Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Blato

09.03.2023. 20:43

Protams, ka stulbenis. Un arī alkoholiķis. Un bende. Bet vai tā ir problēma? Latviešiem vienmēr ir patikuši tādi līderi, kuri ne ar ko par vidusmēra latvieti nav labāki. Stulbeņi augšējos ešelonos vienmēr tikuši uzskatīti par miera garantiju stulbeņiem parastajiem. Tāpēc jau patīk bidlām visādi Stukāni un Kariņi. Pie tam, Stukāns perfekti jūt konjunktūru. Viņš ir ļoti ērts šajā valstī esošajam neonacistu režīmam, jo izpildīs jebkuru pasūtījumu.

Atbildēt

pēteris karlovs

09.03.2023. 17:48

»

Super!

Super


Latvijā valsts vara pieder mafijai. Āboltiņa, Lembergs un Dzintars ir smadzeņu centrs. Kājas aug no Vienotības un vēlētāju aprobežotības.

Atbildēt

😇

07.03.2023. 15:03

»

Bb

Saņemies un izlasi rūpīgi. Negribi. Tas cits jautājums. Ir lietas, ko stulbeņi nekad nespēj saprast. Tas nekas! Man tev nav jāatbild nekas


Tātad esi trollis un raksti no špikeri, bet tajā atbilde uz šādu jautājumu nav.

Atbildēt

he-hēe

07.03.2023. 14:44

Lato: Toties mums ir pērkami žurnālisti. Kas ir sliktāks? Pēkams un gudrs, vai nepērkams un duraks?

Atbildēt

Bb

07.03.2023. 14:08

»

😇

Gari samurgojies,lai gan to neprasīju, bet uz jautājumu nespēji atbildēt


Saņemies un izlasi rūpīgi. Negribi. Tas cits jautājums. Ir lietas, ko stulbeņi nekad nespēj saprast. Tas nekas! Man tev nav jāatbild nekas.

Atbildēt

Bb

07.03.2023. 14:05

»

MICE

Pēc Jūsu komentāra noprotu, kalpojat Baltkrievijas specdienestu interesēs


Nekam nekalpoju. Salīdzinu. Neatbalstu Lukašenko autoritārismu, kas vairāk līdzinās Ulmaņa autoritārismam. Katrā ziņā Baltkrievija ir neatkarīgāka par Latviju.

Atbildēt

MICE

07.03.2023. 13:20

»

Bb

Baltkrievija nav Latvija. Lai aktivizētu Baltkrievijas kā suverēnas valsts sagrāvi, visi līdzekļi, tostarp Nobela prēmija, labi...


Pēc Jūsu komentāra noprotu, kalpojat Baltkrievijas specdienestu interesēs.

Atbildēt

Bb

07.03.2023. 12:44

Kas ir L. Lapsa pret R. Vonsoviču un E. Levitu?

E. Levits un R. Vonsovičs, J. Stukāns ir bioloģiskās izlases - izdzīvot, vairoties, izrādīties dzīvnieciskie produkti bez jebkādas morāles - atkritumi.

Bet L. Lapsa ir sociālās izlases izcilnieks - gudrs, inteliģents, ar pašcieņu un pašpietiekams, ar ideāliem par suverēnu Latvijas valsti.

Šīs divas izlases ir “nāvīgi ienaidnieki”.

Atbildēt

Bb

07.03.2023. 12:30

Pagaidām daudzi uzgavilē Lato kungam, jo saprot, ka katrs var nonākt viņa vietā ar safabricētu kriminālprocesu. Gaviles noklusīs, bet nekas nemainīsies, ja pēc Suņ Dzi Karamākslas fiziski latviešu tauta nesakaus valstshuntu - sākot ar Levitu, Pīlēnu, Kučinski, Smiltēnu, Stukānu, Vonsoviču, žīdeni Šteinbuku un žīdeni Mūrnieci, žīdeni Branti utt.

Atbildēt

Bb

07.03.2023. 12:24

»

kur šķirba?

Ritēs gadi, mainīsies varas un to personāži, Lato Lapsa tiks godalgots Nobela prēmijai. Pasaules vēsturē, šādi notikumi notiek. Vakar Baltkrievijā, vietējā vara ar ģenerālprokurora lēmumu šo Nobela prēmijas laureātu, Baltkrievijas iedzīvotāju ieslodzīja cietumā


Baltkrievija nav Latvija. Lai aktivizētu Baltkrievijas kā suverēnas valsts sagrāvi, visi līdzekļi, tostarp Nobela prēmija, labi.

LV suverenitāte jau sagrauta. Par ko un pret ko Lapsas kunga bizness ar kompromātu faktu literatūru? To, ka globālo korporāciju apvienotie pasaules specdienesti - CIP, Mossad, MI un SSSR KGB, VDK spice sagrāva SSSR, turpina slepkavot ekoomiku un tautu, kas neder kapitālismam un vispār lieka ceļā globālo elektronisko koncentrācijas nometni, bet L. Lapsa pretojas ar valsts ideālu lozungiem, par to No eli? Nesmīdiniet!

Noziedzīgā LV valstshunta veic “ekonomikas transformāciju” ar VID, FID un ELT. Slepkavo ekonomiku un tautu, bet tauta nepretojas. Pretosies? Kā?

Lapsas kungs nesaprot, ka esošā valstshunta nav suverēna Latvijas valsts.

Atbildēt

Olllla

07.03.2023. 12:12

Ko var gribēt, ja, diemžēl, mūsu valstī tik daudzi atbildīgi, augsti un valstij vitāli svarīgi amati un tajos esošie cilvēki ir atkarīgi no valdošajiem politiķiem, jo šādas amatpersonas tiek ievēlētās deputātu balsojumā! Protams, ka pēc tam, lai varētu sēdēt visu termiņu siltājā vietiņā, ieliktenītis laizīs un bučos savu saimnieku rokas un kājas, un nemaz nedomās ierieties uz savu kungu un pavēlnieku!

Atbildēt

kur šķirba?

07.03.2023. 11:56

Ritēs gadi, mainīsies varas un to personāži, Lato Lapsa tiks godalgots Nobela prēmijai. Pasaules vēsturē, šādi notikumi notiek. Vakar Baltkrievijā, vietējā vara ar ģenerālprokurora lēmumu šo Nobela prēmijas laureātu, Baltkrievijas iedzīvotāju ieslodzīja cietumā.

Atbildēt

he, he

07.03.2023. 11:20

No tā, ka notiesāts kriminālnoziedznieks tagad publiski apsaukās ģenerālprokuroru par stulbeni, tāpat nekas nemainīsies.

Atbildēt

Bb

07.03.2023. 10:45

»

😇

Ja tiesāt Lapsu nevar interešu konflikta dèļ, kā tad viņu taisnīgi sodīt


Lapsas kungs ir tiesīgs “rakņāties arhīvos” un izcelt no tiem kompromātus un publicēt, atmaskojot valsts amatpersonu melus. To sauc par “vārda brīvību” un “cilvēktiesībām izvēlēties nodarbošanos”.

Valstshuntas tiesību sistēma izrēķinās ar Lapsas kungu, represijas vērš pat pret viņa radiem un draugiem. Aizsargāts šajā valstshuntas tiesību sistēmā nav pilnīgi neviens.

Kā pretoties, ir īstais jautājums vietā. Kā pretotues ikvienam viņa mājsaimniecības - ekonomikas slepkavībai no valstshuntas politikas puses. Kā pretoties valsts iekšējiem un ārējiem ienaidniekiem.Ja katrs un ikviens pretosies savā vietā, kur atrodas, būs apbruņots ar zināšanām un izpratni, tai daļai labklājība pieaugs.

Vai visus var izglābt? Nevar. Jo progress notiek pēc bioloģiskās atlases - izdzīvot, vairoties, izrādīties, pret tādiem “gudriniekiem” kā Lapsas kungs, kas ir sociālās atlases produkts - gudrāks, apsviedīgāks, rūpējas par sabiedrības tiesībām. Jāsaprot, ka bioloģiskās atlases produkti izstumj sava pašlabuma dēļ no sabiedrības “izcilniekus”, gudrākos indivīdus, prasot “viņiem visu atņemt un sadalīt visiem.”

Individuālistiem un gudriniekiem jāsaprot, ka viņi, izaicinot bioloģiskās izlases dzīvniekus, visu var zaudēt. To redzam L. Lapsas liktenī, uz ko viņam sabiedrības vārdā kā upurim jābūt gatavam.

Bet arī “gudrais individuālists” nav vairs tik nezinošs. Un prot atvairīt uzbrukumus efektīvi pēc Suņ Dzi Karamākslas principiem, dzīvojot “bioloģiskās izlases atkritumu ielenkumā”. Individuālista visaugstākā vērtība ir viņa pašcieņa. To nevar nopirkt, bet var pārdot. Var arī nepārdot. Var nepārdot nekad.

Atbildēt

&&&&&&-

07.03.2023. 10:17

»

papildinājums

Savukārt, nez ko teiktu Ieva, ja caurlaižu dati apstiprinātu vizīti:) Viņa ta labi atcerās, ka neesot bijusi


dom prišol, Gnom ušol. Dom ušol, Gnom prišol ! U.t.jpr. 30+.

Atbildēt

akers

07.03.2023. 09:57

Tur fonā burtiski elsoja VDK. ātrāk, ātrāk, Ilma, lai mēs šitos piebeigtu un pārietu uz jaunu lappusi - uz Eiropas Savienību un NATO, lai mēs sevi atmazgātu. Un feigins dzied viņu dziesmu. Pasaule ir jasuspendē pēc 90. gada, nevis ir jākrīt iekšā gatavajās zīmēs. Tie nav nekādi advokāti, tie nav nekādi tiesneši un tie nav nekādi prokurori. Nu, normāli čomi, kopā, nu, ne jau marksisti, nu, ne jau zilie, bet normāli, nu, kas vēl nav skaidrs.

Atbildēt

akers

07.03.2023. 09:50

Feigins likās sakarīgs, bet ... 1990. gada pasaules gatavības sindrioms, re, kur ir advokāti, re kur ir tiesneši, vai ne? Un viss notiek. Bet epohē - Huserls - nekā tāda nav, tie, kas ir advokāti, ir starpnieki starp kompartijas kapitālu un tiesu, un tiesneši ir inkasatori un nokārtotāji. Tur visi ir nokārtotāji. Āŗēji izskatās, ka ..., bet patiesībā viss tiek nokārtots. Un ir divi šķitumi - fiziskais, un vienā brīdī sāk likties, ka te ar tiesu nav nekāda sakara. CZK 90. gadu vidū uzdeva čepānei "nokārtot" štellītes, jūs piedalāties ņirgāšanās par sevi procesā. Un to atbalsta tagad arī feigins. Sak, es te par Krieviju izsakos, es vispār..., tad turi muti, jo kāda starpība Ukrainas, Latvijas vai Krievijas VDK, mērkaķis.

Atbildēt

fakts

07.03.2023. 09:50

»

Lato Lapsam

Varbūt ka Stukāns ar nav īpaši gudrs, bet žurnālisti LV 90% ir pērkami. Ko nu


Visi žurnālisti ir 100% nopirkti,godīgie par žurnālistiem nestrādā.Stukāna prātaspējas un sirdsapziņu vispār nav jēgas apspriest,nevar apspriest to kā nav.

Atbildēt

Lato Lapsam

07.03.2023. 09:43

Varbūt ka Stukāns ar nav īpaši gudrs, bet žurnālisti LV 90% ir pērkami. Ko nu?

Atbildēt

Bb

07.03.2023. 09:24

Parasts privātpersona pret valstshuntas tiesību sistēmu, kas sargā tikai valstshuntas un tai pietuvināto tiesības.

Vai kolaborantu R. Vonsoviču vispār var uzvarēt? Var. Un tikai pēc Suņ Dzi Karamākslas principiem. Tā tos pašus principus izmantoja VDK - politiskie pretinieki gāja bojā fiziski, vai nonāca cietumā, bet Vonsoviča kungs pat “nejauši” nav paslīdējis “uz slidenas Rīgas ielas”. Veikls zellis mums tas Vonsovičs, “De Facto” šovmenis!

Atbildēt

Bb

07.03.2023. 09:15

L. Lapsas kungs uzrakstīja grāmatu Kolaborants. Reklamēja to reklāmā, kas uzlīmēta uz pārvietojama mikroautobusa, reklamēja publiskās vietās, pārvietojot mikroautobusu.

Ko izdarīja valstshuntas tiesa? Ar savu spriedumu uzskatīja, ka Lapsas kungs vajājot kolaborantu Vonsoviču kā privātpersonu, kas vienlaikus ir šīs valstshuntas tiesību sistēmas daļa - zvērināts advokāts.

Vai te nav interešu konflikta? Ir. Vai tiesas spriedums ir taisnīgs? Protams, ka netaisnīgs ar noteiktu mērķi brīdināt Lapsas kungu, lai nerakņājas arhīvos un lai publiski sabojātu Lapsas kunga reputāciju.

Atbildēt

Bb

07.03.2023. 08:59

»

marc

kas ir saimas priekšseeed. smilttēens mīkstčaulis...


Darbojas vienīgi Suņ Dzi Karamākslas principi. Ienaidnieku sakauj fiziski, kad tas ir uzvarēts. Tā rīkojās E. Levits, izmantojot valsts resursus, mēģinot sakaut L. Lapsas “vārda brīvību”, Lapsas kungam rakņājoties arhīvos, par Vonsoviču un Levitu atrodot kompromātus, publicējot grāmatas Kolaborants, Viltvārdis un Valstsgribis.

Ar valstshuntas tiesību sistēmu ikviens var būt sakauts, safabricējot pret viņu kriminālprocesu, veicot pazemojošas kratīšanas, nomelnojot valstshuntas prostituētajos “sabiedriskajos mēdijos”.

Vai ir jēga cīnīties ar valstshuntas tiesību sistēmu, kurā cilvēktiesībām nav vietas, kurā zvērinātie advokāti ir “labie policisti”, bet prokurori “sliktie policisti” un vainīgajam vai aizdomās turētajam nav savu tuesību aizstāvju pēc būtības?

Pēc Suņ Dzi darbojas tikai Karamākslas principi. Ko zin divi, zin visi. Uzvari un sakauj savu ienaidnieku fiziski pats.

Nesūdzies un nelūdzies! .

Atbildēt

nata

07.03.2023. 04:08

»

papildinājums

Savukārt, nez ko teiktu Ieva, ja caurlaižu dati apstiprinātu vizīti:) Viņa ta labi atcerās, ka neesot bijusi


Cirks bez maksas.Kamols sak atritinaties,tik priecigi ap sirdi paliek.Domaju,ka nesagaidisu tos laikus ,kad valsti beigsies bezpredels.
Paldies,Lato,ka darat tik daudz

Atbildēt

marc

07.03.2023. 02:02

kas ir saimas priekšseeed. smilttēens mīkstčaulis,
mātes piens aiz lūpas vēl, mugurkauls-marmelādes.
Plukata ne vīrietis. Par likumību valstī necīnīsies, jo galvenais NAUDU nezaudēt. Ko solījuši Vanckariņām švābs algotttnim to pildīs neliettis smilttēns -bez ierunām,jo jaunais stallinietis, putļera smadzenes,...smird jau,

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

07.03.2023. 00:05

Pilnmēness plānprātiņam Bb un sanitāriem. Pļutku daudz.

Atbildēt

V v

06.03.2023. 23:57

»

fakts

Pirmkārt, informēšana NAV SASKAŅOŠANA...


Sukāns melo saskaņā “izmeklēšanas noslēpuma principu” vienmēr un visiem, jo saskaņā ar Prokuratūras likumu ir “neatkarīgs”.

Sukāns turpina “iet uz darbu” un safabricēt kriminālprocesus “uz jebkuru” un “par da jebko”. un aktīvi slēpt savu noziegumu pēdas. Visu proķeni apgriezis otrādi, novērošanas kameru ierakstus izdzēsis, apmeklētāju ierakstu žurnālus nozadzis.

Izsaucis pie sevis zvērinātos advokātus - Vonsoviču un Vilemsonu atskaitīties saskaņā ar Advokatūras likumu par darbu ar “de facto”, saņemt uzslavas, īpaši Vonsovičs par šovu un saņemt jaunus uzdevums.

Smiltēns, stulbenis, kā otra persona valstī uzklausa E. Levita norādes. Un nesāks ar 14. Saeimas koalīciju atbrīvot Sukānu no darba.

Kas jums nav skaidrs, debīlie idioti?

Atbildēt

kjh

06.03.2023. 23:46

bija raksts,ka šis pats sttulbens tā izrunājās ar draudiem,ka izzzdrāaatēees visus pārējos.Domāju,kā var tāds sttulbovičs tik augstā amatā būdams tik
rupji mullldēet,kā prasts bomžs. Kankariņš ir
tāds pats.Salikt abus kopā lai drrrraaateeeejas.

Atbildēt

arī negudrais

06.03.2023. 22:11

Kas citus apsaukā tā kā L.Lapsa,parasti arī ir tāds pat.Ej,lūdzies Ramoliņu,lai palīdz maksāt nodokļu uzrēķinus.Rādās,ka tavs jumtiņš apšvacis.Lepns biji,un izbiji.

Atbildēt

Caurlaižu meklētājiem

06.03.2023. 21:36

»

antons mikoss

Ienāk uz tualeti


Vai grūti iedomāties !?
Pie pietas izmeklēšanas uzraugošā prokurora...

Atbildēt

vice

06.03.2023. 21:32

Proletariāts pamatīgi satraucies!

Kāda apsūdzība izvirzīta LL 1,5 gadu laikā?

"Pilnīgi cits gadījums": kāda apsūdzība izvirzīta J.L. 1,5 gadu laikā?

Atbildēt

Indullis Dirka

06.03.2023. 21:04

»

fakts

Pirmkārt, informēšana NAV SASKAŅOŠANA...


Man arī taisās atkal jauna pļutka.

Atbildēt

fakts

06.03.2023. 20:53

»

Naivais

Galīgi garām Tavi secinājumi, kas nav nekādi fakti...


Pirmkārt, informēšana NAV SASKAŅOŠANA!
Otrkārt, kur pierādījumi, ka ģenerālprokurors melo? Tas, ka neatceras ar ko ticies pirms 3 gadiem ir visai loģiski.
Treškārt, par saskaņošanu ir tikai un vienīgi Lapsas melīgi apgalvojumi, Lūre konkrēti pasaka, ka ģenerālprokurors tika informēts. Starp citu pats Lapsa regulāri rīkoja histērijas, ka VID ģenerāldirektore neesot šo informējusi par krimināllietām pret VID darbiniekiem.
Ceturtkārt, Lūre ne vārda nesaka par to, ka iesniegumā bijušas nepatiesas ziņas, bet tieši pretējo, ka izmeklēšanas gaitā tieši viņai izdevies savākt pietiekamus pierādījumus, lai prasītu tiesneša sankciju kratīšanai. Viņa arī nesaka, ka likts atrast to, par ko Vansoviča iesniegumā nav ne vārda, bet tikai to, ka rīkojums pēc būtības bijis veikt izmeklēšanu kārtīgi un nevis pa roku galam, lai tikai atrakstītos.

Atbildēt

Diez vai

06.03.2023. 20:24

»

Šaibu šaibu

Laiks iet, bet astoņkājis nepadodas. Lapsa laikam zaudēs


Zaudēs,būs labi,nekad nav zaudēts un nezaudēs.

Atbildēt

Bb

06.03.2023. 20:11

»

Naivais

Galīgi garām Tavi secinājumi, kas nav nekādi fakti...


Lapsas kungs par tiem debīlajiem idiotiem pue varas tikko you tube atklāja, ka pie joban.ā Stukāna ar Jaunzemi, Lūri kopā bijušas vismaz piecas personas, kas apsriedušas stratēģiju kad un kā kratīt uz “da jebko”.

Atbildēt

Ansis

06.03.2023. 19:36

»

a ko ta nu?

Lapsas gānīšanās jau nu pārkāpj sarkanās līnijas. Visi stulbeņi, tikai viņš ar brāli un Liepnieku tie gudrie...


Oho- ho! Genprokam uzradies advokāts, kurš zin, cik tam tur ir tikšanās, un kurš pielīdzina tikšanos ar vienas no lielākajām represīvajām institūcijām vadītāju un izmeklētāju ikdienišķām tikšanām?! Pats vispār saproti, ka uzrakstīji pilnīgu absurdu, kas liecina vismaz par Tevis paša nekompetenci, ja ne debilismu?

Atbildēt

V vv

06.03.2023. 19:33

»

antons mikoss

Ienāk uz tualeti


Jā, uz tualeti. Tieši tā, ja ir vajadzība.

Atbildēt

Naivais

06.03.2023. 19:27

»

fakts

Stulbenis un melis ir Lapsa...


Galīgi garām Tavi secinājumi, kas nav nekādi fakti.
Pirmkārt, Intervijā “Dienai” skaidri un gaiši teikts :” Dažas dienas pirms kratīšanām es kopā ar savu vadību un VID ģenerāldirektori Ievu Jaunzemi braucām uz Ģenerālprokuratūru, kur ģenerālprokurors Juris Stukāns tika informēts par plānotajām aktīvām darbībām.” Kā gan citādi kā par “saskaņošanu” to nosaukt?!
Otrkārt, ģenerālprokurors var “neatskaitīties” žurnālistam, kaut gan žurnālists ir sabiedrības pārstāvis ar likumā noteiktām tiesībām, taču ģenerālprokurors nedrīkst melot sabiedrībai, kura ir viņam uzticējusi sabiedrības interešu un tiesiskuma aizsardzību.
Treškārt, ģenerāprokurora tikšanās kriminālprocesuālu darbību saskaņošanai ar VID ģenerāldirektori, kurai nav nekādu tiesību un pienākumu kriminālprocesā, ir prettiesiska.
Ceturtkārt, Lūres teiktais nozīmē tikai to, ka jebkura kriminālprocesa uzsākšana pēc iesnieguma ir pamatota, kaut vai pats Vansoviča iesniegums satur nepatiesas ziņas un pieņēmumus, jo izmeklētājs to sākumā nezin. Taču Lūre saka arī ko citu - ka viņai likts atrast arī to, par ko Vansoviča iesniegumā nav ne vārda.

Atbildēt

formula

06.03.2023. 19:17

Te jau ir tas knifs , kas pašsaglabāšanās instinkts liek katrai dzīvai radībai, arī ģenerālprokuroriem, par katru cenu izdzīvot un noturēties. Ko mēs darītu viņa vietā? Kur paliek ģenerālprokurors, premjers..,kad tos nepārvēl? Vai paliek par vienkāršu prokuroru , vai kādas ministrijas šoferi? Nav dzirdēts, jo visi, pilnīgi visi, diemžēl, cenšas pastāvošai varai izkalpoties ,lai paliktu aptverē .Protams , ir jautājums- ko tad tu līdi tai amatā ,ja zināji ,ka tas nav uz visiem laikiem? Nu ,līda. Varbūt, tāds arī sameklē?

Atbildēt

Hm

06.03.2023. 19:12

»

fakts

Stulbenis un melis ir Lapsa...


Rudastēns uz nevienu tiešu jautājumu neatbildēja skaidri, tikai lokās ar pretjautājumiem un ķengā visus, ko iepatīkas ķengāt. DeFacto šķita mazāk tendenciozs, necik viss šis pietiek pasūtījumu galds.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

FotoJampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt šis temats uzkrita tik pēkšņi kā šīs nedēļas sniegs, un kopīgā histērija ap šo visu savācās vienkop tik lielā intensitātē, ka vienā brīdī varēja arī aizmirst, ka tā nav pēdējā problēma, kas mums valstī jāatrisina.
Lasīt visu...

21

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

FotoVēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) skandālā un to. kā jūtas studenti un arī nesenie/senie katedras absolventi
Lasīt visu...

21

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

FotoDrošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to, ka pēc kara sākuma Krievijas izlūkošanas un hibrīdoperāciju mērogs Eiropā ir krasi pieaudzis, ieskaitot operācijas, kuru agresivitāte ziņā pārspēj aukstā kara līmeni, - tādas kā sabotāžas, fiziskas provokācijas un tamlīdzīgi.
Lasīt visu...

21

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

FotoDeklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan tas saskan ar to, ka Ukraina pati joprojām saņem naudu no Krievijas un ļauj Krievijai transportēt gāzi caur Ukrainas teritoriju, bet neviens latvju bāleliņš par to pat nav iepīkstējies ES parlamentā?
Lasīt visu...

21

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

FotoAtsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!" vietnē, informēju, ka saskaņā ar spēkā esošo likumu algu publiskošanas lietā Saeimas deputāti rāda priekšzīmi un Saeima Ģirta Valda Kristovska kā tautas priekšstāvja atlīdzību - tāpat kā visu citu tautas priekšstāvju Saeimā atlīdzības - publicē katru mēnesi internetā.
Lasīt visu...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...