Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Talis

30.04.2015. 22:04

Varbūt kāds var kaut ko vairāk pasacīt par šo manis aprakstīto tēmu ?
Notiek prātam neaptveramas lietas. Par to visu kādam būs reiz jāatbild, par to nav jāšaubās.


Latvijas Republika 1993. gada 4. janvārī pievienojās 1980 ANO Konvencijai, kas aizliedz izstrādāt un izmantot ieročus, kas rada liekus ievainojumus un nevajadzīgas ciešanas (Geneva, 10 oktobris, 1980).
Kopš 1998. gada beigām Satversmes aizsardzības birojs (Rīga, Miera iela 85A), no objekta Latvija, Rīga, Zaķusalas krastmala 3 (Televīzijas ēka), izmantojot tehniskos līdzekļus, vadības paneļus, speciālu aprīkojumu veic nelikumīgus uzbrukumus pret mani, raidot modulētu signālu, kas izraisa izmaiņas manā ķermenī, ir iemesls orgānu funkciju zudumam, spīdzināšanai, traumām, garīgam un morālam kaitējumam un citām ciešanām. Kā informāciju pievienoju fragmentu no laikraksta ” Zeme ” (5 novembris 1998), interneta adrese
http://arles.0catch.com
Lūdzu kaut kā man palīdzēt, varbūt Jūs pa saviem kanāliem, caur pazīšanos, varētu likt pārtraukt, šo komunistu laiku attieksmi pret mani un es varētu normāli dzīvot un strādāt.
Ar cieņu,
Tālis Bedrītis

Atbildēt

Paija

30.04.2015. 14:47

Izturību un lai hobiji palīdz stiprināt nervu sistēmu...

Jo tas ir elles darbs - cīnīties ar sistēmu !

Atbildēt

Hulians

30.04.2015. 11:55

Lai jumsLapsas kungs ir stipra veselība.Cīnoties ar šīm [itkā sīkajām likumu] neievērošanām no policistu puses ir jāpatērē milzu enerģijas un nervu sistēmas bojāšanas,kas ne katram cilvēkam ir izturams.Tāpēc es vēlu Lapsas kungam izturību un veselību,tas tautai dod vismaz cerību,ka ir kāds,kas pasaka droši un tieši sejā,kas tu esi un kā tu rīkojies atrodoties redzamā vietā,visas tautas priekšā.

Atbildēt

zi

30.04.2015. 11:48

kaa tur izskataas, konferencee kaads ir/bija?!

Atbildēt

Stroncijs

30.04.2015. 11:15

»

Stroncijs

Nekādas provokācijas L.Lapsa neveica pret DP. DP veica savu darbu. Ja nespēj, tad parādās nekompetence, ko atklāj L.Lapsa. No otras puses - L.Lapsa tikai realizē savas tiesības - lai vēlāk var pierādīt DP nelikumiskās darbības, ja tādas veiktas, tostarp pret viņu, t.i. iestādē, kuras darbības ir slepenas...


Tukšs "gaisagabals"..drīzāk personīgs naids pret kādu.. dažbrīd emocijas sakāpinātas..zūd objektivitāte spriedumos..Ieteiktu distancēties no šīm emocijām, kas nav labākais padomdevējs..Ja būtu izēsta putra līdz galam, tad saprastu, ka šie murgi VNK nav ņemami par pilnu..tādēl arī līdzīgā kārtā viņi jāuztver un tām pašām metodēm jāvazā aiz deguna lēticīgi vientieši..skat. iepriekš manis dotos reālos padomus..

Kautkā sāk atgādināt Grantiņa sūdzības, ka gribot aiztaisīt no orgānu "šakāliem" viņa LRTT..nepatīkamas asociācijas, jo Stroncijs pret Grantiņu ir viens pret vienu..

Atbildēt

Stroncijs

30.04.2015. 11:01

»

Stroncijs

Kā redzat, raujos melnās miesās! Labi māte paēdināja


Nekādas provokācijas L.Lapsa neveica pret DP. DP veica savu darbu. Ja nespēj, tad parādās nekompetence, ko atklāj L.Lapsa. No otras puses - L.Lapsa tikai realizē savas tiesības - lai vēlāk var pierādīt DP nelikumiskās darbības, ja tādas veiktas, tostarp pret viņu, t.i. iestādē, kuras darbības ir slepenas un nav tiesā pierādāmas vispār.

2015/30/04 L.Lapsa ieradās sniegt mutvārdu iesniegumus DP. Saskaņā ar likumu amatpersonai bija pacietīgi un pieklājīgi jāuzklausa L.Lapsa un jāpieraksta viņa sacītais. Vēlāk jāizsniedz divus katra iesnieguma eksemplārus. L.Lapsam visi bija jāparaksta. Otros eksemplārus ar atzīmētu datumu un iestādes zīmogu bija jāatdod atpakaļ L.Lapsam.Tā noteic likums.

Kas no tā būs iznācis, mēs redzēsim..Droši vien cirks.. un cilvēktiesību pārkāpums, bez iemesla, iespējams, savas nezināšanas, nekompetences, patvaļas dēļ aizturot L.Lapsu un liedzot advokātu.

Pašlaik viennozīmīgi L.Lapsa ir upuris, cietušais sabiedrības labā par tās likumiskajām tiesībām pret iestādes un amatpersonas patvaļu, nekompetenci.

Latvijas iestādes, tiesas ir pilnas ar mežmietiem un ērikiem.. pat Seeimas patvaļa izpaužas, liedzot D.Liepiņam kā deputātam Saeimā pārstāvēt vēlētāju tiesības.

Kā izpaužas patvaļa tiesā kā iestādē? Tajā daļā, kas attiecas uz tiesu priekšsēdētājiem, kanceleju..kurai arī jāsniedz atbildes uz iedzīvotāju iesniegumiem un ne tikai, atbildes iespējams apstrīdēt Administratīvajā tiesā..bet vai tā notiek? Latvijas tiesās, izgnorējot šos tiesību aspektus, izskata lietas, kas ir apstrīdētas iestādē, kas nav tiesa kā iestāde, un nav spēkā, jo ir apstrīdētas, bet atbildes nav sniegtas..Tāda ir Latvija.

Atbildēt

Stroncijs

30.04.2015. 10:48

»

Žulis-Dabas bērns

Kā redzat, raujos melnās miesās! Labi māte paēdināja


Kā redzat, raujos melnās miesās! Labi māte paēdināja..

Atbildēt

Vidzemes šakālis

30.04.2015. 10:31

»

Stroncijs

2015/30/04 L.Lapsa ieradās sniegt mutvārdu iesniegumus DP. Saskaņā ar likumu amatpersonai bija pacietīgi un pieklājīgi jāuzklausa L.Lapsa un jāpireksta viņa sacītais. Vēlāk jāizsniedz divus eksemplārus. L.Lapsam abi bija jāparaksta. Otru eksemplāru ar atzīmētu datumu un iestādes zīmogu bija jāatdod ...


Tukšs "gaisagabals". Lapsam drīzāk personīgs naids pret kādu no DP darboņiem, vai viņu attieksmes pret Lapsu.. dažbrīd emocijas sakāpinātas..zūd objektivitāte spriedumos..Ieteiktu viņam distancēties no šīm emocijām, kas nav labākais padomdevējs..Je būtu izēsta putra līdz galam, tad Lapsa saprastu, ka šie DP darboņi VNK nav ņemami par pilnu..tādēl arī līdzīgā kārtā viņi jāuztver un tām pašām metodēm jāvazā aiz deguna..skat. iepriekš manis dotos reālos padomus..

Kaut kā sāk atgādināt Grantiņa sūdzības, ka viņu aicina uz Vācijas policiju, gribot aiztaisīt no Latvijas "šakāliem" viņa LRTT..nepatīkamas asociācijas, jo Lapsa pret Grantiņu ir nakts pret dienu..

Atbildēt

paga paga

30.04.2015. 10:10

Malacis Lapsa! Jus par prezidentu! Tik daudz laba esiet darijis un darat!Paldies!

Atbildēt

Stroncijs

30.04.2015. 09:31

2015/30/04 L.Lapsa ieradās sniegt mutvārdu iesniegumus DP. Saskaņā ar likumu amatpersonai bija pacietīgi un pieklājīgi jāuzklausa L.Lapsa un jāpireksta viņa sacītais. Vēlāk jāizsniedz divus eksemplārus. L.Lapsam abi bija jāparaksta. Otru eksemplāru ar atzīmētu datumu un iestādes zīmogu bija jāatdod atpakaļ L.Lapsam.Tā noteic likums.

Kas no tā būs iznācis, mēs redzēsim..Droši vien cirks.. un cilvēķtiesību pārkāpums, bez iemesla, iespējams, savas nezināšanas, nekompetences, patvaļas dēļ aizturot L.Lapsu un liedzot advokātu.

Pašlaik viennozīmīgi L.Lapsa ir upuris, cietušais sabiedrības labā par tās likumiskajām tiesībām pret iestādes un amatpersonas patvaļu, nekompetenci.

Latvijas iestādes, tiesas ir pilnas ar mežmietiem un ērikiem..pat Seeimas patvaļa izpaužas, liedzot D.Liepiņam kā deputātam Saeimā pārstāvēt vēlētāju tiesības.

Kā izpaužas patvaļa tiesā kā iestādē? Tajā daļā, kas attiecas uz tiesu priekšsēdētājiem, kanceleju..kurai arī jāsniedz atbildes uz iedzīvotāju iesniegumiem un ne tikai, atbildes iespējams apstrīdēt Administratīvajā tiesā..bet vai tā notiek? Latvijas tiesās, izgnorējot šos tiesību aspektus, izskata lietas, kas ir apstrīdētas iestādē, kas nav tiesa kā iestāde, un nav spēkā, jo ir apstrīdētas, bet atbildes nav sniegtas..Tāda ir Latvija.

Atbildēt

Fēlis

30.04.2015. 09:19

»

nn

Laikam "noplūdes avots" tomēr neitralizēts, portālam hroniski pietrūkst materiālu. Kaut kā jau vieta jāaizpilda


Nedomāju, ka tam ir kāds sakars ar materiālu trūkumu. Vienotības alkatīgo un godkārīgo stulbeņu pārvaldītajā valstiņa tādi vienmēr pie kājām mētājas. Lieta ir tajā, ka DP jefiņi mēģina sagrābt pie rīkles cilvēkus, kuri ir daudzkārt gudrāki par viņiem un tas ir stulbi, bet par stulbumu ir jāmaksā. Lato ir malacis, jo pagaidām DP spēlē viņa ādas flautu, nevis otrādi.

Atbildēt

Paldies!

30.04.2015. 09:07

Novēlu panākumus un izturību Lato Lapsam!
Pat laika apstākļi šodien ir Tavā pusē!

Atbildēt

nn

30.04.2015. 08:03

Laikam "noplūdes avots" tomēr neitralizēts, portālam hroniski pietrūkst materiālu. Kaut kā jau vieta jāaizpilda.
Nekas, nāks tuvāk prežu iecelšana, gan jau kliķe pati izmetīs materiālus.

Atbildēt

labus

30.04.2015. 07:58

gan jau būs video, tomēr būtu jau smuki redzēt internetā pa tiešo.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...