Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zvejnieks

17.05.2022. 12:41

»

nu kā

Biedrība negrib, ka gar viņu jūras malā saceltajām vasarnīcām un pilīm kaut ko būvē, jo tas traucēs skatu uz saulrietu. Biedrība vispār vēlētos jebkuram aizliegt staigāt pa pludmali un traucēt bagātnieku atpūtu. Biedrībā sastāv Latvijas miljonāri, kuri sabūvējušies gar jūru, ka neviens cits netiek klāt...


Jā, tieši tā biedrība parasti neko negrib, līdzīg kā Jūrmalā, paši Aizsardzības biedrības biedri un viņu pietuvinātās personas sacēluši kāpās un ja kāds kaut ko blakus vēlas darīt ir sliktie.
Te ir tas pats cik esmu dzirdējis un arī vienā sanāksmē piedalījos, ka šīs piekraste beidrības viena no darbonēm persona Timrote (cerams, ka nav nekādas saistības ar Ģirtu vai Paulu) nekas nepatīk, un negrib, lai kaut kas notiek tuvumā. Tjipa es te kaut kas nopirku māju un parējie kas kaut ko vēlas darīt, varat savā starpā meņģēties un viss.
Jā, šie personāži klatgaļīšu komjaunietis Bordānu Janka un kas tur bija otrs, nev tie paši kristāltīrie, bet kaut kas ir jau jādomā un jādara, lai mums būtu resursu alternatīvas. Kamēr visi labi, neviens neko nedomā un negrib. Klasiki, ka visi bļauj, ka neviens neko negrib un nevēlas, bet kad ir sūdīgi, tad visi citi vainīgi. Negrib, lai kaut kas notiek, un klasiski ir šīs biedrības, tjipa uzmetas par vides aizstāvjiem. Vajag aplūkot arī pašu vides aizstāvju darbības, kuras saistītas ar vidi.

Atbildēt

razļivnojs

16.05.2022. 11:24

dod savu glāzi - ja gribi lai gāzi glabā tavā iepakojumā. bet šķiro uzmanīgi! varbūt tava virtuve no atkritumiem ir tīra, jo tajā neviens latvietis nedzīvo

Atbildēt

Ivars no Mārupes

16.05.2022. 10:58

Burkās vajag pirst, draugi, burkās ! Iepird, vāku virsū un ej nodot Kalvītim. Gāze būs un nauda arī. Piržiet, draugi, piržiet !

Atbildēt

biedrība

16.05.2022. 10:56

visai rezervēti piesaukusi AS Skulte LNG Terminal,kuru tomēr veido akcionāri un šāda projekta realizēšanā ir reāli vārdi uzvārdi un bankas konti.Te skati pagriežas FIDas Znotiņas virzienā.

Atbildēt

cik

16.05.2022. 10:39

»

dok

Kam mums vajadzīgs termināls, varbūt kuģis? Ja...


saprotu,terminālis ir vajadzīgs kuģu pieņemšanai,lai pēc tam to varētu pārsūknēt uz Inčukalna glabātuvi.

Atbildēt

gāzes anatomija

16.05.2022. 10:34

Lai saprastu atšķirības starp sašķidrināto gāzi un dabasgāzi var iepazīties saitē ; https://www.intergaz.lv/lv/viss-par-gazes-apkuri
No patērētāja viedokļa lielākais mīnuss slēpjas vienā teikumā;... ''Turklāt šie attīstītāji vēlas valsts garantijas par iepirkumu''.Tas nozīmē, kārtējo OIK 2 versiju,bet piegādātājiem visa valsts ir uzsēdināta uz gāzes adatas.Protams,jauna termināļa izbūves gadījumā,investors prasīs garantijas,tik pat saprotama ir vēlme nodrošināt savu neatkarību no Lietuvas un Igaunijas pakalpojumiem,bet viss ir labi,kamēr neveidojas konflikta situācijas un ,kā mēdz sacīt - dubults neplīst.(sargā sevi un Dievs tevi sargās!)

Atbildēt

LATVIJĀ AUG ĒNU EKONOMIKA....

16.05.2022. 09:04

VID UN JURISTU VALSTS NEDEVĪBA

Atbildēt

nav jau juristu, kas prot slēgt līgums valsts inrteresēs

16.05.2022. 08:33

»

Alla

Valsts garantijas un tas ir bizness


LU brokas un ireņites

Atbildēt

Alla

16.05.2022. 06:55

Valsts garantijas un tas ir bizness!

Atbildēt

rašistu idiotam

16.05.2022. 05:16

»

dok

Kam mums vajadzīgs termināls, varbūt kuģis? Ja...


Lai no gāzes krātuves saņemtu gāzi, tā tajā vispirms ir jāiesūknē. Savukārt Daugavas HES nesaražo tik daudz elektrības. lai nosegtu visu Latvijas patēriņu.

Atbildēt

dok

15.05.2022. 22:10

Kam mums vajadzīgs termināls, varbūt kuģis? Ja
mums ir liela Inčukalna gāzes krātuve. Un ir elektrība Daugavas Hes. Un iedzīvotāji ir tikai
1.500 miljoni. Un vidējo biznesu levitt & vanckariņa huntas režīms ir jau iznīcinājis. Bet
palicis ir tikai IT kompānijas. Tam gāzes pietiek.
-Bet valsts nodevējiem,izlaupītājiem, zagļiem, šhēmotājiem - tie cīnīsies par termin. celtniec.

Atbildēt

TTT

15.05.2022. 22:02

Biedrība it kā aizsargā vidi, bet raksta pavisam par kaut ko citu.

Atbildēt

re

15.05.2022. 21:31

burdaans beidzot pie siles ticis ))) dziives Sapnis ))

Atbildēt

Jūsmiņš

15.05.2022. 20:59

Vislabākā termināļa vieta ir Ventspils osta. Uzskatu, ka terminālā celtniecība jau sen būtu galā, ja Latvijas ekonomisko interešu vislielākie nodevēji, tie, Bordāns un CO, kas aizbrauca uz ASV un izlūdzās sankcijas Ventspilij un Latvijai, nebūtu traucējuši ventspilniekiem šo projektu realizēt.
Un tas būtu gatavs, bez visādām šaubīgām "garantijām", ieastajā celtniecības kārtībā.
Bet ko darīt? ja idiņi pie varas? Tad nu notiek tā, kā notiek vienmēr, kad varā "strādā" šoferu dēli, kuriem vēlēk pašiem jāmūk no valsts.

Atbildēt

Alus+zirnji gaaze

15.05.2022. 20:29

Lai jau pleeshas, bet es domaaju, ka buutu sapraatiigi vismaz izskaidrot sabiedriibai, kur tieshi shaads terminaalis vareetu atrasties un kaa tas dabaa izskatiitos. Kaut kaa neesmu shaadu vizualizaaciju maniijis

Atbildēt

Badakàsis no Teksasas

15.05.2022. 20:12

Atgrirzies Skulté ,nu büs rebes

Atbildēt

Akciju sabiedriba

15.05.2022. 20:08

,,Kauli & àda"

Atbildēt

vācijā

15.05.2022. 20:04

»

comeon

Jo vairāk termināļu un alternatīvu gāzes piegādātāju, jo labāk. BET NEKĀDU GARANTIJU - LAI GODĪGI KONKURĒ!!! Citādāk, kāpēc valsts/tauta nevar uzcelt par savu naudu?! (naudas taču ir vairāk kā jebkad)... Tos banksterus/augļotājus jāierobežo, vai labāk jālikvidē


ir mākonis gāzes spekulantu.Un viņi ir uzdzinuši cenas debesīs.Kāpēc? Jo gāze normālā cenā ir viena un nāk no KF.Valstij ir jākontrolē stratēģisko resursu tirgus cena- ja tā nav, tad mēs ēdam zemi. Amerikāņu gāzes nav un tā ir 40% dārgāka. LV pavasarī gulēs drupās, ja Knariņa bandītus neizdodies aizvākt no varas

Atbildēt

biedrība, kas grib lai labi ir visiem

15.05.2022. 19:07

uzpērku gāzi - jo vairāk, jo lētāk!!! gāzi man - gāzi tev - gāzi grīdā... soli cik gribi, es piesolu vēl vairāk!

Atbildēt

comeon

15.05.2022. 18:55

Jo vairāk termināļu un alternatīvu gāzes piegādātāju, jo labāk. BET NEKĀDU GARANTIJU - LAI GODĪGI KONKURĒ!!! Citādāk, kāpēc valsts/tauta nevar uzcelt par savu naudu?! (naudas taču ir vairāk kā jebkad)... Tos banksterus/augļotājus jāierobežo, vai labāk jālikvidē!

Atbildēt

savtīgie

15.05.2022. 18:24

Nu jā, cik tālu var degradēties šādas biedrības, kuras Latvijas iedzīvotājus uzskata par ausaiņiem un domā, ka tie tic, ko tiem saka, un nekad paši iedzīvotāji neuzzinās, ka tiem Igauņiem pašiem viss termināls bremzējas.

Atbildēt

jaajaa

15.05.2022. 18:15

...jābūvē ir tas terminālis...jā ātrāk, jo labāk...

Atbildēt

Igauņu nesaskaņas

15.05.2022. 18:09

"Alexela Group" valdes priekšsēdētājs Marti Hēls pauda viedokli, ka divus mēnešus ilgušajās sarunās "Elering" nav izrādījusi vēlmi strādāt, lai Igaunijā "līdz rudenim vai vispār jebkad" izveidotu LNG termināli.
Hēls paskaidroja, ka runa bijusi par to, vai kompānijai uzņemties 15 vai 30 miljonu eiro zaudējumus, investējot nepilnus 40 miljonus eiro, kamēr "Elering" plāno par "gandrīz simt miljoniem eiro Igaunijas nodokļu maksātāju naudas praktiski nopirkt kuģi somiem. Un šķērslis nav tas, ka desmit gadu noma vairāk nekā divas reizes pārsniedz sākotnējās kuģa būvniecības izmaksas un kuģa īpašnieks gūst ārkārtīgi lielu peļņu".
(https://www.db.lv/zinas/alexela-un-infortar-partrauc-sarunas-ar-elering-par-paldisku-lng-terminala-buvniecibu-507543)

Atbildēt

nu kā

15.05.2022. 17:24

»

Vai jāsaprot ka biedrība negrib terminālu? Ja tā , gribētos zināt kuri tad tur "biedrojās" , jo nav jau neviena uzvārda, pretēji otrai pusei kur ir pat fočene


Biedrība negrib, ka gar viņu jūras malā saceltajām vasarnīcām un pilīm kaut ko būvē, jo tas traucēs skatu uz saulrietu. Biedrība vispār vēlētos jebkuram aizliegt staigāt pa pludmali un traucēt bagātnieku atpūtu. Biedrībā sastāv Latvijas miljonāri, kuri sabūvējušies gar jūru, ka neviens cits netiek klāt

Atbildēt

15.05.2022. 16:03

Vai jāsaprot ka biedrība negrib terminālu? Ja tā , gribētos zināt kuri tad tur "biedrojās" , jo nav jau neviena uzvārda, pretēji otrai pusei kur ir pat fočene.

Atbildēt

Mjā

15.05.2022. 15:54

Risinājums nav risinājums, ja PSKP biedri ar atvasēm un kremlis nav doļā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...