Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

A.L.P.

25.07.2018. 14:34

Malacis ,Lapsa ! Tā turpināt !

Atbildēt

Gundars Karlsons

25.07.2018. 14:01

Bijušais Latvijas Valsts Nacionālā arhīva direktors. Uzminiet tautību u.c.?

Atbildēt

Patiesi, kad es jums saku!

25.07.2018. 08:07

»

Uldis

Ne velti agrākā žurnāliste, tagad politpadauza, Strautmane, izkārnās uz latviskām, partijām un slavē čekas projektus: Vienotību un JKP


Noziedznieku banda NA ar komunistu Rasnaču priekšgalā kā TM ministru turpina visus melnos darbus pret latviešu tautu. NA nedistancējas un negrasās distancēties no Rasnača, kas lieliski tēli nacionālo patriotu. Broka, Gaidis Bērziņš, Parādnieks, Jantarņiks - Raivis Dzintars, R. Zīle, I. Mūrniece. Vēmiens nāk, iedomājoties vien tās saldenās, glumās šo personu runas.

Atbildēt

Zinataja

24.07.2018. 22:24

Tas bija jadara slepenībā, nav noslēpums ar ko šis vīrs ēd tortes, tagad darīs visu lai dokumenti pazūd. Tanī iestādē viņš jūtās kā mājās. Mūs tiesu sistēma dēļ tādiem ir sakropļota, jo daudzi spriedumi, kur viņš piedalās izbrīn......žēl, dēļ tā cieš visa valsts.

Atbildēt

Bijušais zemessargs

24.07.2018. 20:53

Es arī gribu zināt par šo tipu, kas okupācijas laikā strādāja represīvā aparātā.

Atbildēt

18:19

24.07.2018. 18:25

»

Ješka gaida komandu

Kā raksta Gobzems, «redzams, ka par Trasta komercbankas administratora milzīgo atlīdzību cīnījās advokāts Romualds Vonsovičs. Mājsaimnieces Baibas Strautmanes, Ilzes Jaunalksnes draudzenes, vīrs. Vonsoviča birojā bieži viesi ir bijuši Ingus Bērziņš, Delfi galvenais redaktors, LTV un ReBaltica žurnālistes...


Apmēram tā. Protams, tur vēl ir dažādas nianses, slīpi PR kantori un darboņi. Kukuļi šiem medijiem tika maksāti nodrošināt "uzvaru" dažādos "konkursos," "projektos," utt. Visbiežāk no publiskajiem līdzekļiem. Protams, tās radnieciskās un draudzīgas saites nav tik viennozīmīgas un vienkāršas. Bet smilškaste viena. Tikai nav skaidrs, kurš īsti ir šī grupējuma krustēvs - adv. Vons. vai piedegušais LB prezidents Ilmārs?

Atbildēt

Ješka gaida komandu

24.07.2018. 18:11

»

13:09

Jā, tiek runāts, ka Romeiko drīz varētu paņemt uz ilgām sarunām KNAB un nelaist ārā, kamēr nebūs pilnīgi visu izstāstījis. Tas pats ar Brazovski, kuram tika nodrošināts reāls "jumts" un tāds šobrīd ir Latvijas komercbanku asociācijā. Arī viņu visdrīzākais varētu savākt. Abiem būšot pants ar daudziem...


Kā raksta Gobzems, «redzams, ka par Trasta komercbankas administratora milzīgo atlīdzību cīnījās advokāts Romualds Vonsovičs. Mājsaimnieces Baibas Strautmanes, Ilzes Jaunalksnes draudzenes, vīrs. Vonsoviča birojā bieži viesi ir bijuši Ingus Bērziņš, Delfi galvenais redaktors, LTV un ReBaltica žurnālistes Ingas Sprinģes bērna tēvs, arī Nekā personīga komanda un vēl daži. Tas nodrošināja pilnīgu klusumu par Bunku un Vonsoviču faktiski visos lielajos medijos».

Atbildēt

johans

24.07.2018. 17:15

»

Mārtiņš

Pēc būtības jebkurš padomju laiku jurists vai komunistiko jurispudenci studēt nolēmušais ir nodevējs. Viņi zināja kādi uzdevumi pret savu tautu tiem jebkurā brīdī bez iebildumiem būs jāveic


Juristos varēja tikt tikai ar okupantu un kolaborantu rekomendācijām.Ne velti tika likvidēta policijas akadēmija,kura sagatavoja ar okupācijas režīmu nesaistītus speciālistus,bet vadošie juristi ir savulaik zvērējuši uzticību okupantiem.Arī okupantpartijas mugurkauls ir saglabāts un skriemeļi vēža veidā ir implantēti valsts mugurkaulā,kurā joprojam jūtās kā saimnieki un bez mulsuma gozejas televīzijas jupīteros,dzenot izmisumā un neziņā katru normālu latvieti.Jaunie viekārši bēg no šādas kolaborācijas un kangarisma vēža saēstas valsts.

Atbildēt

to meitenēm

24.07.2018. 14:57

»

Starp mums meitenēm

Šis Lato Lapsas pieprasījums ir ieskaitāms "ZELTA FONDĀ", kas vērsts uz okupācijas režīma NOMENKLATŪRAS darbu un nedarbu atmaskošanai...


Joprojām rij suņa trauciņā ielieto "Rīdzenes sarunu" saskābušo zupu? Tev, idiotam, pat aptuvenas nojausmas nav par to, kas ir oligargi. Tā ir naudas vara. Ja ieskatīsies miljonāru sarakstā, tur augšgalā atradīsi valsts pasūtījumu pastāvīgos saņēmējus "Skonto būve" un Binders un kriminālo čekas ABLV un Rietumu banku īpašniekus, kuri algo Vienotību un Saskaņu un izskatās arī JKP piezīdusies pie to pupa, ne tikai ziedojot niecīgas summas, bet maksājot desmitiemkārt lielākas stipendijas. Tātad nelietīgie politiķi sagādā tiem iespēju saraust naudu un caur tiem noziedznieki īsteno savu varu.

Atbildēt

Es

24.07.2018. 14:28

Imeņem sovetskogo suda ja prisuždaju vam ...

Atbildēt

13:09

24.07.2018. 13:12

»

9:16 / 11.07.2018

Viena no lielākajām mīklām ir tā, kā Trasta komercbankas «Sprūda periodā» lēmumi tiek «dabūti cauri» FKTK. Jo zinātāju vidū tiek teikts, ka FKTK ir «Vonsoviča rokās», par kura «cilvēku», savukārt, tiek uzskatīts padomes loceklis Gvido Romeiko – FKTK «ilgdzīvotājs» un «pelēkais kardināls». Tas liek domāt...


Jā, tiek runāts, ka Romeiko drīz varētu paņemt uz ilgām sarunām KNAB un nelaist ārā, kamēr nebūs pilnīgi visu izstāstījis. Tas pats ar Brazovski, kuram tika nodrošināts reāls "jumts" un tāds šobrīd ir Latvijas komercbanku asociācijā. Arī viņu visdrīzākais varētu savākt. Abiem būšot pants ar daudziem gadiem, bez iespējas tikt laukā līdz tiesai. Vienīgā iespēja - izdot bosu Vons.

Atbildēt

Domāju, ka

24.07.2018. 12:46

Lato jau sen ir dabūjis šo info, bet šobrīd vienkārši paspēlējas, lai noskaidrotu - iedos vai nē

Atbildēt

Mārtiņš

24.07.2018. 12:38

Pēc būtības jebkurš padomju laiku jurists vai komunistiko jurispudenci studēt nolēmušais ir nodevējs. Viņi zināja kādi uzdevumi pret savu tautu tiem jebkurā brīdī bez iebildumiem būs jāveic.

Atbildēt

leopards

24.07.2018. 11:32

Vansovičs regulari naca uz FKTK pie Romeiko,Brazovska,un čērpa,viņš bija biežs viesis šīm personām,bieži nāca ar gramatu,lai būtu iemeslis,ka vajag uzdāvāt attiecīgai personai.šis tips apsardzei bija apnicis.

Atbildēt

Uldis

24.07.2018. 09:58

»

A.G.

Vai varētu būt tā, ka Romualda Vonsoviča dzīvesbiedrene Baiba Strautmane varētu būt aktīvi iestājusies pret čekas maisu publiskošanu tāpēc, ka tajos dokumentos varētu būt atrodams viņas tēvs


Ne velti agrākā žurnāliste, tagad politpadauza, Strautmane, izkārnās uz latviskām, partijām un slavē čekas projektus: Vienotību un JKP.

Atbildēt

Starp mums meitenēm

24.07.2018. 00:50

»

9:16 / 11.07.2018

Viena no lielākajām mīklām ir tā, kā Trasta komercbankas «Sprūda periodā» lēmumi tiek «dabūti cauri» FKTK. Jo zinātāju vidū tiek teikts, ka FKTK ir «Vonsoviča rokās», par kura «cilvēku», savukārt, tiek uzskatīts padomes loceklis Gvido Romeiko – FKTK «ilgdzīvotājs» un «pelēkais kardināls». Tas liek domāt...


Šis Lato Lapsas pieprasījums ir ieskaitāms "ZELTA FONDĀ", kas vērsts uz okupācijas režīma NOMENKLATŪRAS darbu un nedarbu atmaskošanai.

Šāda izpēte jāveic arī par "advokātiem", kuri jūsmīgi rakstīja NRA pret "oligarhu lietu", ko atklāja žurnāls "IR". Tie ir divi Augstākās tiesas senatori: http://nra.lv/latvija/217908-bijusais-senators-pavels-gruzins-par-sarunam-netiesa-jamekle-to-nopludinataji.htm/komentari?cnr 2 un Co.

Atbildēt

9:16 / 11.07.2018

23.07.2018. 20:59

Viena no lielākajām mīklām ir tā, kā Trasta komercbankas «Sprūda periodā» lēmumi tiek «dabūti cauri» FKTK. Jo zinātāju vidū tiek teikts, ka FKTK ir «Vonsoviča rokās», par kura «cilvēku», savukārt, tiek uzskatīts padomes loceklis Gvido Romeiko – FKTK «ilgdzīvotājs» un «pelēkais kardināls». Tas liek domāt, ka maksātnespējas jomā vienmēr ir pastāvējušas vēl kaut kādas jumta vienošanās un naudas plūsmas arī starp «nacionāļu» un «Vienotības» grupējumiem. Par to liecina, piemēram, arī ātrā NA deputāta Imanta Parādnieka pārmešanās pie Mārtiņa Bunkus, tiklīdz viņa patrons Sprūds tika iesēdināts aiz restēm.

Atbildēt

Stulbs gaajiens

23.07.2018. 20:03

jo publicistam gan bija jaazin, ka tiesu spriedumi arhivaa glabaajas tikai lidz 15 gadiem.

Atbildēt

zane

23.07.2018. 19:37

Viss sadedzināts, tāpat kā denacionalizācijas papīri

Atbildēt

mitjka

23.07.2018. 18:33

nezināju ka kā pilsonim ir šada iespēja arhiva pajautāt .
Lapsa malacis !

Atbildēt

kā parasti

23.07.2018. 17:50

»

\

Visticamāk Lapsu aizsūtīs ...... pamācīties


Visticamāk aizsūtīs ...... aiz jurtas ēst dzelteno sniegu.

Atbildēt

naše ģelo pravoje, mi pobeģim

23.07.2018. 17:44

»

naše ģelo pravoje, mi pobeģim

Vajag izprasīt no arhcīva arī biedra Grantiņa uzstāšanos LPSR televīzijas 1.kanālā- lai džeks šo video gabalu - padomju pilsoņa patriotisko soli varētu ievietot tribunāla mājas lapā...


....bet biedrs Rasnačs esot vēlā iestājies komunisma cēlāju rindās- kompartijā...tagad ir nodevis komunistskos ideālus, spļauj un mīš tiem virsū, bet šo katra padomju cilvēka patriotisko soli - būt par Ļeņina-Staļina kompartijas biedru- arī kaut kā nevēlas atcerēties...


Под знаменем Ленина к счастью и славе
Под знаменем Сталина к счастью и славе
Путем Октября мы победно идем.
Верны мы великой Советской державе
И кровь за нее, если надо, прольем!


Atbildēt

A.G.

23.07.2018. 17:37

Vai varētu būt tā, ka Romualda Vonsoviča dzīvesbiedrene Baiba Strautmane varētu būt aktīvi iestājusies pret čekas maisu publiskošanu tāpēc, ka tajos dokumentos varētu būt atrodams viņas tēvs?

Atbildēt

Narodnij tribulal /hural

23.07.2018. 17:33

»

Kur to var redzet?

Sibirija dzima un galvu atsaldeja


http://old.historia.lv/alfabets/H/he/helsinki_86/dok/1987.11.20..htm

https://www.historia.lv/dokumenti/latvijas-komunistiskas-partijas-pirma-sekretara-borisa-pugo-zinojums-pskp-ck-par

Latvijas Komunistiskās partijas pirmā sekretāra Borisa Pugo ziņojums PSKP CK par pasākumiem pret iespējamo Latvijas neatkarības dienas atzīmēšanu 1987.gada 18.novembrī.

Atbildēt

Niknais

23.07.2018. 17:23

Lapsa ziķeris, sit ar katru reizi smagāk, sāpīgāk un trāpīgāk

Atbildēt

\

23.07.2018. 17:02

Visticamāk Lapsu aizsūtīs ...... pamācīties.

Atbildēt

joske

23.07.2018. 16:34

Par Grantiņa dzīvi okupētajā Latvijā nezinu neko.No kurienes viņš uzradas un vai viņam bija saistība ar okupācijas varas struktūram?Par Sibirijas komunistiem,čekas aģentiem ir dzirdēts daudz.Viena tāda patriotiska komuniste, pretēji loģikai,pat pārstāv neatkarīgo Latviju ES.

Atbildēt

Q

23.07.2018. 16:33

Malacis Lapsa, vienreiz jātiek skaidrībā ar pagātni, citādi nekāda virzība uz priekšu nebūs!

Atbildēt

Interesanti

23.07.2018. 16:32

Cik pionieru vadītāji vēlāk ir bijuši ticības mācības skolotāji?

Atbildēt

Tiešām labs

23.07.2018. 16:09

virziens vispār!

Atbildēt

naše ģelo pravoje, mi pobeģim

23.07.2018. 15:56

Vajag izprasīt no arhcīva arī biedra Grantiņa uzstāšanos LPSR televīzijas 1.kanālā- lai džeks šo video gabalu - padomju pilsoņa patriotisko soli varētu ievietot tribunāla mājas lapā !

...... kaut kā savā varonīgajā biogrāfijā biedrs Grantiņš šādu faktu neparko negrib atcerēties !

Latvijas Komunistiskās partijas pirmā sekretāra Borisa Pugo ziņojums PSKP CK par pasākumiem pret iespējamo Latvijas neatkarības dienas atzīmēšanu 1987.gada 18.novembrī :

........Visai efektīgi pasākumi īstenoti pa Latvijas PSR VDK līniju.

Viņi palīdzēja dezorganizēt, neitralizēt tā saucamo “Helsinki-86” grupu, organizēt pa televīziju tās vadītāja Grantiņa pozitīvu uzstāšanos; Grantiņš norobežojās no saviem domubiedriem un aicināja viņus nepiedalīties paredzamajās antisabiedriskajās akcijās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...