Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lana

27.03.2017. 12:21

Paldies par pamācību, Lato! Jūsu uzvara nav EUR mērama, bet gan - pēc fakta. Divaini gan, ka tiesa šoreiz bija Jūsu pusē, jo ir liela bedīga pieredze, kad jau līdz AT viss ir nopirkts. Veiksmi, pacietību, izturību un veselību Jums!

Atbildēt

Edvards

21.03.2017. 12:48

Labāk ar naudu nopŗci vienvirziena biļeti uz savu maskaču!!

Atbildēt

emīls1

17.03.2017. 18:16

8) https://www.draugiem.lv/user/2346832/blog
9. mar 2016 17:14 · Aptuvenais lasīšanas ilgums - 4 min
Cik lielu lomu spēlēja Egīls Levits Latvijas valsts nozagsanā un izpārdosanā ārzemniekiem-Kādi rietu

Cik lielu lomu spēlēja Egīls Levits Latvijas valsts nozagsanā un izpārdosanā ārzemniekiem-Kādi rietumu dienesti un organizācijas aiz viņa stāvēja?
13 februāris- Šī diena Latvijas vēsturē.
Šis notikums bijušajiem disidentiem un LNNK dibinātājiem nerādījās pat ļaunākajos paredzējumos. Šī diena noteica: Latvijā nekad nebūs kolaborantu lustrācijas, VDK maisu atvēršanas, deokupācijas, dekolonizācijas, deboļševizācijas, nacionālas un starpnacionālas saskaņas. Turpmāk būs tikai matemātika.

1993.g. 13.februārī slepenā konsultatīvā apspriedē viesnīcā "Jūrmala" tika panākta vienošanās par priekšvēlēšanu bloka - savienības "Latvijas ceļš" (LC) izveidošanu [1]. Tika panākta vienošanās starp komunistiem - "kažokapmetējiem" un Pasaules brīvo latviešu apvienības (PBLA) vadību. Kā atceras Māris Gailis: "Aktīvs bija Egils Levits, kurš faktiski arī bija saite starp šejieniešiem un trimdiniekiem. Meierovics pat izteicās, ka, ja piedalīsies Egils, tad viņš arī ies." [2].

Joprojām tiek uzturēts mīts, ka komunisti "veco vīru", PBLA priekšsēdi Gunāru Meierovicu "ievilka savos tīklos" un "aptina ap pirkstu", piesolot Valsts prezidenta amatu. Šo mītu apgāž ASV Gaisa spēku virsnieks, tā laika PBLA valdes loceklis, 5. Saeimā no LC saraksta ievēlētais Andris Kadeģis: "Gorbunovs ir 10 Saeimas vietu vērts, un šoreiz šī matemātika nosaka rīcību" [3]. Pieņemu, nevis PBLA vadība izmantoja savus sakarus, lai ietekmētu savu mītnes zemju valdības Latvijas interesēs, bet otrādi - ASV, caur latviešu trimdiniekiem, realizēja savu militāri stratēģisko tā brīža vajadzību - piemēram, par katru cenu panākt pēc iespējas ātrāku Skrundas lokatora aizvēršanu.

Jāpiezīmē, Gunāra Meierovica publiski pieejamā biogrāfijā pamatā atspoguļota viņa sabiedriskā darbība, bet par profesionālo darbību ziņas ir skopas, piemēram, ALA Latviešu institūta izdotajā Latvju Enciklopēdijā lasāms: "Kopš 1951 bija ASV Aizsardzības M pētn. darbā un nod. vadītājs."

5. Saeimas vēlēšanās 1993.g. jūnijā LC pārliecinoši uzvarēja un ieguva 36 vietas Saeimā. Anatolijs Gorbunovs tika ievēlēts par 5. Saeimas priekšsēdētāju, bet Valda Birkava veidotajā Ministru kabinetā par ministriem kļuva četri PBLA pārstāvji. Šīs valdības laikā, kuras Tieslietu ministrs bija PBLA konsultants un Kluba 21 biedrs Egils Levits, tika pieņemti galvenie valsts pamatlikumi, kuri noteica Latvijas turpmāko likteni, kā arī noslēgti līgumi ar Krieviju, tai skaitā, par militāro pensionāru mūžīgu palikšanu Latvijā ar visām ģimenēm un sociālo garantiju piešķiršanu tiem.

Šī lappuse Latvijas vēsturē, man šķiet, kā krāšņa Krievijas un ASV ietekmes aģentu spēle vienā komandā ar rezultātu 1:0, ilgtermiņā atstājot Latviju zaudētājos. Spēles gaitu apraksta zviedru diplomāts Lars Peters Fredēns: "Galotņu sanāksmē Maskavā 1994. gada 13.- 15. janvārī ASV prezidents bija vedis sarunas Latvijas vārdā. ... Kā Baltais nams un Valsts departaments iegalvoja mums Stokholmā un noteikti arī Latvijas pusei Rīgā, Klintona vienošanās ar Jeļcinu patiesībā esot bijusi presidential commitment (prezidentu saistības). ... Valsts sekretārs Kristofers 15. janvārī, pēc galotņu tikšanās noslēguma, tieši no Air Force One lidmašīnas zvanījis savam kolēģim [Latvijas ārlietu ministram Georgam] Andrejevam, Kristofers pavēstījis, ka Jeļcins piekritis formulai 4+18*, taču ar nosacījumu, ka ASV apsolās Krievijai palīdzēt jautājumā par krievvalodīgo iedzīvotāju cilvēktiesībām un tautību tiesībām Latvijā." [4].

Kā redzam, Krievijas un ASV prezidentu saistības joprojām ir spēkā - joprojām finansējam mācības skolās krievu valodā un uzturam Latvijā atstātos PSRS militāros pensionārus.
http://www.delfi.lv/news/comment/comment/andris-pauls-pavuls-si-diena-latvijas-vesture.d?id=47058369&utm_source=draugiem.lv&utm_medium=say&utm_campaign=post_1569270590http://www.delfi.lv/news/comment/comment/andris-pauls-pavuls-si-diena-latvijas-vesture.d?id=47058369&utm_source=draugiem.lv&utm_medium=say&utm_campaign=post_1569270590
Daudz vairāk par ārzemju dienestu un trimdas latviešu organizāciju vadību darbību,kas bija vērsta pret LV varat izlasīt Gundara Valdmaņa grāmatā- Starp dzirnakmeņiem-šeit
http://www.lawlesslatvia.com/wp-content/uploads/2012/03/Valdmanis_Starp_dzirnakmeniem.pdfhttp://www.lawlesslatvia.com/wp-content/uploads/2012/03/Valdmanis_Starp_dzirnakmeniem.pd

Atbildēt

jaajaa

09.03.2017. 15:53

...man tā ideja par izglītošanu patīk...:)

Atbildēt

Armands

08.03.2017. 15:44

Ceru ka parsudzesi, 200 eur tas gan nekur neder, 1000 par katru procesu ir, pati tiesa raksta ka pusgadu ir veltijis lai pieraditu, laiks utt. To praksi veido pilnigi stulbu.

Atbildēt

Tautieši

07.03.2017. 23:58

Kantoris kurā sēž viendzimuma attiecību piekopēji. Es labprāt ziedotu viņiem priekš prežiem, lai izvairītos no vēl lielāka valsts apdraudējuma!

Atbildēt

tak

07.03.2017. 23:09

»

mazsalacas meteorits

Vara parāda visatļautību. Komentārus apkalpo varas suņi - troļļi


ir jāaizsargā savi bosi no nejaušas "valsts noslēpumu" atklāšanas, tāpēc vajag to komentēšanas lietu regulēt.

Atbildēt

mazsalacas meteorits

07.03.2017. 18:23

Vara parāda visatļautību. Komentārus apkalpo varas suņi - troļļi.
Vara ar saviem pakalpiņiem Latviju padara netīru.
Tas visos mediju portālos. Tiek iets tālāk, anonīmiem komentetājiem tiek liegts rakstīt,veidojot netīros komentārus kā galvenos,kā vienīgo pareizo viedokli.

Atbildēt

PerCess

07.03.2017. 13:51

»

ExCess

Malacis!!! Tiešām, L.L., Jūs esat MALACIS!!! Tikai un vienīgi TĀDĀ veidā tiem aprobežotajiem salašņām varas gaiteņos var kaut ko PIERĀDĪT!!! Visu cieņu...


Bet, ai, kā Tev pašam gribētos būt to aprobežoto salašņu pulciņā!Bet Tu vienīgi māki vaukšķēt un apjūsmot viena pērkama žurnālista-tā saucamā -savu spalvu spodrināšanu.Kaut kā jau LL tā naudiņa lieliem ceļojumiem jānopelna!!!

Atbildēt

lapsam

07.03.2017. 11:47

nu neziedo vinam tacu smaga galva,kamer saboksterees...

Atbildēt

plaģiāts

07.03.2017. 10:44

Lato Lapsa, varbūt par šo naudu var publicēt Normunda Mežvieta un citu Drošības policijas amatpersonu diplomdarbu (vai kā viņu tur tagad sauc - bakalaura darbs, maģistra darbs)? Runā, ka vislielākai daļai no viņiem diploms ir nopirkts, izmantojot plaģiātu. Varbūt, ka bijušajam Policijas akadēmijas rektoram Indrikovam vai Latvijas Universitātes rektoram Zaķim vairāk par to ir palikuši kompromitējošie materiāli?

Atbildēt

Nikolajs Buivids

07.03.2017. 10:43

»

N.Buivida k-gam

Ar šādu pieeju valsts pārvalde tiktu paralizēta un cilvēki baidīsies rīkoties situācijās, kad likuma interpretācija nav 100% skaidra. Uzskatu, ka regresa prasība ir vēršama apzinātas ļaunprātības vai noziedzīga nodarījuma gadījumā. Šajā situācijā es tomēr apzinātu ļaunprātību nesaskatu...


Bet es ļaunprātību, piemēram, no policista puses saskatu, kad, neskatoties uz to, ka viņam ir iztulkots par viņas pretlikumīgas darbības, viņi tomēr aiztur cilvēkus par darbībām kuri nav aizliegti ne ar vienu likumu.

Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 1.pants
Administratīvo pārkāpumu likumdošanas uzdevums ir aizsargāt sabiedrisko iekārtu, īpašumu, pilsoņu sociāli ekonomiskās, politiskās un personiskās tiesības un brīvības, kā arī komersantu, iestāžu un organizāciju tiesības un likumīgās intereses, noteikto pārvaldes kārtību, valsts un sabiedrisko kārtību, nostiprināt likumību, novērst tiesību pārkāpumus, audzināt pilsoņus likumu precīzas un stingras ievērošanas garā, ieaudzināt viņos cieņas pilnu attieksmi pret citu pilsoņu tiesībām, godu un pašcieņu, pret sadzīves noteikumiem, apzinīgu attieksmi pret saviem pienākumiem un atbildību sabiedrības priekšā.

Šā uzdevuma realizēšanai administratīvo pārkāpumu kodekss nosaka, kāda darbība vai bezdarbība atzīstama par administratīvo pārkāpumu, kādu administratīvo sodu, kāda institūcija (amatpersona) un kādā kārtībā var uzlikt personai, kas izdarījusi administratīvo pārkāpumu. (Argrozījumiem, kas izdarīti ar21.12.1990., 11.07.1992., 28.07.1994. un 17.03.2005. likumu, kas stājas spēkā 15.04.2005.)

Atbildēt

Malacis

07.03.2017. 10:33

Tā turpināt. Varbūt kādreiz tas vadzis lūzīs :)

Atbildēt

LV

07.03.2017. 10:24

»

wtf

Izlasīju, protams, tikai pēdējās pāris rindkopas, jo kurš normāls cilvēks ies lasīt visu to murgu...


tiesas VISOS gadījumos piespriež morālo kaitēju EUR 200 apmērā - arī tad, kad tiek atzīts, ka darbinieks ticis diskriminēts un pret viņu vērstas represijas par to, ka viņš ir aizstāvējis savas tiesības, kā arī tad, ja ar tiesas spriedumu tiek atzīts, ka atbildētājs cēlis neslavu tiesas zālē, tiesas sēdes laikā. Tā ka, Lapsa tur ņe pri čom - kārtējā demonstrācija - cik tad valsts novērtē cilvēkam nodarīto kaitējumu - smieklīgi, Vācijā samaksātu kārtīgu summu, lai otreiz tā darīt negribētos !!!!!!!!!

Atbildēt

wtf

07.03.2017. 10:03

Izlasīju, protams, tikai pēdējās pāris rindkopas, jo kurš normāls cilvēks ies lasīt visu to murgu.
Rezumē: tiesa ar savu šādu lēmumu skaidri parādīja lapsam, ka tas var iet ieskriesties ar visu savu morālo kaitējumu, atmetot tam simbolisku kaulu 200 grašu apmērā. Protams, ka publiski lapsa to dēvē par savu uzvaru, bet būtībā tas ir liels abloms un tiesas ņirgāšanās par cilvēktiesībām.

Atbildēt

N.Buivida k-gam

07.03.2017. 09:51

Ar šādu pieeju valsts pārvalde tiktu paralizēta un cilvēki baidīsies rīkoties situācijās, kad likuma interpretācija nav 100% skaidra. Uzskatu, ka regresa prasība ir vēršama apzinātas ļaunprātības vai noziedzīga nodarījuma gadījumā. Šajā situācijā es tomēr apzinātu ļaunprātību nesaskatu.

Atbildēt

Nu re

07.03.2017. 09:30

»

Hei

Šī persona ,kas saucas, Lato Lapsa , ir visriebīgākā un pretīgākā persona , ko Latvijas izglītības iestādes ir uzražojusi


Atdeve no raksta ir,iepīkstējies kāds advokātiņš-tiesnesītis.Lai veicas L.L.

Atbildēt

he, he

07.03.2017. 09:26

Un cik tu āksts iztērēji tesājoties, lai pietiesātu 200 EUR. Smiekli pašam nenāk :)

Atbildēt

pārliecināji :D

07.03.2017. 06:56

»

Hei

Šī persona ,kas saucas, Lato Lapsa , ir visriebīgākā un pretīgākā persona , ko Latvijas izglītības iestādes ir uzražojusi


Kas ir korumpantu mērgli, L.Lapsa jums asti durvīs iespieda? Biežāk tā! Un pa purnu jums!

Atbildēt

Nikolajs Buivids

07.03.2017. 02:57

»

laima

276 euro


Vēlos atgādināt, ka atlīdzinājums EUR 200 apmērā ne sasniegs visas tam uzdotās funkcijas, jo kopa ar taisnīguma un samierināšanas funkcijām būtu jāizpilda, arī prevencijas funkciju, lai piespriestā summa atturētu atbildētāju un citas personas no līdzīga aizskāruma nodarīšanas nākotnē.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

07.03.2017. 01:54

Man ļoti žēl, ka par amatpersonas analfabētismu, vai noziegumu pret cilvēkiem, mēs attiesājam naudu no iestādēm un no Valsti, kuri nav vainīgi.

Kāpēc ne no vainīgiem amatpersonām, regresa kartība. Ir taču Valsts pārvaldes iestāžu nodarīto zaudējumu atlīdzināšanas likums, kurā 34.pantā ir teikts –

(1) Augstāka iestāde (normatīvajā aktā noteikta piekritīgā iestāde) sešu mēnešu laikā no dienas, kad publisko tiesību juridiskajai personai radies pienākums atlīdzināt zaudējumu, veic dienesta izmeklēšanu, lai noteiktu iespējamo atbildīgo amatpersonu, pret kuru varētu vērst regresa prasību.
(2) Ja amatpersona piekrīt brīvprātīgi atlīdzināt nodarīto zaudējumu, atlīdzinājuma summu ietur no tās atalgojuma.
(3) Šā likuma 24. un 28.pantā noteiktajos gadījumos regresa kārtībā piedzītie līdzekļi ieskaitāmi valsts pamatbudžetā.

Atbildēt

laima

07.03.2017. 00:33

276 euro :)

Atbildēt

Hei

06.03.2017. 20:38

Šī persona ,kas saucas, Lato Lapsa , ir visriebīgākā un pretīgākā persona , ko Latvijas izglītības iestādes ir uzražojusi

Atbildēt

ne

06.03.2017. 20:13

naudu vajag ziedot tiem, kuriem tā nepieciešama un noderīga, nevis nelietderīgi taisīt stulbu pr
apmācīt ķieģeļus ievērot tiesības ir tas pats, kas mācīt mežacūkai baletu, iemācit jau var, bet, vai vajag?

Atbildēt

Raimīt!

06.03.2017. 20:04

Kāpēc tāds ļaunums?Ko Tu pīpē?

Atbildēt

Laimons

06.03.2017. 19:58

»

Jerums

Tā viš i, aiz likumu pantiem cilvēkus šie neredz


Ne tikai! Viņi arī daļu likumu pantus neredz, tos, kas nav viņiem izdevīgi.

Atbildēt

Barons

06.03.2017. 19:39

Super!!! Par maz šitiem gudriniekiem piešķīra, bet nekas, galvenais, ka piešķīra. Varbūt tiešām sāks mācīties, kaut gan cerības mazas, ja nav smadzeņu, tad invalīds uz mūžu.

Atbildēt

mmn

06.03.2017. 19:35

Krīt acīs viena lieta. N-tās reizes tiek minēta frāze dažādās variācijās. Bija tiesību aizskārums (šaubu nav), radās morāls kaitējums (arī nav šaubu), jo bija morālas un fiziskas ciešanas. Kādas, kā tās izpaudās? Par to ne vārda. Varbūt sāpēja galva, naktīs bezmiegs, trauksmes sajūta, šķita ka seko DP? Kā izpaudās tās ciešanas? Nekādas konkrētikas. Varbūt tieši tāpēc kompensācijas apmērs ir tik mazs, jo pamatots tikai ar vispārīgām frāzēm no likuma, nevis konkrētām izpausmēm?

Atbildēt

švamme

06.03.2017. 18:34

»

ExCess

Nu, varu piekrist tikai daļēji. Bet, attiecībā uz zemāk minēto, JĀ...


es domāju, ka nospiedošs vairākums priecājas līdzi LL, bet tie daži, kas te pauž pretēju viedokli, ir no šīs iesaistītās iestādes: lielummānijas apsēstiem idiotiem absolūtas neaizskaramības aura ir TIK sagrozījusi jau tā vājo saprātu un intelektu, ka "iestādes" darboņi brīžiem rīkojas tieši PRETĒJI, un savā neizmērojamā lecīgajā pofigismā ABSOLŪTI neņem "pierē" nevienu argumentu

man gribas uz TĀM pierēm zīmogu

Atbildēt

Paija

06.03.2017. 18:09

Apsveikumi Lato Lapsam !
Citādi jau nevarēja būt, jo prasības pieteikums (šķiet, tas bija publicēts arī pietiek vietnē) bija sacerēts ka neliels kursa darbs :-)

Atbildēt

RIŅĶIS

06.03.2017. 17:57

»

;)

„Kā jau solīts, no Latvijas valsts attiesāto naudu saistībā ar manis prettiesiskajām aizturēšanām ziedošu kādam labam mērķim, piemēram, šīs aizturēšanas veikušās struktūras – Drošības policijas priekšnieka Normunda Mežvieta kunga aizsūtīšanai kādos vienkāršākos, viņa līmenim atbilstošos jurisprudences...


Domāju, ka manu komentāru nemaz nevajag. Te viss jau tāpat ir pietiekami labi izskaidrots.

Kā mums melo Juta Strīķe? Strādājusi Drošības policijā, tāpat kā tagad tur strādā Normunds Mežviets.

Vai ir iespējams noticēt, ka skola izsniedz bērnam, turklāt teicamniekam, atestātu ar nepareizu vārdu, bet neviens tam nedz iebilst, nedz lūdz labot šo kļūdu? Gan pašai absolventei tā nešķiet nekāda problēma, jo – kas tur liels, sajauca vārdu – nedz arī viņas vecākiem. Vēl vairāk, šo it kā kļūdaino dokumentu cilvēks turpina izmantot stājoties augstskolā? Vai jūs varat ko tādu reāli dzīvē iztēloties? Bet tieši šādu pasaciņu mums stāsta Juta Strīķe, un tieši šādu pasaciņu ņem par pilnu Latvijas specdienesti, kas gadiem ilgi ir garantējuši Strīķei pielaidi valsts noslēpumam.

Atbildēt

ExCess

06.03.2017. 17:56

»

Fgg

Tu noteikti esi no tiem, kam patīk, lai valsts iestādēm sadod pa mici. Nav svarīgi, par ko. Galvenais, lai dabū kārtīgi, nu tā, ar garšu. Lapsas PR izgājiens parāda, ka attīstībá nav daudz tālāk aizgājis no viņa deklarētajām Mežvieta juridiskajām zināšanām. Ieguldi naudu savos ētikas kursos, vismaz. ...


Nu, varu piekrist tikai daļēji. Bet, attiecībā uz zemāk minēto, JĀ,
- ja Tevis piesauktās "valsts iestādes" klaji pauž TIK ārprātīga mēroga (atvainojos par rusicismu) BEZPRIĞELU, pie tam, kas ļoti būtiski - represīvās iestādes, un visaugstākās raudzes represīvās iestādes,
- ja šīm piesauktajām "valsts iestādēm" un aprobežotajiem šakāļiem, kas tur darbojas, - tiem pašiem, kuriem būtu JĀAIZSARGĀ mūsu, valsts pilsoņu tiesības un intereses, - absolūtas neaizskaramības aura ir TIK sagrozījusi jau tā vājo saprātu un intelektu, ka "iestādes" darboņi brīžiem rīkojas tieši PRETĒJI, un savā neizmērojamā lecīgajā pofigismā ABSOLŪTI neņem "pierē" nevienu argumentu, nekādas ne likuma, ne loģikas, ne vispārpieņemtās normas,
- tad:
JĀ, PROTAMS, ka esmu priecīgs, ka beidzot atrodas vismaz KĀDS, kas no šiem miglumērkaķiem ne tikai NEBAIDĀS, bet arī ar darbiem un dzelžainiem, neapgāžamiem argumentiem spēj PIERĀDĪT, kādi dažkārt burtiski lielummānijas apsēsti idioti (domāts kā medicīnisks termins) tur sēž, tēlo "darbu valsts labā", bet patiesībā čakarē pēc savas patikas VISUS, ko vien grib, vai kurš nepatīk,
- un JĀ, PROTAMS, ka esmu ļoti, ļoti, ļoti priecīgs, ka viņi "dabū pa mici", kā Tu to nodēvēji!!!
Jā, bet PROTAMS, KA ES ESMU PRIECĪGS!!!
(Un kurš tad loģiski domājošs tāds nav?)

P.S. Pieņemu, ka varbūt neesi iedziļinājies lietas būtībā, un nesekoji šim FARSAM, ko izpildīja DP darboņi, no paša sākuma. Es gan sekoju. Noteikti šeit var atrast visu situācijas aprakstu, no sākuma līdz pat beigām, precīzi un hronoloģiskā secībā. Izsaku minējumu (cerību), ka, ja IEPAZĪSIES ar to, - mainīsi savu attieksmi. Ja tik un tā nē - nu, nezinu, drīzāk tad - man Tevis vienkārši žēl...

Atbildēt

;)

06.03.2017. 17:37

„Kā jau solīts, no Latvijas valsts attiesāto naudu saistībā ar manis prettiesiskajām aizturēšanām ziedošu kādam labam mērķim, piemēram, šīs aizturēšanas veikušās struktūras – Drošības policijas priekšnieka Normunda Mežvieta kunga aizsūtīšanai kādos vienkāršākos, viņa līmenim atbilstošos jurisprudences kursos, otrkārt, darīšu visu iespējamo, lai valsts no tās attiesāto naudu pēc tam regresa kārtībā piedzītu no tiem Drošības policijas darbiniekiem, kuri veica un organizēja šīs aizturēšanas,” - tā Lato Lapsa komentē Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesas spriedumu pēc viņa pieteikuma par morālā kaitējuma atlīdzināšanu saistībā ar divām prettiesiskajām aizturēšanām, ko bija veikuši Drošības policijas darbinieki.

-------------------

Vai nevar palūgt, lai atsaucas DP priekšnieka Normunda Mežvieta bijušie augstskolu pasniedzēji vai kursa biedri un pastāsta, kā viņš nokārtoja eksāmenus?

Atbildēt

Fgg

06.03.2017. 17:31

»

ExCess

Malacis!!! Tiešām, L.L., Jūs esat MALACIS!!! Tikai un vienīgi TĀDĀ veidā tiem aprobežotajiem salašņām varas gaiteņos var kaut ko PIERĀDĪT!!! Visu cieņu...


Tu noteikti esi no tiem, kam patīk, lai valsts iestādēm sadod pa mici. Nav svarīgi, par ko. Galvenais, lai dabū kārtīgi, nu tā, ar garšu. Lapsas PR izgājiens parāda, ka attīstībá nav daudz tālāk aizgājis no viņa deklarētajām Mežvieta juridiskajām zināšanām. Ieguldi naudu savos ētikas kursos, vismaz. Tas būs noderīgāk.

Atbildēt

zatlera Āzis rihards

06.03.2017. 17:17

Man patīk spriedums:

Ziepes taisa Reinika miliči, bet sodu maksā Rabarberu Dzintars.

Atbildēt

ExCess

06.03.2017. 17:06

Malacis!!! Tiešām, L.L., Jūs esat MALACIS!!! Tikai un vienīgi TĀDĀ veidā tiem aprobežotajiem salašņām varas gaiteņos var kaut ko PIERĀDĪT!!! Visu cieņu!
(Tikai ik pa laikam iedomājos - sazin KAS būtu noticis, ja tas NEBŪTU bijis L.L., un viņam NEBŪTU bijis veikts audio ieraksts! Nu, jeb citiem vārdiem, - būtu noticis PARASTAIS razklads, kad DP salašņām VIENMĒR par jebko ir "taisnība", un šīs "svētās govis" neiedrošinās aizskart NEVIENA institūcija mūsu muļķu zemē! Cerams, ar šo kazusu iezīmēsies Pārmaiņu Sākums. (Haha, muļķa cerība..))

Atbildēt

Raimis

06.03.2017. 17:06

Vari ziedot tiem kurus esi nepamatoti apmelojis, vai bērniem kurus nepamatoti iekļāvi savā sižetā- piemēra pēc, brēka ap Štālberga un Gaiļezera ārstu iespējamo kukuļošanu, ne no kukuļa ne čiku ne grabu, ne no kadrā iefilmēto Štālberga ğimenes un nepilngadīgajim bērnien, nekāds labums, viens čiks !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...