Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

par ekonomiku

12.05.2022. 09:20

9 maijs bija darba diena, vai ne??????????????? mums nav tāda brīva laika kā kontrabanditiem nodokļu zagļiem un uz pabalstiem dilstošiem................

Atbildēt

???????????????????

12.05.2022. 09:18

»

Хм

А вообще печалька. Статьи о расходах-и малое количество комментариев. А о памятнике -ну прям сотнями...


EKONOMIKA GAN GLUŽI NAV POLITIĶU UZDEVUMS. TIESISKUMS!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VIENĀDI KONKURENCES NOTEIKMI t.i. izslēgt korupciju, avena bandas rebes...naudas izvešanu uz ofšoriem, ar palstiem neatbalsīt nekauņas... PROTAMMS, IETEKMĒT EKONOMIKU VAR. SARKANĀ 'VALSTS VADĪTĀ EKONOMIKA' PRIEKŠ DEBILIEM ŠARIKOVIEM SABRUKA, TO TAČU TEV SKOLA TUPAS SARKANAS RESNAS PSRS UČILKAS SKAIDROJA, VAI NĒ?????????????????????????????????????

Atbildēt

bet priekš krieviem un sarkaniem šarikoviem atradīsies nauda

12.05.2022. 09:10

cik ilgi finsēsim ar pabalstiem, pensijām un ļausim nodokļus zagt, vest kontrabandu puķina sadistiem pedofiliem, nekauņām...viņi jums radi, vai kā????

Atbildēt

Хм

11.05.2022. 21:47

А вообще печалька. Статьи о расходах-и малое количество комментариев. А о памятнике -ну прям сотнями.
Вот читает политик и думает-да нафига мне об экономике думать, если избирателю главное "как побыстрее памятник срыть". Кину ему косточку "о как мы классно цветы убрали, русских потроллили, понимая, что 10.05 будет продолжение" - и у него опять не будет вопросов по бюджету и расходам))

Atbildēt

tavs

11.05.2022. 16:54

»

hahaha

Ak tad nav bijuši nekādi "lejkannas pabalsti


prieciņš par ''lēto'' elektrību tūlīt beigsies,jo jaunie tarifi ir apdullinoši vidusmēra pelnošai ģimenei,nerunājot par penšiem un invalīdiem.Nupat Enefit atsūtīja piedāvājumu par 0,17 eu/kwh,bet Elektrum plāns 'izdevīgais 200+' 0,25386 eu/kwh.Un tā ir tiešā cena par enerģiju bez ST+OIK+PVN.Ja sēdi kādas partijas apmirdzētā kantorī,garlaicības mokās vari driķelēt šādus pantiņus,bet reālam darba darītājam tas uzdzen tikai dusmas un vēlmi pagultē sameklēt čemodānu aizceļošanai.

Atbildēt

Хм

11.05.2022. 12:41

»

Spoks

Kariņa valdībai vispirms bija jāatceļ kļūdainā 2018.gada nodokļu reforma, kas ik gadu rada valsts budžetam ap 400 miljonu ienākumu zaudējumu. Igaunijā IKP uz iedzīvotāju ir trīs reizes augstāks kā Latvijā un, ja mūsu valdības mācētu saimniekot kā igauņi, tad ik gadu budžetā papildus ienāktu virs 2 miljardiem...


По покупательной способности ниже, но никак не в 3 раза, наш 69 против 81 у Эстонии и Литвы
https://european-union.europa.eu/principles-countries-history/key-facts-and-figures/life-eu_lv

Ko viņš grib panākt - sociālos nemierus Latvijā vai vēl sadrumstalotāku Saeimu pēc 14.Saeimas vēlēšanām
А вот тут интереснее. Социальные протесты-как показывает практика последний лет, нет никаких протестов. Благодаря грамотной этнической политике русские не пойдут поддерживать латышей, потому что они оккупанты и путинисты) Чиновники пойдут? Несмотря на рассказы о низких зарплатах что-то не видно пустующие министерства)

Пестрый Сейм-а кто сказал, что это плохо?) В этот раз в итоге кто у нас премьер? Кариньш из Единства, которое вовсе не выиграло выборы даже среди "правильных" партий. А будет таких партий еще больше, значит, у того же Единства еще больше шанс стать как раз той самой компромиссной силой, которая станет у руля)

Atbildēt

Endija

11.05.2022. 11:35

No šī kaitnieka vajadzētu pa pilno piedzīt zaudējumus!

Atbildēt

Spoks

11.05.2022. 10:48

»

Žulis

".... taču laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies. Mēs vienkārši nevaram atļauties ar vieglu roku piešķirt miljonus uz deficīta rēķina...


Kariņa valdībai vispirms bija jāatceļ kļūdainā 2018.gada nodokļu reforma, kas ik gadu rada valsts budžetam ap 400 miljonu ienākumu zaudējumu. Igaunijā IKP uz iedzīvotāju ir trīs reizes augstāks kā Latvijā un, ja mūsu valdības mācētu saimniekot kā igauņi, tad ik gadu budžetā papildus ienāktu virs 2 miljardiem eiro. Reirs tikai runā par naudas dalīšanu, bet svarīgākais ir vispirms radīt pietiekami daudz naudas. lai tad to jēgpilni dalītu. Kāpēc Lietuvā šodien minimālā alga ir 730 eiro, Latvijā 500 eiro. Taisnība Žulim, ka ienākumu nevienlīdzība Latvijā ir visaugstākā visā ES un valdība to tikai paaugstina, ceļot sev un pakalpiņiem algas, bet sociālais atbalsts vairāk kā 440 tūkstošiem trūcīgo latvijas iedzīvotāju faktiski samazinās uz inflācijas pieauguma rēķina. Reirs sola to vēl samazināt. Ko viņš grib panākt - sociālos nemierus Latvijā vai vēl sadrumstalotāku Saeimu pēc 14.Saeimas vēlēšanām.
vai tas, ka mums jādzīvo uz aizņemtās naudas rēķina nav arī paša Reira un visas Vienotības politiskās darbības rezultāts, vadot valsti no 2009. līdz pat 2016.gadam.

Atbildēt

diemžēl

11.05.2022. 09:42

»

Zilace

Es ļoti esmu priecīga, ka ministrs ir darbojies atbildīgi savā postenī, lai nepieļautu lielāku parādu apjomu. Man tikai gribētos arī kaut ko uzzināt par parāda nosacījumiem, kā arī to, kāds ir plāns, lai parādu atdotu. Bet varbūt viss ir pavisam vienkārši, un parādu "noēdīs" inflācija? Ja tā, tad ministrs...


realitātāte ir reversa,uz patēriņa cenu inflāciju pelna valsts ar pvn un apgrozījuma nodokļiem,bet parādi jāatdod no peļņas (nodokļiem).Par aizņemto valsts deficītu dienā(!) no nodokļu naudas aiziet 1.milj./eu /Vj.Dombrovskis/

Atbildēt

Хм

11.05.2022. 09:24

Кстати, как ни поговорю со знакомыми предпринимателями, что русскими что латышами, никто особо ничего не получал. Что за щедрые пособия? Кому, где?
Ах да, сразу щедро дали Айрбалтику и ЛДЗ, в итоге можно сказать "мы предпринимателям дали сотни миллионов"
Да, кстати, была тут статья на Пиетиек, что фирма Коссовича получила щедрые пособия, продолжая работать. И вдруг удивительное совпадение, заявление Коссовича о взятке от Трубко и уже никаких вопросов, а как это, получить пособия при работающем бизнесе?
И удивительно, никакого желания у журналистов того же IR или Rebaltici провести исследование. ХОтя как интересно и полезно они исследовали вопросы консультантов в РД при Ушакове.

Atbildēt

Хм

11.05.2022. 09:20

»

Vilnis

Latvijas sabiedrībai jābūt daudz aktīvākai un jāprasa MK atskatīties par katru iztērēto miljonu. Mēs esam atbildīgi par savu valsti, tāpat kā tagad pieprasa katram krievam uzņemties atbildību par Putina nedarbiem, par karadarbību ar Ukrainu. Kariņam ir jāatbild par vakcīnu iepirkumu 6 miljoni, kaut ...


А вам никогда не приходило в голову, что это tāpat kā tagad pieprasa katram krievam uzņemties atbildību par Putina nedarbiem, par karadarbību ar Ukrainu вовсе не случайно? А вот как раз, чтобы не спрашивали "jāprasa MK atskatīties par katru iztērēto miljonu"

Это же так удобно! Сейчас все помыслы политиков заняты только тем, кто первый заявит "мы нашли решение как памятник срыть". На любой вопрос про финансы будет или мягкое "ну вы понимаете" или даже агрессивное "вы что, намекаете, что тут воруют? Вы что, хотите ослабить наше единство? Да вы льете воду на мельницу Кремля и лично товарища Путина"!
А уж если на русском что-то критичное написать, так это вообще атас)
В этом плане вчера был сделан ОЧЕНЬ грамотный шаг, вот так нахально, грубо, прям трактором сгребя цветы. Это было АБСОЛЮТНО понятно, что последует реакция, что и случилось. И вот уже потенциальные избиратели снова в шоке "Эти русские обнаглели, уе и 10 мая несут цветы"! А что это было вызвано именно трактором..даже не в каждой статье это акцентовано. Просто "неполная" новость "снова цветы возгалают, аж 2 день подряд, сволочи такие"

Методика уже отработана.
1. протестировали на 16 марта. Ведь именно после назначения 16 марта стали приходить и к 9 мая к памятнику так массово.
2. укрепили на референдуме о запрете русских школ. конечно, последовала реакция в виде референдума о русском как 2 государственном. Забавно, что NA использовали ту же риторику, что сейчас Путин) Тогда NA заявили, что русские все равно бы проводили такой референдум, мол это просто совпадение, а не последствие. И Путин сейчас говорит "мир все равно вводил бы санкции, война это просто совпадение"
3. Ну и вчера уже окончательно закрепили опыт-срыли цветы трактором, получив ожидаемую реакцию. И теперь уверяя, что это не связано, что русские и так хотели нахально прям уже и 2 день цветы нести

А какой результат? А очень хороший! Статьи о закупках появляются крайне редко... ЗАключение Сейма БЕЗ упоминания фамилий вызвало крайне малое волнение. Ну вот так

Atbildēt

domīgais

11.05.2022. 09:20

uz budžeta deficīta cēloņiem var paskatīties no koalīcijas pieņemto lēmumu kopsakarības.Cik pamatots ir bijis 4.mio vakcīnu iepirkums pret iedzīvotāju skaitu ~ 1,8.mio un vēlāk tās iedāvinot trešajām valstīm.Cik pamatots bija novēlots lokdauna pieprasījums,kurš iezīmēts ar 250.mio zaudējumiem.Cik pamatota bija paša Reira realizētā nodokļu reforma atņemot darba iespējas 60'000 iedzīvotāju un izdzīvošanas problēmas viņu ģimenēm.Tā vietā,lai labotu Ašerādena atzīto kļūdu OIK iekasēšanā ,elektrības cena tika palielināta līdz x2.Reira (lasi valdības)pieteikums liek secināt,ka inflācijas mazināšanai visas iespējas izsmeltas un nākotne katra indivīda ziņā.''Jaukas'' prognozes pie nosacījuma,ka valsts pārvalde savu algu pieaugumu jau pieņēmušas,pāri visam - bēgļi,bet aborigēni var dzīvot no ietaupījumiem,ja ziedojumos var samest 9.mio/eu.

Atbildēt

MĒS PAR VIENLĪDZĪBU

11.05.2022. 08:39

VAI NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

ŠARIKOVI PEDOFILI SADISTI

11.05.2022. 08:38

NAV JĀLECINA UN JĀBRO...PUĶINA SOTŅU REDZAT.............................................UN NEDALĪT DIPLOMUS IDIOTIEM

Atbildēt

viesis

11.05.2022. 08:02

»

hahaha

Ak tad nav bijuši nekādi "lejkannas pabalsti


:) Var jau būt, ka Tev ir tikuši tie 2000, apsveicu. Man nekādi pabalsti nav bijuši. Bet ne par to ir stāsts. Speciāli Reiram un pārējiem, kas sēž tankos, atkārtošu- Latvijas sociālā politika ir nabadzīga un nožēlojama uz kopējā Eiropas fona. Tādēļ kaut kāda draudēšana, ka jāsamazina pabalsti, ir aprobežotības izpausme.

Atbildēt

Taisnība nepatīk

11.05.2022. 05:38

Covid atbalsta naudu pievākuši deputātu un partijas sev. Tad protams ka atbalsta nebūs tautai.

Atbildēt

valdis

11.05.2022. 05:04

Jāsāk laicīgi gatavoties nākamajai ziemai,lai neveidotos parādnieku tūkstoši kas nespēs apmaksāt komunālos pakalpojumus.Svarīgi būtu pēc iespējas vairāk samazināt papīrmalkas un šķeldas eksportu lai to izmantotu pašu vajadzībām gāzes vietā.Nevajag lolot olūzijas ka tā šķidrā gāze būs visiem cenā pieņemama.

Atbildēt

hahaha

11.05.2022. 05:04

»

viesis

Mjā, arī viedoklis... tikai- civilizētajā pasaulē ar šādiem viedokļiem neplātās, tas iespējams tikai pie mums, kur pie varas ir tādas boļševisma atraugas kā Reirs, tādēļ arī Latvija ir tik atpalikusi. Un, jā, starp citu- Latvijā nekādi "lejkannas pabalsti" nekad nav bijuši- Latvijā sociālais atbalsts...


Ak tad nav bijuši nekādi "lejkannas pabalsti"?
Vienkārši ieskatījos savā bankas konta izrakstā par pagājušo gadu, pabalstos salieti vairāk nekā 2000 eiro, lai gan naudas nekad nav trūcis, šogad vēl elektrībai atlaidi piešķīra un tagad maksāju mazāk nekā pagājušajā gadā.

Atbildēt

Zilace

10.05.2022. 22:25

Tev skaists vārds, pat apjuku......

Atbildēt

Zilace

10.05.2022. 21:32

»

Man naudas netrūkst...

Reiris, ir viens no labākajiem Finansu ministriem. Sen laiks, pārtraukt parazītu-sliņķu atbalstīšana! Kādi pabalsti bezdarbniekiem, ja visapkārt trūkst darba roku? Ja laukos dzīvojušam, savā pagastā nav nekāda darba, tad kas viņam liedz pāriet dzīvot, kur ir darba roku trūkums? Ja kāds iedomājas, ka...


Par to bezdarbnieku pabalstu, kuru nevajag maksāt: domāju, ka ideja nav slikta, jo automātiski tiktu samazināts sociālais nodoklis par daļu, ko visi strādājošie ( un darba devēji arī ) maksā bezdarba apdrošināšanai... nezinu attiecību, bet diez vai valsts paliek zaudētājos starp saņemto iemaksu daļu un izmaksāto. Padomju laikā sociālais nodoklis bija ļoti mazs jāmaksā, bet bezdarbnieku pabalstu arī neviens nesaņēma, jo visiem bija jāstrādā.

Atbildēt

Zilace

10.05.2022. 21:23

Es ļoti esmu priecīga, ka ministrs ir darbojies atbildīgi savā postenī, lai nepieļautu lielāku parādu apjomu. Man tikai gribētos arī kaut ko uzzināt par parāda nosacījumiem, kā arī to, kāds ir plāns, lai parādu atdotu. Bet varbūt viss ir pavisam vienkārši, un parādu "noēdīs" inflācija? Ja tā, tad ministrs ir vienkārši ģeniāls..... tad vajag aizņemties vēl, ja vēl ir iespēja...

Atbildēt

viesis

10.05.2022. 21:10

Ko lai saka, pirmkārt, Latvijā sociālā aizsardzība nekad nav bijusi kaut kāda "lejkanna", tieši otrādi, Latvijā sociālais atbalsts ir viens no zemākajiem Eiropā, un pēc ekspertu domām, tas jau sāk apdraudēt valsts stabilitāti un drošību. Otrkārt, Reirs kautrīgi noklusē par tiem neskaitāmajiem miljoniem, kuri bezjēdzīgi tika izšķiesti Covid apkarošanai- ne jau pabalstiem bet vienkārši izšķiesti, piemēram, nevienam nevajadzīgo vakcīnu iepirkumos. Pie šīs naudas izšķērdēšanas arī Reirs pats ir pielicis roku, kā esošās valdības ministrs. Bet nu, pensionārus un trūcīgos jau ir vieglāk vainot, nevis atbildēt par valsts budžeta izsaimniekošanu un izšķērdēšanu.......

Atbildēt

viesis

10.05.2022. 21:02

»

Man naudas netrūkst...

Reiris, ir viens no labākajiem Finansu ministriem. Sen laiks, pārtraukt parazītu-sliņķu atbalstīšana! Kādi pabalsti bezdarbniekiem, ja visapkārt trūkst darba roku? Ja laukos dzīvojušam, savā pagastā nav nekāda darba, tad kas viņam liedz pāriet dzīvot, kur ir darba roku trūkums? Ja kāds iedomājas, ka...


Mjā, arī viedoklis... tikai- civilizētajā pasaulē ar šādiem viedokļiem neplātās, tas iespējams tikai pie mums, kur pie varas ir tādas boļševisma atraugas kā Reirs, tādēļ arī Latvija ir tik atpalikusi. Un, jā, starp citu- Latvijā nekādi "lejkannas pabalsti" nekad nav bijuši- Latvijā sociālais atbalsts ir tik zems, ka Eiropas Savienība jau aizrāda, ka tas apdraudot valsts stabilitāti... bet nu, boļševikiem nekad nav bijis tik daudz zināšanu, lai viņi būtu spējīgi spriest par šādām lietām, Reirs tam ir uzskatāms piemērs......

Atbildēt

!

10.05.2022. 19:55

Kāta beigušies dāsnie pabalsti! Ukraiņu nac.-bēgļiem katram pa 500 ero samaksāja un izskatās, ka maksās ik mēnesi.

Atbildēt

labs, ļoti labs ministrs

10.05.2022. 19:31

Par cik miljoniem Reirs ir pataisījis bagātākus Levit/Kariņa bandas valsts izlaupītājus?

Atbildēt

Man naudas netrūkst...

10.05.2022. 18:04

»

Kādus secinājumus varam izdarīt?

Reirs nekam nederīgs finanšu ministrs


Reiris, ir viens no labākajiem Finansu ministriem. Sen laiks, pārtraukt parazītu-sliņķu atbalstīšana! Kādi pabalsti bezdarbniekiem, ja visapkārt trūkst darba roku? Ja laukos dzīvojušam, savā pagastā nav nekāda darba, tad kas viņam liedz pāriet dzīvot, kur ir darba roku trūkums? Ja kāds iedomājas, ka viņš nevar mainīt profesiju uz pieprasītāku, tad tā ir viņa problēma, nevis gadiem diedelēt pabalstus!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.05.2022. 17:57

Mērķēta atbalsta vietā ceļš pavērās helikopteru naudām, piešķirot valsts naudu uz galviņām, daudz nedomājot, vai visiem atbalsts tiešām ir nepieciešams. Šādos apstākļos finanšu ministra pārstāvētajam politiskajam spēkam, ņemot vērā vietu skaitu Saeimā, nav iespējams iestāties pozā un bloķēt lēmumus, kas pieņemami pārējiem koalīcijas partneriem. Nākas iet uz kompromisiem.

Rietumu demokrātijās ministrs, kuram neļauj strādāt DEMSIONĒ. DEMISIONĒ, Reir, nevis nosēž 3 gadus siltā krēslā pie treknas algas, lai pirms vēlēšanām izlīstu no kastes un sāktu pārgudri muļķības publiski gvelzt.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.05.2022. 17:52

Augstais deficīta līmenis Latvijā norāda, ka esam bijuši dāsni dažādu atbalstu un pabalstu sniegšanai uz aizņemtas naudas rēķina. Covid-19 pandēmija un energoresursu cenu lēciens bija arī citās valstīs, un nav pamata uzskatīt, ka Latvija šajā ziņā ir cietusi vairāk nekā citas valstis.

Nē, deficīta līmenis norāda , ka šī valdība jau gadus divus iepriekš ir bijusi jāpadzen ar sūdainu koku. Ar visiem pavļutiem, kariņiem un reiriem.

Atbildēt

lauķis

10.05.2022. 17:45

»

Jūsmiņš

Palasot tikai Žulis 10.05.2022. 15:17, atliek vien secināt, ka ministrs Reirs ir tikai tukša vieta valdībā, bezjēdzīgu tēriņu ir bijis nenormāli daudz...


Cik miljonus katru dienu maksājam parādu procentos,bet pamatsumma aug.Iepriekšējie dati teica ka 1,2miljoni katru dienu,tagad droši vien tas cipars audzis.

Atbildēt

Jūsmiņš

10.05.2022. 17:32

Palasot tikai Žulis 10.05.2022. 15:17, atliek vien secināt, ka ministrs Reirs ir tikai tukša vieta valdībā, bezjēdzīgu tēriņu ir bijis nenormāli daudz.
Nav jāatgādina, ka parāds nav brālis, par to pārliecinājušies jau daudzi mūsu tautieši, maizīti pelnot un dzīvojot ārpus Latvijas.
Ir muļķība apgalvot, ka attīstīties var un vajag tikai lienot parādos. Pasaules prakse rāda pavisam ko citu, bet ko nu par to.
Nav jēgas atgādināt ekonomikas pamatpostulātus - tie bija jāzin vismaz visiem tiem, kuri ir nokļuvuši pie varas un lemšanas.
Taču neko darīt, ja vara nokļuvusi sētnieku un bomžu rokās.
Tāds nu ir tas mūsu "slaveno" partiju reālais nopelns, ko vajadzētu vismaz tuvākajā laikā novērst, vai likvidēt.
Savādāk uz vēlēšanām vispār nav jēgas iet. Vēl tas CVK Valsts noslēpums - gala rezultātā ko gribu, to daru. Un figa vēlētājam...

Atbildēt

Balagan

10.05.2022. 17:25

smurdošie latvieši šļūc pa shuju taku.
yess, Uasya!
Ваш писнест будет Gradiosso!
VwxyZ

Atbildēt

Maija Paija

10.05.2022. 17:15

Humānisms vārda, pabastus un penzijas ir jāpaaugstina! Vispār jau nu, bijušajam Labdarības ministram, to vajadzētu zināt!

Atbildēt

Bidena novērējums

10.05.2022. 17:06

Latvia is in a deep anus

Atbildēt

Jānis

10.05.2022. 16:45

Ukraina kopā ar ASV gan jau krievu uzvarēs un tad Latvijai ietaupīsies aizsardzībai paredzētie 2,5% no IKP, tas ir 1,3 miljardi eiro, ko varēs novirzīt Latvijas trūkumcietējiem, invalīdiem, pensionāriem, bērniem. Ārī armiju varēs samazināt līdz kādam 1000 karavīru, jo ienaidnieka vairs nebūs un ieroču bizness beigsies. Tad varēsim Laimē diet un priecāties un samazināt ministriju skaitu uz pusi, līdz kādām 7 un atkal būs ietaupījums un algas skolotājiem, robežsargiem, ārstiem, policistiem varēs paaugstināt līdz deputātu algu līmenim, kā tas ir Zviedrijā, Somijā n t.t.

Atbildēt

Vilnis

10.05.2022. 16:35

Latvijas sabiedrībai jābūt daudz aktīvākai un jāprasa MK atskatīties par katru iztērēto miljonu. Mēs esam atbildīgi par savu valsti, tāpat kā tagad pieprasa katram krievam uzņemties atbildību par Putina nedarbiem, par karadarbību ar Ukrainu. Kariņam ir jāatbild par vakcīnu iepirkumu 6 miljoni, kaut Latvijā dzīvo tikai 1,7 miljonu iedzīvotāji, par cilvēku mirstību, katru dienu nomirst 30 cilvēki, kuri Eiropā tiktu izārstēti un viņu dzīvības tiktu glābtas. Latvijā 2021 gadā dienā vidēji nomira 88 cilvēki. 2,5 miljoni vakcīnas tika izdāļātas "nabadzīgajām valstīm", tas ir apmēram 50 miljoni eiro.

Atbildēt

Budgetman

10.05.2022. 16:21

Aber tie 200 000 000 Ukrainai gadiijumaa neskaitaas teereesanas nepraats? ;-)

Atbildēt

Viedoklis

10.05.2022. 16:03

»

Žulis

".... taču laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies. Mēs vienkārši nevaram atļauties ar vieglu roku piešķirt miljonus uz deficīta rēķina...


iepirktām planšetēm, kas it kā paredzētas COVID-19 pacientiem, lai nodrošinātu saziņu ar saviem tuviniekiem
-----
Vai tad kovidniekiem tieši otrādi neatņēma sakaru līdzekļus, lai slēptu medicīnisku sazvērestību un noziegumu?

Atbildēt

vecmamma pensionāre

10.05.2022. 15:58

Apžēliņ. a man pat bampēriem jau tagad nesanāk!

Atbildēt

nekādus pabalstus, griezt pensijas

10.05.2022. 15:48

Visu bruņojumam! Mums tā pietrūkst iznīcinātāju: EA-18 Growler Boeing, F-35, F-22 Raptor, aviācijas bāzes kuģi un kodolzemūdenes, ...

Atbildēt

Kādus secinājumus varam izdarīt?

10.05.2022. 15:28

Reirs nekam nederīgs finanšu ministrs.

Atbildēt

Ventis

10.05.2022. 15:19

Tā viš i!

Atbildēt

Žulis

10.05.2022. 15:17

".... taču laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies. Mēs vienkārši nevaram atļauties ar vieglu roku piešķirt miljonus uz deficīta rēķina."
Te daži piemēri "vieglajai rokai":
Aģentūras LETA aprēķini par valdības sākotnēji virzītajiem likuma grozījumiem liecina, ka no 2023.gada Valsts prezidenta, Saeimas priekšsēdētāja, Ministru prezidenta, Augstākās tiesas priekšsēdētāja un Satversmes tiesas priekšsēdētāja mēnešalga sasniegs apmēram 7607 eiro, līdz ar to, piemēram, Ministru prezidentam un Saeimas priekšsēdētājam alga palielināsies par apmēram 40%.
Par apmēram trešdaļu tiks palielināta alga ministriem, kuru mēneša atalgojums sasniegs apmēram 6700 eiro. Ģenerālprokurora alga sasniegs aptuveni 7280 eiro, valsts kontroliera un tiesībsarga alga – apmēram 6700 eiro, bet Satversmes tiesas priekšsēdētāja vietniekam – apmēram 6500 eiro.
Likumaa anotācijā pausts, ka izmaiņām nepieciešamais indikatīvais finansējums 2023.gadā ir 6,444 miljoni eiro, savukārt 2024.gadā – 6,852 miljoni eiro.
Tostarp Valsts prezidenta kancelejai – 46 630 eiro 2023.gadā un 51 856 eiro 2024.gadā, Saeimai – 526 000 eiro 2023.gadā un 554 316 eiro 2024.gadā, Ministru kabinetam – 510 049 eiro 2023.gadā un 568 504 eiro 2024.gadā, Satversmes tiesai – 90 435 eiro 2023.gadā un 101 340 eiro 2024.gadā, Augstākajai tiesai – 392 747 eiro 2023.gadā un 426 451 eiro 2024.gadā.
Tāpat Tieslietu ministrijas apakšprogrammai “Apgabaltiesas un rajonu (pilsētu) tiesas” papildus indikatīvi būtu jāpiešķir 2,977 miljoni 2023.gadā un 3,137 miljoni eiro 2024.gadā, prokuratūrai – 1,435 miljoni eiro 2023.gadā un 1,508 miljoni eiro 2024.gadā, Valsts kontrolei – 36 680 eiro 2023.gadā un 57 098 eiro 2024.gadā, Tiesībsarga birojam – 38 337 eiro 2023.gadā un 41 833 eiro 2024.gadā, katras ministrijas centrālajam aparātam (parlamentārajam sekretāram) – 391 768 eiro 2023.gadā un 405 457 eiro 2024.gadā.
Par 186 tūkstošiem eiro tapusi Ārlietu ministrijas nama fasādes apgaismojuma sistēma.
Ir arī norādīts uz citiem visnotaļ aizdomīgiem iepirkumiem no uzņēmumiem ar apšaubāmu reputāciju, piemēram: iepirktām planšetēm, kas it kā paredzētas COVID-19 pacientiem, lai nodrošinātu saziņu ar saviem tuviniekiem, par kopējo veiktā iepirkuma cenu vismaz 147 632,10 euro apmērā.
Situācijā, kad līdz jūlija beigām derīguma termiņš beigsies 978 tūkstošiem jau iegādātu vakcīnu, par kurām samaksājuši ir Latvijas valsts nodokļu maksātāji 22.marta Saeimas budžeta komisijas sēdē tika izskatīts valdības plāns iegādāties VĒL jaunas vakcīnas par 11,5 miljoniem eiro un Veselības ministrijai (VM) finansējumu 8,34 miljonu eiro apmērā, lai segtu izdevumus saistībā ar Covid-19 testēšanas politikas mērķu sasniegšanu par pagājušo (2021.gadu) gadu no budžeta neparedzētiem gadījumiem.
Un vēl tie 40 miljoni, kas tika uzdāvināti ebreju organizācijām, un vēl partijām piešķirtie miljoni, masu mēdijiem piešķirtie miljoni un vēl un vēl....Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...