Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

NEārstējies?

06.04.2024. 10:42

»

bgj

ārstējies


Kāpēc?

Atbildēt

Fakti

06.04.2024. 09:59

»

Juris

Varētu kādreiz pārgriezt vaļā publiskai apskatei to saķepušo recekli Zemkopības ministrija + Valsts meža dienests + Silava + Pārtikas un veterinārais dienests


Viens te runā drēbi.
Nekas tā nepasaka, ka esi no demoralizētas, nabadzīgas un korumpētas valsts, kā šādas medības un arī azartspēles.

Atbildēt

jā, arī Zuzāns

06.04.2024. 05:52

»

Arī "mecenāts" Zuzāns?

Šāvēju sarakstā ieraudzīju arī Zuzāna vārdu.Arī ttas ir viņa izklaides veids? Vai tad nepietiek ar to, ka kļuvis miljonārs no citu nelaimes? Uz viņa sirdsapziņas ir izpostītas dzīves,nelaimīgi vecāki, bērni? Kā viņam nav kauna gozēties sabiedrībā? Cik gan "smalka" ir viņa dāma, kas plātās ar rokassomiņu...


un pērk ne tikai māksliniekus, pērk arī politiku, pērk sev vajadzīgos personāžus likumu taisītājus, pērk "Latvijas attīstībai"
Par dzīvnieku šaušanu kā hobiju šis nelietis pats izpļāpājās pie Džilindžera. Viss publiski pieejams.

Atbildēt

Inreresanti

05.04.2024. 17:57

»

:D

par šņepstu


Kā tukšdirsējus a la Lapsa atpazīt

Atbildēt

mjā

05.04.2024. 15:54

un kur nu vēl tās viltotās mednieku apliecības! steriem vien..steriem vien.. un visi gali ūdenī

Atbildēt

!

05.04.2024. 15:11

»

Maldies, 'Jautrīt'

ja kādreiz esi apmeklējis/usi šo portālu, tad lieliski zināsi, ka konkrētais žurnālists mīl dzīvniekus un ir to tiesību aizstāvis, bet dzīvnieku šāvējus ienīst. Tieši tik vienkārši


Soctīklos Lapsa priecājās, ka Jāzeps, lūk, tagad lūdzoties, nevis viņu apsaukā par to, kas viņš ir. Klāt arī Jāzepa iesniegums, kurā viņš prasa izņemt video no aprites. Tikai tas Lapsas ''prieks'' izklausās tāds falšs. Pavisam nesen viņš publiski ''priecājās'' par izsaukumu uz policiju un pat demonstrēja pavēsti. Un .....? Jā, kas tad tālāk? Ir klusums, tātad iet ne visai labi. Ka tikai te nav tas pats. Vai tā nav Jāzepa juristu sagatavota iestrāde kādam tālākam iesniegumam? Ja vēl piesaistīs viņi Vonsoviču, ka tikai atkal nav dziļdomīgs klusums?

Atbildēt

Linards

05.04.2024. 14:19

»

sistēma, kas pieļauj šņepstus, ir nospārdāma

Latvijā vispār nav normāla medību sistēmas, salīdzinot ar citām ES valstīm. Atpalicība un tumsonība. 40 stundas noklausies kursu, kaut vai attālināti, kaut kā sašauj mērķī, un, heijā!- vari skriet pirkt sev stroķi un šaut dzīvniekus. Marazms! Vācijā cilvēki šito klausās mutes atplētuši un netic, ka ...


"Kaut kā" (min. 50 punkti no 100) sašaut kustīgo "cūkas" mērķi uz 35 m nemaz nav tik vienkārši, nemaz nerunājot par kustīgo "alni" uz 100 m. Lai "skrietu pirkt stroķi" pirms tam ir vesela epopeja ar policiju. Un "skriet šaut dzīvniekus" uz "heijā" nekādi nesanāks - ja nu vienīgi putnus publiskajās (skat.Civillikuma pielikumu) ūdenstilpnēs. Saprotams, ka medību jomā nebūt viss nav ideāli, taču pirms secinājumu izdarīšanas vispirms vajadzētu izlasīt 2 likumus (Medību likumu un Ieroču aprites likumu) , kā arī medību noteikumus https://likumi.lv/ta/id/267976-medibu-noteikumi

Atbildēt

Maldies, 'Jautrīt'

05.04.2024. 13:43

»

Jautrīte

Aizejiet uz bibliotēku un palasiet vecākus glancētos vīriešu žurnālus, kā Klubs. Tur šie šāvēji paši lielās. Bet LL 1)noteikti saņēmis apmaksātu pasūtījumu, citādi būtu īss rakstiņš un bez tēmas attīstības 2)Savā video kaitinoši visu laiku atkārtojas, kas neliecina par labu profesionālam žurnālistam...


ja kādreiz esi apmeklējis/usi šo portālu, tad lieliski zināsi, ka konkrētais žurnālists mīl dzīvniekus un ir to tiesību aizstāvis, bet dzīvnieku šāvējus ienīst. Tieši tik vienkārši.

Atbildēt

Es

05.04.2024. 11:56

Speciāli pērku Latgales produkciju. Neatbalstu kancelesanas. Ej dirst lapsa. Šis ir stulbi. Uzvedies kā pusaudzis.

Atbildēt

Jautrīte

05.04.2024. 11:02

Aizejiet uz bibliotēku un palasiet vecākus glancētos vīriešu žurnālus, kā Klubs. Tur šie šāvēji paši lielās. Bet LL 1)noteikti saņēmis apmaksātu pasūtījumu, citādi būtu īss rakstiņš un bez tēmas attīstības 2)Savā video kaitinoši visu laiku atkārtojas, kas neliecina par labu profesionālam žurnālistam.

Atbildēt

sistēma, kas pieļauj šņepstus, ir nospārdāma

05.04.2024. 09:58

Latvijā vispār nav normāla medību sistēmas, salīdzinot ar citām ES valstīm. Atpalicība un tumsonība. 40 stundas noklausies kursu, kaut vai attālināti, kaut kā sašauj mērķī, un, heijā!- vari skriet pirkt sev stroķi un šaut dzīvniekus. Marazms! Vācijā cilvēki šito klausās mutes atplētuši un netic, ka ka vienā ES valstī tas iespējams. Vienas varzas uzurpēts netīrs bizness. Patvaļa ir veicināta no meža nozares pārvaldes valsts līmenī kopš izlīdām no padomijas. Tādu šņepstu un zemāk komentāros minēto interesēs.

Atbildēt

?!

05.04.2024. 07:44

Kāpēc tas pārrijies draņķis šņepsts nebrauc uz Ukrainu tur apmierināt savu atkarību šaut uz dzīvām būtnēm? Būtu tur noderējis ukraiņiem cīņā pret orkām! Bet nē, tur šim dūšas par maz.

Atbildēt

pļutkinens hehe

04.04.2024. 18:13

»

hehe

Te arī pļutkinens


ir klāt atkal un turpina smirdēt!
kāpēc portāls nesargā Lapsu no pļutkinena hehe?

Atbildēt

patiesībā

04.04.2024. 18:11

»

hehe

Te arī pļutkinens


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

hehe

04.04.2024. 16:41

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Te arī pļutkinens?
Domāju ka portāls sargā Lapsu no pļutkinena.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

04.04.2024. 16:33

»

Nu

tā ir liela daļa to LV uzņēmēju,kas iedomājās sevi par karaļiem...Tiem vienalga uz ko uzspļaut un ar ko sadarboties-ka tik pašiem krīt kabatā...Pat savas firmas tos vairumā gadījumu neinteresē: Interesē tikai ātra nauda


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Ineŗti tŗuli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Savukārt, kā zināms: "Par naudu var nopirkt daudzas labas lietas, BET – par to pašu naudu var nopirkt arī pat nesalīdzināmi daudz vairāk sliktu lietu, tajā skaitā arī ļaunumu, ienaidu, nodevību, melus, lišķību (tostarp, dabiski - arī cilvēciski neadekvātu "īpašo vajadzību" apkalpošanu par šamā kretīnisma angažējumam adekvātu "taisnīgu atlīdzību") un taml. draņķības..."

---------

Mediju ziņa (2009. gads): "Ne mazāk kā pusi jeb vismaz 51% no visu Latvijas iedzīvotāju kopējiem ienākumiem veido ne vairāk kā 10% šajā valstī dzīvojošo turīgāko ienākumi", liecinot "sabiedriskās domas pētījumu centra "SKDS" pārstāvju veiktā pētījuma rezultāti". Savukārt, "šīs valsts turīgie iedzīvotāji" esot "pauduši uzskatus, ka tuvākajā laikā Latvijas ekonomika visdrīzāk pasliktināsies, taču viņiem personīgi dzīve turpinās iet augšup". Vienlaikus arī, "tikai 8% pasaules iedzīvotāju pieder vismaz puse jeb 50% no visiem ienākumiem pasaulē, bet visnabadzīgāk uz Zemes dzīvo āfrikāņi, latiņamerikāņi un bijušo sociālisma zemju iedzīvotāji Austrumeiropā", liecinot "apvienoto nāciju organizācijas" (ANO) atbildīgo pārstāvju publiskotajos materiālos iekļautā informācija...
-----
Mediju ziņa (2007. gads): Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga "savā pēdējā 8 gadus ilgušās prezidentūras dienā uzrunājot Latvijas tautu, pateicās par uzticību un mīlestību, un arī norādīja, ka valstij vēl jāstrādā, lai mazinātu plaisu starp bagātajiem un trūcīgajiem". "Šobrīd valstī ir daudz miljonāru, taču pārāk daudz to, kas dzīvo zem nabadzības sliekšņa, tādēļ mums jāstrādā, lai mazinātu šo plaisu - lai tie, kas ir trūcīgi, varētu virzīties ar katru gadu uz augšu un veidotos stabila vidusšķira, kas ir garants stabilajai demokrātijai", esot "paudusi viedokli Vīķe-Freiberga"...
-----

’MOTO’ ~ kādas "miera laikos" populāras
"Brāļu Laivinieku" kuplejas piedziedājums:

"Lai es bagāts būtu, lai es tukšinieks ~
Ka tik sirdī vienmēr manīm mājo prieks!..."
( J. Jansons & "Brāļi Laivinieki" )
-----------

MZ SILES "valsts" ikdienas kontrastiņi.
( Iz "O.M.© aŗChīva", 'ANNO' ~ 07.2004. )
( meldiņš un piedziedājums ~ iz "Brāļiem Laiviniekiem" )

Laiki mainās - paliek "dominantes" vecās:
Tas, kurš bagāts - allaž 'zīmējas un lecās':
Dāļā "brīfingus" pa "gadžetiem" un bildes ~
Lai tiek 'piefiksēts' pie miljonāru "ģildes".

Tas, kurš nabags - 'dzenā sīceni pa ķešu',
Nopērk "ceitungu" (p)ar "prominenci" svešu,
Šķirsta "fotō(ž)opa" bildes, "gaumē" lētas,
Līdz - sviež masmē.dekli, nospļāvies, pie sētas.
...
piedz.:
"Lai es bagāts būtu, lai es tukšinieks ~
Ka tik sirdī manīm vienmēr mājo prieks!..."
...
Tas, kurš bagāts, fraktē "ofšorzonās" kontus,
'Mētā kruto, sazubrījies zeku pontus',
'Piķi' skaitīt sāk no 'štukas', biezā makā,
Un uz "plebejiem" no debesskrāpja ('taisa').

Tas, kurš nabags, nīkst pie "sociālās kases",
Saņem pabalstu, kur "deklarēts pēc pases",
Skaita 'sančukus', pa retam - kādu latu,
Pauri kasīdams, kur "nepārskaitlis" matu.
...
Tas, kurš bagāts, durvis vaļā sper ar kāju,
Prastiem "lupatlašiem prezentēdams stāju":
Lai šie 'ierubī', kurš M.U.Ļ.Ķ.U Zemē valda
(Kamēr "čokā nekostē pie pirmā galda"…)!

Tas, kurš nabags, meklē "sociālās mājas",
Kur, mož, "relaxēt" ļaus piegurušas kājas ~
Atdod "atbildīgam biedram" ķīlā pasi,
Un par gultas vietu - (priekš)pēdējo grasi.
...
Tas, kurš bagāts, 'močī' melnā mersedesā,
Dzīdams "tautas vāģu" kontingentu stresā ~
Grib viņš desmit vietās nokļūt, vienlaicīgi,
'Kruķīt ģelas & bīdīt rebes', apsviedīgi.

Tas, kurš nabags, kratās tramvajā "pa zaķi",
Kur 'karmaņņiks uzšķērž "sekenhenda" praķi',
'Izceļ' maciņu un - skrobīgs met uz grīdas:
“Tramos mīcās, maķ ih..., sīki plikadīdas!”
...
Tas, kurš bagāts, uzsauc SILES biedriem krogu,
'Met pa "trīsdienniekiem" (regulāri) ogu',
'Relaxējas, FAX(us) "sekretutkai" bīdot',
Klerkus ("ōfisā") un "funkcionārus" dīdot.

Tas, kurš nabags, iegrauž "fāst(f)ūdu", pa lēto,
Virsū "krutku" uzstrebj, "točkā" samiksēto,
Ģīmi piedurknē no lētiem smiņķiem slauka,
Ja tam patrāpās, "uz šaru", kāda ma(č)ka.
...
Tas, kurš bagāts, "sarkofāgu" laikus gādā:
Divām "durvīm", iztapsētu (mērkaķ)ādā,
Lai nav jāknapinās "sešu dēļu lādē" ~
Prasta mūža māja "biezā" 'trendam' skādē!

Tas, kurš nabags, rēķinās ar standartkasti ~
Kāda starpība - kurš šiki rakts, kurš prasti:
Tārpi 'transformēs', daudz nešķirojot miesu,
Pīšļos rumpi treknāku, vai aumež liesu...
...
piedz.:
"Lai es bagāts būtu, lai es tukšinieks ~
Ka tik sirdī manīm vienmēr mājo prieks!..."

-----------

oriģinālversijas -- “O.M.© blogā”:
[ C E N Z Ē T S ]
u.c.

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Arī "mecenāts" Zuzāns?

04.04.2024. 16:22

Šāvēju sarakstā ieraudzīju arī Zuzāna vārdu.Arī ttas ir viņa izklaides veids? Vai tad nepietiek ar to, ka kļuvis miljonārs no citu nelaimes? Uz viņa sirdsapziņas ir izpostītas dzīves,nelaimīgi vecāki, bērni? Kā viņam nav kauna gozēties sabiedrībā? Cik gan "smalka" ir viņa dāma, kas plātās ar rokassomiņu par tūkstošiem? Nespēju saprast, ka ir pat mākslas telpa Zuzeum. Pat māksliniekus nopircis un saucas par mecenātu? Pasakiet, kāds viņš mecenāts?! Kur radušies viņa miljoni?

Atbildēt

dzirdēju Satversmes tiesā par mežu ciršanu,

04.04.2024. 15:26

»

LATMas

trekno kustoni HARALDU BARVIKU, kam tieši tāpat kā Šņepstam patīk šaut dzīvniekus Āfrikā, Krievijā, Skandināvijā un citur, kurš pie tam vēl organizē un pelna naudu ar vietējo miljonāru, tāda "kalibra" kā Rimševics, Šmidre, Belēvičs, Kokalis, Zuzāns, vešanu uz safari izpriecāties šaujot dzīvniekus...


ka šitie asinssuņi pa visām varītēm gribējuši izdabūt cauri pat tādu ārprātu, kā vienas aizsargājamas putnu sugas šaušanu, lai varētu labāk trenēt savus medību krančus! Tur tādi brīnumi nāca ārā no šiem galvenajiem fiktīvu papīru taisītājiem priekš kocinieku mafijas, krāpniekiem no ZM, Silavas, cirtējfederācijas.

Atbildēt

Marta, nepatīk resni cilvēki!

04.04.2024. 15:08

»

daudzkārt jau teikts

legāls hobijs ir arī prostitūcija un narkotikas atsevišķas valstīs, tikai ar to neviens atkarībnieks neplātās


Legāls ir arī alkohols un tabaka, ar to gan visi plātās!

Atbildēt

:D

04.04.2024. 14:31

»

Interesanti

Kad sāksi domāt


par šņepstu

Atbildēt

Faktiski

04.04.2024. 14:30

visi AS "Latvijas valsts meži" mērgļi - mums sabiedrībai piederošo valsts mežu izcirtēji, sākot no valdes treknuļiem līdz pēdējam zāģerim ir dzīvnieku šāvēji, kas salīduši valsts mežos, sataisījuši tur savus klubus, pievākuši nomas platības burtiski par kapeikām, dažs pat uz 30-40 gadiem, un ievāc tur gan gaļas tonnas, tirgojas ar tām, gan šauj priekam arī pat Eiropā aizsargājamas sugas, tirgo ārzemniekiem medību licences, neko par to valstij nemaksā, griež savos klubos melno biznesu, ka lai izput ārā. Un neviens šo melno biznesu nekontrolē. Tāpēc, ka gan ZM, gan VMD, gan PVD paši ierēdņi tajā biznesā iesaistīti un paši ar to nodarbojas.

Atbildēt

Interesanti

04.04.2024. 13:37

»

Gustavs

Es dažiem ticu! Kādi vēl būtu jautājumi


Kad sāksi domāt?

Atbildēt

arī

04.04.2024. 13:23

»

viens no

ārkārtīgi slimiem izdzimteņiem un pasisits uz nogalināšanu ir Emīls Jakrins


Latvijas valsts mežu un Gaisa satiksmes krēslu ilgi, ilgi, ilgi deldētājiem, naudas renes 'pamatlicējs' dzīvnieku šāvējbandām Elmārs Švēde (LATMA dibinātājs)

Atbildēt

Romiešu tiesības

04.04.2024. 13:09

»

KASKAS

Bet neko darīt: Tautas vairums to pacieš-tātad ir apmierināti


Klusēšana-piekrišana.Bet likumdošana visās "civilizētajās" aitu kūtīs veidotas pēc romiešu tiesību principa.

Atbildēt

LATMas

04.04.2024. 12:16

trekno kustoni HARALDU BARVIKU, kam tieši tāpat kā Šņepstam patīk šaut dzīvniekus Āfrikā, Krievijā, Skandināvijā un citur, kurš pie tam vēl organizē un pelna naudu ar vietējo miljonāru, tāda "kalibra" kā Rimševics, Šmidre, Belēvičs, Kokalis, Zuzāns, vešanu uz safari izpriecāties šaujot dzīvniekus!

Atbildēt

Ļoti labi,

04.04.2024. 12:04

ka sāk šo izkurtējušo mērgļu bandu - trofejniekus tā pa īstam ņemt priekšā! Cerams, ka ar šo draņķi tiks atklāts trekno izdzimteņu dzīvnieku šāvēju bandu izgaismošanas sērija. Un šis ir sākums.

Atbildēt

jaajaa

04.04.2024. 11:36

...es tajā zvēru šaušanā neko kriminālu neredzu...uz šīs planētas homo sapiens ir kļuvis par valdošo sugu tikai tāpēc, ka ēda visādus tārpus, peles un maitas, gatavu proteīnu, tā teikt...neandertālieši tāpēc arī zaudēja, ka bija veģetārieši...neizskaužamie senču gēni...nav nekādas atšķirības starp medībām un kautuvi no nogalināšanas viedokļa...:)

Atbildēt

Nu

04.04.2024. 11:14

tā ir liela daļa to LV uzņēmēju,kas iedomājās sevi par karaļiem...Tiem vienalga uz ko uzspļaut un ar ko sadarboties-ka tik pašiem krīt kabatā...Pat savas firmas tos vairumā gadījumu neinteresē: Interesē tikai ātra nauda...

Atbildēt

Gustavs

04.04.2024. 11:13

»

Inreresanti

Vai ir kāds, kas vēl tic kaut vienam Lapsas vārdam


Es dažiem ticu! Kādi vēl būtu jautājumi?

Atbildēt

Inreresanti

04.04.2024. 10:28

Vai ir kāds, kas vēl tic kaut vienam Lapsas vārdam?

Atbildēt

Degunradzis

04.04.2024. 10:06

Tirliņu influenceris daiļdirsējs LL, pašam lūpa trīc un asaras acīs, kad viņu par kropli nosauc atpakaļ:) savā video eposā nebeidz atkārtoties, acīmredzams vārdu krājuma trūkums, ja Šņepstsm tas ir avīžveidīgs izstrādājums, nez par kādu atraugu izstrādājumu nosaukt šo LL portālu?
Joki pamatskolas līmenī, uzreiz varu iedomāties viņa sarakstīto grāmatu saturu!
Pats nefanoju par medībām, bet jebkurš hobijs ja viņš ir legāls var eksistēt, tādēļ absurds vērsties pret uzņēmumu kas Latvijas tautsaimniecībā dod tādu pienesumu, tikai tāpēc ka dzelenās preses un grāmatu( nez kāds no tā pienesums) daiļdirsējam nepatīk hobijs!

Atbildēt

Lato

04.04.2024. 09:27

Jāatdzīst esmu uzkasījies Jāzepam par naudu, piedodiet lūdzu, bet ļoti vajadzēja piķi

Atbildēt

04.04.2024. 09:14

»

Kārtējā

Preiļu siera reklāma


Nesen, jau karš bija sācies, dr. Peteris Apinis ar harpūnu nodūra 30 m garu Zilo vali Ohotskas jūrā.

Atbildēt

,

04.04.2024. 08:35

Jūtos vīlies! Jautrības vietā ir monotona bazarēšana, kur deviņu minūšu laikā desmitiem reižu tiek izmantoti vieni un tie paši vārdi, arī necenzēti. Nedaudz pasmaidīt lika tas par spiegšanu un sūdzēšanos. Atgādina paša Lapsas reakciju, kad piežmiedza VID un citi. Es lieku 3-.

Atbildēt

Kārtējā

03.04.2024. 23:56

Preiļu siera reklāma

Atbildēt

noskatījos to video

03.04.2024. 21:49

LL mutvārdu daiļrade tuvojas mākslas līmenim. LL sācis rediģēt savus mutvārdu tekstus, neatstājot tajos tukšas emocijas kā savu “stipro viedokli”. Pat sanāk ar humoru. Neticams progress.

Šņepsts. 150 kg dzīvsvarā.

Atbildēt

bet

03.04.2024. 21:42

kāpēc lai komplimentus mērgļi viens otram neizteiktu klātienē? Un viss atrisinātos!

Atbildēt

kl

03.04.2024. 21:31

Kaut tam pāķim kāds radzis uzšķērstu to resno kuņģi!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...