Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

cik

11.12.2016. 23:25

Samaksäja dzeks pietiek par pr?

Atbildēt

Raimonds

24.11.2016. 22:59

»

..

tiesnesis drīkst izskatīt lietu tikai konkrētās robežās. Ja protokols ir par vienu - tiesnesis nedrīkst to "labot"............Kaut gan ir tiesneši kas pat to pamanās izdarīt. Caune ir reāli pretīgs purns, bet, man patīk, ka viņš ir gatavs tiesāties par klajām nelikumībām. Nevar nelikumības (Caunes) ...


Tieši tā. Neizskatās simpātisks. Bet menti un ierēdņi, kas pārsniedz pilnvaras, ir jādrāž. Visos caurumos. Gribi jau šogad normāli, kā pie cilvēkiem, nosvinēt Ziemassvētkus, sagaidīt ģimenes un draugu lokā Jauno gadu, neknapinoties un neierobežojot vēlmes? Nu jau kādu laiku darbojos loteriju lauciņā - savācamies grupa, pa visiem vienam, liekam likmes, sadalām guvumu. Miljoni nenāk, bet dzīvošanai patīkami pietiek. Pagaidām, esmu pārliecināts, šis ir efektīvākais ieguldījumu veids gan pēc patērētā laika, gan pēc ieguldījuma un ieguvuma attiecības. Kā jebkurā jomā, kur iet "pārāk labi", ļoti ticami, ka organizatori drīz sindikātus aizliegs, jo mūsu laimesti ir viņu neiegūtā peļņa. Pie loto brokera, kura pakalpojumus izmantojam, joprojām darbojas akcija, ka vienu biļeti iedod bez maksas. Otru dabūšu es kā ieteicējs, ja nāksi reģistrēties no manas saites: https://goo.gl/ytXa5A Klasiska "win-win" situācija, kurā abi nopelna. Uzzināt par to, uz kādiem principiem darbojas "sindikāts" var šajā īsajā video: https://www.youtube.com/watch?v=LZbxSfjRGzU

Atbildēt

R.R

23.11.2016. 00:37

»

Zane

Varbūt nevajadzēja aizsturēt Cauni un jo projām varētu aizsturēt citus. Kāpēc kādam policistam jātēlo bij pārgudru, paskat ar ko beidzās tas


Kaspariņ tevi jau pazīst pēc tavām raksturīgajām gramatikas kļūdām.

Nu nebeidzās ne ar ko, sakritības pēc tev nospīdēja, tas arī viss.

Atbildēt

:)

22.11.2016. 22:31

»

Zane

Varbūt nevajadzēja aizsturēt Cauni un jo projām varētu aizsturēt citus. Kāpēc kādam policistam jātēlo bij pārgudru, paskat ar ko beidzās tas


Analfabēt, beidz sevi slavēt zem dažādiem segvārdiem un slēpt savu patieso uzvārdu! :)))

Atbildēt

Labais

22.11.2016. 16:38

»

Edmunds

Paga, mums tagad vajadzetu lepoties ar šadu izlēcēju un viņa nihilismu


Nu es ar viņu tiešām lepojos. Godīgs, kārtīgs ar labu reputāciju un zin kā nolikt valsti un idjotus uz lāpstiņām.

Atbildēt

Edmunds

22.11.2016. 15:58

Paga, mums tagad vajadzetu lepoties ar šadu izlēcēju un viņa nihilismu?

Atbildēt

Zane

22.11.2016. 11:23

»

R.R.

25 gadus PP par to stādīja protokolus u nnebija problēmu, te pēkšņi kāds izdomāja, ka PP nevar..:D


Varbūt nevajadzēja aizsturēt Cauni un jo projām varētu aizsturēt citus. Kāpēc kādam policistam jātēlo bij pārgudru, paskat ar ko beidzās tas

Atbildēt

Džuzis

22.11.2016. 07:53

Par valsti viņš neņirgājas bet gan par valdību un tas ir jādara tikmēr, kamēr tiks sakārtoti likumi par labu cilvēkiem kas šeit dzīvo un strādā, un nebūs jābrauc ar leišos reģistrētām mašīnām un jāsaskaras ar visām šīm stulbībām. Jo valstī lielāks bardaks jo valdība par to atbildīgāka, Par Cauni neizteikšos jo viņu nezinu, bet satiksmes noteikumi jāievēro. Un policija nu nav mums tā svētākā govs un saucamos biezos iedomīgos var nolikt uzreiz pie vietas ja zina kā pareizi to darīt.

Atbildēt

R.R.

21.11.2016. 22:19

»

bb

Spriedumā stāv rakstīts, ka tikai Valsts policijas darbinieki ir tiesīgi sastādīt protokolu par nepakļaušanos policijas prasībām...


25 gadus PP par to stādīja protokolus u nnebija problēmu, te pēkšņi kāds izdomāja, ka PP nevar..:D

Pasvaldības policijai vajadzēja Cauni aizturēt un aizvest uz VP, vai lietas materiālus pārsūtīt VP

Atbildēt

bb

21.11.2016. 21:38

Spriedumā stāv rakstīts, ka tikai Valsts policijas darbinieki ir tiesīgi sastādīt protokolu par nepakļaušanos policijas prasībām.

Atcerēsimies, ka arī Lato Lapsas nepakļaušanās DP darbinieka "likumīgajām" prasībām gadījumā DP aizturēja Lapsu, bet gaidīja Valsts policiju, lai tā sastāda protokolu par nepakļaušanos.

Pašvaldības policijai vajadzēja aizturēt Cauni un gaidīt VP ierašanos. Tad mēs varētu redzēt, vai tiesas ieskatā Pašvaldības policijas darbinieka prasība pārtraukt administratīvo pārkāpumu ir likumīga vai nē.

Atbildēt

Es

21.11.2016. 21:03

»

Armands

Nekaunīgs tas Caunes kungs, bet labi, ka tā, - nepieciešams vairāk šādu cilvēku


Latvju tauta varētu visa kļūt kā Caunes kungs! Momentāli dzīves līmenis būtu augstākais Eiropā!

Atbildēt

R.R.

21.11.2016. 20:58

»

b

Nesaprotams spriedums. Problema bija, ka Pašvaldības policijas darbinieks nevar piemērot sodu par stāvēšanas pārkāpumu, līdz ar to, prasība nestāvēt bija pretlikumīga


Sodu varēja piemērot. Tagad ir kas mistisks izdomāts, ka pašvaldības policists pēkšņi vairs nevarot stādīt protokolus par nepakļaušanos, to drīkstot tikai Valsts policists.

Principā pilnīgs murgs. 25 gadus varēja tagad nevar, tā ir izpīpējusi apgabaltiesu kolēģija. Notikums bija pirms šīs prakses un problēma esot tajā, ka protokolu ir sastādījis pašvaldības policijas darbinieks.

Atbildēt

b

21.11.2016. 20:11

Nesaprotams spriedums. Problema bija, ka Pašvaldības policijas darbinieks nevar piemērot sodu par stāvēšanas pārkāpumu, līdz ar to, prasība nestāvēt bija pretlikumīga?

Atbildēt

vis ir ok!

21.11.2016. 16:38

»

caunes draugs

Caunes kungs ir labakais un godigakais cilveks kuru es pazistu. Vins ir musu karalis


Nu pilnīgi pareizi ,man arī viņš ir daraugs! Ļoti atsaucīgs un izpalīdzīgs,galvenais ļoti godīgs pret mani un citiem draugiem! Tā lūk apmelo sirdsšķīstu cilvēku ,bet policisti nav mani draugi ,tātad nelieši!

Atbildēt

R.R. advokātu kompetence

21.11.2016. 15:26

Prasība bija pilnība likumīga.

Likuma Par policiju 22.panta pirmā un trešā daļa nosaka, ka
policijas darbinieks ir valsts varas pārstāvis, un likumīgās prasības un rīkojumi, ko viņš izvirzījis vai devis, pildot dienesta pienākumus, visām personām ir obligāti jāizpilda. Nepakļaušanās policijas darbinieka likumīgajām prasībām ir sodāma.
policijas darbinieka prasības ir obligātas un rīcība ir saistoša jebkurai personai, kamēr amatpersona, kas pilnvarota kontrolēt vai uzraudzīt viņa darbību, nebūs tās apturējusi vai atcēlusi.

Jebkurš policijas darbinieka rīkojums, ko viņš izdevis, pildot dienesta pienākumus,
atzīstams par visiem saistošu un sākotnēji ir jāizpilda. Latvijas Republikas Augstākās tiesas
Senāta Administratīvo lietu departamenta SPRIEDUMS Lietā Nr.SKA-454/2006.

T.i. no minēta izriet, ka lai policijas darbinieka prasību atzītu par likumīgu, tai pēc sava satura jāatbilst likumam vai citiem normatīvajiem aktiem.
Ceļu satiksmes likuma 19.panta pirmā daļa nosaka, ka Ceļu satiksmes dalībniekiem ir jāizpilda šā likuma, Ceļu satiksmes noteikumu un citu normatīvo aktu prasības, kas nosaka ceļu satiksmes dalībnieku pienākumus; jāizpilda policijas darbinieku un to personu norādījumi, kuras pilnvarotas regulēt satiksmi, kā arī jāievēro luksoforu signālu, ceļa zīmju un ceļa apzīmējumu prasības.

Likuma Par policiju 10.pantas nosaka, ka policijas darbinieka uzdevumi ir
1) nodrošināt kārtību uz ceļiem, ielās, laukumos, utt.
6) novērst un pārtraukt administratīvos pārkāpumus,

12. pants. Policijas darbinieka vispārējās tiesības
Policijas darbiniekam, pildot viņam uzliktos pienākumus atbilstoši dienesta kompetencei, ir tiesības:
1) prasīt, lai personas pārtrauc likumpārkāpumus un citu rīcību, kura traucē policijas pilnvaru izpildi, kā arī pielietot pret likumpārkāpējiem paredzētos piespiedu līdzekļus.

Tā kā policijas darbinieka prasības bija likumam atbilstošas, tātad uzskatāmas par likumīgām.

Kā cilvēks, kurš ir advokāts var nezināt tik elementāras lietas un pat pantu nepareizi nosaukt?
Atbildēt

Kauns

21.11.2016. 15:05

Ai ai, kauns, un aizdomas, ka lapsa tā pārdevies.

Pats pārkāpums tur ir un tas ir tik nožēlojami ,ka tiesa vērtejusi nevis pārkāpumu kā tādu, bet meklējusi formalitātes kur piekasīties

Atbildēt

stukacš

21.11.2016. 14:46

caunem draudzene strada finanšu policijas iekšeja biroja

Atbildēt

Ēdelweiss

21.11.2016. 14:44

»

???

Likumi ir likumi un tie ir jāievēro visiem, arī tiem, kas tos piemēro. Vēl jo vairāk pārsniegt pilnvaras ir ļloti slikti un ja tas notiks vienreiz, tad tas notiks arī turpmāk un var beigties ar neiedomājamu patvaļu


Tieši tāpēc jau Latvija valdošo politmafijas klanu kloāka Saeima ir izvridojusi tieši tadus "li,umus" kuri ir par pamatu 4,amiaj totalas valts parvaldes noziedzibas, genocīda un dzimtbūšanas rezimam...

Atbildēt

caunes draugs

21.11.2016. 14:18

Caunes kungs ir labakais un godigakais cilveks kuru es pazistu. Vins ir musu karalis

Atbildēt

Pilsonis

21.11.2016. 13:55

Pretrunā ar Latvijas Republikas Augstākās tiesas Senāta 2007.gada 20.marta sprieduma lietā Nr.SKA-68 atziņām. Laikam, jau bagātiem cilvēkiem tiesa tiesā citādāk.

Atbildēt

he, he

21.11.2016. 12:09

Nekā tu nesaproti- Lapsa taisa reklāmu adopkātam Rebjonokam, un noteikti ne bezmaksas, bet pa labu samaksu. Ja biezie gribat paņirgāties par likumu jēgu un par šo valsti, tad sauciet šo advokātu, par attiecīgu samaksu, protams.

Atbildēt

Lapsa ir tāds Lapsa

21.11.2016. 12:03

Teiksim tā - Lapsa ir viens riktīgs Lapsa. Kad viņam iesniedza interesantus materiālus vēl par vienu citu cilvēciņu, tad šis atbildēja - bet tā taču nav amatpersona, tā ir katras atsevišķas fiziskas personas lieta, es neko tādu nepublicēšu. Tāpēc ar dubultstandartiem, ir tā kā ir. Vēl jau bez šī Caunes ir tikpat daudz interesantu tipāžu, kuru publiski izliktās bildes nekādi neiet kopā ar to ienākumiem.

Atbildēt

DoH

21.11.2016. 11:06

Un izlasiet lēmumu, tur nav teikts, ka prasība nav bijusi likumīga utt. Par pašu pārkāpumu tur runa nemaz īsti nav, jo šāda policista prasība atbilst likumam.

Lēmumā bija tikai pati procedūra aprakstīta, jo tagad daži augstie tiesneši, nez kura labā, ir izdomājuši, ka pašvaldības policijas darbinieks pēkšņi vairs nedrīkst stādīt APP par nepakļaušanos. Galvenā problēma ir tajā apstāklī.

Atbildēt

DoH

21.11.2016. 11:02

Tas viens no advokātiem ir tik nekompetents, ka nezina, ka par apstāšanos 326.ceļa zīmes darbības zonā atbildība ir paredzēta APK 149.10 panta piektās daļas 11.punktā

Atbildēt

..

21.11.2016. 10:33

»

Ed

Parasts un tups PVN shēmotājs. Nez kapec vēl brīvībā


jā, cik zināms - nez kāpēc tas kriminālprocess izbeigts?

Atbildēt

Ed

21.11.2016. 10:24

Parasts un tups PVN shēmotājs. Nez kapec vēl brīvībā.

Atbildēt

..

21.11.2016. 09:17

»

Interesanti

Grūti to tiesnesi saprast. Ir konstatēts pārkāpuma fakts un Caune to ir atzinis, kapatiešām ir pārkāpis šos CSN...


tiesnesis drīkst izskatīt lietu tikai konkrētās robežās. Ja protokols ir par vienu - tiesnesis nedrīkst to "labot"............Kaut gan ir tiesneši kas pat to pamanās izdarīt. Caune ir reāli pretīgs purns, bet, man patīk, ka viņš ir gatavs tiesāties par klajām nelikumībām. Nevar nelikumības (Caunes) izskaust ar citām nelikumībām (policista).

Atbildēt

???

21.11.2016. 09:03

Likumi ir likumi un tie ir jāievēro visiem, arī tiem, kas tos piemēro. Vēl jo vairāk pārsniegt pilnvaras ir ļloti slikti un ja tas notiks vienreiz, tad tas notiks arī turpmāk un var beigties ar neiedomājamu patvaļu.

Atbildēt

Utte

21.11.2016. 08:20

Uzprasās lai trešo lamborģīmi nodedzina.

Atbildēt

tfu

21.11.2016. 01:02

Latvijā vairumam bidlu šķiet pareizi ņirgāties par noteikumiem, policistiem, un te vēl ir pilns ar tiesnešiem, kuri siekalas šķaidīdami izrādīs savu uzticību bidlām, ka tik zelta ķēde ap kaklu un lamborgīni. Daža laba tiesnese no naudas smakas orgasmē, kur nu tādam policistam mēroties ar debloīda izskata vepri un viņa advokātiem. Ne velti lapsas portāls priecājas. Bidla bidlai... paši zinat ;)

Atbildēt

Nopietni, Armand!

21.11.2016. 00:56

»

Armands

Nekaunīgs tas Caunes kungs, bet labi, ka tā, - nepieciešams vairāk šādu cilvēku


Man gan šķiet absolūts deģenerāts.

Atbildēt

hmm

20.11.2016. 23:18

Nu cik var copy/paste vienu un to pašu?
VIDam tiek piegādāti nevis kabeļi, bet tikai bildītes ar "legal bizness".

Atbildēt

Klons

20.11.2016. 22:49

Vienam piekrītu - šis daikts būtu jāiesēdina. Bet te nu parādās arī mūsu poliču kompetences līmenis. Paši īsti nezin ko dara. Kopā tik parādās ka nav vēlme nevienam nopietnākam pie viņa pieķerties - jautājums kapēc?

Atbildēt

Versija

20.11.2016. 22:45

Caune izskatās ir normāls kadrs. Cilvēkam ir piegriezusies ltoplīgā LV sistēma - viņš protestē. Bet visi menti un pārējās padomju atraugas , lai iet dirst ! :)

Atbildēt

Traktors

20.11.2016. 21:48

Pimpis, ne cilvēks!

Atbildēt

Interesanti

20.11.2016. 21:40

Grūti to tiesnesi saprast. Ir konstatēts pārkāpuma fakts un Caune to ir atzinis, kapatiešām ir pārkāpis šos CSN.
Kur problēma sodīt?
Vai tikai tāpēc, ka policists it kā nav tiesīgs sastādīt pārkāpuma protokolu? Vai kāds tiesnesis nesāk kļūt pārgudrs?
Vai arī tā jau ir tiesu varas izvirtība?

Atbildēt

piska

20.11.2016. 19:57

Tak tā mašīna atgūst PVN 10 reizes dienā!

Atbildēt

arnis

20.11.2016. 19:29

gan jau kādreiz uzrausies,visam reiz pienāk gals. Palicis tīņa vecumā.

Atbildēt

Armands

20.11.2016. 18:54

Nekaunīgs tas Caunes kungs, bet labi, ka tā, - nepieciešams vairāk šādu cilvēku

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...