Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

A.L.P.

25.07.2018. 13:34

Malacis ,Lapsa ! Tā turpināt !

Atbildēt

Gundars Karlsons

25.07.2018. 13:01

Bijušais Latvijas Valsts Nacionālā arhīva direktors. Uzminiet tautību u.c.?

Atbildēt

Patiesi, kad es jums saku!

25.07.2018. 07:07

»

Uldis

Ne velti agrākā žurnāliste, tagad politpadauza, Strautmane, izkārnās uz latviskām, partijām un slavē čekas projektus: Vienotību un JKP


Noziedznieku banda NA ar komunistu Rasnaču priekšgalā kā TM ministru turpina visus melnos darbus pret latviešu tautu. NA nedistancējas un negrasās distancēties no Rasnača, kas lieliski tēli nacionālo patriotu. Broka, Gaidis Bērziņš, Parādnieks, Jantarņiks - Raivis Dzintars, R. Zīle, I. Mūrniece. Vēmiens nāk, iedomājoties vien tās saldenās, glumās šo personu runas.

Atbildēt

Zinataja

24.07.2018. 21:24

Tas bija jadara slepenībā, nav noslēpums ar ko šis vīrs ēd tortes, tagad darīs visu lai dokumenti pazūd. Tanī iestādē viņš jūtās kā mājās. Mūs tiesu sistēma dēļ tādiem ir sakropļota, jo daudzi spriedumi, kur viņš piedalās izbrīn......žēl, dēļ tā cieš visa valsts.

Atbildēt

Bijušais zemessargs

24.07.2018. 19:53

Es arī gribu zināt par šo tipu, kas okupācijas laikā strādāja represīvā aparātā.

Atbildēt

18:19

24.07.2018. 17:25

»

Ješka gaida komandu

Kā raksta Gobzems, «redzams, ka par Trasta komercbankas administratora milzīgo atlīdzību cīnījās advokāts Romualds Vonsovičs. Mājsaimnieces Baibas Strautmanes, Ilzes Jaunalksnes draudzenes, vīrs. Vonsoviča birojā bieži viesi ir bijuši Ingus Bērziņš, Delfi galvenais redaktors, LTV un ReBaltica žurnālistes...


Apmēram tā. Protams, tur vēl ir dažādas nianses, slīpi PR kantori un darboņi. Kukuļi šiem medijiem tika maksāti nodrošināt "uzvaru" dažādos "konkursos," "projektos," utt. Visbiežāk no publiskajiem līdzekļiem. Protams, tās radnieciskās un draudzīgas saites nav tik viennozīmīgas un vienkāršas. Bet smilškaste viena. Tikai nav skaidrs, kurš īsti ir šī grupējuma krustēvs - adv. Vons. vai piedegušais LB prezidents Ilmārs?

Atbildēt

Ješka gaida komandu

24.07.2018. 17:11

»

13:09

Jā, tiek runāts, ka Romeiko drīz varētu paņemt uz ilgām sarunām KNAB un nelaist ārā, kamēr nebūs pilnīgi visu izstāstījis. Tas pats ar Brazovski, kuram tika nodrošināts reāls "jumts" un tāds šobrīd ir Latvijas komercbanku asociācijā. Arī viņu visdrīzākais varētu savākt. Abiem būšot pants ar daudziem...


Kā raksta Gobzems, «redzams, ka par Trasta komercbankas administratora milzīgo atlīdzību cīnījās advokāts Romualds Vonsovičs. Mājsaimnieces Baibas Strautmanes, Ilzes Jaunalksnes draudzenes, vīrs. Vonsoviča birojā bieži viesi ir bijuši Ingus Bērziņš, Delfi galvenais redaktors, LTV un ReBaltica žurnālistes Ingas Sprinģes bērna tēvs, arī Nekā personīga komanda un vēl daži. Tas nodrošināja pilnīgu klusumu par Bunku un Vonsoviču faktiski visos lielajos medijos».

Atbildēt

johans

24.07.2018. 16:15

»

Mārtiņš

Pēc būtības jebkurš padomju laiku jurists vai komunistiko jurispudenci studēt nolēmušais ir nodevējs. Viņi zināja kādi uzdevumi pret savu tautu tiem jebkurā brīdī bez iebildumiem būs jāveic


Juristos varēja tikt tikai ar okupantu un kolaborantu rekomendācijām.Ne velti tika likvidēta policijas akadēmija,kura sagatavoja ar okupācijas režīmu nesaistītus speciālistus,bet vadošie juristi ir savulaik zvērējuši uzticību okupantiem.Arī okupantpartijas mugurkauls ir saglabāts un skriemeļi vēža veidā ir implantēti valsts mugurkaulā,kurā joprojam jūtās kā saimnieki un bez mulsuma gozejas televīzijas jupīteros,dzenot izmisumā un neziņā katru normālu latvieti.Jaunie viekārši bēg no šādas kolaborācijas un kangarisma vēža saēstas valsts.

Atbildēt

to meitenēm

24.07.2018. 13:57

»

Starp mums meitenēm

Šis Lato Lapsas pieprasījums ir ieskaitāms "ZELTA FONDĀ", kas vērsts uz okupācijas režīma NOMENKLATŪRAS darbu un nedarbu atmaskošanai...


Joprojām rij suņa trauciņā ielieto "Rīdzenes sarunu" saskābušo zupu? Tev, idiotam, pat aptuvenas nojausmas nav par to, kas ir oligargi. Tā ir naudas vara. Ja ieskatīsies miljonāru sarakstā, tur augšgalā atradīsi valsts pasūtījumu pastāvīgos saņēmējus "Skonto būve" un Binders un kriminālo čekas ABLV un Rietumu banku īpašniekus, kuri algo Vienotību un Saskaņu un izskatās arī JKP piezīdusies pie to pupa, ne tikai ziedojot niecīgas summas, bet maksājot desmitiemkārt lielākas stipendijas. Tātad nelietīgie politiķi sagādā tiem iespēju saraust naudu un caur tiem noziedznieki īsteno savu varu.

Atbildēt

Es

24.07.2018. 13:28

Imeņem sovetskogo suda ja prisuždaju vam ...

Atbildēt

13:09

24.07.2018. 12:12

»

9:16 / 11.07.2018

Viena no lielākajām mīklām ir tā, kā Trasta komercbankas «Sprūda periodā» lēmumi tiek «dabūti cauri» FKTK. Jo zinātāju vidū tiek teikts, ka FKTK ir «Vonsoviča rokās», par kura «cilvēku», savukārt, tiek uzskatīts padomes loceklis Gvido Romeiko – FKTK «ilgdzīvotājs» un «pelēkais kardināls». Tas liek domāt...


Jā, tiek runāts, ka Romeiko drīz varētu paņemt uz ilgām sarunām KNAB un nelaist ārā, kamēr nebūs pilnīgi visu izstāstījis. Tas pats ar Brazovski, kuram tika nodrošināts reāls "jumts" un tāds šobrīd ir Latvijas komercbanku asociācijā. Arī viņu visdrīzākais varētu savākt. Abiem būšot pants ar daudziem gadiem, bez iespējas tikt laukā līdz tiesai. Vienīgā iespēja - izdot bosu Vons.

Atbildēt

Domāju, ka

24.07.2018. 11:46

Lato jau sen ir dabūjis šo info, bet šobrīd vienkārši paspēlējas, lai noskaidrotu - iedos vai nē

Atbildēt

Mārtiņš

24.07.2018. 11:38

Pēc būtības jebkurš padomju laiku jurists vai komunistiko jurispudenci studēt nolēmušais ir nodevējs. Viņi zināja kādi uzdevumi pret savu tautu tiem jebkurā brīdī bez iebildumiem būs jāveic.

Atbildēt

leopards

24.07.2018. 10:32

Vansovičs regulari naca uz FKTK pie Romeiko,Brazovska,un čērpa,viņš bija biežs viesis šīm personām,bieži nāca ar gramatu,lai būtu iemeslis,ka vajag uzdāvāt attiecīgai personai.šis tips apsardzei bija apnicis.

Atbildēt

Uldis

24.07.2018. 08:58

»

A.G.

Vai varētu būt tā, ka Romualda Vonsoviča dzīvesbiedrene Baiba Strautmane varētu būt aktīvi iestājusies pret čekas maisu publiskošanu tāpēc, ka tajos dokumentos varētu būt atrodams viņas tēvs


Ne velti agrākā žurnāliste, tagad politpadauza, Strautmane, izkārnās uz latviskām, partijām un slavē čekas projektus: Vienotību un JKP.

Atbildēt

Starp mums meitenēm

23.07.2018. 23:50

»

9:16 / 11.07.2018

Viena no lielākajām mīklām ir tā, kā Trasta komercbankas «Sprūda periodā» lēmumi tiek «dabūti cauri» FKTK. Jo zinātāju vidū tiek teikts, ka FKTK ir «Vonsoviča rokās», par kura «cilvēku», savukārt, tiek uzskatīts padomes loceklis Gvido Romeiko – FKTK «ilgdzīvotājs» un «pelēkais kardināls». Tas liek domāt...


Šis Lato Lapsas pieprasījums ir ieskaitāms "ZELTA FONDĀ", kas vērsts uz okupācijas režīma NOMENKLATŪRAS darbu un nedarbu atmaskošanai.

Šāda izpēte jāveic arī par "advokātiem", kuri jūsmīgi rakstīja NRA pret "oligarhu lietu", ko atklāja žurnāls "IR". Tie ir divi Augstākās tiesas senatori: http://nra.lv/latvija/217908-bijusais-senators-pavels-gruzins-par-sarunam-netiesa-jamekle-to-nopludinataji.htm/komentari?cnr 2 un Co.

Atbildēt

9:16 / 11.07.2018

23.07.2018. 19:59

Viena no lielākajām mīklām ir tā, kā Trasta komercbankas «Sprūda periodā» lēmumi tiek «dabūti cauri» FKTK. Jo zinātāju vidū tiek teikts, ka FKTK ir «Vonsoviča rokās», par kura «cilvēku», savukārt, tiek uzskatīts padomes loceklis Gvido Romeiko – FKTK «ilgdzīvotājs» un «pelēkais kardināls». Tas liek domāt, ka maksātnespējas jomā vienmēr ir pastāvējušas vēl kaut kādas jumta vienošanās un naudas plūsmas arī starp «nacionāļu» un «Vienotības» grupējumiem. Par to liecina, piemēram, arī ātrā NA deputāta Imanta Parādnieka pārmešanās pie Mārtiņa Bunkus, tiklīdz viņa patrons Sprūds tika iesēdināts aiz restēm.

Atbildēt

Stulbs gaajiens

23.07.2018. 19:03

jo publicistam gan bija jaazin, ka tiesu spriedumi arhivaa glabaajas tikai lidz 15 gadiem.

Atbildēt

zane

23.07.2018. 18:37

Viss sadedzināts, tāpat kā denacionalizācijas papīri

Atbildēt

mitjka

23.07.2018. 17:33

nezināju ka kā pilsonim ir šada iespēja arhiva pajautāt .
Lapsa malacis !

Atbildēt

kā parasti

23.07.2018. 16:50

»

\

Visticamāk Lapsu aizsūtīs ...... pamācīties


Visticamāk aizsūtīs ...... aiz jurtas ēst dzelteno sniegu.

Atbildēt

naše ģelo pravoje, mi pobeģim

23.07.2018. 16:44

»

naše ģelo pravoje, mi pobeģim

Vajag izprasīt no arhcīva arī biedra Grantiņa uzstāšanos LPSR televīzijas 1.kanālā- lai džeks šo video gabalu - padomju pilsoņa patriotisko soli varētu ievietot tribunāla mājas lapā...


....bet biedrs Rasnačs esot vēlā iestājies komunisma cēlāju rindās- kompartijā...tagad ir nodevis komunistskos ideālus, spļauj un mīš tiem virsū, bet šo katra padomju cilvēka patriotisko soli - būt par Ļeņina-Staļina kompartijas biedru- arī kaut kā nevēlas atcerēties...


Под знаменем Ленина к счастью и славе
Под знаменем Сталина к счастью и славе
Путем Октября мы победно идем.
Верны мы великой Советской державе
И кровь за нее, если надо, прольем!


Atbildēt

A.G.

23.07.2018. 16:37

Vai varētu būt tā, ka Romualda Vonsoviča dzīvesbiedrene Baiba Strautmane varētu būt aktīvi iestājusies pret čekas maisu publiskošanu tāpēc, ka tajos dokumentos varētu būt atrodams viņas tēvs?

Atbildēt

Narodnij tribulal /hural

23.07.2018. 16:33

»

Kur to var redzet?

Sibirija dzima un galvu atsaldeja


http://old.historia.lv/alfabets/H/he/helsinki_86/dok/1987.11.20..htm

https://www.historia.lv/dokumenti/latvijas-komunistiskas-partijas-pirma-sekretara-borisa-pugo-zinojums-pskp-ck-par

Latvijas Komunistiskās partijas pirmā sekretāra Borisa Pugo ziņojums PSKP CK par pasākumiem pret iespējamo Latvijas neatkarības dienas atzīmēšanu 1987.gada 18.novembrī.

Atbildēt

Niknais

23.07.2018. 16:23

Lapsa ziķeris, sit ar katru reizi smagāk, sāpīgāk un trāpīgāk

Atbildēt

\

23.07.2018. 16:02

Visticamāk Lapsu aizsūtīs ...... pamācīties.

Atbildēt

joske

23.07.2018. 15:34

Par Grantiņa dzīvi okupētajā Latvijā nezinu neko.No kurienes viņš uzradas un vai viņam bija saistība ar okupācijas varas struktūram?Par Sibirijas komunistiem,čekas aģentiem ir dzirdēts daudz.Viena tāda patriotiska komuniste, pretēji loģikai,pat pārstāv neatkarīgo Latviju ES.

Atbildēt

Q

23.07.2018. 15:33

Malacis Lapsa, vienreiz jātiek skaidrībā ar pagātni, citādi nekāda virzība uz priekšu nebūs!

Atbildēt

Interesanti

23.07.2018. 15:32

Cik pionieru vadītāji vēlāk ir bijuši ticības mācības skolotāji?

Atbildēt

Tiešām labs

23.07.2018. 15:09

virziens vispār!

Atbildēt

naše ģelo pravoje, mi pobeģim

23.07.2018. 14:56

Vajag izprasīt no arhcīva arī biedra Grantiņa uzstāšanos LPSR televīzijas 1.kanālā- lai džeks šo video gabalu - padomju pilsoņa patriotisko soli varētu ievietot tribunāla mājas lapā !

...... kaut kā savā varonīgajā biogrāfijā biedrs Grantiņš šādu faktu neparko negrib atcerēties !

Latvijas Komunistiskās partijas pirmā sekretāra Borisa Pugo ziņojums PSKP CK par pasākumiem pret iespējamo Latvijas neatkarības dienas atzīmēšanu 1987.gada 18.novembrī :

........Visai efektīgi pasākumi īstenoti pa Latvijas PSR VDK līniju.

Viņi palīdzēja dezorganizēt, neitralizēt tā saucamo “Helsinki-86” grupu, organizēt pa televīziju tās vadītāja Grantiņa pozitīvu uzstāšanos; Grantiņš norobežojās no saviem domubiedriem un aicināja viņus nepiedalīties paredzamajās antisabiedriskajās akcijās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

21

Absolūta saskarsmes impotence

FotoTe mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!
Lasīt visu...

21

Mīļā miera labad

FotoBieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un visur okupantiem jāsaka tas, ko par viņiem domā, un jānorāda viņu vieta, lai ko tas maksātu. Vai patriotiski noskaņotie paši tā vienmēr rīkojas, tas ir cits jautājums, ko es neesmu pārbaudījis, bet tas arī nav tik svarīgi.
Lasīt visu...

10

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

FotoValdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu ministre turpmāk būs Marija Golubeva (attēlā pa kreisi), kas līdz šim pildīja Saeimas sekretāra biedres pienākumus. Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP) prioritātes, nonākot iekšlietu ministres amatā, būs iekšlietu sistēmas strukturālās reformas, policijas stiprināšana un vardarbības novēršana ģimenēs, taču iekšlietu ministres pagātne un pieredze iekšlietu un drošības nozarei šķiet apšaubāma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...