Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Lato Lapsas loma Krievijas hibrīdkarā pret Latviju

Olivers Everts (Sandra Veinberga)
29.11.2021.
Komentāri (145)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sen nav smiets par šitādu anekdoti:

29.11.2021. 19:02

"politisko eliti, godīgus, principiālus politiķus, ierēdņus, valsts drošības un tiesību iestādes, žurnālistus, rakstniekus"

Atbildēt

Piebilde

29.11.2021. 19:01

»

bruņiniekam

profilakse nevis profilaktika.Atgādiniet,kad lūdzu Lapsa,kurš "bliež burtiski pa visiem",ir bliezis pa Saskaņas laupītājiem un Ždanokas "krievu"savienību


Ždanokas "krievu savienībai" nav pilnīgi nekādas ietekmes uz to, kas notiek mūsu sabiedrībā. Es nevaru iedomāties neko, ko viņi ietekmētu.

Atbildēt

Blondīne

29.11.2021. 18:58

"Lato Lapsa Latvijā ir radījis zirnekļa tīklu, kas, izmantojot sabiedriskās attiecības, socioloģiju un žurnālistiku, ietekmē demokrātijas procesus Latvijā, kompromitējot politisko eliti, godīgus, principiālus politiķus, ierēdņus, valsts drošības un tiesību iestādes, žurnālistus, rakstniekus."- smejos skaļi to lasot. Un izrādās , ka tas sliktais nav tikai Lapsa, bet pat Delfi un Diena! tad kā sanāk, ka katrs , kas kā Māra Zālīte neraksta slavas rakstus , ir sliktais ienaidnieks? kas tās par Staļiniskām tendencēm?

Atbildēt

Juris

29.11.2021. 18:53

Vai pietiek.com ir viedokļu cenzūra? Novērojums - daļai publikāiju pietiek.com ir ar izsmejošu virsrakstu. Jautāsiet kādām? Vieglāk ir atbildēt kurām nav. Piem. tām, kuras kritizē valdību vai slavina Aldi ar draugiem

Atbildēt

Jā...

29.11.2021. 18:49

Paldies Lato,ka viņš iekustina šo skudru pūzni,kaut mazliet sāk nervozēt.Latvijā nav drosmīgu žurnālistu,kuri var tik brīvi izteikties. Pārējie apkalpo valdošo intereses....Malacis Lato Lapsa.

Atbildēt

jā, bet...

29.11.2021. 18:25

»

lūk slaveni cilvēki

kurus Lapsa ņekad neaiztiek-Ždanoka,Ušakovs.Abi šiverējuši pa EP.Vai nav diezgan slaveni


Kāda jēga aiztikt tos, par kuriem jau tā viss redzams un zināms? Svarīgi ir gaismā izvilkt tos, kuri izliekoties par Latvijas labdariem velk to Latviju pa posta ceļu.Un to, ka tādi ušakovi un ždanokas varēja "šiverēet pa EP" nodrošināja tieši šādi Latvijas labdari.

Atbildēt

Sigulim vigulim

29.11.2021. 18:15

Atbalsts L.Lapsam, ceru, ka šie Veinbergas raksti nav sagatavošanās sākums Lato tālākām vajāšanām. Bet to drīz vien redzēsim.
Jums, siguli, taisnība - arī copes lietās raihs ar saviem ūdensgalvām ļļļļoooti nopietni diskutē par covidpolitiku un tās saniegumiem, sātaniem antivakseriem, kaut gan paši uzsēdušies uz adatas, taču negrib atzīt, ka kļūdījušies savā izvēlē, tādēļ zākā tos otrus. Bet tā jau Latvijā pieņemts, nekā īpaša un personīga.

Atbildēt

līderis

29.11.2021. 18:08

Nupat ir jau divi virzieni - Lato un vēl Kaktiņš. Ja Lato sen ir parādījis sevi kā tendenciozu, netīri spēlējošu grafomānisku tipu, tad Kaktiņu es tajā groziņā neredzu, jo Kaktiņš darbojās ar aptaujas atbildēm, veicot aptauju pasūtījumu, nevis veido tās pats. Kaktiņš ir kritisks, bet izsaka savu personisko viedokli, kas tiešām ir diezgan precīzs. Nevar kompromitēt tos, kas paši ir sevi maksimāli sakompromitējuši un nedemonstrē jebkādu vēlmi nomazgāties, bet brauc virsū visiem - māksliniekiem, zinātniekiem un tautsaimniekiem. Valdība ir nodemonstrējusi prāta mazspēju un nekaunības virsspēju. Ja Lato var atbilst kremļa aģentam, tad Kaktiņam būs jāmaina viss, lai iegūtu atbilstību.

Atbildēt

antons mikoss

29.11.2021. 17:21

»

at bogdanovs123

Ārprāts, kāds nožēlojams "Gēbelsa stila" propagandas raksts... Pilnīgi neviena fakta, vienas vienīgas apsūdzības (bija pret Ebrejiem Gēbelsa laikā...) un tukši, emocionāli saukļi...


Iebrauci auzās ar Skripaļiem un Krievijas vēlmi visu labi izmeklēt
Esi Indētājas Rašistānas pusē?
Vai neesi viens baširoviem?

Atbildēt

bruņiniekam

29.11.2021. 17:18

profilakse nevis profilaktika.Atgādiniet,kad lūdzu Lapsa,kurš "bliež burtiski pa visiem",ir bliezis pa Saskaņas laupītājiem un Ždanokas "krievu"savienību!

Atbildēt

Veinberga- Krievijas VDK lellīte

29.11.2021. 17:10

Ko nu tā Veinberga ņemas...It kā nebūti pilnīgi skaidrs, ka pati ir Kreivijas specdienestu aģente. Padomju laikos nevienu bez sadarbības ar VDK uz ārzemēm strādāt nelaida. Godmanis tāds pats kretīns.

Atbildēt

veinberga izkūkojusi prātiņu

29.11.2021. 17:05

Vienberga kādreiz bija ar asu prātu un mēli, nu palikušas vien putas. Acīm redzami, ka demnece vai alkahols vai Zviedrijas noziedzīgais pseidoliberālisms, kas faktiski ir genocīds pret zviedru tautu - vai viss kopā ir laupījuši Veinbergai prātiņu. Vajāšanas mānija, sazvērstību teorijas - tas ir tiešs demences izpaudums Veinbergas smadzenēs. Ja lasām Veinbergas pēdējos un nākošos rakstu darbus, tad lasām kritiski - kā jau garīgi slima cilvēka murgus.
Bijušais Veinbergas lekciju apmeklētājs.

Atbildēt

lūk slaveni cilvēki

29.11.2021. 17:00

kurus Lapsa ņekad neaiztiek-Ždanoka,Ušakovs.Abi šiverējuši pa EP.Vai nav diezgan slaveni?

Atbildēt

Metode

29.11.2021. 16:55

Iepriekšējais šīs kundzes raksts nedeva vēlamo efektu, bet nauda ir jāatstrādā. Tiek drukāts jauns raksts. Un atkal "NEREDZAMĀS ACIS" modri pēta "slavināto personu" (un netikai viņu) rīcību. Ja nu paveicas?

Atbildēt

atbilde

29.11.2021. 16:54

»

Jautājums

Varat precizēt, kādas tieši ir Levita intereses


lŪDZU! pIEBĀZT KUŅĢI TĀ KA ĀRĀ SPIEŽAS PA ABIEM GALIEM, APČAMDĪT KUCĪTES, KAS DANCO LAIZĪDAMĀS AP ŠO PLUŠĶI, UN PĀRI VISAM - IZNĪCINĀT LATVIJU UN DEMOKRĀTIJAS PALIEKAS. VAI VĒL? SABĀZT VISAS KUCĪTES - PROSTITŪTAS AUGSTOS AMATOS, LAI TAUTA MAKSĀ VIŅA VIETĀ PAR PAKALPOJUMIEM

Atbildēt

?!

29.11.2021. 16:50

gejropa izvērsusi migrantu gibrīdu agresiju pret mazbritāniju Lamanša šaurumā no pranču krastiem,žandarmi un poliči tikai noskatās?!Par to ir video "brīvajā pasaulē",ediks rinka klusē,klusē olita VAIDUmane,mediji,bet līča ūdeņos slīkst cilvēki!?ŠAUSMINOŠI,gejropa rosās tikai ap BATJKU LUKA?!

Atbildēt

Muahaha

29.11.2021. 16:46

Lielāku PR un reklāmu LL un pietiek.com pat ļoti gribot neuztaisīsi ! Te nu ir veiksmīgi sakrituši visi nosacījumi.

Atbildēt

pats uzraksti!

29.11.2021. 16:30

»

Tikai bizness

Uzrakstiet uz papīra 10 Latvijas slavenāko cilvēku vārdus un pats visu uzzināsiet


viens,protams,tavuprāt ir Pauls,otrs varētu būt Lembergs,kuru Lapsa agrāk "aiztika".Latvijā ir daudz vairāk ,kā desmit slavenu cilvēku.

Atbildēt

Kurā

29.11.2021. 16:26

»

Levita interese

ir atriebties LL par viņa darbos atklātiem E. Levita sadarbības faktiem ar PSRS VadK un neskaidrības par E. Levita pilsonību. Otra pilsonība var būt Izraēlas


Lapsas darbā vai darbos ir atklāti fakti par Levita "sadrbību ar psrs vdk???Kādas tev ir neskaidrības par Levita pilsonību?cik var ņemties?Galīgi stulbs esi?

Atbildēt

Tikai bizness

29.11.2021. 15:41

»

Pēteris

Kurus tad viņš neaiztiek? Konkrētāk


Uzrakstiet uz papīra 10 Latvijas slavenāko cilvēku vārdus un pats visu uzzināsiet.

Atbildēt

Levita interese

29.11.2021. 15:19

»

Jautājums

Varat precizēt, kādas tieši ir Levita intereses


ir atriebties LL par viņa darbos atklātiem E. Levita sadarbības faktiem ar PSRS VadK un neskaidrības par E. Levita pilsonību. Otra pilsonība var būt Izraēlas.

Atbildēt

Diez vai!

29.11.2021. 15:16

»

Skumjais Bruņinieks

Labāku savu pašreklāmu(pozitīvā nozīmē) un apliecinājumu, ka kopā ar Pietiek.com ir uz pareizā ceļa, Lato Lapsa pat gribēdams neizdomātu...


C “ Jo fakts, kad "Krievijas specdienestu "IETEKMES AĢENTS" Lato Lapsa" atmasko savu Kremļa saimnieku rūpīgi nomaskēto, VDK attaisīto kremļa konservu, čekas aģentu Levitu.. ir absurds un neierakstās nevienā loģikās domāšanas rāmī.”

Šai rečekistu varas valstī Veinbergas raksts, visticamāk, ir Levita pasūtīts L L iebiedēšanai ar iespējamu safabricētu kriminālprocesu “uz aizdomu pamata par sadarbību ar Krievijas FSB”. Te ir gan loģika, gan tieši paredzamie iespējamie plāni, kas ir ļoti nopietns brīdinājums mums, sabiedrībai un visiem!

Un tieši tādēļ LL te publicē Veinbergas darbus. Viņam reklāma ir viņa paša darbi. Tava sūda reklāma nav vajadzīga!

Levita brigādei neizdevās uzpirkt L.Lapsu ar naudu, lai nepublicē patiesību par E. Levita sadarbības faktu PSRS laikos ar VDK. Tam sekoja vienlaicīgas 33 kratīšanas visā valstī. Joprojām nav skaidrības, vai Levitam nav Izraēlas pilsonība.

Nepublicē te savus komunistu- cionista sūdus, SB!

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

29.11.2021. 14:39

Labāku savu pašreklāmu(pozitīvā nozīmē) un apliecinājumu, ka kopā ar Pietiek.com ir uz pareizā ceļa, Lato Lapsa pat gribēdams neizdomātu..
Priekš manis jautājums paliek vien atklāts..vai tā ir "sandriņas" pašiniciatīva vai Zviedrijā iesūtītās čekas aģentes un ziņotājas savu saimnieku pasūtījuma izpilde..??
Mazs atgādinājums tiem, kas šaubās par Veinbergas sadarbību ar VDK un, kas nav, kā saka, PSRS atmosfēru un tradīcijas ostījuši..
VISAS tās personas, kas PSRS laikos varēja dabūt atļaujas uz aspirantūrām, disertācijām un maģistra grādiem Maskavā un Ļeņigradā(Ilga Kreituse un citi), aizstāvēja disertācijas tur(Ilma Čepāne un daudzi citi), kas ieguva eksluzīvās tiesības mācīties Kinematogrāfijas institūtā Krievijā( Sarmīte Ēlerte), visi tie, kam "palaimējās" iestāties Maskavā uz kino režijas kursiem( Dzintra Geka)..
Komuniste Inese Vaidere - ( No 1978. līdz 1982. gadam studējusi LVU aspirantūrā, iegūstot ekonomikas zinātņu kandidātes grādu specialitātē "Ārvalstu ekonomika". 1983. gadā ieguva ekonomikas zinātņu kandidātes grādu (disertācija par tēmu "VFR(kap. valsts) ekonomikas reģionālās struktūras valsts monopolistiskā regulēšana")
te var turpināt bez gala, sarakstā iekļaujot arī šī raksta autori..
VISI VIŅI BIJA SPIESTI SADARBOTIES AR PSRS VALSTS DROŠĪBAS KOMITEJU - ČEKU!
Tā ir aksioma..un mūsdienu jaunatne, kuru cenšās apstrādāt komunisti un čekisti, lai aizliek to aiz auss..lai vannas istabā uz spoguļa uzraksta un katru jaunu dienu sāk ar šo mantru.
Tas pats attiecās uz tiem, kuri bijuši izsūtījumā Sibīrijā, vai viņu ģimenes bijušas izsūtījumā -
IZSŪTĪJUMS UZ SIBĪRIJU PSRS LAIKOS NOZĪMĒJA..TAUTAS IENAIDNIEKS, PĀRVILKTA SARKANĀ AIZLIEGUMA STRĪPA PĀRI VIŅA KARJERAI!
Ar piebildi, protams, ja vien ar Sibīrijas izsūtījumu saistītais censonis nepiekrita sadarboties ar čeku..
Tas attiecās gan uz Dzintru Geku, gan uz Sandru Kalnieti..gan uz tagad karsto tēmu - Levitu ģimeni.
Ja šis raksts ir "pasūtījuma", tad principā čekisti un komunisti paši, gribot vai negribot, iešauj sev kājā!
Jo fakts, kad "Krievijas specdienestu "IETEKMES AĢENTS" Lato Lapsa" atmasko savu Kremļa saimnieku rūpīgi nomaskēto, VDK attaisīto kremļa konservu, čekas aģentu Levitu.. ir absurds un neierakstās nevienā loģikās domāšanas rāmī.
Vienmēr esmu teicis..kad mūsu valstī kāds ierēdnis paņem kukulīti, kad kāds politiķis vai visa viņa partija apzogās, tad uzvaras karogi tiek uzvilkti gan Puzē un "Mākoņos"..gan Krievijas vēstniecībā un Kremlī.
Jo vispārēja korupcija un zagšana valstī ir ceļš uz tās pakļaušanu..visvieglāk manipulēt un vadīt ir sazagušos latvieti.
Politiskā partija, kas ir piedalījusies Lemberga, Šķēles, Šlesera un Kremļa valsts nozagšanā..
BŪS ČEKISTIEM UN KOMUNISTIEM PAKLAUSĪGA PARTIJA!
Lato Lapsa un Pietiek. com vienmēr ir bijuši vislielākie korupcijas un zagļu atmaskotāji un apkarotāji..
Lato Lapsa un Pietiek.com vienmēr ir bijuši pret valsts līdzekļu izšķērdēšanu un naudas "nopļekarēšanu"..
Vienvārdsakot - Pietiek. com cīnās pret to, kur Krievijas specdienesti ir visvairāk ieinteresēti..lai mūsu valsts būtu vāja, korupcijas un zagļu caurausta.
Korupcija, zagšana un neprasmīga valsts pārvalde ir novedusi pie tā, par ko Krievijas izlūkdienesti 90 jos gados pat sapņos nevarēja izsapņot - latvieši bēg no savas valsts.
Pret visu to ir cīnījies Lato Lapsa un Pietiek.com..un tagad, izrādās, viņš ir tas lielais "čekas ietekmes aģents"!
Nu "KRUTI"..ko neteiksi..!
No pirmā acu uzmetiena liekās smieklīgi un muļķīgi...diez vai kāds uz to pavilksies..?
Bet jāatcerās, ka mēs dzīvojam Greizo spoguļu karaļvalstī, kur pusmilona kukulis vairs nemaz neskaitās kukulis, bet ir "atlīdzība par lobēšanu".. mūsu valstī aitas un auni ne to vien ir nožļembājuši un norijuši..
Pieņēmuši par savas Atmodas līderi prastu čekas ziņotāju Īvānu..pieņēmuši un atbalstījuši čekistu un komunistu bezlustrācijas pāreju un varas saglabāšanu jau Neatkarīgajā Latvijā..valsts nozagšanu..
Pieņēmuši, uz rokām nesājuši un ar ziediem apdāvinājuši latviešu bendi, komunistu idealogu un Gunāra Astras mocītāju Anatoliju Gorbunovu..kuru, kā izrādās, visos šajos "varoņdarbos" ir vadījusi "viņa CĒLĀS dvēseles aura.."
Mums gļēvais "lācītis", kura biznespartnere Bukane ir promaskaviskās "krievžīdu" bankas akcionāre..ir Vienotības līderis un karogs..
Mums zaglis un korumpants, ieslodzītais Lembergs ir populārakais politiķis valstī un reāls tautas vēlēts prezidents..
Mums, ja Tu zodz, bet dalies..ir pieņemama lieta..
Mums, ja Tu noraidi piedāvāto kukuli un pēc policijas bezdarbības paziņo to publiski, tas tiek klasificēts, kā VALSTS NOSLĒPUMU IZPAUŠANU..
Mēs akli noticējām visstulbākajam, kas vien varēja būt..ka PSRS izlūkdienests VDK steigā aizmirsa un atstāja valstij, ko grib kontrolēt un pakļaut, savu visdārgāko mantu - čekas ziņotāju kartotēku..
Mēs labrāt apkarojam un lamājam citu partiju zagļus un korumpantus, bet izliekamies akli, kad atklāti jārunā par saviem zagļiem..
KĀPĒC NECERĒT, KA TAUTA NORĪS ARĪ TAGAD KĀRTĒJO ČEKISTU UN KOMUNISTU PASNIEGTO SŪDU?
ps
Lato Lapsam un Pietiek. com nav savējo..tie bliež pa visiem.
Jā..varbūt kādam(arī man) liekās, ka dažreiz nepelnīti..bet zinot cilvēku dabu..kā vara spēj pat normālus, godīgus cilvēkus samaitāt, profilaktika un fakts, ka tieci cieši uzraudzīts, ir ļoti nepieciešamas lietas.
Bet tas ir loģiski un saprotami -
NOZAGTĀ VALSTĪ, KURU ATJAUNOJA UN NODIBINĀJA ČEKISTI UN KOMUNISTI, KUR IR NABADZĪBA, ZAGŠANA UN KORUPCIJA, KUR LATVIEŠI BĒG PAŠI NO SAVAS VALSTS, KUR VIDĒJAIS VALSTS IERĒDNIS SPĒJ NESODĪTI NORĀDĪT SAVĀ DEKLARĀCIJĀ SIMTIEM TŪKSTOŠU BANKĀ UN DESMITIEM TŪKSTOŠUS SKAIDRĀ NAUDĀ MĀJĀS..
KUR VIENAM PENSIJA IR 7000 - 10000 EIRO MENESĪ, BET CITAM 250 ..
KUR SOCIĀLAIS PABALSTA MINIMUMS IR 109 EIRO..
kUR IERĒDNE SANDRA KALNIETE GADĀ DOD "OTKATU" SAVAI PARTIJAI VIENOTĪBA 11 000 EIRO, BET MĀMIŅA AR DAUNA BĒRNIŅU SAŅEM 250 EIRO MĒNESĪ....
VISLIELĀKAIS IENAIDNIEKS BŪS TAS, KAS CĪNĀS PRET TO VISU!
Atbildēt

:):):):):):)

29.11.2021. 14:33

»

Nu nu

Diezgan informatīvs un patiess raksts


Tieši kas šai rakstā bija informatīvs izņemot autores personīgo viedokli? Un iepīt Delfus visā kliķē...nu moins - vienu no sorosītiskākajiem portāliem - pilnīgi murgi, bet laikam tāpēc iepina, ka konkurents TVNET, kas pilnīgi nekritiski publicē visu, ko šī savītusī auša raksta.

Atbildēt

Jautājums

29.11.2021. 14:21

»

Veinbergai

ir pilnīga paranoja un kalpošanas vēlme E. Levita interesēm


Varat precizēt, kādas tieši ir Levita intereses?

Atbildēt

Kremļa aģents

29.11.2021. 14:18

Nelamāt Veinbergu! Viņa labi kalpo Putinam!

Atbildēt

ha-ha

29.11.2021. 13:53

Cik tad mums ir masu mediji un cik daudz to kontrolėtaji un regulėtaji?Ir piemirsts arī tas,kur tad pietiek.com ir reģistrėts un kāpēc.Kundze,ja nemaldos,arī nāk no padomju okupantu jaunatnes smadzeņu drāšānas mašinērijas,tāpat kā pārējie varai piederīgie,tātad netīšām arī ir Lapsas medību objekts.Lapsa ir apolitisks cilvēks,bet tā nu sagadījies,ka mūsu valsts neliešu kopumu veido tieši Kremļā cilvēki ar goda vietā turētiem Kremļa cilvēku atribūtiem-okupācijas armijas virsnieku uzplečiem un piederības dokumentiem kompartijai,komjaunatnei,arī čekai. Šī goda vieta noteikti nav mazmājiņas nagliņa.Lapsa arī ir pretimnākošs un ar nopietnību dod vietu šādām paskvilām,lai būtu daudzpusïgs,bet āža kāju jau tāpat nenoslėpt.

Atbildēt

Divu aģentu saspēle

29.11.2021. 13:53

»

Nu nu

Diezgan informatīvs un patiess raksts


Ja tā var teik
https://youtu.be/0hxwoP_mDHw

Atbildēt

Nu nu

29.11.2021. 13:50

Diezgan informatīvs un patiess raksts.

Atbildēt

Nav vārdu

29.11.2021. 13:44

Veinberga aizmirsusi pieskaitīt pie Lato armijas arī RSU. Tie arī galīgi bezkaunīgā kārtā atļaujas publicēt zinātnisku pētījumu rezultātus, kuros vara nemaz tik skaistā gaismā neatklājas. Ek, kāpēc vajadzēja dot naudu zinātnei?

Atbildēt

ļoti labi palicis atmiņā

29.11.2021. 13:38

»

jo izglītotāki būsim, jo labāk sapratīsim veinbergu algoritmus

90.,2000.gados Latvijā žurnālistiku studējošie labi atceras LU Filoloģijas fakultātes Žurnālistikas katedras vadītājas, vālākās LU Sociāli zinātņu fakultātes dekānes Intas Brikšes dziļo naidu pret šo savu bijušo kolēģi Sandru Veinbergu. Oi, tur leģendas klīda! Un, protams, tās plaši izplatījās arī ārpus...


Toreiz studentiem likās Veinberga labā, spējusi uzmest Brikši ar visu aprobežoto akadēmisko vidi, rietumu demokrātijas standartiem neatbilstošo mediju vidi, un aizbēgt uz rietumiem.
Tagad, raugoties uz Venbergu – vienkārši margināla tantiņa, kura prakstiski nedzīvojot kādā valstī, vēlas ietekmēt procesus, rakstot par to pilnīgas muļķības - godīgi, principiāli politiķi, ierēdņi, valsts drošības un tiesību iestādes viņai te esot.

Atbildēt

pareizi !

29.11.2021. 13:36

»

?

Kur tu pietiekkomā redzi Latvijas patriotus? Komentētāji lielākoties ir Putina sūkātāji un dažādi Tvaika ielas klienti


tavejie ir tvnet,delfos,cnnlatvija tv,springes twitu lasitajos.

Atbildēt

bet es atbildu nedemokrātam"

29.11.2021. 13:35

»

Nedemokrāts.

Kādā brīdī kadrā neuzmanīgi parādās kāds ebreju tautības krievu tiesību aizstāvis Giļmans. Ko gan viņš tur darīja, jo "krievu tiesību" jautājumi tur nu nekādi netika cilāti...


Ždanoka Levita inaugurācijas ballē nedarīja neko,jo viņas tur nebija.Ielūgta viņa bija kā Eiropas parlamenta deputāte nevis kā okupantu "tiesību"aizstāve.Neieradās viņa tāpēc,ka kalpo Krievijai tāpat,kā viņas biedri Gapoņenko,Giļmans un citi žīdi no "krievu"savienības,kuru ienaidnieks numur viens patlaban ir Egils Levits.Varat trīs reizes minēt,no kurienes nāk nauda levita gānīšanai,apmelošanai un pazemošanai.Spilgts piemērs ir trollis vārdā raimonds,kurš uzdodas par latvieti,katru dienu Lemberga avīzē gānīdams Levitu par "smirdošo žīdu lopu'"kuru latviešu "fašisti iessprauduši par prezidentu Latvijā"Krieviju šis trollis dēvē par"pozitīvu valsti,kura ļoti veiksmīgi attīstās"tas tāds labs piemērs,kurš raksturo tos spēkus,kuri tik ļoti neieredz Egilu Levitu,ka gatavi maksāt par brutālas smagās artilērijas iedarbināšanu un uzturēšanu,kura turpināsies līdz viņa prezidentūras beigām un,ja vajadzēs,arī pēc tās.Veinbergas rakstus nav vērts lasīt,sevišķi pēc trakās izgāšanās,blamējot Latviju kā mežoņu un homofobu zemi,kurā dedzina dzīvus gejus,bet šajā rakstiņā ir kripatiņa patiesības.Vajag taču reizēm pateikt arī ko prātīgu.

Atbildēt

hm

29.11.2021. 13:33

normāli būtu, ka Arņis Kaktiņš kaut ko pasāktu pret Veinbergu par viņa apmelošanu un nomelnošanu, kā arī kaitējuma nodarīšanu viņa biznesam

Atbildēt

lūk, 52 viszemiskākās un nicināmākas radības, atbildīgās par genocīdu pret savu tautu. Venbergas "politiskā elite"

29.11.2021. 13:08

šīs personas 4.novembrī paveica cilvēktiesību pārkāpumu pret savu tautu ar “Grozījumiem Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā (1212/Lp13)”

Atbildīgais referents: Juris Rancāns
Dokumentu sagatavojis: Ieva Barvika

1. Aldis Adamovičs JV
2. Arvils Ašeradens JV
3. Ainars Bašķis JK
4. Krista Baumane AP
5. Dagmāra Beitnere-Le Galla JK
6. Iveta Benhena-Bēkena kliķes atbalsta
brigāde
7. Aigars Bikše AP
8. Mārtiņš Bondars AP
9. Uldis Budriķis JK
10. Jānis Butāns JK
11. Jānis Cielēns JK
12. Anda Čakša
13. Jānis Dombrava NA
14. Raivis Dzintars NA
15. Ilmārs Dūrītis AP
16. Krišjānis Feldmans JK
17. Aivars Geidāns kliķes atbalsta brigāde
18. Jānis Iesalnieks NA
19. Ilze Indriksone NA
20. Ritvars Jansons NA
21. Andrejs Judins JV
22. Juris Jurašs JK
23. Artuss Kaimiņš
24. Rihards Kols NA
25. Rihards Kozlovskis JV
26. Līva Kreituse JK
27. Janīna Kursīte-Pakule NA
28. Janīna Kursīte kliķes atbalsta brigāde
29. Ainars Latkovskis JV
30. Atis Lejiņš JV
31. Viesturs Liepkalns AP
32. Inese Lībiņa-Egnere JV
33. Eva Mārtuža JK
34. Linda Medne JK
35. Māris Mičerevskis
36. Ināra Mūrniece NA
37. Ivars Puga kliķes atbalsta brigāde
38. Juris Pūce AP
39. Juris Rancāns JK
40. Sandis Riekstiņš JK
41. Dace Rukšāne-Ščipčinska AP
42. Andris Skride AP
43. Edvīns Šnore NA
44. Mārtiņš Šteins AP
45. Edmunds Teirumnieks NA
46. Vita Anda Tērauda AP
47. Inese Voika AP
48. Atis Zakatistovs kliķes atbalsta brigāde
49. Gatis Zamurs AP
50. Evita Zālīte-Grosa JK
51. Reinis Znotiņš JK
52. Normunds Žunna JK

Atbildēt

Tālavas taurētājs

29.11.2021. 12:44

»

ASV protketorāts Latvija

Krievijas aģenti ir visi, kas neatbalsta ASV okupācijas administrāciju un grib, lai Latvija ir brīva un neatkarīga. Tagad visiem vienā balsī ir jābļauj: Slava NATO! Tāpat kā 1943.gadā visiem īstiem patriotiem bija jāiet karot Hitlera armijā un jāaizmirst par Latvijas valstiskuma atjaunošanu...


Pirmajai rindkopai piekrītu pilnībā: "Krievijas aģenti ir visi, kas neatbalsta ASV". - Tas nozīmē, ka deokupācijas/dekolonizācijas tēma ir jāpaplašina un okupantiem kalpojušie "biedri", pēc notiesāšanas un mantas konfiskācijas arī pakļaujami repatriācijai uz ordas midzeni.

Atbildēt

sertifikāts

29.11.2021. 12:42

»

Jā Jā

It sevišķi tādus kuri visai valstij jau zināmi!😀Vel pastāsti,ka tos izmanto sevišķi rafinētas spiegu spēlēs.Dunduks


Un tad ka daļa no VDK aģentiem ir plaši zināmi? Vai tāpēc viņus vairs nevar izmantot hibrīdkarā? Tieši otrādi. Arī Ādamsons ir pietiekami plaši zināms, kas nekādi nav par šķērsli pašreizējai spiegošanas lietai. Tāpēc nav ko te VDK stukačiem dundukoties.

Atbildēt

Paldies necienījamajai Veinbergai,

29.11.2021. 12:29

tagad zināšu, kādiem mēdijiem un struktūrām var uzticēties, un kas aizstāv patiesās vērtības pretēji Veinbergas netoleranti uzspiestajām liberāl-totalitārajām pseidovērtībām!

Atbildēt

29.11.2021. 12:20

Nu par šito raksteli Veinbergai būs Triju zvaigžņu ordenis kā likts! Bet varbūt valdība pašpasludinātā hibrīdkara apstākļos, varenākajiem karotājiem un karotājām sāks arī Lāčplēša ordeņus dalīt?

Atbildēt

Man patīk

29.11.2021. 12:13

Viltvārdim ir "labas" viņa reputācijas spodrinātājas: šī te Veinberga un M.Zālīte! Sanāk humors un satīra!

Atbildēt

Jukums

29.11.2021. 12:08

»

Nedemokrāts.

Kādā brīdī kadrā neuzmanīgi parādās kāds ebreju tautības krievu tiesību aizstāvis Giļmans. Ko gan viņš tur darīja, jo "krievu tiesību" jautājumi tur nu nekādi netika cilāti...


ždanoku nepamanīju, bet, gandrīz no krēsla nokritu, kad kādā svinīgā saiešanā pie prezidenta, viesu vidū pamanīju arī šķēli un lībāni. Redzot šadus viesus, uzreiz ir skaidrs, kā tad viņš rūpējas par tautas interesēm.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...