Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lieliskais Cilvēks

23.04.2024. 08:35

Galvenais OBERprokurors MALACIS DARBĪBĀ un lai
VEICĀS,latu fox šļura,kā zirņi pret sienu.VIENS
LIKUMS VIENA TAISNĪBA VISIEM---nemirstīga sentēvu-
godavīru devīze!

Atbildēt

patiesībā

22.04.2024. 23:17

»

Indulis Duka

Visos veidos mēģinu visiem uzspiest savas muļķa čengaļa pastaļas viedokļus, ko saucu par dzeju. Neviens to vairs nespēj pieņemt un mani lamā, bet es savā čangaļa idiotismā to turpinu darīt, jo esmu “cenzēts un pataloģiski represēts”. Medikamenti vairs nelīdz. Klāra debess


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

Pār muļķuzemi - klāra debess

22.04.2024. 19:41

»

Indulis Duka

Visos veidos mēģinu visiem uzspiest savas muļķa čengaļa pastaļas viedokļus, ko saucu par dzeju. Neviens to vairs nespēj pieņemt un mani lamā, bet es savā čangaļa idiotismā to turpinu darīt, jo esmu “cenzēts un pataloģiski represēts”. Medikamenti vairs nelīdz. Klāra debess


Cilvēkam ir taisnība, ja viņš runā Patiesību. Muļķi to neaprot, jo tam nepieciešams veselais saprāts, kas muļķiem nepiemīt. Muļķi savas muļķības dēļ atļaujas publiski ap*irst cilvēku, kurš pateicis patiesību, ko muļķi nesaprot.

Muļķi savā muļķībā vienmēr vaino tos, kuri zina un pasaka patiesību, ko muļķi nezina un nesaprot. Muļķu bļaustīšanās ir skaļāka par visu un visiem, jo muļķu ir pārliecinošs vairākums un kļūst arvien vairāk. Tikmēr nedaudzie zinošie cilvēki, kuru kļūs arvien mazāk, izvēlas iespēju nereaģēt uz muļķu bļaurību, jo muļķus pārbļaut nav jēgas un muļķi patiesību tāpat nesaprot.

Tāpēc muļķuzemē nekas nemainās uz labo pusi, paliek tikai sliktāk. Un ņemot vērā to, ka muļķu ir pārliecinošs vairākums un kļūst arvien vairāk, muļķuzemē nekas nemainīsies un kļūs vēl sliktāk. Vismaz - kamēr "vadzis lūzīs".

Pār muļķuzemi - klāra debess...

----------------------

Kā atšķirt trolli no vienkāršā komentētāja - trollis vienmēr uzbrūk autoram, nevis komentē saturu.

Kā cīnīties ar troļļiem - ignorēt debiliķus. Nekā necīnīties, nav jau par ko. Ar idiotiem lai cīnās psihiatri.

Atbildēt

viss ir vienkārši

22.04.2024. 19:37

»

nekas nav vienkārši

Viss vienkārši ir tikai analfabetiem


Tieši tāpēc arī tas (viss) tiek adresēts (galvenokārt) tev un taml. analfabētiem.

Atbildēt

Asars

22.04.2024. 10:35

Visi kas tagad ir vadošos amatos tiesībsargājošas iedtādēs ir bijušie policijas akadēmijas absolventi, kuri viens otru labi pazīs ,draudzējas, un visu var sarunāt. Policijas akadēmiju izveidoja un tur pasniedza, padomju miliči, specdienestu darbinieki. Tāpec viņi stradā pēc krievu metodiskiem noradījumiem,metodēm.

Atbildēt

opričņiks

22.04.2024. 09:42

briesmīgi ir Stukānu saukt par noziedznieku. lapsa, ķeries nu klāt Stupiša tiesnesēm. kā varēja iegadīties , ka kremļa draugus tiesāja padomju virsnieku atvase. kas izkārtoja tos burlakus tiesāt tieši šī anastasija.lapsa, pie darba!

Atbildēt

Armatūra

22.04.2024. 08:02

»

Kaspars Podiņš

Es visu laiku teicu, tieciet vaļā no impotenta Aigara Prusaka un nekādas nepatikšanas ne Jaunzemei, ne man, ne Stukānam un vel vienam otram kas nav pieminēts šajā video nebūtu bijušas


Prusaki izmantojot savu dienesta stāvokli darbojas noziedzīgas pasaules labā. Tiekoties Igaunijā ar cigarešu kontrabandistiem. LV kriminālais bizness ir saistīts ar Krieviju un Putinu. Tādi ierēdņi ir tiesībsargājošās iestādēs valstī.

Atbildēt

Nezināju, paldies!

22.04.2024. 06:36

»

kaut kā tā

Spānijā legalizēta skvoteru būšana un īpašumu konfiskācija ja tu tur nedzīvo uz vietas.Jā,mājas ieņem Merkeles mazbērni,ruberoīdi


Tikai pamanīju, ka tiešām graustos pēdējā gadā, kas stāvēja tukši, notiek remonti un rosība. Spānija netika ierauta abos pasaules karos. Un tagadējā nemana. No Latvijas Alikantē var nokļūt nieka astoņu stundu laikā.

Atbildēt

kaut kā tā

22.04.2024. 06:22

»

Hunta pārvāksies uz Spāniju

valsts kase būs tukša un pensijas un pabalstus likvidēs. Bankas bankrotēs, noguldītāji visu zaudēs...


Spānijā legalizēta skvoteru būšana un īpašumu konfiskācija ja tu tur nedzīvo uz vietas.Jā,mājas ieņem Merkeles mazbērni,ruberoīdi.

Atbildēt

Indulis Duka

22.04.2024. 06:09

»

viss ir vienkārši

Tieši tāpēc arī ar tevi neviens saprātīgs normāls cilvēks negrib komunicēt - dēļ tavām vienām vienīgām idiota izpausmēm


Visos veidos mēģinu visiem uzspiest savas muļķa čengaļa pastaļas viedokļus, ko saucu par dzeju. Neviens to vairs nespēj pieņemt un mani lamā, bet es savā čangaļa idiotismā to turpinu darīt, jo esmu “cenzēts un pataloģiski represēts”. Medikamenti vairs nelīdz. Klāra debess.

Atbildēt

viss ir vienkārši

22.04.2024. 01:12

»

Dirka grib komunicēt

ar saprātīgajiem, bet tikai idiota izpausmes vien


Tieši tāpēc arī ar tevi neviens saprātīgs normāls cilvēks negrib komunicēt - dēļ tavām vienām vienīgām idiota izpausmēm.

Atbildēt

Kaspars Podiņš

21.04.2024. 23:08

Es visu laiku teicu, tieciet vaļā no impotenta Aigara Prusaka un nekādas nepatikšanas ne Jaunzemei, ne man, ne Stukānam un vel vienam otram kas nav pieminēts šajā video nebūtu bijušas.

Atbildēt

Jaa, bet sukasukāns? Raksts par viņu!

21.04.2024. 22:11

»

Hunta pārvāksies uz Spāniju

valsts kase būs tukša un pensijas un pabalstus likvidēs. Bankas bankrotēs, noguldītāji visu zaudēs...


Sukasukāns safabricēs kriminālprocesu pret drēģeri un aizturēšana notiks publiski Rīgas pils baltajā zālē. Mediji aizturēšanu apgaismos kremļa kurantu skaņās. Renkuļēvičs bailēs būs aizpisies uz Strasbūras Eiropas pili pie sava mīļākā no Šveices kantona.

Drēģeri izlaidīs pret drošības naudu, ko samaksās Renkuļēvičs, kas Strasbūrā tūplī būs iešuvis papildus dziedzeri, kas izoperrts kādai
nēģerietei no Mozanbikas par trīs nieka doļāriem.

Trīs dolāru lieta nonāks pasaules mediju krustugunīs. Beigās Sukasukāns ar Renkuļēviču tomēr abi kā slepenie mīļākie caur Mozambiku, Dienvidāfriku un Franciju noslēpsies Spānijas karalistē ar izmainītiem personas datiem.

Atbildēt

Hunta pārvāksies uz Spāniju

21.04.2024. 21:52

»

Ir sajūta

ka huntas režīms iet uz beigām


valsts kase būs tukša un pensijas un pabalstus likvidēs. Bankas bankrotēs, noguldītāji visu zaudēs.

Sāksies sociālie masu protesti un veidosies bruņotas ielu bandas. Veikalus izlaupīs, apdrošinātāju kompānijas pazudīs ar visu naudu. Policistu štatus un algas samazinās uz pusi.

Cietumniekus atbrīvos priekšlaicīgi un , mazinot prasības, tie varēs iekārtoties veikalu un noliktavu apsardzē.

Pietiek com galvenās tēmas būs satraukums par to, ka skolas likvidēs un valsts valodas statusu atcels. Katrs lietos savu valodu. Sapratīsies visi un beidzot uzcels pieminekli LL par to, ka sasniedza rezultātu - Levits aiz kauna izdarīja pašnāvību. Ar Kucinu divatā ielecot Daugavā no Vosa arfas.

Atbildēt

Dirka grib komunicēt

21.04.2024. 21:43

»

patiesībā

tas, ka "nu un,vasjka slušajet da jest" ir mūsu VISU un, visvairāk, KATRA PAŠA izvēle un atbildība


ar saprātīgajiem, bet tikai idiota izpausmes vien.

Atbildēt

Skaidrs

21.04.2024. 21:19

LL pats izvēlas, kad būt labajam un kaut ko atmaskot, jeb nu neatmaskot un labāk noplnīt!! LL ļoti labi orientējas šajā dīķī! Tie kas seko, to labi saprot!!

Atbildēt

jaajaa

21.04.2024. 20:26

»

✽✽✽

Grūts bija laiks, kad es atnācu no laukiem uz Rīgu. Bija grūti iekļauties, bija grūti finansiāli, nebija, ko vilkt mugurā, nebija, ko vilkt kājās


...un tad viņš izgāja ielās...Kur auto ar spožumu lielās, Melnā izgāja lepns. Ar savu sirdi delnā.

Atbildēt

✽✽✽

21.04.2024. 20:05

Grūts bija laiks, kad es atnācu no laukiem uz Rīgu. Bija grūti iekļauties, bija grūti finansiāli, nebija, ko vilkt mugurā, nebija, ko vilkt kājās.

Atbildēt

vice

21.04.2024. 19:53

»

Šķidrais ir neizbēgams

Ontūns Mazpisāns© jeb O.M.©aurejs


Kā atšķirt trolli no vienkāršā komentētāja - trollis vienmēr uzbrūk autoram, nevis komentē saturu.

Kā cīnīties ar troļļiem - ignorēt debiliķus. Nekā necīnīties, nav jau par ko. Ar idiotiem lai cīnās psihiatri.

Troļļiem sīku naudiņu maksā par to, ka viņi uzbrūk pasūtīto publikāciju vai komentāru autoriem.

Pašiem viņiem dziļi vienaldzīgs gan pats autors, gan viņa raksti un viedokļu saturs komentāros.

Jo troļļi ir totāli nozombēti deģenerāti un tāpēc pilnīgi neko no tā nesaprot, tikai atstrādā savu pasūtījumu.

Atbildēt

Turieties un pasekojiet korupcionāru CV ..

21.04.2024. 19:42

Lapsas kungs turieties cīņā pret korupcionāru.

Pasekojiet kā Stukāns nonāca tik augstā amatāaaa, publicējiet savāktās ziņas par Stukāanu

Stukāns sāka darbu pie Regīnas Eizes (dep direktore) Tieslietu ministrijas Publisko tiesību departamentā.

Turpat apgrozījās arī Strupišs, bet pie Veronikas Lilitas Krūmiņas kā privātsektorā darbojošais jurists darba grupā (kāda likumprojekta ietvaros tika veiodota darba grupa, kurā Krūmiņtante Lilita Veronika pieaicināja tieši Strupišu ). Savukārt Jāni Krūmiņu savu vīru Krūmiņtante Veronika Lilita
iekārtoja bez nepieciešamās izglītības Starptautiskajā departamentā un vēlāk TIESU namu aģentūrā par direktoru !!!
Viena komanda ar apšaubāmām cīņas metodēm ceļā uz karjeras virsotnēm.

Strupišu kā AT pr-ju darbā uzaicināja Z. Gencs (pats Strupišs to stāstīja intervijā). Tas pats Zigmants Gencs, kas minēts grāmatā "Tiesāšanās kā ķēķis"un kurš, kā BIJA SPIESTA ZIŅOT PAT oficiālā Latvijas televīzija, tika atstādināts no amata, bet Bičkovičs atstādināto Z.Gencu pēc laika atkal atpakaļ paņēma.

Lūdzu Lapsas kungs cīnieties pret korupcionāriem un ziņojiet tautai par rezultātiem .

Atbildēt

kontrolē savu muldamo

21.04.2024. 19:33

»

primāt

,kontrolē savu muldamo


primāt. Un nepuņķojies fōnā, sīkais pampermīsli, kad pieaugušie sarunājas.

Atbildēt

Zvaigzne

21.04.2024. 19:33

»

Ir sajūta

ka huntas režīms iet uz beigām


Gan jau kādu laiku vēl šis Ponci finansējums paturpināsies.

Atbildēt

patiesībā

21.04.2024. 19:30

»

quod iustum est

Tomēr desmit gados šis coments te sabijis neskaitāmas reizes ,nu un,vasjka slušajet da jest


tas, ka "nu un,vasjka slušajet da jest" ir mūsu VISU un, visvairāk, KATRA PAŠA izvēle un atbildība.

Skat.vied.iepr. - savukārt, kā zināms: "Kurš cīnās, tas, iespējams, var arī zaudēt, bet - kurš necīnās, tas JAU IR zaudējis!"

Atbildēt

primāt

21.04.2024. 19:27

»

patiesībā

tie, kam ir smadzenes, izvēlas šo zināt un saprast...


,kontrolē savu muldamo.

Atbildēt

Ir sajūta

21.04.2024. 19:23

ka huntas režīms iet uz beigām.

Kad Evikai sāks bremzēt aizdevumu izsniegšanu, hunta pārvāksies uz spānijas villām, bet pensionāri paliks ar nenomaksātiem komunālo pakalpojumu rēķiniem.

Atbildēt

patiesībā

21.04.2024. 19:13

»

quod iustum est

Tomēr desmit gados šis coments te sabijis neskaitāmas reizes ,nu un,vasjka slušajet da jest


tie, kam ir smadzenes, izvēlas šo zināt un saprast:

Karmas bumerangs ir neizbēgams: ko citiem novēli vai nodari - pats dabūsi atpakaļ vismaz dubultā, pēc pilnas programmas un ar visiem tuviniekiem līdz 7 augumam.

Ir sacīts: "NEKAD neatļaujies novēlēt vai pat reāli nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA (un, visbiežāk, arī uz savu tuvinieku, draugu, domubiedru) privātādas."

Atbildēt

> bezpriģelētājai un savu sūdu izplatītājai

21.04.2024. 19:13

»

Šis te Zdohļu untuns

bezpriģelē savus sūdus izplata


Padomā par to - kad tu uzbāzies kādam ar savu kretīnismu, tostarp ikdienišķi regulāri virkni reižu ap*irs kādu BEZ jebkāda iemesla, tikai sava trulā naida dēļ pret normāliem cilvēkiem, vai pat tikai sava deģenerāta prieka pēc - tu uzņemies VISU vainu un atbildību par SAVU karmu uz sevi, kā arī par citiem, un atstrādā to kā savu!

Tie, kam ir smadzenes, izvēlas šo zināt un saprast:

Karmas bumerangs ir neizbēgams: ko citiem novēli vai nodari - pats dabūsi atpakaļ vismaz dubultā, pēc pilnas programmas un ar visiem tuviniekiem līdz 7 augumam.

Ir sacīts: "NEKAD neatļaujies novēlēt vai pat reāli nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA (un, visbiežāk, arī uz savu tuvinieku, draugu, domubiedru) privātādas."

Atbildēt

Ja neko nezini par LL, tad nedirs

21.04.2024. 18:40

»

?

Ja jau LL uz visu uzspļaut, kāpēc tad nepateica, kur atrodas pasūtījuma krimināllieta, kāds viņam tajā status? Tā pat varēja pastāstīt par svaigākajām lietām policijā, par ko tās, kurš viņu tajās pasūtījis? Taču kaut kā klusē...


Ja gribi uzzināt, nekas nav slēpts. Izliksies, ka nezini, nomelnosi? Vari pats savu sūdu savāmacīm aprīt, ko esi sarakstījis.

Atbildēt

patiesībā

21.04.2024. 18:37

»

O.s

Ziņu cilvēku uz kuru ir uzsākts kriminālprocess jau gadu atpakaļ, viņš nezin pār ko, izmeklētājs tikai paziņojjs krievu valodā budem dolgo razbiratsa. Pasūtījuma lieta


būtu pieļaujams, ka saistībā ar VID-ā (vai VP u.c. taml. "ķēķos") praktizētajiem krimināl-shēmojumiem, teju katram no mums ir zināms vismaz viens šāds VID (arī ĢP, VP u.c. "ķēķa speckantoros" parazitējošo "tiesībsargātāju") "pasūtījumu galda" LIKUMĪGI ATBILDĪGO apkalpotāju apzināti pretlikumīgi safabricēto / falsificēto "pasūtījuma lietu" konkrēts "stōrijs", ja ne vesela virkne "likumīgā" bandītisma precedentu.

Piemēra pēc - personīgi man ir zināma konkrēta VID FPP (nu jau VID NMPP) "ķēķī" pirms vairāk kā 15 gadiem (!!!) apzināti noziedzīgi sashēmota jeb safabricēta, pat demonstratīvi prettiesiski un apzināti apmelojoši falsificēta tā dēvētā "saimnieciskā krimināllieta" (pēc KL 217. un 218. pantu kvalifikācijām – par uzņēmuma grāmatvedību un nodokļu nemaksāšanu, tā dēvēto "PVN shēmošanu", "atmazgāšanu" u.t.t.).

Šajā VID "ķēķa shēmā" izmeklētāju / prokuroru samurgotas, bet juridiski un pēc būtības pilnīgi absurdas, faktiski neesošas un neiespējamas "solidāras (???) kopatbildības" dēļ jeb "kompānijas pēc", juridiski un pēc būtības ABSOLŪTI NEVAINĪGU cilvēku – darba ņēmēju grāmatvedi – kurš NAV un NEKAD NAV BIJIS "saimnieciskās darbības veicējs", "uzņēmējs / darba devējs", "nodokļu maksātājs" [šajā aspektā] un / vai "atbilstoši pilnvarota atbildīgā amatpersona".

Līdz ar to – šis DARBA ŅĒMĒJS (!!!) NAV un NEKĀDĀ izpratnē / izpausmē NEVAR BŪT attiecīgās likumīgās atbildības subjekts un "izstrādes figurants" konkrētajā apzināti pretlikumīgi sashēmotajā un klaji falsificētajā "krim.lietā". Un tomēr, ignorējot šo – minētais DARBA ŅĒMĒJS grāmatvedis ABSOLŪTI BEZ JEBKĀDA LIKUMĪGA / FAKTISKA PAMATA tiek "apsūdzēts", "vajāts" un "tiesāts" jau 16 (!!!) gadu.

Ar VISĀM no tā izrietošajām konsekvencēm jeb juridiskajām un faktiskajām SEKĀM, diemžēl. Pašreiz - vēl joprojām attiecībā uz minēto "izstrādes figurantu", DARBA ŅĒMĒJU grāmatvedi, kā arī viņa tuviniekiem u.c saistītajiem cilvēkiem.

Savukārt, pavisam netālā perspektīvā, neapšaubāmi un neizbēgami - ar VISĀM no tā izrietošajām juridiskajām un faktiskajām SEKĀM sevišķi jau attiecībā uz VISIEM šajā apzināti pretlikumīgi sashēmotās, nožēlojami analfabētiski falsificētās un atbilstoši prasti realizētās "saimnieciskās krimināllietas" grupveida recidīvā noziegumā (skat. KL attiecīgās noziegumu kvalifikācijas, t.sk. 317.-319. pantu definīcijas u.c.) iesaistītajiem VID NMPP / ĢP u.c. konkrēto "pasūtījuma lietu" sashēmojošajiem / "uzraugošajiem" / "virzošajiem" un taml. apkalpojošajiem "ķēķa tiesībsargājošajā" sistēmā parazitējošajiem LIKUMĪGI ATBILDĪGAJIEM fiz. / jur. personāžiem.

Ir sacīts: "Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!"

Un, arī: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Savukārt, kā zināms: "Kurš cīnās, tas, iespējams, var arī zaudēt, bet - kurš necīnās, tas JAU IR zaudējis!"

Atbildēt

Gulašs ungāru gaumē

21.04.2024. 18:29

Stukāns savu degradācijas līmeni nodemonstrējis 2023.gadā, ar zvērinātu advokātu Juriju Baibakovu izspiežot no Valmieras 90.gadu reketa leģendas Igora K. brāļa firmas naudas summu 65 000 euro spmērā.
Personas, kuras vēl 90.jos nolika lodāmurus plauktos kā suvenīrus, šodien tiek reiderētas no jaunas bandītu paaudzes, kuras lodāmuru vietā izmanto pasūtījuma kriminālprocesus ar drošības līdzekļiem un sadarbojas ar mentiem, prokuroriem, virsprokuroriem, ģenerālprokuroru.


Atbildēt

patiesībā

21.04.2024. 18:09

»

Zvaigzne

Labrīt, mīļie, kas to vēl nezina – Latvijā var ierosināt kriminālprocesu un iestumt tajā JEBKURU vispār bez neviena pierādījuma uz “aizdomu pamata”, kas NĒKĀ nav jāpamato. Un marinēt tur personu ar statusu “pret kuru” gadu gadiem. Neviens nav pasargāts, pilnīgi neviens. Labāk pat nezināt cik beztiesiskā...


tieši tā, precīzi.

Un - to vislabāk zina / zinās tie "izstrādes figuranti", kam to ir nācies, joprojām nākas, vai vēl tikai nāksies izbaudīt uz savas / savu tuvinieku privātādas. "Dzīvās rindas kārtībā" un 100% VISIEM - kamēr vien turpinās krampjainu agonēt šī pašreizējā "valsts", kura savā "ķēķa tiesiskuma" SISTĒMĀ ļauj trekni parazitēt "likumīgi atbildīgajiem" kriminālrecidīvistiem un turpināt shēmot apzināti pretlikumīgi falsificētas "lietas" pret kārtējiem "brīvi" ($$$) izvēlētajiem "izstrādes figurantiem".

Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Atbildēt

?

21.04.2024. 17:06

Ja jau LL uz visu uzspļaut, kāpēc tad nepateica, kur atrodas pasūtījuma krimināllieta, kāds viņam tajā status? Tā pat varēja pastāstīt par svaigākajām lietām policijā, par ko tās, kurš viņu tajās pasūtījis? Taču kaut kā klusē.
Taču par farsu LL žēlošanās padara kāds mums visiem zināms fakts. Pats LL iecienījis rakstīt tam pašam noziedzīgajam Stukānam dažādus iesniegumus ar mērķi panākt pasūtījuma krimināllietu uzsākšanu. Tad gan tajā noteikti nesaskata ne ko sliktu, kur nu vēl noziedzīgu.

Atbildēt

Zvaigzne

21.04.2024. 17:02

Labrīt, mīļie, kas to vēl nezina – Latvijā var ierosināt kriminālprocesu un iestumt tajā JEBKURU vispār bez neviena pierādījuma uz “aizdomu pamata”, kas NĒKĀ nav jāpamato. Un marinēt tur personu ar statusu “pret kuru” gadu gadiem. Neviens nav pasargāts, pilnīgi neviens. Labāk pat nezināt cik beztiesiskā valstī mēs esam.

Atbildēt

you tube ierakstā saprotams

21.04.2024. 16:03

ka LL saņēmis atbildi no sukassukāna iestādes, ka “dokumetētas sanāksmes”, kurā apsprieda kriminālprocesa safabticēšanu pret LL un JL, nav.

Un LL uzsāk tirādi, ka tie ir meli!

Pirmkārt, sapulci varēja nereģistrēt, jo tika plānots pasūtījuma kriminālprocess.

Otrkārt, iekšējie dokumenti kā reģistrācija ir iestādes iekšēja lieta, kurā viltojumus pierādīt, īpaši ģenerālprokuratūrā, nevienam nav pa spēkam, kamēr nav aizturēts un atstādināts no amata ģenprokurors. Kamēr nav nopratinātas citas amatpersonas.

LL sit bumbu vārtos, kuros nav vārtsarga. Un apgalvo, ka iestāde melo.

Atbildēt

O.s

21.04.2024. 15:28

Ziņu cilvēku uz kuru ir uzsākts kriminālprocess jau gadu atpakaļ, viņš nezin pār ko, izmeklētājs tikai paziņojjs krievu valodā budem dolgo razbiratsa. Pasūtījuma lieta.

Atbildēt

LL aizvainojums un drosme

21.04.2024. 15:24

»

Lato Lapsa malacis !

Šādi safabricētu lietu ir vesels lērums, bet ne visiem pietiek drosmes un resursu tos padarīt publiskus. Šis korupcijas un bezatbildības midzenis ir jāizbeidz


To saknes noziedznieku grupā noziegums - levits, stukāns, ruks safabricēja krimināllietu pret LL un JL - veica 24 kratīšanas vienlaikus no 6 rītā visā Latvijas teritorijā, lai uzietu kompromātu par žīda levita sadarbību ar vdk. Kompromātu LL atrada Valsts arhīvā un gatavojās izdot grāmatu Viltvārdis.

Levis, sukāns, ruks nav “pakārti” vai paši pakārušies pirmsizmeklēšanas izolatoros.

LL naivi cer, ka šis noziedzniekus var sasniegt taisnīgs sods.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

21

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

FotoLikumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā Saeima apstiprināja ieturējamu summu 10% no parāddnieka ienākumiem, kas nepārsniedz minimālās algas apmēru neatkarīgi no piedziņas veida. Tātad no minimālās algas 300 EUR mēnesī parādnieka ieturējamā summa sastādītu: 59,74 EUR/mēnesī (aprēķins: 700 - 10,5% Soc.nod. - 500 neapliek.summa - 23% IIN * 10% = 59,74).
Lasīt visu...

21

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

FotoPiecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā ar unikālu atklāsmi: nevis pašu saraksta biedri esot tie labākie, bet gan viņa galvenais politiskais konkurents.
Lasīt visu...

21

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

FotoEs jums izstāstīšu kaut ko, ko LTV Ivo Leitāns jums neteica. Un viņš arī to nezina. Mans ģimenes uzņēmums pirms dažiem gadiem ir maksājis naudu portālam Delfi par manu dokumentālo filmu reklāmu. Abas reizes portals Delfi ziņoja saviem lasītājiem, ka ir skatāmas žurnālista Anša Pūpola dokumentālās filmas. Es ticu, ka portāls ļoti rūpīgi seko likumiem, kas aizliedz melīgas reklāmas izplatīšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...