Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Armands

12.12.2021. 19:38

Vājāku "atmaskojošo rakstu" reti gadās lasīt!Obsolūts mēsls.

Atbildēt

Purvu bridējs

12.12.2021. 08:21

Citāts: "Pat neverot to vaļā ir pilnīgi skaidrs, ka mums darīšana ar Krievijas propagandas naratīvu fikcijas žanrā,..."
precīzi raksturo autori kā padomju laiku "tautas balss"veidotāju, orveliski uzspiežot savu - "pareizo" viedokli visai sabiedrībai.

Atbildēt

literatūrkritiķis

10.12.2021. 12:05

Lapsas literatūra ir miskastes vērta, bet Latviju visvairāk sakompromitē šī valdība un Saeima ar saviem lēmumiem un tur tās grāmatas neko nevar mainīt.

Atbildēt

Dzintars

10.12.2021. 10:38

Labdien.Turpinājums.Es , kā Latvijas Republikas pilsonis uzskatu , ka mūsu Latvijas Republikai ir tiesības starptautiskā tiesā pieprasīt kompensāciju par apzinātu rīcību valsts Latvijas Republikas novešanu līdz finanšu krīzei, kas noveda pie masveida emigrācijas , lielākas nekā Staļina represiju laikā 1947-1949 gados.

Atbildēt

Dzintars

10.12.2021. 10:34

Labdien.
Sandra Veinberga- dzīvo Zviedrijā(varbūt kļūdos), bet domāju , ka nē.
Nedaudz par vērtībām kuras aizstāv šī Sandra Veinberga.Zviedrijā 1992. gadā bija
izveidojies ļoti liels burbulis. Apmēram 50% kredītu bija izsniegti ārvalstu valūtās.
Burbulis pārsprāga, un valstī sākās krīze.Tātad Zviedri atverot Latvijas republikas teritorijā bankas zināja pie kā novedīs, kreditēšanā ārvalstu valūtā,Zviedri zināja kair ļoti būtiski jākontrolē kam piešķirt kredītus;Tātad apzināta rīcība neinformējot valsti , šajā gadījumā Latvijas Republikas pārstāvjus par sekām ; Tātad apzināta noklusēšana ir tāds pats noziegums , kā melošana.
Zvierdri- izdevīguma vadīti izdeva PSRS, Latviešu karavīrus(leģionārus),cik man zināms vienīgā valsts , kas tā rīkojās, un mēs ļaujam viņiem pie mums atvērt bankas?
Zviedrijā , cik man zināms ir izveidoti ārvalstnieku ''geto'' kuros paši Zviedri baidās ieiet, un šādas valsts pārstāve stāsta mums Latviešime kas ir labi un kas ir pareizi.
Es , kā Latvijas Republikas pilsonis uzskatu , ka mūsu Latvijas Republikai ir tiesības pieprasīt no

Atbildēt

Jums taču saka

10.12.2021. 10:08

»

ESMAIJA

Kāda iemesla dēļ, vakar vakarā nebija iespējams pievienot komentāru. Tā tas ir bijis nevienreiz vien! Parādās uzraksts - nu jau pietiek


ir lielas problēmas ar mediju pratību.Vēl piebildīsu,ka izpratne par Interneta lietošanu Jums arī vāja.Acīmredzot,Jūsu apmācības naudu kurators atkal nodzēris.Saņemieties,citādi troļļu fermā paņems jaunāku un atsaucīgāku.

Atbildēt

Хм

09.12.2021. 20:47

»

Tālavas taurētājs

Bet protams ir ļoti daudz glumo, kas visos laikos cenšas izdabāt esošai varai. Tāpēc pēc deokupācijas un dekolonizācijas, pirmais uzdevums būs atbrīvoties no glumekļiem un pārkrievotajiem, kuriem izpratne par valsti ir pilnībā degradēta...


Понимаю, проще мечтать о некой деоккупации, после которой ух заживете, чем уже сейчас заняться делом, А не мечтами

Atbildēt

Хм

09.12.2021. 20:45

»

Tālavas taurētājs

Tie gan ir pilnīgi meli, ka 95% naturalizēto bija pilsoņi pirms 1940.gada vai pilsoņu mantinieki. Kāpēc tad tie būtu jānaturalizē, ja viņi jau bija pilsoņi


95% от всех граждан на тот момент были "правильными", а 5% натурализованными. А не 95% от натурализованных

Atbildēt

Tālavas taurētājs

09.12.2021. 16:19

»

Хм

Вообще для определенной группы людей характерно верное служение текущей власти. Они иногда даже это бессознательно делают, просто такой инстинк самосохранения. Поэтому при одной власти они страстно кричат с трибун Слава КПСС (Табунс) и пишут диссертации о преимуществах соц.экономики над кап.экономикой...


Bet protams ir ļoti daudz glumo, kas visos laikos cenšas izdabāt esošai varai. Tāpēc pēc deokupācijas un dekolonizācijas, pirmais uzdevums būs atbrīvoties no glumekļiem un pārkrievotajiem, kuriem izpratne par valsti ir pilnībā degradēta.
Cienu labāk krievu vai padomju okupantu, kas raksta savā valodā, nekā tos glumekļus, kas ķengājas slēpjoties aiz latviskā Janis, Peteris, Pilsonis uc.

Atbildēt

Latiš po pasportu

09.12.2021. 15:41

»

Jukums

Atļaušos izteikt savu viedokli, kurš nebūt nav obligāts...


Raksti par Krieviju, reāli skatoties, ir tukša laika tērēšana iekšējam patēriņam - ārēja ienaidnieka tēla uzturēšanai. Neko tie nemaina ne attiecībās ar Krieviju, ne Krievijā. Ārējā ienaidnieka tēla kultivēšanu visi šie skribenti mācās no pašas Krievijas, protams.

NordStream 2 aiziet darbībā, ASV iebildumi ir atcelti.

Atbildēt

limits

09.12.2021. 15:16

»

ESMAIJA

Kāda iemesla dēļ, vakar vakarā nebija iespējams pievienot komentāru. Tā tas ir bijis nevienreiz vien! Parādās uzraksts - nu jau pietiek


3 komentari uz deguna reala laika spridi.Panem kafijas pauzi apskaties ko raksta Sputnik,RT,Vesti.ru,ielukojies fb Putina atbalsta grupas jaunumos un vari drukat talak nakosaja limeni senu vecim,skolniecinam,se soto par prieku un izcilnieku vadonim sartam pastavigu stresu uzturot.

Atbildēt

Хм

09.12.2021. 14:22

Вообще для определенной группы людей характерно верное служение текущей власти. Они иногда даже это бессознательно делают, просто такой инстинк самосохранения. Поэтому при одной власти они страстно кричат с трибун Слава КПСС (Табунс) и пишут диссертации о преимуществах соц.экономики над кап.экономикой (Вайдере), а при другой так же ряьно кричат "долой КПСС" и какой плохой был социализм. И всегда найдут оправдания для себя и других, почему так делали. Этот Оливер (или Сандра?) вполне возможно, из таких.

Atbildēt

sertifikāts

09.12.2021. 13:11

»

turpinājums

Dīvainība ir arī tas ka VDK čekas maisos ir ļoti daudz aģentu un stukaču no 5.daļas bet maz no 1.daļas (ārējā izlūkošana), tātad - iztrūkums. Kur viņi palika? Kā zināms, visi kas savervēti mūsu "čekas maisos", tagad ir Krievijas aģenti, jo VDK aģentūru pievāca Krievija bet Latvijai palika tikai kaut...


Vispārējais stereotips ir tāds ka 5.daļai stučīja plebeji un sīki pamesli, īsāk sakot - atkritne, kamēr 1.daļa bija "baltais kauls", ar svešvalodu zināšanām utt., kaut gan protams varēja būt dažādi.

Atbildēt

Jukums

09.12.2021. 12:37

Atļaušos izteikt savu viedokli, kurš nebūt nav obligāts.
Par Liepnieku - viņa nostāja man nekad nav bijusi svarīga, viņam var piekrist tikai ļoti retos gadījumos. Visa tā viņa pīšanās ar šķēli un vēl ar Lībāni utt, jau pati par sevi, ir signāls īpaši viņš neklausīties. Un, kur tad nu viņš bija ar savām liecībām Kempmaijer lietā? Ko tad neliecināja pret šķēli, kā pret afēras autoru, ko tad piesedza viņu?
Pa Lato Lapsu - vienmēr esmu apbrīnojis no kurienes viņš rauj informāciju. Iespējams, cilvēki paši tā klusu ar to padalās. Manuprāt, viņš ir savā vietā - atšķirībā no Bogustova, Tomsona, Streipa u.c., viņš gandrīz vienmēr ir opozīcijā varai, biezi vien norāda uz aplamībām, uz aizkulisēm, uz slēptām interesēm. Un, vismaz līdz šim neviens viņa rakstīto jau tā īsti nav spējis apstrīdēt. Tiesa, tā īsti jau viņa patieso nostāju notvert neizdodas, ne vienmēr visu, ko viņš raksta, var tā uzreiz sagremot un pieņemt. Viņa grāmatas ir vismaz jāizlasa. Ja ne uzreiz, tad jānoliek pa ķērienam vēlākam laikam - kas zina cik ilgi tās būs pieejamas. Un, vēlākie notikumi jau apliecinās, cik viņa teiktajā ir bijis patiesības. Un, nepavisam nepārliecina tā steiga, ar kādu metās viņu kratīt, loģiski, ka tur meklēja pavisam ko citu, nevis to, ko oficiāli norādīja.
Par Veinbergu - izteiksmes ziņā neapšaubāmi talantīga. Bet, pārāk vienpusēja un arī pārāk asinskārīga, ja tā var teikt. Nepārliecina viņas pustrakie un seklie uzbrukumi ne LGBT oponentiem, ne Levita u.c. kritiķiem. Bet, no viņas pašas gan nav redzēts ne pusvārdiņš, kur viņa jebkad būtu paudusi kaut vai formālu kritiku varas lēmumiem. Faktiski nekad nav radusies sajūta, ka viņa tiešām būtu tautas pusē. Faktiski viņa ir tāds, kā varas rupors - lai arī ko šī vara darītu. Ir gan jautājumi, kur viņai var piekrist - tie parasti saistās ar Krieviju, ar okupāciju utt. Bet, tas arī viss. Turklāt, viņas rakstos dominē vēlme par jebkuru cenu pierādīt, ka taisnība ir viņai un tikai viņai. Jebkuru citu viedokli un nostāju viņa nepieņems, pat tad, ja fakti liecinās pretējo.

Atbildēt

formula

09.12.2021. 12:36

»

acīm redzot,

kundzei ir dots uzdevums no tiem, kas patiesi kompromitē valsti...."pārmijnieku" meklēšana ir bieži pielietota stratēģija šādās situācijās, proti, ķēzīties es drīkstu un varu, kamēr tas nav "tiesiski" pierādīts, bet runāt un rakstīt par to, nedrīkst


Patiesībā tā vien šķiet ,ka pretlatviskais apvienotais noziedzīgais veidojums-kremlis un mūsu politmafija, uz augšu pasistās maskavijas aņkas vietā ir izvēlējies citu dullu veceni.

Atbildēt

Pavisam vienkārši

09.12.2021. 12:36

Ja Lapsa par kaut ko atsakās rakstīt, tad ir skaidrs, ka viņa publikācijas nav objektīva informācija, bet gan kāda politiskā spēka vai ekonomiskā grupējuma pasūtījums.

Atbildēt

Anita Vecgrāve

09.12.2021. 12:16

kĀPĒC APMELOTIE TIESAS CEĻĀ NEVERŠAS PRET apmelotāju? Lai taču publicē autentiskus dokumentus, kas apmelo godājumus politiķus un apmelotājs būs aiz restēm!

Atbildēt

KAUNS

09.12.2021. 11:53

BET TUR IR ARĪ PATIESĪBA UN VĒL LIELĀKS KAUNS TO NOLIEGT

Atbildēt

ESMAIJA

09.12.2021. 11:37

»

Gan

Autore ir naiva, domājot, ka grāmatas pircēji ir Lemberga vai Kremļa cienītāji. Vienpusīga domāšana


Kāda iemesla dēļ, vakar vakarā nebija iespējams pievienot komentāru. Tā tas ir bijis nevienreiz vien! Parādās uzraksts - nu jau pietiek!

Atbildēt

Nedemokrāts.

09.12.2021. 11:36

VEINBERGA MELO, DEMAGOĢIJU TAISA. PAREIZI BUUTU TĀ- L.LAPSAS APRAKSTĪTIE LV VALDĪBAS NOZIEDZĪGIE NODARIJUMI KURI KOMPROMITĒ VALSTĪ.

Atbildēt

acīm redzot,

09.12.2021. 11:36

kundzei ir dots uzdevums no tiem, kas patiesi kompromitē valsti...."pārmijnieku" meklēšana ir bieži pielietota stratēģija šādās situācijās, proti, ķēzīties es drīkstu un varu, kamēr tas nav "tiesiski" pierādīts, bet runāt un rakstīt par to, nedrīkst...

Atbildēt

Gan

09.12.2021. 11:34

Autore ir naiva, domājot, ka grāmatas pircēji ir Lemberga vai Kremļa cienītāji. Vienpusīga domāšana.

Atbildēt

Izredzeta

09.12.2021. 10:49

Veinberga!tu esi transpersona!?un beidz dirst glupibas!

Atbildēt

Līga

09.12.2021. 10:33

Ir nu gan pretekle!!!

Atbildēt

mr-swabs

09.12.2021. 10:27

Vai bulvārpreses prosti..ta mainījusi dzimumu?

Atbildēt

Хм

09.12.2021. 10:22

»

ha ha ha

Ievēlētā vara nevar būt leģitīma, ja ievēlēta ar neleģitīmu, Latvijas valstij nepiederošu pilsoņu balsīm. Tad jau LPSR vēlēšanas arī jāuzskata par leģitīmu procedūru, jo tur arī piedalījās PSRS okupanti. Bet par iesniegumu VP un VID tas vispār nonsens, ja pat eiropas tiesās sēž tādi kā Levic, tad ko...


Я вас огорчу, не прокатывает отмазка про голоса "неправильных" граждан. В начале 90-тых процесс натурализации был ограничен окнами натурализации. Так что более 95% были "правильные" граждане, или те, кто до 1940 жил в Латвии или их прямые потомки. а те 5% успевших натурализоваться уж никак не влияли на власть, голосуя за оппозицию.

Atbildēt

Guntis

09.12.2021. 09:46

Dīvaini gan, ka pati Veinberga sevi neuzskata par noderīgu idioti, tiešām psiholoģijas mīkla?
Bet vismaz paldies viņai par L.Lapsas grāmatu reklāmām, nāksies izlasīt.

Atbildēt

Vai

09.12.2021. 09:36

Vai cik interesanti Sandra apraksta kā darbojas varnešu melnais PR. Bija interesanti. Parasti jau to ko projicē uz citiem, dara pats. Tā ka paldies Sandrai par info!

Atbildēt

Pisonis

09.12.2021. 09:30

Šķiet, Evertai-Veinbergam sāk neiet labi pat liberastu tradiocionālajā mutes palaišanas platformā twitter. Nulle "patīk" visiem pēdējiem tvītiem. Laikam arī lielākie fani būs pamanījuši ekrānšāviņus, ko, sakaitināts, Everta-Veinbergs rakstīja Lato Lapsam. Jau atkal izskatās pēc sūkāšanas, bet tā ir iemīļotā Evertes-Veinberga nodarbe.

Tādu mudaciņu vēl vajag atrast ... :))

Atbildēt

Īstenība

09.12.2021. 09:09

Latviju turpina kompromitēt tādi mūžīgie čekisti, kas dižojas ar pseidonīmiem. Kas Maskavā iebarots, tas uz mūžu… Tā viš i.

Atbildēt

HA

09.12.2021. 08:39

Vo vecā mauka veinberga rej!

Atbildēt

Kasiņš

09.12.2021. 08:35

Slampa Veinberga klāsta par kvalitatīvu mediju saturu, bet pati publicējas tvnet… Tiešām smieklīga aita.

Atbildēt

varavīksnes tēls

09.12.2021. 08:32

LGBT...nemaz nav mazāk agresīva organizācija par KP. "Pareizi domājošiem cilvēkiem"(Aida Tomsona lietots apzīmējums) ir jāatzīst un jāslavē tās propaganda.
TV24 nesen kāda dāma no Papardes zieda dusmojās, ka pašreiz skolās bērniem par maz tiekot mācīts par seksu. Kā tad, kaut kas jau jāliek vietā tai agrākai oktobrēnu un pionieru būšanai.

Atbildēt

Antrra

09.12.2021. 08:19

"Visticamāk viņš tika savervēts...2008.gadā" -
Nupat Rīgā Stoltenbergs teica, ka vēl pirms 10 gadiem Krievija bija Nato partneris. Tas arī izskaidro VVF viesošanos Maskavā uzvaras svētkos. Tad jau Krievija tolaik bija labais brālis, un velti mūsu latviskās partijas centās ko ieborēt vēlētājiem? Tikai pēc Ukrainas kara mainījās attiecības.
Kundze droši vien vēl nav lasījusi Ādamsonq failus, derētu viņai tos nosūtīt. Kaut gan, var jau par tiem arī uzrakstīt, ka tie absolūti meli.

Atbildēt

DIBENS

09.12.2021. 08:14

Olivers Everts (Sandra Veinberga)* DZĪVO SAVĀ BURBULĪ UN NETRAUCĒ PARĒJIEM NELIEN ĀRĀ NO TĀ UN ATSTRĀ TEV MAKSĀTO NAUDU
RUNĀ RUNĀ MANA PAKAĻA KLAUSĀS

Atbildēt

Rūgta atmoda

09.12.2021. 08:07

Latviju gaida ļoti rūgta atmoda un tai mēs vēl neesam gatavi. Viss sāksies tad, kad parādīsies patiesi raksti par cilvēkiem "ikonām". Šobrīd jebkurš mēģinājums kaut ko tādu publicēt tiek uzņemts ļoti agresīvi, jo ir cilvēki, kurus masu mediji tos regulāri tikai slavinot ir pacēluši bezmaz vai Dieva statusā.

Atbildēt

!

09.12.2021. 08:03

»

Patiesais

Bezkaunīgā mele. Vai tev ir konkrēti pierādījumi par Lato Lapsas sadarbību ar Krievijas speciestādēm. Nav...


Ortodoksalai sorositei veinbergai ir citi morales kriteriji,vai pareizak sakot to nav vispar.

Atbildēt

Patiesais

09.12.2021. 07:54

Bezkaunīgā mele. Vai tev ir konkrēti pierādījumi par Lato Lapsas sadarbību ar Krievijas speciestādēm. Nav!.
Pati esi izvārtījusises mēslos, Tu sadarbojies ar latvijas režīmu un tagad atstrādā tās naudu. L.Lapsa savos rakstos izrauj gaismā latvijas neliešus, kuri tev laikam ir draugi, pati no šiem neliešiem neatšķiries. Vēl viena "kucina" parādījusies.

Atbildēt

Nedrīkst

09.12.2021. 07:19

Kamēr darbojas princips "Nu to cilvēku gan aiztikt nedrīkst" un "par to notikumu rakstīt ir aizliegts" žurnālistika ir tikai cilvēku krāpšana. Demokrātiskā valstī drīkst rakstīt par visu.

Atbildēt

veinbergai sveiciens no Sputnika !

09.12.2021. 06:57

https://sputniknewslv.com/20211208/krievu-ziemas-del-anglija-izveidojies-navejoss-caurums-19505779.html

Atbildēt

Labais

09.12.2021. 05:31

Valdošā kliķe ir kā Latvijas kompromitēšanas ierocis.

Atbildēt

Feiss

09.12.2021. 04:36

Nelasu, jo autors pretīgs! Kas par daudz, tas par skādi... Lūk tā, čekiste veinberga!

Atbildēt

ha ha ha

09.12.2021. 01:09

»

Хм

kas pērk un lasa Lato Lapsas provokācijas pret Latvijas valsti un tās demokrātiski ievēlētiem vadītajiem...


Ievēlētā vara nevar būt leģitīma, ja ievēlēta ar neleģitīmu, Latvijas valstij nepiederošu pilsoņu balsīm. Tad jau LPSR vēlēšanas arī jāuzskata par leģitīmu procedūru, jo tur arī piedalījās PSRS okupanti. Bet par iesniegumu VP un VID tas vispār nonsens, ja pat eiropas tiesās sēž tādi kā Levic, tad ko runāt par nedeokupēto Latviju.

Atbildēt

Хм

09.12.2021. 00:32

kas pērk un lasa Lato Lapsas provokācijas pret Latvijas valsti un tās demokrātiski ievēlētiem vadītajiem
С каких пор факт демократического выбора служит знаком качества? Тогда по логике автора не должно быть претензий и к Лембергу, и Шлесерсу и Шкеле-они все были выбраны демократическим путем. У автора есть факты купленных выборов? Почему тогда эти факты не поданы в полицию?
Это первое.
gatavi maksāt naudu par primitīvu naida dezinformāciju pret savu valsti un tautu.
Судя по тут напечатанным отрывкам, речь идет о конкретных персонажах. При чем тут страна и народ? Это два.

И третье: прочитав статью, возникает ощущение, что автор взял (возможно, свою?) статью каких дремучих 1970-тых годов, и просто поменял некоторые слова. Например, США на Россию. И в оригинале это США клеветали на честную советскую власть, а эти диссиденты верили рупору загнивающего запада, который клевещит на советских руководителей.

И автора не смущает, что раз Лапса на данный момент на свободе и нет информации, что на него заведено дело за измену, значит, ПБ ничего не нашла? Ах да, используя стилистику автора, очевидно, ПБ просто не смогли обнаружить факты, что означает, что Лапса опытный шпион-раз не нашли, значит, умеет прятать!

И да, кстати, если у автора есть информация и о уклонении от налогов, и о работе Лапсы на ФСБ, возникает весьма простой вопрос-где заявление в полицию, ВИД и ПБ?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...