Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Lato Lapsa kā Krievijas aģents

Olivers Everts (Sandra Veinberga)
27.11.2021.
Komentāri (189)

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvija - neizdevusies valsts

28.11.2021. 01:55

Vēlreiz atkārtoju, ka korupcija un iespēja nesodīti zagt no šīs varas puses tiks sargāta tik rūpīgi, kā nekas cits. Korupcija un zagšana ir šī režīma pastāvēšanas jēga. Oļegs Buraks, Jānis Ādamsons un tagad - arī Lato Lapsa ir tikuši un tiek apsūdzēti spiegošanā. Visus vieno tas, ka ir atmaskojuši shēmas, rebes un cita veida zagšanu.

Atbildēt

WWW

28.11.2021. 00:10

Daži būtiski momenti, kas liecina, ka šī murga autoram, maigi izsakoties, nav visi mājās:
- nojaušams…,
- taču nezin vai…,
- taču ticami fakti liecina (kādi ticami fakti?!),
- kā potenciāls agents (vai nu informatora vai ietekmes aģenta vai abos statusos),
- visticamāk…,
- acīmredzot…

Atbildēt

Vai jauna rečekistu metode

27.11.2021. 23:55

»

formula

Mirkli nopietnības. Protams, varam izsmiet " dullu kuci ,kas rej uz latviešu tautu par to ,ka tā pretojas mafiozai praiderastu varai " . Tomēr ir jāapzinās ,ka sabiedrību šie nekā personīgie pamazām pieradina ,ka kūmiņu iebāzīs aiz restēm . Un traģikomiski ir tas ,ka kūmiņam nebūs nekādu alibi ,ka šis...


ar ko maldināt sabiedrību, sagatavojot iespējamos “notikumus ar aizturēšanu uz aizdomu pamata”?

Hunta vairs nezin mēra? Visa huntas nespēja uzpirkt, tad tās kratīšanas ...

Kādā valstī dzīvojam? Vai tiešām Levitam pašam nemaz nav vairs baiļu?

Atbildēt

Krievijai labvēlīga persona

27.11.2021. 23:29

»

Oki

Veinberga ir tā pati dāma , kurai ir kartiņa čekas maisos ? Pēc sevis spriež par citiem


tas ir tad, kad griķi maksā 3 eur kg ? Vai saulespuķu eļļa 2,90 litrā ? vai gāze ? Muļķīgi, bet Krievijā tas viss ir lētāk par 50%

Atbildēt

formula

27.11.2021. 23:19

Mirkli nopietnības. Protams, varam izsmiet " dullu kuci ,kas rej uz latviešu tautu par to ,ka tā pretojas mafiozai praiderastu varai " . Tomēr ir jāapzinās ,ka sabiedrību šie nekā personīgie pamazām pieradina ,ka kūmiņu iebāzīs aiz restēm . Un traģikomiski ir tas ,ka kūmiņam nebūs nekādu alibi ,ka šis nav krievu spiegs .

Atbildēt

Nu tā nedrīkst, izredzētie nesapratīs...

27.11.2021. 22:52

»

to !

Vai masone, nav droši, bet čekas veterāne pavisam noteikti


Muļķīši vel šodien par vairiņu dieviņu lūdz, siltus cimdiņus ada, jaunus autiņus gādā...

Atbildēt

Dievs

27.11.2021. 22:30

Visu nosaka marsieši
Necepieties

Atbildēt

to !

27.11.2021. 22:17

»

!

piemirsi masoni vvf


Vai masone, nav droši, bet čekas veterāne pavisam noteikti

Atbildēt

teibunāls

27.11.2021. 21:47

Latvijā jāatjauno tiesiskums un jāatdod latviešu tautai atpakaļ visu nozagto, tiesājot čekistus Aldi Plaudi, Aivaru Borovkovu, Ivaru Godmani, Gunti Indriksonu, Juri Savicki, Andri Šķēli, Aivaru Lembergu, Aināru Šleseru utt.

Atbildēt

ES

27.11.2021. 21:33

»

Par kādu naudu, tu idiote,

runā


Ierunājās~! Ilgi nebija manīta. Pēdējo reizi dzirdēju, kā uzstājās kā Repšes un Jaunā laika advokāte, tad nodomāju - naudaskāra maita. Tagad saku to pašu - naudas kāra savas noļukušās miesas izliek publiskai apskatei Pretīgi!

Atbildēt

Oki

27.11.2021. 21:29

Veinberga ir tā pati dāma , kurai ir kartiņa čekas maisos ? Pēc sevis spriež par citiem ?

Atbildēt

Arī mēs tai ballē bijām

27.11.2021. 20:55

Ar E.Levita inaugurācijas viesu sarakstu, kas veido 24 lappuses, vari iepazīties šeit.
....
Diemžēl valstes kanceles lapele nav atrodame.

Atbildēt

Vai visi esam muļķi?

27.11.2021. 20:43

»

Pēteris

Vecā čekistu padauza no Zviedrijas turpina bārstīt savas stulbuma pērles


Par Veinbergu nav jābrīnās, bet gan par tiem idiotiem, kuri viņu citē, uzklausa, un cenšas atdarināt!

Atbildēt

Varbūt ir vērts atcerēties?

27.11.2021. 20:30

»

Blondīne

Kaut kas prātam neaptverams. Vai tad Veinberga strādā Drošibas iestādēs, ka viņa tādu informāciju varētu zināt? Laikam taču nē. Un ar kādu mērķi kundze to visu izdarījusi


Žurnālisti visā pasaulē, stādā par darba devēja naudu, pildot dotos norādījumus. Likumu, ka kurš maksā, tas arī pasūta mūziku, nekad neviens nav atcēlis, un arī nekad neatcels. Specdienestu uzraudzība pār censoņiem, katrā valstī ir atkarīga no politiskās iekārtas. Par ko gan būtu jābrīnās?

Atbildēt

Osis

27.11.2021. 20:25

Latvijas dienestu viena no metodēm, kā cilvēku iebiedēt, ir kriminàlprocesu uzsākšana bez faktiskas pierādījumu bāzes uz publiski izskanējušas informācijas pamata. To dara tā - kādu sašmucējušos žurnālistu vai advokātu piespiež uzrakstīt rakstu ar viedokli par kādu cilvēku, iekļaujot sadomātu kompromatu ar iedomāta nozieguma iedomātām pazīmēm un viss - uz tāda raksta pamata uzsāk kriminālprocesu, lai ar kriminālprocesuālām metodēm it kā pārbaudītu izskanējušās ziņas. Un cilvēks tiek uzāķēts uz šī āķa uz gadu vai vairāk, tiek oficiāli noklausītas sarunas un pārējās speciālās operatīvās darbības.
Veinerga ir tikpat zemiska kā padomju laika īstenie apmelotāji.

Atbildēt

27.11.2021. 20:24

»

antons mikosss

Nelec pār ilksi


Nepļūti pamperos!

Atbildēt

nu nu

27.11.2021. 20:23

»

grāvis

protams, ka nebija. bet žīds ir visbezcerīgākais no visiem


Vislielākos materiālos un reputācijas zaudējumus valstij ir nodarījusi Putina kuce, Ušakova un Šlesera draudziņš, Meļņika un Zaharjina kājslauķis Zatlers.
Ja žīds ir ikviens, kam ir hazāru asinis, tad katrs tavs debilais krievu draudziņš arī ir žīds, jo hazāri bija viena no lielākām tagadējās Krievijas pamattautām vēl ilgi pirms ne tikai Pēteris I bija izdomājis krievus, bet pat sātanam nebija ienākusi prātā tik velnišķīga doma.

Atbildēt

Oliver, par Letas Juri Mendziņu un Pēteri

27.11.2021. 20:18

arī ticami fakti liecina, ka abi, kā jau Letas arhitekti, varētu būt Krievijas vēstniecības / FSB Федеральная служба безопасности Российской Федерации (ФСБ), Federal'naya sluzhba bezopasnosti Rossiyskoy Federatsii, Krievijas Federālais drošības dienests, agrāk KGB.

Atbildēt

vienīgā iiniciatīva

27.11.2021. 20:17

ko panāca krievu militārista atvase bija likums,ka visu "nepilsoņu"bērni pēc piedzimšanas Latvijā ir Latvijas pilsoņi.vienkārši nožēlojami.

Atbildēt

Хм

27.11.2021. 20:14

Если это написала действительно журналистка Вейнберга, то это очень "низкий" стиль журналистики, когда используются якобы всём понятные фразы "обычному читателю понятно, на кого работает Лапса". С таким же тогда успехом можно сказать " Любому понятно, на кого работает Вейнберга, раз пробует в таком обвинить независимого журналиста". И пусть потом сама с пеной у рта доказывает, что качественная журналистика должна быть с фактами, а не утверждениями уровня "любому понятно".

Atbildēt

neguli uz sliedēm!

27.11.2021. 20:13

»

antons mikosss

Nelec pār ilksi


Katrs izdzimtenis, kurš ir labprātīgi uzmaucis krievu uniformu ir pelnījis visbaisāko nāvi un to arī saņems un visi to līdzskrējēji arī.

Atbildēt

vai tad

27.11.2021. 20:12

»

antons mikoss

Skaties tālāk...


uz līguma ir Levita paraksts?kāpēc viņam nekad neviens žurnālists neuzdod šo jautājumu?Nac.apvienībā visi ir daudz par jaunu,lai būtu kremļa kurmji.

Atbildēt

Nika

27.11.2021. 19:46

Drosmīgi, ka šeit publicēts. Patiesība? Vai šis jēdziens vispār vēl pastāv? Jēdzienam Patiesība ir radušiem simtiem sinonīmu: personiskais labums, naudas kāre, vars kāre, popularitāte, būt izredzētam utt. MN NEKAN NAV BIJIS SAPROTAMS LL naudas izcelsmes avots. Un tas vienmēr dara piesardzīgu. Bet talants viņam ir. Liepnieks - slīpāks un uzmanīgāks, kas viņa publikācijās liedz vairāk iedziļināties. Dzīve rādīs, kas ir kas. Par katru

Atbildēt

Brunets

27.11.2021. 19:46

»

Blondīne

Kaut kas prātam neaptverams. Vai tad Veinberga strādā Drošibas iestādēs, ka viņa tādu informāciju varētu zināt? Laikam taču nē. Un ar kādu mērķi kundze to visu izdarījusi


Pirmāmkārtām viņa nekādu informāciju nezin,bet visu to dzejojumu izsūkusi no viņai vien zināmas vietas.Otrkārt viņa nav kundze.

Atbildēt

grāvis

27.11.2021. 19:44

»

interesanti

Vai krievu militārista atvase, Vējonis, kurš vispār nebija pelnījis piedzimt, bija labāks


protams, ka nebija. bet žīds ir visbezcerīgākais no visiem.

Atbildēt

dr.bē

27.11.2021. 19:43

»

Blondīne

Kaut kas prātam neaptverams. Vai tad Veinberga strādā Drošibas iestādēs, ka viņa tādu informāciju varētu zināt? Laikam taču nē. Un ar kādu mērķi kundze to visu izdarījusi


tāpēc, ka ir tikai viena žurnālistika pareiza - tā, ko māca veinberga. kam cits viedoklis vai, pasarg dies, fakti - tie muļķi. kaut kas līdzīgs rečikstiem vai lsm sab.mediju varoņiem.

Atbildēt

interesanti

27.11.2021. 19:36

»

antons mikoss

Skaties tālāk...


Vai krievu militārista atvase, Vējonis, kurš vispār nebija pelnījis piedzimt, bija labāks?

Atbildēt

antons mikoss

27.11.2021. 19:22

»

āzim

patiesībā tajā laikā,kad L.ģimene,jo viens no tās bija ebrejs,izbrauca no psrs,nevienam vai gandrīz nevienam nebija jāparakstās par sadarbību ar čeku.Kāpēc lai Leviti būtu izņēmums?runa ir par ebreju "brīvlaišanu".Var jau fantazēt par to,kā tur varēja būt vai bija,bet nevajag laist dumjības publiskajā...


Skaties tālāk!
Levits atgriezās ka sestās frontes pārstāvis( no trimdas atgriezies 5. frontes censonis.
Atbrauca lai padarītu to par ko viņam lika darīt kremis. Parakstīja līgumu par daždu paaudžu okupantu atstāšanu Latvijā(~300 000) un tūdaļ tika komandēts prom no valsts. Pēc 3x lobēšanas NA panāca Kremļa kurmja kremļa kurmja dēla E. Levita iebīdīšanu "'Nācijas tēva"'siltajā vietiņā.

Kkkkd Levits panācis NA norietu. Katram sakaidrs, ka iebīdīt kkkkd Levitu amatā centās tādi paši kremļa kurmji un nekā citādi!

Atbildēt

Viedoklis

27.11.2021. 19:21

Ja Lapsas būtu 1939. gadā, tad Ulmanis dabūtu taisnoties par savu politiku, bet diez vai viņš tiktu likvidēts nezināmā vietā. Kalnbērziņam netiktu aizmālētas acis Maskavā par leiputriju PSRS. KGB sagatavotās kartes ar Baltijas valstu teritorijām PSRS būtu publicētas un savlaicīgi sabiedrība pieņemtu lēmumu par pretošanos. Diez vai Veinbergu tips prezidentus kritizētu, un viss paliktu savās vietās.

Atbildēt

Blondīne

27.11.2021. 19:17

Kaut kas prātam neaptverams. Vai tad Veinberga strādā Drošibas iestādēs, ka viņa tādu informāciju varētu zināt? Laikam taču nē. Un ar kādu mērķi kundze to visu izdarījusi?

Atbildēt

Varvara vīkšņotais

27.11.2021. 19:13

»

Mir,družba,vodka,balalaika

Biznes ir izkraapt no valsts kasses vairaak naudas,otkatos,sheemaas,iepirkumos


Un kādā krāsā Jūs, biedri boļševik būtu ?

Atbildēt

Bet zāļu nedošana slimniekiem ..

27.11.2021. 19:09

»

Viedais Manels

Patiešām ir nopietnākas lietas: tautas spaidu nopotēšana, lai tā pēc laiciņa vēl vairāk saruktu, pučs pašmājā, zāļu nedošana kovidslimniekiem


ir šķiru - nabago un bagāto sekas C19 pandēmijā, paļaujoties uz ārstu godaprātu.. tāda godaprāta ārstiem vairs nav .. no savas pieredzes, nedēļas laikā izslimojot slimnīcā C19 ...

Atbildēt

Karš Ukrainā

27.11.2021. 19:01

»

Viedais Manels

Patiešām ir nopietnākas lietas: tautas spaidu nopotēšana, lai tā pēc laiciņa vēl vairāk saruktu, pučs pašmājā, zāļu nedošana kovidslimniekiem


var būt ar iebrukumu Baltijā..

Bail nav?

Par genētiski modificēto cilvēku vairs nav pat vērts runāt. Pfizer kotējas biržā un atklāja, citādi sodīs, ka visas piejamās vakcīnas pret C19 ir cilvēka gēnus modificējošas. Novecojot cilvēkam, gēnu nenoturība ar vecumu izpaužas slimībās. Līdzīgi darbojas vakcīnas pret C19, paātrinot cilvēka novecošanos ar katru jaunu revakcināciju. Mēs to nevaram ietekmēt. Vienīgi paļauties uz to Kungu,drosmīgi riskēt un nevakcinēties.

Atbildēt

.

27.11.2021. 19:01

»

Mir,družba,vodka,balalaika

Ko tu te lien?Lasi taalaak savas vienotiibas un naacikju aviiziites


Vienotība ir tāda pat pederastu partija, kā tava Saskaņa.

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

27.11.2021. 18:49

»

Komercija

Lapsas žurnālistika nav godīga žurnālistika. Tā ir tikai komercija "nekas personisks, tikai bizness


Biznes ir izkraapt no valsts kasses vairaak naudas,otkatos,sheemaas,iepirkumos.

Atbildēt

latolato

27.11.2021. 18:42

Maniere kā krievu analītiķim TV. Ambīcijas kā Putinam, grafomānija un pārspīlētā viszinība ir visai pārliecinoša liecība, lai Lapsu sāktu turēt aizdomās.

Atbildēt

Izlietoto prezervatīvu liktenis

27.11.2021. 18:41

»

nu,re cik godīgs teksts

Un nemaz nekautrējas,ka dedzīgi gaida Putina atnākšanu.Kā ticīgie adventisti gaida Jēzus atnākšanu.Katram savs


Nedrīkst arī aizmirst, ka visiem šiem putina gaidītājiem, tie paši leviti, VVF un pārējā liberastu/čekistu komanda, prettiesiski iedeva LV pilsonību.

Atbildēt

zaķītis

27.11.2021. 18:30

Lato varētu būt Krievijas aģents, jo viņam piemit mode spēlēt netīri.

Atbildēt

Ir lietas nopitnākas

27.11.2021. 18:29

»

Viedais Manels

2014. gadā manis par Briseles sūkātāju nosauktais Olivers izrādās VIŅA. Tāda kā virtuāla iznākšana no skapja


Vai 2022. gada sākumā sāksies karš starp Krieviju un Ukrainu?

ГОСТР 42.7.01- 2021
Гражданская оборона
Захоронение срочное трупов
в военное и мирное время

Apstiprināti pirmoreiz 2021. gada 13. septembrī, stājas spēkā ar 2022. gada 2. janvāri.

https://youtu.be/ih9EyypR2FI

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...