Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

?

30.01.2018. 14:23

De facto vai de fuck you?????

Atbildēt

Toties

30.01.2018. 14:19

»

eh.

eh. Šaj avīžu redaktorei tik interesē kafija un konjaks, viņa pati publiski teica, te nav ko apstrīdēt, publiski atzinās! Redaktorei neinteresē žurnālistu kārtīga, neatkarīga un taisnīga izmeklēšana


Spirtiks un cigaretes un benzins nelegals dikti interese prokurorus un ne jau no kontrabandas tversanas viedokla bet piesegsanas gan

Atbildēt

eh.

30.01.2018. 12:49

»

Nu nu

Avize cies par patiesibu. Tas katram skaidrs


eh. Šaj avīžu redaktorei tik interesē kafija un konjaks, viņa pati publiski teica, te nav ko apstrīdēt, publiski atzinās! Redaktorei neinteresē žurnālistu kārtīga, neatkarīga un taisnīga izmeklēšana.

Atbildēt

Doma

30.01.2018. 10:07

Nauda un vara samals jebkuru. Tagad redzam, ka tas notiek ar lz. Nav ko kontrabandu aiztikt?????

Atbildēt

eh.

30.01.2018. 09:46

eh. Dzirdēju ludzas zeme redaktores komentārus panorāmā par kafiju, par konjaku utt., vienu vārdu sakot kas cienā, tas labs, tam par labu top raksti. Nožēlojmi.

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

29.01.2018. 18:46

»

valdībai

Lato jāpiešķir Trīszvaigžņu ordenis par to, ka portāls publicē to, ko neviens cits nepublicē aiz bailēm


tieši tā - lapsas portāls pie***t-com aiz bailēm publicē to, ko neviens cits nepublicē aiz bailēm.

Atbildēt

Uldis

29.01.2018. 12:22

»

Andris

Nebrīnīšos ja šī Ludzas zeme ir Latvijas (ZZS) žurnālistu savienība biedrs...


Vai tas attaisno Krievijas organizētās noziedzības un FSB rīkoto ieroču, narkotiku, personu un preču kontrabandu pāri mūsu robežai un pārvietošanu Latvijas teritorijā, ko piesedz Vienotība/SC?

Atbildēt

Kh

29.01.2018. 11:39

»

Andris

Nebrīnīšos ja šī Ludzas zeme ir Latvijas (ZZS) žurnālistu savienība biedrs...


Nav logikas. Ja ludzas zeme ir zzs biedrs tad jau nekritizetu zzs karsavas meru silicku. Bet avize ar silicku kontraas

Atbildēt

turamies

29.01.2018. 11:31

»

...

Mīļie,turieties


paldies!

Atbildēt

Andris

29.01.2018. 10:56

Nebrīnīšos ja šī Ludzas zeme ir Latvijas (ZZS) žurnālistu savienība biedrs.. 🤣
..medijs(Ludzas zeme) ievēro žurnālista darba principus un standartus savu "iespēju robežās" 🤣🤣🤣🤣🤣
Labi teikts, tas ir tas pats ja prostitūte arī teiktu cenšos būt kārtīga sieviete savu "iespēju robežās"..🤣🤣🤣

Atbildēt

khh

28.01.2018. 16:26

LŽA tēls tā sabojājies, ka viņu sludinātajos konkursos žurnālistiem jākaunas piedalīties

Atbildēt

FKK

28.01.2018. 15:03

Ja ticam, de facto un LŽA, tad Latgalē viss ir kārtībā, kontrabandas mafijas - tas jau tikai izdomājums. Tur dzīvo balti un pūkaini politiķi un tiesībsargājošo iestāžu darbinieki, kuri redzot kontrabandas mafijas netraucēto rosīšanos gadu desmitus, reizēm mājās paraud spilvenā. Protams, LŽA vajadzēja saukt pie kārtības to nesvaldīgo žurnālisti, kas nav ievērojusi viņu sludinātos augstos standartus, kurus paši nekad īsti nav ņēmuši galvā.

Atbildēt

Uldis

28.01.2018. 14:07

»

Juris Savickis, gàzes biznesmenis, bij. VDK virsnieks dzimis Ludzà 1946. gadà


Šefs Putins Savicki ielomīja, paziņodams, ka bijušo nav, tāpēc viņa neformālās attiecībās ar Dombrovski un Āboltiņu, vērtējamas, kā čekas operācija.

Atbildēt

Skatieties

28.01.2018. 13:56

»

Varbūt

Tātad tu nesaproti kā tas ir iespējams, ka Latvijā vispār kāds uzdrošinās atklātībai nodot noziegumus pret valsti un tautu bet palikt nesodīts...


Apollo nolikvidēja,Delfos var komentēt atsevišķi pareizie un nepareizie. Delfu darbinieki seko līdz rakstīšanas procesam.Nepareizos komentārus kuros kas minēts par kremļa noziegumiem,komentārus kuros kritizēti Latvijas varasvīri nemaz nepieņem.
Latvijā cenzūra esot aizliegta.
Apollo arī bija jocīgi.Troļļu rakstīti Latviju,atsevišķus cilvēkus,apmelojoši komentāri netika dzēsti. Troļļi bieži lietoja dažādus lamuvārdus.Lamuvārdus nedzēsa.

Atbildēt

28.01.2018. 12:30

Juris Savickis, gàzes biznesmenis, bij. VDK virsnieks dzimis Ludzà 1946. gadà.

Atbildēt

paldies par padomu

28.01.2018. 11:37

»

Varbūt

Tātad tu nesaproti kā tas ir iespējams, ka Latvijā vispār kāds uzdrošinās atklātībai nodot noziegumus pret valsti un tautu bet palikt nesodīts...


Cienītā valdība! Cienītās spēka struktūras! Ekselences! Uzskatu, ka valstī ir vārda brīvība un demokrātija izpaudusies labākajās tās formās. Noziegumi pret valsti ir tikai netīru pilsoņu un valstij nelojālu portālu sacerējumi ar mērķi diskriditēt pastāvošo varu un saasināt ģeopolitisko situāciju. Tādi žurnālisti kā Linuža, Lapsa, Daukšte jāmet cietumā bez izmeklēšanas, lai attīrītu mūsu Latviju no kaitnieciskiem un bīstamiem elementiem, kas sašūpo tiesiskuma sviras un apdraud visu Latvijas sabiedrību kopumā!

Atbildēt

Varbūt

28.01.2018. 07:38

»

P.s

Vienigi nesaprotu kapec lato joprojam uz brivam kajam par tik nopietniem materialiem, bet par pupu mizam ludzas zurnalistes grib sedinat... latgale citi likumi un citi prokurori


Tātad tu nesaproti kā tas ir iespējams, ka Latvijā vispār kāds uzdrošinās atklātībai nodot noziegumus pret valsti un tautu bet palikt nesodīts???
Es savukārt nesaprotu, kā tu sadūšojies uzrakstīt šādu pastāvošo valsts varu kritizējošu komentāru. Vai tev neliekas, ka pēc tik briesmīga mūsu valstī pastāvošās demokrātijas apšaubījuma, tu vari nepalikt uz brīvām kājām?! Tūliņ ņem un raksti papildinājumu šim komentāram, kur mēģini sevi attaisnot. Raksti, ka tā tu nemaz nebiji domājis, ka tu ļoti atbalsti mīļotās valdības politiku un priecājies par Latvijā valdošo vārda brīvību un tiesiskumu, bet tev tikai vienkārši tā nejauši gadījās. Īstenībā tev vienkārši gribējās, lai arī pret šo portālu un tā darbiniekiem tiktu veiktas tādas kārtīgas represijas. Ja tu to visu tā pārliecinoši izskaidrosi, varbūt, ka tev tiks piedots.

Atbildēt

P.s

27.01.2018. 19:44

Vienigi nesaprotu kapec lato joprojam uz brivam kajam par tik nopietniem materialiem, bet par pupu mizam ludzas zurnalistes grib sedinat... latgale citi likumi un citi prokurori?

Atbildēt

Uzticos

27.01.2018. 19:41

Vienigais latvijas normalais un pluss minuss ticamais medijs ir pietiek.com. tikai te ir viedoklu daudzveidiba un var saprast kas patiesam notiek latvija. Parejie piesedz viens otru kalpo sistemai un pilda pasutijumus. Paldies lato lapsam.

Atbildēt

TYT

27.01.2018. 13:49

Tātad, ja var ticēt LTV De facto, žurnālam IR un LŽA - Latgalē par kaut kādu kontrabandas mafiju, augsto kontrabandas līmeni, milzīgajām miljonu summām, kas nenonāk valsts budžetā - par to nav vērts uztraukties. Mājas pašas par sevi nosvilst. Protams, ka Latgalē nekas tāds nenotiek. Tāpat kā kontrabandas karalis neatbalstīja Vienotības kampaņu 2014. gada Saeimas vēlēšanās. Jums pašiem no LŽA šķērmi nepaliek?

Atbildēt

nav taisnība

27.01.2018. 12:52

»

Daudz kļūdu

na haļavu vai avos. Kononova bezmaksas advokāts, māsas kā ziņu avota nodošana utt. Bet pretī nopitnas lietas - jaunieša sakropļošana, Liscova slepkavība bez rezultāta


No drošiem avotiem -- nekāds bezmaksas Kononova advokāts redakcijā netiek izmantots. kurš to sacerējis? Vienkārši de facto savu sižetu pēc pasūtījuma savārstīja tā, lai rodas ilūzija, ka ir tikai sajūtas un baumas... Un, ja jūs izlasītu apsudzības, tad saprastu, par ko ir runa un kāpēc figurē kaut kādas māsas utt. Vienkārši De facto brauca ar mērķi paņirgāties. Tāpēc vienīgā kļūda, ka vispār ar De facto Ludzas Zeme runāja, lai gan bija brīdinājumi un signāli, ka brauc izsmērēt...

Atbildēt

Lauķis

27.01.2018. 12:25

»

Uldis

IR man pie pakaļas, jo tā atlikusī auditorija ir nodzītas maukas un pederasti, mani uztrauc tas, ka savu pretlatvisko darbību tie veic par nodokļu maksātāju naudu, tāpat, kā savulaik "Latvijas ceļu" un čeku apkalpojošā Diena...


Laikam neesi sapratis. Atbalstu Ludzas Zemi, nevis kaut kādu Ir,vai nav.
Tāpēc vēlreiz: Ludzas Zeme turiet savu karogu augstu, sabiedrība to novērtēs!Respect!

Atbildēt

Uldis

27.01.2018. 10:28

Sorry, tas bija domāts Mefistofelim, atbildei uz: "Tev IR laikam ir iesprūdis izpūtējā..."

Atbildēt

Uldis

27.01.2018. 10:23

»

Lauķis

Esat uzņēmušies smagu misiju. Lai jums veicas savu karogu nest godam


IR man pie pakaļas, jo tā atlikusī auditorija ir nodzītas maukas un pederasti, mani uztrauc tas, ka savu pretlatvisko darbību tie veic par nodokļu maksātāju naudu, tāpat, kā savulaik "Latvijas ceļu" un čeku apkalpojošā Diena.
Vēžiem kulītes jaunas, bet ozoliņi un ločmeles tās pašas.

Atbildēt

Udox

27.01.2018. 09:18

»

provinciālis

Dzīvoju savā provincē un zinu vietējo laikrakstu.Kas ir citās provincēs par vietējiem laikrakstiem, pat nestādos priekšā.Vietējam laikrakstam jāraksta par savu provinci. Ja tas kļūst zināms visā valstī,to sāk saukt par skandalozu un tādad kaut kas nav kārtībā arī ar šajā laikrakstā strādājošajiem. Zinu...


Interesanti, ka šis komentārs sasaucas ar ideju par Ludzas Zemes konfrontāciju ar valsti. Bauskas Dzīve cenšas panākt, lai Iecavas novada dome nepārkāpj likumu un uz to norādīja arī tiesas spriedums. Savukārt to vērtē kā uzkundzēšanos Iecavas novadam? Nopietni? Jebkurš norādījums par likuma pārkāpumiem tagad ir uzkundzēšanās valstij un pašvaldībai, pret ko tām aktīvi jācīnās pretim?

Atbildēt

Art

27.01.2018. 09:08

Tak tā LŽA ir kukuli saņēmusi, lai būtībā neiedziļinātos

Atbildēt

Cik redzu un TV rakidījumos

27.01.2018. 09:02

»

lauķis

Priekš tam jau ir tāda Ruduša , Putnis un citi lai veidotu ,,mēdiju viedokli


paskatos un paklausos N. Ločmeli no Ir, jo vairāk sliecos domāt, ka viņa tiešām ir pilnīga idiote.

Atbildēt

lauķis

27.01.2018. 07:37

»

Pupa

Ja Ruduša, Ločmele izsakās par kādu slikti, tas nozīmē tikai to, ka cilvēki ir labi


Priekš tam jau ir tāda Ruduša , Putnis un citi lai veidotu ,,mēdiju viedokli,,.

Atbildēt

Pieņēmumi

27.01.2018. 05:28

»

opā

Pieņēmumi, kas ir balstīti elementārā loģikā. Vai jūsuprāt jebkurš politiķis atļautos ignorēt stāstu, ka vietējā policija ir nodedzinājusi žurnālistes māju? Jautājums nav vai ir vai nav, bet tas, ka normāli uz to būtu sagaidāma kaut kāda reakcija, ja vien, protams, pats ministrs nav ieinteresēts kaut...


utt. Ko Kononovs? Ko Kononova advokāts? Žurnālisti nav tiesa. LZ tādas iespējas, tikai faktus, tos atkārtojot, publicēt neitrāli, cilvēku viedokļus, pašām piesargājoties no savu secinājumu izdarīšanas un publicēšanas. Tikai fakti, kā ūdenpiles atkārtojoties, sistu pa nerviem amatpersonu un tiesas bezdarbībai. Sakropļotā jaunieša fotogrāfijas, citu cilvēku viedokļi par to utt. Rubrika ar ierakstītem tautas ziņojumiem - tauta runā....Politiķu bezdarbība noziedzības piesegšanā pati atsegtos ar pašu vārdiem. Bez prokurores viedokļa publicēšanas. Pati aizskrietu uz LZ taisnoties! Utt. Tad lai parakstās zem sacītā utt. pirms publicē, vai lai atnes no notāra pašas rakstīto viedokli ar notāra apstiprinātu parakstu. Iespēju bez gala. Bet tagad pašas skrien ratiem pa priekšu..Daudz kļūdu!

Atbildēt

Priedītis ir cilvēks, kurš nav pat uzmanības

27.01.2018. 05:11

»

L.Grantiņš LRTT

"Latvijas nācija - latvieši, krievi, ebreji, poļi, baltkrievi u.c."----------Domāju, ka Priedīša kungs pats labi nepajēdza šeit sacīto, kur nu vēl gojas(latvieši


vērts. Grantiš viņu novērtē! Re, cik gudrs Grantiš - gojas mēs esot! Kāda apskaidrība! Murgi - hazāri, gojas, cionisms, kriev.žīdi, Hāgas tribunāls utt. Kāda jēga no šo vārdu bārstījuma? Sadod pa purnu Borovkovam, vai nosit viņu par to, ka iemeta tevi kā politieslodzīto pie kriminālistiem, ar VDK virsnieka Borovkova brīdinājumu neaizstāvēt. Tas būtu tikai normāli, jo pie varas joprojām ir bijušie komunisti, čekisti un vdkašņiki, bet tu pats tēlo dižu vīru, lai gan no malas skatoties ar tukšo vārīšanos esi nulle! Dari kaut ko! Lai var tevi cienīt! Neapkauno tautu ar tukšu vāvuļošanu!

Atbildēt

opā

27.01.2018. 02:59

»

popā

nu ja izdomājumi un pieņēmumi tavējiem "taisnība",zini,PAKLUSĒ-"taisnībnieks" atradies


Pieņēmumi, kas ir balstīti elementārā loģikā. Vai jūsuprāt jebkurš politiķis atļautos ignorēt stāstu, ka vietējā policija ir nodedzinājusi žurnālistes māju? Jautājums nav vai ir vai nav, bet tas, ka normāli uz to būtu sagaidāma kaut kāda reakcija, ja vien, protams, pats ministrs nav ieinteresēts kaut kā ārpus tā, kas ir publiski zināms.

P.S. Ja esiet Vienotības fanātisks atbalstītājs vai iesaistītā puse, tad, protams, visi jautājumi atceļas. Loģikai vairs nav nozīmes. Visu izšķir intereses. Tad guliet mierīgi tālāk.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

27.01.2018. 00:35

»

pamela

"Pietiek"jūs ar savu rīcību ,izraujot komentārus ,apliecinat 100% KAS un KĀDA ir žurnalistika Latvijā.L.L. taISNĪBAS PLĒSĒJS / sev !/ cītīgi cenzē citus laikam par kuriem nomaksāts.Kur likāt manu komentu un kapēc


PIETIEK.com, Marija, ir šīs sistēmas neaņemama sastāvdaļa- galvenais tvaika nolaidēja ventīlis. Ar ko Tu, Marija, esi labāka par viņiem ? Vai esi aizmirsusi, ko visu sarunāji pret mani DP uzdevumā ? Man tikko arī komentāru nepieņēma, kurā bija norāde uz tautastribunals.eu ----Mēs katrs reiz saņemsim pēc nopelniem... .

Atbildēt

Pupa

26.01.2018. 23:46

Ja Ruduša, Ločmele izsakās par kādu slikti, tas nozīmē tikai to, ka cilvēki ir labi.

Atbildēt

ideoto giganto

26.01.2018. 23:37

Kā tās diivas duras no LDz ZB jau visus, tikai zirgs priecājas sory koņs

Atbildēt

Bandītu lūgšana

26.01.2018. 23:35

Mūsu tēvs Velns un Korupcija,
Mafija saaugusī ar prokuraturu, policiju, muitu un politiķiem
ir Tavs vārds.
Lai atgriežas bandītu virsvaldīšana.
Tavs karš un baildes lai notiek kā debesīs,
Tā arī virs zemes.
Mūsu dienišķos stobrus un kontrabandas kravas dod mums šodien
Un neieved mūs godīgumā,
Kā arī mēs neievedam tiesiskumā šo valsti.
Bet atpestī mūs no sirdsapziņas un drosmīgiem žurnālistiem,
Jo mafijai pieder valsts, spēks un godība
Mūžu mūžos. Ka sasper jods!

Atbildēt

Kā tad īsti ir?

26.01.2018. 23:30

»

bija

Dedzinasana. Izmekletaji to apstiprina. Tikai jautajums vai to apstiprinas amatpersonas vp. Mazie nepolitiskie saka ka dedzinasanas pazimes redzamas. Ja bus norade no augsas cita,nu tad laikam oficiali teiks citu. Bet tam jau nav sakara ar patiesibu


Nu lūk, - tātad, pagaidām, nav, Lai vai kā kādam gribētos pretējo. Un šo momentu savos rakstu darbos ludzzemiešiem nāktos stoiciski ņemt vērā, ja vien sevi pozicionē kā profesionāļus.

Atbildēt

forcemajeure

26.01.2018. 23:27

neizprotu, kādēļ kaukāda ruduša ar kompāniju vispār ir jāņem par pilnu?

Atbildēt

...

26.01.2018. 23:02

Mīļie,turieties.

Atbildēt

pamela

26.01.2018. 23:00

"Pietiek"jūs ar savu rīcību ,izraujot komentārus ,apliecinat 100% KAS un KĀDA ir žurnalistika Latvijā.L.L. taISNĪBAS PLĒSĒJS / sev !/ cītīgi cenzē citus laikam par kuriem nomaksāts.Kur likāt manu komentu un kapēc?

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...