Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bet

12.04.2022. 16:43

Kurš prezidents ir gudrāks - Latvijas, vai Krievijas?

Atbildēt

Pedro

11.04.2022. 00:52

Palīdzība grūtībās nonākušiem cilvēkiem.
Mēs esam šeit ikvienai nopietnai personai, kurai ir projekti un kam nepieciešama palīdzība šo projektu īstenošanai. Lūdzu, sazinieties ar mums pa whatsapp pa tālruni +37125222669 vai Viber pa tālruni +33755409845

Atbildēt

Zee

10.04.2022. 11:05

Es kā latgaliete tomēr jūtu atšķirību: mentalitātē, temperimentā, valodā. Latgale (Latvijas galējā robeža) ir tas pats, kas Okraina jeb Ukraina - Krievijas galējā robeža.

Atbildēt

Tā tam būs būt

09.04.2022. 16:37

»

Egils

Mums ir vislabākais ptezidents, latvijas vēsturē, mums viņam jātic, jāciena. Visu ko viņs saka ir jātic, jāatbalsta viņš


Leviits ir Latvijas tautas nodevējs ar ārzemju pasi un VDK aģents. Jātiesā un jāliek iekšā cietumā visus korumpantus un nodevējus

Atbildēt

kkk

09.04.2022. 09:29

Ātrāk aizvāciet šo debīlo pamuļķi levitu.
Levitu miskastē!

Atbildēt

tēviņi sportisti varēs godīgi

08.04.2022. 20:47

»

labi ir

parazīti ies pie darba, lāpstu pietiek


trenet muskuļus

Atbildēt

bet krievu smirdoņass, kas bēg uz citu radītu laimes zemi

08.04.2022. 12:23

»

beidz nu smirdēt

ZELENSKIS NEBĒGA UN TAS IZSAKA VISU. sarkano sadistu domas kuru vairs interesē. kam mirušajiem nauda


ir DUBULTPRETĪGI!!!!!!!!!!!!!!!! BRAUCIET MĀJĀS UN ISLAUKAT SAVU ISTABU !!!!!!!!!!!!!!!!!! CŪKAS PARAZĪTI SADISTI..........................vai vismaz mutes ciet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

ja salīdzināt ar avena škles tovarisšščiem

08.04.2022. 12:13

»

Egils

Mums ir vislabākais ptezidents, latvijas vēsturē, mums viņam jātic, jāciena. Visu ko viņs saka ir jātic, jāatbalsta viņš


berziņšu un vejoņi...Domāt un analizēt viņš nespēj, tas fakts.Protams, lotgola jāuzrunā, bet arī jānorāda, ko viņi dara valstij kaitnieciski...var jau būt tik tupi, ka nesaprot ko dara,...bet visiem taču vismaz 8 klases......

Atbildēt

Egils

08.04.2022. 11:31

Mums ir vislabākais ptezidents, latvijas vēsturē, mums viņam jātic, jāciena. Visu ko viņs saka ir jātic, jāatbalsta viņš.

Atbildēt

Хм

08.04.2022. 09:00

»

protams, vainīga propogandas televīzija...

AS "Latvijas gāze" analizē Krievijas paziņotās norēķinu metodes par gāzi maiņu no eiro uz rubļiem gan no juridiskā, gan arī no koncerna biznesa interešu viedokļa, teikts kompānijas paziņojumā biržai "Nasdaq Riga...


Потом Россия уточнила, что подразумевается под оплатой в рублях: оплата в ЕВРО идет на счет Газпромбанка, тот конвертирует в рубли и внутри России перечисляет Газпрому уже рубли.
Или Путин понял, что платить не будут напрямую в рублях, шантаж не прошел, и пришлось придумывать такой вариант. Или же сразу так придумали, просто хотели попугать-это вопрос. Скорее всего, конечно, 1 вариант, не рассчитывал, что все скажут "в рублях платить не будем."
И именно поэтому та же Финляндия еще думает, что делать. Потому что понимает, что моральные эмоции-это хорошо и правильно. НО если встанет промышленность, то откуда будут деньги эти эмоции поддерживать? Просто финский политик понимает, что если отрубят сразу газ и упадет промышленность, то ему придется думать, откуда взять деньги на пособия не только для своих финнов, но и для соседей эстонцев и латышей.

Atbildēt

Хм

08.04.2022. 08:55

»

Aģents 006. Tukšums. Egils Tukšums.

Ja ukraiņiem būtu šitāds prezidents, krievu tanki jau būtu ieņēmuši Berlīni


Вы путаете теплое с красным. Украинцы не за своего президента борятся. Это потом уже госпропоганда подтягивается "вот президент всех объединяет". ПОэтому и в Латвии было бы сопротивление. Ну и конечно, потом бы все говорили "вот же повезло стране с президентом". Точно так и во 2 мировой уже потом пропоганда подтягивала "советский народ сплотился вокруг Сталина, и активное сопротивление показало, что народ за советскую власть". Народ за свою землю. Ну и плюс своя власть, какая бы она не была ужасная, все равно своя.

Atbildēt

dirn uz pabalstiem subsiīdijām

08.04.2022. 07:52

mēs vēl dosim naudu dialekta izkopšanai un to apgūsim?????????????????????????PIĶ NADO MEŅŠE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

DOMĀJU, KA NESAPRATĪS

08.04.2022. 07:50

JA 30 G NAV SAPRATUŠI UN NEZIN VALSTS VAL0DU- TO SAUC PAR NEKAUNĪBU....mūsu mazajā valstītē divas valodas, viena dialekts-tā taču kaitnievcīab!!!!!!!!!! cik maksā valodas uzturēšana deviētie zin???............................puķinieši tie ir!!!!!!!!!!! pasaules naivie domāja, ka puķins sapratīs, nu kā? saprata?????????????????????? TIKAI NEDOT PABALSTUS UN SUBSĪDIJAS, NEĻAUT ZAGT, IEKASĒT NODOKĻUS>>>>>>>>>>>>>>>>>!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
katru mēnesi no krievijas 6000 nacistu Latvijā, prezdentam tas pofig??????????????????????????

Atbildēt

Okupantu naturalizētājs

08.04.2022. 00:38

»

jums nepaveicās

Ja ukraiņiem būtu šāds prezidents, krievu tankisti skatītos seriālu par karu savu tuvinieku klātbūtnē un savā mājvietā


Pilnīgi iespējams, ja jau šis pieintegrēja pusmiljonu krievu okupantus Latvijai, tad pieintegrētu arī visu krieviju pie Latvijas.

Atbildēt

Vaira Līķe

07.04.2022. 18:56

Latgales cilvēki ir pelnījuši dzīves labākos gadus pavadīt Minsteres vai Pionieru pils apartamentos.

Atbildēt

!

07.04.2022. 18:25

»

Arvids

Kad beidzot šis politiskais nīkulis krāmēs koferi atpakaļceļam uz Vāciju


vacija vins tikdaudz zagt ka mulku zeme latvija nevaretu !ari prieka meitas kucinas vacija un izraela maksa dargak neka latvija !

Atbildēt

jums nepaveicās

07.04.2022. 18:04

»

Aģents 006. Tukšums. Egils Tukšums.

Ja ukraiņiem būtu šitāds prezidents, krievu tanki jau būtu ieņēmuši Berlīni


Ja ukraiņiem būtu šāds prezidents, krievu tankisti skatītos seriālu par karu savu tuvinieku klātbūtnē un savā mājvietā.

Atbildēt

Aģents 006. Tukšums. Egils Tukšums.

07.04.2022. 17:51

Ja ukraiņiem būtu šitāds prezidents, krievu tanki jau būtu ieņēmuši Berlīni ...

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

07.04.2022. 17:47

Jā, jā, Latgale un Daugavpils Latvijai ir īpaša! Teritorija, kurā, lai varētu izdzīvot, katrs trešais ir spiests nodarboties ar kontrabasu.

Atbildēt

A4 lapa

07.04.2022. 15:49

»

nu

Levita runa laba. Kas te nepatīk


Protams, laba un vairāk nekā.

Atbildēt

nu

07.04.2022. 15:23

Levita runa laba. Kas te nepatīk?

Atbildēt

protams, vainīga propogandas televīzija...

07.04.2022. 14:36

»

Krievija - neizdevusies valsts, nabagi un dzērāji

Problēma ar Latgali ir 5. kolonna, kura sūkā savam Putleram neskatoties ne uz ko, pat ja pašus nobumbos kopā ar visiem citiem


AS "Latvijas gāze" analizē Krievijas paziņotās norēķinu metodes par gāzi maiņu no eiro uz rubļiem gan no juridiskā, gan arī no koncerna biznesa interešu viedokļa, teikts kompānijas paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".
Uzņēmums norāda, ka pirmšķietami šāda norēķinu kārtība formāli nepārkāpj sankciju režīmu un ir iespējama.
"Latvijas gāzei" ir noslēgts un spēkā esošs ilgtermiņa līgums par dabasgāzes piegādi līdz 2030.gadam ar Krievijas "Gazprom", kas paredz norēķinus par dabasgāzi eiro.
Atbilstoši izmaiņām Krievijas regulējumā no 2022.gada 1.aprīļa norēķini par dabasgāzes piegādēm, kas pēc 2022.gada 1.aprīļa tiek veiktas atbilstoši "Gazprom" ārējās tirdzniecības līgumiem par dabasgāzes piegādi ārvalstīs virknei valstu, veicami tikai un vienīgi Krievijas rubļos.
"Izvērtējot minētās norēķinu kārtības maiņas atbilstību iepriekš noteiktajam sankciju režīmam, pirmšķietami ir viedoklis, ka ŠĀDA NORĒĶINU KĀRTĪBA - KRIEVIJAS RUBĻOS - FORMĀLI NEPĀRKĀPJ SANKCIJU REŽĪMU UN IR IESPĒJAMA. Šobrīd "Latvijas gāze" turpina padziļināti analizēt piedāvātās norēķinu metodes maiņu gan no juridiskā viedokļa, gan no koncerna biznesa interešu viedokļa," teikts paziņojumā.
"Latvijas gāzes" valdes priekšsēdētājs Aigars Kalvītis atzīmē, ka "Latvijas gāzei"dabasgāzes krājumu apmērs krātuvē ir pietiekams, lai "Latvijas gāze" pildītu līgumsaistības pret mājsaimniecībām un citiem klientiem, piegādājot krātuvē iesūknēto dabasgāzi.
"Lēmums nesūknēt gāzi pa cauruļvadiem aprīlī tika pieņemts, ņemot vērā vēsturiski augstāko dabasgāzes cenu apjomu aprīlī, kas novestu pie nesamērīgi augstas dabasgāzes pārdošanas cenas mūsu klientiem un padarītu šādus piedāvājumus nekonkurētspējīgus," paziņojumā biržai skaidro A. Kalvītis. Viņš piebilst, ka "Latvijas gāze" turpina piegādāt dabasgāzi mājsaimniecībām un citiem klientiem atbilstoši noslēgto līgumu saistībām un līgumā paredzētajos termiņos un ir pilnībā gatava to darīt arī turpmāk.
Jau ziņots, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins ceturtdien, 31.marta, parakstīja dekrētu, kas paredz no piektdienas, 1.aprīļa, pieņemt samaksu par dabasgāzi no valstīm, kuras Krievija uzskata par nedraudzīgām, tikai rubļos.
Rietumvalstis iepriekš pauda, ka šāda prasība ir līgumu pārkāpums, tāpēc tās negatavojas par Krievijas gāzi maksāt rubļos.

(https://www.db.lv/zinas/barga-ziema-gazes-cena-varetu-sasniegt-jaunus-rekordus-505447)

Atbildēt

Fantastic films

07.04.2022. 14:09

Ja lielpolitiķis runā pilnīgu fantastiku, tad viņš šajos laikos ir progresīvs, vai kā ???

Atbildēt

Krievija - neizdevusies valsts, nabagi un dzērāji

07.04.2022. 13:32

Problēma ar Latgali ir 5. kolonna, kura sūkā savam Putleram neskatoties ne uz ko, pat ja pašus nobumbos kopā ar visiem citiem.
Būtu vismaz izlīduši no saviem propagandas kanāliem un salīdzinājuši informāciju no vairākiem avotiem.

Atbildēt

savādāk tikai pabalsti kuri jālūdz

07.04.2022. 13:16

»

ss

Latgale Latvijas patriotiem ir vajadzīga vienīgi tamdēl, lai varētu pār latgaliešu galvām mēslu spaiņus liet, visādi citādi nevieman par to nav daļas


Latgalē, ja ir vēlēšanās dzīvot, nevis izdzīvot, ir jābūt saviem cilvēkiem valsts struktūrās ,kuri piesegs un parādīs ko un kā zagt un cik daudz.

Atbildēt

ss

07.04.2022. 13:00

Latgale Latvijas patriotiem ir vajadzīga vienīgi tamdēl, lai varētu pār latgaliešu galvām mēslu spaiņus liet, visādi citādi nevieman par to nav daļas.

Atbildēt

tukša ironija virsrakstā

07.04.2022. 12:36

Par "politisko nāciju"jau gadiem ilgi vāvuļo visas koaļīcijas,izņemot NA.Prezidents nemaz nedrīkst runāt pretī.Viņam jāpauž nevis savs personiskais,bet koalīcijas vairākuma viedoklis.Tāda ir tā kārtība,un nevajag izlikties,ka tas nav zināms.

Atbildēt

Žulis

07.04.2022. 11:00

Riebjās to muldējumu lasīt. Par nāciju sauc tautu, kurai ir sava valsts. Izņēmums ir valstsnācija. Tāda pastāv ASV, kur iedzīvotāji ir dažādu tautību ieceļotāji, kas kopā dzīvojot gadsimtu gaitā ieguvuši vienotai tautai līdzīgas pazīmes. Tāds politiskas nācijas jēdzins ir absurds. Tad jau tik pat labi var atvasināt citas nācijas pēc to profesionālās piederības - galdnieku nācija, frizieru nācija, mediķu nācija, skolotāju nācija, asenizatoru nācija....

Atbildēt

Arvids

07.04.2022. 10:55

Kad beidzot šis politiskais nīkulis krāmēs koferi atpakaļceļam uz Vāciju?

Atbildēt

Kaža

07.04.2022. 10:54

Nez kāpēc ilgos,godīgā darbā iegūto invaliditati valstī uzskata par noziegumu pret valsti un darba invalīdus jau ilgus gadus neārstē,bet dažnedažādi par tiem izņirgājās liedzot ārstēšanu,regulāru medicīnisko izmeklēšanu,jebkādu atbalstu,kas ir cinisks un klajš cilvēktiesību pārkāpums izmantojot cilvēku vecumu un arodslimības sekas.Cilvēkiem,kuri ir pieļāvuši šādu attieksmi,nav nekādu tiesību saukt sevi par demokrātiem un brīvības aizstāvjiem,bet ir iekļaujami putinistu sarakstos.

Atbildēt

pasaki pats,ja tik gudrs,ņirdzēj

07.04.2022. 10:47

Vācieties taču beidzot prom!

Atbildēt

Piekrītu

07.04.2022. 10:41

»

kaķa smiekli

Tagad taču vissvarīgākais esot Ukrainas pase, vienalga, kas un no kurienes ierodas - welcom Latvijā...


Un interesantākais ir tas ka 2 mēnešus atpakaļ Latvijā nebija naudas saviem cilvēkiem, bija pat jāpadzen no darba, lai neapgrūtinātu tikai slimnīcas, bet šodien varam uzņemt tūkstošiem bēgļu, nodrošinot visus pabalstus, medicīnu, izglītību utt. Latvijas parāds ir jau 15 miljardi, savējie dzīvo bez darba un nabadzībā, bet tas vairs nav aktuāli un ir aizmirsts. Nožēlojama liekulība.....

Atbildēt

smaids

07.04.2022. 10:16

Latvija ir grīdas lupata, kur kājas slauka ASV un ES deģenerāti!

Atbildēt

kaķa smiekli

07.04.2022. 10:00

»

paskaidrojiet lūdzu bez lamām

Vakar redzēju interesantu pārdomu tematu priekš sevis. Vienā no Latvijas-Krievijas robežpārejas punktiem , Latvijas teritorijā ienāca Ukraiņu bēgļu grupa. Tā kā dzīvoju Latvijas informatīvajā telpā, kura Krievijas iedzīvotājus atspoguļo ne ļoti labus, rodas jautājums, Ukraiņi ieradās no Krievijas teritorijas...


Tagad taču vissvarīgākais esot Ukrainas pase, vienalga, kas un no kurienes ierodas - welcom Latvijā.
Ja jau par bēgļiem - bija īss video, kur kāda ukraiņu jauniete, turēja rokā saņemtās eiro naudas, pārskaitīja un teica - Slava Ukraine. Ievērojiet, nevis paldies Latvijai, bet tikai tas sauklis, bez kura laikam drīz mūsu politiķi vārdu nevarēs pateikt.
Savelciet jostas, latvieši, jums būs daudz slavētāju jāpabaro un jāizmitina.

Atbildēt

noteikti ne bidla

07.04.2022. 09:47

»

Vienkārši

Jūda


bidlām kreņķis

Atbildēt

varjags krievs???????????????

07.04.2022. 09:43

»

stulbenim un vēstures viltotājam

Tajā ģerbonī Krāslavā ir nevis vikingi, bet krievu varjagi


velti nest gaismu lotgolai...nekad vairs , nodzerti

Atbildēt

paskaidrojiet lūdzu bez lamām

07.04.2022. 09:42

Vakar redzēju interesantu pārdomu tematu priekš sevis. Vienā no Latvijas-Krievijas robežpārejas punktiem , Latvijas teritorijā ienāca Ukraiņu bēgļu grupa. Tā kā dzīvoju Latvijas informatīvajā telpā, kura Krievijas iedzīvotājus atspoguļo ne ļoti labus, rodas jautājums, Ukraiņi ieradās no Krievijas teritorijas un Krievijas robežsardze un viņu muita viņus ielaida Latvijas teritorijā. Kā tas iespējams? Un Levita runa par dzelzs aizkariem uz robežas ar Krieviju.

Atbildēt

stulbenim un vēstures viltotājam

07.04.2022. 09:35

Tajā ģerbonī Krāslavā ir nevis vikingi, bet krievu varjagi.

Atbildēt

!

07.04.2022. 09:34

»

Bučas feiks

ANO informācijai neseko prezidents.Ukraiņi ar savu Buču ir izgāzušies. Pat feikus nemāk uztaisīt. Bet informatīvo karu Rietumi novada spīdoši.\kaut gan tas nekādi nerisina jautājumu par to , ko ēdīsim rudenī.Līdz tādiem sīkumiem mūsu prezidents nenolaižas


Krievija ar Baltkrieviju nav nekādas sankcijas pret Latvijas ekonomiku pieņēmušas! Ku viņš muld! Tās Rietumu sankcijas pret KF, Baltkrieviju bendē mūsu ekonomiku! To jau prezidentam gan vajadzētu zināt.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

FotoJampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt šis temats uzkrita tik pēkšņi kā šīs nedēļas sniegs, un kopīgā histērija ap šo visu savācās vienkop tik lielā intensitātē, ka vienā brīdī varēja arī aizmirst, ka tā nav pēdējā problēma, kas mums valstī jāatrisina.
Lasīt visu...

21

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

FotoVēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) skandālā un to. kā jūtas studenti un arī nesenie/senie katedras absolventi
Lasīt visu...

21

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

FotoDrošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to, ka pēc kara sākuma Krievijas izlūkošanas un hibrīdoperāciju mērogs Eiropā ir krasi pieaudzis, ieskaitot operācijas, kuru agresivitāte ziņā pārspēj aukstā kara līmeni, - tādas kā sabotāžas, fiziskas provokācijas un tamlīdzīgi.
Lasīt visu...

21

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

FotoDeklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan tas saskan ar to, ka Ukraina pati joprojām saņem naudu no Krievijas un ļauj Krievijai transportēt gāzi caur Ukrainas teritoriju, bet neviens latvju bāleliņš par to pat nav iepīkstējies ES parlamentā?
Lasīt visu...

21

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

FotoAtsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!" vietnē, informēju, ka saskaņā ar spēkā esošo likumu algu publiskošanas lietā Saeimas deputāti rāda priekšzīmi un Saeima Ģirta Valda Kristovska kā tautas priekšstāvja atlīdzību - tāpat kā visu citu tautas priekšstāvju Saeimā atlīdzības - publicē katru mēnesi internetā.
Lasīt visu...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...