Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ineka

06.02.2021. 19:52

»

No Klausa Švābes grāmatas

Klauss Švābe, ilgstošs Vispasaules ekonomikas foruma organizētājs...


paldies par tulkojumu! Vai ir vēl kaut kas no šī?

Atbildēt

Pionieris

08.01.2021. 06:06

»

Tauta

Pietiek lasit pietiek


Uzraksti uz Čeku ziņojumu, stiukačs! Smird pēc PSKP aģitatora....

Atbildēt

Vārdnīca

07.01.2021. 17:44

Vai, kā izsmējos! Bravo autoram par stilu!

Atbildēt

pamzām

07.01.2021. 15:57

»

kamoliņš

Varbūt,viņi to ko dara,to dara apzināti,pilda uzdevumu


Elektorātam , lai arī lēni un miglaini , sāk skaidroties patiesā aina un perspektīva

Atbildēt

vecā ziņkārība

07.01.2021. 15:32

Vai Arturs Priedītis tagad ir Arturs Vēbers?Bija Arturs Nagliņš,tad Kuilis,tad Terēza Mendoza,tad vitoleolatoendo lapsas nīdējs....Hameleončiks?

Atbildēt

tam briesmīgajam

07.01.2021. 15:28

kā vecais Levits varēja būt poļitruks,ja viņš nekad nav bijis nevienā partijā?Vulfsons gan bija poļitruks un tanku bučotājs.Par daudz "goda",briesmīgais.

Atbildēt

Secinājums

07.01.2021. 14:38

»

beidz

ar to savu Švābi,pašam slikti nepaliek


Diemžēl Švābe un pārējā necilvēku kompānija izlemj arī tavu likteni.

Atbildēt

Panorāmas busiņa šoferim jāmeklē

07.01.2021. 14:17

»

tik tal esam nonakusi !

valsts policija dara visu, lai nepienemtu Jana Sondara iesniegumu par sorosit propogandistu un levit slavinataju latvijas tv panoramas sofera uzbrukumu Janim Riga uz ielas


cits darbs laicīgi.Rokas palaiž,iespējams,arī mājās,Janim jāsūdz viņu tiesā,nevis visžēlīgi jāprasa atvainošanos.Tāds bullis sēž pie stūres,lai iet pastrādāt pie dāniem...

Atbildēt

jurisx

07.01.2021. 14:13

Nācijas tēvs Nācijas āksts.Ne pielikt , ne atņemt.

Atbildēt

vēlēšanas ir viltotas

07.01.2021. 13:15

Nolādētais karlevita režīms

Atbildēt

motorhead 1916

07.01.2021. 12:36

»

Izsitiet čeku

Nu vēl mazliet līdz pirmajam siltumam un tad jādarbina traktori. Doma laukumā nepieciešamas dažas primitīvas koka konstrukcijas, bet var arī "uzvaras" parkā, tur jau tradīcijas atstrādātas


Vai pirmo njemsiet to VISLATPIRDI? Ja taa, tad ieteiktu njemt krietnu piitas cuukaadas siksnu - taa ir shtelle. Peec tam, protams, droshiibas labad var to piilaadzha mietu ar. Kur nu aatrumaa sanaak. Shitaa jau izsenis vilkachu un vampiiru zeme, jaauzmanaas...;-)

Atbildēt

dfg

07.01.2021. 12:15

kapec vispar so klaunu raksta , labaak ignoreet.

Atbildēt

Statistiķis

07.01.2021. 12:00

Lūzerportālā aizvien vairāk caurā prezervatīva izstrādājumu

Atbildēt

anti soross

07.01.2021. 11:44

»

Tauta

Pietiek lasit pietiek


batistas rezims krita Kuba,levit rezims kritis Latvija !

Atbildēt

tik tal esam nonakusi !

07.01.2021. 11:42

valsts policija dara visu, lai nepienemtu Jana Sondara iesniegumu par sorosit propogandistu un levit slavinataju latvijas tv panoramas sofera uzbrukumu Janim Riga uz ielas.

Atbildēt

Visi ceļi ved uz Romu

07.01.2021. 11:30

Vispār jau ši murgainā "nodokļu reforma" ir absolūti neprofesionālo FM darboņu ar komjaunieti Reiru priekšgalā darba auglis. Nācijas tēvs neko īsti nemaz nevarēja darīt, jo tas tika iepakots ar "budžeta paketi", kas arī ir trekno ierēdņu ilgus gadus organizēta shēma - lai varētu savus murgus izbīdīt cauri. Tāpēc uzbrukums ne pēc adreses!

Atbildēt

tautas atbrivosanas vesmas ir jutamas

07.01.2021. 11:03

saeimas atlaisana ir neizbegama,tapat ka karinlevita rezima likvidacija !

Atbildēt

tautietim

07.01.2021. 10:54

»

Tauta

Pietiek lasit pietiek


Ko patiesība nepatīk ,kas tur uzrakstīts nepareizi? Labi ka cilvēkam rakstot vēl nedaudz humoram pieticis.Atbildēt

nācijtēva bārdas ute!

07.01.2021. 10:50

Ļoti labi noraksturota situācija mūsu valstī, epiteti vienkārši izcili ,bez smaida nav iespējams izlasīt! Skats nākotnē drūms.

Atbildēt

Tauta

07.01.2021. 10:47

Pietiek lasit pietiek!
Teksts ir provokativs un veicina naidu

Atbildēt

fakts

07.01.2021. 09:02

»

yyuyuuyuyu

šis tips vnk jāaizdzen


Jātiesā!

Atbildēt

yyuyuuyuyu

07.01.2021. 08:37

šis tips vnk jāaizdzen

Atbildēt

aha

07.01.2021. 06:30

»

ESMAIJA

Precīzi! Ne ko pielikt, ne atņemt


Tagad sauciet sētnieku un apkopēju, lai to pieķēzījumu satīra.

Atbildēt

Vai runa ir par uzņēmuma līgumu?

07.01.2021. 06:24

»

VDD

Uz šādiem un citādiem "hibrīkara" elementu izteikumiem jādodas meklējumos, lai pārtrauktu musināt tautu un sludinātu kauna traipus Latvijas valstij...


Kad katra persona ir “viendzimuma SIA”, IK utt. Tā es saprotu pareizi? No juridiskā viedokļa tur nav pretrunu cilvēktiesībās. Viss atkarīgs no “žīdu naudas” politikas tāpat.

Žīdu naudas politika ar Klausu Švābi plāno ne tikai atkratīties no visa veida cilvēktiesību ievērošanas ar IK un mazo SIA likvidāciju, bet arī likvidēt valsts uzņēmumus, ko veikli ar “pandēmiju” apkrauj ar parādiem, naudu liekot izsviest par lielu un nevajadzīgu masveida testēšanu un nevajadzīgu vakcināciju, pāslogojot ekonomiku. Bloķējot tās darbību, kā saka Klauss Švābe.

Inkluzīvā kapitālisma plāniem, kuriem akceptu bez 240 žīdu “pierunātiem” - gan jau ka CIP un Mosssad piežmiegtiem ofšoros miljardieriem, naudu netur taču čemodānos, nupat pievonojusies ASV FRS un pati lielākā ASV banka un Pasaules Banka ar savu stratēģiju pirmajā fāzē līdz 2025. gadam.

Otrkārt, ar to pārvaldību pār valstīm plāno ne vairs globālās finanšu korporācijas, bet finanšu korporācijas- tas nozīmē, ka plāno vai nu saglabāt valstu varas administratīvās uzraudzības struktūras globālajā elektroniskajā koncentrācijas nometnē, vai pat nesaglabāt - varu nododot finanšu korporācijai un organizētajam globālajam specdienestu noziedznieku tīklam, kas izveidots kopš pag. gs 70. gadiem ar naudas kontiem ofšoros, kur vadošās stabules pūš CIP un Mossad, LV ceļot VDD centralizēto “SS un gestapo” ēku Rīgā, Teikas rajonā.

Plānveidīgi iznīcinot uzņēmumus, to darbību plāno aizstāt ar valsts uzņēmumiem, kurus faktiski organizē un apkalpo finanšu korporācijas. Arī privātbanku likvidāciju tiek plānots aizstāt tikai ar centrālajām bankām, izņemot skaidru naudu no apgrozības.

Plānos ietilps augstskolu neatkarības likvidācija, ko žīdu cionisti ar Šuplinsku un paklausīgo idiotu Saeimu likumdošanā jau panākuši, ar korupciju - lielām dotācijām - grantiem no finanšu korporāciju puses aizbāžot mutes protestētājiem. Algojot žīdu “ekspertus” kā U. Dumpis.

Noziegumiem pret cilvēktiesībām un cilvēcību pamatā nav “labākas nākotnes” izveides centieni, kā žīdi melo, bet tas viss tiek plānots žīdu naudas un varas, žīdu ekonomikas interesēs ar žīdu naudas - usd starpniecību, ko žīdu nacisti uzspuež pasaulei mankārīgos un augstprātīgos noziedzīgos noūkos. Precīza žīdu naudas un varas politika izvērsta “ebreju impērijas trīs standartos” un šo standartu iekļaušanā valstu likumdošanā, ko redzam arī Latvijā.

Atbildēt

VDD

07.01.2021. 00:05

»

Žīdu diktatūra

Ir žīda E. Levita diktatūra - modernā tirānija. Un tie, kas pakļaujas pierunāšanai vakcinēties, nesaprot, ka LV ar atteikšanos no cilvēktiesību ievērošanas ANO 2020. g. 13. martā, ir atteikusies no juridiskas atbildības pret tiem, kurus valsts Veselības ministrija pierunā vakcinēties, no sekām, kuras...


Uz šādiem un citādiem "hibrīkara" elementu izteikumiem jādodas meklējumos, lai pārtrauktu musināt tautu un sludinātu kauna traipus Latvijas valstij.

Vari iedomāties, ka labi domāts (???) valdības un Saeimas pasākums izveidot mazos uzņēmumus. Un sākās - visi kravu krāvēki, kasieri, Latvenergo elektriķi un montieri, veikalu strādnieki, PANDAS taksi šoferi- viendzimuma SIA utt. .... steidzami pārvērtās par vienas personas SIA un nemaksā nodokļus. Kas to kriminālo "mazo uzņēmumu"statusu pieņēma, ierosināja? Gan jau ZZS. Tagad vara saprata - viņi , mazie, sīkie viedzimuma SIA nemaksā nodokļus, kliedz, ka nav slimības lapas, nav sociālo pabalstu, NEBŪS PENSIJASS utt., - jāapliek ar nodokļiem. Nu tagad viendzimuma SIA ceļ skandālu - mūs inīcina.

Jūs paši sevi iznīciniet, neceļiet "hibrīdkaru".

Atbildēt

Jāaaa-

06.01.2021. 22:45

»

Alnis

Bravo, autoram


izlasīju no 1.līdz pēdējam burtam,pat pasmējos....Kungam turpmāk svētkos jāuzrunā Tauta-kaut brīdi nevils uz depresijas pusi

Atbildēt

Briesmīgi

06.01.2021. 22:36

»

Vakcinācija

Hitleriskās Vācijas koncentrācijas nometnēs eksperimentu nolūkos veica ieslodzīto piespiedu vakcināciju...


Daži komentāros čīkst, ka Latvijai esot vajadzīgs diktators. Ja neesat pamanījuši, tad Latvijai tāds jau ir - poļitruka dēls Levits. Un Viņķeles atlaišana tieši dēļ vakcinācijas, bet nevis jau iepriekš - dēļ gausās ārstēšanas, ir diktatora cienīga rīcība. Diktators jau izteicās, ka grib, lai vakcinētos 70% iedzīvotāju, un tādu ciparu var panākt tikai, vakcinējot ar varu. Diktatoram ir po..., vai slimnīcās ir vietas, vai cilvēkus ārstē, vai vakcīnai būs blaknes, galvenais ir rezultāts uz papīra, un tāpēc arī diktators paraustīja marioneti Kariņu, un Veselības ministrs būs diktatora Ciltsbrālis, kas vakcinēs visus bez žēlastības!

Atbildēt

Kurlandes Kremļa sulainim

06.01.2021. 21:18

»

ASV protektorāts Latvija

Super! Ļoti patika raksts


No raksta tikai nesapratu, komunistu-čekistu režīmu tiesās pirms deokupācijas vai pēc PSRS kolonistu repatriācijas.

Atbildēt

Vakcinācija

06.01.2021. 21:01

Hitleriskās Vācijas koncentrācijas nometnēs eksperimentu nolūkos veica ieslodzīto piespiedu vakcināciju.

Šodien žīdu politika piespiedu vakcināciju paredz latviešu pašu un citu tautu pašu vidū. Achtung! Achtung! Ausweis! “Jusu imunitetes pasi!”

“Piespiedu vakcinācijas” eksperimenti šodien tiek aizstāti, tikai maldinot, ar “brīvprātīgu vakcinēšanos”

Apmaujot vakcinējamo ar jautājumiem un atbildēm, kam seko paraksts par piekrišanu vakcinēties.

Ja persona atsakās, divu liecinieku klātbūtnē paraksta atteikšanos, persona nonāk teroristu sarakstā, kurā uzskaita personas, kas veicina pandēmijas izplatīšanos un apdraud citu dzīvības.

Ja brīvprātīgi nevakcinēsies, žīdi neļaus nevalkāt maskas, neatcels komendantstundas, neatcels pārvietošanās brīvību ierobežojumus un neļaus sev pelnīt iztiku ar veikaliem, restorāniem, frizieru pak. utt. lai visi ir līdzīgi žīdam Levitam - “neskūtam mērglim”.

“Pandēmijas” mērķis ir parādīt žīdu spēku un varu ar komendantstundām un ierobežojumiem, teroru no valsts puses, liedzot cilvēktiesības, lai izsauktu pretteroru, radot vainas, baiļu un izmisuma sajūtas latviešos.

Jo Brīvības alianse saskaņā ar ieviestiem ierobežojumiem par žīdu naudu vairs negrauj šo cionistu valsts kāršu namiņu.


Ārkārtas stāvoklis, atteikšanās no cilvēktiesībām, komendantstundas, ķerot cilvēkus, plānotās ID obligātās kartes no 2022. g. 1. janvāra, plānotā vakcinācija, fašistu varai neatbildot par vakcīnu radītām sekām, liegts pelnīt iztikas līdzekļus, sodi par komendantstundas neievērošanu, pašizolācijas neievērošanu, slēgti kultūras pasākumi, drīkst internetā pasūtīt alkoholu, grāmatas aizliegts. Obligāti jāskatās Rīta panorāma par jauniem izsludinātiem aizliegumiem un sodiem. Holokausta propaganda, provocējot pūli uz teroru. Aizbēgt no šīs fašistiskās valsts nav iespējams. To, kuri noliedz C19 “pandēmijas” melu propagandu, vajāšana, sodīšana, nogalināšana.

Nesen E. Levits žīdiski bļaustījās, ka viņu draudot nogalināt! Viņam pastiprināja apsardzi līdz šai dienai. Kad mērglis bļaustījās, noteikti zināja žīdu plānus par C19 palaišanu līdz vakcinācijai un ekonomikas sagraušanai.


Žīdu globālistu jaunais globālais fašisms. Visai to ideoloģijai un rīkiem nav alternatīvas- nav alteratīvas laboratorijas, kas izpēta Covid-19 vīrusu, tā reālo izplatīšanos, vakcīnu patieso sastāvu, nav finansējuma un likumdošanas, aptauju, kas to atbalstītu, nav neatkarīgu mediju, kas sabiedrībai sniegtu šos patiesos rezultātus.

Jaunā žīdu globālā fašisma mērķis ir radīt globālu elektronisko koncentrācijas nometni - visas pasaules valstis ir iesaistītas projektā, kuru atbasta Pasaues banka- līdz 2025. gadam Zemes orbītā ievadāmi 250 satelīti, kuri tiks savienoti ar globālo interneta tīklu un 5G sakaru sistēmām.

Kāpēc žīdu? Tāpēc, ka Pasaules Banka to finansē ar žīdu FRS drukāto naudu usd.

“Lielais resets”
(atiestatīšana, ekonomikas pārslogošana, pārkārtošana)

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf

Ir jaunā žīdu globālā fašisma rokasgrāmata žīdu fašisma atbalstītājiem, kura ir zombējoša un pretrunu pilna- lasītāju novedot ideoloģiskā strupceļā, aicinot samierināties ar neizbēgamo.

Vienā grāmatas tēzē apgalvo, ka valstīm jāapvienojas jaunās žīdu cionistu reliģijas Covid-19 ideoloģijā pārveidot pasauli iluminātiski “labāku”, kurā nav vietas nacionālām valstīm, citā tēzē apgalvots, ka iekšējās jaunās reliģijas konflikti noteikti novedīs pie nacionālu valstu veidošanās.

Grāmatā arī popularizētas inkluzīvā kapitālisma idejas, kas vienīgās ļaušot izveidot “pasauli labāku”.

Tiem, kuri noliedz šo jauno žīdu reliģisko fašismu, atgādināšu, ka nav nozīmes, kādas tautības ir 240 pasaules miljardierus, kurus žīdi pierunājuši dalīties ar pusi no sava nopelnītā, liekot iestāties “Lielajā aliansē”, kas dibināta zem Vatikāna “morālā atbalsta” 12/dec/20, bet ideoloģija sarakstīta ivritā kā “trīs ebreju impērijas standarti”, kuri pilnā mērā sakrīt ar Klausa Švāba rokasgrāmatas tēzēm. Un pilnā mērā atainota cionistu “Gudro stratēģijā un taktikā” 4. maija fašistiskās cionistu kliķei izdalītajā rokasgrāmatā jau 6. Saeimai un valdībai. To 13. Saeimas prezidijs pielieto arī mūsdienās.

Fašismu parasti izdodas realizēt uz vienaldzīgo rēķina, ko žīdi ļoti labi apzinās.

Atbildēt

No Klausa Švābes grāmatas

06.01.2021. 20:56

Klauss Švābe, ilgstošs Vispasaules ekonomikas foruma organizētājs.

Sociālie nemieri Lielais resets (atiestatīšana, ekonomikas pārslogošana, pārkārtošana)

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


65.-68.lpp.


1.3.2. Sociālie nemieri

Viena no visdziļākajām briesmām, kas draud sociālo ierobežojumu un cilvēktiesību ierobežojumu Covid-19 laikā un laikā pēc pandēmijas, ir sociālie nemieri. Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību. Šis citāts atspoguļo problēmas būtību. Tas attiecas uz ASV, taču tā secinājumi ir derīgi lielākajai daļai pasaules valstu:
Tie, kas paliek bezcerīgi, bez darba un bez aktīviem, var viegli vērsties pret tiem, kuriem ir labāk. Jau tagad aptuveni 30% amerikāņu bagātība ir nulle vai negatīva. Ja no pašreizējās krīzes izkļūst vairāk cilvēku, kuriem nav ne naudas, ne darba, ne piekļuves veselības aprūpei, un, ja šie cilvēki kļūst izmisuši un dusmīgi, tādas ainas kā nesenā ieslodzīto bēgšana Itālijā vai laupīšana, kas sekoja viesuļvētrai Katrīna Ņūorleānā 2005. gadā varētu kļūt par ikdienu. Ja valdībām nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem, sabiedrība varētu sākt sadalīties.
Pirms pandēmijas pārņemšanas pasaulē sociālie nemieri ir pieauguši visā pasaulē, tāpēc risks nav jauns, bet to ir palielinājis COVID-19. Ir dažādi veidi, kā definēt, kas ir sociālais nemiers, taču pēdējo divu gadu laikā visā pasaulē ir notikuši vairāk nekā 100 nozīmīgi pret valdību vērsti protesti gan bagātajās, gan nabadzīgajās valstīs, sākot no dzelteno vestu nemieriem Francija uz demonstrācijām pret spēkavīriem tādās valstīs kā Bolīvija, Irāna un Sudāna. Lielāko daļu (pēdējo) nomāca brutāli uzbrukumi, un daudzi pārgāja “ziemas guļas” stāvoklī (tāpat kā pasaules ekonomika), kad valdības piespieda savus iedzīvotājus slēgt cietumu, lai ierobežotu pandēmiju. Bet pēc tam, kad tiek atcelts aizliegums pulcēties grupās un iziet ielās, ir grūti iedomāties, ka vecās sūdzības un uz laiku nomākta sociālā trauksme vairs neizraisīsies, iespējams, ar jaunu spēku. Pēcpandēmijas laikā bezdarbnieki, sociāli noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un izsalkuši būs dramatiski noskaņoti. Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas, ar aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ... Vai tas viss spiediens nevarētu beigties ar izvirdumu? Sociālajām parādībām bieži piemīt tādas pašas īpašības kā pandēmijām, un, kā minēts iepriekšējās lappusēs, pagrieziena punkti attiecas vienādi uz abiem. Kad nabadzība, atņemšanas un bezspēcības sajūta sasniedz noteiktu pagrieziena punktu, graujoša sociālā rīcība bieži kļūst par pašu pēdējo iespēju.
Krīzes pirmajās dienās ievērojamas personas atkārtoja šādas bažas un brīdināja pasauli par pieaugošo sociālo nemieru risku. Viens no tiem ir zviedru rūpnieks Jēkabs Valenbergs. 2020. gada martā viņš rakstīja: “Ja krīze turpināsies ilgi, bezdarbs varētu sasniegt 20-30 procentus, savukārt ekonomikas sarukt par 20-30 procentiem ... Atveseļošanās nenotiks. Būs sociālie nemieri. Būs vardarbība. Tam būs sociālekonomiskas sekas: dramatisks bezdarbs. Iedzīvotāji dramatiski cietīs: daži nomirs, citi jutīsies šausmīgi. ”[62] Tagad mēs esam pārsniedzuši to robežu, ko Valenberga uzskatīja par“ satraucošu ”, jo daudzās pasaules valstīs bezdarbs pārsniedz 20% līdz 30% un lielākā daļa ekonomiku, kas 2020. gada otrajā ceturksnī saruka, pārsniedzot līmeni, kas iepriekš uzskatīts par satraucošu. Kā tas notiks un kur visdrīzāk notiek sociālie nemieri un kādā mērā?
Šīs grāmatas rakstīšanas laikā COVID-19 jau ir atraisījis globālu sociālo nemieru vilni. Tas sākās ASV ar Black Lives Matter protestiem pēc Džordža Floida nogalināšanas 2020. gada maija beigās, taču tas strauji izplatījās visā pasaulē. COVID-19 bija noteicošais elements: Džordža Floida nāve bija dzirkstele, kas iededzināja sociālo nemieru uguni, taču pamatā bija pandēmijas radītie apstākļi, jo īpaši tās atklātā rasu nevienlīdzība un augošais bezdarba līmenis. kas pastiprināja protestus un tos turpina.

Atbildēt

Nākamajā runā lūdzu

06.01.2021. 20:34

pirms brīvdienām..katrai Mājsēdei savu Cietstāvi, pieaicināt Labklājības ministri un paskaidrot, ka rūp demogrāfija

Atbildēt

ļoti precīzi, izņemot

06.01.2021. 20:23

vienu kļūdu:
"Ar visu politisko pusbandītu varzu" vietā jābūt
"Ar visu politisko bandītu varzu"...

Atbildēt

!!

06.01.2021. 20:20

tur pat nav ko piebilst...

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

06.01.2021. 19:55

Super! Ļoti patika raksts!

Atbildēt

Alnis

06.01.2021. 19:43

Bravo, autoram!

Atbildēt

Izsitiet čeku

06.01.2021. 19:19

Nu vēl mazliet līdz pirmajam siltumam un tad jādarbina traktori. Doma laukumā nepieciešamas dažas primitīvas koka konstrukcijas, bet var arī "uzvaras" parkā, tur jau tradīcijas atstrādātas.

Atbildēt

sakas ar skaidras naudas lietosanas aizliegsanu

06.01.2021. 19:11

»

Žīdu diktatūra

Ir žīda E. Levita diktatūra - modernā tirānija. Un tie, kas pakļaujas pierunāšanai vakcinēties, nesaprot, ka LV ar atteikšanos no cilvēktiesību ievērošanas ANO 2020. g. 13. martā, ir atteikusies no juridiskas atbildības pret tiem, kurus valsts Veselības ministrija pierunā vakcinēties, no sekām, kuras...


ar ko tas viss sakas,kad pa kluso seb un swedbanka likvideja kasu norekinu sistemu,talak trakak skaidras naudas lietosanas aizliegsana,valsts noziedniecu purgailes un znotinas diktatura,neiebalsoto personazu vinkeles un karina iebidisana ministru kabineta,ebreja levita iebidisana prezidentos un un beidzot covid-19 pilnai buketei.

Atbildēt

ESMAIJA

06.01.2021. 19:06

Precīzi! Ne ko pielikt, ne atņemt!

Atbildēt

ykl

06.01.2021. 18:53

precizi , bet ielaas gruuti iziet nav ak, ta ka aliek grimt un driz ari zagt.

Atbildēt

kamoliņš

06.01.2021. 18:44

Varbūt,viņi to ko dara,to dara apzināti,pilda uzdevumu?

Atbildēt

Žīdu diktatūra

06.01.2021. 17:29

Ir žīda E. Levita diktatūra - modernā tirānija. Un tie, kas pakļaujas pierunāšanai vakcinēties, nesaprot, ka LV ar atteikšanos no cilvēktiesību ievērošanas ANO 2020. g. 13. martā, ir atteikusies no juridiskas atbildības pret tiem, kurus valsts Veselības ministrija pierunā vakcinēties, no sekām, kuras var rasties vakcinēto veselībai, tostarp nāves gadījumos, kurus, visticamāk, slēps.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tāda mums sabiedrība!

FotoBērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors un vietnieks - nu, principā administrācija.
Lasīt visu...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....