Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nadežda

01.03.2023. 23:53

»

...

Viss likumsakarīgi,sūds sūdu pievelk un sūdos dzīvo


Pilnīgi piekrītu! Tā mēs dzīvojam un no sūdiem grūti tikt vaļā!

Atbildēt

Versija

01.03.2023. 20:48

»

Prusaks

Kur kriminālprocess uz Prusacieni,kāpec nav aizturēta un izolēta


Tādu nemaz nebūs, prusacienei ir zelta biļete pie šīs valdības, tagad atpūtīsies pāris gadiņus, pasildīs pavītušos sānus siltās pludmalēs, jo pēdējais laiks tērēt savu naudiņu.
Pēc kāda laiciņa būs atpakaļ, jo ir pārbaudīta savējā. Lūrei gan ir stingri vien jāpiedomā par uzturēšanos svaigā gaisā, cik zināms, Latvijas indīgās bites lido arī ziemā...

Atbildēt

Antikomunists

01.03.2023. 20:42

»

Es

Jaunākie izgājieni ar to, ka VID vienkārši pieprasa uzņēmējiem maksāt VID izdomātu algu, neatkarīgi no apgrozījuma, darbības vietas u.c. apstākļiem, liecina, ka uzņēmējdarbību ir nolemts vajāt līdzīgi PSRS sākuma gadiem. Katrs uzņēmējs točna ir noziedznieks, tikai viņam jāpierāda, ka nav...


Pilnīgi precīzi, kulaku laiki ir atpakaļ, kad, pēc kara, latviešu saimniekus sadzina kolhozos, piespiežot ziedot visu savu mantu, bet tos, kuri nepiekrita, izsūtīja uz Sibīriju.
Ir atpakaļ laiki, kad čekisti līda šķūņos mērīt siena pantus, vai kāds lieks salmiņš nav jākonfiscē, pēc pašu izdomātiem, nereāliem kritērijiem.
Komunisti atkal valda pār Latviju.

Atbildēt

Māris Kučinskis (TP-"Par Labu Latviju" -ZZ$)

01.03.2023. 19:14

»

Latvanija

✓✓✓ Aaarpraaats - Tiesi tapat ar varu izcirta *Marsa parku*, lai tur buvetu kosmiski daaaargu Valsts Izdrasanas Dienestu


Pīlēna smaržīgais sūdiņš Kučinskis paskaidroja, ka Saeima ir tiesīga apturēt šādu projektu, bet, viņaprāt, tas nebūtu lietderīgi, ņemot vērā Valsts drošības dienesta ēkas projektēšanā ieguldītos līdzekļus. Viņaprāt, Teikas apkārtnē iespējams atrast arī citu vietu parka iekārtošanai.

Atbildēt

Latvanija

01.03.2023. 19:06

✓✓✓ Aaarpraaats - Tiesi tapat ar varu izcirta *Marsa parku*, lai tur buvetu kosmiski daaaargu Valsts Izdrasanas Dienestu ✓✓✓

Atbildēt

Nja

01.03.2023. 18:22

»

jautājums

un tu varētu pastāstīt, cik jenotības troļļu fermai izmaksā tavas divrindes un vai tu no tām maksā arī nodokļus


Varu atbildēt - man nav sakara ar partijām Latvijā, paužu savu viedokli un jā - par brīvu.

Atbildēt

Eižens Finks

01.03.2023. 17:31

Tev nebūs zagt Ašerāden!

Atbildēt

ironija

01.03.2023. 17:17

»

jautājums

un tu varētu pastāstīt, cik jenotības troļļu fermai izmaksā tavas divrindes un vai tu no tām maksā arī nodokļus


Tu šito beidz. Kādi troļļi? Lato patīk vienotība. Viņš pirms vēlēšanām aicināja par viņiem balsot.

Atbildēt

jautājums

01.03.2023. 16:46

»

Njā

Un vēl Lato godīgi varētu pastāstīt, cik samaksāja nodokļos par melnā PR organizēšanu 2 ar pusi gadu garumā. Tā kā Lato par to klusē, Lato padomi citiem šķiet smieklīgi


un tu varētu pastāstīt, cik jenotības troļļu fermai izmaksā tavas divrindes un vai tu no tām maksā arī nodokļus?

Atbildēt

Es

01.03.2023. 15:29

»

Vot

Lato, turies...


Jaunākie izgājieni ar to, ka VID vienkārši pieprasa uzņēmējiem maksāt VID izdomātu algu, neatkarīgi no apgrozījuma, darbības vietas u.c. apstākļiem, liecina, ka uzņēmējdarbību ir nolemts vajāt līdzīgi PSRS sākuma gadiem. Katrs uzņēmējs točna ir noziedznieks, tikai viņam jāpierāda, ka nav.

Atbildēt

Manas domas

01.03.2023. 14:39

Dievs sargi Lapsu ! Latvijai , titanikam ,ir dota pedēja ceriba vai nu uzglabties vai paildzinat agoniju . Ja latvija kļutu tiesiska valsts , un atšķetinātu so mafijas tīklu , tas doti tautai vismaz ticību !

Atbildēt

Es

01.03.2023. 14:02

»

Anta 70

-Vot...


No figūriņas atteicās bet no nopelnītās alga nē
.Riebjas klausīties šo slimo cilvēku vāvuļošanu.Kas liedz viņiem aiziet pie notāra un to lietu nokārtot.Viņiem vajag publiski izpausties.No nevar divi vīrieši radīt bêrnu, arī sievietes nē,vajag tak to vīrišķi sadabūt.Kādas vērtības audzinās pieņemtajos bērnos,vai viņi ir mūsu nàcijas likvidētāji.

Atbildēt

Anta,

01.03.2023. 13:32

»

Anta 70

Vēl vienu komentu drīkst...


bet tas taču nebija lācis, tas bija Vinnijs Pūks!

Atbildēt

Njā

01.03.2023. 11:37

»

?

Interesanti, vai Lato Lapsa ir gatavs godīgi izstāstīt, kā viņš darbojās pasūtījumu izpildē par Ramoliņu roku rokā ar VID? Kurš pasūtīja, kurš strapbieks, cik maksāja? Ir iespēja godīgi izstāstīt


Un vēl Lato godīgi varētu pastāstīt, cik samaksāja nodokļos par melnā PR organizēšanu 2 ar pusi gadu garumā. Tā kā Lato par to klusē, Lato padomi citiem šķiet smieklīgi.

Atbildēt

Anta 70

01.03.2023. 10:02

Vēl vienu komentu drīkst?
Pagājšnakt redzēju sapni - biju laukos, diezgan lepnā mājā, kur bija lielas stiklotas durvis, bija vasara, durvis bija atvērtas. Pa durvīm ienāca lācis, tāds pamazs, laikam vēl lācēns. Es gāju uz citām istabām un teicu citiem iemītniekiem - paskatieties, kas mums par ciemiņu! Tie skatās, tur bija kādi puikas, tie teica - forši, mēs ar viņu spēlēsimies! Es teicu, tā nevar, lācis ir plēsīgs zvērs. Pieliku lācim roku, tas uzreiz sagrāba visu roku zobos. Uzmanīgi atbrīvojos, izvedām lāci laukā. Bet durvis nevarēja labi aiztaisīt. Lācis laukā bija samedījis kādus putnus un nāca atpakaļ. Es viņam teicu - te nenāc, tev tos putnus atņems. Kur ir tava māja? Aizgājām līdz viņa mītnei, šķūnis kautkāds, lācis gluži priecīgs gāja atpakaļ uz savu migu.

Atbildēt

Anta 70

01.03.2023. 09:50

-Vot
"Pie mums pat riet nedrīkst" - riet ir atļauts tikai izredzētiem.
TV rādīja Oskara, nē, Lielā Kristapa balvas ceremoniju. Iekšbalss man teica - labāk neskaties, nebeidz nervus. Izslēdzu. Bet tad Panorāmā sajūsmīgi parādīja, kā ceremonijā gada labākā aktrise "norēja" uz kultūras ministru, atsakoties no savas balvas, jo Nauris, redz, no nepareizās partijas. Un visa aktieru saime cēlās kājās un aplaudēja.

Atbildēt

Edgars

01.03.2023. 08:39

Prusacienei līdzi jāpaķer muitas policistu bandu,savus draugus , kurus gsdiem piesedza kopā ar jaunzemi. Šie turpina zagt.

Atbildēt

Vot

01.03.2023. 07:27

Lato, turies!
Šie visos līmeņos korumpētie ierēdņi, viņu bezgalīgi uzaudzētā ar mija, kas sēž uz tautas sviedru pleciem, ir jāpurina. Tagad viņi apgūs 100 miljonus, kas tiks samaksāti par projektu, par 86 projekta lapām vienā mapītē
Mafioza valdība jau 30 gadus. Baltkrievijā tāpat, bet tur tauta nav zem eksistences robežas, elektrības spuldzītes nav jāvaktē.
Nav tālu, ko nav t­ālu, vispār jau ir kā tajā anekdotē: satiekas divi suņi, viens no krievijas, otrs no Latvijas. Krievijas suns žēlojas, ka jādzīvo vienā vietā, uz ārzemēm netiek, Latvijas suns saka- tev labi, bet pie mums pat riet nedrīkst

Atbildēt

bet

01.03.2023. 00:25

Podiņam būs krim8nāllieta par K.Plaudes atklāto par nelikumīgu 10000 eur izmaksu prēmijās? Noziedznieki jāliek cietumā nevis jāļauj aiziet no amata.

Atbildēt

Ha -ha

28.02.2023. 23:28

aiziet jau aizgāja,bet izdarītais noziegums jau paliek.

Atbildēt

Ha ha >humoram

28.02.2023. 22:11

Pirmkārt, ja viņa neizstāstīs, tad viņa varēs šantažēt. Tas viss vilksies viņai pakaļ visur, kur šī strādās un būs vienmēr jābūt paklausīgai, līdz, kamēr nebūs būrī par veselu buķeti noziegumu.
Otrkārt, pietiek ar vienu priekšnieku, kas dod rīkojumu darīt nelikumības un viņa bija jāklausa, VID nav nekāds diskusiju klubs, bet pusmilitāra struktūra, kur, ja neklausi vadību, tev jāaiziet, bet rīkojums jāizpilda. Ko viņa arī izdarīja, tikai gan pēc, kad viss nāca "gaismā".
Treškārt, gan jau šī nebija vienīgā epizode. Tā ka stāstīt būtu ko un daudz.

Atbildēt

humors

28.02.2023. 21:20

»

Ieteikums

Ja jau bija spiesta uzrakstīt atlūgumu, pamest labi atalgotu vietu, tad varētu arī visu izstāstīt, zaudēt nav ko. Atriebties arī viņai nevar, vienīgais kāds vēl no advokatūras neizmestais advokāts var draudēt ar izrēķināšanos, nomelnošanu presē, ekonomiskās policijas(pasūtījuma galda) uzsūtīšanu, bet...


Pirmkārt, viņai nav ko stāstīt.
Otrkārt, ja būtu, tad tikai par sevi, jo VIDā nav daudz par viņu augstāku priekšnieku, kas varētu dot viņai rīkojumus, bet jebkuras citas personas lūgums ir tikai lūgums un par tā izpildi atbildīgs ir tikai izpildītājs.
Treškārt. stāstot viņa absolūti neko neiegūtu, bet zaudētu ļoti daudz.

Atbildēt

Kaspars

28.02.2023. 21:15

»

haha

Vai tas nozīmē, ka upurējamais jērs ir atrasts


Viss kā parasti, labākajās tradīcijās. Uzdevumu starpnieks/devējs Kristīnei Prusakai-Brinkmanei un Aigaram Prusakam un citiem VID augstos amatos salīdušajiem, Kapars Čerņeckis, klusi sēž nu jau Ašeradena azotē un čukst: “kāp zemē, dod tauri, mēs glābsim” :))) “izglāba” Kristīni, lai sargātu Aigaru Prusaku un Jaunzemi :)

Atbildēt

Ieteikums

28.02.2023. 20:30

Ja jau bija spiesta uzrakstīt atlūgumu, pamest labi atalgotu vietu, tad varētu arī visu izstāstīt, zaudēt nav ko. Atriebties arī viņai nevar, vienīgais kāds vēl no advokatūras neizmestais advokāts var draudēt ar izrēķināšanos, nomelnošanu presē, ekonomiskās policijas(pasūtījuma galda) uzsūtīšanu, bet tas te nenostrādās, pārāk daudz "aizgājis" presē.

Atbildēt

Prusaks

28.02.2023. 20:09

Kur kriminālprocess uz Prusacieni,kāpec nav aizturēta un izolēta

Atbildēt

vz

28.02.2023. 19:55

»

Mana versija

3A


Jā,Ainārs ar Aivaru baigi ienīst Egilu,bet Andris ir tā kā ēnā,Nez ko tad abi gribēs par prezidentu?Tad jau redzēsim.

Atbildēt

vice

28.02.2023. 19:45

Jāgaida, kad mūsu pūpēdis VID darbiniekiem pasniegs ordeņus.

Svētā 3vienība: Ašeradens, Jaunzeme, Prusaka.

Ģenerālprokurors paliek bez ordeņa.

Diemžēl, diemžēl.

LL arī vajadzētu pasniegt savu ordeni! Varbūt ar Prusaku nostrādā!!!

Atbildēt

Interesanti

28.02.2023. 19:36

Kad to čekistu Smerdeli Mīžvietu, beidzot paņems ciet?

Atbildēt

jaajaa

28.02.2023. 19:32

»

😛

Tak kāds mazs prieciņš Lapsām. Citādi savos video pavisam sašļucis izskatījās


...izskatījās stipri nodzēries..., kā bomzis...

Atbildēt

vecā ziņkārība

28.02.2023. 19:12

tas viss štrunts,man visvairāk interesē,kas pasūtīja Levitu.Lembergam taču bija vismaz divreiz viņam vēlami prezidenti.Vai tad nepietiek?

Atbildēt

😛

28.02.2023. 19:01

Tak kāds mazs prieciņš Lapsām. Citādi savos video pavisam sašļucis izskatījās

Atbildēt

Izsmiekls

28.02.2023. 18:57

Tas nu gan būtu jautri, ja Lapsam ar primitīvām blefa metodēm ar kādām strādā zema līmeņa izmeklētāji (eu, labāk izstāsti visu pats, jo es tāpat visu zinu), izdotos nokoļīt Prusaku Brinkmani uz liecībām:))))

Atbildēt

haha

28.02.2023. 18:55

Vai tas nozīmē, ka upurējamais jērs ir atrasts?

Atbildēt

antidemokrāts.

28.02.2023. 18:53

Atklāta saruna bez bailēm❗Augstākā līmeņa VID bijusī darbiniece Gita Plaude atklāti pastāsta par pretlikumībām, ko VID vadība īsteno pret saviem darbiniekiem un arī - pret jebkuru cilvēku Latvijā

https://www.facebook.com/watch?v 1372275090263068

Atbildēt

Sakustējies?

28.02.2023. 18:52

»

Lato..

Vai būtu iespējams pieturēties pie publikācijām, nevis likt linku uz youtube, kas ir loti gari izstiepts video.. Ērtāk un patīkamāk ir izlasīt rakstus nevis tērēt laiku klausoties lēnu runāšanu un domu apkopojumu


Var jau neklausīties, 5.33 min, jo pēc būtības pateikts tas pats, kas uzrakstīts:
"... aicinu amatu zaudējušo amatpersonu nepaļauties to noziedzīgo personu solījumiem, kuras viņai garantējušas iztikšanu bez problēmām apmaiņā pret klusēšanu un pareizu liecību sniegšanu, un atklāt patiesību par notikušo".

Atbildēt

...

28.02.2023. 18:31

»

Aleksandrs Poika

..Latvija "brīnumu zeme"...kur smakojošu bikšu ierēdņi ir cieņā...liels sūds, bet savs


Viss likumsakarīgi,sūds sūdu pievelk un sūdos dzīvo.

Atbildēt

Aleksandrs Poika

28.02.2023. 18:24

..Latvija "brīnumu zeme"...kur smakojošu bikšu ierēdņi ir cieņā...liels sūds, bet savs...

Atbildēt

?

28.02.2023. 18:10

Interesanti, vai Lato Lapsa ir gatavs godīgi izstāstīt, kā viņš darbojās pasūtījumu izpildē par Ramoliņu roku rokā ar VID? Kurš pasūtīja, kurš strapbieks, cik maksāja? Ir iespēja godīgi izstāstīt.
Vai aicinot stāstīt citus, pats ir to gatavs drīt?

Atbildēt

Ašerādena sindikāts

28.02.2023. 17:57

Mēs napadosies!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...