Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

6. palātas sanitārs

06.09.2020. 14:55

»

mēslam

Lai jūs, dzīvniekus, nīstu, tas būtu nepelnīts gods. Nīst var amerikāni, francūzi, afgāni vai čukču, pret jums ir tikai nicinājums un pretīgums


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

bidla

06.09.2020. 13:11

»

hm

Tu mazotnē biksēs kakāji, čurāji un smirdēji kā pēdējais izdirsenis, Skolā gāji un biji tik stulbs, ka skolotāji tev lika divnieku daudzos priekšmetos. Nu idiots! Tu vispār esi cilvēks? Taviem vārdiem - bidla...


Tas ir krievu brends, tāpat kā KGB, NKVD un IGIL. Kopš poļi jūs nosauca par bidlām (bydło) pirms 150 gadiem, tas apzīmējums ir tik plaši izplatīts, ka pat krievi tā sauc savus neveiksmīgākos sugas brāļus.

Atbildēt

Pentaklizma

06.09.2020. 12:38

»

piekrītu

Lai baltkrievi dzīvo pēc saviem ieskatiem un tumsonīgā un smirdīgā krievu bidlomasa neuzspiež viņiem savu cūcisko un visa dzīvā nīstošo dzīves veidu


Raivi, ja tevi krievvalodīgais patēvs bērnība ir izmantojis, tas nav pamats projicēt savu dzīvniecisko (lai arī pamatotu) naidu uz visu krievu nāciju. Domāju ka starp letiņiem pedofilu procents nav mazāks. Kautvai jūsu RD mēra kandidāts.. par ko no VARAM nosvīda savulaik? Tik nedirs ka nezini..

Atbildēt

hm

06.09.2020. 12:34

»

to Q

Pat tāds staļiniskais kroplis, sadistu un pederastu nācijas pārstāvis, kā tu un tev līdzīgie, labāk no rokas šķirtos, nekā atgrieztos bidlostānā, kur gaida nāve no bada, izbadējušos ciltsbrāļa rokas, vai iešana bojā suņa nāvē Pilsoņu vai Klanu karā


Tu mazotnē biksēs kakāji, čurāji un smirdēji kā pēdējais izdirsenis, Skolā gāji un biji tik stulbs, ka skolotāji tev lika divnieku daudzos priekšmetos. Nu idiots! Tu vispār esi cilvēks? Taviem vārdiem - bidla!
Tavu komentāru stils un komentāri ir gan ruji, gan stulbi, gan vienveidīgi. Un tik regulāri, it kā tu strādātu NATO stratcom izcilības centrā. Vai darbiniekam, kurš tiek algots šādā uzņēmumā nebūtu jābūt erudītāka, kulturālākam, zinošākam par pēdējo sētmalas bomzi?
Mani interesē šāds jautājums.

Atbildēt

to Q

06.09.2020. 12:12

»

Q

Pilnībā tev piekrītu,laiks tiesāt visus partijniekus par valsts nodevību un latviešu kā tautas iznīdēšanu!Cilvēki kļūst arvien gudrāki un lielākā daļa vairs nepakļaujas oficiālās ppropagandas un pērkamās preses meliem


Pat tāds staļiniskais kroplis, sadistu un pederastu nācijas pārstāvis, kā tu un tev līdzīgie, labāk no rokas šķirtos, nekā atgrieztos bidlostānā, kur gaida nāve no bada, izbadējušos ciltsbrāļa rokas, vai iešana bojā suņa nāvē Pilsoņu vai Klanu karā.

Atbildēt

Q

06.09.2020. 12:05

»


Pilnībā tev piekrītu,laiks tiesāt visus partijniekus par valsts nodevību un latviešu kā tautas iznīdēšanu!Cilvēki kļūst arvien gudrāki un lielākā daļa vairs nepakļaujas oficiālās ppropagandas un pērkamās preses meliem!

Atbildēt

tik tiešām

06.09.2020. 11:10

»

:)

Nu kā nav redzams! At JUSU RICIBAM, darbiem tikai problemas. Neko nevarat izdarit prefesionāli. Ne Lukašenko nonemt, ne karot normali jau nemakam,ne celt. At katru nakamo slaveno ricibu mes bidamies dzilak sudos. Nu cik var


Ne tikai krievu bidlomasa, bet arī Krievijas specdienesti un feodāļi strauji degradē.
Vairs pat nespēj tā sakārtot vēlēšanas, lai Minskā neizietu protestos 300 000 cilvēku. Kas sagaidāms Krievijā pēc 2020. 13. septembra vēlēšanām, ja Habarovskā kopš 11. jūlija nerimstas protesti? Kas būs ziemas sākumā, kad krievi būs noēduši pēdējos makaronus?

Atbildēt

putinososam

06.09.2020. 11:00

»

anti soross

,,latvijas tv,, neskatisos,jo cnn meliem neticu pat amerikanu valoda un kiniesu sahta ogles ari neraksu,to es tev rakstu no Kina razotas klaviaturas,jo latviesiem pat savas klaviaturas nav


Tev, civilizācijas atkritumam, nebūs daudz variantu: raksi ogles, aiziesi rezerves daļās, vai gaļā, ar ko baros ogļračus.

Atbildēt

:)

06.09.2020. 08:41

Nu kā nav redzams! At JUSU RICIBAM, darbiem tikai problemas. Neko nevarat izdarit prefesionāli. Ne Lukašenko nonemt, ne karot normali jau nemakam,ne celt. At katru nakamo slaveno ricibu mes bidamies dzilak sudos. Nu cik var!
LABAK NEDARIET NEKO. Pats pa sevim viss labak notiks.

Atbildēt

kuri mūsējie tajās

06.09.2020. 08:11

'tribīnēs"??????????????????

Atbildēt

Raksc

06.09.2020. 07:33

»

Aha!

Raksc ir pilnīks blefs


ir polnij bļev!

Atbildēt

anti soross

06.09.2020. 05:53

»

ko piedāvāsi

Rīt kaķu gaļas beļašus, skatīties krievu fašistisko lopu patriotiskās (šovinistiskās) filmeles - "nebiļicas", kas nevar pat 20% no ieguldītā atgūt un klausīties krievu popsu, lai būtu tev līdzīgs degradants...


,,latvijas tv,, neskatisos,jo cnn meliem neticu pat amerikanu valoda un kiniesu sahta ogles ari neraksu,to es tev rakstu no Kina razotas klaviaturas,jo latviesiem pat savas klaviaturas nav.

Atbildēt

Raksts ir pilnīgs blefs

05.09.2020. 20:55

Kremlis noliedz, ka pacients būtu indēts! Ekselences no Kremļa to noliedz kategoriski. Omskas infektoloģijas nodaļas ārsts tomer nenonāca komā pēc kontaktēšanās ar pacientu, kuru nozaga Vācijas valsts iestādes un slepeni izveda uz Vāciju. Vācijas federatīvajā valstī pacientam iešpricēja nervu paralizējošo indi uz “Novičok” bāzes. Kāpēc tas viss? Lai ASV , Vācija un ES pieteiktu jaunas ekonomikas sankcijas pret Krieviju, lai grautu Krievijas federācijas straujo ekonomikas un nebijuši sociālo attīstību!

Atbildēt

palmu tauku ēdājiem

05.09.2020. 17:41

»

nemurgo idiot

Nav Krievijā nekāds bads un viduslaiki. Krievija ir lielākā naftas, gāzes un graudu ražotāja un tirgotāja pasaulē. Automašīnas tur ražo vairāk kā PSRS laikos. Eiropas un Korejas automašīnas brauc ar Krievijā ražotiem dzinējiem. Bet par Latvijas ekonomikas sasniegumiem gan neko nedzird. Darbaspejīgie...


Bads un kanibālism krieviem ir bijis periodiski, tāpēc ka krievs dzīvo tikai šodienai un būs atkal. Šoreiz tā būs pēdējā reize, jo ASV ar kuģiem vairs nevedīs labību un par "Buša kājiņām" vispār vairs nevariet sapņot.
ИВАНЫ, НЕ ПОМНЯЩИЕ ДОБРА (СКОЛЬКО РАЗ США СПАСАЛИ РОССИЮ?) /youtube/
Par krievu "dzinējiem". Krievu dzinējus pat Indija nepirktu. Paskaties video, kā ZIL rūpnīcas strādnieki uz ceļiem lūdzas Trampa kungu, lai atceļ sankcijas un rūpnīca atkal saņemtu komplektējošās daļas.

Atbildēt

krievu deģenerātam

05.09.2020. 17:26

»


Nav tādas "krievu cilmes", tāpat kā nav esperanto, interlingva vai novial cilmes, jo tās visas ir mākslīgas valodas.
Var būt slāvu, germāņu, tjurku, baltu, vai latīņu cilmes.

Atbildēt

nemurgo idiot

05.09.2020. 16:38

»

nemurgo pats!

Kas Ķīnai var būt kopīgs ar agonējošo Krievijas imperasķiju, kuru vēl šogad gaida bads un ķīniešiem ar jums, bidlām


Nav Krievijā nekāds bads un viduslaiki. Krievija ir lielākā naftas, gāzes un graudu ražotāja un tirgotāja pasaulē. Automašīnas tur ražo vairāk kā PSRS laikos. Eiropas un Korejas automašīnas brauc ar Krievijā ražotiem dzinējiem. Bet par Latvijas ekonomikas sasniegumiem gan neko nedzird. Darbaspejīgie masveidā aizbēgusi uz UK un Norvēģiju. Parādu summu un vienu palikušo valdība pat baidās nosaukt.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

05.09.2020. 16:30

»

SPUTNIK V

Krievija sekmigi atbrivojas no asv kolonialas parvaldes,latvijai lidz suverenitates atgusanai vel tals cels ejams.Bet ari tu vari palidzet,boikote makdonaldus un holivudas meligas pasaku filmas jau sodien


Makdonaldu boikots ir bērnu spēles. Jāaizliedz par Latvijas Republikas valsts prezidentu un ministru prezidentu kļūt dubultpilsoņiem. Jāaizliedz Latvijas specdienestos strādāt ASV un UK aģentiem. Jāaizliedz ASV izvietot Latvijā savu karspēku un ieročus bez Saeimas atļaujas. Jānosaka kriminālatbildība par Latvijā pastrādātiem noziegumiem ASV karavīriem, kas te atrodas (pašreiz viņi bauda imunitāti un Latvijas iestādes viņus tiesāt par Latvijā pastrādātiem noziegumiem nedrīkst) un t.t. Latvijai jākļūst patiesi brīvai. Pašreiz ASV kontrolē Latvijas politiķus, valdību un Latvijas specdienestus. No šādas ārvalstu ietekmes ir jāatbrīvojas.

Atbildēt

ko piedāvāsi

05.09.2020. 16:25

»

SPUTNIK V

Krievija sekmigi atbrivojas no asv kolonialas parvaldes,latvijai lidz suverenitates atgusanai vel tals cels ejams.Bet ari tu vari palidzet,boikote makdonaldus un holivudas meligas pasaku filmas jau sodien


Rīt kaķu gaļas beļašus, skatīties krievu fašistisko lopu patriotiskās (šovinistiskās) filmeles - "nebiļicas", kas nevar pat 20% no ieguldītā atgūt un klausīties krievu popsu, lai būtu tev līdzīgs degradants?
Krievija sekmīgi maucas uz Ķīnas cietā, garā, resnā un spalvainā daikta un jūs, dzīvi atstātie mēsli, raksiet ogles ķīniešu šahtās.

Atbildēt

SPUTNIK V

05.09.2020. 14:39

»

nedirs nu

Ja Latvijā pie varas būtu ticis paranoidāls, sadistisks, pederasts - pedofīls, kā Krievijā, tas jau sen būtu publiski dzīvs nodīrāts, bet krievu bidlomasa tūkstoš verdzības gados pie visa ir pieradināta


Krievija sekmigi atbrivojas no asv kolonialas parvaldes,latvijai lidz suverenitates atgusanai vel tals cels ejams.Bet ari tu vari palidzet,boikote makdonaldus un holivudas meligas pasaku filmas jau sodien!

Atbildēt

nedirs nu

05.09.2020. 13:59

»

tghj

pliks murgs ja pie mums latvija buutu tadi proteski ari buutu aizturesanas , atceries kautvai bauskas tiltu. , latviesi ir glevi un stuci cits citu nozelojami,. pioemers sibirija


Ja Latvijā pie varas būtu ticis paranoidāls, sadistisks, pederasts - pedofīls, kā Krievijā, tas jau sen būtu publiski dzīvs nodīrāts, bet krievu bidlomasa tūkstoš verdzības gados pie visa ir pieradināta.

Atbildēt

tghj

05.09.2020. 13:40

pliks murgs ja pie mums latvija buutu tadi proteski ari buutu aizturesanas , atceries kautvai bauskas tiltu. , latviesi ir glevi un stuci cits citu nozelojami,. pioemers sibirija.

Atbildēt

krievam

05.09.2020. 12:49

»

!

asv noslepkavo valsts patriotus,kas panak savas valstis augstaku dzives limeni neka asv,seviski ,ja valsti ir nafta


Hafizullah Amin nenogalināja amerikāņi, bet gan krievi.
Naftu zemākie primāti, homo russicus, drīz varēs smērēt uz maizes. Ja būs maize, protams.

Atbildēt

kāds sakars Tavridas trasei?

05.09.2020. 12:46

»

Krimas tilts

Trase Tavrida taviem murgiem parvelk treknu stripu pari


Vai tāpēc krievu okupanti Jaltā vairs nelaidīs visas fekālijas jūrā?

Atbildēt

plānprātiņam

05.09.2020. 12:44

»

sorositu melus festivals lampa

Krima asv karabazes nebus nekad


Krima ir krievu civiliedzīvotāju masu slepkavu, sadistu, marodieru un pederastu kara bāze.
Kad Krievijas un krievu pasaules sasāpējusī problēma tuvākā laikā būs atrisināta, ASV karabāžu nebūs vairs nekur pasaulē.

Atbildēt

Uldis

05.09.2020. 12:41

Ja ūsainais krievu tarakāns ietiepīgi neko negrib zināt par Huseina, Miloševiča un Kadafi bēdīgiem likteņiem, tad būtu vismaz painteresējies, ko krievi 1979. gada 27. septembrī izdarīja ar savu Kabulas draudziņu, Hafizullah Amin.

Atbildēt

krieva sapnis

05.09.2020. 12:27

»

Krimas tilts

Krima atguva brivibu referenduma rezultata,Donbass un Luganska par brivibu vel cinas ! Baltkrievijas suverenitati nosargat palidzes Krievija


Dzīvot piedirstā un piemīztā kara bāzē, kas vēl nesen bija kūrorts. Priekš tam jau nevajadzēja Krimu, ja ir Abhāzija, kas pataisīta par cūkkūti, uz kuru pat krievu bidļjaķina nedodas.

Atbildēt

nemurgo pats!

05.09.2020. 12:13

»

nemurgo idiot

Ļoti jau gribās, bet neko ASV Krievijai un Ķīnai nepadarīs. Spēciņa par maz. ASV vairs nav lielvara nr 1, bet spēku zaudējoša impērija, kuru pašas dumpojošies nēģeri drīz sagraus no iegšas. To tikai vien ASV var kā rīkot visādas sīkas riebeklības un cūcības


Kas Ķīnai var būt kopīgs ar agonējošo Krievijas imperasķiju, kuru vēl šogad gaida bads un ķīniešiem ar jums, bidlām?
Ķīnas mērķis, izmantojos Rietumu tehnoloģijas un noieta tirgu, attīstīties, bet ne kopā ar jums atgriezties viduslaikos.

Atbildēt

nemurgo idiot

05.09.2020. 11:43

»

Nemurgo kremlin

Putinam un Krievijai kirdik, jo lauza līgumu ar ASV par Ukrainas suverenitāti ar iebrukumu Krimā. No tā sākās Krievijas nelaimes un turpinās. ASV to nekad nepiedos - šādu uzmešanu. Krievija ar ĶTR sazvērējušās pret ASV. Gatavojas izlaist kopīgu naudu. ASV plāno apturēt šo impēriju vienošanos pret ASV...


Ļoti jau gribās, bet neko ASV Krievijai un Ķīnai nepadarīs. Spēciņa par maz. ASV vairs nav lielvara nr 1, bet spēku zaudējoša impērija, kuru pašas dumpojošies nēģeri drīz sagraus no iegšas. To tikai vien ASV var kā rīkot visādas sīkas riebeklības un cūcības.

Atbildēt

Derdz

05.09.2020. 11:32

Kasjol, lai glābtu cilvēci visiem jāvienojas un jāievēro vienošanās noteikumi, savāk viss pa vecam cilvēks cilvēku tauta tautu elites elites vara varu utt, varbūt izdarīt lēcienu citā evolūcijas līmenī pacelties visiem!

Atbildēt

Vovan Bunkernij

05.09.2020. 10:17

»

ASV protektorāts Latvija

Ko pats dirs. Domā Baltkrievijā nemieri paši no sevis tā radās. ASV un viņu satelīti tos sarīkoja un likme ir politiskā un līdz ar to arī ekonomiskā un militārā ietekme Baltkrievijā. Kad rietumi rīkoja Kadafi gāšanu Lībijā, ne jau Lībijas tauta viņus interesēja, bet Lībijas nafta. Ne jau Baltkrievijas...


Viņam par to, ka neviens negrib, ka valstī valda smirdīgs vājprātīgs krievu izdzimtenis, bet viņš par ASV un Lībiju!
Nebūs krievu pederastiem Lībijas nafta, jo tie visi atgriezīsies mājās kā Gruz 200 pasažieri.

Atbildēt

slimajam

05.09.2020. 10:11

»

ASV protektorāts Latvija

Ko pats dirs. Domā Baltkrievijā nemieri paši no sevis tā radās. ASV un viņu satelīti tos sarīkoja un likme ir politiskā un līdz ar to arī ekonomiskā un militārā ietekme Baltkrievijā. Kad rietumi rīkoja Kadafi gāšanu Lībijā, ne jau Lībijas tauta viņus interesēja, bet Lībijas nafta. Ne jau Baltkrievijas...


Skatoties video, kā zemākie primāti, krievu bidlas, plēšas par 10 centu vērtu pankūku no lāpstas, jādomā, ka par 1 miljardu varētu Krievijā gāzt pastāvošo varu. Katram pa vienam polšam un otru, kad Putins un viņa "ОПГ" būtu pakārti Sarkanā laukumā.
Baltkrievi, kam ir diža vēsture Lietuvas liekņazistes sastāvā, ne tuvu nav tik lēti.

Atbildēt

Bet Lukašenko kā idiots tirgojās

05.09.2020. 09:56

ar Krieviju, ĶTR un ASV. Baltkrievija ir iedzīta strupceļā. Neviens nezin ar ko tas beigsies. Ja Ķīna un Krievija aprīs Baltkrieviju, ASV uzmetīs atombumbu Ķīnai, bet Krieviju sagraus ekonomiski. Uzspridzinās visus Krievijas HES milžus. Jo bidlu tauta nevienam nav vajadzīga. Tā ir lieka. Arī ķīniešu miljardi.

Nevajadzēja kara noziedzniekam Volodjam Bunkeram līst Doņeckā un Krimā- Rietumi Krieviju būtu iznīcinājuši ar palmu taukiem pie “pārticības siles” . Lukašenko un Bunkers ir PSRS laiku dinozauri. Bet baltkrievu tauta ir nepateicīga tauta Lukašenko saimnieciskumam. Saimnieciskums un politika ir divas dažānas lietas. Tautas nelemj neko.

Atbildēt

Nemurgo kremlin

05.09.2020. 09:48

»

ASV protektorāts Latvija

Ko pats dirs. Domā Baltkrievijā nemieri paši no sevis tā radās. ASV un viņu satelīti tos sarīkoja un likme ir politiskā un līdz ar to arī ekonomiskā un militārā ietekme Baltkrievijā. Kad rietumi rīkoja Kadafi gāšanu Lībijā, ne jau Lībijas tauta viņus interesēja, bet Lībijas nafta. Ne jau Baltkrievijas...


Putinam un Krievijai kirdik, jo lauza līgumu ar ASV par Ukrainas suverenitāti ar iebrukumu Krimā. No tā sākās Krievijas nelaimes un turpinās. ASV to nekad nepiedos - šādu uzmešanu. Krievija ar ĶTR sazvērējušās pret ASV. Gatavojas izlaist kopīgu naudu. ASV plāno apturēt šo impēriju vienošanos pret ASV, Krievijai un Ķīnai izplatot C19 pasaulē. Ķīna un Krievija par to samaksās.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

05.09.2020. 09:39

»

krievam

Ko dirs par Baltkrieviju, izdzimteni? Tur pie varas ir netīra, psihiski slima krievu cūka, kas žīdam nav cienīga pat apavus noslaucīt


Ko pats dirs. Domā Baltkrievijā nemieri paši no sevis tā radās. ASV un viņu satelīti tos sarīkoja un likme ir politiskā un līdz ar to arī ekonomiskā un militārā ietekme Baltkrievijā. Kad rietumi rīkoja Kadafi gāšanu Lībijā, ne jau Lībijas tauta viņus interesēja, bet Lībijas nafta. Ne jau Baltkrievijas neatkarība un tur dzīvojošie rietumiem tur rūp, bet ar Baltkrievijas tautu tiek manipulēts un tā tiek izmantota ASV un rietumu interesēs. ASV nosponsorēja maidanu Ukrainā un tagad virs Ukrainas demonstratīvi lido ASV bumbvedēji B52 un atstrādā uzbrukumu ar spārnotajām raķetēm no Ukrainas teritorijas Krievijai. Un krievi neko nevar viņiem padarīt, jo viņi lido virs Ukrainas teritorijas. Tāpēc loģiski, ka krievi ASV iespiešanos vēl arī Baltkrievijā negrib.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

21

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

FotoRedzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši ar ministra demisijas pieprasījumu. Tālis Linkaits sen vairs nav ministrs. Diemžēl, iedziļinoties problēmās. regulāri nākoties atdurties pret Linkaita ministrēšanas laika neizdarībām vai varbūt pat "ļaundarībām".
Lasīt visu...

21

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

FotoBet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas, visi tik iekļāvušies kroplībā, kas pasaulē valda šobrīd, bet drīz pāries, nevieni vienacainie ilgi nevar ķeipt. Un tie mūsu pusbērni, tās sniegpārslas, iekļauj katru kroplību, grib iekļauties lielā, lielā cancelēšanā, nav svarīgi, kurā, ka tik kancelēt.
Lasīt visu...

12

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

FotoPolitiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas notiek, ja publiska komunikācija ar iedzīvotājiem, skaidrojot konkrētu lēmumu, nepastāv, to slēpj, izvairās vai noslepeno ar birku “valsts noslēpums”? Pēdējais vispār LEGĀLI piesedz ļoti lielu korupcijas apmēru valsts iestādēs un politiķu darbībā, lai tos nevarētu tiesāt pēc likuma, jo šobrīd likums NEstāv pāri noziedzīgu un korumpētu ierēdņu, iestāžu un politiķu darbībām. Tikmēr mūs, parastos, met “būrī” par vienu nočieptu makaronu paku, jo gribējās ēst.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...