Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Janka

11.09.2018. 16:07

2004.gada 28.decembrī tika izdoti Ministru kabineta noteikumi Nr.1075
-----------
Tipiski Lato Lapsas stilā. MK noteikumi pieņemti Kalvīša valdības laikā, bet Lato Lapsa pamanās to "nepamanīt", vainīgi atkal visi citi - šoreiz Bordāns, tikai ne Tautas partija.
Tiem kas piemirsuši, 2012.-2013.gadā masveidā tika grozīti MK noteikumi un citi normatīvi, vienkārši pārrēķinot ciparus no latiem uz eiro. Politiskie lēmumi šajā jautājumā tika pieņemti 2004.gadā.

Atbildēt

SophieHelton15

07.09.2018. 13:26


Es katru stundu es viegli samazinu no 192 līdz 258 eiro, tikai veicot vienkāršu darbu no mājām. Pagājušajā mēnesī esmu pabeidzis 32847 euro no šī darba. Pārsteidzošs Un viegli izdarāms darbs un regulāri ienākumi no tā ir pārsteidzoši. Es iesaku jums visiem pievienoties šim darbam pašlaik kā nepilna laika un nopelnīt vairāk nekā pilna laika ienākumi, sekojot šai vietnei...H#5


...........➤➤➤➤➤➤ w­w­w.W­e­b­J­o­b­3­3.C­o­m

Atbildēt

lapa

07.09.2018. 08:05

Juta tiešām ir varonīga sieviete,kura cinās par tīru valsti no korummpantiem,novelu kļūt par TM ministri.pensionari balsosim parJKPun KPVLV.Par vecām partijam nebalsot.

Atbildēt

Muša

05.09.2018. 20:23

»

LV

Cik stulbs komentārs. Pilnīgi prieks


Cik gudrs komentārs. Pilnīgi nenopriecāties!

Atbildēt

Kā tiek pieņemti un parakstīti Ministru kabineta noteikumi?

05.09.2018. 15:34

1. Ministru kabineta noteikumi tiek pieņemti Ministru kabineta sēdēs. Sēžu protokoli ir pieejami Ministru kabineta tīmekļvietnē. Konkrētais protokols, kas svarīgs šajā lietā, ir pieejams šeit: http://tap.mk.gov.lv/mk/mksedes/saraksts/protokols/?protokols 2012-06-26#23
2. Ministru kabineta sēdē pieņemtie lēmumi stājas spēkā ar to pieņemšanas brīdi (ir reti izņēmumi). Konkrētajā gadījumā 2012.gada 26.jūnijā Ministru kabinets nolēma pieņemt iesniegto noteikumu projektu un uzdot Valsts kancelejai to sagatavot parakstīšanai.
3. Jaunais ministrs pēc tā stāšanās amatā saņem informāciju par iepriekšējā ministra iesniegtajiem, kā arī izstrādes un saskaņošanas procesā esošajiem tiesību aktu projektiem. Tātad – ne par jau pieņemtajiem tiesību aktiem, jo tos vairs ietekmēt viens ministrs nevar. Arī norādīt, ka kāds tiesību akta projekts būtu zaudējis aktualitāti, jaunais ministrs var tad, ja tas ir iesniegts izskatīšanai, nevis jau pieņemts.
4. Ministru kabineta 2009.gada 7.aprīļa noteikumu Nr.300 „Ministru kabineta kārtības rullis” 203.punktā ir noteikts, ka Ministru kabineta atbalstītā (pieņemtā) tiesību akta tekstā pirms tā parakstīšanas var izdarīt tikai tos grozījumus, par kuriem pieņemts lēmums Ministru kabineta sēdē, kā arī labojumus (precizējumus), kas saistīti ar minētajiem grozījumiem. 206.punkts nosaka parakstīšanas kārtību – noteikumus paraksta attiecīgais Ministru kabineta loceklis (konkrētajā gadījumā – tieslietu ministrs) un Ministru prezidents. Minētais nozīmē, ka konkrētos Ministru kabineta noteikumus bija jāparaksta, jo nebija neviens apstāklis, kas ministram ļautu to nedarīt.
5. Galvenais/kopsavilkums. Minēto Ministru kabineta noteikumu projektu virzīja Tieslietu ministrija, kad tieslietu ministrs bija Gaidis Bērziņš. Noteikumu projektu izstrādāja Tieslietu ministrija un Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padome (anotācijas I sadaļas 5.punkts). Tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš bija parakstījis noteikumu projekta anotāciju, savukārt noteikumu projektu bija parakstījusi tieslietu ministra pienākumu izpildītāja, kultūras ministre Žanete Jaunzeme-Grende. Noteikumi tika pieņemti 2012.gada 26.jūnijā, kad Jānis Bordāns vēl nebija tieslietu ministrs. Savukārt tad, kad viņš kļuva par tieslietu ministru, viņa pienākums bija parakstīt Ministru kabineta jau iepriekš pieņemtos noteikumus. Šāds pienākums izriet no lietu nepārtrauktības principa, kas noteikts Ministru kabineta iekārtas likumā, kā arī no Ministru kabineta kārtības ruļļa.

Atbildēt

Tas jau nekas, ka

05.09.2018. 13:57

Pietiek publicē neatbilstošu noteikumu redakciju?! Tā ir šo noteikumu šī brīža redakcija ar grozījumiem, kurus izdarīja cita ministra ministrēšanas laikā.

Atbildēt

Sandra Briķe

05.09.2018. 12:14

Diemžēl, kad Bordāna kungs bija Tieslietu ministrs, viņš tāpat maz iedziļinājās tiesu sistēmas problēmās, kā arī atstāja bez ievērības, ka pret mani darbā tiek realizēts mobings un bosings par to, ka es cenšos atklāti runāt par tiesu sistēmas problēmām, vienkārši atsēdēja savu laiku. Biju Rīgā arī uz kādu konferenci, ko organizēja Bordāna partija, kur cilvēki no ārzemēm ar degsmi gribēja uzlabot situāciju Latvijā, bet diemžēl Bordāna runa bija vienmuļa. Palasīju arī Bordāna kunga rakstus par tiesiskumu un tiesu sistēmu, bet tajos nav konkrētu priekšlikumu, lai gan tiesu sistēmā, tāpat kā citās sistēmās, ir vajadzīgas kardinālas reformas, un tās pēc būtības ir vienkāršas un ''divritenis Eiropā nav jāizgudro no jauna'', jo ir tik daudz pieredžu, tikai ir vajadzīga griba, ko darīt un mainīt. Līdz šim nevienam manam labam priekšlikumam tiesu sistēmā nav bijis atbalsta ne no pie augstākas varas esošo tiesnešu puses, ne arī no tieslietu ministru puses, bet visas manas aktivitātes beigušās ar represijām. Tā kā visur ir melu meli, izlikšanās, tiekšanās pie varas, kas jau tā ir nomocījusi un izdzinusi tautu no savas zemes. Laimīgi un reizē bēdīgi ir tie, kas atraduši drošu vidi ārpus šīs valsts, bet viņiem vajadzētu saprast, ka tiem, kas šeit palikuši ir daudz grūtāk noskatīties uz ''bojā eju'', saprotot, ka šeit bērniem nav nodrošināts pamats nākotnei atbilstoši 21 gadsimtam, bet viņi taču saprot, ka var dzīvot labāk.Tie, kas ir pie varas nez kāpēc savus bērnus sūta mācīties uz ārzemēm, un neslavē mūsu izglītības sistēmu, kā arī neko nedara, lai to uzlabotu, nerunājot jau par to, ka gadiem manipulē ar mūsu iedzīvotāju veselības sistēmu un cilvēku dzīvībām.

Atbildēt

cietušais

05.09.2018. 11:48

Tiesu izpildītāji uz tautas nabadzības rēķina, ka tā nav spējīga samaksāt nepamatotos bankas rēķinus ar nenormālajiem procentiem un līgumsodiem, kā arī apsaimniekotāju nepamatotos rēķinus un izpildīt citus absurdos tiesas spriedumus, novelk vēl papildus deviņas ādas, pieprasot pilnīgi neadekvātas atlīdzības likmes, piemēram par 5 euro tiesas izdevumu piedziņu, kas būtu samaksāti labprātīgi, piedzen 50 euro savu atlīdzības taksi, bet par jau lielākām summām, tas aiziet bezgalīgos tūkstošos. Visa šī valsts radītā sistēma ne tikai nospiež iedzīvotājus ar nodokļu nastu, bet arī pieļauj, ka tiesas piedzen nepamatotus parādus, kurus tiesu izpildītāji apaudzē ar vēl lielākiem parādiem un paši kļūst par miljonāriem. Tas ir genocīds pret Latvijas tautu, kuru realizējušas līdz šim ievēlētās partijas un deputāti, pieņemot šādus antidemokrātiskus likumus!!!

Atbildēt

sers

05.09.2018. 11:44

Bordāns atstāj nepatīkama cilvēka iespaidu

Atbildēt

Maija

05.09.2018. 11:40

»

Paija

O, jā, arī Bordāna partija atkrīt vēlēšanas : ex-tieslietu ministrs MELO, melo, melo


Izsaku līdzjūtību Paijai, ka viņai apkārt tādi radi un draugi, kas patstāvīgi nespēj analizēt, domāt un spriest. Un beigu galā izdarīt SAVU izvēli, par ko balsot. Tā vietā TĀĀĀĀ GAIDA Paijas ieteikumu!!
Tādi mums tie vēlētāji tai Gopņika partijai :/

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

05.09.2018. 11:37

»

to Skumjais Bruņinieks

Vislielākais kretīns, Putina kuce Zatlers, arī viesa


Jā, ģenerāl, Zatlers manī viesa uzticību un vieš arī tagad.
Zatlers, kad oligarhu sistēma viņu zemiskā veidā iecēla par prezidentu, viesa uzticību arī Jūsu saimniekam Lembergam, parējiem oligarhiem un SC. Viņi cerēja, ka Zatlers būs pateicīgs viņiem par šo amatu un strādās viņu labā.
Bet tā nenotika un tāpēc viņš netika pārvēlēts. Zatlers pievīla oligarhus un saņēma pēc pilnas programamas. Zatlers ir goda vīrs!
Zatleru pievīla tauta, kura no sākuma atlaida Saeimu, padzina visus oligarhus, Jūsu saimnieku smagos noziegumos apsūdzēto ieskaitot,
Bet pēc tam lielā vienpratībā pārdomāja un atļāva Vienotībai saukt atpakaļ Lembergu valdībā.
Tauta baisā, nāvējošā klusumā noraudzījās, kā Vienotība izdzēš sarkano nesadarbošanos ar Lembergu līniju un nomet oligarhiem varu pie kājām.
ps
Bet Jums, destra, pašlaik lieli svētki..Jūsu saimniekam Lembergam totāla vara valstī..drīz gaidāma ļoti lolotā koalīcija ar SC. Ko Jums vēl vajaga..būtu atpūties kaut kur netālu no Puzes..saimniekam roku palaizījis. Sliktais darbiņš jau padarīts..Jūsu favorīti ZZS,SC,KPVlv rullē...

Atbildēt

Muša

05.09.2018. 10:47

Nepatīk man JKP un nebalsošu par viņiem, bet te uzbraucieni Bordānam mazliet nevietā. Gan jau Gobzems identiskā situācijā būtu darījis identiski :)

Atbildēt

Paija

05.09.2018. 10:37

Palasiet 4.septembra Dienas biznesu, nav tā, ka neko nevar panākt, kā Parex banka - tagad Citadele, kas parņēmusi Parex mantojumu spīdzina un izreķinās ar krāpšanos aprēķinos par American Express kartēm, kā banka cilvēkiem bija uzbāzusies ar American Express kredītkartēm, dodot cilvekiem masveidā parakstīt MIKROSKOPISKAS DRUKAS kredīt kartes lietošanas noteikumus bez Cenrāza un bez Tarifu pievienošanas karšu noformēšanas brīdī.

Vienkārši cilvēki NEGRIB cīnīties par sevi , pakļaujas uzkundzējušos banksteru prasībām kā cērpjamas aitas.

Atbildēt

ārprāts

05.09.2018. 09:52

»

Joske

Balsosim par jaunām stiprām partijām KPVLV un JKP,vīņi ir vienīgie kuri var attirīt korumpantus,komunistus un čekistus.TM-tiesnešus,prokuraturu,tiesībsargajosās iestades.tatad balsosim par reformam valstī,balsosim par so komandu-vini mums pieradīs savas spejas


jkp tak ir pilnīgi nenopietni kandidāti--ir vecie vēži ,kuri novados neko nesekoja un tika veikti drausmīgi pārkāpumi,atdeva slimnīcu privātās rokās un tagad cer tikt uz Saeimu.Un tie divi psihiski nelīdzsvaroti--ko no viņiem var sagaidīt adekvātu?

Atbildēt

Viss turpinās

05.09.2018. 09:45

»

pilsonis

Laikā, kad Bordāns bija Tieslietu ministrs, cilvēkiem masveidā tika atņemti mājokļi un uzkrauta nepanesama parādu nasta, ģimenes ar bērniem, pensionāri, invalīdi tika izlikti no mājām un Bordāns neko nedarīja, lai šiem cilvēkiem palīdzētu


Joprojām cilvēks tiesu sistēmas priekšā ir bezspēcīgs aizstāvēt sevi un ģimeni. Pretēji partiju un valsts liekulīgi postulētajām prioritātēm - bērni nav arguments. Drīzāk pretēji - kupla ģimene ir garants tam, ka mazinās iespējas gūt taisnīgu risinājumu, gala rezultātā - nabadzībai, slimībām, visu veidu zaudējumiem. Nokļūstot aiz svītras, taisnīgi vai voluntāri, balstoties uz likumu vai izmantojot tā caurumus, apriori - bez tiesas, garantēta verdzība gadiem, audzējot ap piedziņu aplipušo labklājību.

Atbildēt

Pilsonis

05.09.2018. 09:29

»

pilsonis

Laikā, kad Bordāns bija Tieslietu ministrs, cilvēkiem masveidā tika atņemti mājokļi un uzkrauta nepanesama parādu nasta, ģimenes ar bērniem, pensionāri, invalīdi tika izlikti no mājām un Bordāns neko nedarīja, lai šiem cilvēkiem palīdzētu


Tas jau viņam nav nekas jauns. Iepriekš viņš strādāja ārzemju kaklakungu labā, piedzina naudu no latviešu tautas, no cilvēkiem, kuri pārkāpa ārzemju kaklakungu autortiesības.

Atbildēt

Joske

05.09.2018. 08:58

Balsosim par jaunām stiprām partijām KPVLV un JKP,vīņi ir vienīgie kuri var attirīt korumpantus,komunistus un čekistus.TM-tiesnešus,prokuraturu,tiesībsargajosās iestades.tatad balsosim par reformam valstī,balsosim par so komandu-vini mums pieradīs savas spejas.

Atbildēt

Joks.

05.09.2018. 08:28

No Vikipēdija par Bordānu: "2011. gadā nesekmīgi kandidēja ārkārtas 11. Saeimas vēlēšanās jau no Nacionālās apvienības saraksta.[7] Pēc vēlēšanām kļuva par Tieslietu ministrijas parlamentāro sekretāru, amatu atstājis 2012. gadā. 2012. gada jūnijā, pēc Gaida Bērziņa demisijas ticis izvirzīts kā Nacionālās apvienības kandidāts tieslietu ministra amatam V. Dombrovska valdībā,[8][9] lai arī nebija apvienību veidojošo partiju biedrs. 5. jūlijā Saeima viņu šajā amatā apstiprināja.[10]. 2012. gada jūlijā ticis uzņemts partijā Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, kas 11. Saeimas vēlēšanās veidoja kopīgu sarakstu ar partiju "Visu Latvijai", veidojot Nacionālo apvienību VL-TB/LNNK.[11].

Atbildēt

Aivars Ignatāns

05.09.2018. 08:18

Jāsaprot, ka konkrētajā gadījumā visas likmes tika vienīgi pārvērstas eiro valūtā. Tas bija tehniski formāls lēmums un tajā laikā tādu lēmumu sakarā ar pāreju uz eiro bija simtiem - par visām valsts noteiktajām nodevām un taksēm. Pieņemtas tās tika agrāk un melis Gobzems to labi zināja.

Atbildēt

Armands

05.09.2018. 07:37

Vajadzētu gobzemu saukt pie atbildības par apmelošanu, manuprāt brutāls melis un zaglīgs ar vēlmi pasaimniekot pa mūsu valsti. Bordāns ar savu komandu ir goda vīrs.

Atbildēt

Ainars Bašķis

05.09.2018. 07:23

Ministru kabineta noteikumi Nr. 451 pieņemti Rīgā 2012.gada 26.jūnijā (prot. Nr.36 23.§). J.Bordāns kļuva par tieslietu ministru pēc 9 dienām - 2012.gada 5.jūlijā. Sanāk, ka melo Gobzems, Pietiek.com un tie, kas dokumentu sagatavoja publikācijai.

Atbildēt

W

05.09.2018. 07:19

Raksta autoram ir kaut kāda personības dalīšanās? Virsrakstā raksta, ka Bordāns melo, bet rakstā paskaidro, ka viņš nav varējis parakstīt šos dokumentus, jo amatā stājies vēlāk.

Atbildēt

Maigurs

05.09.2018. 07:19

»

kļimoviča aita

Par ko tu runā


PSRS VDK Pirmās galvenās pārvaldes Sarkankarogotajā J. Andropova vārdā nosauktajā institūtā Piemaskavā Annu sterilizēja, lai vēlāk nebūtu traucēkļu izlūka darbā.

Atbildēt

GODA vīrs ar zelta % mantojumā

05.09.2018. 06:50

»

es pat neesmu pārliecināts

vai Aksenoks vispār ir spējīgs krāpties, cik es viņu pazīstu, viņš pat mušai nav spējīgs pāri nodarīt.Cik zinu, viņš ir GODA vīrs


Kopš 2005. gada — Rīgas domes priekšsēdētājs un Rīgas brīvostas pārvaldes valdes loceklis. 2007. gadā atlaists no domes priekšsēdētāja amata — pirmoreiz Rīgas domē.


2005. gada 1. martā tika paziņo, ka izstrādāt Dienvidu tilta finansēšanas modeli un finansēt tā būvniecību ir pieteicies viens pretendents — Vācijas banka "Deutsche Bank AG".

Atbildēt

krams

05.09.2018. 05:15

Viss priekš tautas!

Atbildēt

es pat neesmu pārliecināts

05.09.2018. 00:22

vai Aksenoks vispār ir spējīgs krāpties, cik es viņu pazīstu, viņš pat mušai nav spējīgs pāri nodarīt.Cik zinu, viņš ir GODA vīrs!
Cieņā,bijušais kolēģis Agnis

Atbildēt

par kuru no

04.09.2018. 21:43

netīrajam pakaļām mēs nobalsosim šoreiz?

Atbildēt

kļimoviča aita

04.09.2018. 21:22

»

Bet manai pensijai bērnu viņai nav

Visa viņas ķermeņa valoda(un to nevar notēlot) liecina par atklātumu, godīgumu un principialitāti


Par ko tu runā?

Par Indiru Gandiju, vai par Andželu Devisu?!?!

Atbildēt

pilsonis

04.09.2018. 21:21

Laikā, kad Bordāns bija Tieslietu ministrs, cilvēkiem masveidā tika atņemti mājokļi un uzkrauta nepanesama parādu nasta, ģimenes ar bērniem, pensionāri, invalīdi tika izlikti no mājām un Bordāns neko nedarīja, lai šiem cilvēkiem palīdzētu.

Atbildēt

Als

04.09.2018. 20:41

Samelojās gobazems, ja nelasa virstakstu, bet rakstu, ne tā?

Atbildēt

paraksti nemelo likumilv nemelo

04.09.2018. 20:26

»

Gobzems melo

Konkrētās takses tika noteiktas 2004. gadā ar MK noteikumiem Nr. 1075. Jaunie noteikumi vienkārši nomainīja latus uz eiro


paraksti nemelo. Vietne likumi.lv nemelo. Un pat ja tikai nomainītu latus ar eiro, dokuments ir tā cilvēka atbildība, kurš tos paraksta. Citādi jau tādu dokumentu , aminoties valūtai, varēja dot parakstīt tobrīd dežūrējošajam naktssargam (ja ne gluži grāmatvedim vai citam ciparu pazinējam), vai tad ne tā? Vai arī teiksiet, ka tiešām tādus dokumentus pie mums ir tiesīgs parakstīt vienalga kas? ( tas ir, esi amatā vai neesi.)

Atbildēt

amber black

04.09.2018. 20:14

ko tad viņš parakstīja, ja nebija tiesīgs to darīt? Bet tak parakstīja un paraksts tur stāv un neko Gobzems nemeloja- teica, ka Bordāna paraksts ir zem tā dokumenta un ir arī. Varbūt tāpēc tieši apstiprināja par ministru pēc tāda paraksta, varbūt ka iepriekšējais atteicās un zaudēja amatu tieši tāpēc, ko? Galvenais, KA IR TUR TAS PARAKSTS, bet kāpēc- to mums neviens neatklās. UN Gobzems šoreiz nav melis.

Atbildēt

hmmm

04.09.2018. 18:13

Izlasīju MK noteikumus- lai tiesu izpildītājs kļūtu par miljonāru jāpārdod īpašums par nieka 100000000 eiro.

Atbildēt

Cinistu Gudro stratēģija un taktika

04.09.2018. 18:08

māca bieži mainīt likumdošanu, iznīcinot tautsaimniecību un uzņēmējdarbību.

Atbildēt

jaajaa

04.09.2018. 17:54

»

Te var redzēt kurš pieņēma

http://tap.mk.gov.lv/mk/mksedes/saraksts/protokols/?protokols 2012-06-26


...par šito paldies...Bordāna tajā sēdē nebija...un tas ir fakts...:)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...