Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ha

27.04.2020. 12:49

Kur nu šitais puskoka lēcējs un Šlesera pakalpiņš Gobzems runās kaut ko par dekolonizāciju?! Pagājušās vēlēšanās viņš taču grasījās veidot valdību ar kolonizatoru partiju Saskaņu! Labi, ka viņam, kā parasti, neizdevās...

Atbildēt

Es

27.04.2020. 12:17

Jo ātrāk šitos dddirsējus saliks būros, jp labāk.

Atbildēt

ddd vs gobzems

27.04.2020. 09:30

ddd pasaka to, no kā gobzems baidās.gudri un drosmīgi latvieši.gobzems tikmēr sēž krūmos.

Atbildēt

ddd sizofrenikus uztur na

27.04.2020. 07:05

»

kkk

Interesanti no kā pārtiek pamuļķis Garda


papetiet ddd sizogreniku draugu sakarus socialajos tiklos.

Atbildēt

Jā, bet

26.04.2020. 10:59

»

Atcerieties

Tie kas runā par dokolonizāciju, viņi vēlas pilsoņu karu Latvijā. Viņiem ir uzspļaut uz Latvijas, latviešu tautas nākotni


Tātad, tavuprāt, koloniālās varas pārstāvju un viņu ielikteņu padzīšana no valsts varas gaiteņiem ir spļāviens uz Latvijas un latviešu tautas nākotni? Es gan uzskatu, ka tieši viņu atstāšana pie varas ir tas spļāviens uz Latvijas un latviešu tautas nākotni. To apliecina arī tā bēdīgā situācija, kurā mūsu valsts un tauta viņu vadībā ir nonākusi pa šiem gadiem.

Atbildēt

Atcerieties

26.04.2020. 10:25

Tie kas runā par dokolonizāciju, viņi vēlas pilsoņu karu Latvijā. Viņiem ir uzspļaut uz Latvijas, latviešu tautas nākotni.

Atbildēt

Nums pilnīgi piekrītu, bandītu jumta pakalpojumus nepieņemu un neizmantoju

26.04.2020. 07:29

»

khm

Kad tiks arestēti policijas darbinieki no Sarkandaugavas iecirkņa? Kuri ar ALFA priekšgalā izpilda pasūtījuma slepkavības? Un ārsti piesedz ka nāve iestājusies dabigu apstākļu dēļ? Viens no veidiem ir sadurstit cilveku ar insulīnu, lidz iestajas hipoglikemikas koma, un rezultātā NĀVE, un tā kā insulīns...


tomēr informācija man ir pitiekami laba. Policija savās interesēs sadarbojas ar organizēto noziedzību sava darba statistikas uzturēšanai, pašai veicinot noziegumus, kas pārsvarā nakad nav saistīti ar slepkavību. Bet, ja policija visu kontrolē, var noslepkavot “ar insulīnu” un citādi, lai slēptu savu noziegumu pēdas. Šodien uzņēmējam ir divas frontes - no valsts VID bandītisma, ko organizē cionistu Saeima ar centrālo valdību un mainīgo nodokļu un cita veida likumdošanu un organizētā noziedzība. Policijā ir velti meklēt atbalstu, ja pierādījumi jāvāc policijai, jo tā pati organizē, kontrolē un “atklāj” noziegumus. Cietumu sistēmā nekas nav mainījies no PSRS laikiem ar ASV ieviesto “likumīgo zagļu” institūciju PSRS ekonomikas sagraušanai, šodien graujot Latvijas ekonomiku. Bandītu grupējumu “shodkas” notiek joprojām Krievijas organizētās noziedzības kontrolē. Sabiedrība var šausmās nodrebēt, ja sāksies nopietna krīze! Izbaduši ir un būs gan policisti, gan bandīti. Bet slependienesti ir komercializējušies ar citu valstu slependienestiem un valsts korporāciju, korporācijas partokrātijas drošības interesēs.

Atbildēt

sēlis

26.04.2020. 07:28

»

kkk

Interesanti no kā pārtiek pamuļķis Garda


Garda ir sektas vadītājs, viņu uztur sektanti ,kā tas visur pieņemts, psihiski neveselu cilvēku kopums!

Atbildēt

kkk

26.04.2020. 06:24

Interesanti no kā pārtiek pamuļķis Garda?
Respektīvi, kas viņam maksā, kas uztur viņa suņu murgu lapeli.
Kāda tur dekolonizācija, reāls, apmaksāts demagogs. Tikai kurš vai kas uztur šo idiotu kompāniju.

Atbildēt

tikai par velti un ar piegadi

26.04.2020. 00:49

»

Žanis

Garda... tas tu? "Savukārt, es aicinu visus latviešus pirkt, pasūtīt un lasīt avīzi "DDD", jo tā šobrīd ir VIENĪGĀ avīze


ddd lapele deriga vienigi krasns iekurei un ari tad tikai par velti ar piegadi lietotajam.

Atbildēt

Modra

25.04.2020. 22:59

»

valdrājs

Rakstu izlasīju. Patika. Piekrītu...


Paldies par Jūsu skaidro saprātu! Pilnībā piekrītu Jums. Te nu ir tie daži, kuru dēļ ir vērts runāt...

Atbildēt

khm

25.04.2020. 22:42

Kad tiks arestēti policijas darbinieki no Sarkandaugavas iecirkņa? Kuri ar ALFA priekšgalā izpilda pasūtījuma slepkavības? Un ārsti piesedz ka nāve iestājusies dabigu apstākļu dēļ? Viens no veidiem ir sadurstit cilveku ar insulīnu, lidz iestajas hipoglikemikas koma, un rezultātā NĀVE, un tā kā insulīns ir cilveka hormons, neviens nemaz nepārbauda to. Ka ari piesedz naudas atmazgatajus, pvn shemas ar Krievijas pilsoni Sergeju uz kura uzsakts kriminālprocess, narkotiku tirgošanu.
Olegs Želobovskis bijušais policijas darbinieks, tirgo narkotikas zem savu bijušo kolēģu jumta, strādā ar Sarkandaugavas bokseriem, kurus izmanto konkurentu slāpēšanai... Nikita Barničs strādā taksi, patstāvīgi atrodas amfetamīna reibuma un piedalas visā šajā shemošanā
Allažu policijas iecirknī cilveku pratināšanas vai pareizak dakot spīdzināšanas laika izmanto acetilholinblokatorus vai benzodiazepinus un citas psihoaktīvās vielas, ka rezultata cilvēks nemaz pratināšanas faktu neatceras, tas ir ta saucamais наркодопрос
Samanta Liepina, mazgadīgā mauka, kas barbitālu pieber klat veciem, pēc ka iestajas amnezija, un ko vēlāk izmamto lai izveidotu kompromatu ar ko šantažē cilvēkus, šis maukas pakalpojumus izmanto Sarkandaugavas menti.
Erti un efektivi. Menti vēlāk uzraksta ka ir paņemts pedofils, un tādā veidā cilvēku izmanto, spiez sniegt nepieciešamās liecības, tas viss notiek ar Sarkandaugavas iecirkņa vadības ziņu un piesegšanau. Ir bijuši gadijumi ka spīdzinot cilvēku netīšām nogalina, pārsvarā to nekur neafišē un vainigos nesoda.
2017 gada maijā organizēja slepkavību Mangaļu dzelzceļa stacijā, diemžel paši gandrīz vai kļuva par upuriem. Tika izsaukta atras palīdzības mašīna uz izsaukumu it ka palidzet diabēta slimniekam, un arsti izsauca policiju, kura atbraucot uz notikuma vietu sastapa savus kolēģus, protams tas viss bija noklusets. Taja visā piedalijas Nikita 1997 gada dzimuma no Vecmīlgrāvja un Sergejs krievijas pilsonis kurš organize naudas atmazgāšanu.
Viens no izpildītājiem ir recidivists Marats Briedis, dotaja momentā atrodas cietumā par apsaudi Vecmīlgrāvī, ievainoja divus divus cilvekus un ar kura svētību šobrīd tiek pārdotas narkotikas Vecmīlgrāvī, un par ko šamais saņem naudu, kuru starpnieki viņam nosūta uz cietuma netiešā veidā. Policija par to zin, ber neliekas ne zinis, jo paši ir iesaistīti visos šajos melnajos darbos. Alfa 900 vienība ir viena no šo noziedznieku atbalsta grupam, kas iznīcinājis rādījumus un brīdina par briesmām.
900 vieniba izmando gps jummerus lai viltotu davus maršrutus, gsm jummerus un citas tehniskas ierīces. Veic prettiesisku noklausīšanos bez tiesas lemuma, un pardod informaciju dažādiem kriminaliem elementiem

Atbildēt

Covid 19

25.04.2020. 21:12

Slima suņa murgi.

Atbildēt

Viks

25.04.2020. 20:38

»

Modra

Skatos, ka te aizrautīgi sācis blēt aitveidīgo pūlis, ko mēdzam saukt par tautu. Prātā nāk Steidzītes dzejolis...


Varētu piekrist tai Aitai!, kura Jums atbildējusi, tikai mulsina tas, ka viņa ir tikai Aita! - bez jebkāda normāla vārda. Visam viņas teiktajam it kā būtu taisnība, izņemot "Tad kāpēc vainot latviešus, ka tie mīl šo zemi, bet ienīst šo valsti?" Latviešus var vainot tajā, ka viņi pieļauj, ka Latvija ir kļuvusi par ŠO valsti, nevis latviešu valsti. Pirmkārt jau ir jāpadzen ārējais ienaidnieks, nevis jāsamierinās ar okupantu integrāciju savā zemē, ja reiz to mīlam, un tas būtu apliecinājums, ka tiešām mīlam savu zemi. Uz to arī aicina 'DDD". Paldies viņiem par pašaizliedzību, neskatoties uz nievām, kuras saņem pretī. Par putras bļodu domāsim tad, kad būsim saimnieki savā zemē.

Atbildēt

manuprāt

25.04.2020. 20:25

Saeimas deputāti var ietekmēt daudzas lietas.Tas pats Aldis Gobzems-tik dūšīgs runātājs un drosminieks,bet kāpēc tad viņš nerunā par tik svarīgu lietu,kā dekolonizācija un deklarācijas pildīšana.Gardas kungs taču viņu mudina to darīt.Lai tad viņš pasaka,ka ir pret deklarācijas pildīšanu,un kāpēc viņš ir pret.Algu taču viņš saņem.Daži pārmet to NA,bet viņi ar savu balsu skaitu nevar neko panākt,sorosa kalpi,visādi parattīstībai un citi dekolonizāciju neatbalsta.Nav saprotams,kāpēc latvieši par tādiem balso.Katru 9.maija orģiju dalībnieku gribētos reģistrēt un pieklājīgi palūgt gada laikā aizvākties no Latvijas.Tur taču var redzēt tos ārējos ienaidniekus,par kuriem runā un raksta Gardas kungs.Bet deputāti klusē par šo tēmu.

Atbildēt

Vita

25.04.2020. 20:04

»

Žanis

Garda... tas tu? "Savukārt, es aicinu visus latviešus pirkt, pasūtīt un lasīt avīzi "DDD", jo tā šobrīd ir VIENĪGĀ avīze


Apbrīnojama ir dažu indivīdu aprobežotība, nomelnojot DDD. Laikraksts taču pauž un cīnās par to pašu, par ko cīnījās savulaik Gunārs Astra, Pilsoņu Kongress, visi latvieši, kuri stāvēja Baltijas ceļā, piedalījās barikādēs un kuru sirdīs trīcēja brīvību un Taisnīguma piepildījumu alkstošais putnēns, kuru "nožņaudza" rupjas nākamo varas kliķu šuleru rupjās rokas. Nepadodieties tie,līdz kuru sirdīm šo roku gramstīgie pirksti vēl nav aizsniegušies!

Atbildēt

Hmmm

25.04.2020. 19:29

»

Jā, bet

Tu esi smieklīgs! "Es neesmu lasījis, bet man ir savs viedoklis


Ir lietas, ko mēs varam ietekmēt, un lietas, ko nevaram. Gudrība ir atšķirt šīs divas lietas. Labi, DDD dara daudz, es nesaku, ka tas ir slikti! DDD dara visvairāk, ja salīdzina ar LRTT trakuci un tā saucamo NA! Esmu praktiķis, kas saprot, ka neko nevaram izdarīt, mūsu ir par maz. Jau! Bet viss var mainīties ātri. Situācija briest. Būs latviešu milzu atplūdi no UK. Būs daudz, ļoti daudz neapmierināto. Kliķe to zin un centralizē varu ar VDD un palielina kontroli. Sabiedrības kontroli. Tad, ja man nevajag uzturēt savu nacionālo iekšējo stāvokli, lasot DDD, man tas jādara? Vai tā? Papildus sevi jātracia, lasot, zinot, ka reāli neko nevaram šobrīd grozīt. Nē! Man nevajag! Varbūt pat, ka nekad neiestāsies mums labvēlīgi apstākļi. Varbūt iestāsies. Es daru, ko varu.

Atbildēt

valdrājs

25.04.2020. 19:18

Rakstu izlasīju. Patika. Piekrītu.
Lasu komentārus, kas rej uz DDD. Domāju, ka tie ir daźi sorosa rējēji. Jo sorosam kalpojošajiem DDD ir kā skabarga pakaļā. Atceros vēl nila muižnieka ārdīšanos. Tieši šī ārdīšanās lika man pirmo reizi nopirkt DDD. Pirms kādiem 15 gadiem. Man patīk šī avīze. Skarba, bet patiesa.

Atbildēt

Jā, bet

25.04.2020. 19:02

»

Es nelasu DDD

Visu nevar attiecināt uz DDD. Tur ir tikai vārdi. Darbu nav


Tu esi smieklīgs! "Es neesmu lasījis, bet man ir savs viedoklis."
Kādus darbus tu gaidi? Katrs dara to, ko var izdarīt. Ko tu esi darījis, ka no citiem tos darbus prasi? Ak tā, tu jau esi tikai muldētājs. Kaut ko darīt - tas ir visu citu pienākums.

Atbildēt

Aita!

25.04.2020. 18:40

»

Modra

Skatos, ka te aizrautīgi sācis blēt aitveidīgo pūlis, ko mēdzam saukt par tautu. Prātā nāk Steidzītes dzejolis...


Kurš latvietis negrib savu valsti? Pašlaik šī 4. maija cionistu korporācija nav tā valsts, kura aizstāv latviešu tiesības un intereses. Tad kāpēc vainot latviešus, ka tie mīl šo zemi, bet ienīst šo valsti?

Atbildēt

kāpēc uzsverat

25.04.2020. 18:13

»

Žanis

Garda... tas tu? "Savukārt, es aicinu visus latviešus pirkt, pasūtīt un lasīt avīzi "DDD", jo tā šobrīd ir VIENĪGĀ avīze


vārdu 'vienīgā"?Vai tad nav vienīgā?Kura avīze tad vēl aicina pildīt Saeimas deklarāciju par Latvijas okupāciju?Gribētos zināt.Kundze Kreituse tolaik bija Saeimas priekšsēdētāja,kura vēlāk paziņoja ,ka deklarācija esot pieņemta "priekš atvilknes".Nu tad lai tagadējā Saeima sameklē atvilknē to deklarāciju un sāk pildīt,uzrunājot kaimiņvalstis,lai aicina savējos mājās.Putina kungs būtu priecīgs,jo tur jau muslimi un ķīnieši nāk iekšā pūļiem vien.Krievu pasaule jeb russkij mir sāk iznīkt.To vajadzētu apturēt.Izskatās,ka te dažiem nepatīk tas,ko dara avīze DDD,un tas ir ļoti dīvaini.

Atbildēt

Modra

25.04.2020. 17:35

Skatos, ka te aizrautīgi sācis blēt aitveidīgo pūlis, ko mēdzam saukt par tautu. Prātā nāk Steidzītes dzejolis:
Klusēt vai runāt?

Gribas klusēt, neteikt vairs ne vārda,
Ja neviena nav, kas dzirdēt grib.
Tikpat kā vējš, kas sausas lapas ārda,
Un pie viena tukšās mucās rīb.

Bezjēdzība šodien apkārt valda –
Pērles nemeklē, bet pelavas.
Ja kāds domu viedu liek uz galda,
Balsi paceļ, trako nejēgas.

Tomēr labāk neklusēt, bet runāt,
Varbūt netālu ir kāds, kas most?
Un viņš pateiks tam, kas vēl grib zināt,
Tā, līdz Patiesības lāpa uzliesmos.

Tā nu paskatīsimies, cik ir to, kuri kaut ko grib dzirdēt un saprast, kuri spēj domāt un izceļas no šī aitveidīgā pūļa. Vai ir vērts runā? Vai tiešām nav latviešu tautas, kurai no svara būtu sava un savas valsts nākotne, kura vēlas padzīt okupantus, lai tā nenokristu bezdibenī? Ak, latvieši, latvieši, vai nav kauna būt par aitām, kuras ved uz kaušanu?!

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

25.04.2020. 17:29

Lasām: "Ar ko viņi atšķiras? Cilvēks nedzīvo no maizes vien. Viņam ir vajadzīgas augstākas enerģijas..."

Nu te DDD vēlme piepildījusies: šim nolūkam tiek ieviests 5G internets! Tas kā reiz darbojas augstfrekvences režīmā! ;)

Atbildēt

Tagad

25.04.2020. 17:12

»

Ug-is

Nu, karote, tev cepumoņš,pareizi saprati uz ko šie velk


Neliela deportācija nekaitetu

Atbildēt

Cyril

25.04.2020. 17:11

Bauri urodi

Atbildēt

Ug-is

25.04.2020. 16:57

Vakar arī divi ar covif nomira, viens izkrita pa 6 stāvā logu otrs pa kļuva zem vilciena.

Atbildēt

Jā, bet

25.04.2020. 16:35

»

smieklīgi

ir dēvēt DDD par politiķiem.Tā nav partija


Tavā uztverē laikam tikai tie ir politiķi, kuri zog, melo un apkrāpj savu tautai, bet tie, kuri kaut ko dara tautas labā nav politiķi? Un tu tiešām domā, ka katra brandža, kas sevi nosauc par partiju automātiski kļūst par politiķiem?!

Atbildēt

Prostais latvietis

25.04.2020. 15:51

Nav skaidrs kāpēc DDD politiķi necīcīnās par Saemas atlaišanu un tā skaitliskā sastāvā samazināšanu. Tagad uzbrukuši Gobzemam. Protams vieglāk nomelnot vienu cilvēku, nēkā cīnīties pret veselu sistēmu. Vai tiešām Jums nav zināms, ka balsu vākšanu par Saemas atlaišanu kontrolē Varam ministrija ar mērgli pūci priekšgalā? Savākt parakstus šinī situācijā ir nereāli. Vai jūs saprotat? Tanī laikā jūs nodarbojaties ar Gobzrma nogriešanu. Atklāti sakot smieklīgi...

Atbildēt

Jā, un tad?

25.04.2020. 15:47

»

Žulis

Uzjautrinoši un vienlaikus kaitinoši ir lasīt valdošās kliķes troļļu fermas mēģinājumus komentāros kaut kādā veidā diskreditēt avīzi "DDD" un tās veidotājus. Nav jau nekādu piemērotu faktu, ne argumentu ko likt lietā, tāpēc atliek tikai mētāties ar apvainojumiem, rupjībām, vai tēlot stulbeņus jautājot...


Uzturēt nacionālo pašapziņu? Traki gan, ka tā jāuztur. Tā ir, vai tās nav! To nevar ne nopirkt, ne uzturēt, Žuli!

Ja saki, ka “cenšas atgriezt nacionālo pašapziņu”? Atgriež un paliek par kosmopolītiem? Ak, DDD!

Atbildēt

un ja arī

25.04.2020. 15:46

»

Žanis

Garda... tas tu? "Savukārt, es aicinu visus latviešus pirkt, pasūtīt un lasīt avīzi "DDD", jo tā šobrīd ir VIENĪGĀ avīze


tas būtu pats Garda?Nu,un tad?Tas būtu tikai normāli.Un ko tu,Žanīt,aicini lasīt?Savus dumjos komentārus?

Atbildēt

nu,vai zin..

25.04.2020. 15:42

»

formula

Runājot populāra blogotāja vārdiem , tie DDD ir tukšdirsēji. Tāda varza rada iespaidu,ka valstī,kur pie teikšanas ir politmafija, viss ir kārtībā ! Jo,re, eksistē taču opozīcija,kura nereti sadūšojas pabļaustīties


Pat mena pacietība beidzās.Nodēvēt DDD par "varzu,kura nereti sadūšojas pabļaustīties".....DDD iznāk jau apmēram 20 gadus katru mēnesi divas reizes un raksta baltu patiesību.Jūs gribat,lai viņi to dara vēl biežāk,vai kā? Es arī.

Atbildēt

Mirdziņa

25.04.2020. 15:24

Uzteicams ir komentārs, ko ievietojis Žulis. Pievienojos visam! Man tikai vairums komentāru, kuros mēģina diskreditēt laikrakstu "DDD", nevis uzjautrina, bet skumdina, jo tas liecina, ka latviešu vairākuma domāšana ir zemāka par zāli.
Mētāšanās ar apvainojumiem, rupjībām "DDD" veidotāju virzienā, pierāda, ka latviešiem vispār neuztrauc tautas nākotne. Integrācijas un liberasma bacilis pilnīgi saēdis smadzenes un sirdis. Tas raisa nevis smieklus, bet asaras.
Pievienojos aicinājumam pirkt, pasūtīt un lasīt avīzi "DDD" - tas būs pirmais solis uz nacionālās pašapziņas un pat elementāras cilvēcības atgūšanu.

Atbildēt

Žulis

25.04.2020. 14:56

Uzjautrinoši un vienlaikus kaitinoši ir lasīt valdošās kliķes troļļu fermas mēģinājumus komentāros kaut kādā veidā diskreditēt avīzi "DDD" un tās veidotājus. Nav jau nekādu piemērotu faktu, ne argumentu ko likt lietā, tāpēc atliek tikai mētāties ar apvainojumiem, rupjībām, vai tēlot stulbeņus jautājot kāpēc "DDD" necīnās pret "NATO okupantiem" un "svešzemju ielikteņiem", kāpēc neapvienojas ar nacionālistu lomas tēlojošajiem klauniem no NA, kas sēž Saeimā, kāpēc nevajā Brīvības pieminekļa apčurātājus....
Savukārt, es aicinu visus latviešus pirkt, pasūtīt un lasīt avīzi "DDD", jo tā šobrīd ir VIENĪGĀ avīze, kas jau gadiem ilgi cenšas latviešiem atgriezt nacionālo pašapziņu un izglītot politiskajos jautājumos. Turēt viņus aizdomās kaut kādās savtīgās interesēs vai politiskā kapitāla vairošanā ir vienkārši smieklīgi. Tie, kuriem ir tādas intereses sēž Saeimā, vai vismaz spieto ap to, jo tieši tur tiek dalīta nodokļos nomaksātā nauda.

Atbildēt

DDT un TT

25.04.2020. 14:25

Klaunu teiktajā, iespējams, iesprukuši daži patiesi vārdi; nu kam negadās? Tomēr tādēļ tie jau nav pārstājuši būt par klauniem ...

Atbildēt

Soross un Gobzems

25.04.2020. 14:19

»

lili

Un tu Mirdzina piever savu smirdigo muti...kas Tevi te klausas...Visa Tauta kurai ir ar sapratu viss kartiba visi atbalsta Gobzemu un ne jau tadus Sorosa sektantus.....Izlien no burpula un apskaties apkart...Cilveki redz un saprot ka strada opozicija un ka Gobzems visu patiesibu pasniedz sabiedribai...


abiem vienāda merkantīla domāšana, Es jums piekrītu. Cionistu 13. Saeima ar Sorosa politiku, kurā Gobzems spekulatīvi uzrāda trūkumus varas politikā. Tāds ir cionista Gobzema uzdevums, brīžiem taisot cirku tautai, vadīt ar trūkumu uzrādīšanu pašu tautu! Gobzema uzdevums, uzrādot trūkumus, ir aicināt tos novērst un stiprināt cionistu 4. maija valsts korporāciju!

Atbildēt

lili

25.04.2020. 14:06

»

Mirdziņa

lili, ja ar Gobzemu lielākā daļa tautas, tad latviešiem pilnīgs bezceris, jo ar pūļcilvēka domāšanu skaistu nākotni nesasniegsi. Pie tautas piederošajiem skaidrs, ka ar tādiem kā Gobzems vadībā, iestūrēsim purvā. Pārfrāzējot kādu padomju laiku sporta komentētāju: "Mums tādi gobzemi nav vajadzīgi...


Un tu Mirdzina piever savu smirdigo muti...kas Tevi te klausas...Visa Tauta kurai ir ar sapratu viss kartiba visi atbalsta Gobzemu un ne jau tadus Sorosa sektantus.....Izlien no burpula un apskaties apkart...Cilveki redz un saprot ka strada opozicija un ka Gobzems visu patiesibu pasniedz sabiedribai....Paskatieties kas notiek domubiedru grupas kuras atbalsta Gobzemu...vairaki tukstosi apvienojusies....Ta ka vari neteret energiju un nesmirdinaties ar savu netiro muti...!

Atbildēt

Es neatbildēju uz galveno jautājumu, bet sāku par sevi

25.04.2020. 13:39

»

Mirdziņa

Interesanti, kādus darbus pilsonis sagaida no "DDD"? Manuprāt, viņi ir vienīgie, kuri kaut ko dara. "DDD" veidotāji godprātīgi dara savu darbu kā žurnālisti - raksta par patiesi būtisko un ne mirki nepakļaujas liberasma smakojošajām vēsmām. Vai tas nav lielisks darbs...


Ko sagaidām no DDD? Ko sagaidu?

Ja paskatās no malas, DDD formāli pauž “cienīgu latvieša nostāju”, uztur nacionalitāti. Tas nav maz! Lai atbildētu, ko sagaida latvieši, ir jābūt dialogam, kurš DDD ar latviešiem bez avīzes iztrūkst. Tātad - kaut ko DDD paši labi neredz. Tauta pavelkas aiz līderiem. Tēžu nemitīga atkārtošana neveicina līderismu. Bez manis, visticamāk, DDD paši redz, kas un kāpēc neiet plašumā un dziļumā! Tur jābūt pētījumam, lai atbildētu.

Ir strupceļš. Idejas rodas strupceļā. Tiem, kas dara, kas virzās. Latvijas pēc Suņ Dzi atrodas “atvērtajā zemē”, kurā citu valstu specdienesti realizē savas intereses. Latvija atrodas arī “smagajā zemē” pēc Suņ Dzi Karamākslas deviņu zemju principu likumiem. PSRS okupanti ienākuši Latvijā un izgājuši Latvijai cauri līdz gala robežai, tā ir izlaupīta, bet “smagajā zemē” valda likums - no tās ir grūti aiziet. Nav neviena, kas reāli palīdzētu okupantiem aiziet! Viņi te nostiprinās ar ES palīdzību.

Ko mēs no šī strupceļa redzam? DDD nestudē Suņ Dzi Karamākslu un neizprot “deviņu zemju principu likumus”.

Atbildēt

sēlis

25.04.2020. 13:37

DDD tā ir sekta, un kā sekta patvērums psihiski slimiem cilvēkiem!

Atbildēt

labvēlis

25.04.2020. 13:31

"...dekolonizāciju un deboļševizāciju..."-un kur palika "deamerikanizācija" ("delielbritanizācija" būtu precīzāk,jo ASV pakļaujas Anglijas diktātam) ?

Atbildēt

Zābaks

25.04.2020. 13:22

Latviešu cūkas villojas

Atbildēt

formula

25.04.2020. 13:20

Runājot populāra blogotāja vārdiem , tie DDD ir tukšdirsēji. Tāda varza rada iespaidu,ka valstī,kur pie teikšanas ir politmafija, viss ir kārtībā ! Jo,re, eksistē taču opozīcija,kura nereti sadūšojas pabļaustīties !

Atbildēt

Raksta vērtējumu Pietiek manipulē

25.04.2020. 13:14

»

Vanda

2 komentāri


Tas nav brīnums! Lai neizskatās, ka lasītāji atbalsta DDD.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....