Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

?

30.01.2018. 14:23

De facto vai de fuck you?????

Atbildēt

Toties

30.01.2018. 14:19

»

eh.

eh. Šaj avīžu redaktorei tik interesē kafija un konjaks, viņa pati publiski teica, te nav ko apstrīdēt, publiski atzinās! Redaktorei neinteresē žurnālistu kārtīga, neatkarīga un taisnīga izmeklēšana


Spirtiks un cigaretes un benzins nelegals dikti interese prokurorus un ne jau no kontrabandas tversanas viedokla bet piesegsanas gan

Atbildēt

eh.

30.01.2018. 12:49

»

Nu nu

Avize cies par patiesibu. Tas katram skaidrs


eh. Šaj avīžu redaktorei tik interesē kafija un konjaks, viņa pati publiski teica, te nav ko apstrīdēt, publiski atzinās! Redaktorei neinteresē žurnālistu kārtīga, neatkarīga un taisnīga izmeklēšana.

Atbildēt

Doma

30.01.2018. 10:07

Nauda un vara samals jebkuru. Tagad redzam, ka tas notiek ar lz. Nav ko kontrabandu aiztikt?????

Atbildēt

eh.

30.01.2018. 09:46

eh. Dzirdēju ludzas zeme redaktores komentārus panorāmā par kafiju, par konjaku utt., vienu vārdu sakot kas cienā, tas labs, tam par labu top raksti. Nožēlojmi.

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

29.01.2018. 18:46

»

valdībai

Lato jāpiešķir Trīszvaigžņu ordenis par to, ka portāls publicē to, ko neviens cits nepublicē aiz bailēm


tieši tā - lapsas portāls pie***t-com aiz bailēm publicē to, ko neviens cits nepublicē aiz bailēm.

Atbildēt

Uldis

29.01.2018. 12:22

»

Andris

Nebrīnīšos ja šī Ludzas zeme ir Latvijas (ZZS) žurnālistu savienība biedrs...


Vai tas attaisno Krievijas organizētās noziedzības un FSB rīkoto ieroču, narkotiku, personu un preču kontrabandu pāri mūsu robežai un pārvietošanu Latvijas teritorijā, ko piesedz Vienotība/SC?

Atbildēt

Kh

29.01.2018. 11:39

»

Andris

Nebrīnīšos ja šī Ludzas zeme ir Latvijas (ZZS) žurnālistu savienība biedrs...


Nav logikas. Ja ludzas zeme ir zzs biedrs tad jau nekritizetu zzs karsavas meru silicku. Bet avize ar silicku kontraas

Atbildēt

turamies

29.01.2018. 11:31

»

...

Mīļie,turieties


paldies!

Atbildēt

Andris

29.01.2018. 10:56

Nebrīnīšos ja šī Ludzas zeme ir Latvijas (ZZS) žurnālistu savienība biedrs.. 🤣
..medijs(Ludzas zeme) ievēro žurnālista darba principus un standartus savu "iespēju robežās" 🤣🤣🤣🤣🤣
Labi teikts, tas ir tas pats ja prostitūte arī teiktu cenšos būt kārtīga sieviete savu "iespēju robežās"..🤣🤣🤣

Atbildēt

khh

28.01.2018. 16:26

LŽA tēls tā sabojājies, ka viņu sludinātajos konkursos žurnālistiem jākaunas piedalīties

Atbildēt

FKK

28.01.2018. 15:03

Ja ticam, de facto un LŽA, tad Latgalē viss ir kārtībā, kontrabandas mafijas - tas jau tikai izdomājums. Tur dzīvo balti un pūkaini politiķi un tiesībsargājošo iestāžu darbinieki, kuri redzot kontrabandas mafijas netraucēto rosīšanos gadu desmitus, reizēm mājās paraud spilvenā. Protams, LŽA vajadzēja saukt pie kārtības to nesvaldīgo žurnālisti, kas nav ievērojusi viņu sludinātos augstos standartus, kurus paši nekad īsti nav ņēmuši galvā.

Atbildēt

Uldis

28.01.2018. 14:07

»

Juris Savickis, gàzes biznesmenis, bij. VDK virsnieks dzimis Ludzà 1946. gadà


Šefs Putins Savicki ielomīja, paziņodams, ka bijušo nav, tāpēc viņa neformālās attiecībās ar Dombrovski un Āboltiņu, vērtējamas, kā čekas operācija.

Atbildēt

Skatieties

28.01.2018. 13:56

»

Varbūt

Tātad tu nesaproti kā tas ir iespējams, ka Latvijā vispār kāds uzdrošinās atklātībai nodot noziegumus pret valsti un tautu bet palikt nesodīts...


Apollo nolikvidēja,Delfos var komentēt atsevišķi pareizie un nepareizie. Delfu darbinieki seko līdz rakstīšanas procesam.Nepareizos komentārus kuros kas minēts par kremļa noziegumiem,komentārus kuros kritizēti Latvijas varasvīri nemaz nepieņem.
Latvijā cenzūra esot aizliegta.
Apollo arī bija jocīgi.Troļļu rakstīti Latviju,atsevišķus cilvēkus,apmelojoši komentāri netika dzēsti. Troļļi bieži lietoja dažādus lamuvārdus.Lamuvārdus nedzēsa.

Atbildēt

28.01.2018. 12:30

Juris Savickis, gàzes biznesmenis, bij. VDK virsnieks dzimis Ludzà 1946. gadà.

Atbildēt

paldies par padomu

28.01.2018. 11:37

»

Varbūt

Tātad tu nesaproti kā tas ir iespējams, ka Latvijā vispār kāds uzdrošinās atklātībai nodot noziegumus pret valsti un tautu bet palikt nesodīts...


Cienītā valdība! Cienītās spēka struktūras! Ekselences! Uzskatu, ka valstī ir vārda brīvība un demokrātija izpaudusies labākajās tās formās. Noziegumi pret valsti ir tikai netīru pilsoņu un valstij nelojālu portālu sacerējumi ar mērķi diskriditēt pastāvošo varu un saasināt ģeopolitisko situāciju. Tādi žurnālisti kā Linuža, Lapsa, Daukšte jāmet cietumā bez izmeklēšanas, lai attīrītu mūsu Latviju no kaitnieciskiem un bīstamiem elementiem, kas sašūpo tiesiskuma sviras un apdraud visu Latvijas sabiedrību kopumā!

Atbildēt

Varbūt

28.01.2018. 07:38

»

P.s

Vienigi nesaprotu kapec lato joprojam uz brivam kajam par tik nopietniem materialiem, bet par pupu mizam ludzas zurnalistes grib sedinat... latgale citi likumi un citi prokurori


Tātad tu nesaproti kā tas ir iespējams, ka Latvijā vispār kāds uzdrošinās atklātībai nodot noziegumus pret valsti un tautu bet palikt nesodīts???
Es savukārt nesaprotu, kā tu sadūšojies uzrakstīt šādu pastāvošo valsts varu kritizējošu komentāru. Vai tev neliekas, ka pēc tik briesmīga mūsu valstī pastāvošās demokrātijas apšaubījuma, tu vari nepalikt uz brīvām kājām?! Tūliņ ņem un raksti papildinājumu šim komentāram, kur mēģini sevi attaisnot. Raksti, ka tā tu nemaz nebiji domājis, ka tu ļoti atbalsti mīļotās valdības politiku un priecājies par Latvijā valdošo vārda brīvību un tiesiskumu, bet tev tikai vienkārši tā nejauši gadījās. Īstenībā tev vienkārši gribējās, lai arī pret šo portālu un tā darbiniekiem tiktu veiktas tādas kārtīgas represijas. Ja tu to visu tā pārliecinoši izskaidrosi, varbūt, ka tev tiks piedots.

Atbildēt

P.s

27.01.2018. 19:44

Vienigi nesaprotu kapec lato joprojam uz brivam kajam par tik nopietniem materialiem, bet par pupu mizam ludzas zurnalistes grib sedinat... latgale citi likumi un citi prokurori?

Atbildēt

Uzticos

27.01.2018. 19:41

Vienigais latvijas normalais un pluss minuss ticamais medijs ir pietiek.com. tikai te ir viedoklu daudzveidiba un var saprast kas patiesam notiek latvija. Parejie piesedz viens otru kalpo sistemai un pilda pasutijumus. Paldies lato lapsam.

Atbildēt

TYT

27.01.2018. 13:49

Tātad, ja var ticēt LTV De facto, žurnālam IR un LŽA - Latgalē par kaut kādu kontrabandas mafiju, augsto kontrabandas līmeni, milzīgajām miljonu summām, kas nenonāk valsts budžetā - par to nav vērts uztraukties. Mājas pašas par sevi nosvilst. Protams, ka Latgalē nekas tāds nenotiek. Tāpat kā kontrabandas karalis neatbalstīja Vienotības kampaņu 2014. gada Saeimas vēlēšanās. Jums pašiem no LŽA šķērmi nepaliek?

Atbildēt

nav taisnība

27.01.2018. 12:52

»

Daudz kļūdu

na haļavu vai avos. Kononova bezmaksas advokāts, māsas kā ziņu avota nodošana utt. Bet pretī nopitnas lietas - jaunieša sakropļošana, Liscova slepkavība bez rezultāta


No drošiem avotiem -- nekāds bezmaksas Kononova advokāts redakcijā netiek izmantots. kurš to sacerējis? Vienkārši de facto savu sižetu pēc pasūtījuma savārstīja tā, lai rodas ilūzija, ka ir tikai sajūtas un baumas... Un, ja jūs izlasītu apsudzības, tad saprastu, par ko ir runa un kāpēc figurē kaut kādas māsas utt. Vienkārši De facto brauca ar mērķi paņirgāties. Tāpēc vienīgā kļūda, ka vispār ar De facto Ludzas Zeme runāja, lai gan bija brīdinājumi un signāli, ka brauc izsmērēt...

Atbildēt

Lauķis

27.01.2018. 12:25

»

Uldis

IR man pie pakaļas, jo tā atlikusī auditorija ir nodzītas maukas un pederasti, mani uztrauc tas, ka savu pretlatvisko darbību tie veic par nodokļu maksātāju naudu, tāpat, kā savulaik "Latvijas ceļu" un čeku apkalpojošā Diena...


Laikam neesi sapratis. Atbalstu Ludzas Zemi, nevis kaut kādu Ir,vai nav.
Tāpēc vēlreiz: Ludzas Zeme turiet savu karogu augstu, sabiedrība to novērtēs!Respect!

Atbildēt

Uldis

27.01.2018. 10:28

Sorry, tas bija domāts Mefistofelim, atbildei uz: "Tev IR laikam ir iesprūdis izpūtējā..."

Atbildēt

Uldis

27.01.2018. 10:23

»

Lauķis

Esat uzņēmušies smagu misiju. Lai jums veicas savu karogu nest godam


IR man pie pakaļas, jo tā atlikusī auditorija ir nodzītas maukas un pederasti, mani uztrauc tas, ka savu pretlatvisko darbību tie veic par nodokļu maksātāju naudu, tāpat, kā savulaik "Latvijas ceļu" un čeku apkalpojošā Diena.
Vēžiem kulītes jaunas, bet ozoliņi un ločmeles tās pašas.

Atbildēt

Udox

27.01.2018. 09:18

»

provinciālis

Dzīvoju savā provincē un zinu vietējo laikrakstu.Kas ir citās provincēs par vietējiem laikrakstiem, pat nestādos priekšā.Vietējam laikrakstam jāraksta par savu provinci. Ja tas kļūst zināms visā valstī,to sāk saukt par skandalozu un tādad kaut kas nav kārtībā arī ar šajā laikrakstā strādājošajiem. Zinu...


Interesanti, ka šis komentārs sasaucas ar ideju par Ludzas Zemes konfrontāciju ar valsti. Bauskas Dzīve cenšas panākt, lai Iecavas novada dome nepārkāpj likumu un uz to norādīja arī tiesas spriedums. Savukārt to vērtē kā uzkundzēšanos Iecavas novadam? Nopietni? Jebkurš norādījums par likuma pārkāpumiem tagad ir uzkundzēšanās valstij un pašvaldībai, pret ko tām aktīvi jācīnās pretim?

Atbildēt

Art

27.01.2018. 09:08

Tak tā LŽA ir kukuli saņēmusi, lai būtībā neiedziļinātos

Atbildēt

Cik redzu un TV rakidījumos

27.01.2018. 09:02

»

lauķis

Priekš tam jau ir tāda Ruduša , Putnis un citi lai veidotu ,,mēdiju viedokli


paskatos un paklausos N. Ločmeli no Ir, jo vairāk sliecos domāt, ka viņa tiešām ir pilnīga idiote.

Atbildēt

lauķis

27.01.2018. 07:37

»

Pupa

Ja Ruduša, Ločmele izsakās par kādu slikti, tas nozīmē tikai to, ka cilvēki ir labi


Priekš tam jau ir tāda Ruduša , Putnis un citi lai veidotu ,,mēdiju viedokli,,.

Atbildēt

Pieņēmumi

27.01.2018. 05:28

»

opā

Pieņēmumi, kas ir balstīti elementārā loģikā. Vai jūsuprāt jebkurš politiķis atļautos ignorēt stāstu, ka vietējā policija ir nodedzinājusi žurnālistes māju? Jautājums nav vai ir vai nav, bet tas, ka normāli uz to būtu sagaidāma kaut kāda reakcija, ja vien, protams, pats ministrs nav ieinteresēts kaut...


utt. Ko Kononovs? Ko Kononova advokāts? Žurnālisti nav tiesa. LZ tādas iespējas, tikai faktus, tos atkārtojot, publicēt neitrāli, cilvēku viedokļus, pašām piesargājoties no savu secinājumu izdarīšanas un publicēšanas. Tikai fakti, kā ūdenpiles atkārtojoties, sistu pa nerviem amatpersonu un tiesas bezdarbībai. Sakropļotā jaunieša fotogrāfijas, citu cilvēku viedokļi par to utt. Rubrika ar ierakstītem tautas ziņojumiem - tauta runā....Politiķu bezdarbība noziedzības piesegšanā pati atsegtos ar pašu vārdiem. Bez prokurores viedokļa publicēšanas. Pati aizskrietu uz LZ taisnoties! Utt. Tad lai parakstās zem sacītā utt. pirms publicē, vai lai atnes no notāra pašas rakstīto viedokli ar notāra apstiprinātu parakstu. Iespēju bez gala. Bet tagad pašas skrien ratiem pa priekšu..Daudz kļūdu!

Atbildēt

Priedītis ir cilvēks, kurš nav pat uzmanības

27.01.2018. 05:11

»

L.Grantiņš LRTT

"Latvijas nācija - latvieši, krievi, ebreji, poļi, baltkrievi u.c."----------Domāju, ka Priedīša kungs pats labi nepajēdza šeit sacīto, kur nu vēl gojas(latvieši


vērts. Grantiš viņu novērtē! Re, cik gudrs Grantiš - gojas mēs esot! Kāda apskaidrība! Murgi - hazāri, gojas, cionisms, kriev.žīdi, Hāgas tribunāls utt. Kāda jēga no šo vārdu bārstījuma? Sadod pa purnu Borovkovam, vai nosit viņu par to, ka iemeta tevi kā politieslodzīto pie kriminālistiem, ar VDK virsnieka Borovkova brīdinājumu neaizstāvēt. Tas būtu tikai normāli, jo pie varas joprojām ir bijušie komunisti, čekisti un vdkašņiki, bet tu pats tēlo dižu vīru, lai gan no malas skatoties ar tukšo vārīšanos esi nulle! Dari kaut ko! Lai var tevi cienīt! Neapkauno tautu ar tukšu vāvuļošanu!

Atbildēt

opā

27.01.2018. 02:59

»

popā

nu ja izdomājumi un pieņēmumi tavējiem "taisnība",zini,PAKLUSĒ-"taisnībnieks" atradies


Pieņēmumi, kas ir balstīti elementārā loģikā. Vai jūsuprāt jebkurš politiķis atļautos ignorēt stāstu, ka vietējā policija ir nodedzinājusi žurnālistes māju? Jautājums nav vai ir vai nav, bet tas, ka normāli uz to būtu sagaidāma kaut kāda reakcija, ja vien, protams, pats ministrs nav ieinteresēts kaut kā ārpus tā, kas ir publiski zināms.

P.S. Ja esiet Vienotības fanātisks atbalstītājs vai iesaistītā puse, tad, protams, visi jautājumi atceļas. Loģikai vairs nav nozīmes. Visu izšķir intereses. Tad guliet mierīgi tālāk.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

27.01.2018. 00:35

»

pamela

"Pietiek"jūs ar savu rīcību ,izraujot komentārus ,apliecinat 100% KAS un KĀDA ir žurnalistika Latvijā.L.L. taISNĪBAS PLĒSĒJS / sev !/ cītīgi cenzē citus laikam par kuriem nomaksāts.Kur likāt manu komentu un kapēc


PIETIEK.com, Marija, ir šīs sistēmas neaņemama sastāvdaļa- galvenais tvaika nolaidēja ventīlis. Ar ko Tu, Marija, esi labāka par viņiem ? Vai esi aizmirsusi, ko visu sarunāji pret mani DP uzdevumā ? Man tikko arī komentāru nepieņēma, kurā bija norāde uz tautastribunals.eu ----Mēs katrs reiz saņemsim pēc nopelniem... .

Atbildēt

Pupa

26.01.2018. 23:46

Ja Ruduša, Ločmele izsakās par kādu slikti, tas nozīmē tikai to, ka cilvēki ir labi.

Atbildēt

ideoto giganto

26.01.2018. 23:37

Kā tās diivas duras no LDz ZB jau visus, tikai zirgs priecājas sory koņs

Atbildēt

Bandītu lūgšana

26.01.2018. 23:35

Mūsu tēvs Velns un Korupcija,
Mafija saaugusī ar prokuraturu, policiju, muitu un politiķiem
ir Tavs vārds.
Lai atgriežas bandītu virsvaldīšana.
Tavs karš un baildes lai notiek kā debesīs,
Tā arī virs zemes.
Mūsu dienišķos stobrus un kontrabandas kravas dod mums šodien
Un neieved mūs godīgumā,
Kā arī mēs neievedam tiesiskumā šo valsti.
Bet atpestī mūs no sirdsapziņas un drosmīgiem žurnālistiem,
Jo mafijai pieder valsts, spēks un godība
Mūžu mūžos. Ka sasper jods!

Atbildēt

Kā tad īsti ir?

26.01.2018. 23:30

»

bija

Dedzinasana. Izmekletaji to apstiprina. Tikai jautajums vai to apstiprinas amatpersonas vp. Mazie nepolitiskie saka ka dedzinasanas pazimes redzamas. Ja bus norade no augsas cita,nu tad laikam oficiali teiks citu. Bet tam jau nav sakara ar patiesibu


Nu lūk, - tātad, pagaidām, nav, Lai vai kā kādam gribētos pretējo. Un šo momentu savos rakstu darbos ludzzemiešiem nāktos stoiciski ņemt vērā, ja vien sevi pozicionē kā profesionāļus.

Atbildēt

forcemajeure

26.01.2018. 23:27

neizprotu, kādēļ kaukāda ruduša ar kompāniju vispār ir jāņem par pilnu?

Atbildēt

...

26.01.2018. 23:02

Mīļie,turieties.

Atbildēt

pamela

26.01.2018. 23:00

"Pietiek"jūs ar savu rīcību ,izraujot komentārus ,apliecinat 100% KAS un KĀDA ir žurnalistika Latvijā.L.L. taISNĪBAS PLĒSĒJS / sev !/ cītīgi cenzē citus laikam par kuriem nomaksāts.Kur likāt manu komentu un kapēc?

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....