Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pēteris

09.02.2016. 12:41

Raksts ir kodolīgs un pareizs, jo izvirtība ir liela pie politiķiem.

Atbildēt

sence»Š

08.02.2016. 19:51

Piekrītu.

Atbildēt

Aivars Lapinskis

08.02.2016. 17:08

Cool! Skolās dos'laimes tabletes. Visi uz skolu!

Atbildēt

Š.

08.02.2016. 15:10

»

sence

Š.-im gan nevarētu piesiet materiālismu, viņš taču ir kristietis, katolis. Varbūt ticīgie ir tie laimīgākie


Vai tad visi ticīgie tic Dievam ? Nav manīts, ka kristieši masveidā aizrautos ar īstā Dieva meklēšanu. Parasti iztiek ar kādu materiāla rakstura elka pielūgšanu un tieši tas viņus dara laimīgus. Nav arī vadošajās reliģijās mācības par Dievu, ir tikai fragmenti no dažu personāžu izteikumiem, kuri apraksta sena cilvēka priekštatus par Dievu. Patieso Dievu caur sevi var atrast tas, kas vēlas pats runāt tieši nepastarpināti ar Dievu, nevis ar sistēmas iecelto mācītāju.

Atbildēt

sence

08.02.2016. 11:40

Š.-im gan nevarētu piesiet materiālismu, viņš taču ir kristietis, katolis. Varbūt ticīgie ir tie laimīgākie? :-)

Atbildēt

no asv pilsonibas pagajuso gadu atteicas rekordskaita lauzu daudzums

07.02.2016. 21:50

»

Ričš

Vislielākais ļaunums LATVJU ZEMEI----sorosisms


to tacu izcinijam pec baltijas cela un smagajam barikazu cirka dienam 1991 gada !

Atbildēt

ko gan

07.02.2016. 15:34

Ko gan Žulītis var gribēt no dzeltenās Latvijas tautas...

Atbildēt

07.02.2016. 14:55

Limīgais, debīlais A.P.

Atbildēt

Ričš

07.02.2016. 14:52

Vislielākais ļaunums LATVJU ZEMEI----sorosisms!

Atbildēt

Žulis

07.02.2016. 14:38

»

jautajums

Es domaju, ka paslaik vaciesu tauta ir godam nopelenijusi nicinosos vardus, ko Prieditis velta latviesiem, jo sakaraa ar visam beglu lietam, vaciesi sevi ir paradijusi kaa absolutie mulki, mikstmiesi, iztaponi, idioti. To var labi redzet pec sodienas video KasJauns beglu nometnee, kadu cukkuti begli...


Jūs ļoti labi savā komentā versat uzmanību uz to Priedīša pārspīlēto tieksmi visā vainot latviešu tautu. Jebkuru tautu var pakļaut, dezorientēt, apmuļķot un atņemt tai pašnoteikšanos. Ne jau tautā ir jāmeklē tas ļaunums, bet gan pastāvošajā tautu pakļaušanas un apmuļķošanas sistēmā un to radītājos. Viens no galvenajiem šīs sistēmas balstiem ir tautu neziņa un neizpratne par šo sistēmu kā patieso visu nelaimju un nejēdzību cēloni. Ja par galveno vainīgo visās notiekošajās nejēdzībās vaino tautu, tad šāda atziņa vēl vairāk nostiprina valdošā ļaunuma pozīcijas, jo novirza tautas uzmanību no galvenā vainīgā - pastāvošās sistēmas.

Atbildēt

Gaida

07.02.2016. 14:32

»

jautajums

Es domaju, ka paslaik vaciesu tauta ir godam nopelenijusi nicinosos vardus, ko Prieditis velta latviesiem, jo sakaraa ar visam beglu lietam, vaciesi sevi ir paradijusi kaa absolutie mulki, mikstmiesi, iztaponi, idioti. To var labi redzet pec sodienas video KasJauns beglu nometnee, kadu cukkuti begli...


Ko tu runā! Vācieši šodien ir ielās, lai protestētu pret muļķu valdību. Latvieši šodien strebj alu un rij cūkgaļu un gudri muld ar savām stulbajām galvām. Kuri tad ir tie lopi Eiropā?

Atbildēt

Vo

07.02.2016. 14:21

»

materiālisms ir vienpusība un bailes no patiesības

Nav jau tik traki ar to materiālismu. Nav cilvēku uz pasaules, kas kaut reizi nebūtu saskāries ar kādu garīgās sistēmas dotu signālu. Tas var būt kā priekšnojauta, dvēseles čuksti, sakritību virkne vai savu garīgo spēju atklāšana. Tikai un vienīgi cilvēka paša ziņā ir tam pievērst uzmanību vai ego prāta...


Tik tiešām,es Jums piekrītu, katrs cilvēks savā dzīvē ir izjutis saikni ar savu nemateriālo būtību un augstākajām dimensijām. Spēja izjust šo saikni ir ielikta katrā no mums. Bet ir cilvēki, kuri to visu ignorē, noliedz un uzskata par muļķībām. Šie cilvēki ir materiālisti. Sevi pasludinot par materiālistu, tikai retais no viņiem apjēdz to tumsonību, ko ir atzinis un ņirgājoties par ideālisma mācībām, tikai retais no viņiem apjēdz ko šādi ir noliedzis un no kā ir atteicies.
Materiālisti mīl runāt par brīvību. Kādu gan brīvību cilvēkam var dot apziņa, ka tu esi iznīcībai nolemts zemes tārps starp tādiem pašiem citiem tārpiem? Materiālisti mīl runāt par to, ka reliģijas esot važas cilvēka brīvībai. Kādas gan važas brīvībai var radīt apziņa, ka tu esi kaut kas vairāk kā vienkāršs iznīcībai nolemts zemes tārps un fiziskā nāve nav tavas eksistences beigas?

Atbildēt

jautajums

07.02.2016. 14:05

Es domaju, ka paslaik vaciesu tauta ir godam nopelenijusi nicinosos vardus, ko Prieditis velta latviesiem, jo sakaraa ar visam beglu lietam, vaciesi sevi ir paradijusi kaa absolutie mulki, mikstmiesi, iztaponi, idioti. To var labi redzet pec sodienas video KasJauns beglu nometnee, kadu cukkuti begli atstaj edamistabaa pec sevis, jo zin, ka sulbie baltie eiropiesi visu satiris un vaciesi tira, nesoda sis cukas un neizsuta araa, jo luk vinu valstis vinus gaida briesmas, tapec sis cukas ir jabaro un jakopj talak un japacies jebkada nirgasanas par pasu cilvekiem. Sakiet ludzu, vai vaciesi ir pelnijusi jebkadu cienu pec visa taa???

Atbildēt

paga paga

07.02.2016. 14:00

»

jūlis

800€ lielaka alga padara cilvēku laimigaku?Vai paaugstinot skolotaju,mediķu algas izglītība,veselības aprūpe uzlabojas?Veids,kā to dara, visu tikai pasliktina,jo uzsvars tiek likts nevis uz darbinieka kvalitāti,bet šķietamo kvalitātes atkarību no algas apmēra,kas nodrošina korupcijas un nekompentences...


tu domaa loti primitivi. Jaa, atbilstosa alga dod skolotajam iespejas macities, kvalitativi atpusties pec darba, sagatavoties macibam. Jo nav jalauza galva un jastreso kaa izvilkt lidz nakamai algai, kaa samaksat rekinus. Un skoleni, tad neteiks acis, ka skolaa stradaa tikai luzeri, jo neviens skolens par tadu algu skolaa nestradatu! Tapec skoleni neciena skolotajus, jo kaa var cienit luzerus!

Atbildēt

jūlis

07.02.2016. 13:25

800€ lielaka alga padara cilvēku laimigaku?Vai paaugstinot skolotaju,mediķu algas izglītība,veselības aprūpe uzlabojas?Veids,kā to dara, visu tikai pasliktina,jo uzsvars tiek likts nevis uz darbinieka kvalitāti,bet šķietamo kvalitātes atkarību no algas apmēra,kas nodrošina korupcijas un nekompentences pieaugumu.

Atbildēt

paga paga

07.02.2016. 13:01

Jaa un vel. Kad runaa par laimi, tas nozimee tikai vienu, ka nav ko teikt un negrib neko mainit sistemaa. Pareizak butu teikt - Sadurskis murgo par laimi. Jo taa ir tiesam tikai murgosana un vel ministra kreslaa.

Atbildēt

paga paga

07.02.2016. 12:59

Soreiz piekritu katram Priedisa vardam. Kaa var but laimigs skolotajs ar 300 eu uz rokas???? Sadurskis ir tiesam absoluts stagnats un m.....is.

Atbildēt

lauķis

07.02.2016. 12:47

»


Tauta , tas skan lepni , diemžēl lielākais latviešu tautas vairākums ir padarīts par bezsugas aitu baru,domājošo cilvēku procents ir neliels.
Bet kaut kas tomēr ir jādar,un nav svarīgi cik cilvēku piedalīsies tajā ,,glābšanas,, sapulcē , svarīgi ka ir aktivitāte , svarīgi ir ka domājošo cilvēku skaits aug.
Laiks pamosties.

Atbildēt

materiālisms ir vienpusība un bailes no patiesības

07.02.2016. 12:41

»

Vo

"Joprojām inteliģence un izglītības funkcionāri nespēj pieņemt garīgās koncepcijas un uztvert dzīvi uz zemes, kā cilvēka sākotnējo garīgo skološanos vienota visuma plāna ietvaros...


Nav jau tik traki ar to materiālismu. Nav cilvēku uz pasaules, kas kaut reizi nebūtu saskāries ar kādu garīgās sistēmas dotu signālu. Tas var būt kā priekšnojauta, dvēseles čuksti, sakritību virkne vai savu garīgo spēju atklāšana. Tikai un vienīgi cilvēka paša ziņā ir tam pievērst uzmanību vai ego prāta mudinātam visu noliegt. Ar noliegšanu nemainās pati sistēma. Latvijā noliedz totālu korupciju un parazītismu visās valsts srtuktūrās un vai tāpēc šis noziegums izgaist ? Dieva esamību var noliegt, bet tas nemaina cilvēka dievišķo saistību ar augstākajām dimensijām. Pasaulē ir sākusi mainīties cilvēka apziņas struktūra un tā ļauj spēcīgāk sajust dvēseles klātbūtni kau vai kā sirdsapziņas balsi un intuīciju.
Ego prāta vienpersonīgā noteicošā loma cilvēka daudzdimensionālajā būtībā nav vairs neapstrīdama. To vispirms pierāda atklājumi fizikā. Apziņas ietekme uz materiālo pasauli ir konstatēta eksperimentos un tas pierāda visu lietu savstarpējo sasaiti Dieva pasaules uzbūvē. Ir jau sākusies jauna Ēra, ko tikai parazīti nevēlas pieņemt un cinīsies pret. Tāpēc arī visi cilvēki viņus viegli atpazīs un varēs neitralizēt.

Atbildēt

Balts etniskais

07.02.2016. 12:31

Ēbrejiem ir jauna dzīesma ar vecu melodiju.Skan krieviski, bet rakstīšu latviski: Sit žīdus, glāb ēbrejus! Patreiz lielākā diaspora ēbrejiem esot Ķīnā. 30 miljoni un valdot bagātākais miljardieris. Esot ļoti daudz zelta aizvedis uz Honkongu! Maskavā katru gadu ierodās 20 000 žīdu.
Par Latvijas latviešiem: Tautieši ir tā krāpti, mocīti, ka 50% ir galīgi vienalga, kas būs un t.t. Es personīgi 60.gados atgriezies no Kolimas 17 gadus vecumā jau fiksēju cik daudz Latvijā ir Kangaru. Manu tēvu saukāja par fašistu! Bija agranoms. Un tagad bijušie komjaunieši, KPSS biedri (kangatri) 25 gadus ir krāpušies, apzaguši savu tautu! Un izliekās un brīnās, kā tad tā, mēs partijas biedri, nekad! Pie varas saskrējuši 80% Homoseksūālisti. Garīgi slimi cilvēki, kuriem smadzenes piedēklis "Hipofīze" esot četras reizes lielāka, kā normālam vecim! Sievietēm ir divas reizes lielāka. Reizi mēnesī mēs, vīrieši jūtam, ka sievietes paliek ļoti nervozas. Tātad hormoni darbojās ne pa jokam. To mēs uzskatam par normu. Bet "ziliem" kam ir četras reizes lielāka tā hipofīze zem kāda hormonāla sitiena atrodās viņi? Izglīto kā gribi, audzini kā gribi, būtība nemainās! Viņi pie tā nav vainīgi. Slims ir slims. Tikai tādiem pat brigādi nedrīkst uzticēt. Paskatāties, kas ir noticis Latvijā, kādā stāvoklī ir novesta valsts? Viņiem Dievs neeksistē! Vispareizākā ticība Latviešiem bija "Dievturu", kuru ar uguni un zobenu izkava Krustneši! Un dieva vārda! Patreiz nāk virsū nākamais vilnis: Baltās rases iznīcināšana! Mana nojauta ir: Eiropa var aiziet bojā, bet vienīga cerība varētu būt uz lielo kaimiņu! Tikai tad, viņiem pašiem izdosies glābties, tikt vaļā no ....!
Arturs Priedītis raksta tā kā ir īstenība! Un komentāiem daudziem var piekrist un mācīties, kas ir kas!

Atbildēt

Eduards Lunis

07.02.2016. 11:46

---Kā ienmēr-interesanti!?
Salīdzinājumam, nāk prātā anekdote par diviem igauņiem, Satiekas un klusē... Beidot viens jautā-kāpēc tu šodien esi tāds skumīgs!? Pēc krietna laiciņa uzrunātais saka-es šodien lotarejā vinnēju automobīli! Pēc kāda laiciņa ---un kāpēc tad esi tik skumīgs !? Es nopirku vēl vienu lotarejas biļeti ...!?
--BEIDZIET VĀRĪTIES! VISI UZ LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCI!

Atbildēt

Deniss

07.02.2016. 10:37

No Stikla kalna: "Loģika
Patiesības atklāšanā ir stingra loģika. Tas cilvēks, kurš atklāj patiesību citam cilvēkam, kļūst šī cita cilvēka lielākais ienaidnieks. Patiesība ir sāpīga. Grūti samierināties ar patiesību. Vēlamies kādu sodīt par to, ka mēs nesapratām patiesību. Visvieglāk ir sodīt patiesības atklājēju. Viņš arī visvairāk asociējās ar rūgto patiesību. Viņš pirmais (un ne reti vienīgais) saņem sodu par patiesības atklāšanu.
Patiesības atklāšanā stingra loģika ir ne tikai individuālajā līmenī, bet arī kolektīvajā līmenī. Tautas līmenī. Arī tautai nepatīk uzzināt patiesību par sevi. Arī tauta vēlas kādu sodīt par patiesības atklāšanu. Skaidrs, ka arī tauta vispirms soda patiesības atklājēju. Tautas lielākais ienaidnieks kļūst patiesības atklājējs."

Atbildēt

DENISS K.

07.02.2016. 10:34

No Stikla kalna: "Politika
Aristotelis politiku uzskatīja par visaugstāko mākslu. Tāpēc viņa politoloģiskais darbs saucās „Poētika”. Viņaprāt politika ir cilvēku esamības visaugstākā kolektīvā forma un kolektīvās dzīves organizācijas metode. Savukārt cilvēks ir politisks dzīvnieks. Tas, kurš nedzīvo savas valsts politikā, ir morāli neattīstīts dzīvnieks. Tagad teiktu – postcilvēks. Valsts un tās politika ir svarīgāka par ģimeni un atsevišķu indivīdu interesēm. Valsts un tās politika ir veselums. Bet veselums vienmēr ir svarīgāks par tā atsevišķiem elementiem – ģimeni, indivīdiem. Tāds bija Aristoteļa viedoklis."

Atbildēt

hm

07.02.2016. 10:18

Politika ir demagoģijas māsa un politiķi sarunā ne tādas glupības vien, lai attaisnotu savtīgas vēlmes iedomas, mērķus.
Bet par augstskolu - kādam mērķim kalpo iegūtās zināšanas? Ja tautsaimniecībai, tad visu šo garo vārdu, apņemšanos, programmu ... vietā vajag pieņemt vienkāršu likumu. Ka augstskola no sava budžeta absolventiem 3 gadus apmaksā bezdarbnieka pabalstu.
Pieņemu, ka studentu skaits no tā samazinātos par 30-50%.

Atbildēt

Vo

07.02.2016. 08:55

»

nekur no pārmaiņam nav jābēg

Manuprāt ar materiālo izglītības sistēmu vēl var kaut kā saķīmiķot, lai liktos, ka māca jauniešiem noderīgas zināšanas, bet tas nekādi netrisina jautājumu par nepareizu pasaules uzskata izplatīšanu. Joprojām inteliģence un izglītbas funkcionāri nespēj pieņemt garīgās koncepcijas un uztvert dzīvi uz ...


"Joprojām inteliģence un izglītības funkcionāri nespēj pieņemt garīgās koncepcijas un uztvert dzīvi uz zemes, kā cilvēka sākotnējo garīgo skološanos vienota visuma plāna ietvaros"
Kas ir garīga koncepcija un uz ko balstās jebkura garīga koncepcija? Vai garīga koncepcija var balstīties uz materiālismu.Vai jūs variet "garīgo skološanos vienota visuma plāna ietvaros" pamatot materiālistiski? Domāju, ka nē. Tātad, lai veidotu kaut kādu garīgu koncepciju un runātu par garīgo skološanos vienota visuma plāna ietvaros ir jābūt ideālistam. Un tāpēc jau tā mūsu inteliģence un izglītības funkcionāri nespēj pieņemt nekādas garīgas koncepcijas, ka viņi ir materiālisti kuri jebkuru mācību par Dievu vai cilvēka dvēseli un pēcnāves eksistenci uzskata par "reliģisku pasaku, kas izkropļo un saindē bērnu nenobriedušos prātus".

Atbildēt

nekur no pārmaiņam nav jābēg

06.02.2016. 23:19

Manuprāt ar materiālo izglītības sistēmu vēl var kaut kā saķīmiķot, lai liktos, ka māca jauniešiem noderīgas zināšanas, bet tas nekādi netrisina jautājumu par nepareizu pasaules uzskata izplatīšanu. Joprojām inteliģence un izglītbas funkcionāri nespēj pieņemt garīgās koncepcijas un uztvert dzīvi uz zemes, kā cilvēka sākotnējo garīgo skološanos vienota visuma plāna ietvaros. Lielākais uz ko tie spēj ir ielaist skolā pie nenobriedušiem bērniem kādu reliģisko aģitatoru, lai saindētu prātu ar izkropļotām pasakām. Latvijā ir pietiekoši daudz cilvēku, kas ne tikai saprot pasaules garīgo struktūru, bet arī spēj pierādīt šo zināšanu praktiskā pielietojuma izsķirošo nozīmi tagad un visā cilvēces nākotnē. Pēc būtības uzsākot jaunu apmācības sistēmu Latvija var kļūt par absolūtu līderi cilvēces nākotnes koncepciju ieviešanā. Tas nav domāts ironiski un daudzi jau pat to saprot. Problēma ir varas algotajos sofistos, kas neļauj saprātam atgriezties valsts pārvaldē. Bet tas ir novēršams ar drošu rīcību no atmodušās sabiedrības daļas, kas saprot, ka nākotnē negaida bezcerība, bet vienkārši jauna paradigma, bez parazītiem un garīgi neattīstitajiem pie varas.

Atbildēt

DENISS

06.02.2016. 20:19

No Stikla kalna: "Žurkas
Salīdzinājums nav labs, taču spilgts un to var lietot. Ebreji bēg no Eiropas. Eiropa iet bojā, un ebreji bēg no Eiropas. Šo procesu var salīdzināt ar žurku bēgšanu no kuģa, jūtot kuģa bojāeju. Jūrnieki zina, ja žurkas pa tauvām pamet kuģi, tad gaidāma kāda liela nelaime. Par Eiropas lielo nelaimi vairs šaubu nav. Eiropiešu civilizācija tiks sagrauta. Špenglers teica, ka tas notiks ap 2200.gadu. Tātad - 23.gadsimtā. Špenglers varēja neizjust trako dzīves tempu, ko mēs izjūtam. Tāpēc var teikt, ka Eiropas noriets būs pat 21.gadsimtā. 21.gadsimta otrajā pusē Eiropa vairs nelīdzināsies šodienas Eiropai. Iespējams, dziļā provincē („mežos”) būs tikai kādas saliņas no šodienas Eiropas. Arī paši eiropieši būs savādāki. Dominēs postcilvēki, par kuru kultūru cilvēkiem ir grūti spriest. Cilvēkiem ir vienīgi saprotams, ka postcilvēku kultūra radikāli atšķirsies no cilvēku kultūras. Postcilvēki arī ārēji atšķirsies no cilvēkiem. To latvieši jau tagad redz „delfos”, kur dominē kolu, dombrovu, kaimiņu dauniskie viepļi.

Ziņa par ebreju bēgšanu no Eiropas ir jauns pavērsiens Eiropas bojāejas hronikā. Ziņas autors ir ļoti kompetents vīrs – Eiropas Ebreju kopienas prezidents. Viņa rīcībā noteikti ir konkrēti skaitļi. Viņš ebreju bēgšanu no Eiropas izskaidro ar antisemītisma pieaugumu un terorismu pret ebrejiem. Tas ir loģiski. Ebrejus nemīl ne eiropieši, ne arābi, kuri sāk valdīt Eiropā. Skaidrs, ka saglabāsies senā tradīcija visās nelaimēs vainot ebrejus. Ebreji tiks uzskatīti par vainīgajiem arī eiropiešu idiotijā, atsakoties dzemdēt bērnus. Ne visi ebreji var aizbēgt no grimstošās Eiropas. Tāpēc palikušie organizē pašaizsardzības struktūras, lai nodrošinātu ebreju drošību. Tāda darbība notiek visas Eiropas mērogā, un tā ir iekļauta Eiropas Ebreju kopienas dienas kārtībā. Arī tas ir kaut kas pilnīgi jauns. Ebreji neorganizēja nekādu pašaizsardzību fašistu laikmetā. Iespējams, ebreji ir izdarījuši noteiktus secinājumus holokausta kontekstā. Ne velti viņus dēvē par gļēviem auniem, kuri bez jebkādas pretestības soļoja uz gāzes kamerām."

Atbildēt

jautajums durskim un parejiem sorositiem

06.02.2016. 19:47

vai tad svf parakstot slepenos protokolus ar sorositu dombrovski rupejas par izglitibas attistibu asv kolonija latvija?vai tad sorosa fonds ir samaksajis kaut vienu eirocentu vai 1 usd latvijas fundamentalas zinatnes attistibai ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kņada

FotoKatrs no mums kaut reizi ir mēģinājis sākt jaunu un skaistu dzīvi. Dažam pietika ar vienu mēģinājumu, cits to darīja vairākkārt, bet vēl kāds to dara, tas ir, mēģina nepārtraukti.
Lasīt visu...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

Latvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā,...

Foto

Par dzīves mērķiem un jēgu

Kas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam...

Foto

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

Rīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča...

Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...