Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lieliska ziņa

14.05.2024. 07:57

»

Bize

Nezinu, kā citiem, bet Lapsa panācis savu, Preiļu sieram Latvijā pircēju skaits rūk. Nāksies ne tikai Preiļu maniakam doties pensijā, bet arī asiņaino zīmolu mainīt


tas ir fakts, Latvijā dzīvnieku killeru skaits rūk, un arvien vairāk sabiedrība viņus uzskata par perversiem atkritumiem.

Atbildēt

Bize

13.05.2024. 11:48

Nezinu, kā citiem, bet Lapsa panācis savu, Preiļu sieram Latvijā pircēju skaits rūk. Nāksies ne tikai Preiļu maniakam doties pensijā, bet arī asiņaino zīmolu mainīt.

Atbildēt

izcilības pārskats

12.05.2024. 09:02

»

Nu

Kāpēc prieka pēc? Viņš ēd gaļu un dalās ar mežoņiem. Nēģeris nevar atļauties licenci, tāpēc viņam vai nu jāmirst badā, vai jāiet malu medībās un būrī. No degunradža visa cilts var mēnesi pārtikt


Vadošie mediji vēsta ka no jūlija, lietoti apģērbi jeb humpalas Latvijā kļūšot dārgākas. Pasteidzieties!

Atbildēt

Nu

12.05.2024. 07:33

»

Muļķības

šim komuņagam reputācija ir sagrauta


Viņš pats to zina? Ka tavās acīs viņa reputācija ir sagrauta? Jo no tevis ir atkarīga visa viņa karjera. Viņš noteikti mierīgi neguļ šā iemesla dēļ.

Atbildēt

viss ir vienkārši

11.05.2024. 16:24

»

durka

indullis


Kā atšķirt trolli no vienkāršā komentētāja - trollis vienmēr uzbrūk autoram, nevis komentē saturu.

Kā cīnīties ar troļļiem - ignorēt debiliķus. Nekā necīnīties, nav jau par ko. Ar idiotiem lai cīnās psihiatri.

Jo troļļi ir totāli nozombēti deģenerāti, kas pilnīgi neko nesaprot, tikai atstrādā savu pasūtījumu.

Atbildēt

viss ir vienkārši

11.05.2024. 16:22

»

indullis

durka


Kā atšķirt trolli no vienkāršā komentētāja - trollis vienmēr uzbrūk autoram, nevis komentē saturu.

Kā cīnīties ar troļļiem - ignorēt debiliķus. Nekā necīnīties, nav jau par ko. Ar idiotiem lai cīnās psihiatri.

Troļļiem sīku naudiņu maksā par to, ka viņi uzbrūk pasūtīto publikāciju vai komentāru autoriem.

Pašiem viņiem dziļi vienaldzīgs gan pats autors, gan viņa raksti un viedokļu saturs komentāros.

Jo troļļi ir totāli nozombēti deģenerāti un tāpēc pilnīgi neko no tā nesaprot, tikai atstrādā savu pasūtījumu.

Atbildēt

jautājums

11.05.2024. 16:19

»

jautājums

un tu tad būtu tā muša


un tu būtu tas deģenerāts, kam smadzeņpodu sūdumušas piegānījušas?

Atbildēt

durka

11.05.2024. 13:32

»

indullis

durka


indullis

Atbildēt

Šie ir gatavi

10.05.2024. 18:59

»

šī bandītiskā sistēma pastāv joprojām

2022.gads...


orku iebrukumam, tikai visku un munīciju. Lieciet viņus mierā, viņi paši skries uz ierakumiem, kad baltkrievu kartupeļu luka nāks ar savu bandu.

Atbildēt

Nu

10.05.2024. 16:32

»

?

ar ko tad beidzās? Vecrīgā runā, ka ar Vonsoviča reputācijas izputēšanu. Un Baibiņas- kur nu vēl


Muļķības. Vecrīgā runā visu ko, vārtrūmēs čurājot. Vonsovičam ar reputāciju viss kārtībā. Ne jau viņam piesprieda sabiedriskos darbus. LL tagad stroķis būs jānodod, līdz sodāmības dzēšanai. Ja ar Šņepstu arī misēsies, tad otrreiz sabiedriskos darbus nepiespriedīs.

Atbildēt

šī bandītiskā sistēma pastāv joprojām

10.05.2024. 15:30

2022.gads.
Nelikumīgas nakts medības Garkalnē ar cilvēka nošaušanu. Meža gaļas biznesa bonzas, LATMA vadoņa Haralda Barvika Pierīgas mednieku klubs. Atbildīgais par medību platībām Pierīgas mednieku klubā Kaspars Šuikovskis.

“Par medību platībām Stopiņu pusē atbild Pierīgas mednieku kluba valdes loceklis Kaspars Šuikovskis. Viņš apliecina, ka medības ar viņu bija saskaņojis kluba biedrs Jānis Leimans, bijušais Stopiņu novada deputāts, aktīvs kluba biedrs, kurš organizē dzīvnieku piebarošanu un būvē torņus.”

NRA, 20.06.2010, Sistemātiski viltotas mednieka apliecības

2010.gadā VMD tika konstatēta apjomīga mednieka apliecību viltošana, kas ļāva cilvēkiem bez zināšanām tikt pie medību ieroča. Tika atklāts, ka apliecību nelikumīga izsniegšana VMD bijusi sistēma. Ja iepriekš tika uzskatīts, ka tās viltotas pēdējos piecos gados, tad izmeklēšanas procesā izrādījās, ka viltošana notikusi 12 gadus - ir aizdomas, ka viltotas mednieku apliecības tikušas izsniegtas vismaz 500 personām. 94 gadījumos šīs aizdomas pilnībā apstiprinājušās un šīm personām apliecības anulētas.
Aizdomas par blēdībām atļauju izsniegšanā bijušas pret VMD Medību daļas vadītāju Jāni Baumani un Rīgas reģionālās virsmežzines vietnieku Kasparu Šuikovski. Abi uzrakstīja atlūgumus un no Meža dienesta aizgāja. Rīgas virsmežniecības Medību daļas vadītājs Dzintars Rozens uz trim gadiem tika pazemināts amatā, mežniecības lietvedei izteikta piezīme, bet virsmežzinei Maigai Pikšenai tika izteikts rājiens.

Jānis Kinna, tā laika VMD vadītājs, neizslēdza, ka daudzu apliecību viltošanu neizdosies pierādīt un šie cilvēki brīvi varēs glabāt ieroci bez zināšanām par to pielietojumu un meža dzīvniekiem.
Kaspars Šuikovskis, Ropažu novads, Mežsaimniecības inženieris, Pierīgas mednieku kluba valdes loceklis, mednieku kluba “Vecmurjāņi” vadītājs.

nra.lv 13.12.2009
Iespējamo organizētāju pēdas ved uz Rīgas reģionālo virsmežniecību, kur strādā divi no mednieku eksaminācijas komisijas - virsmežzines vietnieks Kaspars Šuikovskis un medību daļas vadītājs Dzintars Rozens. Viņi pašlaik eksāmenus nerīko - tie apturēti. Novembra beigās gan Šuikovskis, gan Rozens devušies atvaļinājumā. Pret viņiem disciplinārlietas ierosinās, kad būs atgriezušies darbā.

Šuikovskis telefonsarunā ar "Nekā personīga" skaidro, ka par izmeklēšanu neuztraucas. .. Citās domās ir Valsts meža dienesta vadība. Kinna pieļauj, ka izmeklēšanai noslēdzoties, kādam varētu būt arī savs amats jāzaudē. Valsts meža dienests gatavo materiālus Valsts policijai, kriminālprocesa sākšanai. Iespējams, daļa cilvēku apliecības pirka, jo nepietiekami zināja valsts valodu un eksāmenu nevarēja nolikt, daļa vienkārši tāpēc, ka visu pieradusi tādā veidā izkārtot, norāda "Nekā personīga".

Atbildēt

10.05.2024. 15:03

Pasūtītāji Lapsu pamatīgi piečakarējuši. Par lētu naudu viņam nedaudz pasūtīja Šņepstu, Lapsa padomāja ka parasts lauķis un pavilkās uz vieglu naudu. Bet pasūtītāji jau labi pazīst Šņepstu, saprot ka tas parādā nepaliks. Arī Lapsas ilgā apvainošanās un vēlme lekties pretī vispārzināma. Rezultātā Lapsa karo ar Šņepstu jau pēc savas iniciatīvas, bet pasūtītājiem kariņš neko vairs nemaksā un tie tikai priecājās.
Bet te der atcerēties, ar ko vienam beidzās kariņš ar Vonsoviču. Ka tikai te nav kas līdzīgs.

Atbildēt

un Dace

10.05.2024. 14:51

»

Šņepsta pauti

Divi vidēja izmēra sīpoli...


liek burciņās un par velti izdala trūcīgajai Preiļu un Vecmīlgrāvja policijai

Atbildēt

Šņepsta pauti

10.05.2024. 14:34

Divi vidēja izmēra sīpoli
Divas ķiploka daiviņas
Viena tējkarote maltu melno piparu
Sāls pēc garšas
Divas ēdamkarotes saulespuķu eļļas
80 g sviesta

Izstrādājumam "Šņepsta Pauti" ar asu nazi pārgriež ādu un to novelk, rūpīgi noņemot liekos ādas slāņus. Kad tas izdarīts, pauti un sīpoli jāsagriež vienādi plānās šķēlēs. Uz pannas uzkarsē eļļu, kurai pievieno sviestu (eļļa palielina sviesta uzkaršanas temperatūru un neļauj produktam sautēties). Liek Šņepsta pautus pannā cepties apmēram piecas minūtes. Pievieno sīpolus un cep, līdz tie kļūst zeltaini brūni. Pēdējās divās minūtēs liek klāt sakapātu ķiploku, tējkaroti maltu melno piparu un sāli pēc katra uzskatiem. Gatavs, kad no pannas iztvaikojis sīpolu izdalītais šķidrums.

Atbildēt

Nu

10.05.2024. 14:05

Kāpēc prieka pēc? Viņš ēd gaļu un dalās ar mežoņiem. Nēģeris nevar atļauties licenci, tāpēc viņam vai nu jāmirst badā, vai jāiet malu medībās un būrī. No degunradža visa cilts var mēnesi pārtikt.

Atbildēt

!

10.05.2024. 13:23

Klana lauķis, piem. kādreizējais Finanšu ministrijas parlamentārais sekretārs no ZZS Edgars Putra, kurš nesen pārbēga uz Pīlēna 'Apvienoto Šrotu' piemēram, caur savu industriālās graudkopības ģimenes uzņēmumu gadā subsīdijās saņem aptuveni 1/3 miljonu eiro!
Subsīdijās vien! Šādi tipi arī pērk gan policiju, gan prokuratūru, gan likumus.

Atbildēt

Apskatiet labi šo killeru šņepstu

10.05.2024. 13:13

»

šim arī vēders karājas

mednieks esot...smieklīgi


lūk, tieši šādi, padlaiku cūku zagļi un dzīvnieku šāvēji ar nokareniem vēderiem pasūta tagadējai varas mafijai LIKUMUS un tos apmaksā. Apmaksā ar naudu, ko jūs viņiem samaksājiet par "preiļu sieriem" un Latgales pienu.

Atbildēt

mja

10.05.2024. 12:42

»

ja par pienu.................

tad atceros to viņu piena savācēju malienā, veceni uz 200 kg, bet zaga un zaga...slimība


tāds pats kustonis un deģenerāts ir viņu šabašnieks Barviks

Atbildēt

ja par pienu.................

10.05.2024. 09:50

»

Liana B.

Mednieku paliek mazāk, bet šauj vājprātā. Nu jau arī dronus sāk izmantot dzīvnieku atrašanai un dzīšanai...


tad atceros to viņu piena savācēju malienā, veceni uz 200 kg, bet zaga un zaga...slimība

Atbildēt

cik nu ča to smadzeņu

10.05.2024. 09:48

bet 'gāzties' gribas...jo dumjāks, jo vairāk gribas gāzties.UN TUR NEKO NEVAR NE LABOT, NE MAINĪT...SMADZENES NETRANSPALANTĒ. Ja jau aizbrauktu medīt....svarīgi taču 'foķēt'-tas viņu leksikons- un visu internetā!!!!!!!!!!!!!!!!centrāltirgus..........

Atbildēt

Liana B.

10.05.2024. 09:45

»

par laimi

šie asiņainie deģenerāti Latvijā iet mazumā


Mednieku paliek mazāk, bet šauj vājprātā. Nu jau arī dronus sāk izmantot dzīvnieku atrašanai un dzīšanai.
Pāri mūsu pagalmam naktī drons lido, jā, vienam plintniekam te esot, laikam nomestos briežu ragus meklējot. Tumsā:):):)Maitas! Bet par to bagāto miljonāru lai piena fermu īpašnieki pastāsta. Ir dzirdēts, ka krāpjas, nemaksā, vienkārši cilvēki laukos ir izmisumā iedzīti, nav izejas.

Atbildēt

Nja

10.05.2024. 09:19

Tādu smuku dzīvnieku nogalinājis, draņķis.

Atbildēt

par laimi

10.05.2024. 07:42

šie asiņainie deģenerāti Latvijā iet mazumā

Atbildēt

Patiesībā

10.05.2024. 07:41

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


Savukārt, kā zināms: "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenzombiju "titulnācijas" izstrādājumi) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni leksējošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot."

Atbildēt

100% atbalsts

10.05.2024. 07:39

Lato viedoklim! Der zināt visu sacīto šo neliešu un deģenerātu šņepsteveidīgo iebāžšanai caurumā, no kura izstrādājums "preiļu siers" nāk. Šo deģenerātu izklaides asins nauda.

Atbildēt

He he

10.05.2024. 06:27

Mani, zdohļu defektīvo Untunu Mazpusenu no čuhņas Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "zeltvedējs" - izmisīgi cenšas mani publiski "nolinčot”!

Lapsa, kas te notiek? Palīgā!

Atbildēt

Dikļu defektīvais

10.05.2024. 05:59

Kļuvu Normāls Cilvēks, kad dabūju bietē izpildoties tumsā pie Dikļu ktoga.

Pantus par idiotu zemi pirms tam nekalu. Čiki man nesanāk.

Atbildēt

Dikļu defektīvais debiloīds Pēteris Karlovs, tas kurš дебил из дурки, ar saviem sūdiem no Zdohļu cūkufermas 6. aizgalda

09.05.2024. 22:20

»

Dikļu defektīvais

Es esmu Normāls Cilvēks


Deģenerāts Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки, no Zdohļiem, cūku nogarošanas kompleksa vecākais vepris, kam ienākusies pirmnosprāgšanas agonija sevišķi perversā veidā. Es nekad neesu bijis un nebūšu Normāls Cilvēks!

Atbildēt

Dikļu defektīvais Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки

09.05.2024. 22:17

»

Dikļu defektīvais

Untuns Mazpusens (lit. pseid


Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma.

Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

hehe

09.05.2024. 19:59

»

tu

pievaldi savas iekšas...vismaz publiskā vietā


Tu laikam sajauci kur rakstīt, gribēji pļutkinenam. Steigā gadās.

Atbildēt

Dikļu defektīvais

09.05.2024. 19:58

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Untuns Mazpusens (lit. pseid).

Aktuālais citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

patiesībā

09.05.2024. 19:21

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

tu

09.05.2024. 19:20

»

hehe

Dabūja Lapsa pļutkinenu


pievaldi savas iekšas...vismaz publiskā vietā...

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

09.05.2024. 19:20

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

hehe

09.05.2024. 19:15

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Dabūja Lapsa pļutkinenu.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

09.05.2024. 19:10

»

Dzīvnieks šņņepsts

ir gadījuma pēc dzīvnieks - miljonārs. Ja patiesi būtu miljonāra cienīgs (miljonu naudiņas kopā realitātē nekad nav redzējis) tik zemu nenolaistos - debīlajam pūlim demonstrējis savu slepkavas instinktu. Un beigās nolamāja LL epastā, tagad sūdzas policijai. Tur no miljonāra nav ne smakas. Sīks dzīvnieķis...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Ineŗti tŗuli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Savukārt, kā zināms: "Par naudu var nopirkt daudzas labas lietas, BET – par to pašu naudu var nopirkt arī pat nesalīdzināmi daudz vairāk sliktu lietu, tajā skaitā arī ļaunumu, ienaidu, nodevību, melus, lišķību (tostarp, dabiski - arī cilvēciski neadekvātu "īpašo vajadzību" apkalpošanu par šamā kretīnisma angažējumam adekvātu "taisnīgu atlīdzību") un taml. draņķības..."

---------

Mediju ziņa (2009. gads): "Ne mazāk kā pusi jeb vismaz 51% no visu Latvijas iedzīvotāju kopējiem ienākumiem veido ne vairāk kā 10% šajā valstī dzīvojošo turīgāko ienākumi", liecinot "sabiedriskās domas pētījumu centra "SKDS" pārstāvju veiktā pētījuma rezultāti". Savukārt, "šīs valsts turīgie iedzīvotāji" esot "pauduši uzskatus, ka tuvākajā laikā Latvijas ekonomika visdrīzāk pasliktināsies, taču viņiem personīgi dzīve turpinās iet augšup". Vienlaikus arī, "tikai 8% pasaules iedzīvotāju pieder vismaz puse jeb 50% no visiem ienākumiem pasaulē, bet visnabadzīgāk uz Zemes dzīvo āfrikāņi, latiņamerikāņi un bijušo sociālisma zemju iedzīvotāji Austrumeiropā", liecinot "apvienoto nāciju organizācijas" (ANO) atbildīgo pārstāvju publiskotajos materiālos iekļautā informācija...
-----
Mediju ziņa (2007. gads): Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga "savā pēdējā 8 gadus ilgušās prezidentūras dienā uzrunājot Latvijas tautu, pateicās par uzticību un mīlestību, un arī norādīja, ka valstij vēl jāstrādā, lai mazinātu plaisu starp bagātajiem un trūcīgajiem". "Šobrīd valstī ir daudz miljonāru, taču pārāk daudz to, kas dzīvo zem nabadzības sliekšņa, tādēļ mums jāstrādā, lai mazinātu šo plaisu - lai tie, kas ir trūcīgi, varētu virzīties ar katru gadu uz augšu un veidotos stabila vidusšķira, kas ir garants stabilajai demokrātijai", esot "paudusi viedokli Vīķe-Freiberga"...
-----

’MOTO’ ~ kādas "miera laikos" populāras
"Brāļu Laivinieku" kuplejas piedziedājums:

"Lai es bagāts būtu, lai es tukšinieks ~
Ka tik sirdī vienmēr manīm mājo prieks!..."
( J. Jansons & "Brāļi Laivinieki" )
-----------

MZ SILES "valsts" ikdienas kontrastiņi.
( Iz "O.M.© aŗChīva", 'ANNO' ~ 07.2004. )
( meldiņš un piedziedājums ~ iz "Brāļiem Laiviniekiem" )

Laiki mainās - paliek "dominantes" vecās:
Tas, kurš bagāts - allaž 'zīmējas un lecās':
Dāļā "brīfingus" pa "gadžetiem" un bildes ~
Lai tiek 'piefiksēts' pie miljonāru "ģildes".

Tas, kurš nabags - 'dzenā sīceni pa ķešu',
Nopērk "ceitungu" (p)ar "prominenci" svešu,
Šķirsta "fotō(ž)opa" bildes, "gaumē" lētas,
Līdz - sviež masmē.dekli, nospļāvies, pie sētas.
...
piedz.:
"Lai es bagāts būtu, lai es tukšinieks ~
Ka tik sirdī manīm vienmēr mājo prieks!..."
...
Tas, kurš bagāts, fraktē "ofšorzonās" kontus,
'Mētā kruto, sazubrījies zeku pontus',
'Piķi' skaitīt sāk no 'štukas', biezā makā,
Un uz "plebejiem" no debesskrāpja ('taisa').

Tas, kurš nabags, nīkst pie "sociālās kases",
Saņem pabalstu, kur "deklarēts pēc pases",
Skaita 'sančukus', pa retam - kādu latu,
Pauri kasīdams, kur "nepārskaitlis" matu.
...
Tas, kurš bagāts, durvis vaļā sper ar kāju,
Prastiem "lupatlašiem prezentēdams stāju":
Lai šie 'ierubī', kurš M.U.Ļ.Ķ.U Zemē valda
(Kamēr "čokā nekostē pie pirmā galda"…)!

Tas, kurš nabags, meklē "sociālās mājas",
Kur, mož, "relaxēt" ļaus piegurušas kājas ~
Atdod "atbildīgam biedram" ķīlā pasi,
Un par gultas vietu - (priekš)pēdējo grasi.
...
Tas, kurš bagāts, 'močī' melnā mersedesā,
Dzīdams "tautas vāģu" kontingentu stresā ~
Grib viņš desmit vietās nokļūt, vienlaicīgi,
'Kruķīt ģelas & bīdīt rebes', apsviedīgi.

Tas, kurš nabags, kratās tramvajā "pa zaķi",
Kur 'karmaņņiks uzšķērž "sekenhenda" praķi',
'Izceļ' maciņu un - skrobīgs met uz grīdas:
“Tramos mīcās, maķ ih..., sīki plikadīdas!”
...
Tas, kurš bagāts, uzsauc SILES biedriem krogu,
'Met pa "trīsdienniekiem" (regulāri) ogu',
'Relaxējas, FAX(us) "sekretutkai" bīdot',
Klerkus ("ōfisā") un "funkcionārus" dīdot.

Tas, kurš nabags, iegrauž "fāst(f)ūdu", pa lēto,
Virsū "krutku" uzstrebj, "točkā" samiksēto,
Ģīmi piedurknē no lētiem smiņķiem slauka,
Ja tam patrāpās, "uz šaru", kāda ma(č)ka.
...
Tas, kurš bagāts, "sarkofāgu" laikus gādā:
Divām "durvīm", iztapsētu (mērkaķ)ādā,
Lai nav jāknapinās "sešu dēļu lādē" ~
Prasta mūža māja "biezā" 'trendam' skādē!

Tas, kurš nabags, rēķinās ar standartkasti ~
Kāda starpība - kurš šiki rakts, kurš prasti:
Tārpi 'transformēs', daudz nešķirojot miesu,
Pīšļos rumpi treknāku, vai aumež liesu...
...
piedz.:
"Lai es bagāts būtu, lai es tukšinieks ~
Ka tik sirdī manīm vienmēr mājo prieks!..."

-----------

oriģinālversijas -- “O.M.© blogā”:
[ C E N Z Ē T S ]
u.c.

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

LL nelielās nemaz

09.05.2024. 19:07

»

Tu saki!

Noklausoties video, nonācu pie domas, ka LL ir līdzīgs tādam veidojumam kā JV. Abi runā vienu, dara pavisam citu, ir divkosīgi un bez morāles...


Bet smejas un izsmej šņņepstu. Nebūtu tas šņņepsts nolamājis epastā LL, līdzīgi izdarīja policijas ruks- ruksis.

LL uzrakstījis iesniegumu policijai, lai policija pamato, kā šņņepadtam izdevies bez iemesla ierosināt kriminālprocesu pret LL.

Vai nav smieklīgi?

Šņņepsts no preiļu čuhņas.

Atbildēt

necel paniku!!!

09.05.2024. 19:06

»

Tu saki!

Noklausoties video, nonācu pie domas, ka LL ir līdzīgs tādam veidojumam kā JV. Abi runā vienu, dara pavisam citu, ir divkosīgi un bez morāles...


"Vai arī tā jau ir bēgšana?" - kurš ir tagdējais Ulmanis un patiešām jāpamet valsti? Patiešām Puķins jau rīt mūs aneksēs Krievijā?

Atbildēt

Rudaste

09.05.2024. 19:04

Arī ir gļēvulīga, kas zin, kādas lapsu rebes pret citiem godīgiem meža zvēriem vēl tikai var atklāties!

Atbildēt

Tu saki!

09.05.2024. 18:06

Noklausoties video, nonācu pie domas, ka LL ir līdzīgs tādam veidojumam kā JV. Abi runā vienu, dara pavisam citu, ir divkosīgi un bez morāles.
Vēstījuma sākumā LL ir sašutis , ka par viņu uzrakstīts iesniegums, sākts kriminālprocess, viņam jāskaidrojas. Var saprast, ka viņa tas ļoti nepatīk. Taču vēstījuma beigu daļā tiek demonstrēts iesniegums, kurā pats prokuratūrai prasa sākt kriminālprocesu. Tātad to, kas tik ļoti nepatīk pašam un ko pats nosoda? Nu kā to saukt?
Xsā LL lielās, ka ir jau ārzemēs. Laikam Hellas. Vai tad procesa virzītājs, citu procesu virzītāji un Uļmans atļāva pamest valsti? Vai arī tā jau ir bēgšana?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...