Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vai

17.04.2024. 13:14

»

Daudz jautrāki ir stāsti про убийц Бункуса. Īsts šedevs ir šis


vecie policisti smējās un vēderi sāpēja, ka nedabūja kukuli? Taču visiem zināma patiesība, 90tie un vēl pāris desmitgades daudzi no viņiem bija rokurokā ar bandjugāniem.Tāpēc jau māc histērija.Lai tik smejās, jo visgardāk smejas tas, kurš...

Atbildēt

Atis Priedītis

16.04.2024. 19:12

Tikko kļuva zināms, ka es ar savu dziesmu "Aleksandra Čaka motīvs" esmu iekļuvis Radio SWH raidījuma Priekšnams aptaujas 1.vietā. Dziesmu dzied Anita Zambare un Aigars Kručs. Paldies visiem, kuri mūs klausās un atbalsta.

Atbildēt

Veltījums radio vadonei Braunai

16.04.2024. 17:26

Кто сказал, что Сталин умер
Я вчера его видал
С голой жопой, в красной шляпе
Коммунизм он догонял.

Atbildēt

Kaut kā tie hehes pļutkineni aizdomīgi sakrīt ar jaunu viedokļu / komentāru publikāciju parādīšanos

16.04.2024. 16:33

»

hehe

Klāt arī pļutkinens. Pat Lapsas uzrunu portāls nenosargāja


Viss ir vienkārši - tas tā ir ienācies tāpēc, ka pļutkinenei hehei nekas cits nav uzdots / pavēlēts darīt, kā tikai izpildīties kā tipiskai deģenerātei pļutkinenei hehei, tradicionāli tizli kretīniski reaģējot uz norādīto (pasūtīto, pa lēto apmaksāto) konkrētu viedokļu publiskošanu.

Protams, ka tas ir nožēlojami necilvēcīgi truli, jebkuru normālu cilvēku cieņu pazemojoši un neizmaināmi apkaunojoši, BET - tas attiecas tikai uz normāliem cilvēkiem, ar ko pļutkinenei hehei (un taml. deģenerātiem zombijtroļļiem) NAV nekāda sakara, absolūti.

P.S. Aktuāls citāts ( iz "O.M.© aŗChīva" ):

...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuridiza to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----
Ir sacīts: "Kad galīgi nav ko darīt, suns tup uz *irsas un laiza sev *autus." ;)

Kad garlaicība 'gruzī' sētas kranci,
Kurš kaulu nopelna ar "ķēdes šanci",
Uz svešiem "objektiem" pa glupo rejot ~
Šim "statuss" neļauj "plezīrtūrēs" klejot:
Uz ...(astes) lopiņš krīt pie dzimtās būdas,
Un - diskomfortā nestreso, ne sū#a,
Par to, ka putekļiem un ...(šmucēm) klāti,
Šim ...(dziedzeri), ko laiza "delikāti"...

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

patiesībā

16.04.2024. 16:30

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

:)

16.04.2024. 16:26

»

👍300h

Pareizi, tikai viņš to nesaprot


Visiem nav dots.

Atbildēt

nu nu

16.04.2024. 16:13

»

?!

ukra nosaukto aknu desu,ĶĪNAS TAUTAS REPUBLIKAS


Feodāļi, kas jūs, visu nicināmo smirdīgo bidlomasu, nežēlīgi drāž visos caurumos, uz "gejropu" ir avakuējuši savas ģimenes un kapitālus un savus bērnus sūta skolās, kur neliek maršēt, kur nemāca izjaukt un salikt kalašņikovu, kur tos neapgrābsta blusaini popi: alkaši un pederasti, lai viņu bērni nelīdzinātos jums.

Atbildēt

nu nē

16.04.2024. 16:08

»

beidzam par politiku te lamāties!

Vai šī skaistā ukru cūciņa bildē ir nosūtīta Zeļenska kungam uz Ukrainu? Viņš atpazina sevi


Zeļenska kungs noteikti neizskatās pēc asinskāras krievu cūkas, tās var sajaukt ja nu vienīgi ar čurkām: osetīniem un abhāziem.

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

16.04.2024. 15:59

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

Rinkevičs: tas dzejolis nav par mani?

16.04.2024. 15:39

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ir “balts un pūkains” kustonis,
Ne tŗekni stŗebjošs SILES lops!

Atbildēt

hehe

16.04.2024. 15:22

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Klāt arī pļutkinens. Pat Lapsas uzrunu portāls nenosargāja.

Atbildēt

bez naida un politikas

16.04.2024. 15:21

»

beidzam par politiku te lamāties!

Vai šī skaistā ukru cūciņa bildē ir nosūtīta Zeļenska kungam uz Ukrainu? Viņš atpazina sevi


Zeļu ļoti iedvesmojusi ši bilde! Izdevās varens kontrnastups pampēros!

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

16.04.2024. 15:14

»

Rudens

Piekrītu. Mediji kļuvuši par mūsu neatkarīgās, nacionālās valsts ienaidniekiem


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Un, arī: "Kritikas (jebkādas, t.sk. arī satīras, ironijas, sarkasma un taml. radošu izpausmju) totalitāri agresīva ierobežošana vai pat lop!ski tŗula iznīcināšana (cita starpā – tieši tāpat, kā objektīvas un taml. "veselīgas" PAŠkritikas deficīts) neizbēgami noved pie tā, ka VISS kritikā aktualizētais izpildās daudz ātrāk, graujošāk, apjomīgāk, "iekļaujošāk" un taml. pamatīgāk."

Savukārt, kā zināms: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezceŗīgi muļķi nemācās VISPĀR."

-----------

Mediju ziņa (2014. gads): "Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (...) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais "mundieris", bet arī visas valsts reputācija." ... ( apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, aktuālā publikācija "Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?" )
-------

"M.U.Ļ.Ķ.U Zemē - TĀ vi’š i’!..."
( ...[p]ar MZ SILES "valsts" angažētajiem ‘masmē.dekļiem’ )
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

"Caur to ar' esam slaveni, ka..."
Šīs "valsts" 'masu mē.dekļi',
Pirms "glupo pūli" NOZOMBĒ ~
Šos (paš)C.E.N.Z.Ū.R.A izkastŗē:

Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
Dēļ ANGAŽĒTAS ...(mel)šanas:

“Šai M.U.Ļ.Ķ.U Zemes “valstī” VISS,
Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
Ja “balts i' mells”, tad - tā vi’š i’,
Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!

Ja Saimnieks pavēl "nospārdīt" ~
Pa "masmē.dekļiem" iz..(gānīt),
Jebko, kas "nelojāls" vai "svešs",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - paknaps "kešs")!

Ja Saimnieks ŗukšķ (pēc Orvela),
Ka "četras kājas" -- "vērtība",
Bet "divas kājas" -- "nerullē",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - kretinē)!

Ja Sainieks ķērc: "Wooow - "hibrīdkarš",
JAU grauj šo "valsti", gadiem garš!!!"
Kā maitas putns, ap ...('jūdzies'),
Tad - tā vi’š i’ (kaut - "bauri" smies)!

Ja Saimnieks kviec, ka "Krievi nāk!!!"
Un gvelž, ka "MZ "valstij" VĀKS,
Bez rietum-OKUPANTIEM 'briest'!!!"
Tad - tā vi’š i’ (kaut - totāls "sviests")!

Ja Saimnieks vēkšķ, ka Valoda(s),
Tiek (deģenerātu!!!) kropļota(s),
Bet slāvu kašķim -- 'jeņķu' fōns,
Tad - tā vi’š i’ ('bļin, lohatrōns'...)!

Ja Saimnieks melš, ka "brīvība,
Tiek 'banderlohiem' atņemta",
Jo BRĀĻU(!) 'klopē' - SVEŠIE lien,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - sienā skrien)!

Ja Saimnieks sten, ka "rietumiem",
Briest ...('lapsāda') BEZ "Austrumiem",
(Vai "kolektīviem Dienvidiem"),
Tad - tā vi’š i’ (kaut - ...'ķēķī' lien)!

Ja Saimnieks šņukst, ka - "kažoki",
(Pat - ja šos "griež uz oderi"!?!…),
Pret "vatņikiem" nav 'haipa trends'
Tad - tā vi’š i’ (kaut - 'euro-brends'...)'

Ja Saimnieks "pandēmiski" spiedz:
"Qiii - "kroņa" vīruss 'fišku žmiedz' ~
Laiks 'špricēties' un griķus pirkt!!!"
Tad - tā vi’š i’ (kaut - 'pavelk ņirgt')!

Ja Saimnieks grib, lai "gAnderiem",
No "skapja" šķēŗmi smiŗdošiem,
Tiek "cieņa" ZOMBĒTA un "gods",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - totāls 'pods')!

Ja Saimnieks "prezentē", ka šis,
Ir “balts un pūkains” kustonis,
Ne tŗekni stŗebjošs SILES lops,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - “profīts” skops)!

Ja Saimnieks uzdod samelot,
Un “masmē.dekļos” publiskot,
Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - BLEFS ir tas)!

Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
Iekš ANGAŽĒTA “mē.dekļa” ~
‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
“Yesss - tā vi’š i’!...” (kaut - šķērmi smird)...”

(Kad 'pasvilpj'... (roku) pabučot,
Un "brainstormīgi” pa...(klačot),
KĀ "kreatīvāk" ZOMBĒT tos,
Kas 'filtrē s...(pamu)' "mēd.ekļos" ~
Sten "žur(ka)nālistu cunftes zieds":
"Tāds bišķi... ('slīps'), bet - 'tipa' "vieds",
MUMS "spīkers" 'pie(sē)jās' (iekš Pils),
'Vot' - tā vi’š i’! [un - "konteksts zils"...]")
...
Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
Tad – M.U.Ļ.Ķ.U Zemē tā ‘vi’š i’!

Bet - tie, kas “nelien” (...) Saimniekiem,
Tiek “C.E.N.Z.Ē.T.I” no “mē.dekļiem”:
“Kam riebjas KALPOT “lojāli” ~
Lai lasās... (dillēs) – TĀ vi’š i’!...”

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

16.04.2024. 15:02

»

Daudz jautrāki ir stāsti про убийц Бункуса. Īsts šedevs ir šis


Būtu interesanti kādu no šiem smējējiem redzēt.

Atbildēt

16.04.2024. 15:00

Daudz jautrāki ir stāsti про убийц Бункуса. Īsts šedevs ir šis:
Старые полицейские,держась за животы, истерически смеются.

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

16.04.2024. 14:55

»

Es arī idiotu priedīti sākumā uztvēru nopietni

bet arī pēc zināma laika nosaucu viņu par idiotu


Tagad esot informatīvais karš, kas tiek izcīnīts komentāru rubrikās un troļļu fermās, un tikt nosauktam par idiotu vēl ir mazākais ko šajā kontekstā varētu sagaidīt. Informatīvajā karā uzvarēšot tas kurš būs aktīvāks un kategoriskāks. Cilvēki, esiet modri. Ziņojiet!

Atbildēt

beidzam par politiku te lamāties!

16.04.2024. 14:16

Vai šī skaistā ukru cūciņa bildē ir nosūtīta Zeļenska kungam uz Ukrainu? Viņš atpazina sevi?

Atbildēt

Atis Priedītis

16.04.2024. 13:12

Arī pats Lato Lapsa nav bez grēka un patiesībā pilda variants "B" lomu. Kad es tikko sāku aktīvi publicēties šajā portālā tika publicēti 9 mani raksti. Pēc tam LL nosauca mani par idiotu un manus rakstus publicēt pārtrauca. Piebildīšu, ka "idiots" ir 22 izdotu grāmatu autors, apmēram 200 dziesmu komponists, kurš tikko ir iekļauts Wikipēdijā publicēto latviešu komponistu sarakstā - bet vienalga "idiots".

Esmu sarakstā ar savu pseidonīmu Andris Marts.
M
Edgars Mākens
Uldis Marhilēvičs
Andris Marts
Arturs Maskats
Jānis Mediņš
Jāzeps Mediņš
Jēkabs Mediņš
Gunārs Meijers
Emilis Melngailis
Selga Mence
Imants Mežaraups
Valdis Muktupāvels

Avots:https://lv.wikipedia.org/wiki/Kategorija:Latvie%C5%A1u_komponisti

Atbildēt

?

16.04.2024. 11:48

Šajā projektā nav saprotams, kāpēc Lapsa ar pliku , sarkanu pakaļu ir uzdzinis kokā arī savas anštaltes nominālo vadoni Paideru? Varbūt sakasījušies? Lapsam jau tas iet ātri.

Atbildēt

?

16.04.2024. 11:47

»

tikai nianses

Rinkam esot kvēla mīlestība ar Dr.Drēģeri! Kurš kuram tad īsti savu dupsi tur tirgo


Varbūt netirgo, bet zinot rektoloģiskos tikumus, tikai izliekas esam homoseksuāls? Ja kādam ir pierādījumi par pretējo, lieciet galdā. Izteikumi ,,Lepojos būt gejs" un ,,Krievija ir jāiznīcina" vēl neliecinā par praktisku rīcību. Tā lūk,vot.

Atbildēt

Rozālijas kundze

16.04.2024. 10:27

»

Es tā neteiktu

Es teiktu rinkēvičam ir talants. Simtus tūkstošus ierēdniecībā nopelnījis uniekrājis. Un šīs privilēģijas šodien! Cikiem savu dirsu nav un ir ļāvis izmantot, ne katrs tirgotu savu dirsu, kā šis pederasts...


Vai patiešām tas par Latvijas prezidentu?: Cikiem savu dirsu nav un ir ļāvis izmantot, ne katrs tirgotu savu dirsu, kā šis pederasts???

Atbildēt

👍300h

16.04.2024. 10:11

»

:)

Savu sarkano pakaļu ilgstoši demonstrē L.Lapsa


Pareizi, tikai viņš to nesaprot.

Atbildēt

Galvenais makaka ar sarkanu sēž Pionieru pilī

16.04.2024. 09:59

»

Saprotams,

ka augšā sēž galvenais makaka ar sarkanu pakaļu, kas visiem labo pazīstama, redzama un zināma, kādu nozīmi galvenais makaka piešķīris pakaļām...


Un šis galvenais makaka piešķīris galveno nozīmi pakaļām !!!

Atbildēt

Rudens

16.04.2024. 09:31

Piekrītu. Mediji kļuvuši par mūsu neatkarīgās, nacionālās valsts ienaidniekiem.

Atbildēt

nekādas līdzības

16.04.2024. 09:18

»

jauks rīts ar jautriem pavērsieniem

Pederasts Rinkulis un Ukru veprītis (Zeļa?) ir saderīgs pārītis


Rinkēviča sapnis, ja ne nogaršot, kā tas izdevās Zatleram, tad vismaz paturēt rokā Putina mazo ļengano rudimentu.

Atbildēt

:)

16.04.2024. 09:06

Savu sarkano pakaļu ilgstoši demonstrē L.Lapsa.

Atbildēt

tikai nianses

16.04.2024. 08:55

»

kaut kas asprātīgs par Rinkeviču

Talantīgs glumeklis un savas dirsas iztirgotājs


Rinkam esot kvēla mīlestība ar Dr.Drēģeri! Kurš kuram tad īsti savu dupsi tur tirgo?

Atbildēt

jauks rīts ar jautriem pavērsieniem

16.04.2024. 07:47

Pederasts Rinkulis un Ukru veprītis (Zeļa?) ir saderīgs pārītis!

Atbildēt

ha ha

16.04.2024. 06:34

»

Par

Mērkaķi kokā ar pliko pakaļu jau bija. Vajag izdomāt ko jaunu, ja grib lai smejās


Mērkaķi ar pliko pakaļu varbūt arī jau bija, bet šoreiz akcents uz sarkano krāsu! Ko simbolizē sarkanā krāsa, visiem ir skaidrs. Šajā gadījumā - ne jau mīlestību vai ugunsdzēsēju mašīnu. Un vēl - ne jau visām mērkaķu sugām ir sarkanas pakaļas.

Atbildēt

Vispār, jau asprātīgi

16.04.2024. 06:30

Jautājum tikai. vai tās sarkanās pakaļas ir pārliecības vai naudas dēļ? Varbūt abi. Nevar taču būt, ka visi tiek šantažēti agrāko grēciņu dēļ?

Atbildēt

Smieklīgākais,

16.04.2024. 06:18

»

Par

Mērkaķi kokā ar pliko pakaļu jau bija. Vajag izdomāt ko jaunu, ja grib lai smejās


ka tagad Latvijā patiešām visaugstākajā kokā ir mērkaķis pederasts ar sarkanu (komunistu) dirsu mediju jomā.

Atbildēt

Par

16.04.2024. 05:43

Mērkaķi kokā ar pliko pakaļu jau bija. Vajag izdomāt ko jaunu, ja grib lai smejās.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

16.04.2024. 03:11

Tikai viens jautājums Lapsam un pārējiem histērijas kurinātājiem. Kā izpaužas un kādi ir pierādījumi video minētajam valdības un sab. mediju "prokrieviskumam"? Ja runa ir par saturu krievu valodā, tad tiem, kuri nav ievērojuši, tēmā par Ukrainu, bet ne tikai, krieviski strādā vismaz vairāki rietumu mediji. BBC (prokrievisks?), piemēram. Vai tā ir kārtējā baiļu izpausme LL un pārējā bara izpildījumā? Vai varbūt organizēta histērija kādu mērķu sasniegšanai? Vai visi tie, kuri šodien tik kvēli apkaro visu, kas saistīts ar krieviem, ir gatavi DARBOS, nevis tīmekļa portālos ņemt plinti rokās un sēdēt ierakumos, tai skaitā pats LL, kurš šodienas Ukrainā vēl būtu iesaukšanas vecumā? Vai tomēr kā "Azov" "varoņiem" ... sirdīs mīt cerība uz priekšpozīcijām pagrūst citus?

Atbildēt

pogu ieeja

15.04.2024. 23:26

»

VP

Edgars Makaka


Mākslai vajag telpu Te tā lēnām , vēl tiki LMA rektors nav lidojis un vai maz emancipētas būtnes nav izlidjuss zīmēšanā un netiek iekšā...

Atbildēt

Kā tas var būt manāms?

15.04.2024. 20:07

»

jautājums

Kur manāms Rinkēviča ierēdnieciskums un neprofesionalisms


Izskaidrojiet!

Atbildēt

Es tā neteiktu

15.04.2024. 20:04

»

precīzi

Lapsa par Rinkeviču precizi: "glumš ierēdnis", vēl vairāk patiesiba šis ierēdnis ir intelektuāli pelēks, akadēmiski viduvējš un profeionāli nekompetents


Es teiktu rinkēvičam ir talants. Simtus tūkstošus ierēdniecībā nopelnījis uniekrājis. Un šīs privilēģijas šodien! Cikiem savu dirsu nav un ir ļāvis izmantot, ne katrs tirgotu savu dirsu, kā šis pederasts.

No intelekta viedokļa šis glumeklis arī ir talantīgs ar kādu sava talanta šķautni, ko atklājis pats - no katra, ar kuru politikā ticies, ir kaut ko iemācījies. Un to mēs redzam viņa amatpersonas darba procesā jau ilgstoši - viņš saka tādus tekstus, kuros vispār nav satura.

Atbildēt

Saprotams,

15.04.2024. 19:59

ka augšā sēž galvenais makaka ar sarkanu pakaļu, kas visiem labo pazīstama, redzama un zināma, kādu nozīmi galvenais makaka piešķīris pakaļām.

Savukārt tie makakas, kas lien pie galvenā, kurš sēž pašā augšā, lienot arī rāda savas sarkanās pakaļas kā pazīšanas zīmi. Jo augstāk lien, jo labāk no apakšas visai publikai redzamas.

LL laba bumora izjūta. Par šiem mērkaķiem palmā atliek vien pasmieties.

Atbildēt

Gustavs

15.04.2024. 19:57

Tas gan nav kas jauns. Bet paliek jautājums: Kas tādus tur ielika amatos? Kas tie bija?

Atbildēt

?!

15.04.2024. 19:46

traki lepns tas lato fox palicies.....,kas tur
pretvalstisks un jo sevišķi pretTAUTISKS.....,tā
īpatņu murgošana arvien rafinētāka izdomās piesaucot
valstiskumu,LATVJU TAUTU,patriotismu.....āži.

Atbildēt

precīzi

15.04.2024. 19:26

Lapsa par Rinkeviču precizi: "glumš ierēdnis", vēl vairāk patiesiba šis ierēdnis ir intelektuāli pelēks, akadēmiski viduvējš un profeionāli nekompetents.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

21

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

FotoLikumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā Saeima apstiprināja ieturējamu summu 10% no parāddnieka ienākumiem, kas nepārsniedz minimālās algas apmēru neatkarīgi no piedziņas veida. Tātad no minimālās algas 300 EUR mēnesī parādnieka ieturējamā summa sastādītu: 59,74 EUR/mēnesī (aprēķins: 700 - 10,5% Soc.nod. - 500 neapliek.summa - 23% IIN * 10% = 59,74).
Lasīt visu...

21

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

FotoPiecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā ar unikālu atklāsmi: nevis pašu saraksta biedri esot tie labākie, bet gan viņa galvenais politiskais konkurents.
Lasīt visu...

21

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

FotoEs jums izstāstīšu kaut ko, ko LTV Ivo Leitāns jums neteica. Un viņš arī to nezina. Mans ģimenes uzņēmums pirms dažiem gadiem ir maksājis naudu portālam Delfi par manu dokumentālo filmu reklāmu. Abas reizes portals Delfi ziņoja saviem lasītājiem, ka ir skatāmas žurnālista Anša Pūpola dokumentālās filmas. Es ticu, ka portāls ļoti rūpīgi seko likumiem, kas aizliedz melīgas reklāmas izplatīšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...