Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

komercnoslēpuma pazīmes

14.08.2018. 16:23

»

Strīda puse

2011. gadā Rīgas Administratīvajā tiesā iedzīvotāju grupa pirmajā instancē uzvarēja strīdu pret Latvenergo par tarifa nepamatoto paaugstināšanu, bet zaudēja otrajā instancē: tad tiesa seicnāja, ka tarifa sastāvdaļām ir komercnoslēpuma pazīmes. Brīnišķīgi, ka pēc dotā tiesas procesa Latvenergo sāka atšifrēt...


ir Pulkveža Brieža ielas 12 iemītnieku skaitam un viņu izmaksām neatkarīgi no veikuma, ierēķinātām Elektrum draudzīgajā un sadales pakalpojuma tarifā, jo grāmatvedība tiem kopēja un Valsts kontroli, ne citas kontroles gadiem ilgi tas neinteresē...

Atbildēt

Strīda puse

14.08.2018. 14:11

2011. gadā Rīgas Administratīvajā tiesā iedzīvotāju grupa pirmajā instancē uzvarēja strīdu pret Latvenergo par tarifa nepamatoto paaugstināšanu, bet zaudēja otrajā instancē: tad tiesa seicnāja, ka tarifa sastāvdaļām ir komercnoslēpuma pazīmes. Brīnišķīgi, ka pēc dotā tiesas procesa Latvenergo sāka atšifrēt tarīfa sastāvdaļas rēķinos iedzīvotājiem... Joprojām gaidām lietas izskatīšanu Eiropas tiesā.

Atbildēt

Dr.sc.ing. Žīgura miltu ceha ikdiena

14.08.2018. 04:39

»

OIK nepalīdz ST

Gadījumos, ja tiek traucēta elektroapgāde, iedzīvotāji tiek aicināti informēt AS "Sadales tīkls", zvanot uz diennakts bezmaksas bojājumu pieteikšanas tālruni 8404. Ja bojājums ir vidējā sprieguma elektrotīklā un klienti ir norādījuši savu mobilo tālruni vai e-pastu operatīvās informācijas saņemšanai...


Plkst.19.30 elektroapgādes traucējumi bija vairākiem tūkstošiem AS Sadales tīkls klientu Saulkrastu novadā, Limbažu novadā, Bauskas novadā, Sējas novadā, Ādažu novadā, Brocēnu novadā un Ozolnieku novadā.

Atbildēt

OIK nepalīdz ST

14.08.2018. 00:22

Gadījumos, ja tiek traucēta elektroapgāde, iedzīvotāji tiek aicināti informēt AS "Sadales tīkls", zvanot uz diennakts bezmaksas bojājumu pieteikšanas tālruni 8404. Ja bojājums ir vidējā sprieguma elektrotīklā un klienti ir norādījuši savu mobilo tālruni vai e-pastu operatīvās informācijas saņemšanai, par reģistrēto elektrotīkla bojājumu un plānoto elektroenerģijas piegādes atjaunošanas laiku klienti tiek informēti ar īsziņas vai e-pasta palīdzību. Šādos gadījumos klientam pašam vairs nav jāsazinās ar "Sadales tīkls".

Atbildēt

ansis

13.08.2018. 11:49

»

Saskaņa ir cionistu

Trojas zirgs Saeimā


varbūt Trojas ēzelis. ar visām ēzeļa ausīm.

Atbildēt

cvc

13.08.2018. 09:31

Par Godmaņa raudulīgo taisnošanos ...
Tagad KATRS no `politiķiem` un `vadoņiem` uzrakstīs kāviņi nesavtīgi ir cīnījušies par tautu. Smiekligi.
Tas jūsu atbildību par tautas nacionalo katastrofu nemazina.
Neatsmērēsies!

Atbildēt

jāatgriež nelikumīgi izmaksātais

13.08.2018. 09:08

sākumam

Atbildēt

Jautrais.

13.08.2018. 09:06

...ja kaadam pamullkkim nav skaidrs...oik ir tiessa tautas apzagssanas oficiaala sisteema..

Atbildēt

Pateikšu vairāk

12.08.2018. 18:24

»

Ja godīgi?

Pretīgi lasīt šī komentāra saturu. Īstas Godmaņa melu straumes. Žīda, īsta žīda melu meli. Par šiem meliem ar pārliecību dažas lodes veltītu tam žīda cūku paurim, jo skaidri zināja, ko dara. Šīs melu leģendas viņš var pataupīt idiotiem...


Cionisti kontrolē Baltkrieviju, pirms Baltkrieviju, Ukrainu un Krieviju pievienos ES. Pašlaik Baltkrievija tiek deģenerēta kā Latvija savā laikā ar milzu finansu iepludināšanu Baltkrievijā, pirms židmasonu cionisti fiksēs peļņu...

Atbildēt

Ja godīgi?

12.08.2018. 18:20

»

Profesors Haoss

NO Godmaņa esejas...


Pretīgi lasīt šī komentāra saturu. Īstas Godmaņa melu straumes. Žīda, īsta žīda melu meli. Par šiem meliem ar pārliecību dažas lodes veltītu tam žīda cūku paurim, jo skaidri zināja, ko dara. Šīs melu leģendas viņš var pataupīt idiotiem.

Pateikšu vairāk. Naudu caur Zviedru un citām bankām iepludināja žīdi no ASV - dodot idiotiem pārbaudi ar naudu, bet Godmanis pārbaudāmajiem tēlo vietējo klaunu. Tad peļņu žīdi nofiksēja, izņemot naudu no apgrozības, konfiscējot kreditētos īpašumus utt. Godmanis šo shēmu zināja. Kad Sudraba kā Valsts kontrole ieradās sēdē, kad lēma par Parex, Godmanis viņu rupji patrieca tamborēt mājās, apčurājusies Sudraba devās mājup.

Godmanis zināja, ko dara. Ka dara noziegumu. Cionistu pasūtījumā.Cionistu B' nai B rith izpildvaras Eiropas komisija atbalstīja Parex glābšanu, aizbildinoties uz sistēmiskas bankas glābšanu, cionistiem to par tādu apzināti padarot iepriekš.

Godmanis zināja, ka apzog valsti. Personīgi ar prieku nošautu šo žīdu.

Atbildēt

un pedarastu valdošā koalīcija

12.08.2018. 18:05

»

Saskaņa ir cionistu

Trojas zirgs Saeimā


šī Trojas zirga zirgāboli Saeimā.

Atbildēt

Viņiem vieta cietumā

12.08.2018. 18:01

nevis vecās Vienotības darba grupā,jo šis “OIK darba grupas” ziņojums ir hrestomātisks piemērs, kā līdz šim ir tikusi īstenota un piesegta OIK afēra daudzus gadus.

Atbildēt

zeme

12.08.2018. 15:05

Ir jānofiksē visi amatpersonu uzvārdi, kuri iesaistījās, konsultēja un lobēja un fināla pieņēma OIK LIKUMU ar visiem pavadošajiem noteikumiem saraksts. Un nākošajai Saemai pieņemt likumu par atsevišķu nodokli OIK afēras organizētājiem un realizētājiem valstī noteiktās minimālas algas apmērā uz 20 gadiem ar mantošanas tiesībām. Šis noziedzīgais OIK, mazināja uzņēmēju konkurenci, paaugstināja produkcijas cenu, samazināja uzņēmumu izaugsmi, veicināja bezdarbu un arī līdz ar to nabadzību valstī un katra indivīda labklājību.

Atbildēt

Turpinājums

12.08.2018. 14:24

»

Profesors Haoss

NO Godmaņa esejas...


Tikai pēc tam mēs noslēdzām aizdevuma līgumu un sākām programmu ar SVF un Eiropas Komisiju, ko turpināja un pabeidza Dombrovskis. Tad jau viņam nācās uzrunāt un aicināt Saeimu balsot par šīs programmas izmaiņām un budžeta konsolidācijām. Lomas bija mainījušās.
Gala rezultātā šī manis uzsāktā un Dombrovska turpinātā un pabeigtā SVF un EK programma Latvijā tika sekmīgi izpildīta. Mēs sākām ceļu ārā no šīs laikam jau vissmagākās krīzes kopš neatkarības atjaunošanas. Visu izšķīra ātra rīcība, citādi mēs būtu nonākuši Islandes situācijā.
Lūk, šāda ir īsā krīzes vēstures redakcija. Protams, es nešaubos, ka tie, kas agrāk preses un interneta komentāros plaši izpaudās, ka "Godmanis visu rāvis uz leju" un tikai tie citi vilkuši augšā, turpinās to darīt. To, ka tā nav taisnība, es mēģināju īsumā parādīt šeit. Kaut arī – Dievs ar to ... ...

Atbildēt

Profesors Haoss

12.08.2018. 14:18

»

Loh Zariņ!

Tu esi pilnīgs profesionāls idiots! Jo iedomājies, ka kaut ko ar savu tiršanu un rakstīšanu vari ietekmēt! Cionistu Gudro stratēģiju un taktiku nekas nevar ietekmēt, jo lēmumus nepieņem Saeima vai MK. Galveno noteic ES regulas, bet taktiku valsts apzagšanā noteic Saeimas spīkers, manipulējot ar Saeimas...


NO Godmaņa esejas.

Pēc "Latvijas Avīzes" intervijas ar Ivaru Godmani, kurā viņš pastāstīja par LTF nostāju pilsonības jautājumā, dalījās domās par eiro ieviešanu, lasītāji īgni atsaucās. Zvanīja uz redakciju: ""Parex" bankrotā viņš darbojās Kargina interesēs. Kāpēc nepastāsta, kādu ļaunumu pats nodarījis valstij?" 

Nav tiesa, ka toreiz nejautājām, kā Godmanis atceras grūtākos brīžus otrreizējās premjerēšanas laikā. Jautājām, un viņš atbildēja. Runāja smagi, bet ļoti atklāti. Viņš teica, ka vienreiz griboties izrunāt ar cilvēkiem, kas notika – "to dienu acīm". Mēs pavaicājām eiroparlamentārietim, vai viņš vēl meklēs kādu partiju, lai turpmāk darbotos politikā, lai nākamreiz iekļūtu Briselē par deputātu, un Godmanis sāka savu smago stāstu.
– Nezinu. Partijas man vairs nav. Nekur citur neesmu iestājies. Mani te labu laiku zīmē kā tādu briesmoni un bubuli, kas šausmīgus parādus sataisījis un visu lejup nolaidis, savtīgos nolūkos "Parex banku" glābis. Daudzus no "zīmētājiem" vairs nesveicinu. Par visu šo krīzes "elli" es uzrakstīšu detaļās, jo dokumenti ir saglabājušies, un tad varēsiet paši vērtēt.
Tomēr telegrāfa stilā tas bija tā.
Pirmie nepatīkamie krīzes signāli pienāca 2008. gada pavasarī. Izbraucu uz Īriju palūkot, kā viņi apguvuši Eiropas naudu. Ļoti labi apguvuši, sasniedzot 120% no ES labklājības līmeņa.
Kā tas izdevies, jo mums arī jāuzlabo šī lieta? Taču īru premjers man saka – nu ir galīgs vakars, jo mums pārplīsis viss nekustamā īpašuma burbulis un bankas tur visur ir iekšā. Pie tam tās iedevušas ne tikai kredītus mājām, bet arī "saindētos" amerikāņu vērtspapīrus sapirkušās!
Lai burbuli mazinātu, īri bija pat uzlikuši nodokli nekustamā īpašuma pirkšanai un pārdošanai, kā Latvijā nebija. Budžetā ievāca lielu naudu, taču būvēt nepārstāja, burbulis turpināja augt, un tad, kad tas plīsa, budžetā izveidojās caurums par 25%. No šīm ziņām man palika aukstas kājas. Ko nu darīt? Teicu viņam, ka strauji jāmazina budžeta izdevumi. Gan Īrijā, gan arī Latvijā.
Tagad neviens neatceras, bet mēs pirmo budžeta apgriešanu uzsākām jau 2008. gada jūlijā, jūtot, ka ziepes nāk virsū.
Tāpat vēl pirms krīzes epicentra 2008. gada augustā satikos ar zviedru premjeru. Viņš atvainojās, ka veltīšot man tikai 15 minūtes, jo katru stundu runājot ar Zviedrijas Centrālās bankas prezidentu. Kāpēc? Jautāju, vai zviedru bankām radušās finanšu problēmas. Īstu atbildi nesaņēmu. Tad mani patiešām pārņēma apjauta, ka vairs nekas nav kārtībā. Atbraucu, parunāju ar finanšu ministru Slakteri, kurš man saka, ka nevaram pārdot tirgū valdības parādzīmes par visiem 500 miljoniem eiro. Neviens, ieskaitot japāņu fondus, nepērk, pietur naudu. Ja pārdotu, tad dabūtu maksāt 10%. Oho! Izsaucu Žīguri no statistikas pārvaldes. It kā vēl nerādās IKP kritums. 2008. gada pusgads +1,6%. Tos mīnusus 2008. gadā statistikas pārvalde parādīja tikai 2009. gadā, kad veica pārrēķinus atbilstoši ES prasībām.
Bet tad, 2008. gada vasarā, nu kā es iešu uz parlamentu ar budžeta samazinājumu, ja IKP skaitļi vēl it kā pozitīvi? Tomēr gāju. Un ar Slakteri vienojāmies, mazināsim budžetu ik pēc trim mēnešiem: septembrī, decembrī utt.
Taču tad nāk divi referendumi: Vīķe-Freiberga un "Jaunais laiks" par Saeimas atlaišanu un Štokenbergs – ar savu pensiju referendumu. Budžetu jūlijā samazinājām maz – par kādiem 0,6% IKP, taču tas bija pirmais solis, bija paredzēts šos soļus turpināt.
Tad man zvana Saeimas deputāte Barčas kundze: Saeima balsos vēl vasarā pensijas piemaksas palielinājumu no 30 santīmiem uz 1 latu. Kā pretsoli pensiju referendumam. Teicu, ka nevaru tik daudz. Iztirgojāmies uz 70 santīmiem, kas jāmaksā no 2009. gada 1. janvāra. Referendums neizdodas.
Un tad sākās pa īstam. Pirmās baumas par zviedru banku problēmām arī Latvijā. Iesaistām speciālās izmeklēšanas iestādes, meklējot baumu izplatītājus. Atceros – lai mierinātu tautu, nolasīju televīzijā FKTK 19. septembra oficiālu slēdzienu, ka ar visām mūsu Latvijas bankām viss kārtībā. Tad nāk "Lehman Brothers" sprādzienveida krahs, 17. oktobrī braucu uz ārkārtas Eiropas Padomes sēdi. Visi bāli, un Merkele mums paziņo, ka viņa kopā ar Sarkozī, Berluskoni u. c. ir pieņēmuši lēmumu un aicina mūs visus Eiropas Savienībā glābt sistēmiskās (t. i., lielās) bankas, lai tas maksā ko maksādams, jo citādi būs vispārējs finanšu krahs Eiropā. Visi tam piekrīt.

Atbildēt

sf

12.08.2018. 12:01

Zariņš pēc ātro kredītu lobēšanas ir kļuvis par politisku nulli.

Atbildēt

to Ridzene hotel

12.08.2018. 08:48

»

Ridzene hotel

Kapec Jus publiski apvainojiet Rasnacu, Murnieci utt? Ne jau vini personigi pieteicas darba par ministriem un spikeriem. Vinus izvelejas partijas, par viniem vienojas un tad ielika amata(pec formala koalicijas balsojuma). Vini tur ir ielikti APZINATI, jo tikai tadas amatpersonas der kleptokratiem. Vini...


Kad sabiedrība uzzinās par apzināti nepubkicētām "Rīdzenes sarunām", īpaši par tām, kur tika izlemts par pēdējā morālā kropļa, čekas un bandītu kājslauķa, Zatlera, likšanu par prezi un viņa uzraugu, Meļņiku?
Pastāsti, kā Rasnačs un Mūrniece varēja ietekmēt kādu no Vienotības prokremlisko zagļu un pederastu īstenotiem valsts nozagšanas megaprojektiem: TECII 2. kārtu, Citadele. LM, Gudrona dīķi, Stradiņa slimnīca, Air Baltic un desmitiem citu? Ko Rasnačs varēja izdarīt, lai Vienotības maciņš, Bunkuss, īsā laikā nesaraustu 1,5 miljonus, kamēr Kozlovska kantoris konkurentu Sprūdu uz izdomātu apsūdzību pamata astoņus mēnešus turēja aiz restēm?

Atbildēt

Ridzene hotel

12.08.2018. 08:23

Kapec Jus publiski apvainojiet Rasnacu, Murnieci utt? Ne jau vini personigi pieteicas darba par ministriem un spikeriem. Vinus izvelejas partijas, par viniem vienojas un tad ielika amata(pec formala koalicijas balsojuma). Vini tur ir ielikti APZINATI, jo tikai tadas amatpersonas der kleptokratiem. Vini nav tie kas mainis esoso iekartu, cinisies pret korupciju un ekonomisko lejupslidi. Viniem ir vara un amata iespejas, bet vini to nemak un negrib izmantot. Tiesi tapec vini ir ielikti sajos amatos. Beidzot, vinus pamet zem tanka publiskai saplosinanai, uztaisot par malejiem. Ipasi brizos, kad janovers uzmaniba uz patiesiem iemesliem un atbildigajam personam.

Atbildēt

ko jūs pederasti

12.08.2018. 08:23

»

NA ir parazīti

kuri kā cūkas tup silē - Saeimā, atrunājas, ka neko nevar pret visiem citiem. Klusi rukš! Nav ideju, piedalās, līdzvainīgi, līdzatbildīgi. Ikviens NA biedrs...


Saprotiet no tieslietu sistēmas, par kādu zaņķi jūs, izdzimteņi, esiet pataisījuši ārlietu un par kādu bandītu pritonu iekšlietu ministriju? Par OIK, kur patērētājiem ir nolaupīti vairāki miljardi, nepietiks tikai ar Daugavmalā izvestiem un nošautiem Vienotības politiķiem, lai cietušie būtu apmierināti, tur vajadzētu vēl visus, kuri piedalījās to miljardu notriekšanā. Par TECII 2.kārtu, Citadeli, LM, PV, Gudrona dīķiem, Stradiņa slimnīcu, Air Baltic un desmitiem citu uz valsts iznīcināšanu vērstu noziegumu, tiem būtu jāpievieno arī vēlētāji, kuri sava iedzimtā debilisma dēļ vai aiz ļauna prāta balsoja par tiem kropļiem. Par cionistiem, ja kas, ieguglē: "Pietiek :: "Rietumu bankas" saimnieki vīlušies Šleserā" un tur redzēsi pretīgos purnus, ar kuru gādību tik ilgus gadus tie varēja pastrādāt visbīstamākos noziegumus.
p.s. Bunkusa nāve atgādinājums pārējiem noziedzniekiem, ka Vienotības jumts ar visiem tās IeM, DP un SAB resursiem nemaz tā nespēj nosargāt.

Atbildēt

Saskaņa ir cionistu

12.08.2018. 06:19

Trojas zirgs Saeimā.

Atbildēt

NA ir parazīti

12.08.2018. 06:17

»

to Yes

Paskaidro, maukas bērns, ko NA var ietekmēt, kad nozīmīgākās siles: ĀM un IeM, ir staļiniastu - rusistu koalīcijas partneru, kononoviešu, rokās un visus pretvalstiskos lēmumus Vienotība var pieņemt pateicoties savas sugas brāļu, SC, balsīm


kuri kā cūkas tup silē - Saeimā, atrunājas, ka neko nevar pret visiem citiem. Klusi rukš! Nav ideju, piedalās, līdzvainīgi, līdzatbildīgi. Ikviens NA biedrs!

Noziedzniece I. Mūrniece, puskoholiete, ir Saeimas spīkere. Saskaņā ar Saeimas Kārtības rulli viņa ir svarīgākā persona Saeimas darba kārtības noteikšanā, kādus jautājumus skatīt, kādus atlikt. Izdzimtenis, cionists- komunists Dz. Rasnačs salaidis visu tiesību sistēmu grīstē. Maksātnespējas procesu likumus un uzraudzību. Mongols Parādnies bija starpnieks starp " ziedotājiem" no maksātnespējas adm. uz NA melno kasi. NA noziedznieki radīja tiesību sistēmu, kuras darbības rezultātā nošāva M. Bunkusu. Kalašņikova automāta kārta faktiski domāta un pienākas I. Mūrniecei, Dz. Rasnačam, I. Parādniekam, R. Dzintaram, R. Zīlem. Nošaut uz vietas! Par nodevību pret latviešu tautas interesēm.

Nošaut par NA morāles sagraušanu. Par nevērību pret cionistu slepenajiem mērķiem, kas rada zaudējumus Latvijas tautsaimniecībai un valstij.

Atbildēt

švamme

12.08.2018. 01:26

Man šķiet, ka tas (vai tie) korumpants, kas ir ņēmis kukuļus šai sakarā, lai šo afēru ieviestu dzīvē, ir pārdevies/ušies velnam un tam/tiem vairs nav atkāpšanās ceļa, ne arī padošanās varianta. Ir divas izejas, vai iet ceitumā, vai Īrijā šķirot puvušus sīpolus pie konveijera.

Atbildēt

P.S.

11.08.2018. 22:29

Tas ir smieklīgi kā Zariņš pats (vai viņa asistenti) atbild komentētājiem un raksta paši sev slavinošus komentārus no sērijas : Malacis Zariņ. Balonu par Zariņu vai Saskaņa vienīgie kam interesē :-))))) Cirks ir atbraucis, ar nepacietību gaidu vēlēšanu beigas, lai atkal normāls saturs mēdijos...

Atbildēt

zinatajs

11.08.2018. 22:17

Zarins ir trojas zirgs ar kuru Saskana grib noklut pie siles beidzot, tad saksies tada pasa laupisana kaa Rigas nanoudens iepirkumi :-) Tas ir skaidrs kaa baznicaa....

Atbildēt

jaajaa

11.08.2018. 21:34

..."esošās sistēmas tiesiskuma izvērtējuma nav vispār!"...:)

Atbildēt

Janks

11.08.2018. 20:51

Zariņ, taisi savu partiju!

Atbildēt

Pox

11.08.2018. 19:41

Elektroenerģijas cena Vienības cena
Elektroenerģijas cena 0.05335 EUR/kWh
Mēneša maksa 1.00 EUR mēnesī
Pirmstermiņa laušanas maksa 16.00 EUR
Obligātā iepirkuma komponentes Vienības cena
Obligātā iepirkuma komponentes 0.01770 EUR/kWh
Jaudas komponente (1 fāze, līdz 40A)0.87625 EUR mēnesī
Sistēmas pakalpojumi Vienības cena
Maksa par elektroenerģijas piegādi S-1 0.05334 EUR/kWh
Maksa par pieslēguma nodrošināšanu (tarifs S1) 1.50040 EUR mēnesī

Atbildēt

to Yes

11.08.2018. 19:02

»

Yes

NA jau cik gadus ir valdošā koalīcija? Un kāpēc tad tieši latviskās partijas noslīcināja nīn jautājuma pārskatīšanu? Drīzāk jau visus naciķus uz sibīriju


Paskaidro, maukas bērns, ko NA var ietekmēt, kad nozīmīgākās siles: ĀM un IeM, ir staļiniastu - rusistu koalīcijas partneru, kononoviešu, rokās un visus pretvalstiskos lēmumus Vienotība var pieņemt pateicoties savas sugas brāļu, SC, balsīm?

Atbildēt

lauķim

11.08.2018. 18:43

»

lauķis

Pareizi jau Zariņš saka , bet , es nebalsošu ne par Zariņu ne par SC


Zābaks tu esi un tev patīk, ka pie varas ir tādi, kas tevi apzog jau 20gadus. Ja Rīgā nebūtu Saskaņa, tad pensionāri par brīvu nebrauktu...

Atbildēt

Žēl, kas notiek Valstī

11.08.2018. 18:11

Latvijā "Darba grupas" parasti taisa, lai būtu prēmija, realitātē no viņām 80 % gadījumu nav vispār nekādas jēgas.

Atbildēt

Manā skatījumā Zariņš

11.08.2018. 17:32

»

Ašenlohiņ!

Tu? Esi iemācījies profesionāli lamāties internetā? Tu Zariņam nevari kājas nomazgāt


ir tirsējs, kuru neviens neņem nopietni. Zariņgovs tirš, bet neko nevar izmainīt.

Atbildēt

dižprātis

11.08.2018. 16:46

Budži barojas, Zariņu barā neņem. Ņemtu Zariņu barā, viss būtu čikiniekā! Vot!

Atbildēt

johans

11.08.2018. 16:16

»

Kur tad aiziet OIK maksājumi?

Valsts parāda un to procentu segšanai. Metalurga elektrokrāšņu naudas atgūšanā. Utt. OIK ir arī ienākumi, kurus apķīlā, PB izsniedzot kārtējo aizdevumu LV kasei. Cionisti veikli sashēmojuši - Krievijas gāzi kurina kā atjaunojamu resursu - pretēji likumam Eiropas komisija piever acis, PB aizdod naudu...


Prastus kriminālnoziedzniekus,kādi ir visi OIK aferisti,nevajag saukt par cionistiem.Drīzāk viņus visus vieno kolaborantā pagātne,kāda pie mums nav kriminalizēta un kurai nav uzlikts valsts amatu aizlieguma zīmogs,tā radot ideālu augsni augsta līmeņa noziedzībai.Vienkārši nevajag atkal iebalsot šo kriminālikolaboranto mafiju,kura savos 77gadīgajos taustēkļos joprojam žņaudz Latvijas nākotni.

Atbildēt

feja!

11.08.2018. 16:08

»

feja

kur šitais putras katls bija agrāk ? kāpēc tikai tagad pirms vēlēšanām tā ķipišo. nepatīkams puisis šis tā saucamais zariņš


žēl,ka Tev ir nepabeigta pamatskola,vajadzēja mācīties,mācīties un vēlreiz mācīties,kā teica Tavs dižais vadonis Ļeņins.

Atbildēt

Lauķim

11.08.2018. 16:00

»

lauķis

Pareizi jau Zariņš saka , bet , es nebalsošu ne par Zariņu ne par SC


Lauķis ir un būs lauķis vienmēr,tev bija iespēja paklusēt.

Atbildēt

ieteikums

11.08.2018. 13:52

Zarinam pasam vajadzeja dibinat partiju vai ari pieslegties kadai pilnigi jaunai, tad par vinu daudzi balsotu. Bet par saskanu ne, jo tur ir tadi pasi zagli kaa citaas. Pilnigi piekritu, ka izstradatie priekslikumi ir nevis OIK atcelsanai, bet maskesanai zem citiem nosaukumiem. Tos palasot, katram skaidrs, bet valdiba kaa vienmer tautu uzskata par pilnigiem mulkiem. Velesanas vienreiz vajadzetu paradit pretejo un nebalsot ne par vienu esoso partiju. Lai nak pilnigi jauni cilveki, tas ir vienigais, lai izietu no sii korumpetaa zaglu purva.

Atbildēt

neesmu aita

11.08.2018. 13:31

»

lauķis

Pareizi jau Zariņš saka , bet , es nebalsošu ne par Zariņu ne par SC


tam es arī piekrītu... Iepriekš gāja vēlēt 59% balstiesīgo, šogad varbūt 49%. Lai tās 16 populistiskās partijiņas mani palūdzās iet balsot,jo to nedarīšu kad mani apzog ar OIK un Ss.Zzaharjinam ir piešķīruši vecuma pensiju 19000 eiro mēnesī, Lembergam 6000 mēnesī, bet pārējie saņem nieka pabalstus dēļ anomālijām ssaeimas pieņemtajos likumos par valsts pensijām un OIK-u.

Atbildēt

vecais spekulants

11.08.2018. 12:18

Tie ir kremla agenti ,kuri grauj LR ekenomiku. Kur palika zviedru kabelis ar divreiz letaku elektribu ? Bet ne , kaut kadi murgi par krievu gazes lietderibu . Tautu un investorus interese letaka elektriba . Tad likvidejiet visus OIK ,lieciet visadiem skelem ,godmaniem un kalvisiem-savickiem nomaksat tiesas izdevumus par OIK likvidesanu . Un perciet elektribu no zviedriem vai baltkrievem par tris reiz zemaku cenu.

Atbildēt

ieguglē

11.08.2018. 11:34

»

Stulbi ir tikai tie,

kas kā prostitūtas pārdodas cionistiem. Es viena īsta latvieša dēļ varētu upurēt 1000 cionistu prostitūtas. Ar vislielāko prieku kā pirmo izvēlētos M. Kučinski


"Pietiek :: "Rietumu bankas" saimnieki vīlušies Šleserā" un redzēsi prokremlisko izdzimteņu pretīgos purnus, kas piestrādā arī pie žīdu noziedzniekiem! Ja tiešām nedirs, ka esi latvietis, tev būtu jāsāk ar tiem.

Atbildēt

Daļēji piekrītu

11.08.2018. 11:22

»

kā divas ūdens lāses

Paša stulbumu un slinkumu viegli norakstīt uz žīdiem - cionistiem, tur jūs ar krieviem esiet pilnīgi vienādi


jo atkārtoju - esiet gudrāki par žīdiem, apspēlējiet un izsmejiet viņus, šos sūda naudas žīdiņus!

Atbildēt

Stulbi ir tikai tie,

11.08.2018. 11:17

»

kā divas ūdens lāses

Paša stulbumu un slinkumu viegli norakstīt uz žīdiem - cionistiem, tur jūs ar krieviem esiet pilnīgi vienādi


kas kā prostitūtas pārdodas cionistiem. Es viena īsta latvieša dēļ varētu upurēt 1000 cionistu prostitūtas. Ar vislielāko prieku kā pirmo izvēlētos M. Kučinski.

Atbildēt

Židmasonu B' nai B' rith

11.08.2018. 11:14

»

kā divas ūdens lāses

Paša stulbumu un slinkumu viegli norakstīt uz žīdiem - cionistiem, tur jūs ar krieviem esiet pilnīgi vienādi


izveidojas 1842. gadā, apvienojoties 12 židu dzimtām. Mēs nespējām cionistu- komunistu VARAI prototes ne PSRS, ne ne šodien. Jo kā inde tās VARA ir visos sabiedrības slāņos. Ar ziņotājiem - LPSR laiku un šodienas, ar telefonsarunu ierakstiem - visiem, jo to ierakstus dzēš pēc 7 gadiem, ar facebook kontroli, mobilo sakaru attēlu kontroli tā saucamajos mākoņos.. ar totālu sabiedrības kontroli.

Atbildēt

arī ēbrejs

11.08.2018. 11:07

»

kā divas ūdens lāses

Paša stulbumu un slinkumu viegli norakstīt uz žīdiem - cionistiem, tur jūs ar krieviem esiet pilnīgi vienādi


Pilnīgi piekrītu , tikai cionisti stimulē un vada šos procesus.

Atbildēt

Man ir vienaldzīgs krievu tautas liktenis

11.08.2018. 10:24

»

ne tikai dolārus

dzimtcilvēkiem neatļaus turēt arī € un visas pārējās valūtas. Kāpēc domā piens Krievijā tiek aizvietots ar kaļķu un palmu eļļas maisījumu un bidlām ir aizliegti kvalitatīvi ES produkti? Valūtas krājumi strauji izsīkst


Man nav vienaldzīgs latviešu tautas liktenis, jo latviešu tautas kultūra ir tās tautas kultūra, kas mani ir izauklējusi. Tādus pat otrās šķiras mēslus tirgo arī Latvijā. Židiem- cionistiem rūp tikai tās bagātības, ko tautām un valstīm var atņemt, spēlējoties ar VARU un naudu. Apspēlējot.

Atbildēt

ne tikai dolārus

11.08.2018. 10:17

»

Krievija ceļā uz ES

No Krievijas iekšējā tirgus jau septembrī plāno sākt izņemt USD. Bet ne


dzimtcilvēkiem neatļaus turēt arī € un visas pārējās valūtas. Kāpēc domā piens Krievijā tiek aizvietots ar kaļķu un palmu eļļas maisījumu un bidlām ir aizliegti kvalitatīvi ES produkti? Valūtas krājumi strauji izsīkst.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...