Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Priecīgus Līgo svētkus!

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

A.L.P.

25.07.2018. 13:34

Malacis ,Lapsa ! Tā turpināt !

Atbildēt

Gundars Karlsons

25.07.2018. 13:01

Bijušais Latvijas Valsts Nacionālā arhīva direktors. Uzminiet tautību u.c.?

Atbildēt

Patiesi, kad es jums saku!

25.07.2018. 07:07

»

Uldis

Ne velti agrākā žurnāliste, tagad politpadauza, Strautmane, izkārnās uz latviskām, partijām un slavē čekas projektus: Vienotību un JKP


Noziedznieku banda NA ar komunistu Rasnaču priekšgalā kā TM ministru turpina visus melnos darbus pret latviešu tautu. NA nedistancējas un negrasās distancēties no Rasnača, kas lieliski tēli nacionālo patriotu. Broka, Gaidis Bērziņš, Parādnieks, Jantarņiks - Raivis Dzintars, R. Zīle, I. Mūrniece. Vēmiens nāk, iedomājoties vien tās saldenās, glumās šo personu runas.

Atbildēt

Zinataja

24.07.2018. 21:24

Tas bija jadara slepenībā, nav noslēpums ar ko šis vīrs ēd tortes, tagad darīs visu lai dokumenti pazūd. Tanī iestādē viņš jūtās kā mājās. Mūs tiesu sistēma dēļ tādiem ir sakropļota, jo daudzi spriedumi, kur viņš piedalās izbrīn......žēl, dēļ tā cieš visa valsts.

Atbildēt

Bijušais zemessargs

24.07.2018. 19:53

Es arī gribu zināt par šo tipu, kas okupācijas laikā strādāja represīvā aparātā.

Atbildēt

18:19

24.07.2018. 17:25

»

Ješka gaida komandu

Kā raksta Gobzems, «redzams, ka par Trasta komercbankas administratora milzīgo atlīdzību cīnījās advokāts Romualds Vonsovičs. Mājsaimnieces Baibas Strautmanes, Ilzes Jaunalksnes draudzenes, vīrs. Vonsoviča birojā bieži viesi ir bijuši Ingus Bērziņš, Delfi galvenais redaktors, LTV un ReBaltica žurnālistes...


Apmēram tā. Protams, tur vēl ir dažādas nianses, slīpi PR kantori un darboņi. Kukuļi šiem medijiem tika maksāti nodrošināt "uzvaru" dažādos "konkursos," "projektos," utt. Visbiežāk no publiskajiem līdzekļiem. Protams, tās radnieciskās un draudzīgas saites nav tik viennozīmīgas un vienkāršas. Bet smilškaste viena. Tikai nav skaidrs, kurš īsti ir šī grupējuma krustēvs - adv. Vons. vai piedegušais LB prezidents Ilmārs?

Atbildēt

Ješka gaida komandu

24.07.2018. 17:11

»

13:09

Jā, tiek runāts, ka Romeiko drīz varētu paņemt uz ilgām sarunām KNAB un nelaist ārā, kamēr nebūs pilnīgi visu izstāstījis. Tas pats ar Brazovski, kuram tika nodrošināts reāls "jumts" un tāds šobrīd ir Latvijas komercbanku asociācijā. Arī viņu visdrīzākais varētu savākt. Abiem būšot pants ar daudziem...


Kā raksta Gobzems, «redzams, ka par Trasta komercbankas administratora milzīgo atlīdzību cīnījās advokāts Romualds Vonsovičs. Mājsaimnieces Baibas Strautmanes, Ilzes Jaunalksnes draudzenes, vīrs. Vonsoviča birojā bieži viesi ir bijuši Ingus Bērziņš, Delfi galvenais redaktors, LTV un ReBaltica žurnālistes Ingas Sprinģes bērna tēvs, arī Nekā personīga komanda un vēl daži. Tas nodrošināja pilnīgu klusumu par Bunku un Vonsoviču faktiski visos lielajos medijos».

Atbildēt

johans

24.07.2018. 16:15

»

Mārtiņš

Pēc būtības jebkurš padomju laiku jurists vai komunistiko jurispudenci studēt nolēmušais ir nodevējs. Viņi zināja kādi uzdevumi pret savu tautu tiem jebkurā brīdī bez iebildumiem būs jāveic


Juristos varēja tikt tikai ar okupantu un kolaborantu rekomendācijām.Ne velti tika likvidēta policijas akadēmija,kura sagatavoja ar okupācijas režīmu nesaistītus speciālistus,bet vadošie juristi ir savulaik zvērējuši uzticību okupantiem.Arī okupantpartijas mugurkauls ir saglabāts un skriemeļi vēža veidā ir implantēti valsts mugurkaulā,kurā joprojam jūtās kā saimnieki un bez mulsuma gozejas televīzijas jupīteros,dzenot izmisumā un neziņā katru normālu latvieti.Jaunie viekārši bēg no šādas kolaborācijas un kangarisma vēža saēstas valsts.

Atbildēt

to meitenēm

24.07.2018. 13:57

»

Starp mums meitenēm

Šis Lato Lapsas pieprasījums ir ieskaitāms "ZELTA FONDĀ", kas vērsts uz okupācijas režīma NOMENKLATŪRAS darbu un nedarbu atmaskošanai...


Joprojām rij suņa trauciņā ielieto "Rīdzenes sarunu" saskābušo zupu? Tev, idiotam, pat aptuvenas nojausmas nav par to, kas ir oligargi. Tā ir naudas vara. Ja ieskatīsies miljonāru sarakstā, tur augšgalā atradīsi valsts pasūtījumu pastāvīgos saņēmējus "Skonto būve" un Binders un kriminālo čekas ABLV un Rietumu banku īpašniekus, kuri algo Vienotību un Saskaņu un izskatās arī JKP piezīdusies pie to pupa, ne tikai ziedojot niecīgas summas, bet maksājot desmitiemkārt lielākas stipendijas. Tātad nelietīgie politiķi sagādā tiem iespēju saraust naudu un caur tiem noziedznieki īsteno savu varu.

Atbildēt

Es

24.07.2018. 13:28

Imeņem sovetskogo suda ja prisuždaju vam ...

Atbildēt

13:09

24.07.2018. 12:12

»

9:16 / 11.07.2018

Viena no lielākajām mīklām ir tā, kā Trasta komercbankas «Sprūda periodā» lēmumi tiek «dabūti cauri» FKTK. Jo zinātāju vidū tiek teikts, ka FKTK ir «Vonsoviča rokās», par kura «cilvēku», savukārt, tiek uzskatīts padomes loceklis Gvido Romeiko – FKTK «ilgdzīvotājs» un «pelēkais kardināls». Tas liek domāt...


Jā, tiek runāts, ka Romeiko drīz varētu paņemt uz ilgām sarunām KNAB un nelaist ārā, kamēr nebūs pilnīgi visu izstāstījis. Tas pats ar Brazovski, kuram tika nodrošināts reāls "jumts" un tāds šobrīd ir Latvijas komercbanku asociācijā. Arī viņu visdrīzākais varētu savākt. Abiem būšot pants ar daudziem gadiem, bez iespējas tikt laukā līdz tiesai. Vienīgā iespēja - izdot bosu Vons.

Atbildēt

Domāju, ka

24.07.2018. 11:46

Lato jau sen ir dabūjis šo info, bet šobrīd vienkārši paspēlējas, lai noskaidrotu - iedos vai nē

Atbildēt

Mārtiņš

24.07.2018. 11:38

Pēc būtības jebkurš padomju laiku jurists vai komunistiko jurispudenci studēt nolēmušais ir nodevējs. Viņi zināja kādi uzdevumi pret savu tautu tiem jebkurā brīdī bez iebildumiem būs jāveic.

Atbildēt

leopards

24.07.2018. 10:32

Vansovičs regulari naca uz FKTK pie Romeiko,Brazovska,un čērpa,viņš bija biežs viesis šīm personām,bieži nāca ar gramatu,lai būtu iemeslis,ka vajag uzdāvāt attiecīgai personai.šis tips apsardzei bija apnicis.

Atbildēt

Uldis

24.07.2018. 08:58

»

A.G.

Vai varētu būt tā, ka Romualda Vonsoviča dzīvesbiedrene Baiba Strautmane varētu būt aktīvi iestājusies pret čekas maisu publiskošanu tāpēc, ka tajos dokumentos varētu būt atrodams viņas tēvs


Ne velti agrākā žurnāliste, tagad politpadauza, Strautmane, izkārnās uz latviskām, partijām un slavē čekas projektus: Vienotību un JKP.

Atbildēt

Starp mums meitenēm

23.07.2018. 23:50

»

9:16 / 11.07.2018

Viena no lielākajām mīklām ir tā, kā Trasta komercbankas «Sprūda periodā» lēmumi tiek «dabūti cauri» FKTK. Jo zinātāju vidū tiek teikts, ka FKTK ir «Vonsoviča rokās», par kura «cilvēku», savukārt, tiek uzskatīts padomes loceklis Gvido Romeiko – FKTK «ilgdzīvotājs» un «pelēkais kardināls». Tas liek domāt...


Šis Lato Lapsas pieprasījums ir ieskaitāms "ZELTA FONDĀ", kas vērsts uz okupācijas režīma NOMENKLATŪRAS darbu un nedarbu atmaskošanai.

Šāda izpēte jāveic arī par "advokātiem", kuri jūsmīgi rakstīja NRA pret "oligarhu lietu", ko atklāja žurnāls "IR". Tie ir divi Augstākās tiesas senatori: http://nra.lv/latvija/217908-bijusais-senators-pavels-gruzins-par-sarunam-netiesa-jamekle-to-nopludinataji.htm/komentari?cnr 2 un Co.

Atbildēt

9:16 / 11.07.2018

23.07.2018. 19:59

Viena no lielākajām mīklām ir tā, kā Trasta komercbankas «Sprūda periodā» lēmumi tiek «dabūti cauri» FKTK. Jo zinātāju vidū tiek teikts, ka FKTK ir «Vonsoviča rokās», par kura «cilvēku», savukārt, tiek uzskatīts padomes loceklis Gvido Romeiko – FKTK «ilgdzīvotājs» un «pelēkais kardināls». Tas liek domāt, ka maksātnespējas jomā vienmēr ir pastāvējušas vēl kaut kādas jumta vienošanās un naudas plūsmas arī starp «nacionāļu» un «Vienotības» grupējumiem. Par to liecina, piemēram, arī ātrā NA deputāta Imanta Parādnieka pārmešanās pie Mārtiņa Bunkus, tiklīdz viņa patrons Sprūds tika iesēdināts aiz restēm.

Atbildēt

Stulbs gaajiens

23.07.2018. 19:03

jo publicistam gan bija jaazin, ka tiesu spriedumi arhivaa glabaajas tikai lidz 15 gadiem.

Atbildēt

zane

23.07.2018. 18:37

Viss sadedzināts, tāpat kā denacionalizācijas papīri

Atbildēt

mitjka

23.07.2018. 17:33

nezināju ka kā pilsonim ir šada iespēja arhiva pajautāt .
Lapsa malacis !

Atbildēt

kā parasti

23.07.2018. 16:50

»

\

Visticamāk Lapsu aizsūtīs ...... pamācīties


Visticamāk aizsūtīs ...... aiz jurtas ēst dzelteno sniegu.

Atbildēt

naše ģelo pravoje, mi pobeģim

23.07.2018. 16:44

»

naše ģelo pravoje, mi pobeģim

Vajag izprasīt no arhcīva arī biedra Grantiņa uzstāšanos LPSR televīzijas 1.kanālā- lai džeks šo video gabalu - padomju pilsoņa patriotisko soli varētu ievietot tribunāla mājas lapā...


....bet biedrs Rasnačs esot vēlā iestājies komunisma cēlāju rindās- kompartijā...tagad ir nodevis komunistskos ideālus, spļauj un mīš tiem virsū, bet šo katra padomju cilvēka patriotisko soli - būt par Ļeņina-Staļina kompartijas biedru- arī kaut kā nevēlas atcerēties...


Под знаменем Ленина к счастью и славе
Под знаменем Сталина к счастью и славе
Путем Октября мы победно идем.
Верны мы великой Советской державе
И кровь за нее, если надо, прольем!


Atbildēt

A.G.

23.07.2018. 16:37

Vai varētu būt tā, ka Romualda Vonsoviča dzīvesbiedrene Baiba Strautmane varētu būt aktīvi iestājusies pret čekas maisu publiskošanu tāpēc, ka tajos dokumentos varētu būt atrodams viņas tēvs?

Atbildēt

Narodnij tribulal /hural

23.07.2018. 16:33

»

Kur to var redzet?

Sibirija dzima un galvu atsaldeja


http://old.historia.lv/alfabets/H/he/helsinki_86/dok/1987.11.20..htm

https://www.historia.lv/dokumenti/latvijas-komunistiskas-partijas-pirma-sekretara-borisa-pugo-zinojums-pskp-ck-par

Latvijas Komunistiskās partijas pirmā sekretāra Borisa Pugo ziņojums PSKP CK par pasākumiem pret iespējamo Latvijas neatkarības dienas atzīmēšanu 1987.gada 18.novembrī.

Atbildēt

Niknais

23.07.2018. 16:23

Lapsa ziķeris, sit ar katru reizi smagāk, sāpīgāk un trāpīgāk

Atbildēt

\

23.07.2018. 16:02

Visticamāk Lapsu aizsūtīs ...... pamācīties.

Atbildēt

joske

23.07.2018. 15:34

Par Grantiņa dzīvi okupētajā Latvijā nezinu neko.No kurienes viņš uzradas un vai viņam bija saistība ar okupācijas varas struktūram?Par Sibirijas komunistiem,čekas aģentiem ir dzirdēts daudz.Viena tāda patriotiska komuniste, pretēji loģikai,pat pārstāv neatkarīgo Latviju ES.

Atbildēt

Q

23.07.2018. 15:33

Malacis Lapsa, vienreiz jātiek skaidrībā ar pagātni, citādi nekāda virzība uz priekšu nebūs!

Atbildēt

Interesanti

23.07.2018. 15:32

Cik pionieru vadītāji vēlāk ir bijuši ticības mācības skolotāji?

Atbildēt

Tiešām labs

23.07.2018. 15:09

virziens vispār!

Atbildēt

naše ģelo pravoje, mi pobeģim

23.07.2018. 14:56

Vajag izprasīt no arhcīva arī biedra Grantiņa uzstāšanos LPSR televīzijas 1.kanālā- lai džeks šo video gabalu - padomju pilsoņa patriotisko soli varētu ievietot tribunāla mājas lapā !

...... kaut kā savā varonīgajā biogrāfijā biedrs Grantiņš šādu faktu neparko negrib atcerēties !

Latvijas Komunistiskās partijas pirmā sekretāra Borisa Pugo ziņojums PSKP CK par pasākumiem pret iespējamo Latvijas neatkarības dienas atzīmēšanu 1987.gada 18.novembrī :

........Visai efektīgi pasākumi īstenoti pa Latvijas PSR VDK līniju.

Viņi palīdzēja dezorganizēt, neitralizēt tā saucamo “Helsinki-86” grupu, organizēt pa televīziju tās vadītāja Grantiņa pozitīvu uzstāšanos; Grantiņš norobežojās no saviem domubiedriem un aicināja viņus nepiedalīties paredzamajās antisabiedriskajās akcijās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzspēlēsim konkursu

FotoMaija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru darbus. Konkurss paredz arī naudas balvas.
Lasīt visu...

21

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

FotoŠis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku rīcībai. Tas attiecas uz jēdzienu “logoss”. Uzdrošinos šo jēdzienu attiecināt uz postcilvēkiem, lai viņu pazīmes kompleksi asociētu vienā vārdā.
Lasīt visu...

21

Līgo svētkus gaidot

FotoLatvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā – ka piedzimt par latvieti esot tas pats, kas izvilkt lielo laimestu loterijā, bet trešajai par savu tautību mainās atkarībā no viņu emocionālā stāvokļa.
Lasīt visu...

15

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

FotoSaprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms gada kāda oligarha ilgstoši uzturēts laikraksts īsteni ziemļkorejiskā veidā jūsmoja, drukājot savā avīzē ar trekniem burtiem: “Tieši smaids Kariņu padara līdzīgu eņģelim.” Jā, tā nav rūgta ironija vai sarkasms, katrs, kurš māk lietot meklētājprogrammu “google”, ātri atradīs lielā Latvijas medijā šo trulo propagandas piemēru.
Lasīt visu...

12

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

FotoKāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā uz bērnu jautājumiem un nekādā, ne vismazākajā mērā nerisina tās lietas, par kurām vairākkārt jau esmu rakstījusi.
Lasīt visu...

18

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

FotoSaskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām, četri saskaņieši atšķēlušies un izveidojuši savu “treniņbikšu” frakciju, vairākums zaudēts! Vai latviskā opozīcija beidzot gāzīs korupcijas režīmu, un kādi ir iespējamie scenāriji?
Lasīt visu...

21

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

FotoPēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas atlīdzinājuma likumdošanas iniciatīva, ko reizēm publiski sauc arī par "restitūcijas atlīdzinājumu ebreju kopienai". Diskusija izraisa dažādus komentārus, nereti asus, retu reizi arī tādus, kurus nevajadzētu pagodināt ar uzmanību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...