Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pēteris

09.02.2016. 12:41

Raksts ir kodolīgs un pareizs, jo izvirtība ir liela pie politiķiem.

Atbildēt

sence»Š

08.02.2016. 19:51

Piekrītu.

Atbildēt

Aivars Lapinskis

08.02.2016. 17:08

Cool! Skolās dos'laimes tabletes. Visi uz skolu!

Atbildēt

Š.

08.02.2016. 15:10

»

sence

Š.-im gan nevarētu piesiet materiālismu, viņš taču ir kristietis, katolis. Varbūt ticīgie ir tie laimīgākie


Vai tad visi ticīgie tic Dievam ? Nav manīts, ka kristieši masveidā aizrautos ar īstā Dieva meklēšanu. Parasti iztiek ar kādu materiāla rakstura elka pielūgšanu un tieši tas viņus dara laimīgus. Nav arī vadošajās reliģijās mācības par Dievu, ir tikai fragmenti no dažu personāžu izteikumiem, kuri apraksta sena cilvēka priekštatus par Dievu. Patieso Dievu caur sevi var atrast tas, kas vēlas pats runāt tieši nepastarpināti ar Dievu, nevis ar sistēmas iecelto mācītāju.

Atbildēt

sence

08.02.2016. 11:40

Š.-im gan nevarētu piesiet materiālismu, viņš taču ir kristietis, katolis. Varbūt ticīgie ir tie laimīgākie? :-)

Atbildēt

no asv pilsonibas pagajuso gadu atteicas rekordskaita lauzu daudzums

07.02.2016. 21:50

»

Ričš

Vislielākais ļaunums LATVJU ZEMEI----sorosisms


to tacu izcinijam pec baltijas cela un smagajam barikazu cirka dienam 1991 gada !

Atbildēt

ko gan

07.02.2016. 15:34

Ko gan Žulītis var gribēt no dzeltenās Latvijas tautas...

Atbildēt

07.02.2016. 14:55

Limīgais, debīlais A.P.

Atbildēt

Ričš

07.02.2016. 14:52

Vislielākais ļaunums LATVJU ZEMEI----sorosisms!

Atbildēt

Žulis

07.02.2016. 14:38

»

jautajums

Es domaju, ka paslaik vaciesu tauta ir godam nopelenijusi nicinosos vardus, ko Prieditis velta latviesiem, jo sakaraa ar visam beglu lietam, vaciesi sevi ir paradijusi kaa absolutie mulki, mikstmiesi, iztaponi, idioti. To var labi redzet pec sodienas video KasJauns beglu nometnee, kadu cukkuti begli...


Jūs ļoti labi savā komentā versat uzmanību uz to Priedīša pārspīlēto tieksmi visā vainot latviešu tautu. Jebkuru tautu var pakļaut, dezorientēt, apmuļķot un atņemt tai pašnoteikšanos. Ne jau tautā ir jāmeklē tas ļaunums, bet gan pastāvošajā tautu pakļaušanas un apmuļķošanas sistēmā un to radītājos. Viens no galvenajiem šīs sistēmas balstiem ir tautu neziņa un neizpratne par šo sistēmu kā patieso visu nelaimju un nejēdzību cēloni. Ja par galveno vainīgo visās notiekošajās nejēdzībās vaino tautu, tad šāda atziņa vēl vairāk nostiprina valdošā ļaunuma pozīcijas, jo novirza tautas uzmanību no galvenā vainīgā - pastāvošās sistēmas.

Atbildēt

Gaida

07.02.2016. 14:32

»

jautajums

Es domaju, ka paslaik vaciesu tauta ir godam nopelenijusi nicinosos vardus, ko Prieditis velta latviesiem, jo sakaraa ar visam beglu lietam, vaciesi sevi ir paradijusi kaa absolutie mulki, mikstmiesi, iztaponi, idioti. To var labi redzet pec sodienas video KasJauns beglu nometnee, kadu cukkuti begli...


Ko tu runā! Vācieši šodien ir ielās, lai protestētu pret muļķu valdību. Latvieši šodien strebj alu un rij cūkgaļu un gudri muld ar savām stulbajām galvām. Kuri tad ir tie lopi Eiropā?

Atbildēt

Vo

07.02.2016. 14:21

»

materiālisms ir vienpusība un bailes no patiesības

Nav jau tik traki ar to materiālismu. Nav cilvēku uz pasaules, kas kaut reizi nebūtu saskāries ar kādu garīgās sistēmas dotu signālu. Tas var būt kā priekšnojauta, dvēseles čuksti, sakritību virkne vai savu garīgo spēju atklāšana. Tikai un vienīgi cilvēka paša ziņā ir tam pievērst uzmanību vai ego prāta...


Tik tiešām,es Jums piekrītu, katrs cilvēks savā dzīvē ir izjutis saikni ar savu nemateriālo būtību un augstākajām dimensijām. Spēja izjust šo saikni ir ielikta katrā no mums. Bet ir cilvēki, kuri to visu ignorē, noliedz un uzskata par muļķībām. Šie cilvēki ir materiālisti. Sevi pasludinot par materiālistu, tikai retais no viņiem apjēdz to tumsonību, ko ir atzinis un ņirgājoties par ideālisma mācībām, tikai retais no viņiem apjēdz ko šādi ir noliedzis un no kā ir atteicies.
Materiālisti mīl runāt par brīvību. Kādu gan brīvību cilvēkam var dot apziņa, ka tu esi iznīcībai nolemts zemes tārps starp tādiem pašiem citiem tārpiem? Materiālisti mīl runāt par to, ka reliģijas esot važas cilvēka brīvībai. Kādas gan važas brīvībai var radīt apziņa, ka tu esi kaut kas vairāk kā vienkāršs iznīcībai nolemts zemes tārps un fiziskā nāve nav tavas eksistences beigas?

Atbildēt

jautajums

07.02.2016. 14:05

Es domaju, ka paslaik vaciesu tauta ir godam nopelenijusi nicinosos vardus, ko Prieditis velta latviesiem, jo sakaraa ar visam beglu lietam, vaciesi sevi ir paradijusi kaa absolutie mulki, mikstmiesi, iztaponi, idioti. To var labi redzet pec sodienas video KasJauns beglu nometnee, kadu cukkuti begli atstaj edamistabaa pec sevis, jo zin, ka sulbie baltie eiropiesi visu satiris un vaciesi tira, nesoda sis cukas un neizsuta araa, jo luk vinu valstis vinus gaida briesmas, tapec sis cukas ir jabaro un jakopj talak un japacies jebkada nirgasanas par pasu cilvekiem. Sakiet ludzu, vai vaciesi ir pelnijusi jebkadu cienu pec visa taa???

Atbildēt

paga paga

07.02.2016. 14:00

»

jūlis

800€ lielaka alga padara cilvēku laimigaku?Vai paaugstinot skolotaju,mediķu algas izglītība,veselības aprūpe uzlabojas?Veids,kā to dara, visu tikai pasliktina,jo uzsvars tiek likts nevis uz darbinieka kvalitāti,bet šķietamo kvalitātes atkarību no algas apmēra,kas nodrošina korupcijas un nekompentences...


tu domaa loti primitivi. Jaa, atbilstosa alga dod skolotajam iespejas macities, kvalitativi atpusties pec darba, sagatavoties macibam. Jo nav jalauza galva un jastreso kaa izvilkt lidz nakamai algai, kaa samaksat rekinus. Un skoleni, tad neteiks acis, ka skolaa stradaa tikai luzeri, jo neviens skolens par tadu algu skolaa nestradatu! Tapec skoleni neciena skolotajus, jo kaa var cienit luzerus!

Atbildēt

jūlis

07.02.2016. 13:25

800€ lielaka alga padara cilvēku laimigaku?Vai paaugstinot skolotaju,mediķu algas izglītība,veselības aprūpe uzlabojas?Veids,kā to dara, visu tikai pasliktina,jo uzsvars tiek likts nevis uz darbinieka kvalitāti,bet šķietamo kvalitātes atkarību no algas apmēra,kas nodrošina korupcijas un nekompentences pieaugumu.

Atbildēt

paga paga

07.02.2016. 13:01

Jaa un vel. Kad runaa par laimi, tas nozimee tikai vienu, ka nav ko teikt un negrib neko mainit sistemaa. Pareizak butu teikt - Sadurskis murgo par laimi. Jo taa ir tiesam tikai murgosana un vel ministra kreslaa.

Atbildēt

paga paga

07.02.2016. 12:59

Soreiz piekritu katram Priedisa vardam. Kaa var but laimigs skolotajs ar 300 eu uz rokas???? Sadurskis ir tiesam absoluts stagnats un m.....is.

Atbildēt

lauķis

07.02.2016. 12:47

»


Tauta , tas skan lepni , diemžēl lielākais latviešu tautas vairākums ir padarīts par bezsugas aitu baru,domājošo cilvēku procents ir neliels.
Bet kaut kas tomēr ir jādar,un nav svarīgi cik cilvēku piedalīsies tajā ,,glābšanas,, sapulcē , svarīgi ka ir aktivitāte , svarīgi ir ka domājošo cilvēku skaits aug.
Laiks pamosties.

Atbildēt

materiālisms ir vienpusība un bailes no patiesības

07.02.2016. 12:41

»

Vo

"Joprojām inteliģence un izglītības funkcionāri nespēj pieņemt garīgās koncepcijas un uztvert dzīvi uz zemes, kā cilvēka sākotnējo garīgo skološanos vienota visuma plāna ietvaros...


Nav jau tik traki ar to materiālismu. Nav cilvēku uz pasaules, kas kaut reizi nebūtu saskāries ar kādu garīgās sistēmas dotu signālu. Tas var būt kā priekšnojauta, dvēseles čuksti, sakritību virkne vai savu garīgo spēju atklāšana. Tikai un vienīgi cilvēka paša ziņā ir tam pievērst uzmanību vai ego prāta mudinātam visu noliegt. Ar noliegšanu nemainās pati sistēma. Latvijā noliedz totālu korupciju un parazītismu visās valsts srtuktūrās un vai tāpēc šis noziegums izgaist ? Dieva esamību var noliegt, bet tas nemaina cilvēka dievišķo saistību ar augstākajām dimensijām. Pasaulē ir sākusi mainīties cilvēka apziņas struktūra un tā ļauj spēcīgāk sajust dvēseles klātbūtni kau vai kā sirdsapziņas balsi un intuīciju.
Ego prāta vienpersonīgā noteicošā loma cilvēka daudzdimensionālajā būtībā nav vairs neapstrīdama. To vispirms pierāda atklājumi fizikā. Apziņas ietekme uz materiālo pasauli ir konstatēta eksperimentos un tas pierāda visu lietu savstarpējo sasaiti Dieva pasaules uzbūvē. Ir jau sākusies jauna Ēra, ko tikai parazīti nevēlas pieņemt un cinīsies pret. Tāpēc arī visi cilvēki viņus viegli atpazīs un varēs neitralizēt.

Atbildēt

Balts etniskais

07.02.2016. 12:31

Ēbrejiem ir jauna dzīesma ar vecu melodiju.Skan krieviski, bet rakstīšu latviski: Sit žīdus, glāb ēbrejus! Patreiz lielākā diaspora ēbrejiem esot Ķīnā. 30 miljoni un valdot bagātākais miljardieris. Esot ļoti daudz zelta aizvedis uz Honkongu! Maskavā katru gadu ierodās 20 000 žīdu.
Par Latvijas latviešiem: Tautieši ir tā krāpti, mocīti, ka 50% ir galīgi vienalga, kas būs un t.t. Es personīgi 60.gados atgriezies no Kolimas 17 gadus vecumā jau fiksēju cik daudz Latvijā ir Kangaru. Manu tēvu saukāja par fašistu! Bija agranoms. Un tagad bijušie komjaunieši, KPSS biedri (kangatri) 25 gadus ir krāpušies, apzaguši savu tautu! Un izliekās un brīnās, kā tad tā, mēs partijas biedri, nekad! Pie varas saskrējuši 80% Homoseksūālisti. Garīgi slimi cilvēki, kuriem smadzenes piedēklis "Hipofīze" esot četras reizes lielāka, kā normālam vecim! Sievietēm ir divas reizes lielāka. Reizi mēnesī mēs, vīrieši jūtam, ka sievietes paliek ļoti nervozas. Tātad hormoni darbojās ne pa jokam. To mēs uzskatam par normu. Bet "ziliem" kam ir četras reizes lielāka tā hipofīze zem kāda hormonāla sitiena atrodās viņi? Izglīto kā gribi, audzini kā gribi, būtība nemainās! Viņi pie tā nav vainīgi. Slims ir slims. Tikai tādiem pat brigādi nedrīkst uzticēt. Paskatāties, kas ir noticis Latvijā, kādā stāvoklī ir novesta valsts? Viņiem Dievs neeksistē! Vispareizākā ticība Latviešiem bija "Dievturu", kuru ar uguni un zobenu izkava Krustneši! Un dieva vārda! Patreiz nāk virsū nākamais vilnis: Baltās rases iznīcināšana! Mana nojauta ir: Eiropa var aiziet bojā, bet vienīga cerība varētu būt uz lielo kaimiņu! Tikai tad, viņiem pašiem izdosies glābties, tikt vaļā no ....!
Arturs Priedītis raksta tā kā ir īstenība! Un komentāiem daudziem var piekrist un mācīties, kas ir kas!

Atbildēt

Eduards Lunis

07.02.2016. 11:46

---Kā ienmēr-interesanti!?
Salīdzinājumam, nāk prātā anekdote par diviem igauņiem, Satiekas un klusē... Beidot viens jautā-kāpēc tu šodien esi tāds skumīgs!? Pēc krietna laiciņa uzrunātais saka-es šodien lotarejā vinnēju automobīli! Pēc kāda laiciņa ---un kāpēc tad esi tik skumīgs !? Es nopirku vēl vienu lotarejas biļeti ...!?
--BEIDZIET VĀRĪTIES! VISI UZ LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCI!

Atbildēt

Deniss

07.02.2016. 10:37

No Stikla kalna: "Loģika
Patiesības atklāšanā ir stingra loģika. Tas cilvēks, kurš atklāj patiesību citam cilvēkam, kļūst šī cita cilvēka lielākais ienaidnieks. Patiesība ir sāpīga. Grūti samierināties ar patiesību. Vēlamies kādu sodīt par to, ka mēs nesapratām patiesību. Visvieglāk ir sodīt patiesības atklājēju. Viņš arī visvairāk asociējās ar rūgto patiesību. Viņš pirmais (un ne reti vienīgais) saņem sodu par patiesības atklāšanu.
Patiesības atklāšanā stingra loģika ir ne tikai individuālajā līmenī, bet arī kolektīvajā līmenī. Tautas līmenī. Arī tautai nepatīk uzzināt patiesību par sevi. Arī tauta vēlas kādu sodīt par patiesības atklāšanu. Skaidrs, ka arī tauta vispirms soda patiesības atklājēju. Tautas lielākais ienaidnieks kļūst patiesības atklājējs."

Atbildēt

DENISS K.

07.02.2016. 10:34

No Stikla kalna: "Politika
Aristotelis politiku uzskatīja par visaugstāko mākslu. Tāpēc viņa politoloģiskais darbs saucās „Poētika”. Viņaprāt politika ir cilvēku esamības visaugstākā kolektīvā forma un kolektīvās dzīves organizācijas metode. Savukārt cilvēks ir politisks dzīvnieks. Tas, kurš nedzīvo savas valsts politikā, ir morāli neattīstīts dzīvnieks. Tagad teiktu – postcilvēks. Valsts un tās politika ir svarīgāka par ģimeni un atsevišķu indivīdu interesēm. Valsts un tās politika ir veselums. Bet veselums vienmēr ir svarīgāks par tā atsevišķiem elementiem – ģimeni, indivīdiem. Tāds bija Aristoteļa viedoklis."

Atbildēt

hm

07.02.2016. 10:18

Politika ir demagoģijas māsa un politiķi sarunā ne tādas glupības vien, lai attaisnotu savtīgas vēlmes iedomas, mērķus.
Bet par augstskolu - kādam mērķim kalpo iegūtās zināšanas? Ja tautsaimniecībai, tad visu šo garo vārdu, apņemšanos, programmu ... vietā vajag pieņemt vienkāršu likumu. Ka augstskola no sava budžeta absolventiem 3 gadus apmaksā bezdarbnieka pabalstu.
Pieņemu, ka studentu skaits no tā samazinātos par 30-50%.

Atbildēt

Vo

07.02.2016. 08:55

»

nekur no pārmaiņam nav jābēg

Manuprāt ar materiālo izglītības sistēmu vēl var kaut kā saķīmiķot, lai liktos, ka māca jauniešiem noderīgas zināšanas, bet tas nekādi netrisina jautājumu par nepareizu pasaules uzskata izplatīšanu. Joprojām inteliģence un izglītbas funkcionāri nespēj pieņemt garīgās koncepcijas un uztvert dzīvi uz ...


"Joprojām inteliģence un izglītības funkcionāri nespēj pieņemt garīgās koncepcijas un uztvert dzīvi uz zemes, kā cilvēka sākotnējo garīgo skološanos vienota visuma plāna ietvaros"
Kas ir garīga koncepcija un uz ko balstās jebkura garīga koncepcija? Vai garīga koncepcija var balstīties uz materiālismu.Vai jūs variet "garīgo skološanos vienota visuma plāna ietvaros" pamatot materiālistiski? Domāju, ka nē. Tātad, lai veidotu kaut kādu garīgu koncepciju un runātu par garīgo skološanos vienota visuma plāna ietvaros ir jābūt ideālistam. Un tāpēc jau tā mūsu inteliģence un izglītības funkcionāri nespēj pieņemt nekādas garīgas koncepcijas, ka viņi ir materiālisti kuri jebkuru mācību par Dievu vai cilvēka dvēseli un pēcnāves eksistenci uzskata par "reliģisku pasaku, kas izkropļo un saindē bērnu nenobriedušos prātus".

Atbildēt

nekur no pārmaiņam nav jābēg

06.02.2016. 23:19

Manuprāt ar materiālo izglītības sistēmu vēl var kaut kā saķīmiķot, lai liktos, ka māca jauniešiem noderīgas zināšanas, bet tas nekādi netrisina jautājumu par nepareizu pasaules uzskata izplatīšanu. Joprojām inteliģence un izglītbas funkcionāri nespēj pieņemt garīgās koncepcijas un uztvert dzīvi uz zemes, kā cilvēka sākotnējo garīgo skološanos vienota visuma plāna ietvaros. Lielākais uz ko tie spēj ir ielaist skolā pie nenobriedušiem bērniem kādu reliģisko aģitatoru, lai saindētu prātu ar izkropļotām pasakām. Latvijā ir pietiekoši daudz cilvēku, kas ne tikai saprot pasaules garīgo struktūru, bet arī spēj pierādīt šo zināšanu praktiskā pielietojuma izsķirošo nozīmi tagad un visā cilvēces nākotnē. Pēc būtības uzsākot jaunu apmācības sistēmu Latvija var kļūt par absolūtu līderi cilvēces nākotnes koncepciju ieviešanā. Tas nav domāts ironiski un daudzi jau pat to saprot. Problēma ir varas algotajos sofistos, kas neļauj saprātam atgriezties valsts pārvaldē. Bet tas ir novēršams ar drošu rīcību no atmodušās sabiedrības daļas, kas saprot, ka nākotnē negaida bezcerība, bet vienkārši jauna paradigma, bez parazītiem un garīgi neattīstitajiem pie varas.

Atbildēt

DENISS

06.02.2016. 20:19

No Stikla kalna: "Žurkas
Salīdzinājums nav labs, taču spilgts un to var lietot. Ebreji bēg no Eiropas. Eiropa iet bojā, un ebreji bēg no Eiropas. Šo procesu var salīdzināt ar žurku bēgšanu no kuģa, jūtot kuģa bojāeju. Jūrnieki zina, ja žurkas pa tauvām pamet kuģi, tad gaidāma kāda liela nelaime. Par Eiropas lielo nelaimi vairs šaubu nav. Eiropiešu civilizācija tiks sagrauta. Špenglers teica, ka tas notiks ap 2200.gadu. Tātad - 23.gadsimtā. Špenglers varēja neizjust trako dzīves tempu, ko mēs izjūtam. Tāpēc var teikt, ka Eiropas noriets būs pat 21.gadsimtā. 21.gadsimta otrajā pusē Eiropa vairs nelīdzināsies šodienas Eiropai. Iespējams, dziļā provincē („mežos”) būs tikai kādas saliņas no šodienas Eiropas. Arī paši eiropieši būs savādāki. Dominēs postcilvēki, par kuru kultūru cilvēkiem ir grūti spriest. Cilvēkiem ir vienīgi saprotams, ka postcilvēku kultūra radikāli atšķirsies no cilvēku kultūras. Postcilvēki arī ārēji atšķirsies no cilvēkiem. To latvieši jau tagad redz „delfos”, kur dominē kolu, dombrovu, kaimiņu dauniskie viepļi.

Ziņa par ebreju bēgšanu no Eiropas ir jauns pavērsiens Eiropas bojāejas hronikā. Ziņas autors ir ļoti kompetents vīrs – Eiropas Ebreju kopienas prezidents. Viņa rīcībā noteikti ir konkrēti skaitļi. Viņš ebreju bēgšanu no Eiropas izskaidro ar antisemītisma pieaugumu un terorismu pret ebrejiem. Tas ir loģiski. Ebrejus nemīl ne eiropieši, ne arābi, kuri sāk valdīt Eiropā. Skaidrs, ka saglabāsies senā tradīcija visās nelaimēs vainot ebrejus. Ebreji tiks uzskatīti par vainīgajiem arī eiropiešu idiotijā, atsakoties dzemdēt bērnus. Ne visi ebreji var aizbēgt no grimstošās Eiropas. Tāpēc palikušie organizē pašaizsardzības struktūras, lai nodrošinātu ebreju drošību. Tāda darbība notiek visas Eiropas mērogā, un tā ir iekļauta Eiropas Ebreju kopienas dienas kārtībā. Arī tas ir kaut kas pilnīgi jauns. Ebreji neorganizēja nekādu pašaizsardzību fašistu laikmetā. Iespējams, ebreji ir izdarījuši noteiktus secinājumus holokausta kontekstā. Ne velti viņus dēvē par gļēviem auniem, kuri bez jebkādas pretestības soļoja uz gāzes kamerām."

Atbildēt

jautajums durskim un parejiem sorositiem

06.02.2016. 19:47

vai tad svf parakstot slepenos protokolus ar sorositu dombrovski rupejas par izglitibas attistibu asv kolonija latvija?vai tad sorosa fonds ir samaksajis kaut vienu eirocentu vai 1 usd latvijas fundamentalas zinatnes attistibai ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Nekad tā nav bijis, un še tev – atkal! Prātojums par krievu ruleti banku sfērā

FotoPagājušajā nedēļā kārtējā banka slēdza durvis klientiem, lai pēc kāda laiciņa vērtu tās administratoriem, likvidatoriem, makulatūras savācējiem un citiem biznesa meža sanitāriem. Šoreiz vērotāju un komentētāju vidē izbrīna nebija nekāda, jo "PNB Bankas" (pirms tam "Norvik") liktenis tika apspriests tikai kategorijās "kad", nevis "vai tiešām". Pērn kādā diskusijā pat publiski piedāvāju derības par to, ka šis finanšu zombijs, kas jau pasen kluburēja izēstām iekšām, būs beigts vēl pirms 2018. gada auditētā pārskata apstiprināšanas. Ikurāt tā arī notika.
Lasīt visu...

18

Sāpīgs kniebiens VARAM "kreisajā rokā"

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) rosina valdību pieņemt pavisam loģisku lēmumu: uz pāris gadiem aizliegt pilsētām un novadiem izstrādāt dažviet jau iesāktos attīstības plānošanas dokumentus 2021.-2027. gadam. Pašvaldībniekiem, to padzirdot, ir spuras gaisā…
Lasīt visu...

21

Suverenitātes portrets pakta jubilejas sakarā

Foto2019.gada 23.augustā paiet 80 gadi kopš Vācijas un Padomju Savienības līguma noslēgšanas. Tas bija triviāls līgums par neuzbrukšanu. Līgumu parasti dēvē par Molotova-Ribentropa paktu. Līdz 1939.gada 23. augustam cilvēce pazina daudzus paktus, kā dēvē starptautiskos līgumus. Arī Latvijas Republika savas pastāvēšanas laikā ir bijusi līdzautore daudziem paktiem. Droši var teikt, ka neviens no tiem nekad nav ieguvis sabiedrības plašāku ievērību. Ne reti par paktiem sabiedrība netiek detalizēti informēta. Paktu producēšana ietilpst diplomātisko attiecību segmentā un ārlietu ministrijas rūpēs.
Lasīt visu...

21

Sabiedrībai jau tagad ir iespējams saņemt no iestādes informāciju par ielūgto personu sarakstiem uz valstiski nozīmīgiem notikumiem

FotoRakstam „Nodokļu maksātājiem nav jāzina, kādi cilvēki par nodokļu maksātāju naudu tiek uz sarīkojumiem, kas tiek finansēti no nodokļu maksātāju naudas” lūdzam pievienot Kultūras ministrijas (KM) viedokli, kas ir šāds – jau spēkā esošie normatīvie akti nosaka kārtību, kādā regulējams jautājums par ielūgumu izsniegšanu uz nozīmīgiem kultūras pasākumiem:
Lasīt visu...

21

Kā pārvarēt lielo masu mediju krīzi

FotoPašlaik ne tikai Latvijā, bet daudzās valstīs tiek celta trauksme par lielo masu mediju krīzi. Informācijas apmaiņa starp cilvēkiem pamazām pārceļas uz sociālo portālu vidi, un lielo masu mediju loma kļūst aizvien maznozīmīgāka. Risinājums - ieguldīt masu medijos aizvien lielākas finanses, manuprāt, neko nemainīs. Nauda vienkārši tiks sabērta tukšā mucā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

Latvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību...

Foto

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji,...

Foto

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus...

Foto

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

Latvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

Atsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas...

Foto

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

Šādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts....

Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...