Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sorbexins

02.11.2014. 00:22

»

valerians

drošibas policija un prokuratūra taču pati organizēja un piesedza zaķa balsa pirkšanu...


Droši vien domājāt "rudo" lapsu no reklāmu stabiem un ar rožu klēpi rokās? :))

Atbildēt

valerians

01.11.2014. 16:21

drošibas policija un prokuratūra taču pati organizēja un piesedza zaķa balsa pirkšanu ...

kāpēc lai viņi izmeklētu šādas lietas taču āboltiņai pienākas saeimā ...

ģeopolitiskā situācija kā tad putins būs kremlī bet lapsa ielas slaucīs simtlatniekos neder ...

Atbildēt

valerians

01.11.2014. 16:21

drošibas policija un prokuratūra taču pati organizēja un piesedza zaķa balsa pirkšanu ...

kāpēc lai viņi izmeklētu šādas lietas taču āboltiņai pienākas saeimā ...

ģeopolitiskā situācija kā tad putins būs kremlī bet lapsa ielas slaucīs simtlatniekos neder ...

Atbildēt

101

31.10.2014. 12:34

ļoti labs darbs Lapsas kungs! Ceru uz vēl labāku DP darbu!

Atbildēt

kapeiciņš

31.10.2014. 12:15

»

kukaža

Kurš beigās vērsīsies tiesībsargājošās iestādēs lai vienreiz par visām reizēm noliktu pie vietas Ņevzorova/ M.Ļentjeva/D.Kiseļova Latvijas klonu L.Lapsu ar viņa reti melno par grašiem pirkto dvēseli


Nelaimīgais Jenot!Griezies pie jenotības partnera desinieka Abdullas ,lai tas arī tev noorganizē lodāmuri ānusā.Bauda garantēta!Un sen to esi godam nopelnījis.

Atbildēt

kukaža

29.10.2014. 23:11

Kurš beigās vērsīsies tiesībsargājošās iestādēs lai vienreiz par visām reizēm noliktu pie vietas Ņevzorova/ M.Ļentjeva/D.Kiseļova Latvijas klonu L.Lapsu ar viņa reti melno par grašiem pirkto dvēseli?

Atbildēt

hop

29.10.2014. 20:20

»

Fēlis

Tu arvien vēl dzīvo padomijas blatņiku sistēmā, kur galvenais ir būt pietuvinātam varas resursiem. Vienreiz tak iztaisno muguru- nu nav vairs Staļina laiki! Tiem dienestiem ir jāpierāda, ka viņi Lapsam ir vajadzīgi, nevis otrādi


Ja tev vecs mājoklis, paprovē regulāri lamāt vietējās namu pārvaldes avārijas remontbrigādi par slaistiem, dzērājiem un nemākuļiem. Daļēji tas tā varbūt pat ir.Tomēr tad nebrīnies, ja tev regulāri būs aizsērējušas trubas, aizdambēts klozetpods, auksti radiatori un pilošs krāns. Arī rindas galā vienmēr būsi pēdējais. Un tā gadiem. Aplis nemainīsies.
Nav jāklanās, jāloka mugura vai jālien di.sā. Varbūt sākumā pietiek ar to, ka vienkārši paturi savu žulti pie sevis. Izvēlies kas svarīgāk: savest kārtībā mājokli vai izgāzt žulti.Vienkārši uzturi normālas, neitrālas attiecības.
Ar to domāju , ka Lapsam pēdējais laiks izdarīt izvēli par to, kas viņam svarīgāks. Vai nu izmantot dienestus saviem mērķiem kādu čakarēšanā un vienkārši ieturēt neitrālas attiecības vai arī turpināt saukt viņus par "liekēžiem pagonās" un nonākt tur kur parasti. Tas ir nonākt nekur.Ne jau velti ir teiciens par to, ka ar vienu šāvienu divus zaķus nenošausi. Netrāpīsi vispār nevienam un Lapsam tieši tas arī visbiežāk notiek.

Atbildēt

hop

29.10.2014. 20:09

»

Fēlis

Tu arvien vēl dzīvo padomijas blatņiku sistēmā, kur galvenais ir būt pietuvinātam varas resursiem. Vienreiz tak iztaisno muguru- nu nav vairs Staļina laiki! Tiem dienestiem ir jāpierāda, ka viņi Lapsam ir vajadzīgi, nevis otrādi


Kāda blatņiku sistēma,muguras taisnošana un Staļina laiki? Par ko tu runā? Kas tiem dienestiem Lapsam jāpierāda? Kam viņiem tāds Lapsa vispār vajadzīgs? Tieši Lapsam tie dienesti vajadzīgi, jo nemitīgi gribās rakstīt iesniegumus, vērsties, sūdzēties.Tātad ir kāds mērķis. Teiksim uzrīdīt šos dienestus kādam, lai viņi tiktu pačakarēti.Tikai nedzird par skaļām lietām"un čakarēšanām pēc šādām Lapsas aktivitātēm. Ir tikai gānīšanās ka atkal pasūtījuši Lapsu "mācīties".
Paprovē pats nemitīgi gānīt savu potenciālo darījuma partneri un tad paskaties kā veiksies darījumos.

Atbildēt

formula

29.10.2014. 13:58

»

Fēlis

Tu arvien vēl dzīvo padomijas blatņiku sistēmā, kur galvenais ir būt pietuvinātam varas resursiem. Vienreiz tak iztaisno muguru- nu nav vairs Staļina laiki! Tiem dienestiem ir jāpierāda, ka viņi Lapsam ir vajadzīgi, nevis otrādi


Draudziņ, "padomju blatņiku sistēma" ir naiva bērna šlupsti,ja salīdzina ar tagadni Latvijā.Un ne jau tāpēc ģenerālis neizturēja un nospļāvās,kad tīrības dēļ saskrējās ar kūmiņu.

Atbildēt

nu ko

29.10.2014. 13:54

Nu sis zens jau uzreiz miksto atgadina. nav brinums, ka ar vinu var viegli manipulet. kauns tadam. tas nav vecis ar ieksam!

Atbildēt

Ofšorists

29.10.2014. 13:06

Loti interesanti būtu uzzināt: kas ir patiesā labuma guvējs tajā Honkongas uzņēmumā, kurā strādās Junkurs, kas to uzņēmumu ir finansējis un kad tas dibināts? Cik zināms, tad Honkonga ir ofšoru zona un jebkurš Latvijas pilsonis par 5 - 10 tūkstošiem eiro vienas nedēļas laikā tur var nodibināt savu uzņēmumu. Nebrīnīšos, ja tā kompānija pieder kādam vienotības "spices" pārstāvjiem un naudiņu tur no ASV būs pārskaitījis "Citadeles" pircējs. Ņemot vērā deputātu algu un to, ka tie tiek ievēlēti uz 4 gadiem, domāju, ka cena par mandāta nolikšanu varētu būt apmēram 100 000 EUR. Āboltiņai noteikti tāda summa ir pa kabatai. Gan jau 4 gados, tā investīciju atgūs ar 10 kārtīgu uzviju.

Atbildēt

Fēlis

29.10.2014. 08:36

»

hop

Par rudās dāmas mahinācijām pilnīgi piekrītu. Taču uz ko cer Lapsa nesaprotu. Viņš gadiem spļāvis akās, no kurām tagad grib pasmelties. Ar to domāju regulāro ķengāšanos par DP, ĢP, VP. Jau tagad skaidrs, ka kaut vai šī iemesla dēļ vajadzēja vismaz kādu aku atstāt nepiespļaudītu. Vai tiešām nenojauta...


Tu arvien vēl dzīvo padomijas blatņiku sistēmā, kur galvenais ir būt pietuvinātam varas resursiem. Vienreiz tak iztaisno muguru- nu nav vairs Staļina laiki! Tiem dienestiem ir jāpierāda, ka viņi Lapsam ir vajadzīgi, nevis otrādi.

Atbildēt

Fēlis

29.10.2014. 08:26

»

:)

Lai rudā tiktu pie mandāta, Junkuram tas mandāts vēl ir jāsaņem, t.i., jānolasa solījums un tad tikai jānoliek. Ja Junkurs nebūs 1.sēdē, tad būs ieradušies 99 deputāti no 100 un rudai vēl nespīd. Tā ka manevri vēl būs


Man ir nelāgas aizdomas, ka tas džekiņš jau ir zem zemes un rižās kabatas dienestiem būs krietni jāpapūlas, lai tribīnē noliktu viņa hologrammu.

Atbildēt

Fēlis

29.10.2014. 08:22

»

Es

nesaprotu, kas te par vīriešiem, kurus bābas tiranizē no vienas vietas. Latviešu vīriešu katastrofa ir acīm redzama. Bābu Latvijā valda bābas,kuras vīriešus iebaida, uzpērk, pasūta, intriģē,ignorē, izstumj, norej. Kauns, latviešu vīreļi.Drošības policija arī ir bābu varā un nekāds lietas izskatījums...


Ak svētais naivums! Āboltiņai ir skrūvspīles DP veidolā, bet Junkuram rieksti (sori, riekstiņi). Tik pat labi tas varētu būt jebkurš no ,,varas partijas'', kurš palicis aiz svītras un jebkura, kuru varētu pabīdīt, jo skeleti skapī ir jebkuram un tieši to dēļ es nekādās ,,kustībās'' neiesaistos. Kāds tur sakars ar bābām? Karā nav vīriešu vai bābu. Ir objekts tēmeklī.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

29.10.2014. 08:18

Atkal Saeimā ar Krievijas "specdienestu" palīdzību: http://tautastribunals.eu/?p=23172

Atbildēt

un lūk

29.10.2014. 07:56

»

....

Topošās valdības deklarācijas melnrakstā iecerēts, ka valdības virsmērķis nodrošināt ilgtspējīgu SILI rižajai blēdei...


tieši šo te zemisko rīcību dēļ pretīgās āboltiņas izpildījumā uz kurām viņa ir nu ļooooooti labi spējīga, es nepiedalījos 4.oktobra farsā. bet āboltiņa savā klajā bezkaunībā un nevaldāmajā alkatībā ir uzstādījusi jaunu rekordu, ar to arī apsveicu.

Atbildēt

madis

29.10.2014. 07:28

Interesanti kas notiktu , ja kāda daudz nopietnāk uztverama persona par LL vērstos policijā ar iesniegumu , lūdzot sākt kriminālprocesu lai ar tā metodēm noskaidrotu iemeslus, kāpēc LL vēršas par lietām, kurā viņš ir persona no malas. Lai noskaidro, vai LL nav nopirkts, iebiedēts, piespiests ,šantažēts. Vienvārdsakot kāpēc viņš tā rīkojas. Kāda būtu reakcija policijā un galvenais ko teiktu pats LL.

Atbildēt

andreiko

29.10.2014. 06:49

Mana personiskā cieņa pre Solču pieaug. Turpmāk viņu saukšu par RRV (Rudā Riktīgā Vāvere).

Atbildēt

tanguera

29.10.2014. 04:48

Jau LTV raidījumā 1:1 Viņķele visnotaļ neaizplīvuroti izteicās, ka Vienotībā Junkuram vairs nav nekādu izredžu uz ciešamu dzīvi, kur nu vēl gaišām nākotnes izredzēm. Esot pat likts klātienē "acīs paskatīties" partijas "godīgajiem kampaņotājiem", kas lēni, sūri savu politisko KaRjeRu būvējot, bet kurus viņš nesaskaņoti apspēlējis. T.i., savā lokā kauninājuši par to, ka puisis nav apjēdzis viņam ierādīto vietu statistos/bandiniekos.
Ar vēsu prātu raugoties, būtu pat dīvaini, ja Junkurs pēc šāda spiediena netiektos kaut kā iespējami neuzkrītošāk katapultēties. Bet. Vienotībai viņa zibenīga aizkatapultēšana bija steidzami nepieciešama (to dikti rupji veikt nedrīkstēja, jo tomēr darīšana ar cilvēku, kam tauta savu mandātu devusi...), tāpēc gan jau, ka izkārtoja "darba ārzemēs" darījumu, kas kombinācijā ar Vienotības ideālus (cik aizkustinoši! :)) slavinošu publisku atvadvēstuli ļauj puslīdz win/win manierē no šīs situācijas izšļūkt gan partijai, gan Junkuram.

Atbildēt

29.10.2014. 04:26

»

hehe

pasaules lāpītājs L


klusais mīzējs "hehe". ))))

Atbildēt

Interesanti

29.10.2014. 03:05

vai Āboliņa nemaz nesatraucas, ka teiciens "par sodu 7 paaudzēs " par viņas sastrādāto kaunu vilksies līdzi uz viņas pēcnaceju pēcnacējiem?


Tas tak kauns un negods noorganizēt jauna puikas izdabūšanu no Saeimas , lai pati vecā sēta ieveltos atpakaļ.

Mūrniecei kā spīkerei jābūt dikti uzmanīgai, lai Āboliņa šo nenoēstu pirms laika.

Atbildēt

bendes meitiņa

29.10.2014. 02:32

S..ds tas junkurs, kas notinas pēc vienalga kādiem draudiem, vai argumentiem. Tā kā tiesiskā, ne krieviskā, valstī tas drizāk ir ieguvums, ne zaudējums.
Man nav simpātiju pret āboliņu, vai kā viņai tas uzvards ir pareizi, bet labāk viņā,ka kaut kas viegli nopērkams zivju tirgū starp eksotiskam austrumu jūras veltēm un glumu Latvijas vēdzeli. Lapsa, es nezinu, bet velk tev kaut kā pa kreisi uz lecošās saules pusi. Līdz Japānai tālu, bet kaut kur starp mongoļu stepēm un Valdaja augstienei tieši laikā. Tā kā neko vairāk par putina zirga ābola titulu tu Latvijā pelnījis nēsi un tas ir viss ar ko paliksi atmiņā daudziem, bet neskumsti, ir latviešu zvirbuļi, kas laimīgi knābāt, ko sveš zirgs ir iz...sis klibojot garam.

Atbildēt

hehe

29.10.2014. 02:25

pasaules lāpītājs L. ))))

Atbildēt

lapsai

29.10.2014. 00:18

Lapsa rej trakāk par sakaitinātu suni, bet Āboltiņa tik rullē tālāk!
Kādi kreņķi!

Atbildēt

Juris Jānis Antons

28.10.2014. 23:44

»

dudu

Precīzi! Lapsas pī-ārs sev pašam. Būx atteikums vienos vārtos


Gan jau, ka atkal nosūtīja uz padsmit iestādēm, lai pēc kāda laika varētu ķērkt, ka tās pārsūta iesniegumus viena otrai.

Atbildēt

Zuka

28.10.2014. 23:01

Izskatās, ka Lapsam maksā nevis pēc darba, bet pēc rezultāta. Darbs it kā ir izdarīts - par Āboltiņu raksti sarakstīti, avīze izdota un nozagta, olšteiniešiem individuālās kampaņas novadītas.

Bet rezultāta tad nav! Tāpēc jāraksta dīvainākais lūgums ierosināt krimināllietu - paskatieties uz pliku Junkuru, vai nav palikušas dedzināšanas pēdas no lodāmura. Jo citādi taču Latvijas cerība nemainītu darbu Saeimā pret darbu Hongkongā.

Atbildēt

hop

28.10.2014. 21:49

»

1905

ja Tu esi lišķis, divkosis, liekulis un pielīdējs (tipisks pastalnieks, citiem vārdiem), tad tas nenozīmē, ka arī citiem tādiem jābūt. L.Lapsa ir principiāls un mugurkaulu neloka


Par kādu lišķību Tu runā? Šeit ir runa par elementāru cilvēka psiholoģiju sadzīves līmeņa izpratnē. Pat suni nevar visu laiku spārdīt un tad kaut ko no viņa sev labu sagaidīt. Lapsa regulāri visus bez izņēmuma vienu dienu saukā par "specdienestu liekēžiem pagonās" , bet otrā dienā turpat steidz ar kārtējo iesniegumu. Un tā gadiem. Nu kādu viņš gaida attieksmi un rezultātu? Vai daudz dzirdēts par viņa panākumiem ko panākt pēc šādiem iesniegumiem, skaļas krimināllietas, skandalozas tiesas prāvas. Kaut kā neatceros.Drīzāk ir skaļa bļaustīšanās par iesniegumu un vēlāk skaļa nožēla ka ticis pasūtīts di.st .Ja mērķis ir šāds rezultāts, tad viss kārtībā. Ja tomēr gribās sasniegt ko vairāk, pie tā ļoti nopietni jāpiestrādā.

Atbildēt

Saskaņa

28.10.2014. 21:42

Lai pērk, ja viņai tā gribas, būs jums nauda arī nopirksiet vietu Saeimā un ne tikai.

Atbildēt

jenotu elektorātam

28.10.2014. 21:24

Visi, kuri nobalsoja par Vienotības bandu, nebrīnieties, ja pēc gadiem bērni vai mazbērni jums par to piesplaus acis. Nu pilnīgi debīli tūdali, neko citu par jums pateikt nevar.

Atbildēt

....

28.10.2014. 21:20

Topošās valdības deklarācijas melnrakstā iecerēts, ka valdības virsmērķis nodrošināt ilgtspējīgu SILI rižajai blēdei!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HA HA... nabaga Vienotības Zaicis... šo par balsu pirkšanu tirpina, bet te VIENOTĪBAS RIŽĀ MAMZELE NOPŖĒK uzreiz TAUTAS MANDĀTU.... HI HI.... un pat gailis pakaļ nedzied....hu hu....
Kāda suņa pēc tās vēlēšanas vajadzīgas, ja Vienotības likumīgie zagļi pērk un pārdod Tautas mandātus???????

Ak, tautiņa kā Tu čakarēta tieci!


Gods kalpot biezajiem!
pirms 21 minutēm, 2014.10.28 19:57

Atbildēt

paija

28.10.2014. 21:19

»

TalsenieksK

Ka ļoti daudzi talsenieki, arī es balsoju par Jāni Junkuru, jo viņš solīja saeimā pārstāvēt arī talsenieku intereses. Neēsam dzirdējuši, ka Solvita Āboliņa kādreiz ir aizstāvējusi vai interesējusies par talseieku problēmām un vai viņa vispār gatavojas to darīt. Acīm redzot viņai nodarboies ar tādiem...


Interesanti uz ko Tu cereji. Junkura pamatprofesija ir modelis un vismaz iepriekseja SAeima viņs solīja parstavet modes industrijas intereses,nevis kadus Talsus, kur diez vai viņs tur vispar ir bijis vairak par paris reizam bet vispar viņu tur nemanīja, ja nu balsoja ka olsteiniesiem vajadzīgs.Vienīgi smuks , modīgs ar gariem matiem kā meitenei. Honkongā jau viņs ir stradājis Laikā no 2005. gada jūnija līdz 2008. gada septembrim strādājis starptautiskās tirdzniecības uzņēmumā Pagoda Ventures Honkongā, starptautiskā auto nomas uzņēmumā Decode Car Hire un tālizpētes uzņēmumā Horus Laboratory.Skaidrs ,ka par modeli saņems lielaku naudu.

Atbildēt

nebrīnies

28.10.2014. 21:18

»


Sitā mamzele ne tik vien kā pa vēdlodzinu, bet ari pa kanalizācijas trubu caur WC ar elkoniem izlauzīsies, ja vajadzēs! :D

Atbildēt

:D

28.10.2014. 21:14

»

temida


Jā, mēs atceramies, kā viņa "turējās pretī", Puzē ar Lembi šņabodama un pēc tam no viņa rokas ēsdama.

Atbildēt

paija

28.10.2014. 21:04

Ne ar ko nepamatots iesniegums, bez neviena fakta. Lapsas sadomāta sazvērestība. Skaidrs, ka JUnkurs neko tādu neatzīs un bez tā tas ir tukšs mnumurs. JUnkurs gan ne ar ko nav labaks par āboltinu , ,kurš jau vienreiz atteicas no mandata ,kur vinu ieveleja no reformu partijas, aizmetas pie olsteiniešiem , pec tam Vienotības, kur nezin kapec vinu vispar ielika sarakstos. Tapat negodīgi organizeja savu reklamu, ko pieskaitīs Vienotībai . Pretīgs tips un labi,ka tāds ir prom. Vientiesi,kas tadai reklamai pakļaujas

Atbildēt

hop

28.10.2014. 20:02

Par rudās dāmas mahinācijām pilnīgi piekrītu. Taču uz ko cer Lapsa nesaprotu. Viņš gadiem spļāvis akās, no kurām tagad grib pasmelties. Ar to domāju regulāro ķengāšanos par DP, ĢP, VP. Jau tagad skaidrs, ka kaut vai šī iemesla dēļ vajadzēja vismaz kādu aku atstāt nepiespļaudītu. Vai tiešām nenojauta ka šīs akas pašam vien būs vajadzīgas? Nu neticu.Tiešām nesaprotu uz ko viņš cer ,rakstot šos vēstījumus.

Atbildēt

kuku

28.10.2014. 18:40

Lapsai sponsori min uz pēdām? Lielā āboltiņas uzmešana izrādījās čiks. Vajadzēja citādi skaitīt balsis, lai paliek pēdējā sarakstā. Pirmā aiz strīpas nav nopietni.

Atbildēt

muahaha

28.10.2014. 18:37

Nu kas i ko Lapsa? irsā darbs un materiāls, izķēzīti pārdesmit tūkstoši, iegūta prostituēta skribenta slava, bet rezultāts... Finansētāji būs neapmierināti, uzliks vēl uz ščotčika.

Atbildēt

Kurmis

28.10.2014. 18:12

»

temida


temida ,tu pats neproti latviski rakstīt,raksbti pa latviski, jāraksta latviski Voilaks

Atbildēt

Jukums

28.10.2014. 18:11

Vismaz kāds reāli mēģina šādas caurkritušo deputātu kandidātu pēcvēlēšanu mahinācijas atmaskot.
Es varu tikai apbrīnot Āboltiņas nekaunību, kura spēj staipīties vēl vairāk kā viņas zeķubikses:D, sasniedzot prātam neatveramus apmērus.

Atbildēt

Doks>Kurmis

28.10.2014. 18:08

»

Kurmis

Buba, tu pats neproti latviski rakstīt,raksbti pa latviski, jāraksta latviski Voilaks


Pats pamācies valodu, jo neesi gudrāks par 5-klasnieku

Atbildēt

Prātnieku Andžš

28.10.2014. 17:38

»

Es

nesaprotu, kas te par vīriešiem, kurus bābas tiranizē no vienas vietas. Latviešu vīriešu katastrofa ir acīm redzama. Bābu Latvijā valda bābas,kuras vīriešus iebaida, uzpērk, pasūta, intriģē,ignorē, izstumj, norej. Kauns, latviešu vīreļi.Drošības policija arī ir bābu varā un nekāds lietas izskatījums...


Tā ir Eiropas Savienības taktika, lai visur valda "bābas", jo tad viņām nebūs laika audzināt bērnus. Bērnu smadzenes, savukārt, pa to laiku varēs "drātēt" dzimumlīdztiesības pārstāvji. Jau sen jūtams, ka Eiropā, pēc ASV plāna, tiek darīts viss, lai samazinātu iedzīvotāju daudzumu uz zemes. Pasaules energoresursi taču strauji iet uz beigām, un tie drīz vien varēs sanākt tikai izredzētajiem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...