Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Karaļa Mindauga dzimta ,Latgale.

05.09.2022. 09:31

Ļoti labi saprotu ko tu saki .
Tu saki ,ka Latvijā nav vietas budistu tempļiem ,musulmaņu minoretam ( nav svarīgi ,musulmani ir jūs kopīgā senča Ābrahama pēcteči ) ,bet tomer musulmaņu atzara reliģija labāka ,kā jūs sionistu jūdukristietība ,kuras mērķis tautu nodzirdīšana ar Jēzus Kristus asinīm .
Tu saki ,ka te ir jūsu kristietības rūpals -biznesa vide.
Krāme somas un taisies uz dzimteni Palestīnu ,vai Noasa dēlu zemēm ( pie brālēniem ) ,Gruziju ( švilli) ,Osetiju ,Azerbaidžānu ,Čečeniju ,Armēniju.
Genocīda veicējs pret baltslāvu -āriešu etnosu.
Ko tu saki ,tagad redzams ,kad kā jūda nodevējs( savas ēbreju tautas ) ,jauc nost Uzvaras pieminekli ,tiem kritušajiem zaldātiem ,ko divi jūdi Seķeļgrūbers ar Džugašvilli nogalinaja .
Neaizmisrtiet kas jūs atbrīvoja no koncentrācijas nometnēm ,vai sekmēja jūs mazāku skaita pakļaušanu holokostam .
Nodevējs ,

Atbildēt

Ja tai maukai Straujumai būtu privātmāj, kur viņa dzīvotu,

17.08.2022. 12:40

»

Huntas trollis

Kad L. Straujuma bija pašvaldību lietu ministrijas valsts sekretāre, tā mauka sniedza atbildi uz iesniegumu tā - pa apli parakstījās pusministrija, kurš parakstījās pirmais, nebija skaidrs...


un man būtu laika izklaidēm, es trīs tonnas vir as izgāztu pie viņas mājas un iepludinātu sētā.

Atbildēt

Huntas trollis

17.08.2022. 12:37

»

Huntas trollis

Dokumentu raksturo pats galvenais - paraksts


Kad L. Straujuma bija pašvaldību lietu ministrijas valsts sekretāre, tā mauka sniedza atbildi uz iesniegumu tā - pa apli parakstījās pusministrija, kurš parakstījās pirmais, nebija skaidrs.

Dokumentā atbildei bija jābūt pēc būtības un tā bija ar vienu teikumu. “Atbilde netiks sniegta”.

Atbildēt

tukšas runas

17.08.2022. 10:50

nevaru atrast pat vienu!!! godīgu čangali, Tā reliģija ļauj grekot cik grib...BET NEKAS, DIEVS PARĀDUS 3A, PUGO, AVENIEM, SAMSONIEM .U.C MILIČIEM....ATDOS 3 PAAUDŽU LAIKĀ

Atbildēt

...

17.08.2022. 04:52

»

Huntas trollis

Likumu burti un vārdi ir informācijas kodi mūsu ciparizācijas laikmetā...


Dokuments tiesībās ir noteiktā kārtībā un formā sastādīts akts,piemēram,grozījumi Satversmē,apstiprināti ar prezidenta parakstu un valsts ģērboņa zīmogu atbilstoši dokumentu juridiskā spēka likumam.
Kāpēc Levits vēl nav saukts pie atbildības?Vēl jau ir milzīga deputātu un citu partijnieku čupa kuri ir pelnījuši vismaz piecus gadus pēc spēkā esošā kriminālkodeksa.

Atbildēt

Par dokumentu viltošanu paredzēta kriminālatbildība.

16.08.2022. 22:34

»

Huntas trollis

Likumu burti un vārdi ir informācijas kodi mūsu ciparizācijas laikmetā...


Nu tas ir labi, tad jau visi ukrānu deŗmoliberastu propagandoni tiks saukti pie kriminālatbildības par faktu un dokumentu viltošanu un apmelojumu izplatīšanu. Laiks rādīs.

Atbildēt

Huntas trollis

16.08.2022. 21:28

»

lv.likumi

Kas ir dokuments


Likumu burti un vārdi ir informācijas kodi mūsu ciparizācijas laikmetā.

Likuma stāšanos spēkā izsludina.

Dokuments tiesībās ir noteiktā kārtībā un formā sastādīts akts, kas apliecina kādu juridisku faktu, piemēram, dzimšanas datus, laulības faktu vai darba stāžu. Dokuments parasti tiek sastādīts rakstiskā formā, taču likumā noteiktos gadījumos par dokumentu var uzskatīt arī fotogrāfiju, skaņu ierakstu, video vai citus pierādījumus. Dokumentu noformēšanas un sastādīšanas kārtību noteic likumi, kā arī valsts standarti. Par dokumentu viltošanu paredzēta kriminālatbildība.

Atbildēt

pareizais jautājums

16.08.2022. 20:31

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem?

Atbildēt

lv.likumi

16.08.2022. 20:29

»

likumi.lv

Visam Likumi.lv saturam ir informatīvs raksturs


Kas ir dokuments?

Atbildēt

vecā ziņkārība

16.08.2022. 19:17

kas to būtu domājis,ka Lapsas kungs nesaprot tik vienkāršu prezidenta runu...zili brīnumi.es gan uzreiz visu sapratu.

Atbildēt

likumi.lv

16.08.2022. 19:17

»

Huntas trollis

KR Satversme izlasāma internetā. Arī likumi utt


Visam Likumi.lv saturam ir informatīvs raksturs.
Saturs nav dokuments.

Atbildēt

Huntas trollis

16.08.2022. 18:35

»

fakts

Pagaidām Satversmes dokuments nav redzēts ne arhīvos ne kaut kur citur.Vēl vairāk,nekad nav noticis referendums par Satversmes stāšanos spēkā.Iesaku iepazīties ar Satversmes projektiem,tie gan atrodami arhīvos...


KR Satversme izlasāma internetā. Arī likumi utt.

Šī interneta vidē iegūstamā informācija ir kodi ciparizācijas laikmetā.

Atbildēt

fakts

16.08.2022. 18:13

»

Precizējums

"Ja ir apgalvojums ka Latvija ir tiesiska valsts tad jābūt arī Satversmes dokumentam atbilstošam dokumentu juridiskā spēka likumam un tieši tādiem pat jābūt dokumentiem par visiem pieņemtajiem likumiem". Cienītais, nevajag nu te demonstrēt pilnīgu juridisku un arī cilvēcisku analfabētismu. Būtu pastudējies...


Pagaidām Satversmes dokuments nav redzēts ne arhīvos ne kaut kur citur.Vēl vairāk,nekad nav noticis referendums par Satversmes stāšanos spēkā.Iesaku iepazīties ar Satversmes projektiem,tie gan atrodami arhīvos.
Cienītais, nevajag nu te demonstrēt pilnīgu juridisku un arī cilvēcisku analfabētismu.

Atbildēt

Precizējums

16.08.2022. 18:02

»

fakts

Realitātē vara un reliģijas kā roka ar cimdu,vara un reliģijas nekad nav bijušas šķirtas jo reliģija ir cilvēka brīvās gribas iznīcināšanas mehānisms...


"Ja ir apgalvojums ka Latvija ir tiesiska valsts tad jābūt arī Satversmes dokumentam atbilstošam dokumentu juridiskā spēka likumam un tieši tādiem pat jābūt dokumentiem par visiem pieņemtajiem likumiem". Cienītais, nevajag nu te demonstrēt pilnīgu juridisku un arī cilvēcisku analfabētismu. Būtu pastudējies gan publiski, gan arhīvos pieejamos materiālus, tas zinātu, ka gan ar Satversmi, gan ar citu likumu spēkā esamību pie mums viss ir kārtībā!

Atbildēt

Atbilde

16.08.2022. 17:58

»

Aramess

Kauns, kauns, kauns! Tadu demagoģiju - to es negaidīju. Viss. Šī persona nav pelnījusi ne mazāko cieņu


Esmu diametrāli pretējos uzskatos kā Jūs, Aramess :). Vēl vairāk sāķu cienīt mūsu Prezidentu!

Atbildēt

Jā, bet...

16.08.2022. 17:35

Glauna runa! Pietuka Krustiņš "Mērnieka laikos" gan tomēr pārliecinošāk uzstājās.

Atbildēt

Aleksandrs Poika

16.08.2022. 16:51

..mana doma...izlasot rakstu, sapratu..puisis bez ziepēm var ielīst katrā caurumā...nāk vēlēšanas, atstrādā saviem darba devējiem...

Atbildēt

Latgales Maara

16.08.2022. 16:46

Kaapeec vinju vispaar tur ielaida? Kauns. Prom dziit jau arii buutu nekristiigi, tas gan, bet vareeja kaut kur malinjaa nolikt. Vai iesleegt tai suuknju buudaa, kas tur ezera krastaa pie bazilikas... ;-)

Atbildēt

Indulis Durka no Tvaika ielas durkas

16.08.2022. 16:29

»

pikējošā planiera konvulsijas

muļķuzemē turpinās kolektīvās šizofrēniskās psihozes pandēmija...


Zig manas domas tas nelietis. Lapsu fermā nau apsardzes.

Atbildēt

west

16.08.2022. 15:42

Nu gan žīdiņš sapļūtīja!

Atbildēt

baznīca nepiedod čangaļiem viņu grēkls

16.08.2022. 14:32

ja ne šajā paaudzē, tad trešajā Dievs visu atgriež

Atbildēt

pikējošā planiera konvulsijas

16.08.2022. 14:05

muļķuzemē turpinās kolektīvās šizofrēniskās psihozes pandēmija.

Apstulbinošas un totāli masīvas lumpenpropagandas zombētāji un nozombētie ekstāzē lauž cilvēkus, ļaužu un tautu dzīves un likteņus, līdzšinējās Cilvēces Pamatvērtības - kā balagāna publika izļurkātus krēslus - un izkārna izskaloto smadzeņu(?) atliekas publiskajā telpā.

Patiesībā - no (m)alas tas viss izskatās kā vienlaikus max. nožēlojama un min. uzjautrinoša traģikomēdija, pie tam tradicionāli aumež slikti iestudēta un atbilstoši draņķīgi izspēlēta. Tāpēc (arī) šis necilvēcīgi prastais un truli nezvērīgi iznīcinošais lumpenbalagāns sen jau sācis apnikt un tas vairs nav pat smieklīgi.

Atbildēt

Haralds Kalns

16.08.2022. 13:52

Manuprāt GALVENĀ no savstarpējas cieņas izpausmēm BŪTU valsts augstāko amatpersonu nepārtraukta klātbūtne VALSTS PĀRVALDES UN IEDZĪVOTĀJU SADZĪVISKU NEBŪŠANU RISINĀŠANĀ!!! P.S. Energokrīzes nāves ēnā, Pabriks švindelē resursus, piekrāsojot un dāvinot teļakoferus, bet no tautas kāš nodokļus jaunu- vecu lūžņu iegādei!

Atbildēt

Sveiciens no Brazīlijas

16.08.2022. 12:40

Bet ,ja Levit prāt esmu deklasēts elements, es drīkstu nostāies pareizajā pusē un kura ir tā pareizā puse, jo Levits jau nodefinēja nepareizo pusi, bet par pareizo ne vārda, piemēram vakcīnfani, antivakseri... Bet vai es esmu pareizajā pusē ,ja es mīlu krievu vīriešus, bet neciešu amerikāņus... Un ko man darīt ,ja pēc gada pareizā puse ar nepareizo samainās par 45; 90; vai pat par 180 grādiem... Jo pirms gada arī visi krievi bija pareizajā pusē, ja tikai nebija deklasēto elementu pusē... Lūdzu paskaidrojiet, esmu apjucis... Levits piesauc Satversmi, bet tur ir rakstīts,ka cenzūra ir aizliegta... Eiropas kultūrtelpā ir it kā arī eiropejiskās vērtības-vārda un uzskatu brīvība... Demokrātijā it kā nav vienas pareizās puses... Ne ko nesaprotu, ko tas Levits te sarakstījis...

Atbildēt

Par to pašu

16.08.2022. 11:06

»

lauķis

Es jau par to pašu.Lai dzīvo dieva aitas!Ticība ir partijās reliģijās un zinātnē kas arī pārvērsta par reliģiju


Ticība Tiesiskai un Brīvai Latvijai no politreliģiozajiem krievu okupantiem iedvesmo cīņai.

Atbildēt

Divi žīdi, žīdu Hunta

16.08.2022. 10:28

Divi žīdi


Divi žīdi pārvalda Latviju.Tas pirmais maita ir Rīgas pilī.Tas otrs ir jau otro Saeimas sasaukumu pēc kārtas Saeimas prezidijā - otra varas persona valstī, kas manipulē ar Saeimas balsojumu cionistu likumiem. Tā ir žīdu izcelsmes ukrainiete Ināra Mūrniece. Lavijā visur plīvo Ukrainas karogi. Cionistu, žīdu nacistu, spēlītes.CVK :Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotā informācija liecina, ka NA kandidātu sarakstā ir 84 vīrieši un 31 sieviete. Kandidātu vidējais vecums 47,0 gadi. Sarakstā ir 113 latvieši, viens – žīdu izcelsmes ukrainis - Ināra Mūrniece, bet viens kandidāts tautību nav norādījis.

Atbildēt

Levit (žid iz Izraeļa) vor i ubijca

16.08.2022. 10:16

»

Putin (žid Šolomov) vor i ubijca

kabalisti jobannije


pizģit na latišskom dļa naivnih

Atbildēt

Хм

16.08.2022. 09:36

»

lauķis

Es jau par to pašu.Lai dzīvo dieva aitas!Ticība ir partijās reliģijās un zinātnē kas arī pārvērsta par reliģiju


Ticība ir tas dēļ kā tu esi gatavs atdot dzīvību,reliģija ir tas dēļ kā tu esi gatavs nogalināt cilvēku.

Интересное высказывание, надо будет запомнить

Atbildēt

Skolnieciņš

16.08.2022. 09:32

Слава Україні! Героям слава! #24.02.2022. #StandWithUkraine #StopWarInUkraine failiem.lv/u/z47q3xqe9

Atbildēt

lauķis

16.08.2022. 09:00

»

sovietiskais ateisms

Nav miris.Tas patreiz plosās ar vēl lielāku spēku nekā okupācijas gados.To var redzēt naidpilnajos,agresīvajos komentāros.Komūnistiskā režīma gados ateisms tika sludināts daudz mierīgāk,bez histērijas un agresijas.Varen vitāli tie ateisti un viņu prastie un stulbie pēcteči.Baznīca viņiem traucē dzīvot...


Es jau par to pašu.Lai dzīvo dieva aitas!Ticība ir partijās reliģijās un zinātnē kas arī pārvērsta par reliģiju.
Ticība ir tas dēļ kā tu esi gatavs atdot dzīvību,reliģija ir tas dēļ kā tu esi gatavs nogalināt cilvēku.

Atbildēt

paardomas

16.08.2022. 08:49

»

aa

par krusta kariem Baltija māca pat skolā


Skolā jau māca bet vai tie krusta kari bija?Ja apskata krustnešu bruņas tad ir pilnīgi skaidrs ka tie ir augsti tehnoloģiski izstrādājumi nevis amatnieku roku darbs.Vispār kristietībai nav vairāk kā 300 gadi.

Atbildēt

Хм

16.08.2022. 08:44

Нормально так потроллил латгальцев: первые слова на латгальском, а потом только про латышские и либские ценности. Латгальских ценностей нет, знайте свое место, хватит с вас пары слов на латгальском)))

Atbildēt

Skolnieciņš

16.08.2022. 08:29

»

aa

par krusta kariem Baltija māca pat skolā


failiem.lv/u/z47q3xqe9

Atbildēt

aa

16.08.2022. 08:00

»


par krusta kariem Baltija māca pat skolā

Atbildēt

Egils Levits

16.08.2022. 07:58


Draugi! Godīgie ebreji no Izraēlas ar Latvijas dubultpilsonību! Dāmas un kundzes! Ekselences! Huntas draugi! Pūļa pluktas!

II

Man ir tas gods tagad paziņot, ka sadarbību ar Krieviju uzņēmēji varēs turpināt tikai uz sava “īpaša pašriska rēķina” un “investēt asiņainos žīdu eiro un dolārus” Ukrainas tautas cilvēkkapitāla likvidēšanā.

Ja kāds uzņēmējs tomēr vēlēsies “spēlēt uz augstām pārrobežu, sankciju un sodu likmēm” , varēs mierīgi turpināt sadarbību ar Krieviju, tas viennozīmīgi būs jādara tikai uz sava pašriska aprēķina, nevis valsts rēķina.

III
Latvijas iedzīvotājiem turpmāk šai ziņā jābūt ātriem un izlēmīgiem stratēģiski, jo turpmāk “žīdu rebes” vairs nedēvēs par kontrabandas projektu virzību, lai nostiprinātu mūsu žīdu vietu “jaunajās starptautiskajās vērtību ķēdēs”.

Ir jāmeklē jaunas iespējas, jauni piegādes un eksporta, importa tirgi, lai saimnieciskā darbība neapstātos augt, kā līdz šim.

IV
Darāmā netrūkst arī uzņēmējdarbības vides uzlabošanā, samazinot birokrātiju, lai nezaudētu pašmāju un ārvalstu investoru pārliecību ieguldīt plaukstošajā Latvijas valodas politiskajā ekonomikā.

Raugoties uz priekšu, manuprāt, ir svarīgi, lai mēs turpinātu arī savus labos nodomus investēt attīstībā – jomās, kas ir būtiskas mūsu izaugsmei, īpašās zināšanās, prasmēs, pētniecībā, inovācijās, neskaitāmos uzņēmējdarbības inkubatoros, bet arī atbilstošā katra “interaktīvā prāta infrastruktūrā,” es paužu šo domu ar patiesu sirsnību. Jo mums visiem nav jādomā jidišā vai tikai latviešu valodā.

V
Eiropas un starptautisko sabiedroto vienotā un spēcīgā erekcija uz Krievijas vadītāja Vladimira Putina (Vladimirs Šalomovs īstajā vārdā) režīma necilvēcīgo agresiju ekonomikā Ukrainā, ieviešot līdz šim plašākās sankcijas pret šo “agresoru un diversantu” un tā atbalstītājiem, radīs neatgriezeniskas pārmaiņas, ko šobrīd pati Latvija vēl pilnībā neapzinās, Latvijas ekonomikai jau strauji iztrūkstot Krievijas izejvielām lauksaimniecībā un rūpniecībā, tranzītā.

Šo pasākumu cena ir un būs augsta arī Latvijai, bet atšķirībā no Ukrainas, kas maksā tomēr ar pārāk strauju cilvēkkapitāla likvidāciju, mūsu valsts budžeta cena būs mērāma tikai naudas izteiksmē, vien palielinot valsts ārējo finanšu parādu.

VI
Tiem uzņēmumiem paldies, kuri jau atsaukušies LTR kameras aicinājumam pašaizliedzīgi ziedot humānās preces - lietotās drēbes un apavus, un liekās pārtikas un medicīnas preces, tostarp tās “mangojot un diedelējot” pie lielveikalu ieejām.

Aicinu rūpīgi ikvienu mūsu žīdu Huntas kameras biedru izvērtēt, kā vēl var palīdzēt Ukrainai, kā to dara pats no Rīgas pils kameras, kuras apsardze lielo vērtību dēļ tajā ir vairākkāršota. Kamēr iet karš.

VII
Jaunajos, es teiktu, ģeopolitiskajos un ekonomiskajos apstākļos mums ir jābūt gataviem reaģēt vienoti jaunā vienotībā un saskaņā, pat viedi, valstsgribīgi un pēc iespējas tālredzīgi. Ir jādara viss iespējamais, lai novērstu tuvredzību ekonomikā un paniku jau tagad, sagatavotos izmaiņām, kas skars visu Latvijas tautsaimniecību līdz katras mājsaimniecības slieksnim.

Energoapgādes neatkarība un ilgtspēja, investējot “viegli atjaunojama un savaldāma vēja energoresursos”, ir viena no jomām, par kuru vēl ir vērts padomāt.

Atbildēt

sovietiskais ateisms

16.08.2022. 07:56

Nav miris.Tas patreiz plosās ar vēl lielāku spēku nekā okupācijas gados.To var redzēt naidpilnajos,agresīvajos komentāros.Komūnistiskā režīma gados ateisms tika sludināts daudz mierīgāk,bez histērijas un agresijas.Varen vitāli tie ateisti un viņu prastie un stulbie pēcteči.Baznīca viņiem traucē dzīvot un elpot,kaut arī liek viņiem svētu mieru.Nomierinieties!Nelasiet garīdznieku sprediķus un prezidenta runas baznīcas svētkos!Nebāzieties ar saviem komentāriem visur,kur tiek minēta baznīca un ticīgie.

Atbildēt

fakts

16.08.2022. 07:21

»

Pēteris

Valsts un baznīcas attiecības Latvijas Republikā Satversmes ietvaros balstās uz to šķirtību


Realitātē vara un reliģijas kā roka ar cimdu,vara un reliģijas nekad nav bijušas šķirtas jo reliģija ir cilvēka brīvās gribas iznīcināšanas mehānisms.
Kad Satversme ir pieņemta un stājusies spēkā?Līdz šim neviens to Satversmes dokumentu nav redzējis,grozījumus Satversmē Levits laikam ir izdarījis uz avīzes izgriezuma.
Ja ir apgalvojums ka Latvija ir tiesiska valsts tad jābūt arī Satversmes dokumentam atbilstošam dokumentu juridiskā spēka likumam un tieši tādiem pat jābūt dokumentiem par visiem pieņemtajiem likumiem.
Punkts un āmen.

Atbildēt

Ebreju un latgaļu attiecības

16.08.2022. 07:21

»

Pēteris

Valsts un baznīcas attiecības Latvijas Republikā Satversmes ietvaros balstās uz to šķirtību


izskatās, ka ir LV 4.maija kliķes pamatu pamats

Atbildēt

dzejnieka vārdiem

16.08.2022. 07:18

Kvekšķis, aiz baznīckungu rakstītajiem lindrakiem droši sajuzdamies un baznīcas vīna glāzi drosmei ieņēmis, padeva gadiem taupīto balsi ...

Atbildēt

Pēteris

16.08.2022. 06:59

Valsts un baznīcas attiecības Latvijas Republikā Satversmes ietvaros balstās uz to šķirtību!!!

Atbildēt

Aramess

16.08.2022. 06:36

Kauns, kauns, kauns! Tadu demagoģiju - to es negaidīju. Viss. Šī persona nav pelnījusi ne mazāko cieņu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

FotoKā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri.
Lasīt visu...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...