Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skumjais Bruņinieks

18.05.2024. 10:56

»

Nu ,kā tad

izpaužas Priedīša prokremliskās darbības


Atvainojos...Priedi sajaucu ar Priedīti.
Pārrakstījos..tā gadās.

Atbildēt

he, heee

17.05.2024. 12:55

»

Gustavs

Vai pareizi Tevi sapratu, ka CCCP ukupācija un tie miloni kas te sabrauca, nav vaigi pie paši izveidotās un ievestās sistēmas te


Uz šo jautājumu tev neviens osvoboditels neatbildēs. Viņi atbild tikai uz tādiem jautājumiem, kas pašiem ir labvēlīgi un izdevīgi: propogandisti-tā sacīt...

Atbildēt

Gustavs

17.05.2024. 12:43

»

Fakts

Vai krievvalodīgie vainīgi pie valsts korupcijas, simtiem miljonu izsaimniekošanas, rūpniecības iznīcināšanu, vairāku simtu tūkstošu emigrācijas...


Vai pareizi Tevi sapratu, ka CCCP ukupācija un tie miloni kas te sabrauca, nav vaigi pie paši izveidotās un ievestās sistēmas te?

Atbildēt

Хм

16.05.2024. 17:40

»

Fakts

Vai krievvalodīgie vainīgi pie valsts korupcijas, simtiem miljonu izsaimniekošanas, rūpniecības iznīcināšanu, vairāku simtu tūkstošu emigrācijas...


Бедные вы бедные ... Как вас легко испортить. Уже как 30 лет у власти, новое поколение выросло, а всё оккупанты виноваты. Вот эстонцев не испортили, литовцев нет. А вас - на раз-два. А теперь давайте ещк раз вспомним, кто же постоянно латышам говорит, что они не способный быть современными и навестт порядок у себя в стране? Путин и его пропагандисты. Так вы- кремлин? Задача котрого убедить латышей, что они испорченная нация и у них нет будущего?

Atbildēt

Хм

16.05.2024. 17:33

»

Atis Priedītis

Kamēr lielie masu mediji turpinās pret mani noklusēšanas un ignorances politiku, es šo mediju vidi sistemātiski turpināšu graut, publicējot savus rakstus. tur kur tas ir iespējams...


Я извиняюсь, а почему они о вас должны постоянно или непостоянно писать? Из-за прошлого с КГБ? Так в Латвии много жертв КГБ. Эть получится целый еженедельник печатать их рассказы. Но с какой целью? Люди не знают про КГБ? Знают. Про методы- знают. Что НОВОГО вы скажете? Фамилии назовёте? Ну так тут назовите для начала. Без фамилий? А какой тогда смысл? Бесплатный пиар для книги?

Atbildēt

Antrra

16.05.2024. 17:05

Nu gan Skumjais sarakstīja aplam. To, ka Priedīša pretinieki, tai skaitā Pauls, ir savulaik bijuši kremļa piedziedātāji un izklaidētāji, nevar noliegt, ja atceras Jūrmalas Jauno vilni un vēl senāk.
Ja SB pats būtu piedzīvojis Zersetzen vajāšanu, tad dziedātu citu dziesmu, un nevarētu rimties un to cūcību aizmirst. Es to zinu.
Viena lieta ir neatzīt kādu mūziķi, to kritizēt, bet pavisam kas cits ir izvērst psiholoģisku vajāšanu, ko var pielīdzināt slepkavībai.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

16.05.2024. 16:42

Atceroties Našenieces stāstu par spiegošanā pieķerto padomju spiedzi, kura iekrita tik banāli - viņu nodeva padomju krūšturis..prātā ienāca veca, ar bārdu apaugusi anekdote.
Zinu, ka par vecu anekdošu stāstīšanu draud gandrīz vai nāves sods..tomēr atļaušos, varbūt kāds nezina.
Tātad..
Otrā Pasaules kara laikā vācu izlūkdienests sagatavo divus superaģentus - spiegus, kurus nosūtīt uz Angliju informācijas vākšanai.
Saprotams, lai viņus nepieķertu un neatmaskotu, spiegus māca un dresē ilgu laiku..iemāca perfekti angļu valodu bez akcenta..iemāca pat specifiskus dialektus..spiegi tiek skoloti par īstiem angļu džentelmeniem..zina visas angļu paražas un tradīcijas.
Viņiem ir izveidotas nevainojamas biogrāfijas..dokumenti visaugstākās kvalitātes. Tējas dzeršanas rituālu vācu spiegi ir apguvuši perfekti.
Pat apakšveļa un zeķes ir angļu ražojuma.
Pēc divu gadu apmācības viņi iziet pēdējo eksāmenu un izlūkskolas komisija secina -
viņu priekšā ir 100% angļi..neviens sīkums neliek manīt, ka viņi būtu vācieši. Viss ir līdz beidzamajam pārdomāts un viņus droši var sūtīt Anglijā uzdevuma izpildīšanai..viņus neviens, nekad, nemūžam neatmaskos.
Domāts - darīts..vācu spiegi ar izpletņiem nolaižās ienaidnieka teritorijā, aprok izpletņus..uzvelk smokingus, cilindrus..un ar lietussargiem - spieķiem ieiet pirmajā angļu ciema bārā, lai pusūtītu kādu drinku.
Tā lūk pienāk pie bāra letes divi, nevainojami ģērbti angļu džentelmeņi un perfektā angļu valodā saka, ka gribētu ko iedzert...teiksim Martini.
Bārmenis jautā džentelmeņiem - Martini dry ?
Nein, zwei bitte - atbild jaunizceptie angļi un tiek drīz vien arestēti.
Tik muļķīgi..vēl stulbāk pat, kā ar padomju ražojuma krūšturi, iekrita vācu superspiegi.
ps
Kaut gan..nē - ir zināms vēl viens, vēl stulbāks iekrišanas gadījums, kad krievu "superspiegs" Janka Ādamsons uzrāvās vismuļķīgākajā veidā - nakts mellumā, slepus Vērmaņdārza lielā ozola dobumā ielika Krievu vēstniecībai rakstītu ziņojumu par to, ko bija dzirdējis tirgū no veca tantuka.
Ziņojums, ievērojot Ļeņina konspirēšanās pieredzi ieslodzījumā, tika rakstīts ar pienu.
Bet, ja nopietni -
Vecajam nelgam Jānim Ādamsonam visi mūsu īstie VDK neatmaskotie ziņotāji - Kremļa ietekmes aģenti slepenībā un pa kluso ir uzcēluši pieminekli.
Jo Janka Ādamsons ir viņu acīs nevainīgs moceklis, kuru Kremlis un mūsu čekistu sistēma ziedoja, kā lielgabalgaļu, lai nodrošinātu īstajai Kremļa aģentu jūrai alibi.
Janka ir pataisīts par lielo nodevēju un spiegu, kuru pasniedza mūsu sabiedrotajam ASV, lai kalnietes, vaideres, āboltiņas, kreituses, zīles, jurkāni, veidemanes, ēlertes, gekas, leviti,šleseri, hūtes, bārdas un daudzi, daudzi citi maisos neatrastie varētu droši turpināt strādāt Kremļa labā.
Tiesa..un tas ir fakts - mūsu galvenais stratēģiskais partneris un Brīvības garants ASV tagad daudz nemaz uz mums sprēgāt nevar atļauties.
Jo jancīgi būtu tagad kaut ko dzirdēt no amerikāņu puses par milzīgo Krievijas spiegu tīku Latvijā, zinot to, ka pats ASV bijušais un vēl šī brīža potenciālais pretendents Tramps ir vistīrākais Kremļa aģents. Vēl vairāk..ASV kongresa pārstāvju palātā ir Putina frakcija.
Lai labāk paklusē tas ASV..vai ne..? - domās spriež mūsu vietējie čekisti..

Atbildēt

intereses augstākas nekā latvieši ar krievu valodu

16.05.2024. 16:28

»

Ziniet,

Jums grūti ar saprašanu. Noklausieties video uzmanīgāk un tad sapratīsit, kāpēc huntas kremļa noderīgajiem idiotiem kā Priede ir vajadzīga krievu valoda un informācija medijos krieviem. Lai gan paši krievi neuzstāj- tie savā stulbumā tāpat Latvijas “sabiedriskos medijus” nelieto arī krievu valodā, bet...


Viss ir pareizi saprasts.
Bet MI6 galvenais ir rezultāts ko dod Priede.
Atļaus Priede rīkot debates krieviski, izpildīs Kremļa uzdevumu, bet Kremlis jau nezina ka Priede kalpo arī MI6.
Kādēļ lai MI6 interesēs nešautu pa latviešiem ?
Ir šāvuši un šaus, jo tikai tā var pierādīt lojalitāti Kremlim.

Atbildēt

vice

16.05.2024. 16:16

ivara priedes piemērs: kā kremļa aģentūra iefiltrē svarīgos amatos savējos.

Bez trokšņa.

"Nejauši".

priedēm, roķēm, elksnēm, neimanēm TAGAD JĀATSTRĀDĀ.

Atklāti pretvalstiski un prokremliski personāži.

Tad vēl Smolenskas kantoris un SEPLP (pilnā sastāvā)!

EP priekšvēlēšanu debates svešvalodā (valstī, kur ir tikai VIENA VALSTS VALODA - LATVIEŠU)!!!

Vēl jau Inguči un Anduči!

Pat rozā ponijiem izdevies pamanīt pretvalstiskos, pretlatviskos, prokremliskos kadrus!

"Situācija" pati izgaismo aģentus!

EP un Latvijas "deputāti":

Šodien ES dalībvalstis galējā balsojumā apsiprināja "obligāto migrantu pārvietošanas kvotu sistēmu", kura uzliek par pienākumu maksāt $20 tūkstošu soda naudu par katru neuzņemto islāmistu migrantu. Polija, Ungārija, Slovākija, Čehija un Austrija neatbalstīja grozījumus.

PAR (Migrācijas paktu kā kopumu) balsoja (2024.g.aprīlī):

Kalniete,

Melbārde,

Vaidere,

Ījabs,

Ušakovs.

Latvijai uzspiesto migrācijas kvotu legalizētāji.

Eiropadomē Latviju pārstāvēja ..... EVIKA SILIŅA!!!

SAUSĀ STATISTIKA!

Latvijas laicīgā kultūrvēsture un cēloņsakarības!!!

Atbildēt

Atis Priedītis

16.05.2024. 15:38

Kamēr lielie masu mediji turpinās pret mani noklusēšanas un ignorances politiku, es šo mediju vidi sistemātiski turpināšu graut, publicējot savus rakstus. tur kur tas ir iespējams.

Fantastikas žanra romāns "Atgriešanās pagātnē" - fragments Nr.51

Jau pirmās Zemes dzīves laikā attieksme pret Kristapa publikācijām pamazām sāka mainīties. Pat tie cilvēki, kuri pret visu ko raksta Kristaps sākotnēji izturējās klaji agresīvi sāka saprast - viss nav tik vienkārši kā pirmajā brīdī izskatās. Fakts, ka Kristapu nesavāca psihiatri un neielika "trako mājā" bija nenoliedzams. Kristaps turpināja parasta, vienkārša cilvēka dzīvi un tas, ka viņa publikācijas varēja uztvert arī kā psihiski slima cilvēka murgus, neko nenozīmēja.

Jau okupācijas laikā valsts psihiatri par to, ka pēc VDK pavēles ievieto psihiatriskajās slimnīcās un "ārstē" psihiski pilnīgi veselus cilvēkus, tika izslēgti no Vispasaules psihiatru asociācijas. Viens no iemesliem lai pasludinātu kādu varai nevēlamu cilvēku par "psihu" bija tādu domu publiska izteikšana, kuras bija pretrunā ar valdošo ideoloģiju. Pēc neatkarības atgūšanas šāda prakse bija neiespējama.

Diemžēl, ļoti daudzi cilvēki turpināja dzīvot ar šādu pasaules uzskatu - ja es kāda cilvēka domas nespēju saprast vai pieņemt, tad šis cilvēks noteikti nav īsti normāls. Draudu skaits, kuri par šo tēmu tika veltīti Kristapam bija ļoti liels. Protams, ka Kristaps uz šādiem draudiem nereaģēja, jo labi zināja, ka to cilvēku uzskatus, kuri viņam draud, mainīt nav iespējams.

Pamazām pieauga arī to cilvēku skaits, kuri regulāri lasīja Kristapa publikācijas un veltīja viņam atzinīgus vārdus. Ja sākotnēji Kristapa rakstu lasītāju skaits bija tikai daži desmiti, tad pēc dažiem gadiem tie bija jau tūkstoši un reizēm pat 10 000 cilvēku.

Papildus popularitāti Kristapam nodrošināja arī tas, ka gandrīz visi ņirdzīgie komentāri bija pārpilni ar lamu vārdiem un gramatiskām kļūdām. Savukārt, Kristaps centās nevienu neaizvainot un neapsaukāt. Viņa rakstītie atbildes komentāri bija ļoti pieklājīgi vai nebija nemaz. Ja atbildēt, lietojot pieklājīgus vārdus, nebija iespējams, Kristaps šādu komentāru ignorēja.

Atbildēt

Secinājums

16.05.2024. 15:36

»

attīstīta kapitālisma tendences ir pretrunā ar

"...latviešu un lībiešu tradīcijas, latviskā dzīvesziņa, latviešu valoda, vispārcilvēciskās un kristīgās vērtības...


Jā, šai pasaulē ir grūti saglabāt vērtības, bet tas jau nenozīmē, ka nevajag visiem spēkiem tomēr to darīt :)

Atbildēt

“Sabiedriskie mediji”

16.05.2024. 15:20

»

wow

Sabiedrisko mēdiju sistemātiska diskreditēsana ir Latvijas publiskās varas mērķtiecīga diskreditēsana. Virzošais spēks tam - Kremlī


un hunta, kas uzdodas par valsts pārvaldi, diskreditē paši sevi.

Atbildēt

attīstīta kapitālisma tendences ir pretrunā ar

16.05.2024. 15:17

»

Atbilde

"Latvijas identitāti Eiropas kultūrtelpā kopš senlaikiem veido latviešu un lībiešu tradīcijas, latviskā dzīvesziņa, latviešu valoda, vispārcilvēciskās un kristīgās vērtības. Uzticība Latvijai, latviešu valoda kā vienīgā valsts valoda, brīvība, vienlīdzība, solidaritāte, taisnīgums, godīgums, darba tikums...


"...latviešu un lībiešu tradīcijas, latviskā dzīvesziņa, latviešu valoda, vispārcilvēciskās un kristīgās vērtības".

Kristīgās vērtības aizstāj pornosaiti un Vatikāna homoseksuālisma svētība.

Valsts hunta un globālisti uzbrūk ģimenei, kas valsts pamats. Uzbrūkot ģuimenei, notiek uzbrukums valstij.

Attīstītā kapitālisma pāreja uz inkluzīvo kapitālismu nonivelē pilnīgi visas vērtības, ikvienu atsvešenot no savas zemes (Latvija šai gad.), savas tautas, dzimuma, ģimenes un pat darba augļiem, vērtībās izvirzot “personas brīvību tīklu sistēmās cīnīties par savu izdzīvošanu”.

Atbildēt

Atbilde

16.05.2024. 15:15

»

vice

Kurš ir augstāk par priedi LTV


Hierarhija: SEPLP, tad - Saeima, tātad - kopumā politiķi, bet cik un kas konkrēti no Saeimas simtnieka ir krievijas aģenti, kas iedarbojas arī uz citām varas struktūrām, tai skaitā VDD, SAB utt., to mēs nekad neuzzināsim :(. Var jau būt, ka galvenie sēž tieši drošības struktūrās un ietekmē politiķus :(

Atbildēt

Atbilde

16.05.2024. 15:09

»

Vno

Vari noformulēt latviešu tautas intereses


"Latvijas identitāti Eiropas kultūrtelpā kopš senlaikiem veido latviešu un lībiešu tradīcijas, latviskā dzīvesziņa, latviešu valoda, vispārcilvēciskās un kristīgās vērtības. Uzticība Latvijai, latviešu valoda kā vienīgā valsts valoda, brīvība, vienlīdzība, solidaritāte, taisnīgums, godīgums, darba tikums un ģimene ir saliedētas sabiedrības pamats. Ikviens rūpējas par sevi, saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem, nākamajām paaudzēm, vidi un dabu"
Latviešu tautas interesēs ir šo visu saglabāt mūžīgi mūžos ar akcentu uz šo: "...latviešu un lībiešu tradīcijas, latviskā dzīvesziņa, latviešu valoda, vispārcilvēciskās un kristīgās vērtības".

Atbildēt

Fakts

16.05.2024. 15:05

»

BMP

"kremļa ietekmes aģenti, lentītes un karogi pa priekšu, šķelšanas kampaņa"-tie ir Lapsas epiteti kuru nozīmi laikam saprot tikai vīnš un kurus var piekarināt jebkuram cilvēkam kurš nemauj līdzi galvenajai vadlīnijai...


Vai krievvalodīgie vainīgi pie valsts korupcijas, simtiem miljonu izsaimniekošanas, rūpniecības iznīcināšanu, vairāku simtu tūkstošu emigrācijas?"
Visas šīs nejēdzības mums mantojumā ir atstājis okupācijas režīms, mūsu smadzenes (gan latvieš-, gan krievvalodīgo) ir saindētas. Secinājums, tgātda pie tā ir vainīgi okupanti un viņu pēcteči

Atbildēt

wow

16.05.2024. 14:32

»

Jautājums

Kāpēc Jūs tā domājat? Es domāju, ka LL Priedi ir pārvērtējis - viņš ir tikai "noderīgais idiots", aģenti ir mazliet augstāk un neredzami


Sabiedrisko mēdiju sistemātiska diskreditēsana ir Latvijas publiskās varas mērķtiecīga diskreditēsana. Virzošais spēks tam - Kremlī.

Atbildēt

Nav ziņu, vai pats Borovojs tika brīdināts par savu piekaušanu. Tagad Borovojs dzīvo ASV un ir kaislīgs Trampa un viņa politikas aizstāvis.

16.05.2024. 14:22

»

Skumjais Bruņinieks

Ļoti svarīgi ir apzināt un atklāt Kremļa ietekmes aģentus. Uzreiz pateikšu, ka tas nav viegli...


Es šajā stastiņā sakausu kriptētu informāciju un man šķiet, ka SB ir ietekmes aģents. Ziņojiet!

Atbildēt

spiedzei esot bijis Padomju ražojuma krūšturis. Tas arī viņu pazudinājis.

16.05.2024. 14:18

»

Skumjais Bruņinieks

Ļoti svarīgi ir apzināt un atklāt Kremļa ietekmes aģentus. Uzreiz pateikšu, ka tas nav viegli...


Tagad daudzām spiedzēm mājās ir Ķīnas sex vibratori un tas pierāda, cik daudz šo spiedžu.

Atbildēt

hehe

16.05.2024. 14:17

»

Skumjais Bruņinieks

Ļoti svarīgi ir apzināt un atklāt Kremļa ietekmes aģentus. Uzreiz pateikšu, ka tas nav viegli...


Vēl viens pļutkiens pieteicās. Divi spaņņi šķidras pļutkas.

Atbildēt

Tad jau ir grūtāk..ir ilgstoši jāklausās viņā..jāvēro viņu un jāzin, kas Kremlim dotajā brīdī ir visvairāk vajadzīgs.

16.05.2024. 14:15

»

Skumjais Bruņinieks

Ļoti svarīgi ir apzināt un atklāt Kremļa ietekmes aģentus. Uzreiz pateikšu, ka tas nav viegli...


ASV ar šādām muļķībām nenodarbojas, pierādījumi tiesā tiek atzīti tikai tad, ja noķer tiešā darbībā ar pierādījumiem - dokumentiem un citiem lietišķiem pierādījumiem.

Pret Ādamsonu nebija pierādījumu vispār, viņš provocēja pajoliņu VDD - apmainoties ar informāciju klaču līmenī no medijiem un citādi publisku.

Priedes gadījumā fakstiskā rīcība ir tiešā saistībā ar krievijas uzņēmumu, kas atmazgāja naudu un ir sankciju sarakstā.

Tie ir tiešie un netiešie pierādījumi. Atzīšanos te viegli panākt, ja ir vēlme. Bet VDD ir kremļa birojs.

Lapsa veicis ne tikai analīzi, bet izcilu izlūkošanu, kas pierāda Priedes darbības motīvus kremļa labā.

Atzīšanos var dabūt pagrabā pie radiatora ar lodāmaru.,Šis ir tas gadījums, jo VDD arī guļ kā kremļa ietekmes aģenti.

Atbildēt

hehe

16.05.2024. 14:15

»

vice

ivara priedes piemērs: kā kremļa aģentūra iefiltrē svarīgos amatos savējos...


Viss piepļūtīts un vice riebīgi smird.

Atbildēt

hehe

16.05.2024. 14:14

»

vice

Divu Jaņčuku un Sanitas "vadlīnijas...


Plānprātiņa vices pļutkas bez gala un bez malas.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

16.05.2024. 14:02

Ļoti svarīgi ir apzināt un atklāt Kremļa ietekmes aģentus. Uzreiz pateikšu, ka tas nav viegli.
Šajā konkrētaja gadījumā nav visai grūti..jo Priedīša darbības ir ļoti prokremliskas.
Bet ko darīt, ja kremļa aģents 98% runā pareizas, patriotiskas un valstiski svarīgas lietas?
Un tikai tie atlikušie divi procentiņi ir tas kremļa naratīvs, dēļ ka aģents tiek aktivizēts..?
Tad jau ir grūtāk..ir ilgstoši jāklausās viņā..jāvēro viņu un jāzin, kas Kremlim dotajā brīdī ir visvairāk vajadzīgs.
Biogrāfija un vēlreiz biogrāfija...tas ir pirmais, uz ko jāpievērš uzmanība, lai sāktu izskaitļot Kremļa žurkas.
Lato Lapsa šo patiesību ir apguvis un veiksmīgi, kā redzam, izmanto.
Nesen Našeniece minēja piemēru, kā tika atklāta viena padomju spiedze...viss bija pārdomāts, tikai viena nianse - spiedzei esot bijis Padomju ražojuma krūšturis. Tas arī viņu pazudinājis.
Mūsdienās visas "kalnietes" , "vaideres" un "āboltiņas" sen ir nomainījušas savus padomjlaiku pupturus un tagad nēsā glaunu rietumu apakšvešiņu.
Kad Lato Lapsam radās aizdomas par Egila Levita saistību ar KBG - VDK, viņš taču nevērsās publiskajā telpā ar saucienu - Egil, rādi savas apakšbikses..ir aizdomas, ka Tu valkā "Krasnij partizan" trusikus.
Lato Lapsa ko darīja..? Pareizi..izķidāja Egila Levita un viņa ģimenes biogrāfiju. Un viss kļuva skaidrs..pat nepalīdzēja "nācijas tēva" trusiku Calvin Klein brends.
Mūsu politiskajā telpā mudžēt mudž no politiķiem un sabiedriskajiem darboņiem, kuriem( runājot Salonina vārdiem) dzīvē vienmēr ir baigi veicies. Sākot ar PSRS laikiem un Neatkarīgajā Latvijā turpinoties.
Brīnišķīga ir Levita "veiksme" sākot ar mātes izglābšanos no NKVD nagiem, nelegāļu stauss Staļina laikā..negaidītā atļauja izbraukt no PSRS..un košā veiksme jau Atmodas laikā un vēlāk.
Tādu ir daudz..var minēt Kalnietes spožo "veiksmi" - karjeru..kad sāka kā parasta šuvēja, vai Jurkāns - krāsotājs.utt.
Bet mēs taču zinām, ka brīnumi nenotiek..kāda "spalvaina roka" palīdz šiem " veiksminiekiem".
Piedāvāju Jums Marka Salonina iztirzāto "pa molekulām" Marka Feigina biogrāfiju
https://youtu.be/CKx2tT4e0wI
Un kā atmaskotais Feigins atbildēja..to variet paši atrast internetā.
Bieži vien Krievijas izlūkdienesti izdomā operatīvus pasākumus, lai piesegtu atmaskotus aģentus. Tā arī notika ar Feiginu..kad Ukrainas politiskajā telpā sāka runāt par Feigina saistību ar Kremli, drīz vien Krievijā Feigins tika izsludināts starptautiskā meklēšanā, pret viņu tika ierosināta krimināllieta utt.
Tā, lūk, rūpējas Kremlis par saviem aģentiem..tā kā, kad kādu no mūsu valsts darboņiem Krievija ieliek "melnajā sarakstā"..daudz ticēt tam nevajadzētu - starp patiesi krietniem cilvēkiem tur būs ielikti arī Kremļa cilvēki.
Izstāstīšu Jums interesantu atmaskota aģenta piesegšanas operāciju. Visi atceramies krietno, nu jau nelaiķi, Navadvorsku. Tad lūk..ar Navadvorsku kopā bija tāds krievu "demokrāts" Borovojs. Viņi bija, kā nešķirams pāris..arī uz Latviju viņi brauca kopā. Abi skaitījās domubiedri. Kāds bija pateicis Novodvorkai, ka Kremļa izlūkdienesti ir speciāli klāt pielikuši viņai Borovoju, ka viņš ir KGB aģents un visu noziņo par savu domubiedri.
Bija kaut kas jādara, lai disidente Novodvorska tomēr turpinātu ticēt savam draugam..
Un notika sekojoša piesegšanas operācija..Borovojs viens pats tika uzlūgts uz TV pārraidi..kur runāja droši, Novodvorskas vārdiem. Bet viņa oponents, šovinists strīda laikā piecēlās un nežēlīgi TV kameru un visas Krievijas priekšā piekāva Borovoju.
Borovojs nokļuva slimnīcā..pie viņa gultas dežūrēja dienu un nakti Valerija Ņikitična, apkopa viņu - savu nodevēju, jo pēc tā visa viņai aizdomas par nodevību izgaisa.
Nav ziņu, vai pats Borovojs tika brīdināts par savu piekaušanu. Tagad Borovojs dzīvo ASV un ir kaislīgs Trampa un viņa politikas aizstāvis.

Atbildēt

Starp “noderīgu idiotu” un “ietekmes aģentu”

16.05.2024. 13:51

»

Priede strādāja krievijas uzņēmumā, kas LV atmazgāja naudu

Noderīgi idioti ir tie, kas kaut ko izdara par velti, ja palūdz


ir ļoti plāna robeža izlūkošanā un ietekmē.

Atbildēt

Priede strādāja krievijas uzņēmumā, kas LV atmazgāja naudu

16.05.2024. 13:47

»

Jautājums

Kāpēc Jūs tā domājat? Es domāju, ka LL Priedi ir pārvērtējis - viņš ir tikai "noderīgais idiots", aģenti ir mazliet augstāk un neredzami


Noderīgi idioti ir tie, kas kaut ko izdara par velti, ja palūdz.

Bet Priede bija ciešos kontaktos ar FSB naudu sankciju iekļautajā krievijas uzņēmumā.

Tagad izpilda uzdevumu, vai nu parāda dēļ, vai saņem par to piķi.

Atbildēt

Atkal piedirsis saviem jenotības murgu palagiem

16.05.2024. 13:43

»

vice

ivara priedes piemērs: kā kremļa aģentūra iefiltrē svarīgos amatos savējos...


hunta šim idiotam maksā.

Atbildēt

vice

16.05.2024. 12:40

EP un Latvijas "deputāti":

Šodien ES dalībvalstis galējā balsojumā apsiprināja "obligāto migrantu pārvietošanas kvotu sistēmu", kura uzliek par pienākumu maksāt $20 tūkstošu soda naudu par katru neuzņemto islāmistu migrantu. Polija, Ungārija, Slovākija, Čehija un Austrija neatbalstīja grozījumus.

PAR (Migrācijas paktu kā kopumu) balsoja (2024.g.aprīlī):

Kalniete,

Melbārde,

Vaidere,

Ījabs,

Ušakovs.

Latvijai uzspiesto migrācijas kvotu legalizētāji.

Eiropadomē Latviju pārstāvēja ..... EVIKA SILIŅA!!!

SAUSĀ STATISTIKA!

Latvijas laicīgā kultūrvēsture un cēloņsakarības!!!

Atbildēt

vice

16.05.2024. 12:27

ivara priedes piemērs: kā kremļa aģentūra iefiltrē svarīgos amatos savējos.

Bez trokšņa.

"Nejauši".

priedēm, roķēm, elksnēm, neimanēm TAGAD JĀATSTRĀDĀ.

Atklāti pretvalstiski un prokremliski personāži.

Tad vēl Smolenskas kantoris un SEPLP (pilnā sastāvā)!

EP priekšvēlēšanu debates svešvalodā (valstī, kur ir tikai VIENA VALSTS VALODA - LATVIEŠU)!!!

Vēl jau Inguči un Anduči!

Pat rozā ponijiem izdevies pamanīt pretvalstiskos, pretlatviskos, prokremliskos kadrus!

"Situācija" pati izgaismo aģentus!

Atbildēt

tas gan tiesa

16.05.2024. 12:09

»

Jautājums

Kāpēc Jūs tā domājat? Es domāju, ka LL Priedi ir pārvērtējis - viņš ir tikai "noderīgais idiots", aģenti ir mazliet augstāk un neredzami


tādus bidlas puķins sūta ukraiņiem atšaušanai, tik viegli uzkrītoši neizkalposies...

Atbildēt

Jautājums

16.05.2024. 12:02

»

wow

Nevis mēdiju vadībā,bet viņu oponentu pusē ir tie aģenti


Kāpēc Jūs tā domājat? Es domāju, ka LL Priedi ir pārvērtējis - viņš ir tikai "noderīgais idiots", aģenti ir mazliet augstāk un neredzami

Atbildēt

Pirātu partija

16.05.2024. 11:35

Drīz pārbēdzējs no Krievijas augsti stāvošām čekas aprindām.
Pārbēgs uz ES, nevis viens, bet ar dokumentu čupu, nopirkto ietekmes aģentu sarakstiem.
Interesanti būs palasīt Latvijas vatņiku ietekmes aģentu uzvārdus.
Savervētie bieži, paņem naudu un nepilda uzdevumus, tāpēc tiek likvidēti. (fico, orbans).
Kovididiots knariņš mācījās Pēterburgas augstskolā, viņu toreiz savervēja, bet tagad tas neatstrādā.
Būs knariņa likvidācija, bet vispirms orbans.


P.S. Visa raškas puķina klana elite aizlidoja uz Ķīnu klanīties, prasīt pagarināt laiku "Ukrainas sakaušanai". Ķīna laiku vatņikiem dot vairs nevar, jo ļoti slikts ekonomiskais stāvoklis.
Ķīnas pahans vinnīpuhs Si neapmierināts ar vatņiku kaujas spējām. Vatņiki sola vinnīpūham Si veikt totālu mobilizāciju.
Krievija neizpildīja nevienu globālistu uzlikto uzdevumu. Pat sadurstīt iedzīvotājus normāli nemācēja. (Knariņš to darīja veiksmīgāk)
Jauno kovidu X izplatīs Ķīna, tālos austrumos, lai atbrīvotu teritoriju, bet vēlāk.
Pieņemts lēmums likvidēt puķina un viņa klanu visu kopā, vienā lidmašīnā. Kā toreiz Krievija iznīcināja Kučinska un Polijas augsti stāvošas amatpersonas.
Vatņiki frontē pie Harkovas, iesaista pēdējās rezerves. Būs katls vatņikiem.
Krievija pielietos ķīmiskos ieročus!, lai glābtu situāciju. Tas nepalīdzes, pēc tā spridzinās Kurskas AES, lai apturētu karu. Kara lūzums maija otrā pusē.
Ukrainai sagatavoties ķīmiskai aizsardzību, rašistiem gatavoties radioktīvam mākonim Maskavā.
Nākošā gadā Maskava nebūs raškas galvaspilsēta, tiks nomainīta raškas himna un karogs.

Atbildēt

Ja būtu nacionāldemokrāti vai nacionālsociālisti, tad parūpētos arī par mazturīgo tautas vairākumu, lai būtu kāds taisnīgums darba samaksā un cilvēki nebēgtu no valsts.

16.05.2024. 11:11

»

ķeceris

Lai rīkotos latviešu tautas interesēs, nepietiek būt tikai nacionālistam. Tādi līdz šim ir balstījuši galvenokārt bagāto mazākumu. Ja būtu nacionāldemokrāti vai nacionālsociālisti, tad parūpētos arī par mazturīgo tautas vairākumu, lai būtu kāds taisnīgums darba samaksā un cilvēki nebēgtu no valsts...


Kazu var nosaukt par govi un kazai var uzkrāsot sarkanbaltsarkanu karogu, izveidot vēl vienu žīdu NA ar robertu zīli un raivi jantarņiku, nekas nemainīsies, kamēr cilvēki nesapratīs kapitālisma uzbūvi.

Padomju cilvēki ir lētticīgi un tic visam, ko tiem saka - politikāņu dzejas solījumiem.

Kapitālismā naudu un kretītus nedod, bet pārdod. Naudu nedod, bet atņem.

Ir trīs veidi, kā atņem:

kriminālām metodēm

kaut ko pārdodot

saņemot ziedojumus un kukuļus dāvanas vai valsts atalgojumu, kas nozagts pēc būtības

Atbildēt

Taurenītis

16.05.2024. 11:05

Tur tādam ragulopam jābūt, ar biezu pieri, lai klausītos tos blefotājus un makaronu kārējus.
Arī tagad - apmānīs kā vienmēr un nežēlīgi uzmetīs

Atbildēt

Vari noformulēt latviešu tautas intereses?

16.05.2024. 11:05

»

Vno

Vari noformulēt latviešu tautas intereses


Ja tu tās nezini joprojām, tāpat nesapratīsi.

Atbildēt

Atkal ar saviem murgiem piespamojis

16.05.2024. 11:03

»

vice

Divu Jaņčuku un Sanitas "vadlīnijas...


dinamiski.

Atbildēt

vice

16.05.2024. 10:42

Vēl jau Inguči un Anduči!

Pat rozā ponijiem izdevies pamanīt pretvalstiskos, pretlatviskos, prokremliskos kadrus!

"Situācija" pati izgaismo aģentus!

Atbildēt

vice

16.05.2024. 10:40

ivara priedes piemērs: kā kremļa aģentūra iefiltrē svarīgos amatos savējos.

Bez trokšņa.

"Nejauši".

priedēm, roķēm, elksnēm, neimanēm TAGAD JĀATSTRĀDĀ.

Atklāti pretvalstiski un prokremliski personāži.

Tad vēl Smolenskas kantoris un SEPLP (pilnā sastāvā)!

EP priekšvēlēšanu debates svešvalodā (valstī, kur ir tikai VIENA VALSTS VALODA - LATVIEŠU)!!!

Atbildēt

vice

16.05.2024. 10:34

Divu Jaņčuku un Sanitas "vadlīnijas".

Īsteno priede, elksne, roķe, neimane un pārējā šļura!

Jau iepriekš brīdināju, ka kremļa aģentūrai Latvijā jāstrādā uz PILNIEM APGRIEZIENIEM!

Tad nu priede, elksne, roķe, cerava ar satelītšļuru, neimane, smolenska (brauna), siksnis, upleja un eglītis cenšas no visiem spēkiem (vēl jau ir Inguči un Anduči)!

Šobrīd atklātā prokremliskā propaganda VAIRS NAV NOSLĒPJAMA (pat rozā poniji pamanījuši) un IR ATKLĀTA UN PUBLISKA!

Krimas tilts ir iestājies UTILIZĀCIJAS rindā!

Vēl pirms EP vēlēšanām būs "nesaturēšanas, nenosargāšanas" starpgadījums.

Ar to arī visus apsveicu!

Jau iepriekš!

Prokremliskā Latvijas medijšļura (elksne, roķe, neimane, brauna) būs spiestas ar "bēdīgo vēsti" padalīties vēlāk.

priede ar nemierīgi dīdās, tāpat kā siksnis, upleja un eglītis!

okupantu "fīreram" ciešot sakāvi frontē, aģentūrai BŪS JĀSTRĀDĀ pāri saviem spēkiem ("nevarošajiem" - Tatjanas liktenis; kā jau visiem izmantotajiem aģentiem).

Pagaidām labi turās savickis. Bet jūtama spriedze.

Kādēļ SEPLP ir ATKLĀTI PROKREMLISKA!

Tāpat nav saprotams, kādēļ latviešiem, kā arī VISĀM 140+ MAZĀKUMTAUTĪBĀM TIEK UZSPIESTA krievu valoda!

Kādēļ tā (pēc SEPLP izpratnes) būtu jāzin?

Jaņčukiņi un Sanitiņa!

Kur ir TĀDS sabiedriskais PASŪTĪJUMS!

Kādēļ balstiesīgiem Latvijas Republikas pilsoņiem (EP vēlētājiem), kas VISI PROT UN SAPROT VIENĪGO VALSTS VALODU - LATVIEŠU, būtu nepieciešama informācija CITĀS valodās?

Vēl viens apliecinājums, kādēļ SEPLP prokremliskais mēslojams atlaižams NEKAVĒJOTIES!

Tāpat PILNĪGA VADĪBAS MAIŅA LTV un Latvijas Radio!!!

Atbildēt

Miķis

16.05.2024. 09:48

Vai Priedītis nav tuvs Priedīša,bijušā LPSR komjauniešu līdera,tuvs radinieks? Piegarša jūtama . ...

Atbildēt

Некриевс

16.05.2024. 09:12

Troļļu aktivitāte liecina par to, ka Lapsa ir trāpījis desmitniekā.

Atbildēt

Jons

16.05.2024. 08:46

4.maijā OMON apsardzībā,piedaloties tikai kolaborantiem un civīlokupantiem,tika izziņota Latvijas neatkarības atjaunošana,protams,kolaborantu vadībā t.i.valsts noziedznieku vadībā.Ņemšanās ap valsts valodas prioritati un neapšaubīšanu ir kolaborantu ikdienas pienākums un to dara krievu okupācijā savervētie latviešu nodevēji un viņu audzēkņi,kaut gan ar to tiek pārkapta Satversme un valsts likumi,kas visiem zinamu iemeslu dēļ,tiek ignorēts.

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

16.05.2024. 08:18

»

russkoje govno!

Without comunication with you, russian pig


LTV Aizliegtais paņēmiens nesen cēla trauksmi ka latviešvalodīgi jaunieši cits ar citu sazinoties anglosakšu mēlē, jo ārzemēs un tiktokā daudz draugu ("mēs daudzu tautību bērni
tomēr tiktokā sēžam ikviens) un inglišā visiem esot ērtāk. Tas palielinot plaisu starp latviešvalodīgrunājošo paaudzēm, jo vecākās paaudzes labāk saprotot krieviski bet inglišu zinot slikti - hau-du-judū, gudbāj un tas arī tikpat kā viss. Tātad - kas ņems virsroku - inglišvalodība vai krievvalodība? Cilvēki, esiet modri. Ziņojiet!

Atbildēt

ķeceris

16.05.2024. 08:15

»

kremļa ibrīdkara epizoode

Pilnīgi vienās domās esmu ar Lapsas kungu. Tas, ko dara kremļa ietekmes aģenti, izlīduši no “slepenām alām” un atstrādā kremlim parādu - šādu vai citādu kā Priede, ir ar pilnīgi noteiktu mērķi sabiedrībā viest nesaskaņas un dabūt hibrīda himēras rosļikovus un loginus ždanokas vietā eiroparlamentā, izmantojot...


Lai rīkotos latviešu tautas interesēs, nepietiek būt tikai nacionālistam. Tādi līdz šim ir balstījuši galvenokārt bagāto mazākumu. Ja būtu nacionāldemokrāti vai nacionālsociālisti, tad parūpētos arī par mazturīgo tautas vairākumu, lai būtu kāds taisnīgums darba samaksā un cilvēki nebēgtu no valsts.
Nu bet bagāto mazākums to centīsies nepieļaut visiem spēkiem, uzturot sev derīgas prostitūtas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...