Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lku

14.05.2016. 13:44

»

Saeimas Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"–"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija

Raivis Dzintars...


Patiešām pārāk maz nacionāļi runā parsociālajiem jautājumiem, bet ir tāda lieta, ka Saeimā, laikaut ko panāktu, vajag 51% balsu. Un tas nu nacionāļiem nav.

Atbildēt

FANTOMASS

04.05.2016. 14:49

es gaidu lai izzzzzzzog lidz pedejam un tad sakam no nulllites.......
es citu izeju neredzu, vel ir ko zagt ......
gaidam!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

!

03.05.2016. 17:16

»

Saeimas Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"–"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija

Raivis Dzintars...


sitos neonacistus uztur maksatnespejas administratori un spaisa tirdzniecibas bizness,attiecibas ar vid zaglu bandu draudzigas ,ka jau tas pienakas 8 kaja organisma sastavdalai.

Atbildēt

Panamas papīrs

03.05.2016. 13:36

»

Saeimas Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"–"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija

Raivis Dzintars...


Šie jau nu gan nebraukls prom no Latvijas, nu jau iesildījušies gan "dir..šanā, gas rīšanā.

NA mafijas bosam Robertam Zīlem, kas savulaik bija Lemberga stipendiāts, varbūt ir arī tagad, Kārlis Streips (zilais) ar raidījumu "Smirdīgais ar Streipu" prasīja, lai Zīle, Vaidere, Kariņš un citi sniedz skaidrāk savas ienākumu deklarācijas, jo viņu ienakumi Briselē ir no 5000 - 10 000 euro menesī. Ždanoka un Mamikins sniedza, R.Zīle, Vaidere, Kalniete, Kariņš atteicās.

Atbildēt

Saeimas Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"–"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija

03.05.2016. 10:22

Raivis Dzintars
Gaidis Bērziņš
Andris Buiķis
Einārs Cilinskis
Jānis Dombrava
Ritvars Jansons
Aleksandrs Kiršteins
Rihards Kols
Kārlis Krēsliņš
Janīna Kursīte-Pakule
Inese Laizāne Deputāte
Ilmārs Latkovskis
Ināra Mūrniece
Romāns Naudiņš
Imants Parādnieks
Inguna Rībena
Edvīns Šnore

Atbildēt

:)

02.05.2016. 20:12

»

ej ka tu ārstēties vecais šiziķi


Bai, bai, mikropisān.

Atbildēt

02.05.2016. 15:17

»

Pilsonis

Ja tā būtu tad vietējiem drošības dienestu vadītājiem jau sen tiktu dota pavēle aizsūtīt kādu savējo jaunieti tajās nometnēs...


Pats beidz murgot, minēju tikai faktus, ko mums TV skaidroja Saeimas drošības komisijas vadītāja visā nopietnībā S.Āboltiņa. Šos faktus jau zin visi arī no citiem politiķiem, ierēņiem un masu medijiem.

http://www.delfi.lv/news/national/politics/krievijas-militaraja-nometne-sojuz-atkal-piedalijusies-latvijas-jauniesi.d?id=45017374
http://www.la.lv/neapturamais-sojuz-2/


http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/193258/latvijas-skolenus-sovasar-atkal-vedis-uz-krievijas-atbalstito-militaro-nometni


Atbildēt

Pilsonis

02.05.2016. 14:20

»

Šobrīd aicinājumi boikotēt vēlēšanas tiks saistīti ar jauno kl pantu un tiks traktēti kā "satversmē neparedzēts" veids gāzt valsts varu, tāpēc ejiet uz vēlēšanām, balsojiet, turpiniet procesu...


Ja tā būtu tad vietējiem drošības dienestu vadītājiem jau sen tiktu dota pavēle aizsūtīt kādu savējo jaunieti tajās nometnēs.
Tad par to mums ziņotu katru dienu katru stundu katru minūti visu vasaru - "krievi atkal mūs taisās okupēt"
+ būtu reāls pamats ievest šeit vēl nopietnākus ieročus
Tā kā beidz murgot

Piemēram krievi tā savulaik izdarīja kad tika rīkotas valsts apvērsuma mācības ukrainā. Tur tika iegūti reāli apmācības materiāli...

Rekur šeit tas viss izstāstīts (uzmanību - krievu propoganda)
https://youtu.be/Lgaswkutp_M
https://youtu.be/p7Xk1E6RvfY
https://youtu.be/ExY4x19V3oI

Atbildēt

beidziet

02.05.2016. 14:13

Kādi tur "nacionāļi" - drīzāk jau es sauktu viņus par - "siles brāļi".

Atbildēt

HA HA HA HA :)))

02.05.2016. 14:11

Nesmīdiniet mani :)))..... Kuri ta būs tie izgājēji un teicēji :))))))))))

Atbildēt

02.05.2016. 11:51

»

mnbvcxz

Nē. Nav loģiski. Reklāma ir nepieciešama viņējo vidū, lai radītu ilūziju tev un viņiem pašiem, ka viņi cīnās par vietu zem saules. Tādas procentuālās sakritības, kādas vērojamas LV, varbūt varētu būt vienreiz 100000 gados, bet ne katrās vēlēšanās. Vēlēšanu rezultāti ir matemātiski pārdomāti modeļi. ...


Šobrīd aicinājumi boikotēt vēlēšanas tiks saistīti ar jauno kl pantu un tiks traktēti kā "satversmē neparedzēts" veids gāzt valsts varu, tāpēc ejiet uz vēlēšanām, balsojiet, turpiniet procesu.

--------------------------------------------------

Tā nebūs gan! KL grozījumi saistīti ar hibrīdkaru - daudzi krievvalodīgie jaunieši vasarās brauc uz Krieviju milatārajās nometnēs mācās, ka gāzt LV varu.

Bet balsis saskaitīs tā, ka jau minēju, lai nenonāk līdz visiem valsts noslēpumiem Baikāla klukstes partija NSL un SC.

Tā ka uz vēlēšanām vari neiet!

Atbildēt

02.05.2016. 11:44

»

UN

un cīnoties iztērēju tik daudz savas enerģijas nelietderīgi, kuru varētu būt veltījis biznesam , ģimenei atpūtai...


Es šo apli ap sevi neesmu ne izveidojis, ne pārcirtis. Tas ir tā- vienreiz samaksāsi, kļūsi par savējo un prasīs ne tikai kukuļus (draudzību un dāvanas, ko pieļauj likums kā dāvinajumus līdz 1 min.algai gadā), prasīs pat no tā, kas ir tavs pēc likuma citu draugu labā. Likumdošana ir izstradāta kukuļprasītāju interesēs. Nemaz nevari nedot, jo likumus Saeima maina tik bieži un nesakarīgi, ka atkal jaunas regulas un jaunas likumu prasības liek atkal maksāt "dāvanas" , jo uzņēmējam nav laika iedziļināties, maksāt juristiem, kas ir visai nekompetenti, jo arī saskaras ar jauniem likumu grozījumiem utt., kas arī ir šīs sistēmas daļa. Visiem no uzņēmēja vajag un visi viņi grib draudzēties ar uzņēmēju, pūderējot smadzenes. Lai uzņēmējs pastāvētu šajos tik mainīgajos apstākļos, viņam jābūt sevišķi niknam uz politiķiem un ierēdņiem. Ne tikai, pat jāparedz likumdošanas nākošās izmaiņas uzņēmējam par sliktu, gan jākontrolē iepriekšējie grozījumi. Pa kuru laiku? Labāk kļūt "savējam"?

Viena lieta ir likumi, cita to interpretācija, tad vēl ierēdņu patvaļīgā faktiska rīcība, kas robežojas ar teroru un likumīgo dāvanu izspiešanu, reketu. Uzņēmējam jābūt piecreiz naidīgam pret šo sistēmu, lai laikus prastu izšķiries, kā kurā brīdī pastāvēt par sevi, saglabājot pašcieņu un cieņu citu acīs.

Atbildēt

mnbvcxz

02.05.2016. 11:05

»

>16.38

Ja vēlēšanās balsis skaitītu, kā tīk, tad viņiem nevajadzētu tik daudz tērēt reklāmai.Loģiski


Nē. Nav loģiski. Reklāma ir nepieciešama viņējo vidū, lai radītu ilūziju tev un viņiem pašiem, ka viņi cīnās par vietu zem saules. Tādas procentuālās sakritības, kādas vērojamas LV, varbūt varētu būt vienreiz 100000 gados, bet ne katrās vēlēšanās. Vēlēšanu rezultāti ir matemātiski pārdomāti modeļi. Ieskaitot informāciju par personālijām, kuru, kad, kā var pārpirkt, šantažēt vai nobīdīt citā pozīcijā. Vēlēšanas ir kā šahs, tikai vienkāršāks, teiksim dambrete bez noteikumiem.
Šobrīd aicinājumi boikotēt vēlēšanas tiks saistīti ar jauno kl pantu un tiks traktēti kā "satversmē neparedzēts" veids gāzt valsts varu, tāpēc ejiet uz vēlēšanām, balsojiet, turpiniet procesu.
Par ko ir gandarījums? Par to, ka metodes kā cīnīties ar noziedzīgu sistēmu un šās noziedzīgās sistēmas uzturētājiem, ir. Vēlēšanu boikots kliķi ne pa jokam sabiedējis. Tāpēc ieviesti jaunie grozījumi. Juriste ābeltiņa noteikti bīdīs nākamos grozījumus, kuri paredzēs 99, 9% piedalīšanos vēlēšanās. Kā pu$es lemurburģijā, kur 78, 9% mīl savu glābēju, slaucēju un smadzeņu izvarotāju. Varbūt katrs, kurš uz vēlēšanām neies tiks ieskaitīts valsts ienaidnieku sarakstā? Un saņems sabiedrības nopēlumu. Vai dp uzraudzību. Vai izjutīs ekonomisku, psiholoģisku vai tml. (kādas jau nu metodes zempierīšiem orgānos atradīsies rokasgrāmatās) spiedienu.

Atbildēt

VB

02.05.2016. 10:15

»

VECAIS

Darbaspēks ir prece...


Viņš jau arī saka, ka atkal brauks prom. Ko citu?

Atbildēt

UN

02.05.2016. 09:24

»

Savā laikā, kad strādāju Īrijā no 1999. līdz 2003. gadam un atgriezos LV, sev nosolīju, ka nekad vairāk nepametīšu dzimteni, jo kur gan ir labāk nekā mājās...


un cīnoties iztērēju tik daudz savas enerģijas nelietderīgi, kuru varētu būt veltījis biznesam , ģimenei atpūtai...
Bet man ir tāpat. Jācīnās ar kukuļņēmējiem, jo visi, gandrīz visi tur sēž un gaida. Atkarībā ņo pakāpes, cits māla bļodiņu no amatnieka, cits desas luņķi no zemnieka, cits atkal kādu aploksni, kas nesmird... DIEMŽĒL.
Kamēr būs kukuļdevēji, būs arī kukuļņēmēji un pielīdēji.
Tā ir drūma realitāte.

Atbildēt

varam jau iet ielās

02.05.2016. 08:33

domājat, zagļi mūs sadzirdēs????????????? zagļi sliņķi ar plakātiem: dodiet naudu, dodiet katram savu skolu, slimnīcu, darba vietu ( kurā nav jāstrādā, jo tādu, kur jāstrādā , pietiek)...... tas jā...............
suns nokaunēsies, šitie nekad

Atbildēt

02.05.2016. 07:31

»

Guntis

... un "veca berta" pat nenojauš, ka Latvijā katrs desmitais ekonomiski aktīvajā vecumā esošais ir bezdarbnieks, ka ap 350 000 Latvijas iedzīvotāju jau ir aizbraukuši no valsts finansiālu problēmu dēļ (ja nebūtu aizbraukuši, tad bezdarba līmenis būtu daudz augstāks), ka aptuveni katrs ceturtais Latvijas...


Latvijas uzņēmē€ji, kas strādā uz iekšējo tirgu, ir izmisumā, jo nespēj samaksāt pārsvarā vairāk par minimālo algu saviem darbiniekiem, jo apgrozījums ir mazs un patērētāji pamet Latviju ar ātrumu 20 000 cilvēkvienību gadā. Nekskiatot tos, kas nomirst, nesaņēmuši medicīnisko aprūpi, dodas uz labākiem medību laukiem..

Atbildēt

02.05.2016. 07:27

»

>16.38

Ja vēlēšanās balsis skaitītu, kā tīk, tad viņiem nevajadzētu tik daudz tērēt reklāmai.Loģiski


Reklāmas vēlēšanām un viss cits ir acu aizmālēšanai, lai izsaktaās, ka cīnās par tavu „zelta verga balsi” . .Un sistēmas pilnībai, lai izskatās ticami. Pēdējā brīdī SAB un DP "saskaita" valsts drošības interesēm vajadzīgi - lai SC (Kremļa zaļajiem cilvēciņiem) un NSL - Baikāla klukstei Sudrabai būtu 20-25% kopā ar šo "opozīciju". Lai šēž Saeimā un deģenerējas – neko nedara, piedzeras utt., ko arī pelnījuši.. Redzēsit - nākošajās vēlēšanās būs līdzīgi. Bet, iespējams, ka SC un NSL kopā jau 19 %, lai neizskatās, ka latvietiskā daļā tos atbalsta. Bet NA pierakstīs kādu procentu un ZZS iespaidīgāk. Kad atmetīsit savu naivumu?

Atbildēt

Guntis

02.05.2016. 06:24

»

veca berta

ar darbiniekiem.. tas tapat ka ar prostitutam, ir tadas kas dod par triniti, stacija.. neviens tak ar varu tais darba vietas netur


... un "veca berta" pat nenojauš, ka Latvijā katrs desmitais ekonomiski aktīvajā vecumā esošais ir bezdarbnieks, ka ap 350 000 Latvijas iedzīvotāju jau ir aizbraukuši no valsts finansiālu problēmu dēļ (ja nebūtu aizbraukuši, tad bezdarba līmenis būtu daudz augstāks), ka aptuveni katrs ceturtais Latvijas iedzīvotājs dzīvo uz nabadzības sliekšņa u.t.t..
"Vecai bertai" šķiet, ka Latvijā labi apmaksāts darbs ir ikdienišķa parādība un darba devēji lūgšus lūdzas - nāc strādāt...

Atbildēt

Diāna

02.05.2016. 00:12

Mūsu varasvīri vienkārši nesaprot ka viņu cilvēkiem ir slikti. Viņi dzīvo savā pasaulē, apgrozās tikai bagāto lokā un tur jau viss ir super. Paēdis nepaedusu nekad nesapratīs. Runājot par privatuznemumiem. Man nija 2 uzņēmumi.Milzigo Nodokļu delj abi bankrotēja. Nu nevarēju es atļauties lielas algas. Pat ar min bankroteju, sev nemaksāju. Patriotisms manī sen nosprādzis.dzivosu uzpabalstiem lai vismaz daļu atgūtu ko vslsts man nozaga iznīcinot uzņēmumus.

Atbildēt

drūmais

01.05.2016. 22:36

Iziet ielās lai pateiktu - Pietiek zagt!? Vienotība ar visādu delnu un providusu palīdzību gādājusi, lai šāds protests tiktu sodīts ar cietumu. Zagļi mums tagad ir, kā viņi paši sevi lepni dēvē - "Valsts vara" un protests pret zagļiem tiks pielīdzināts mēģinājumam gāzt "valsts varu".

Atbildēt

>16.38

01.05.2016. 21:46

Ja vēlēšanās balsis skaitītu, kā tīk, tad viņiem nevajadzētu tik daudz tērēt reklāmai.Loģiski?

Atbildēt

01.05.2016. 18:34

»

bīne

Un mums neies labāk, ja šādi mācēsim aprieties. Tā jau latvieša mentalitāte, diemžēl... Ja kāds krīt bedrē, pagrūdīsim dziļāk, bet roku nesniegsim, dosim klusiņām kukuļus, lai dabūtu kāda sīka ierēd'ņa labvēlību, ut.t Tai pašā laikā soc tīklos tēlosim, ka esam eņģeļi. Nesanāks nekas šajā valstī, ja ...


Nekas nevedina domāt, ka vispār kāds sāks ar sevi, sevis uzlabošanu. Tāda naiva idealizācija, kā latviešu amatnieciskajā mākslā, sasniegt ideālo uz attiecību starp cilvēkiem rēķina..

Nekas nevedina domāt, ka būtu vajadzība vai nepieciešamība uzlabot attiecības, ja likumdošanas galvenie aspekti tiek izstrādāti Briselē, valstī ir sveša nauda, kuru katrs grib pagrābt sev, cik vien var vairāk, un noslēpt patālāk no Latvijas. Atsvešināšanās starp varu un tautu. Naids, nabadzība, bezdarbs, cīņa par izdzīvošanu jebkādos apstākļos.

Globalizācijas morālie aspekti ekonomikas kontekstā raisa bažas visas pasaules humānistiem, „morālistiem”, kas secina, ka vispār attīstība beigsies ar totālu atsvešinātību, vientulības triumfu, vispārēju depresiju un attiecību apokalipsi. Kad attiecības, tostarp ģimenē, kļūs par preci. Neviens pat neņemas prognozēt, ar ko tas var beigties.

Atbildēt

Diemžēl

01.05.2016. 17:05

»

bīne

Un mums neies labāk, ja šādi mācēsim aprieties. Tā jau latvieša mentalitāte, diemžēl... Ja kāds krīt bedrē, pagrūdīsim dziļāk, bet roku nesniegsim, dosim klusiņām kukuļus, lai dabūtu kāda sīka ierēd'ņa labvēlību, ut.t Tai pašā laikā soc tīklos tēlosim, ka esam eņģeļi. Nesanāks nekas šajā valstī, ja ...


piekrītu Jums pilnīgi. Nez kāpēc lielākā daļa mūsu tautieši runā vienu, bet dara pavisam citādi.Un tas vislabāk redzams Saeimas namā, kur visi pārstrādājušies līdz baltām pelītēm,tāpēc bija jāpalielina algas un jāuzlabo IS namā par miljoniem,un pat Pētersones k-dze dabūja ģeneralisimusa amatu, tikai neviens no turienes neredz, kas patiesībā notiek ar strādājošajiem Latvijas iedzīvotājiem, kam nav radi,draugi,skolas biedri valdības mājā.

Atbildēt

01.05.2016. 15:38

»

Uzmanību

"Troļļi", nejauciet galvu kopā ar Latvijas izlaupītājiem...


Boikotēt, neboikotēt vēlēšanas, nav nozīmes, jo balsis saskaita tā, kā CVK tiek norādīts, kura strādā saskaņā ar valsts noslēpumu. Putina agresijai ar vēlēšanām nav sakara, jo SC saskaitīt tā, kā vajag balsis, - ap 20 %, bet pārējo koalīcija izlems, kā būt, reizē ar SAB un DP, VP un MP. Nav jēgas vēlēšanās piedalīties, maldinot pašam sevi ar citu melīgajiem solījumiem.

Bīstami šajā valstī un globalizācijas laikā ir būt godīgam – tas nozīmē bada nāvi. Formāli ir jābūt godīgam, lai iestādes nevar piekasīties, nedrīkst maksāt kukuļus, jo tas nav izdevīgi – nākošreiz prasīs vairāk un tā kļūs par tavu atkarības sistēmu, kas neved uz peļņu un attīstību.

Atvērtajā, globālajā sabiedrībā negodīgam būt ir viegli un to ar ofšoriem izmanto katrs, kas vien var un nekas vairs nemainīsies. Raidījuma „Smirdīgais ar Streipu” vadītājs – Kārlis Streips uzdeva jautājumus Vaiderei, Zīlem, Kalnietei, Kariņam – eirodeputātiem, lai tie sniedz savas ienākumu deklarācijas, skaidrāk sniedzot atbildes, šīs personas, kas pelna no 5000 līdz 10 000 euro mēnesī ATTEICĀS to darīt. Vienīgie neatteicās Ždanoka un Mamikins.

Atvērtajā globālajā sabiedrībā jebkura likumdošana iepaliek no sabiedrības attīstības vispār un tas ir godīgi jāizmanto savā labā.

Atbildēt

protams,

01.05.2016. 15:26

»

VECAIS

Pat vienkāršajā darbā var pelnīt ministra algu


aploksnēs var :)

Atbildēt

par 25%

01.05.2016. 15:24

> 77 01.05.2016. 10:21

>25% tas ir no manas pensijas 50 eiriki gribu >redzēt kā Tu iztiksi ar šo naudiņu.

25% ir statistikas dati, vidējie,
nabagi maksā par pārtiku vēl vairāk, vairāk par 25%,

Atbildēt

nekas

01.05.2016. 15:21

»

ilze

Tādai svītrošanai nepiekrītu,jo automàtiski esat nobalsojis par to partiju un pàrējie par naudu izdarīs,kas jàdara,spilgts piemērs...tàpat zinat


nemainīsies,kamēr nav izmainīta vēlēšanu sistēma.Vienalga,ko jūs tur svītrosiet,bet tie,kas saraksta augšgalā vienalga tiks deputātos,jo svītrojumi pa lielam neko nedod.Ja balso par sarakstu,tad vienmēr tiks ievēlēti saraksta pirmie numuri!

Atbildēt

labie atrod darbu paši

01.05.2016. 15:20

par sliktajiem rūpējas valdība un kamēr būs šī ačgārnā kārtība, BET KĀ VAR BŪT KAUT KAS LABS?

Atbildēt

bet,

01.05.2016. 15:18

»

to

to es saprotu, konkreta darbiba, nevis ielas iesana,, es ar savam prieksniekam pateicu visu ko domaju valsts iestade, teicu ka zagt ir slikti utt, kadus 3 menesus mani atlaida no darba, beigas ar rikojumu, nu ko es iesudzeju tiesa, darba devejs , soreiz valsts man dabuja maksat par nelikumigu atlaisanu...


labākais,ka no tiem 3000 vēl atvelk nodokli,lai gan tam būtu jābūt kā sodam valstij,kas nespēj nodrošināt godprātīgu personālpolitiku!Darba inspekcija kā tāda vispār jālikvidē,jo jēgas no tās nav absolūti nekādas,vēl jo vairāk,ja pilns ar zzs darboņiem,kuri no darba likumiem neko nesajēdz.Darba inspekcijas funkcijas ir jānodod arodbiedrībām,kuras nav saistītas ar darba devēju nekādā veidā.

Atbildēt

Kur rodas Latvijas ļaunums?

01.05.2016. 15:10

Šo ļaunumu ievada Krievijas agresīvā politika un padara Saskaņas partiju, krievus par Latvijas ļaunumu, proti - tautas Latvijā tiek šķeltas caur abu krāsu nacionāļiem - NA un SaSkaņu ( SS). Vieni kladzina - krievi vainīgi, otri - Latvijas fašisti vainīgi. Nav Latvijā fašistu un nav krievu ienaidnieku Latvijā, tie tiek izdomāti, lai mūs šķletu un naidotu un grautu Latviju. Un mēs padodamies.

Un redzam, ka Rīgā tāpat visu izzog, kaut pie varas Rīgā it kā "tautas glābēji", ko pierādīja Valsts kontrole ar Rīgas namu pārvaldnieku, kur valda Ušakovs.

Atbildēt

lauķis

01.05.2016. 15:02

»

Uzmanību

"Troļļi", nejauciet galvu kopā ar Latvijas izlaupītājiem...


Bīstami ir būt nelietim un atbalstīt ļaunumu , un biedri partijnieki ir ļaunums.
To , vai Putins uzbruks vai neuzbruks izlems Bohēmas Birzī , un ne jau Putins vai Bambams.

Atbildēt

Uzmanību

01.05.2016. 14:46

»

kapitalisms ar cilvecisku seju

nakosajas velesanas boikotejiet neonacistus un sorositus


"Troļļi", nejauciet galvu kopā ar Latvijas izlaupītājiem.

Boikotēt to, kas ir, nozīmē pabalstīt Putina agresiju Latvijā.

Tas ir bīstami, ko saprot katrs godīgs Latvijas krievs vai latvietis.

Ja gribiet, ar Latviju nejokojiet, vēlēšanas boikotēt ir vairāk kā BĪSTAMI, kamēr nav cita politiskās sistēmas vēlēšanas (1938.gada) ir Latvijas nāves spriedums, okupācija un svešas varas ietekme.

Atbildēt

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

01.05.2016. 13:08

Latvijas Vēlētāji! Politiski aizdomīgās personas!

Saeima un Valdība aktīvi darbojas un ceļot nodokļus! Atskaite par izlietoto budžetu nav. Valdība paņēma kredītus ignorējot Satversmi. Tikko Valdība paņēma ASV kredītu 1,3 miljardi, bet šodien naudas nav! Junkera plānu mēs izmantot nevaram, jo nav banku, kas apkalpotu kredītus ražošanas un celtniecības vajadzībām.

Deputāti nepilda savu doto zvērastu un pārkāpj Satversmi! Vēl uz šo dienu nevaram iepazīties ar Straujumas valdības atskaiti par finansu situāciju valstī un izlietoto budžetu!

Visapkārt meli un likumu ignorēšana, kas rada draudus Latvijas Valsts pastāvēšanai.

Glābsim Latviju! Vienīgais ceļš kā apturēt Valst izlaupīšanu ir Parakstīties par Saeimas atsaukšanu!
Parakstīties bez maksas var portālā www.latvija.lv ar ID karti vai caur Internetbanku.
Pret samaksu CVK norādītajās deklarēšanās vietās, bariņtiesā vai pie notāra.

Par veikto parakstu, lūdzu informējat: Ūdru iela 14, Mārupe, Mārupes nov,. LV-2167 Tālr.: 29119996 - Bruno; tālr.: 26347783 - Artūrs, e-pasts: [email protected]

Atbildēt

01.05.2016. 11:56

»

?

es esmu nikns ,kad ir jakontaktejas ar latviesu ieredniem latvija ,jo vini vienmer uzprasas uz iesniegumu eiropas tiesa par jebkuru jautajumu.es esmu nikns,kad jauns klauns rigas lidosta,iespejams par 200ls menesi parbauda tevi ne tikai ar rokas skaneri bet liek lieta savas rokas un aptausta ari tavas...


Ir LV izveidotas divas šķiras - valsts ierēdņi, politiķi un pārējie. Nepārvaramas pretrunas pieaug ar katru dienu. Kapitālisma labākā izpausme nav tikai cita paverdzināšana, bet pati labākā tā pazīme ir pašpaverdzināšanās, kas ir augstākais stāvoklis, ko katrs nemaz nespēj sasniegt.

Paškontrole, sava laika kontrole, efektivitāte, konkurētspēja, tostarp mācoties nepārtraukti.Prasme mainīt darba režīmu ar atpūtas režīmu, izvairoties no atkarībām. Kā redzams, tās ir augstas prasības.Jo lielāks šādu personu kopums, jo to sabiedrība ir augstākā, konkurētspējīgā situācijā. Likumiem nav robežu, drosme ir noteicošais, pašpārliecinātība, kas balstīta uz jaunām zināšanām un pieredzi.Likumu piedraudējumu ignorance atver jaunās robežas..

Atbildēt

real

01.05.2016. 11:17

»

Mia

Saprotu sho cilveeku. Situaacija ir tragiska. Un darba tirgus Latvijaa ir nesaprotams. Algas vienkaarshi nozheelojamas. Ja cilveeki grib godiigi straadaat vienkaarshu darbu, tad jaareekjinaas, ka Alga buus nieciiga. Tad jaajautaa, ko pa shiem gadiem muusu valstii ir uzlabojis iereednju daudzskaitliigais...


valdosa klike turpina karu Afganistana nosaka lattelecom gulbja ,,algu,,riko cirkus izrades Riga pie brivibas pieminekla kaut kadas ,mistiskas ,,seru,, dienas,svin nesaprotamus,,svetkus,, 16 marta,18 novembri un kautkada lacplesa diena,lai varetu ieviest JUMS MEDICINISKAS KVOTAS UN NOTEIKT MINIMALO PENSIJU 70 EIRO MENESI ,KAS IR MAZAKA,neka latvijas valdosas klikes laipni ievesto afrikas negeru beglu pabalsti.to visu pavadot ar kara histerijas kurinasanu,sorositu propogandu un rusofobu-neonacistu klaigasanu.tai pasa laika 1700 vid oficialie zagli Jus nesoditi apzog ta saucamo likumu ietvaros.

Atbildēt

13 janvara merena opozicija rezima atbalstitajam guntim

01.05.2016. 10:57

redzi,netkarigi vai tevi pazemo klauni rigas lidosta vai analfabeti csdd ta saucamaja ,,tehniskaja apskate,,tev jabut gatavam sudzet so ta saucamo valsti eiropas tiesa par jebkuru vinu nekaunibas apstaklos izdaritu kludu izmantojot audiovideo ieraksta aparaturu un liecinieku solidaras liecibas.nu bet politiski boikots makdonalda restoraniem,amerikanu muviz un sorositu apdullinosajai propogandai.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Brīdis, kad liela daļa rīdzinieku pārtiek no pabalstiem, nudien nav piemērots domes vadības algu celšanai

FotoSavu pilnvaru 100 dienas Rīgas domes koalīcija atzīmēja, paaugstinot sev algas un ieviešot virkni jaunu apmaksātu amatu. Domes priekšsēdētāja, viņa trīs vietnieku, astoņu komiteju priekšsēdētāju un to vietnieku algu paaugstināšanai un jaunu algu ieviešanai šogad koalīcija dāsni atvēlēja aptuveni 160 000 eiro. Lai kaut minimāli palielinātu bērnudārzu darbinieku atalgojumu, izveidojot fondu, ar kuru pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāji varētu rīkoties, tāpat kā tas notiek skolās, būtu nepieciešams nedaudz vairāk par 200 000 eiro. Taču šo priekšlikumu šīs domes vadība un koalīcija neuzskatīja par lietderīgu un neatbalstīja.
Lasīt visu...

12

Ko ASV Demokrātu uzvara nesīs Latvijai?

FotoĀrkārtas paziņojums! Pasaules masu informācijas līdzekļi ziņo, ka priekšlaicīgi, nepilnu 79 gadu vecumā, nenākot pie samaņas, par ASV prezidentu kļuvis Džo Baidens! Ne Ukrainas korupcijas skandāls, aizdomas par tirgošanos ar ietekmi, ne arī Hantera Baidena tieksme dokumentēt video sarunas ar mazgadīgajām, paralēli lietojot smagās narkotikas, neko nemainīja vēlēšanu rezultātos, jo svarīgi ir tikai tas, kurš skaita balsis, kontrolē presi un tiesas.
Lasīt visu...

12

Strīķis no “lietu kārtotāju” trijotnes sapsihojies par Magoņa lietas spriedumu – kādi varētu būt patiesie iemesli?

FotoBijušais Militārās izlūkošanas un drošības dienesta darbinieks Maigurs Strīķis no bēdīgi slavenās Strīķa-Juraša-Sparāna “lietu kārtotāju” trijotnes feisbukā ir pamatīgi sapsihojies par spriedumu bijušā Latvijas dzelzceļa prezidenta Uģa Magoņa lietā, kuru tiesai nācās attaisnot Strīķa „kolēģa” Jura Juraša nelikumīgi savākto pierādījumu dēļ. Domāju, daudziem būs interesanti palasīties šīs ekspresīvās pārdomas un padomāt par to patiesajiem iemesliem.
Lasīt visu...

21

Uzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras...

FotoUzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras. Tas nabags, kuram jāšaujas, spiests noņemties ar to, kurš jāizņem no cilpas... Tādu aprakstu man prezentēja grāmatai, kuru uzreiz ļoti, ļoti gribas izdot, bet tas nav iespējams grāmatu klātienes tirdzniecības aizlieguma dēļ. Tā nu tika pieņemts lēmums cīnīties par grāmatu tiesībām un vērsties Latvijas Republikas SATVERSMES tiesā.
Lasīt visu...

21

Uzcepsim masu psihozi un piedāvāsim pēc tam izeju

FotoPieņemsim, ka mums ienāktu prātā aizvākt palielu baru cilvēku no redzesloka – tīri teorētiski. Protams, ka tāda rīcība ir kapitāli nepieņemama un nosodāma, bet varbūt, varbūt pieņemsim, ka mēs būtu kaut kāda reliģiska rakstura sekta, kurai ir gan pietiekami līdzekļu un sakaru, lai tādu lietu paveiktu, jo mūsu „Dievs”, sauksim to par „svētais lāpnesis”, to pieprasa un tādam „cēlam mērķim” mūsu iestādes būtu jau savus divsimt gadus strādājušas.
Lasīt visu...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

Atsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par...

Foto

Egils Borats

Acīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt...

Foto

Alda Gobzema rekviēms

Tuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie...

Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...