Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Talis

30.04.2015. 21:04

Varbūt kāds var kaut ko vairāk pasacīt par šo manis aprakstīto tēmu ?
Notiek prātam neaptveramas lietas. Par to visu kādam būs reiz jāatbild, par to nav jāšaubās.


Latvijas Republika 1993. gada 4. janvārī pievienojās 1980 ANO Konvencijai, kas aizliedz izstrādāt un izmantot ieročus, kas rada liekus ievainojumus un nevajadzīgas ciešanas (Geneva, 10 oktobris, 1980).
Kopš 1998. gada beigām Satversmes aizsardzības birojs (Rīga, Miera iela 85A), no objekta Latvija, Rīga, Zaķusalas krastmala 3 (Televīzijas ēka), izmantojot tehniskos līdzekļus, vadības paneļus, speciālu aprīkojumu veic nelikumīgus uzbrukumus pret mani, raidot modulētu signālu, kas izraisa izmaiņas manā ķermenī, ir iemesls orgānu funkciju zudumam, spīdzināšanai, traumām, garīgam un morālam kaitējumam un citām ciešanām. Kā informāciju pievienoju fragmentu no laikraksta ” Zeme ” (5 novembris 1998), interneta adrese
http://arles.0catch.com
Lūdzu kaut kā man palīdzēt, varbūt Jūs pa saviem kanāliem, caur pazīšanos, varētu likt pārtraukt, šo komunistu laiku attieksmi pret mani un es varētu normāli dzīvot un strādāt.
Ar cieņu,
Tālis Bedrītis

Atbildēt

Paija

30.04.2015. 13:47

Izturību un lai hobiji palīdz stiprināt nervu sistēmu...

Jo tas ir elles darbs - cīnīties ar sistēmu !

Atbildēt

Hulians

30.04.2015. 10:55

Lai jumsLapsas kungs ir stipra veselība.Cīnoties ar šīm [itkā sīkajām likumu] neievērošanām no policistu puses ir jāpatērē milzu enerģijas un nervu sistēmas bojāšanas,kas ne katram cilvēkam ir izturams.Tāpēc es vēlu Lapsas kungam izturību un veselību,tas tautai dod vismaz cerību,ka ir kāds,kas pasaka droši un tieši sejā,kas tu esi un kā tu rīkojies atrodoties redzamā vietā,visas tautas priekšā.

Atbildēt

zi

30.04.2015. 10:48

kaa tur izskataas, konferencee kaads ir/bija?!

Atbildēt

Stroncijs

30.04.2015. 10:15

»

Stroncijs

Nekādas provokācijas L.Lapsa neveica pret DP. DP veica savu darbu. Ja nespēj, tad parādās nekompetence, ko atklāj L.Lapsa. No otras puses - L.Lapsa tikai realizē savas tiesības - lai vēlāk var pierādīt DP nelikumiskās darbības, ja tādas veiktas, tostarp pret viņu, t.i. iestādē, kuras darbības ir slepenas...


Tukšs "gaisagabals"..drīzāk personīgs naids pret kādu.. dažbrīd emocijas sakāpinātas..zūd objektivitāte spriedumos..Ieteiktu distancēties no šīm emocijām, kas nav labākais padomdevējs..Ja būtu izēsta putra līdz galam, tad saprastu, ka šie murgi VNK nav ņemami par pilnu..tādēl arī līdzīgā kārtā viņi jāuztver un tām pašām metodēm jāvazā aiz deguna lēticīgi vientieši..skat. iepriekš manis dotos reālos padomus..

Kautkā sāk atgādināt Grantiņa sūdzības, ka gribot aiztaisīt no orgānu "šakāliem" viņa LRTT..nepatīkamas asociācijas, jo Stroncijs pret Grantiņu ir viens pret vienu..

Atbildēt

Stroncijs

30.04.2015. 10:01

»

Stroncijs

Kā redzat, raujos melnās miesās! Labi māte paēdināja


Nekādas provokācijas L.Lapsa neveica pret DP. DP veica savu darbu. Ja nespēj, tad parādās nekompetence, ko atklāj L.Lapsa. No otras puses - L.Lapsa tikai realizē savas tiesības - lai vēlāk var pierādīt DP nelikumiskās darbības, ja tādas veiktas, tostarp pret viņu, t.i. iestādē, kuras darbības ir slepenas un nav tiesā pierādāmas vispār.

2015/30/04 L.Lapsa ieradās sniegt mutvārdu iesniegumus DP. Saskaņā ar likumu amatpersonai bija pacietīgi un pieklājīgi jāuzklausa L.Lapsa un jāpieraksta viņa sacītais. Vēlāk jāizsniedz divus katra iesnieguma eksemplārus. L.Lapsam visi bija jāparaksta. Otros eksemplārus ar atzīmētu datumu un iestādes zīmogu bija jāatdod atpakaļ L.Lapsam.Tā noteic likums.

Kas no tā būs iznācis, mēs redzēsim..Droši vien cirks.. un cilvēktiesību pārkāpums, bez iemesla, iespējams, savas nezināšanas, nekompetences, patvaļas dēļ aizturot L.Lapsu un liedzot advokātu.

Pašlaik viennozīmīgi L.Lapsa ir upuris, cietušais sabiedrības labā par tās likumiskajām tiesībām pret iestādes un amatpersonas patvaļu, nekompetenci.

Latvijas iestādes, tiesas ir pilnas ar mežmietiem un ērikiem.. pat Seeimas patvaļa izpaužas, liedzot D.Liepiņam kā deputātam Saeimā pārstāvēt vēlētāju tiesības.

Kā izpaužas patvaļa tiesā kā iestādē? Tajā daļā, kas attiecas uz tiesu priekšsēdētājiem, kanceleju..kurai arī jāsniedz atbildes uz iedzīvotāju iesniegumiem un ne tikai, atbildes iespējams apstrīdēt Administratīvajā tiesā..bet vai tā notiek? Latvijas tiesās, izgnorējot šos tiesību aspektus, izskata lietas, kas ir apstrīdētas iestādē, kas nav tiesa kā iestāde, un nav spēkā, jo ir apstrīdētas, bet atbildes nav sniegtas..Tāda ir Latvija.

Atbildēt

Stroncijs

30.04.2015. 09:48

»

Žulis-Dabas bērns

Kā redzat, raujos melnās miesās! Labi māte paēdināja


Kā redzat, raujos melnās miesās! Labi māte paēdināja..

Atbildēt

Vidzemes šakālis

30.04.2015. 09:31

»

Stroncijs

2015/30/04 L.Lapsa ieradās sniegt mutvārdu iesniegumus DP. Saskaņā ar likumu amatpersonai bija pacietīgi un pieklājīgi jāuzklausa L.Lapsa un jāpireksta viņa sacītais. Vēlāk jāizsniedz divus eksemplārus. L.Lapsam abi bija jāparaksta. Otru eksemplāru ar atzīmētu datumu un iestādes zīmogu bija jāatdod ...


Tukšs "gaisagabals". Lapsam drīzāk personīgs naids pret kādu no DP darboņiem, vai viņu attieksmes pret Lapsu.. dažbrīd emocijas sakāpinātas..zūd objektivitāte spriedumos..Ieteiktu viņam distancēties no šīm emocijām, kas nav labākais padomdevējs..Je būtu izēsta putra līdz galam, tad Lapsa saprastu, ka šie DP darboņi VNK nav ņemami par pilnu..tādēl arī līdzīgā kārtā viņi jāuztver un tām pašām metodēm jāvazā aiz deguna..skat. iepriekš manis dotos reālos padomus..

Kaut kā sāk atgādināt Grantiņa sūdzības, ka viņu aicina uz Vācijas policiju, gribot aiztaisīt no Latvijas "šakāliem" viņa LRTT..nepatīkamas asociācijas, jo Lapsa pret Grantiņu ir nakts pret dienu..

Atbildēt

paga paga

30.04.2015. 09:10

Malacis Lapsa! Jus par prezidentu! Tik daudz laba esiet darijis un darat!Paldies!

Atbildēt

Stroncijs

30.04.2015. 08:31

2015/30/04 L.Lapsa ieradās sniegt mutvārdu iesniegumus DP. Saskaņā ar likumu amatpersonai bija pacietīgi un pieklājīgi jāuzklausa L.Lapsa un jāpireksta viņa sacītais. Vēlāk jāizsniedz divus eksemplārus. L.Lapsam abi bija jāparaksta. Otru eksemplāru ar atzīmētu datumu un iestādes zīmogu bija jāatdod atpakaļ L.Lapsam.Tā noteic likums.

Kas no tā būs iznācis, mēs redzēsim..Droši vien cirks.. un cilvēķtiesību pārkāpums, bez iemesla, iespējams, savas nezināšanas, nekompetences, patvaļas dēļ aizturot L.Lapsu un liedzot advokātu.

Pašlaik viennozīmīgi L.Lapsa ir upuris, cietušais sabiedrības labā par tās likumiskajām tiesībām pret iestādes un amatpersonas patvaļu, nekompetenci.

Latvijas iestādes, tiesas ir pilnas ar mežmietiem un ērikiem..pat Seeimas patvaļa izpaužas, liedzot D.Liepiņam kā deputātam Saeimā pārstāvēt vēlētāju tiesības.

Kā izpaužas patvaļa tiesā kā iestādē? Tajā daļā, kas attiecas uz tiesu priekšsēdētājiem, kanceleju..kurai arī jāsniedz atbildes uz iedzīvotāju iesniegumiem un ne tikai, atbildes iespējams apstrīdēt Administratīvajā tiesā..bet vai tā notiek? Latvijas tiesās, izgnorējot šos tiesību aspektus, izskata lietas, kas ir apstrīdētas iestādē, kas nav tiesa kā iestāde, un nav spēkā, jo ir apstrīdētas, bet atbildes nav sniegtas..Tāda ir Latvija.

Atbildēt

Fēlis

30.04.2015. 08:19

»

nn

Laikam "noplūdes avots" tomēr neitralizēts, portālam hroniski pietrūkst materiālu. Kaut kā jau vieta jāaizpilda


Nedomāju, ka tam ir kāds sakars ar materiālu trūkumu. Vienotības alkatīgo un godkārīgo stulbeņu pārvaldītajā valstiņa tādi vienmēr pie kājām mētājas. Lieta ir tajā, ka DP jefiņi mēģina sagrābt pie rīkles cilvēkus, kuri ir daudzkārt gudrāki par viņiem un tas ir stulbi, bet par stulbumu ir jāmaksā. Lato ir malacis, jo pagaidām DP spēlē viņa ādas flautu, nevis otrādi.

Atbildēt

Paldies!

30.04.2015. 08:07

Novēlu panākumus un izturību Lato Lapsam!
Pat laika apstākļi šodien ir Tavā pusē!

Atbildēt

nn

30.04.2015. 07:03

Laikam "noplūdes avots" tomēr neitralizēts, portālam hroniski pietrūkst materiālu. Kaut kā jau vieta jāaizpilda.
Nekas, nāks tuvāk prežu iecelšana, gan jau kliķe pati izmetīs materiālus.

Atbildēt

labus

30.04.2015. 06:58

gan jau būs video, tomēr būtu jau smuki redzēt internetā pa tiešo.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...