeeet ,kad atskaita komunālos, paliek tikai 109 eiro, atkal mazāk kā Krievijā. Šaubos ,ka Pleskavā komunālajos noplēš par hruščovkas dzīvokli 300 eiro... Paldies dievam pašvaldība nosedz komunālos ,beeeet penzim uz rokas nedrīkst palikt vairāk kā 109 eiro... -zāles ,kuras Krievijā ir trīs reizes kā minimums, citas pat piecas reizes lētākas kā Latvijā. Un ko lai ēd Kasīkli????! Cik tu esi ziedojis Latvijas trūkumcietējiem????

Atbildēt

latvijas ministrs narkobiznesmens

12.05.2021. 21:53

moralie kropli,zagli karinlevita klikes koloboranti.

Atbildēt

Jāsmejas!

12.05.2021. 20:08

»

kļimoviča aita

Godīgi? Nezinu


Tam "pazemotajam" ne silts, ne auksts par šādām bildēm. Man vispār liekas muļķīga šīs personas apspriešana.

Atbildēt

Krievija ir darbs

12.05.2021. 18:55

Latviesu zvejnieki atrod darbu Krievija ,Murmanska !Ari citi jauni cilveki no Latvijas var atrast darbu Krievija(iznemot protams latviesu ierednus) !

Atbildēt

Biedram

12.05.2021. 18:52

»

Nacionālais Atkritums

Mēs bijā un būsim vareni! Urā biedri


Baltās čībiņās būs tava varenība.

Atbildēt

cik psrs

12.05.2021. 16:51

atkritumu barojam??????????????

Atbildēt

VAI ESAM IZRĀVUŠIES

12.05.2021. 16:49

??????????????????????????????????????????????????

Atbildēt

..

12.05.2021. 16:36

Kasīklis atkal aizmirsa piebilst, ka minimālā pensija latvijā pieauga tikai dēļ Satversmes tiesas sprieduma. Tāpat to, ka minimālā pensija Latvijā no 2003 - 2019 gadam bija tikai kādi 64 - 80 eiro mēnesī (aptuveni). Krievijā tolaik bija lielāka pie zemākām dzīvošanas izmaksām.

Kasīklim vajadzēja Latviju salīdzināt ar Lietuvu, Igauniju un Poliju. Tik primitīvs salīdzinājums ar Krieviju, kas ekonomiski ļoti atšķiras, ir vienkārši neadekvāts. Kaut gan, politiski....Krievija ir Kasīkļa Latvijas politisko saimnieku ideoloģiskā barotava :)

Atbildēt

Nacionālais Atkritums

12.05.2021. 16:35

»

Krievu okupanti vēlēšanās piedāvā pārmaiņas ?!!!!

lielāku nekaunību vairs nav iespējams izdomāt...


Mēs bijā un būsim vareni! Urā biedri!

Atbildēt

Krievu okupanti vēlēšanās piedāvā pārmaiņas ?!!!!

12.05.2021. 16:28

lielāku nekaunību vairs nav iespējams izdomāt.
Bet Pūtinam var daļēji piekrist, jo 4.maija kliķe ar komūnistiem un čekas stukačiem TV ekrānos un valsts radio ir darījuši visu, lai Latvija būtu tikpat izlaupīta un korumpēta kā Krievija, bet tiesiskums izskanētu vienīgi skaļās frāzēs.
Nav arī noslēpums, ka visur kur savu kāju spēris krievu okupantu zābaks, tur asinis posts un iznīcība, kur labs piemērs ir Čehijā notiekošais. Tur pat krievu civilokupantu nav ne tuvu tik daudz kā Latvijā, bet militāro okupantu vispār nav, atšķirībā no Latvijas.
Noziedzība un nodevība plaukst visos līmeņos, izņēmums arī nav augstākie varas ešeloni. Meli ir ikdienišķa normālība, bet visi kas nav apmierināti ar marodieru, čekistu un slepkavu ieviesto kārtību, tiek nodēvēti par fašistiem vai psihenes klientiem.

Atbildēt

Derdz

12.05.2021. 16:09

LV Trūcīgie laikam turīgāki par kasīkli. VAI KASIKLIS JAU PATALOĢISKI PARANOISKI APSĒSTS AR PUTINU UN KRIEVIJU UTML. VARBUT VISI KARĀ KRITUŠIE VISIEM NO VISIEM KARIEM KĀDI BIJUŠI UN IR, BŪTU JĀPIEMIN, LAI KURĀ PUSĒ, MĀCĪBA VISIEM, KA AR MUMS KAS.MANIP., RAST KOPĪGU VALODU STARP VISIEM!

Atbildēt

kas tad nu ?

12.05.2021. 15:59

vel tikai nedelas vidus,bet kasiklis jaunu rusofobijas melu ,,rakstu,, uzcepis ! parasti jau ar tiem aplaimoja pietiek.com tikai nedelas beigas.

Atbildēt

!

12.05.2021. 15:56

»

D

Pie mums ir tikai no Krievijas ievestie griķi, un logiski, ka maksās dārgāk, kā KF


latviesu ieredni zagli uzliek Krievijas grikiem pvn,lai varetu parazitet tapat ka Krievijas gazei,ka to izdomaja noziedznieks valdis dombrovskis pirms aizbega uz briseli.

Atbildēt

CITA NEKA NAV !

12.05.2021. 15:50

»

kļimoviča aita

Godīgi? Nezinu


asv koloborantiem un pakalpiniem jau cita neka nav,ja koloniala metropole asv mulku zeme var slegt bankas,aizliegt skaidras naudas lietosanu un aizliegt pat DZELZCELA LOKOMOTIVJU DZINEJU REMONTU,vienlaicigi pieprasot klaunam trampam iemaksat 2% otkatu !

Atbildēt

Putjas Nr.?? aitām.

12.05.2021. 15:46

Путинская диктатура. Режим озверел. Александр Скобов.
https://youtu.be/Es4aQkTgAWc

Atbildēt

galvenais !

12.05.2021. 15:45

KRIEVIJA,ATSKIRIBA NO latvijas SKAIDRAS NAUDAS LIETOSANA NAV AIZLIEGTA.

Atbildēt

!

12.05.2021. 15:43

»

Un

par krieviju, tādi meli vien sanāk, ja nav pasūtījums KF nomelnošanā, tad saprotams, vajag. Tikai nav dzirdēts, ka KF kāds dzīvotu uz ielas kastē, kā tas ir visās bagātajās Rietumu valstīs un pat nav slēpts. Pat nerunājot par veco hručovku nojaukšanu par pašvaldību naudu un jaunu modernu māju celšanu...


sorositiem un nacionalkajiem atkritumiem loti patik meslu cupas njujorka un bezpajumtnieku teltis losandzelosa,tapat ka varaviksnes krasas krasotas gajeju parejas sanfrancisko. vini sapno sos savas sapnu zemes asv sasniegumus ieviest latvija,tapat ka asv sasniegumu aizliegt daudzzivoklu ires majas lietot velas mazgajamas masinas un privatmaju teritorija aizliegt audzet gurkus,tomatus,kirsus un abolus.MAKSLIGA ZALE AP kartona/finiera PRIVATMAJU ,TAS IR ASV DZIVESSTILA VIENIGAIS SAPNIS.

Atbildēt

hits

12.05.2021. 15:42

»

https://coronavirus-monitor.ru

izbeidz rusofobiju krievu valoda izplatit.tev tapat neviens netic un tavas mulkibas nelasa


Ja Tu nemāki lasīt, tad paliec muļķī, neko nezinot, nesaprotot.

Atbildēt

!

12.05.2021. 15:40

»

Atmaskosim izcilnieku & kudora melus !

Krievija saslimtiba ar covid-19 ir 10 reizes mazaka neka latvija rekinot uz 100000 iedzivotajiem ! https://coronavirus-monitor.ru


Krieviem vienīgajiem ir vakcīnas pret covid-19, bet pārējām valstīm ir uzspiesta amīšu inde, ko sauc par vakcīnu un nokuras mirsim.

Atbildēt

https://coronavirus-monitor.ru

12.05.2021. 15:36

»

Хм

Вот убедите меня, что это не пример манипулирования...


izbeidz rusofobiju krievu valoda izplatit.tev tapat neviens netic un tavas mulkibas nelasa.

Atbildēt

Un

12.05.2021. 15:36

»

viesis

Cik vispār var ņemties ar to Krieviju. Visi labi zina, ka Latvijā dzīve nav tā labākā, mēs atpaliekam ne tikai Eiropas līmenī bet pat no Lietuvas un Igaunijas. Un līdz ar to ir pilnīgi vienalga, vai Krievijā ir labāk vai sliktāk kā mums, jāsāk domāt beidzot pašiem par sevi.Ja nu vienīgi ir cilvēciņi...


par krieviju, tādi meli vien sanāk, ja nav pasūtījums KF nomelnošanā, tad saprotams, vajag. Tikai nav dzirdēts, ka KF kāds dzīvotu uz ielas kastē, kā tas ir visās bagātajās Rietumu valstīs un pat nav slēpts. Pat nerunājot par veco hručovku nojaukšanu par pašvaldību naudu un jaunu modernu māju celšanu vietā.

Atbildēt

D

12.05.2021. 15:28

»

P.

Biju veikalā, palūkojos uz lētākajiem griķiem – "Izcelsmes valsts: Lietuva". Ukrainas produkta izstrādājumi arī ir manīti


Nu ukraiņu radioaktīvos, rij pats, bet leiši raksta, ka viņu, lai mūsu idiot-naciki pirktu. Igauņi godīgāki, tie raksta--KF.

Atbildēt

kļimoviča aita

12.05.2021. 15:17

»

lauķis

Vai tas vispār ir cilvēks


Godīgi? Nezinu.

Taču runa nav par to, bet gan - nevajag mēģināt pazemot citus [cilvēkus], kroplīgi kariķējot to fotogrāfijas.

Tas liecina tikai un vienīgi par paša izsmējēja līmenī.

Atbildēt

viesis

12.05.2021. 15:09

Cik vispār var ņemties ar to Krieviju. Visi labi zina, ka Latvijā dzīve nav tā labākā, mēs atpaliekam ne tikai Eiropas līmenī bet pat no Lietuvas un Igaunijas. Un līdz ar to ir pilnīgi vienalga, vai Krievijā ir labāk vai sliktāk kā mums, jāsāk domāt beidzot pašiem par sevi.Ja nu vienīgi ir cilvēciņi, kuri ņemoties ar Krieviju kompensē savus mazvērtības kompleksus, bet tas ir diezgan stulbi.

Atbildēt

Patiesais

12.05.2021. 15:08

Krievijā skaitļi par Covid netiek meloti,- bet Latvijā ?. tas ir pirmkārt. Otrkārt, Krievija ir bagāta, un spēj resursu dēl būt neatkarīga, palīdzība no citām valstīm nav vajadzīga. Latvija bez Eiropas pabalstiem neizdzīvotu pat piecus gadus. Tā kā Latvija- nav izcila. Tas gan nenozīmē ka viss ir sūdaini, bet lielīties nevajaga, un salīdzināt Latviju ar Krieviju arī nevajaga, jo pārāk atšķirīgas ir svara kategorijas, un pielīdzināt Latviju lielvalstij ir idiotiski.

Atbildēt

lauķis

12.05.2021. 15:06

»

Nesapratu

Bet - ja tas cilvēks ir tādā paskatā


Vai tas vispār ir cilvēks?

Atbildēt

Хм

12.05.2021. 14:13

Вот убедите меня, что это не пример манипулирования.
Русделфи.
Одна из главных новостей
Госканцелярия готовит повышение зарплат: премьер будет получать на 266 евро больше
в комментариях народ пеной исходит "как эти правящие латыши за..".
Открываем Латделфи. на заметном месте новость
Covid-19: Slavenie hokejisti Fetisovs un Burē sēž izolācijā, lai uzspēlētu ar Putinu
Комментаторы дают себе волю про Россию и Путина.
При этом нет новости (пока что) про повышение зарплат -чтобы не отвлекать лат.комментаторов от новости о Путине? Пусть пар там выпустят?
И да-ну вот какая нам разница, что там Путин? да пусть хоть месяц в своем бункере на изоляции сидит и других держит!

Ну вот как это не считать осознанной политикой редакции, когда для каждой аудитории осознанно подкидываются те новости, которые ожидаемо вызовут резонанс.

Atbildēt

Хм

12.05.2021. 14:05

»

ha-ha

Krievijā ar viņas dabas bagatībām varētu dzīvot kā arābu emiratos,taču tur ,tāpat kā Latvijā,valda komunistiskais kapitālisms un ienākumi tiek sadalīti bijušo komunistu labā.Visie šie Hodorkovski,Abramoviči un daudzi,daudzi citi ir no komunistu un kriminālās pasaules nomeklatūras un autoritātēm...


Это факт, с такими ресурсами могли жить намного лучше. Но опять же, вот хватило мозгов в тучные годы сделать стабилизационный фонд, из которого можно сейчас подкормить недовольных жителей, кинуть им пособия.
А у нас все в кредит. При этом мы же не греки, мы гордо не будем потом просить списать часть кредитов.
Может и поэтому нам постоянно и приводят пример "а вот в России", чтобы поменьше задавали вопросов "а почему не как в Эстонии". Тем боле там же тоже почти 30% оккупантов. Значит, можно найти такое решение, чтобы этот вопрос меньше мешал.

Atbildēt

kļimoviča aita

12.05.2021. 13:42

Vēl kas - ievietojot šādu cita cilvēka foto, kasīklis (vai PIETIEK?) nevar pazemot šo cilvēku, bet gan tikai sevi!

Un te nebūt nav runa par to, kas ir Putins, un patīk viņš, vai ne.

Atbildēt

kļimoviča aita

12.05.2021. 13:35

Ir tikai 1 (viens) sētas suns (viņš arī žogvāvere, rensteles kaķis, vienkārši cilvēks-cūka).
Tas gaudo nepārtraukti, ar regulāriem intervāliem, kad tam atkal sagribējies ēst.
Bet mēs jau esam pie tā pieraduši, un šī dīvainā mutanta vārds ir - kasīklis!

P.S. Šis kasīkļa gara darbs ir tik bezgala primitīvs, ka nevar kalpot par analītisku materiālu tam, kur dzīvot labāk - Krievijā, vai Latvijā.
Ievērojams šis skricelējums ir vien ar to, ka laikam taču kāds PIETIEK lasītājs ir atbilstoši tik pat primitīvs, un veido kasīkļa mērķauditoriju...

P.P.S.
Ja miskastnieks kasīklis patiesi būtu Latvijas patriots, viņš domātu, kā radīt reālu alternatīvu šeit, savā Dzimtenē esošajām problēmām.
Tā vietā kasīklis d*rš, d*rš, d*rš...
D*rsējs!

Atbildēt

Žulis

12.05.2021. 13:06

Ja autors salīdzina skaitļos algas un pensijas (t.i. iedzīvotāju ienākumus) starp Krieviju un Latviju, bet pirms tam uzraksta ka "Protams, ka izmaksas katrā valstī ir dažādas, bet tās nav pārāk lielas atšķirības.", tad tā ir cilvēku muļķošana. Ja jau izmaksām, tai skaitā preču cenām starp Latviju un Krieviju "nev paŗāk lielu atšķirību", tad kādēļ tā muita un preču ievešanas ierobežojumi darbojas uz Krievijas - Latvijas robežas?

Atbildēt

ha-ha

12.05.2021. 12:26

Krievijā ar viņas dabas bagatībām varētu dzīvot kā arābu emiratos,taču tur ,tāpat kā Latvijā,valda komunistiskais kapitālisms un ienākumi tiek sadalīti bijušo komunistu labā.Visie šie Hodorkovski,Abramoviči un daudzi,daudzi citi ir no komunistu un kriminālās pasaules nomeklatūras un autoritātēm.

Atbildēt

P.

12.05.2021. 12:06

»

D

Pie mums ir tikai no Krievijas ievestie griķi, un logiski, ka maksās dārgāk, kā KF


Biju veikalā, palūkojos uz lētākajiem griķiem – "Izcelsmes valsts: Lietuva". Ukrainas produkta izstrādājumi arī ir manīti.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....