Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sorbexins

02.11.2014. 00:22

»

valerians

drošibas policija un prokuratūra taču pati organizēja un piesedza zaķa balsa pirkšanu...


Droši vien domājāt "rudo" lapsu no reklāmu stabiem un ar rožu klēpi rokās? :))

Atbildēt

valerians

01.11.2014. 16:21

drošibas policija un prokuratūra taču pati organizēja un piesedza zaķa balsa pirkšanu ...

kāpēc lai viņi izmeklētu šādas lietas taču āboltiņai pienākas saeimā ...

ģeopolitiskā situācija kā tad putins būs kremlī bet lapsa ielas slaucīs simtlatniekos neder ...

Atbildēt

valerians

01.11.2014. 16:21

drošibas policija un prokuratūra taču pati organizēja un piesedza zaķa balsa pirkšanu ...

kāpēc lai viņi izmeklētu šādas lietas taču āboltiņai pienākas saeimā ...

ģeopolitiskā situācija kā tad putins būs kremlī bet lapsa ielas slaucīs simtlatniekos neder ...

Atbildēt

101

31.10.2014. 12:34

ļoti labs darbs Lapsas kungs! Ceru uz vēl labāku DP darbu!

Atbildēt

kapeiciņš

31.10.2014. 12:15

»

kukaža

Kurš beigās vērsīsies tiesībsargājošās iestādēs lai vienreiz par visām reizēm noliktu pie vietas Ņevzorova/ M.Ļentjeva/D.Kiseļova Latvijas klonu L.Lapsu ar viņa reti melno par grašiem pirkto dvēseli


Nelaimīgais Jenot!Griezies pie jenotības partnera desinieka Abdullas ,lai tas arī tev noorganizē lodāmuri ānusā.Bauda garantēta!Un sen to esi godam nopelnījis.

Atbildēt

kukaža

29.10.2014. 23:11

Kurš beigās vērsīsies tiesībsargājošās iestādēs lai vienreiz par visām reizēm noliktu pie vietas Ņevzorova/ M.Ļentjeva/D.Kiseļova Latvijas klonu L.Lapsu ar viņa reti melno par grašiem pirkto dvēseli?

Atbildēt

hop

29.10.2014. 20:20

»

Fēlis

Tu arvien vēl dzīvo padomijas blatņiku sistēmā, kur galvenais ir būt pietuvinātam varas resursiem. Vienreiz tak iztaisno muguru- nu nav vairs Staļina laiki! Tiem dienestiem ir jāpierāda, ka viņi Lapsam ir vajadzīgi, nevis otrādi


Ja tev vecs mājoklis, paprovē regulāri lamāt vietējās namu pārvaldes avārijas remontbrigādi par slaistiem, dzērājiem un nemākuļiem. Daļēji tas tā varbūt pat ir.Tomēr tad nebrīnies, ja tev regulāri būs aizsērējušas trubas, aizdambēts klozetpods, auksti radiatori un pilošs krāns. Arī rindas galā vienmēr būsi pēdējais. Un tā gadiem. Aplis nemainīsies.
Nav jāklanās, jāloka mugura vai jālien di.sā. Varbūt sākumā pietiek ar to, ka vienkārši paturi savu žulti pie sevis. Izvēlies kas svarīgāk: savest kārtībā mājokli vai izgāzt žulti.Vienkārši uzturi normālas, neitrālas attiecības.
Ar to domāju , ka Lapsam pēdējais laiks izdarīt izvēli par to, kas viņam svarīgāks. Vai nu izmantot dienestus saviem mērķiem kādu čakarēšanā un vienkārši ieturēt neitrālas attiecības vai arī turpināt saukt viņus par "liekēžiem pagonās" un nonākt tur kur parasti. Tas ir nonākt nekur.Ne jau velti ir teiciens par to, ka ar vienu šāvienu divus zaķus nenošausi. Netrāpīsi vispār nevienam un Lapsam tieši tas arī visbiežāk notiek.

Atbildēt

hop

29.10.2014. 20:09

»

Fēlis

Tu arvien vēl dzīvo padomijas blatņiku sistēmā, kur galvenais ir būt pietuvinātam varas resursiem. Vienreiz tak iztaisno muguru- nu nav vairs Staļina laiki! Tiem dienestiem ir jāpierāda, ka viņi Lapsam ir vajadzīgi, nevis otrādi


Kāda blatņiku sistēma,muguras taisnošana un Staļina laiki? Par ko tu runā? Kas tiem dienestiem Lapsam jāpierāda? Kam viņiem tāds Lapsa vispār vajadzīgs? Tieši Lapsam tie dienesti vajadzīgi, jo nemitīgi gribās rakstīt iesniegumus, vērsties, sūdzēties.Tātad ir kāds mērķis. Teiksim uzrīdīt šos dienestus kādam, lai viņi tiktu pačakarēti.Tikai nedzird par skaļām lietām"un čakarēšanām pēc šādām Lapsas aktivitātēm. Ir tikai gānīšanās ka atkal pasūtījuši Lapsu "mācīties".
Paprovē pats nemitīgi gānīt savu potenciālo darījuma partneri un tad paskaties kā veiksies darījumos.

Atbildēt

formula

29.10.2014. 13:58

»

Fēlis

Tu arvien vēl dzīvo padomijas blatņiku sistēmā, kur galvenais ir būt pietuvinātam varas resursiem. Vienreiz tak iztaisno muguru- nu nav vairs Staļina laiki! Tiem dienestiem ir jāpierāda, ka viņi Lapsam ir vajadzīgi, nevis otrādi


Draudziņ, "padomju blatņiku sistēma" ir naiva bērna šlupsti,ja salīdzina ar tagadni Latvijā.Un ne jau tāpēc ģenerālis neizturēja un nospļāvās,kad tīrības dēļ saskrējās ar kūmiņu.

Atbildēt

nu ko

29.10.2014. 13:54

Nu sis zens jau uzreiz miksto atgadina. nav brinums, ka ar vinu var viegli manipulet. kauns tadam. tas nav vecis ar ieksam!

Atbildēt

Ofšorists

29.10.2014. 13:06

Loti interesanti būtu uzzināt: kas ir patiesā labuma guvējs tajā Honkongas uzņēmumā, kurā strādās Junkurs, kas to uzņēmumu ir finansējis un kad tas dibināts? Cik zināms, tad Honkonga ir ofšoru zona un jebkurš Latvijas pilsonis par 5 - 10 tūkstošiem eiro vienas nedēļas laikā tur var nodibināt savu uzņēmumu. Nebrīnīšos, ja tā kompānija pieder kādam vienotības "spices" pārstāvjiem un naudiņu tur no ASV būs pārskaitījis "Citadeles" pircējs. Ņemot vērā deputātu algu un to, ka tie tiek ievēlēti uz 4 gadiem, domāju, ka cena par mandāta nolikšanu varētu būt apmēram 100 000 EUR. Āboltiņai noteikti tāda summa ir pa kabatai. Gan jau 4 gados, tā investīciju atgūs ar 10 kārtīgu uzviju.

Atbildēt

Fēlis

29.10.2014. 08:36

»

hop

Par rudās dāmas mahinācijām pilnīgi piekrītu. Taču uz ko cer Lapsa nesaprotu. Viņš gadiem spļāvis akās, no kurām tagad grib pasmelties. Ar to domāju regulāro ķengāšanos par DP, ĢP, VP. Jau tagad skaidrs, ka kaut vai šī iemesla dēļ vajadzēja vismaz kādu aku atstāt nepiespļaudītu. Vai tiešām nenojauta...


Tu arvien vēl dzīvo padomijas blatņiku sistēmā, kur galvenais ir būt pietuvinātam varas resursiem. Vienreiz tak iztaisno muguru- nu nav vairs Staļina laiki! Tiem dienestiem ir jāpierāda, ka viņi Lapsam ir vajadzīgi, nevis otrādi.

Atbildēt

Fēlis

29.10.2014. 08:26

»

:)

Lai rudā tiktu pie mandāta, Junkuram tas mandāts vēl ir jāsaņem, t.i., jānolasa solījums un tad tikai jānoliek. Ja Junkurs nebūs 1.sēdē, tad būs ieradušies 99 deputāti no 100 un rudai vēl nespīd. Tā ka manevri vēl būs


Man ir nelāgas aizdomas, ka tas džekiņš jau ir zem zemes un rižās kabatas dienestiem būs krietni jāpapūlas, lai tribīnē noliktu viņa hologrammu.

Atbildēt

Fēlis

29.10.2014. 08:22

»

Es

nesaprotu, kas te par vīriešiem, kurus bābas tiranizē no vienas vietas. Latviešu vīriešu katastrofa ir acīm redzama. Bābu Latvijā valda bābas,kuras vīriešus iebaida, uzpērk, pasūta, intriģē,ignorē, izstumj, norej. Kauns, latviešu vīreļi.Drošības policija arī ir bābu varā un nekāds lietas izskatījums...


Ak svētais naivums! Āboltiņai ir skrūvspīles DP veidolā, bet Junkuram rieksti (sori, riekstiņi). Tik pat labi tas varētu būt jebkurš no ,,varas partijas'', kurš palicis aiz svītras un jebkura, kuru varētu pabīdīt, jo skeleti skapī ir jebkuram un tieši to dēļ es nekādās ,,kustībās'' neiesaistos. Kāds tur sakars ar bābām? Karā nav vīriešu vai bābu. Ir objekts tēmeklī.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

29.10.2014. 08:18

Atkal Saeimā ar Krievijas "specdienestu" palīdzību: http://tautastribunals.eu/?p=23172

Atbildēt

un lūk

29.10.2014. 07:56

»

....

Topošās valdības deklarācijas melnrakstā iecerēts, ka valdības virsmērķis nodrošināt ilgtspējīgu SILI rižajai blēdei...


tieši šo te zemisko rīcību dēļ pretīgās āboltiņas izpildījumā uz kurām viņa ir nu ļooooooti labi spējīga, es nepiedalījos 4.oktobra farsā. bet āboltiņa savā klajā bezkaunībā un nevaldāmajā alkatībā ir uzstādījusi jaunu rekordu, ar to arī apsveicu.

Atbildēt

madis

29.10.2014. 07:28

Interesanti kas notiktu , ja kāda daudz nopietnāk uztverama persona par LL vērstos policijā ar iesniegumu , lūdzot sākt kriminālprocesu lai ar tā metodēm noskaidrotu iemeslus, kāpēc LL vēršas par lietām, kurā viņš ir persona no malas. Lai noskaidro, vai LL nav nopirkts, iebiedēts, piespiests ,šantažēts. Vienvārdsakot kāpēc viņš tā rīkojas. Kāda būtu reakcija policijā un galvenais ko teiktu pats LL.

Atbildēt

andreiko

29.10.2014. 06:49

Mana personiskā cieņa pre Solču pieaug. Turpmāk viņu saukšu par RRV (Rudā Riktīgā Vāvere).

Atbildēt

tanguera

29.10.2014. 04:48

Jau LTV raidījumā 1:1 Viņķele visnotaļ neaizplīvuroti izteicās, ka Vienotībā Junkuram vairs nav nekādu izredžu uz ciešamu dzīvi, kur nu vēl gaišām nākotnes izredzēm. Esot pat likts klātienē "acīs paskatīties" partijas "godīgajiem kampaņotājiem", kas lēni, sūri savu politisko KaRjeRu būvējot, bet kurus viņš nesaskaņoti apspēlējis. T.i., savā lokā kauninājuši par to, ka puisis nav apjēdzis viņam ierādīto vietu statistos/bandiniekos.
Ar vēsu prātu raugoties, būtu pat dīvaini, ja Junkurs pēc šāda spiediena netiektos kaut kā iespējami neuzkrītošāk katapultēties. Bet. Vienotībai viņa zibenīga aizkatapultēšana bija steidzami nepieciešama (to dikti rupji veikt nedrīkstēja, jo tomēr darīšana ar cilvēku, kam tauta savu mandātu devusi...), tāpēc gan jau, ka izkārtoja "darba ārzemēs" darījumu, kas kombinācijā ar Vienotības ideālus (cik aizkustinoši! :)) slavinošu publisku atvadvēstuli ļauj puslīdz win/win manierē no šīs situācijas izšļūkt gan partijai, gan Junkuram.

Atbildēt

29.10.2014. 04:26

»

hehe

pasaules lāpītājs L


klusais mīzējs "hehe". ))))

Atbildēt

Interesanti

29.10.2014. 03:05

vai Āboliņa nemaz nesatraucas, ka teiciens "par sodu 7 paaudzēs " par viņas sastrādāto kaunu vilksies līdzi uz viņas pēcnaceju pēcnacējiem?


Tas tak kauns un negods noorganizēt jauna puikas izdabūšanu no Saeimas , lai pati vecā sēta ieveltos atpakaļ.

Mūrniecei kā spīkerei jābūt dikti uzmanīgai, lai Āboliņa šo nenoēstu pirms laika.

Atbildēt

bendes meitiņa

29.10.2014. 02:32

S..ds tas junkurs, kas notinas pēc vienalga kādiem draudiem, vai argumentiem. Tā kā tiesiskā, ne krieviskā, valstī tas drizāk ir ieguvums, ne zaudējums.
Man nav simpātiju pret āboliņu, vai kā viņai tas uzvards ir pareizi, bet labāk viņā,ka kaut kas viegli nopērkams zivju tirgū starp eksotiskam austrumu jūras veltēm un glumu Latvijas vēdzeli. Lapsa, es nezinu, bet velk tev kaut kā pa kreisi uz lecošās saules pusi. Līdz Japānai tālu, bet kaut kur starp mongoļu stepēm un Valdaja augstienei tieši laikā. Tā kā neko vairāk par putina zirga ābola titulu tu Latvijā pelnījis nēsi un tas ir viss ar ko paliksi atmiņā daudziem, bet neskumsti, ir latviešu zvirbuļi, kas laimīgi knābāt, ko sveš zirgs ir iz...sis klibojot garam.

Atbildēt

hehe

29.10.2014. 02:25

pasaules lāpītājs L. ))))

Atbildēt

lapsai

29.10.2014. 00:18

Lapsa rej trakāk par sakaitinātu suni, bet Āboltiņa tik rullē tālāk!
Kādi kreņķi!

Atbildēt

Juris Jānis Antons

28.10.2014. 23:44

»

dudu

Precīzi! Lapsas pī-ārs sev pašam. Būx atteikums vienos vārtos


Gan jau, ka atkal nosūtīja uz padsmit iestādēm, lai pēc kāda laika varētu ķērkt, ka tās pārsūta iesniegumus viena otrai.

Atbildēt

Zuka

28.10.2014. 23:01

Izskatās, ka Lapsam maksā nevis pēc darba, bet pēc rezultāta. Darbs it kā ir izdarīts - par Āboltiņu raksti sarakstīti, avīze izdota un nozagta, olšteiniešiem individuālās kampaņas novadītas.

Bet rezultāta tad nav! Tāpēc jāraksta dīvainākais lūgums ierosināt krimināllietu - paskatieties uz pliku Junkuru, vai nav palikušas dedzināšanas pēdas no lodāmura. Jo citādi taču Latvijas cerība nemainītu darbu Saeimā pret darbu Hongkongā.

Atbildēt

hop

28.10.2014. 21:49

»

1905

ja Tu esi lišķis, divkosis, liekulis un pielīdējs (tipisks pastalnieks, citiem vārdiem), tad tas nenozīmē, ka arī citiem tādiem jābūt. L.Lapsa ir principiāls un mugurkaulu neloka


Par kādu lišķību Tu runā? Šeit ir runa par elementāru cilvēka psiholoģiju sadzīves līmeņa izpratnē. Pat suni nevar visu laiku spārdīt un tad kaut ko no viņa sev labu sagaidīt. Lapsa regulāri visus bez izņēmuma vienu dienu saukā par "specdienestu liekēžiem pagonās" , bet otrā dienā turpat steidz ar kārtējo iesniegumu. Un tā gadiem. Nu kādu viņš gaida attieksmi un rezultātu? Vai daudz dzirdēts par viņa panākumiem ko panākt pēc šādiem iesniegumiem, skaļas krimināllietas, skandalozas tiesas prāvas. Kaut kā neatceros.Drīzāk ir skaļa bļaustīšanās par iesniegumu un vēlāk skaļa nožēla ka ticis pasūtīts di.st .Ja mērķis ir šāds rezultāts, tad viss kārtībā. Ja tomēr gribās sasniegt ko vairāk, pie tā ļoti nopietni jāpiestrādā.

Atbildēt

Saskaņa

28.10.2014. 21:42

Lai pērk, ja viņai tā gribas, būs jums nauda arī nopirksiet vietu Saeimā un ne tikai.

Atbildēt

jenotu elektorātam

28.10.2014. 21:24

Visi, kuri nobalsoja par Vienotības bandu, nebrīnieties, ja pēc gadiem bērni vai mazbērni jums par to piesplaus acis. Nu pilnīgi debīli tūdali, neko citu par jums pateikt nevar.

Atbildēt

....

28.10.2014. 21:20

Topošās valdības deklarācijas melnrakstā iecerēts, ka valdības virsmērķis nodrošināt ilgtspējīgu SILI rižajai blēdei!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HA HA... nabaga Vienotības Zaicis... šo par balsu pirkšanu tirpina, bet te VIENOTĪBAS RIŽĀ MAMZELE NOPŖĒK uzreiz TAUTAS MANDĀTU.... HI HI.... un pat gailis pakaļ nedzied....hu hu....
Kāda suņa pēc tās vēlēšanas vajadzīgas, ja Vienotības likumīgie zagļi pērk un pārdod Tautas mandātus???????

Ak, tautiņa kā Tu čakarēta tieci!


Gods kalpot biezajiem!
pirms 21 minutēm, 2014.10.28 19:57

Atbildēt

paija

28.10.2014. 21:19

»

TalsenieksK

Ka ļoti daudzi talsenieki, arī es balsoju par Jāni Junkuru, jo viņš solīja saeimā pārstāvēt arī talsenieku intereses. Neēsam dzirdējuši, ka Solvita Āboliņa kādreiz ir aizstāvējusi vai interesējusies par talseieku problēmām un vai viņa vispār gatavojas to darīt. Acīm redzot viņai nodarboies ar tādiem...


Interesanti uz ko Tu cereji. Junkura pamatprofesija ir modelis un vismaz iepriekseja SAeima viņs solīja parstavet modes industrijas intereses,nevis kadus Talsus, kur diez vai viņs tur vispar ir bijis vairak par paris reizam bet vispar viņu tur nemanīja, ja nu balsoja ka olsteiniesiem vajadzīgs.Vienīgi smuks , modīgs ar gariem matiem kā meitenei. Honkongā jau viņs ir stradājis Laikā no 2005. gada jūnija līdz 2008. gada septembrim strādājis starptautiskās tirdzniecības uzņēmumā Pagoda Ventures Honkongā, starptautiskā auto nomas uzņēmumā Decode Car Hire un tālizpētes uzņēmumā Horus Laboratory.Skaidrs ,ka par modeli saņems lielaku naudu.

Atbildēt

nebrīnies

28.10.2014. 21:18

»


Sitā mamzele ne tik vien kā pa vēdlodzinu, bet ari pa kanalizācijas trubu caur WC ar elkoniem izlauzīsies, ja vajadzēs! :D

Atbildēt

:D

28.10.2014. 21:14

»

temida


Jā, mēs atceramies, kā viņa "turējās pretī", Puzē ar Lembi šņabodama un pēc tam no viņa rokas ēsdama.

Atbildēt

paija

28.10.2014. 21:04

Ne ar ko nepamatots iesniegums, bez neviena fakta. Lapsas sadomāta sazvērestība. Skaidrs, ka JUnkurs neko tādu neatzīs un bez tā tas ir tukšs mnumurs. JUnkurs gan ne ar ko nav labaks par āboltinu , ,kurš jau vienreiz atteicas no mandata ,kur vinu ieveleja no reformu partijas, aizmetas pie olsteiniešiem , pec tam Vienotības, kur nezin kapec vinu vispar ielika sarakstos. Tapat negodīgi organizeja savu reklamu, ko pieskaitīs Vienotībai . Pretīgs tips un labi,ka tāds ir prom. Vientiesi,kas tadai reklamai pakļaujas

Atbildēt

hop

28.10.2014. 20:02

Par rudās dāmas mahinācijām pilnīgi piekrītu. Taču uz ko cer Lapsa nesaprotu. Viņš gadiem spļāvis akās, no kurām tagad grib pasmelties. Ar to domāju regulāro ķengāšanos par DP, ĢP, VP. Jau tagad skaidrs, ka kaut vai šī iemesla dēļ vajadzēja vismaz kādu aku atstāt nepiespļaudītu. Vai tiešām nenojauta ka šīs akas pašam vien būs vajadzīgas? Nu neticu.Tiešām nesaprotu uz ko viņš cer ,rakstot šos vēstījumus.

Atbildēt

kuku

28.10.2014. 18:40

Lapsai sponsori min uz pēdām? Lielā āboltiņas uzmešana izrādījās čiks. Vajadzēja citādi skaitīt balsis, lai paliek pēdējā sarakstā. Pirmā aiz strīpas nav nopietni.

Atbildēt

muahaha

28.10.2014. 18:37

Nu kas i ko Lapsa? irsā darbs un materiāls, izķēzīti pārdesmit tūkstoši, iegūta prostituēta skribenta slava, bet rezultāts... Finansētāji būs neapmierināti, uzliks vēl uz ščotčika.

Atbildēt

Kurmis

28.10.2014. 18:12

»

temida


temida ,tu pats neproti latviski rakstīt,raksbti pa latviski, jāraksta latviski Voilaks

Atbildēt

Jukums

28.10.2014. 18:11

Vismaz kāds reāli mēģina šādas caurkritušo deputātu kandidātu pēcvēlēšanu mahinācijas atmaskot.
Es varu tikai apbrīnot Āboltiņas nekaunību, kura spēj staipīties vēl vairāk kā viņas zeķubikses:D, sasniedzot prātam neatveramus apmērus.

Atbildēt

Doks>Kurmis

28.10.2014. 18:08

»

Kurmis

Buba, tu pats neproti latviski rakstīt,raksbti pa latviski, jāraksta latviski Voilaks


Pats pamācies valodu, jo neesi gudrāks par 5-klasnieku

Atbildēt

Prātnieku Andžš

28.10.2014. 17:38

»

Es

nesaprotu, kas te par vīriešiem, kurus bābas tiranizē no vienas vietas. Latviešu vīriešu katastrofa ir acīm redzama. Bābu Latvijā valda bābas,kuras vīriešus iebaida, uzpērk, pasūta, intriģē,ignorē, izstumj, norej. Kauns, latviešu vīreļi.Drošības policija arī ir bābu varā un nekāds lietas izskatījums...


Tā ir Eiropas Savienības taktika, lai visur valda "bābas", jo tad viņām nebūs laika audzināt bērnus. Bērnu smadzenes, savukārt, pa to laiku varēs "drātēt" dzimumlīdztiesības pārstāvji. Jau sen jūtams, ka Eiropā, pēc ASV plāna, tiek darīts viss, lai samazinātu iedzīvotāju daudzumu uz zemes. Pasaules energoresursi taču strauji iet uz beigām, un tie drīz vien varēs sanākt tikai izredzētajiem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

FotoEs te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti, jo šī māja bija savienota ar Ļeņina ielas 61 namu (Stūra māja). Šo jautājumu uzdevu, jo Egila Levita iesniegumā ir norādīta dzīvesvietas adrese Ļeņina iela 59 dzīvoklis 4.
Lasīt visu...

21

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

FotoLīdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam mājoklim 100 000 eiro apmērā. Par šo vajadzību mēs runājam vairāk nekā gadu, taču tikai tagad atsevišķi valdības partneri un pašvaldību vadītāji (pagaidām gan tikai daži) sāk saprast, ka, neko nedarot, nodokļa maksājums par mājokli no 2022. gada daudziem iedzīvotājiem var pat dubultoties.
Lasīt visu...

21

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

FotoKatram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu dzīvē pieredzētā. Satiekoties mēs dažkārt ne tikai runājam par ikdienišķām lietām, bet arī diskutējam un strīdamies par tādiem jautājumiem, kas saistās ar politiku, ekonomiku, morāles vērtībām, dzīves jēgu…
Lasīt visu...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...