Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

?

30.01.2018. 14:23

De facto vai de fuck you?????

Atbildēt

Toties

30.01.2018. 14:19

»

eh.

eh. Šaj avīžu redaktorei tik interesē kafija un konjaks, viņa pati publiski teica, te nav ko apstrīdēt, publiski atzinās! Redaktorei neinteresē žurnālistu kārtīga, neatkarīga un taisnīga izmeklēšana


Spirtiks un cigaretes un benzins nelegals dikti interese prokurorus un ne jau no kontrabandas tversanas viedokla bet piesegsanas gan

Atbildēt

eh.

30.01.2018. 12:49

»

Nu nu

Avize cies par patiesibu. Tas katram skaidrs


eh. Šaj avīžu redaktorei tik interesē kafija un konjaks, viņa pati publiski teica, te nav ko apstrīdēt, publiski atzinās! Redaktorei neinteresē žurnālistu kārtīga, neatkarīga un taisnīga izmeklēšana.

Atbildēt

Doma

30.01.2018. 10:07

Nauda un vara samals jebkuru. Tagad redzam, ka tas notiek ar lz. Nav ko kontrabandu aiztikt?????

Atbildēt

eh.

30.01.2018. 09:46

eh. Dzirdēju ludzas zeme redaktores komentārus panorāmā par kafiju, par konjaku utt., vienu vārdu sakot kas cienā, tas labs, tam par labu top raksti. Nožēlojmi.

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

29.01.2018. 18:46

»

valdībai

Lato jāpiešķir Trīszvaigžņu ordenis par to, ka portāls publicē to, ko neviens cits nepublicē aiz bailēm


tieši tā - lapsas portāls pie***t-com aiz bailēm publicē to, ko neviens cits nepublicē aiz bailēm.

Atbildēt

Uldis

29.01.2018. 12:22

»

Andris

Nebrīnīšos ja šī Ludzas zeme ir Latvijas (ZZS) žurnālistu savienība biedrs...


Vai tas attaisno Krievijas organizētās noziedzības un FSB rīkoto ieroču, narkotiku, personu un preču kontrabandu pāri mūsu robežai un pārvietošanu Latvijas teritorijā, ko piesedz Vienotība/SC?

Atbildēt

Kh

29.01.2018. 11:39

»

Andris

Nebrīnīšos ja šī Ludzas zeme ir Latvijas (ZZS) žurnālistu savienība biedrs...


Nav logikas. Ja ludzas zeme ir zzs biedrs tad jau nekritizetu zzs karsavas meru silicku. Bet avize ar silicku kontraas

Atbildēt

turamies

29.01.2018. 11:31

»

...

Mīļie,turieties


paldies!

Atbildēt

Andris

29.01.2018. 10:56

Nebrīnīšos ja šī Ludzas zeme ir Latvijas (ZZS) žurnālistu savienība biedrs.. 🤣
..medijs(Ludzas zeme) ievēro žurnālista darba principus un standartus savu "iespēju robežās" 🤣🤣🤣🤣🤣
Labi teikts, tas ir tas pats ja prostitūte arī teiktu cenšos būt kārtīga sieviete savu "iespēju robežās"..🤣🤣🤣

Atbildēt

khh

28.01.2018. 16:26

LŽA tēls tā sabojājies, ka viņu sludinātajos konkursos žurnālistiem jākaunas piedalīties

Atbildēt

FKK

28.01.2018. 15:03

Ja ticam, de facto un LŽA, tad Latgalē viss ir kārtībā, kontrabandas mafijas - tas jau tikai izdomājums. Tur dzīvo balti un pūkaini politiķi un tiesībsargājošo iestāžu darbinieki, kuri redzot kontrabandas mafijas netraucēto rosīšanos gadu desmitus, reizēm mājās paraud spilvenā. Protams, LŽA vajadzēja saukt pie kārtības to nesvaldīgo žurnālisti, kas nav ievērojusi viņu sludinātos augstos standartus, kurus paši nekad īsti nav ņēmuši galvā.

Atbildēt

Uldis

28.01.2018. 14:07

»

Juris Savickis, gàzes biznesmenis, bij. VDK virsnieks dzimis Ludzà 1946. gadà


Šefs Putins Savicki ielomīja, paziņodams, ka bijušo nav, tāpēc viņa neformālās attiecībās ar Dombrovski un Āboltiņu, vērtējamas, kā čekas operācija.

Atbildēt

Skatieties

28.01.2018. 13:56

»

Varbūt

Tātad tu nesaproti kā tas ir iespējams, ka Latvijā vispār kāds uzdrošinās atklātībai nodot noziegumus pret valsti un tautu bet palikt nesodīts...


Apollo nolikvidēja,Delfos var komentēt atsevišķi pareizie un nepareizie. Delfu darbinieki seko līdz rakstīšanas procesam.Nepareizos komentārus kuros kas minēts par kremļa noziegumiem,komentārus kuros kritizēti Latvijas varasvīri nemaz nepieņem.
Latvijā cenzūra esot aizliegta.
Apollo arī bija jocīgi.Troļļu rakstīti Latviju,atsevišķus cilvēkus,apmelojoši komentāri netika dzēsti. Troļļi bieži lietoja dažādus lamuvārdus.Lamuvārdus nedzēsa.

Atbildēt

28.01.2018. 12:30

Juris Savickis, gàzes biznesmenis, bij. VDK virsnieks dzimis Ludzà 1946. gadà.

Atbildēt

paldies par padomu

28.01.2018. 11:37

»

Varbūt

Tātad tu nesaproti kā tas ir iespējams, ka Latvijā vispār kāds uzdrošinās atklātībai nodot noziegumus pret valsti un tautu bet palikt nesodīts...


Cienītā valdība! Cienītās spēka struktūras! Ekselences! Uzskatu, ka valstī ir vārda brīvība un demokrātija izpaudusies labākajās tās formās. Noziegumi pret valsti ir tikai netīru pilsoņu un valstij nelojālu portālu sacerējumi ar mērķi diskriditēt pastāvošo varu un saasināt ģeopolitisko situāciju. Tādi žurnālisti kā Linuža, Lapsa, Daukšte jāmet cietumā bez izmeklēšanas, lai attīrītu mūsu Latviju no kaitnieciskiem un bīstamiem elementiem, kas sašūpo tiesiskuma sviras un apdraud visu Latvijas sabiedrību kopumā!

Atbildēt

Varbūt

28.01.2018. 07:38

»

P.s

Vienigi nesaprotu kapec lato joprojam uz brivam kajam par tik nopietniem materialiem, bet par pupu mizam ludzas zurnalistes grib sedinat... latgale citi likumi un citi prokurori


Tātad tu nesaproti kā tas ir iespējams, ka Latvijā vispār kāds uzdrošinās atklātībai nodot noziegumus pret valsti un tautu bet palikt nesodīts???
Es savukārt nesaprotu, kā tu sadūšojies uzrakstīt šādu pastāvošo valsts varu kritizējošu komentāru. Vai tev neliekas, ka pēc tik briesmīga mūsu valstī pastāvošās demokrātijas apšaubījuma, tu vari nepalikt uz brīvām kājām?! Tūliņ ņem un raksti papildinājumu šim komentāram, kur mēģini sevi attaisnot. Raksti, ka tā tu nemaz nebiji domājis, ka tu ļoti atbalsti mīļotās valdības politiku un priecājies par Latvijā valdošo vārda brīvību un tiesiskumu, bet tev tikai vienkārši tā nejauši gadījās. Īstenībā tev vienkārši gribējās, lai arī pret šo portālu un tā darbiniekiem tiktu veiktas tādas kārtīgas represijas. Ja tu to visu tā pārliecinoši izskaidrosi, varbūt, ka tev tiks piedots.

Atbildēt

P.s

27.01.2018. 19:44

Vienigi nesaprotu kapec lato joprojam uz brivam kajam par tik nopietniem materialiem, bet par pupu mizam ludzas zurnalistes grib sedinat... latgale citi likumi un citi prokurori?

Atbildēt

Uzticos

27.01.2018. 19:41

Vienigais latvijas normalais un pluss minuss ticamais medijs ir pietiek.com. tikai te ir viedoklu daudzveidiba un var saprast kas patiesam notiek latvija. Parejie piesedz viens otru kalpo sistemai un pilda pasutijumus. Paldies lato lapsam.

Atbildēt

TYT

27.01.2018. 13:49

Tātad, ja var ticēt LTV De facto, žurnālam IR un LŽA - Latgalē par kaut kādu kontrabandas mafiju, augsto kontrabandas līmeni, milzīgajām miljonu summām, kas nenonāk valsts budžetā - par to nav vērts uztraukties. Mājas pašas par sevi nosvilst. Protams, ka Latgalē nekas tāds nenotiek. Tāpat kā kontrabandas karalis neatbalstīja Vienotības kampaņu 2014. gada Saeimas vēlēšanās. Jums pašiem no LŽA šķērmi nepaliek?

Atbildēt

nav taisnība

27.01.2018. 12:52

»

Daudz kļūdu

na haļavu vai avos. Kononova bezmaksas advokāts, māsas kā ziņu avota nodošana utt. Bet pretī nopitnas lietas - jaunieša sakropļošana, Liscova slepkavība bez rezultāta


No drošiem avotiem -- nekāds bezmaksas Kononova advokāts redakcijā netiek izmantots. kurš to sacerējis? Vienkārši de facto savu sižetu pēc pasūtījuma savārstīja tā, lai rodas ilūzija, ka ir tikai sajūtas un baumas... Un, ja jūs izlasītu apsudzības, tad saprastu, par ko ir runa un kāpēc figurē kaut kādas māsas utt. Vienkārši De facto brauca ar mērķi paņirgāties. Tāpēc vienīgā kļūda, ka vispār ar De facto Ludzas Zeme runāja, lai gan bija brīdinājumi un signāli, ka brauc izsmērēt...

Atbildēt

Lauķis

27.01.2018. 12:25

»

Uldis

IR man pie pakaļas, jo tā atlikusī auditorija ir nodzītas maukas un pederasti, mani uztrauc tas, ka savu pretlatvisko darbību tie veic par nodokļu maksātāju naudu, tāpat, kā savulaik "Latvijas ceļu" un čeku apkalpojošā Diena...


Laikam neesi sapratis. Atbalstu Ludzas Zemi, nevis kaut kādu Ir,vai nav.
Tāpēc vēlreiz: Ludzas Zeme turiet savu karogu augstu, sabiedrība to novērtēs!Respect!

Atbildēt

Uldis

27.01.2018. 10:28

Sorry, tas bija domāts Mefistofelim, atbildei uz: "Tev IR laikam ir iesprūdis izpūtējā..."

Atbildēt

Uldis

27.01.2018. 10:23

»

Lauķis

Esat uzņēmušies smagu misiju. Lai jums veicas savu karogu nest godam


IR man pie pakaļas, jo tā atlikusī auditorija ir nodzītas maukas un pederasti, mani uztrauc tas, ka savu pretlatvisko darbību tie veic par nodokļu maksātāju naudu, tāpat, kā savulaik "Latvijas ceļu" un čeku apkalpojošā Diena.
Vēžiem kulītes jaunas, bet ozoliņi un ločmeles tās pašas.

Atbildēt

Udox

27.01.2018. 09:18

»

provinciālis

Dzīvoju savā provincē un zinu vietējo laikrakstu.Kas ir citās provincēs par vietējiem laikrakstiem, pat nestādos priekšā.Vietējam laikrakstam jāraksta par savu provinci. Ja tas kļūst zināms visā valstī,to sāk saukt par skandalozu un tādad kaut kas nav kārtībā arī ar šajā laikrakstā strādājošajiem. Zinu...


Interesanti, ka šis komentārs sasaucas ar ideju par Ludzas Zemes konfrontāciju ar valsti. Bauskas Dzīve cenšas panākt, lai Iecavas novada dome nepārkāpj likumu un uz to norādīja arī tiesas spriedums. Savukārt to vērtē kā uzkundzēšanos Iecavas novadam? Nopietni? Jebkurš norādījums par likuma pārkāpumiem tagad ir uzkundzēšanās valstij un pašvaldībai, pret ko tām aktīvi jācīnās pretim?

Atbildēt

Art

27.01.2018. 09:08

Tak tā LŽA ir kukuli saņēmusi, lai būtībā neiedziļinātos

Atbildēt

Cik redzu un TV rakidījumos

27.01.2018. 09:02

»

lauķis

Priekš tam jau ir tāda Ruduša , Putnis un citi lai veidotu ,,mēdiju viedokli


paskatos un paklausos N. Ločmeli no Ir, jo vairāk sliecos domāt, ka viņa tiešām ir pilnīga idiote.

Atbildēt

lauķis

27.01.2018. 07:37

»

Pupa

Ja Ruduša, Ločmele izsakās par kādu slikti, tas nozīmē tikai to, ka cilvēki ir labi


Priekš tam jau ir tāda Ruduša , Putnis un citi lai veidotu ,,mēdiju viedokli,,.

Atbildēt

Pieņēmumi

27.01.2018. 05:28

»

opā

Pieņēmumi, kas ir balstīti elementārā loģikā. Vai jūsuprāt jebkurš politiķis atļautos ignorēt stāstu, ka vietējā policija ir nodedzinājusi žurnālistes māju? Jautājums nav vai ir vai nav, bet tas, ka normāli uz to būtu sagaidāma kaut kāda reakcija, ja vien, protams, pats ministrs nav ieinteresēts kaut...


utt. Ko Kononovs? Ko Kononova advokāts? Žurnālisti nav tiesa. LZ tādas iespējas, tikai faktus, tos atkārtojot, publicēt neitrāli, cilvēku viedokļus, pašām piesargājoties no savu secinājumu izdarīšanas un publicēšanas. Tikai fakti, kā ūdenpiles atkārtojoties, sistu pa nerviem amatpersonu un tiesas bezdarbībai. Sakropļotā jaunieša fotogrāfijas, citu cilvēku viedokļi par to utt. Rubrika ar ierakstītem tautas ziņojumiem - tauta runā....Politiķu bezdarbība noziedzības piesegšanā pati atsegtos ar pašu vārdiem. Bez prokurores viedokļa publicēšanas. Pati aizskrietu uz LZ taisnoties! Utt. Tad lai parakstās zem sacītā utt. pirms publicē, vai lai atnes no notāra pašas rakstīto viedokli ar notāra apstiprinātu parakstu. Iespēju bez gala. Bet tagad pašas skrien ratiem pa priekšu..Daudz kļūdu!

Atbildēt

Priedītis ir cilvēks, kurš nav pat uzmanības

27.01.2018. 05:11

»

L.Grantiņš LRTT

"Latvijas nācija - latvieši, krievi, ebreji, poļi, baltkrievi u.c."----------Domāju, ka Priedīša kungs pats labi nepajēdza šeit sacīto, kur nu vēl gojas(latvieši


vērts. Grantiš viņu novērtē! Re, cik gudrs Grantiš - gojas mēs esot! Kāda apskaidrība! Murgi - hazāri, gojas, cionisms, kriev.žīdi, Hāgas tribunāls utt. Kāda jēga no šo vārdu bārstījuma? Sadod pa purnu Borovkovam, vai nosit viņu par to, ka iemeta tevi kā politieslodzīto pie kriminālistiem, ar VDK virsnieka Borovkova brīdinājumu neaizstāvēt. Tas būtu tikai normāli, jo pie varas joprojām ir bijušie komunisti, čekisti un vdkašņiki, bet tu pats tēlo dižu vīru, lai gan no malas skatoties ar tukšo vārīšanos esi nulle! Dari kaut ko! Lai var tevi cienīt! Neapkauno tautu ar tukšu vāvuļošanu!

Atbildēt

opā

27.01.2018. 02:59

»

popā

nu ja izdomājumi un pieņēmumi tavējiem "taisnība",zini,PAKLUSĒ-"taisnībnieks" atradies


Pieņēmumi, kas ir balstīti elementārā loģikā. Vai jūsuprāt jebkurš politiķis atļautos ignorēt stāstu, ka vietējā policija ir nodedzinājusi žurnālistes māju? Jautājums nav vai ir vai nav, bet tas, ka normāli uz to būtu sagaidāma kaut kāda reakcija, ja vien, protams, pats ministrs nav ieinteresēts kaut kā ārpus tā, kas ir publiski zināms.

P.S. Ja esiet Vienotības fanātisks atbalstītājs vai iesaistītā puse, tad, protams, visi jautājumi atceļas. Loģikai vairs nav nozīmes. Visu izšķir intereses. Tad guliet mierīgi tālāk.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

27.01.2018. 00:35

»

pamela

"Pietiek"jūs ar savu rīcību ,izraujot komentārus ,apliecinat 100% KAS un KĀDA ir žurnalistika Latvijā.L.L. taISNĪBAS PLĒSĒJS / sev !/ cītīgi cenzē citus laikam par kuriem nomaksāts.Kur likāt manu komentu un kapēc


PIETIEK.com, Marija, ir šīs sistēmas neaņemama sastāvdaļa- galvenais tvaika nolaidēja ventīlis. Ar ko Tu, Marija, esi labāka par viņiem ? Vai esi aizmirsusi, ko visu sarunāji pret mani DP uzdevumā ? Man tikko arī komentāru nepieņēma, kurā bija norāde uz tautastribunals.eu ----Mēs katrs reiz saņemsim pēc nopelniem... .

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

27.01.2018. 00:23

»


"Latvijas nācija - latvieši, krievi, ebreji, poļi, baltkrievi u.c."----------Domāju, ka Priedīša kungs pats labi nepajēdza šeit sacīto, kur nu vēl gojas(latvieši).

Atbildēt

Pupa

26.01.2018. 23:46

Ja Ruduša, Ločmele izsakās par kādu slikti, tas nozīmē tikai to, ka cilvēki ir labi.

Atbildēt

ideoto giganto

26.01.2018. 23:37

Kā tās diivas duras no LDz ZB jau visus, tikai zirgs priecājas sory koņs

Atbildēt

Bandītu lūgšana

26.01.2018. 23:35

Mūsu tēvs Velns un Korupcija,
Mafija saaugusī ar prokuraturu, policiju, muitu un politiķiem
ir Tavs vārds.
Lai atgriežas bandītu virsvaldīšana.
Tavs karš un baildes lai notiek kā debesīs,
Tā arī virs zemes.
Mūsu dienišķos stobrus un kontrabandas kravas dod mums šodien
Un neieved mūs godīgumā,
Kā arī mēs neievedam tiesiskumā šo valsti.
Bet atpestī mūs no sirdsapziņas un drosmīgiem žurnālistiem,
Jo mafijai pieder valsts, spēks un godība
Mūžu mūžos. Ka sasper jods!

Atbildēt

Kā tad īsti ir?

26.01.2018. 23:30

»

bija

Dedzinasana. Izmekletaji to apstiprina. Tikai jautajums vai to apstiprinas amatpersonas vp. Mazie nepolitiskie saka ka dedzinasanas pazimes redzamas. Ja bus norade no augsas cita,nu tad laikam oficiali teiks citu. Bet tam jau nav sakara ar patiesibu


Nu lūk, - tātad, pagaidām, nav, Lai vai kā kādam gribētos pretējo. Un šo momentu savos rakstu darbos ludzzemiešiem nāktos stoiciski ņemt vērā, ja vien sevi pozicionē kā profesionāļus.

Atbildēt

forcemajeure

26.01.2018. 23:27

neizprotu, kādēļ kaukāda ruduša ar kompāniju vispār ir jāņem par pilnu?

Atbildēt

...

26.01.2018. 23:02

Mīļie,turieties.

Atbildēt

pamela

26.01.2018. 23:00

"Pietiek"jūs ar savu rīcību ,izraujot komentārus ,apliecinat 100% KAS un KĀDA ir žurnalistika Latvijā.L.L. taISNĪBAS PLĒSĒJS / sev !/ cītīgi cenzē citus laikam par kuriem nomaksāts.Kur likāt manu komentu un kapēc?

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai pienācis laiks izvēlēties amatpersonas ar loterijas palīdzību?

FotoSortition. Tā senajās Atēnās sauca sistēmu, kurā tautas priekšstāvji, amatpersonas, augstākie ierēdņi, tiesneši tika izvēlēti lozējot. Tas, kuram izkrita kārts ieņemt kādu augstu amatu, tad deva zvērestu kalpot godīgi, tikai un vienīgi tautas interesēs, neņemt kukuļus utt. Šī senā demokrātijas metode nav pilnībā izzudusi līdz pat mūsu dienām, piemēram, tādās valstīs kā ASV, kur šādi tiek izvēlēti tiesu zvērinātie, kuri krimināllietās faktiski izlemj – vainīgs vai ne.
Lasīt visu...

3

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

FotoPagājušajā piektdienā, 15. septembrī, Latvijas Republikas Saeimā sākās ārkārtas sēde. Tajā bija tikai viens izskatāms jautājums, proti: “Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.” Runa, protams, ir par aizejošās labklājības ministres Evikas Siliņas izveidoto valdību.
Lasīt visu...

3

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

FotoGodātie Saeimas deputāti, vēršamies pie Jums, lai paustu dziļas bažas par Gunāra Kūtra pieteikto kandidatūru un plānoto apstiprināšanu Saeimas priekšsēdētāja amatā. Uzskatām, ka deputāta publiskajā telpā izskanējušie izteikumi neatbilst augstajiem godprātības, atklātības un atbildīguma standartiem, kas tiek sagaidīti no Saeimas priekšsēdētāja kā vienas no augstākajām valsts amatpersonām.
Lasīt visu...

3

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

FotoRietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" – tādu secinājumu izteicu šā gada janvārī ārlietu debatēs.
Lasīt visu...

21

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

FotoPētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar Imigrācijas likuma grozījumiem saistītos riskus, tai skaitā iespējamo eventuālo Krievijas Federācijas pilsoņu izraidīšanu no valsts nenokārtotas latviešu valodas pārbaudes dēļ.
Lasīt visu...

12

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

FotoŠī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva.
Lasīt visu...

20

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

FotoLai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa ceļš viņa kurpēs, vēsta sena paruna. Tikai izprotot un pieņemot citādo, varam veidot iekļaujošāku sabiedrību. Tāpēc 15. septembrī ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu, simboliski paužot savu atbalstu deinstitucionalizācijas mērķa grupām – bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm, cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem. Īpaši pasākumi notiks Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Ventspilī un Ludzā, bet “Dažādo kurpju diena” tiks iedzīvināta arī sociālajos tīklos un citviet Latvijā.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

FotoGodātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es, Latvijas pilsonis Rihards M.Parts, iepriekšējā vārdā un uzvārdā – Gints Grosfogels, esmu saskāries ar nopietnām problēmām mūsu tiesībsargājošo iestāžu darbībā un finanšu institūcijās, konkrēti Swedbank, neētisko un, manuprāt, noziedzīgo uzvedību. Tālāk izklāstīšu faktus, kas skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no Swedbank puses.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...