Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Baboon

05.07.2017. 14:50

»

tudiš - pīp

Izskatās ka tas Koļasgovs 700nieks "aizgāja" tur kur tie iepriekšējie pirmstam ir gājuši......Pa ķešām


://m.tvnet.lv/zinas/viedokli/667473-sarts_jaunaja_informacijas_vide_iedzivotaji_ker_emocijas_u

Atbildēt

Baboon

05.07.2017. 14:38

»

tudiš - pīp

:)))) ha ha ha uzjautrināji mani..... Tur jau tā lieta, ka ja trūkst izglītības un trūkst intelekta, nu tad arī trūkst atbildes pēc būtības, bet ir kautkāds "sev, mammai nulle utt..." :)) Vēl pasaki "pats duraks" utt... Mans ieteikums Tev - pabeidz pamatskolu un izlasi kaut vienu grāmatu...


....tu jautāji, es atbildēju...ja nesaproti, tad iesaku izlasīt un papētīt literatūru par indaktīvās lasīšanas tehniku, var būt palīdzēs.
...un tu kādu grāmatu man iesaki izlasīt, lai saprastu dziļi intelektuālos tavus pirmos komentārus....kā ari, ja sevi nostati izglītoto un intelektuālo pusē, tad noteikti zinātu, ka par meliem, nepamatotiem pieņēmumiem ir jāatbild. Un tu arī atbildēsi, jo norakstīt uz to, ka esi neizglītots vai neintelektuāls vairs nesanāks. Es tevi atradīšu.

Atbildēt

tudiš - pīp

04.07.2017. 20:53

»

Baboon

...pasam sev un savai mammai, ka esi nulle


:)))) ha ha ha uzjautrināji mani..... Tur jau tā lieta, ka ja trūkst izglītības un trūkst intelekta, nu tad arī trūkst atbildes pēc būtības, bet ir kautkāds "sev, mammai nulle utt..." :)) Vēl pasaki "pats duraks" utt... Mans ieteikums Tev - pabeidz pamatskolu un izlasi kaut vienu grāmatu.

Atbildēt

tudiš - pīp

04.07.2017. 20:02

»

Baboon

...taa tad tu esi cilveeks, bet paareejie cuukas, nu ko, punkts viens, es atvainojos par jautaajumu kur es piemineeju purnu, piedod. punkts divi, tagad ir tava kaarta atvainoties, jo cilveeki taa dara. ja kluseesi, pienjemshu to par atvainoshanos un dzilju nozheelu


pirmkārt ! Kur Tu redzi kaut vienu frāzi, kur es saku, ka pārējie ir cūkas ? Otrkārt ! Tie kas zog manai tautai un tie kas izshēmo valsti kā rezultātā Latvieši no bezizejas ir spiesti vergot svešumā un tie kas barojas no Latviešu sviedriem un asinīm - jā, tie maigi izsakoties (ļoti maigi izsakoties) ir cūkas . Treškārt! Par ko konkrēti man ir jāatvainojas ????

Atbildēt

Baboon

04.07.2017. 18:39

»

tudiš - pīp

Man ja kas ir seja :)) Bet purns ir tādiem Babooīniem kliķes piegulētājiem kas pieradiuši kā vepri lakt no siles ka šņakst vien kopā ar citiem politmafijas kustoņiem


...taa tad tu esi cilveeks, bet paareejie cuukas, nu ko, punkts viens, es atvainojos par jautaajumu kur es piemineeju purnu, piedod. punkts divi, tagad ir tava kaarta atvainoties, jo cilveeki taa dara. ja kluseesi, pienjemshu to par atvainoshanos un dzilju nozheelu.

Atbildēt

tudiš - pīp

04.07.2017. 18:21

»

Baboon

tudish pip, pa purnu gribi? kjeeziisi cilveeka uzvaardu, apmelosi smaidiisi kameraa, impotentais trollis


Man ja kas ir seja :)) Bet purns ir tādiem Babooīniem kliķes piegulētājiem kas pieradiuši kā vepri lakt no siles ka šņakst vien kopā ar citiem politmafijas kustoņiem.

Atbildēt

Baboon

04.07.2017. 17:29

»

tudiš - pīp

Izskatās ka tas Koļasgovs 700nieks "aizgāja" tur kur tie iepriekšējie pirmstam ir gājuši......Pa ķešām


tudish pip, pa purnu gribi? kjeeziisi cilveeka uzvaardu, apmelosi smaidiisi kameraa, impotentais trollis

Atbildēt

tudiš - pīp

04.07.2017. 13:08

Izskatās ka tas Koļasgovs 700nieks "aizgāja" tur kur tie iepriekšējie pirmstam ir gājuši......Pa ķešām.

Atbildēt

pietiek, cenzēts!

04.07.2017. 08:21

Kā jūs ar savām debilajām reklāmām esat noriebušies! Šodien eju ārā no portāla un neko nelasīšu. Necienat savus lasītājus. Un uz drogām, to sūda veikalu neeju un neiešu!

Atbildēt

kaktuss

04.07.2017. 07:58

A ko darīt ja labāk neprotam.....

Atbildēt

Lapkritis Nano Maiss

04.07.2017. 06:44

Akmens ir goda solārija vīrs

Atbildēt

Čerņeckis

04.07.2017. 06:43

kur esi tu mans ģenerāli

Atbildēt

Melns PR

03.07.2017. 23:26

Pasūtījuma raksts

Atbildēt

Baboon

03.07.2017. 23:24

»

Drūmā nākotne

Nu kāda tad paliek vēlēšanās būt godīgam un ievērot visus likumus šajā Valstī? Man pēc visiem mēsliem kas sarakstīti internetā, kā viss Latvijā notiek vispār negribas nodokļus maksāt


Pareizi teikts, tas kas ir sarakstīts....bet kas vairums gadījumos sarakstīts ir dzeja, fantāzija, lai neteiktu, ka meli....

Atbildēt

Drūmā nākotne

03.07.2017. 20:42

Nu kāda tad paliek vēlēšanās būt godīgam un ievērot visus likumus šajā Valstī? Man pēc visiem mēsliem kas sarakstīti internetā, kā viss Latvijā notiek vispār negribas nodokļus maksāt.

Atbildēt

nju

03.07.2017. 20:23

a ko no iztapīgas un nevisai attapīgas komjaunietes var gribēt :)

Atbildēt

Duņas Reiznieces

03.07.2017. 20:12

uzdotais tiek pildīts bez ierunām un nevainojami, kaut arī Koļegovai vieta būtu cietumā, par 7000000 vērtajiem svensonu sadedzinātajiem atkritumiem.

Atbildēt

šinders

03.07.2017. 19:24

Koļegova tur ir "dalījusies" gan ar Vējiņu, gan tagadējo ministru un citiem! Naudas plūst lielas, bet kontrole nekāda.

Atbildēt

w

03.07.2017. 18:55

..gudrona dīķu saturs pārvēršas dividendēs un kļūst par tīru mantu?

Atbildēt

;

03.07.2017. 18:34

Ja pareizi saprotu, tad Pietiek pārstāvis pasūtīts ..rst.

Atbildēt

Smīns

03.07.2017. 18:14

VIDa klasika, kad vadošo personu nekompetence pārvēršas par publisku šmuci. Tik tālu degradējušies, ka paši vairs nezina, ko iepriekš darījuši un atbildējuši.

Atbildēt

valsts valoda

03.07.2017. 17:50

Informējam, ka konkrētajā gadījumā Jūs neesiet NEESAT persona, uz kuras sniegto ziņu pamata tika uzsākta resoriskā pārbaude par noziedzīgo nodarījumu, līdz ar to TĀTAD mums nav tiesības TIESĪBU Jums sniegt informāciju par procesa virzību un tā ietvaros pieņemtajiem lēmumiem,” – šāda ir Cīrules jau šāgada maija versija (dokumentu tāpat publicējam).

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...