Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zane

17.04.2020. 14:28

Kā Latvijas sabiedrība- tauta novērtē sabiedriskos mēdijus un kā tā var ietekmēt mēdiju saturu??? Es pārsvarā skatos kanālu Rīgatv24.lv. Nesaprotu kāpēc vakara ziņās LTV1 un TV3, tiek pārraidītas vienā laikā 20.00????? Vai tāda bija tautas griba, jeb tā komanda nāca no Saeimas, prezidenta pils vai valdības mājas??????

Atbildēt

Atis Priedītis

14.04.2020. 13:12

»

Adelīna

Vai vējš mūs pavasarim vai ziemai pretī nes...


Tas jau šobrīd kļūst pat par farsu. To ko citur atzīst par pierādītu faktu pie mums turpina pasludināt par murgiem. Man atklāti sakot ir ļoti grūti šādu pieeju saprast. Un ja tā dara gandrīz visi lielie masu mediji, tad par kādu objektivitāti vispār var runāt. Jau divi gadi pagājuši kopš pirmā Viasat History raidījuma, bet pie mums joprojām kladzina par murgiem.

Atbildēt

Adelīna

14.04.2020. 12:57

»

Klusēšana arī ir meli

Vienīgais portāls. kurš uzdrošinājās publicēt manu - Ata Priedīša rakstu par psiholoģiskā terora metodēm, kuras lietoja VDK, bija portāls ir.lv. Un tikko bija Viasat Histori raidījums "Aizliegtā vēsture", kurā tika stāstīts tieši par tādām pašām metodēm, kuras tiku aprakstījis es. Raidījums esot jau...


Vai vējš mūs pavasarim vai ziemai pretī nes...
Paldies par norādi. Tikai - mana pieredze liecina - liberāļi (kas ir arī ir) reizēm var sadarboties ar č. vai viņu pēcnācējiem, kā tas bija vērojams radio un tv. Bet visu varenie lielbagātnieki tik smīn - es biju varens. Un būšu.
Neaizmirsti pabarot kaķi - man bija vēl labāk - manas prombūtnes laikā mans kaķis bija uzbrucis ienācējam, un tas bēgdams pie ārdurvīm bija apčurājies.

Atbildēt

nepilna laika idiots

14.04.2020. 11:48

Kur ir patiesas ziņas? Ja man kāds ziņu kanāls stāsta muļķības, ka 11. septembrī Ņujorkā dvīņu torņus sagrāva musulmaņu teroristi; ja stāsta muļķības, ka Kenediju nošāva švakais šāvējs Osvalds, tad kā es varu ticēt, ka pārējās ziņas gan ir patiesība?

Atbildēt

Es

14.04.2020. 11:46

Dublē viens otru, tiražē tikai slikto, copypaste no ārvalstu ziņu aģentūrām, īpašnieki ir svešie. Par kādu atbalstu te būtu jārunā?

Atbildēt

Klusēšana arī ir meli

14.04.2020. 06:59

Vienīgais portāls. kurš uzdrošinājās publicēt manu - Ata Priedīša rakstu par psiholoģiskā terora metodēm, kuras lietoja VDK, bija portāls ir.lv. Un tikko bija Viasat Histori raidījums "Aizliegtā vēsture", kurā tika stāstīts tieši par tādām pašām metodēm, kuras tiku aprakstījis es. Raidījums esot jau divus gadus vecs un ik pa brīdim tiekot rādīts atkārtoti. Mūsu lieli masu mediji kategoriski atsakās šādu informāciju publicēt uzskatot, ka tie ir tikai murgi un fantāzijas. Par kādu objektivitāti var runāt, ja tiek noliegts tas, kas jau ir pierādīts. Raidījumā pat tika demonstrēta Stasi lietoto psiholoģiskā terora metožu rokasgrāmata. Tātad tas ir bijis, tikai Latvijā melošana acīmredzot, turpināsies. Pievienoju saiti uz savu rakstu: https://ir.lv/2018/08/08/vdk-istenotas-cilveku-vajasanas-metodes-1980-gados/

Atbildēt

Penzionāra sūrā dzīve

14.04.2020. 06:02

»


un dators dod iespēju katram čangalim kļūt par Jāni Pliekšānu.

Atbildēt

vai

14.04.2020. 05:45

Vai šī ir valsts???????

Atbildēt

Po jarče, po veseļeje!

13.04.2020. 22:30

NA grupņika fiņķikļuška Gerhards nupat ar pompu paziņoja, ka 45 miljoni eiro tiks novirzīti lauksaimniecības nozares balstīšanai. Lielindustriāļu biznesam vēl vairāk, uz Covid rēķina.

Jautāts, vai lauksaimniecībā ir krīze, Gerhards teica, ka vēl neesot!

Atbildēt

Žulis

13.04.2020. 19:32

Domāju, ka, izlasot šo Žurnālistu savienības viedokļrakstu ir pilnīgi skaidrs kam un pēc kādiem “kritērijiem” nonāks nodokļu maksātāju nauda. Ar neatkarīgu, objektīvu žurnālistiku tam nav nekāda sakara. Arī ar sabiedrības informēšanu nē. Tikai un vinīgi ar “pareizā” un saskaņotā viedokļa paušanu. Viss ir ļoti vienkārši. Padomju iekārta Latvijā ir kritusi, bet padomju vara ar visiem tās tikumiem un nerakstītajiem likumiem palikusi

Atbildēt

Doms

13.04.2020. 19:01

Domāju, ka Domburam ar Radovicu vajag iznākt no skapja, lai sabiedrība zina par ko maksā

Atbildēt

Dollārs Vašingtons

13.04.2020. 17:09

Vai vispareizākais viedoklis un naudas saņēmējs būs arī pietiek com?
Vai kaut kāda mistiska organizācija saprot, ka Latvijā nav žūrnālistu un žurnālistikas pēc definīcijas, jo viedokli pauž un uzspiež panikas sējēji un neargumentētu nepārbaudītu faktu pasniedzēji sensācijas veidā? Vai ir zināms, ka nav neatkarīgu žurnālistu pēc būtības, kuri par tēmu var uzrakstīt, uzfilmēt "aizrokot" līdz saknei? Pat valstij piederoši mēdiji murgo un tiražē copy paste ziņas nepārbaudot autentiskumu un avotu!
Naudu labāk izsniedziet bomžiem tirgū un lupatu tirgoņiem, viņi drēbi zina līdz pēdējai vīlei.
Ieguldat naudu kādas rūpnīcas atvēršanā un darbības nodrošināšanai . Utt Ne velti runā ka naudas zīmēm ar Vašingtona portretu piemīt māģiskas īpašības.

Atbildēt

un ko saka sorosisma skaļrunis "Latvijas Žurnālistu asociācija"

13.04.2020. 16:51

Jā, ko saka sorosisma skaļrunis "Latvijas Žurnālistu asociācija"? Kur ir "Žurnālistu Savienības" un sorosisma "žurnālistu asociācijas" viedokļu sadursme? ... Pats galvenais, - Kādu ideoloģiju pārstāv "žurnālistu savienība"? Par "žurnālistu asociāciju" viss ir sen skaidrs - Latvijā tā ir "ķēdes suņu" uzskaite liberālisma utopiskās ideoloģijas "patiesības ministrijā". Bet, ko jūs pārstāvat? Kāpēc jūs nedzird? ko? Kāpēc jūs neprotestējat, kad Latvijas valsts plašsaziņa visur bāž iekšā tikai vienu liberastu viedokli. ??? Kur jūs tad esat?

Atbildēt

Jokohama

13.04.2020. 16:29

"Krievi nāk" jau 30.gadus.Šis "biedēklis" ir vecs un caurs.Īsāk sakot 2.miljoni covid19 makaroniem un baroniem!

Atbildēt

Ottis

13.04.2020. 16:27

Beidziet tiražēt vienu un to pašu informāciju masu medijos!
Laiks izdzīvot stiprākajiem un tiem ,kuri spēj radīt sabiedrībai interesējošu materiālu.
Ir apriebies murgojums par kaut kādu mistisko kaimiņu,kurš patreiz aizņemts ar Covid-19 un nekur masu medijos nav ne vārda par hiberuzbrukuma paveidiem mūsu valstij.
Atveriet acis un pārstājiet publicēt izdomājumus,kuriem nav elementāras loģikas nerunājot jau par konkrētu datu bāzi uz ko balstītos šie šedevri!
Nav šaubu ka finansējumu vēlas visi........bet apdomājiet par kādiem medijiem būtu jādod nodokļu maksātāju nauda....jo tāda stagnācija informācijas jomā sen nav redzēta un neko vairāk par baismām un biedēšanu nekur neuzzinām.
Kā iziesim no krīzes.....kādus ekonomiskos un finansu pasākumus gaida sabiedrība.....kad uzzināsim piemēram PATIESO CENU parastajām aizsargmaskām,kuras katrā Baltijas valstī ir ar ļoti atšķirīgām cenām...nerunājot par ķirurģiskajām maskām....publicējiet šis cenas lai izbeigtos spekulācijas un izdomājumi

Atbildēt

Ccc

13.04.2020. 16:13

Kaut kas spīd tikai pareizā viedokļa tiražētājiem. Daudzi ierēc par RU medijiem, bet ar ko tad LV atšķirsies???

Atbildēt

jāāā

13.04.2020. 16:03

Izskatās ka arī Pietiek kārtējo reizi nekas nespīd.....

Atbildēt

nu gan Paiders nodeva

13.04.2020. 15:58

Viņa NRA nekvalificējas gandrīz ne pēc viena kritērija.

Atbildēt

par daudz

13.04.2020. 15:49

Lielākā daļa Latvijas mediju ir: 1)savstarpēji dublējošies; 2) pastāvošai valdošai kliķei glaimojoši; 3) “patriotiski”, t.i., rusofofobiski. Tāpēc nodokļu maksātāji būtu tikai ieguvēji, ja lielākā daļa šo mediju pazustu, pietiktu, ja paliktu kādi pāris -valdošai kliķei īpaši lojāli. Visāda rakstura info var tikt iegūta internetā, visādās valodās (piemēra pēc: BBC, SNN, CNN, Euronews, AИФ(krievu val.),The Guardian, portālā "Foreign Policy"…

Atbildēt

dzelteno presi finansēs

13.04.2020. 15:15

?????????????????????????????????????

Atbildēt

LŽS parazītu ieskatā

13.04.2020. 15:09

vispirms no miljarda naudu piešķirt Latvijas mediķiem ir arī Kremļa propogandas murgs?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft