Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ludzas Zemes paziņojums

26.01.2018. 05:28

Ludzas Zeme ir pamanījusi, ka mūsu facebook mājaslapā par aktīvu balsotāju ir kļuvis Latgales tiesas apgabala prokuratūras virsprokurors Andris Gusarovs, kurš ir figurējis dažos Ludzas Zemes publicētajos materiālos. Vismaz aktivitātes facebook vietnē veiktas no viņa profila. Redakcija izsaka cerību, ka šīs vairākkārtējās un recidīvās darbības nav saistītas ar to, ka virsprokurors meklē iespēju safabricēt pret Ludzas Zemi un tās galveno redaktori, kā to darījuši viņa kolēģi, kārtējo krimināllietu. Tāpat gribas cerēt, ka virsprokuroram nav plānos īstenot kādu daudz bīstamāku akciju...Interesanti, vai virsprokurors Gusarovs gadījumā nezina, kas nodedzināja žurnālistes Anitas Daukštes māju? Kurš bija pasūtītājs? Nu īpaši pēc L. Linužas skaļi izskanējušajiem un plašu auditoriju sasniegušajiem rakstiem par Latgales prokuroru saistību ar kontrabandas mafiju? Šķiet, ka Gusarova balsojumi par agresīviem un draudīgiem, pret Ludzas Zemi vērstiem komentāriem paaugstina ticamības pakāpi par lietu fabricēšanu, nelikumībām un neobjektivitāti no prokuroru puses pret redakcijas darbiniekiem. Likumsargājošajām iestādēm šis fakts būtu jāpārbauda un jāizdara slēdzieni. Gusarova balsojumi saglabāti skrīnšotos, tāpēc uzlauzt kārtējo reizi paroles jēgas nav. Arī kādu biedēt vai rīkoties vēl agresīvāk, šķiet, ir par vēlu. Kā saka Strīķe, ar kuru mēs konsultējāmies, kādu neitralizēt ir jēga tikmēr, kamēr tas kāds klusē. Mēs neklusējam.

Atbildēt

domas

13.01.2018. 18:12

»

Lelde

Uzskatu ka žurnalistiem ir nepieciešama profesionālā psihiatriskā palidzība. Ta tiešam ir neiroze. Par kādu patiesību jūs cinijāties? Sakiet,kam tie murgi interese? Vecenem uz soliņa papļapat? Un arī uzskatu,ka tomēr žurnalistam jābūt izglitotam jusu raksti - 16 gadiga pusaudža stasti...


Anitai ar psihi viss labi. Savu maju vinja nav dedzinajusi. Tas ir absurds pilnigs. Ja kadam anita liekas divaina,tad tas ta ir tada mera,ka vinai nav bail. Vina gatava visu zaudet tapec ari vareja ta rakstit un risket. Kur vinai ta drosme? vina tic dievam un praktize reiki. Tur to speku ari rod.

Atbildēt

Lelde

13.01.2018. 09:09

Uzskatu ka žurnalistiem ir nepieciešama profesionālā psihiatriskā palidzība. Ta tiešam ir neiroze. Par kādu patiesību jūs cinijāties? Sakiet,kam tie murgi interese? Vecenem uz soliņa papļapat? Un arī uzskatu,ka tomēr žurnalistam jābūt izglitotam jusu raksti - 16 gadiga pusaudža stasti

Atbildēt

LASITĀJAM

13.01.2018. 00:43

»

lasītājs

Ak, jūs, nabaga aitiņas, Linuža un Daukšta, vai varbūt tomēr fejas, elfi, vai kādi citi pasaku tēli....viss ko jūs rakstāt taču ir sadaļā Pasakas


lasi godājamais lasītajs pasakas,te nav ko jums darīt,Taisnība tik un tā uzvarēs,lai vai ko ,kāds raksta,un Anita atdzims,kā fēnikss,jo diez vai kāds no tam aprindām uzdrošināsies vel,ko.šis gadijums parādīja,kas notiek Latgale,visi zin,tik visi klusē.
TAUTA AR ANITU!

Atbildēt

KO DOMĀJAT

12.01.2018. 23:57

»

paldies

Paldies par atbalstu! Tas dod spēku izturēt! Laima


Vajadzetu atvert kontu,lai varam palidzet Anitai,jo kā ne kā nodega mājas.

Atbildēt

pilsonis

12.01.2018. 23:50

Izsaku atbalstu Jums, Laima, un Ludzas Zemei. Diemžēl pie mums nav pilsoniska sabiedrība, bet ir mietpilsoņi un nepilsoņi.

Atbildēt

mjaa

12.01.2018. 23:13

»

es

Es zinu kur Jums var palīdzēt, Daugavpils psihiatriskajā slimnīcā


vai jūs tur esat jau pabijis,nu izskatas

Atbildēt

Ludzas Zemes paziņojums

11.01.2018. 17:21

»

idiņš

Zivs pūst no galvas.Godīgie juristi,apvienojaties, ja Jums ir pilsoniskais gods, uzsākat krimināllietu pet NA ilggadējo ministru, kas uztur, lobē un ar savu darbību gādā par visu to, kas jums ir labāk zināms, jo smirdēt sāk arvien vairāk


Šodien Ludzas Zemes žurnālistei Anitai Daukštei, kas rakstījusi par kontrabandu un ar kuru tiesājas Rēzeknes prokurore un Ludzas kriminālpolicijas priekšnieks līdz pamatiem nodegusi dzimtas māja. Krāsns nav bijusi iekurināta, bet elektroinstalācija mainīta pirms gada. Ludzas Zemes redakcija paziņo, ka saskata saistību starp rakstiem, kas publiskoti pietiek.com un staro šo notikumu!

Atbildēt

idiņš

11.01.2018. 13:17

Zivs pūst no galvas.Godīgie juristi,apvienojaties, ja Jums ir pilsoniskais gods, uzsākat krimināllietu pet NA ilggadējo ministru, kas uztur, lobē un ar savu darbību gādā par visu to, kas jums ir labāk zināms, jo smirdēt sāk arvien vairāk.

Atbildēt

Laimai-pamela

10.01.2018. 23:50

»

paldies

Paldies par atbalstu! Tas dod spēku izturēt! Laima


Vai jums ir brālis Andris un tēvs bija koloza vai sovoza priekšsēdētājs?

Atbildēt

to Izidoram

10.01.2018. 23:47

»

Izidors

pamelo,nav ko stostjāt Andersana posokis


Grūti saprast jūsu rakstīto.Tikai pat pēc VIENA teikuma var secināt vai nu jūs tik glups,ka nesapratāt rakstīto vai drīzāk nekad neesat lasījis nevienu ne Anders-a-na ,bet Andersena! pasaku,jo tur nekas nav rakstīts par to kas ir komentārā.Izdomājiet kaut ko jēdzīgāku ~!!Stulbums nav ārstejams!Bet cepuri nost cien,Linužas priekšā!Tā turpināt!

Atbildēt

Skandalozais Riepu Austris

10.01.2018. 02:23

Tik ilgi, kamēr Likumu traktēs VDK. Un Saeimā būs korupcija rezultāts ir tik neticams kā dzīva brīvvalsts..
Mēs dzìvojam zem Augstākā psrs atraugu līmeņa... kad to izsakauďīs... korupcija samazināaies par 60 %

Atbildēt

pamela

10.01.2018. 00:51

Cien.Linužas k-dze,esmu 100% jūsu piekritēja un atbalstītāja,JO mums ir "tiesiskas"valsts subprodukts.Mums tās vienkārši NAV!!To pierāda gan Rīdzenes sarunu Sudrabas aizstāvju turpinājums,gan VDK maisu atvēršanas lieta,gan OIK ,gan veselības 200 milj.,gan LV gāzes lieta utt.Deput.Urbis jau 90-tajos gados par komsomola un kontrobandas naudu uzcēla pili apmēram par 2 milj.Ls.Kaut ko drusku pārbaudīja,konstatēja,ka tā pils ir viņa māsai,kura strādāja par med.māsu uttKUR trīs "A "ņēma miljonus,ja mēs visi vienādi pliki izlīdām no PSRS?Valstī ir mainījies zagļu- bagātnieku skaits,bet nekas vairāk,jo pārejo piesedzam ar ES un NATO.Citādi sen būtu "Latvija naša"!Valsts TIESISKAS kā tādas nav ,IR ČOMU būšana.Nosauciet man vienu nozari kur nezagtu,bet kura strādātu pēc likumiem un tikumiem.CIK ir izzagta ES fondu nauda?Pat prezidenta Bērziņa "Kājiņām".Varētu sarakstītb kopotos rakstus par notiekošo valstī,BET ko tas dos un kas to visu mainīs?Sūtiet faktus ārpus Latvijas,jo te VISS NOGRIMS !!
Vēlu veiksmi,NEKLUSĒJIET!Arī par Bartašu paldies,bet žēl,ka bez reakcijas.

Atbildēt

Info no patiesa avota

09.01.2018. 16:20

Uzlauzts galv. red. e pasts pec PIETIEK publikācijas. Prokuratūrai un kontrabandistiem naktis bez miega?

Atbildēt

Jums noteikti tur ir sakari

09.01.2018. 14:50

»

es

Es zinu kur Jums var palīdzēt, Daugavpils psihiatriskajā slimnīcā


Par daugavpils policijas vadibu dzirdets daudz... pirms kada laika divi policijas spices cilveki tika notiesati. Latgales parvalde ar kadru tiribu neizcelas. Apkaroja organizetos noziegumus kamer pasi iesedas. Zel tikai noziedzniekus amatos reti sedina

Atbildēt

es

09.01.2018. 12:12

Es zinu kur Jums var palīdzēt, Daugavpils psihiatriskajā slimnīcā.

Atbildēt

vins taids

08.01.2018. 23:57

turīs, muos...

Atbildēt

ALDA

08.01.2018. 22:29

»

juris

Ne jau par velti Latviju tautā dēvē par mafijas zemi.Piemēri tālu nav jāmeklē


Pilnīgi piekrītu. Virs Zemes nav taisnības, dūrei tik spēks, tā sacīja Jaunlatvieši. Šobrīd ar tā saukto "trešo kāju" - tiesu varu ir galīgā purvā!Un viņi laikam domā, ka nav Dieva tiesas....Viss ir čomu līmenī... Tik mazā un korumpētā valstiņā, kur viens otram ir kursa biedri vai klasesbiedri, nekas labāks nebūs...Ir izjusts uz savas ādas

Atbildēt

juris

08.01.2018. 17:30

Ne jau par velti Latviju tautā dēvē par mafijas zemi.Piemēri tālu nav jāmeklē.

Atbildēt

Uldis

08.01.2018. 15:12

»

ja

Var vien piekrist


Pēdējo 6 gadu laikā valstij nozagtie miljardi ir cieši saistīti ar čekas maisu sargātājiem, krievu bandītu lobiju, uzturēšanas atļauju dalītājiem un sodomijas sludinātājiem.
Ak jā, vēl ir vecā "Rīdzenes sarunu" zupa, kas jāizbaro spriest nespējīgiem.

Atbildēt

Uldis

08.01.2018. 12:53

»

Kh

Veca zinja. Pirms musu eras


Saknes joprojām nav izravētas.

Atbildēt

Uldis

08.01.2018. 12:06

Zilupes mērs izstājies no 'Saskaņas centra' un plāno pievienoties 'Vienotībai'
http://www.delfi.lv/news/saeimas-velesanas/zinas/zilupes-mers-izstajies-no-saskanas-centra-un-plano-pievienoties-vienotibai-vesta-ltv.d?id=44975034

Atbildēt

!

08.01.2018. 09:40

Nolīdziniet cigarešu cenu ar Krieviju un Baltkrieviju un kontrabandas problēmas uzreiz atkritīs.Iedomājieties,cik struktūrās nepaliks darba.


Atbildēt

noslēpumainā Natālija G.

08.01.2018. 08:03

...ar A. Daukšti tiesājas Rēzeknes prokurore Natālija G. ...

Atbildēt

Karote

08.01.2018. 06:29

Tā gan! Ikgadus, pēc EU pētijuma,Latvijai nospertie miljardi, izrādās nav arī/ pat nekāda vietējo mediju uzmanības vērta ziņa.Paslīdējis kautkā garām...Ērtāk, drošāk rezonēt par gaidāmajām vēlēšanām, čekas maisiem, krievu briesmām, utt. Kas nozīmē, ka nav it nekādas brīvās, tiesiskās Latvijas, ir vien postkomuņaku,ex komjaunatnes aktīvistu,un vnk krimiķu kopīgi veikli uzcepta varas sistēma. Ar visu izrietošo. Būtībā tikpat amorāla,kropla kā Putina Ru. Savējiem susuriem- visu, pārējiem pamuļķiem pilsoņiem - biedēšanu un pasaciņas.

Atbildēt

pareizais

08.01.2018. 03:57

Šī valsts nekad nebūs tiesiska, jo likumus raksta gandrīz katra kuharka!

Atbildēt

Diemžēl

08.01.2018. 01:13

Latvijas ir viens vien organizētās noziedzības bastions - kur tik veries, beztiesiskums. Ierēdņi ne par ko neatbild un neko nerisina, ja sūdzies.

Mēs kādreiz uzrakstījām KNABAM, bija Vilnītis, sūdzību - informāciju, ka vienā pašvaldības saimniecībā slēgts līgums par advokāta pakalpojumiem 10 000 gadā vai tml,bet šis advokāts pat kāju nebijs spēris iestādē, visu darīja pašmājas juristi. Naudiņu izņem un sadala. To varēja vieg;li konstatēt, ka iest'/adē nav neviena advokāta darba, pakalpojuma. Un kas notika?

KNABs ierosina lietu tajā vidē, kur strādāju un sākas vajāšana. Tika safabricēta lieta un ātri vien jau tiesā. Tiesāja daudzus gadus, vajāja ar tiesu, ar izmeklēšanu, ar pasūdzībām. Un beidzots, pēc vairākiem gadiem tika panākta taisnība. Pieci, sešu gadu vajāšanas laikā atņēma apszūdzētajiem pus veselības.

Nolādēta ir '\si valsts, kas tajā darās.

Boņuks: zagļi, zagļi, zagļi.

Tas pats notiek pret Ludzs Zemi. Un pareizi dara, ka sūdzas ārvalstīm.

IESAKU sūdzēties ROMAS PĀVESTAM un lūgt palīdzību, lūgt palīdzību katoļu, luterāņu draudzes baznīcu galvām. Lai ierosina vēl vairāk krimināllietu par nomelnošanu.

Latvgijā kā korumpants, tā Austrijā ārstējas uz mūžu. Kur Kargins par bankas novešanu līdz bankrotam. Ak, jā tur strādāja daudzi atlaistie prokurori un pat bijušais ģenerālprokurors.

Kā korumpants, tā drošibas nauda. kur Stabiņa, kur VIDa priekšniece, kur dzelzceļa šefs, kur citi, kur oligarhu lietas?

RE kā, Maksātnespējas krāpniekus, korumpantus apcietināja, ck strauji virzās lieta, bet visi pārējie korumpanti, kuri bija aizturēti, brīvībā, lembergs brīvībā un pat vada valsts rebes.

Atbildēt

lontonpārim

08.01.2018. 00:34

»

lasītājs

Ak, jūs, nabaga aitiņas, Linuža un Daukšta, vai varbūt tomēr fejas, elfi, vai kādi citi pasaku tēli....viss ko jūs rakstāt taču ir sadaļā Pasakas


paldies, Lontona kundze! Vai tik neesat sieva tam Lontonam, kurš zvetēja puisi Leo Samoilovu? Un Ludzas Zeme par jūsu jauko vīru uzrakstīja? Nav brīnums, ka jums nepatīk A. Daukštes drosmīgās publikācijas.

Atbildēt

jurists

07.01.2018. 23:40

Šādā pat stilā strādā Vidzemes priekšpilsētas prokurore D. Lapinska, virzīja safabricētu krim. lietu ar vēja ātrumu prom uz Vidzemes priekšpilsētas tiesu, kur lieta anonāca pie tiesneses I. Strodes, kura ar vēja ātrumos grib izskatīt lietu, tiesnese tiesas sēdēs uzvedās kā prokurore, atklāti slēpj prokurores D. Lapinskas amata noziegumu, rupji pārkāpj krimināllikuma normas un kriminālprocesa normas un, kā saka, ieput man, es tak esmu tiesnese, cik zināms, tad i. strode, tiešām ir kauns rakstīt ar lielo brutu, šis tiesneses ineciāļus, ir strādājusi par pašvaldības policistu, tad man ir ieteikums i,. strodei atgriezties sev mīļajā profesija, jo tā viņai piestāv vairāk, bet ne tiesneša amats.

Atbildēt

reptilis

07.01.2018. 23:39

Skumji:(((

Atbildēt

nemels niekus

07.01.2018. 22:55

»

Cinismam nav robežu

Ludzas zeme tas ir vāks viens vienīgs savu ibiznesa interešu projekts jūs varbūt neticēsiet bet taisnības un objektivitātes Ludza Z pat smakas nav,vienas izdomātas savas fantāzijas tēli īstie visu pārējo piezīmēsim tāds princips viņiem,un pats galvenais reālie noziedznieki pasūta rakstus Ldz zemē ,kā...


Kononovu Ludzas Zeme intervēja bez kaut kādas materiālas atlīdzības, vienkārši žurnālisti tic šim cilvēkam vairāk nekā noziedzniekiem ar varu amatos... Viņš ziedojis naudu slimajiem, baznīcai, uzdāvinājis vienam invalīdam dzīvokli... Viņš daudz zina. Bet viņam piešuj lietas, ko viņš nav darījis. Tas ir skaidrs. Liscova slepkava (VID vadītājs Ludzā) tā arī nav atrasts, bet visu sakabināja Kononovam. Tagad man nav šaubu, ka jebko jebkam dusmīgi prokurori var piešūt

Atbildēt

es

07.01.2018. 22:51

»

???

Katrs vērtē Ludzas zemē rakstīto pēc sava skata punkta un informācijas, kas ir viņa rīcībā. Tāpēc katram savs viedoklis ir vai nav objektīva Ludzas zeme


Kāpēc žurnālistiem iestāstīs, ka jābūt objektīvam? Varbūt jābūt ar pilsonisko nostāju? Drosmīgam?

Atbildēt

Cinismam nav robežu

07.01.2018. 22:41

Ludzas zeme tas ir vāks viens vienīgs savu ibiznesa interešu projekts jūs varbūt neticēsiet bet taisnības un objektivitātes Ludza Z pat smakas nav,vienas izdomātas savas fantāzijas tēli īstie visu pārējo piezīmēsim tāds princips viņiem,un pats galvenais reālie noziedznieki pasūta rakstus Ldz zemē ,kā piemēram kononovs no Kārsavas

Atbildēt

Valsts zemes dienests

07.01.2018. 22:10

»

Lauķis

Tā tiešām ir taisnība. Arī Rīgas Būvvaldē, vircainajā kantorī, ja esi ar viņiem administratīvi kaut reizi tiesājies - tad tevi izdancinās līdz pēdējam, līdz totālam riebumam uz būvvaldi iet, un kaut ko sakarā ar būvniecību vispār darīt...


ar pašvaldībām politiski ir uz vienu roku. Viss, pilnīgi viss sakārtots tā, arī likumdošanā, lai nekas nevarētu attīstīties. Jo tā ir mazāk darba VZD un pašvaldībām. Birokrātija liek maksāt un maksāt par visu. Kad jau nonāc kaut cik sakārtojot savus jautājumus, tiek izmainīta likumdošana, lai atkal var iekasēt. Tagad jau tiek analizēts, kā pacelt NIN ar 2020. gadu, kad LV nesaņems Eiropas naudu, bet tai pašai būs jāmaksā. Politiķi tikām, to zinot, publiku maldina ar runām, ka LV jābūt ar ES kodola valstīm. NIN pieaugums būs katrofa daudziem. Daudzi nespēs to samaksāt un pašvaldības īpašumus atsavinās.

Atbildēt

Lauķis

07.01.2018. 22:02

»

taisnība

Domāju, ka tā ir visas Latvijas un sistēmu problēma. Tas pats notiek arī citur, bet kam par korupciju tiesībsargājošās iestādēs sūdzēties,ja pats paliec par muļķi, Tevi izsmej un ''smalkā'' viedā atriebjas. Šajā valstī to var izmainīt tikai radikālas pārmaiņas. Nu sakiet, kam sūdzēties, lai pēc tam ...


Tā tiešām ir taisnība. Arī Rīgas Būvvaldē, vircainajā kantorī, ja esi ar viņiem administratīvi kaut reizi tiesājies - tad tevi izdancinās līdz pēdējam, līdz totālam riebumam uz būvvaldi iet, un kaut ko sakarā ar būvniecību vispār darīt.
Un arī! vari iet pie jebkura priekšnieka, vai puspriekšnieka, tas ir bezjēgā nosists laiks.
Tāpēc jau tā saimnieciskā darbība lēnām pamazām apstājas, un RD jāceļ nodokļi NĪN, jāmanipulē ar deklarēšanos. Tikai,lai kaut kā izspiestu no īpašniekiem vairāk naudas maksājumos, jo saimnieciskā darbība nenovēršami iet uz grunti. Un arī likumdevēji pieliek savu "dāsno"" roku, tad kur liksies? Jābrauc ir vien prom,ja jau tik slikts un dumjš esi šeit.

Atbildēt

lasītājs

07.01.2018. 21:54

Ak, jūs, nabaga aitiņas, Linuža un Daukšta, vai varbūt tomēr fejas, elfi, vai kādi citi pasaku tēli....viss ko jūs rakstāt taču ir sadaļā Pasakas....

Atbildēt

taisnība

07.01.2018. 21:26

Domāju, ka tā ir visas Latvijas un sistēmu problēma. Tas pats notiek arī citur, bet kam par korupciju tiesībsargājošās iestādēs sūdzēties,ja pats paliec par muļķi, Tevi izsmej un ''smalkā'' viedā atriebjas. Šajā valstī to var izmainīt tikai radikālas pārmaiņas. Nu sakiet, kam sūdzēties, lai pēc tam pašu nepataisītu par vainīgu!?

Atbildēt

Tā Latvijā ir parasta prakse,

07.01.2018. 21:25

»

%%%

c kritisku rakstu sērijas neapskaužamā situācijā nonācis reģionālais laikraksts “Ludzas Zeme” (“LZ”). Pavasarī laikraksts publicēja vairāku rakstu sēriju par zvērinātas advokātes Veras Lipskas darbību, kura vienlaikus ir gan Kārsavas novada domes juriste gan privāta advokāte. Laikraksts bija saņēmis...


kad pašvaldība noalgo juristu, audzējot pašvaldības vadītāja popularitāti, bezmaksas konsultācijām iedzīvotājiem. Tā cilvēks atnāk pie konsultanta domē, ja sūdzas par pašvaldību, konsultācijas ved pretējā virzienā, nevis uz taisnīgu strīda risināšanu, par ko jurists saņem algu. Ja jautājums neattiecas uz pašvaldību, tad cilvēks nonāk jurista kantorī uz konsultāciju.

Pamatā tā ir korupcija, bet pierādīt to grūti, jo katras konsultācijas priekšmets ir sensitīvs pat no personu datu aizsardzības viedokļa.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...