Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ineka

06.02.2021. 19:52

»

No Klausa Švābes grāmatas

Klauss Švābe, ilgstošs Vispasaules ekonomikas foruma organizētājs...


paldies par tulkojumu! Vai ir vēl kaut kas no šī?

Atbildēt

Pionieris

08.01.2021. 06:06

»

Tauta

Pietiek lasit pietiek


Uzraksti uz Čeku ziņojumu, stiukačs! Smird pēc PSKP aģitatora....

Atbildēt

Vārdnīca

07.01.2021. 17:44

Vai, kā izsmējos! Bravo autoram par stilu!

Atbildēt

pamzām

07.01.2021. 15:57

»

kamoliņš

Varbūt,viņi to ko dara,to dara apzināti,pilda uzdevumu


Elektorātam , lai arī lēni un miglaini , sāk skaidroties patiesā aina un perspektīva

Atbildēt

vecā ziņkārība

07.01.2021. 15:32

Vai Arturs Priedītis tagad ir Arturs Vēbers?Bija Arturs Nagliņš,tad Kuilis,tad Terēza Mendoza,tad vitoleolatoendo lapsas nīdējs....Hameleončiks?

Atbildēt

tam briesmīgajam

07.01.2021. 15:28

kā vecais Levits varēja būt poļitruks,ja viņš nekad nav bijis nevienā partijā?Vulfsons gan bija poļitruks un tanku bučotājs.Par daudz "goda",briesmīgais.

Atbildēt

Secinājums

07.01.2021. 14:38

»

beidz

ar to savu Švābi,pašam slikti nepaliek


Diemžēl Švābe un pārējā necilvēku kompānija izlemj arī tavu likteni.

Atbildēt

Panorāmas busiņa šoferim jāmeklē

07.01.2021. 14:17

»

tik tal esam nonakusi !

valsts policija dara visu, lai nepienemtu Jana Sondara iesniegumu par sorosit propogandistu un levit slavinataju latvijas tv panoramas sofera uzbrukumu Janim Riga uz ielas


cits darbs laicīgi.Rokas palaiž,iespējams,arī mājās,Janim jāsūdz viņu tiesā,nevis visžēlīgi jāprasa atvainošanos.Tāds bullis sēž pie stūres,lai iet pastrādāt pie dāniem...

Atbildēt

jurisx

07.01.2021. 14:13

Nācijas tēvs Nācijas āksts.Ne pielikt , ne atņemt.

Atbildēt

vēlēšanas ir viltotas

07.01.2021. 13:15

Nolādētais karlevita režīms

Atbildēt

motorhead 1916

07.01.2021. 12:36

»

Izsitiet čeku

Nu vēl mazliet līdz pirmajam siltumam un tad jādarbina traktori. Doma laukumā nepieciešamas dažas primitīvas koka konstrukcijas, bet var arī "uzvaras" parkā, tur jau tradīcijas atstrādātas


Vai pirmo njemsiet to VISLATPIRDI? Ja taa, tad ieteiktu njemt krietnu piitas cuukaadas siksnu - taa ir shtelle. Peec tam, protams, droshiibas labad var to piilaadzha mietu ar. Kur nu aatrumaa sanaak. Shitaa jau izsenis vilkachu un vampiiru zeme, jaauzmanaas...;-)

Atbildēt

dfg

07.01.2021. 12:15

kapec vispar so klaunu raksta , labaak ignoreet.

Atbildēt

Statistiķis

07.01.2021. 12:00

Lūzerportālā aizvien vairāk caurā prezervatīva izstrādājumu

Atbildēt

anti soross

07.01.2021. 11:44

»

Tauta

Pietiek lasit pietiek


batistas rezims krita Kuba,levit rezims kritis Latvija !

Atbildēt

tik tal esam nonakusi !

07.01.2021. 11:42

valsts policija dara visu, lai nepienemtu Jana Sondara iesniegumu par sorosit propogandistu un levit slavinataju latvijas tv panoramas sofera uzbrukumu Janim Riga uz ielas.

Atbildēt

Visi ceļi ved uz Romu

07.01.2021. 11:30

Vispār jau ši murgainā "nodokļu reforma" ir absolūti neprofesionālo FM darboņu ar komjaunieti Reiru priekšgalā darba auglis. Nācijas tēvs neko īsti nemaz nevarēja darīt, jo tas tika iepakots ar "budžeta paketi", kas arī ir trekno ierēdņu ilgus gadus organizēta shēma - lai varētu savus murgus izbīdīt cauri. Tāpēc uzbrukums ne pēc adreses!

Atbildēt

tautas atbrivosanas vesmas ir jutamas

07.01.2021. 11:03

saeimas atlaisana ir neizbegama,tapat ka karinlevita rezima likvidacija !

Atbildēt

tautietim

07.01.2021. 10:54

»

Tauta

Pietiek lasit pietiek


Ko patiesība nepatīk ,kas tur uzrakstīts nepareizi? Labi ka cilvēkam rakstot vēl nedaudz humoram pieticis.Atbildēt

nācijtēva bārdas ute!

07.01.2021. 10:50

Ļoti labi noraksturota situācija mūsu valstī, epiteti vienkārši izcili ,bez smaida nav iespējams izlasīt! Skats nākotnē drūms.

Atbildēt

Tauta

07.01.2021. 10:47

Pietiek lasit pietiek!
Teksts ir provokativs un veicina naidu

Atbildēt

fakts

07.01.2021. 09:02

»

yyuyuuyuyu

šis tips vnk jāaizdzen


Jātiesā!

Atbildēt

yyuyuuyuyu

07.01.2021. 08:37

šis tips vnk jāaizdzen

Atbildēt

aha

07.01.2021. 06:30

»

ESMAIJA

Precīzi! Ne ko pielikt, ne atņemt


Tagad sauciet sētnieku un apkopēju, lai to pieķēzījumu satīra.

Atbildēt

Vai runa ir par uzņēmuma līgumu?

07.01.2021. 06:24

»

VDD

Uz šādiem un citādiem "hibrīkara" elementu izteikumiem jādodas meklējumos, lai pārtrauktu musināt tautu un sludinātu kauna traipus Latvijas valstij...


Kad katra persona ir “viendzimuma SIA”, IK utt. Tā es saprotu pareizi? No juridiskā viedokļa tur nav pretrunu cilvēktiesībās. Viss atkarīgs no “žīdu naudas” politikas tāpat.

Žīdu naudas politika ar Klausu Švābi plāno ne tikai atkratīties no visa veida cilvēktiesību ievērošanas ar IK un mazo SIA likvidāciju, bet arī likvidēt valsts uzņēmumus, ko veikli ar “pandēmiju” apkrauj ar parādiem, naudu liekot izsviest par lielu un nevajadzīgu masveida testēšanu un nevajadzīgu vakcināciju, pāslogojot ekonomiku. Bloķējot tās darbību, kā saka Klauss Švābe.

Inkluzīvā kapitālisma plāniem, kuriem akceptu bez 240 žīdu “pierunātiem” - gan jau ka CIP un Mosssad piežmiegtiem ofšoros miljardieriem, naudu netur taču čemodānos, nupat pievonojusies ASV FRS un pati lielākā ASV banka un Pasaules Banka ar savu stratēģiju pirmajā fāzē līdz 2025. gadam.

Otrkārt, ar to pārvaldību pār valstīm plāno ne vairs globālās finanšu korporācijas, bet finanšu korporācijas- tas nozīmē, ka plāno vai nu saglabāt valstu varas administratīvās uzraudzības struktūras globālajā elektroniskajā koncentrācijas nometnē, vai pat nesaglabāt - varu nododot finanšu korporācijai un organizētajam globālajam specdienestu noziedznieku tīklam, kas izveidots kopš pag. gs 70. gadiem ar naudas kontiem ofšoros, kur vadošās stabules pūš CIP un Mossad, LV ceļot VDD centralizēto “SS un gestapo” ēku Rīgā, Teikas rajonā.

Plānveidīgi iznīcinot uzņēmumus, to darbību plāno aizstāt ar valsts uzņēmumiem, kurus faktiski organizē un apkalpo finanšu korporācijas. Arī privātbanku likvidāciju tiek plānots aizstāt tikai ar centrālajām bankām, izņemot skaidru naudu no apgrozības.

Plānos ietilps augstskolu neatkarības likvidācija, ko žīdu cionisti ar Šuplinsku un paklausīgo idiotu Saeimu likumdošanā jau panākuši, ar korupciju - lielām dotācijām - grantiem no finanšu korporāciju puses aizbāžot mutes protestētājiem. Algojot žīdu “ekspertus” kā U. Dumpis.

Noziegumiem pret cilvēktiesībām un cilvēcību pamatā nav “labākas nākotnes” izveides centieni, kā žīdi melo, bet tas viss tiek plānots žīdu naudas un varas, žīdu ekonomikas interesēs ar žīdu naudas - usd starpniecību, ko žīdu nacisti uzspuež pasaulei mankārīgos un augstprātīgos noziedzīgos noūkos. Precīza žīdu naudas un varas politika izvērsta “ebreju impērijas trīs standartos” un šo standartu iekļaušanā valstu likumdošanā, ko redzam arī Latvijā.

Atbildēt

VDD

07.01.2021. 00:05

»

Žīdu diktatūra

Ir žīda E. Levita diktatūra - modernā tirānija. Un tie, kas pakļaujas pierunāšanai vakcinēties, nesaprot, ka LV ar atteikšanos no cilvēktiesību ievērošanas ANO 2020. g. 13. martā, ir atteikusies no juridiskas atbildības pret tiem, kurus valsts Veselības ministrija pierunā vakcinēties, no sekām, kuras...


Uz šādiem un citādiem "hibrīkara" elementu izteikumiem jādodas meklējumos, lai pārtrauktu musināt tautu un sludinātu kauna traipus Latvijas valstij.

Vari iedomāties, ka labi domāts (???) valdības un Saeimas pasākums izveidot mazos uzņēmumus. Un sākās - visi kravu krāvēki, kasieri, Latvenergo elektriķi un montieri, veikalu strādnieki, PANDAS taksi šoferi- viendzimuma SIA utt. .... steidzami pārvērtās par vienas personas SIA un nemaksā nodokļus. Kas to kriminālo "mazo uzņēmumu"statusu pieņēma, ierosināja? Gan jau ZZS. Tagad vara saprata - viņi , mazie, sīkie viedzimuma SIA nemaksā nodokļus, kliedz, ka nav slimības lapas, nav sociālo pabalstu, NEBŪS PENSIJASS utt., - jāapliek ar nodokļiem. Nu tagad viendzimuma SIA ceļ skandālu - mūs inīcina.

Jūs paši sevi iznīciniet, neceļiet "hibrīdkaru".

Atbildēt

Jāaaa-

06.01.2021. 22:45

»

Alnis

Bravo, autoram


izlasīju no 1.līdz pēdējam burtam,pat pasmējos....Kungam turpmāk svētkos jāuzrunā Tauta-kaut brīdi nevils uz depresijas pusi

Atbildēt

Briesmīgi

06.01.2021. 22:36

»

Vakcinācija

Hitleriskās Vācijas koncentrācijas nometnēs eksperimentu nolūkos veica ieslodzīto piespiedu vakcināciju...


Daži komentāros čīkst, ka Latvijai esot vajadzīgs diktators. Ja neesat pamanījuši, tad Latvijai tāds jau ir - poļitruka dēls Levits. Un Viņķeles atlaišana tieši dēļ vakcinācijas, bet nevis jau iepriekš - dēļ gausās ārstēšanas, ir diktatora cienīga rīcība. Diktators jau izteicās, ka grib, lai vakcinētos 70% iedzīvotāju, un tādu ciparu var panākt tikai, vakcinējot ar varu. Diktatoram ir po..., vai slimnīcās ir vietas, vai cilvēkus ārstē, vai vakcīnai būs blaknes, galvenais ir rezultāts uz papīra, un tāpēc arī diktators paraustīja marioneti Kariņu, un Veselības ministrs būs diktatora Ciltsbrālis, kas vakcinēs visus bez žēlastības!

Atbildēt

Kurlandes Kremļa sulainim

06.01.2021. 21:18

»

ASV protektorāts Latvija

Super! Ļoti patika raksts


No raksta tikai nesapratu, komunistu-čekistu režīmu tiesās pirms deokupācijas vai pēc PSRS kolonistu repatriācijas.

Atbildēt

Vakcinācija

06.01.2021. 21:01

Hitleriskās Vācijas koncentrācijas nometnēs eksperimentu nolūkos veica ieslodzīto piespiedu vakcināciju.

Šodien žīdu politika piespiedu vakcināciju paredz latviešu pašu un citu tautu pašu vidū. Achtung! Achtung! Ausweis! “Jusu imunitetes pasi!”

“Piespiedu vakcinācijas” eksperimenti šodien tiek aizstāti, tikai maldinot, ar “brīvprātīgu vakcinēšanos”

Apmaujot vakcinējamo ar jautājumiem un atbildēm, kam seko paraksts par piekrišanu vakcinēties.

Ja persona atsakās, divu liecinieku klātbūtnē paraksta atteikšanos, persona nonāk teroristu sarakstā, kurā uzskaita personas, kas veicina pandēmijas izplatīšanos un apdraud citu dzīvības.

Ja brīvprātīgi nevakcinēsies, žīdi neļaus nevalkāt maskas, neatcels komendantstundas, neatcels pārvietošanās brīvību ierobežojumus un neļaus sev pelnīt iztiku ar veikaliem, restorāniem, frizieru pak. utt. lai visi ir līdzīgi žīdam Levitam - “neskūtam mērglim”.

“Pandēmijas” mērķis ir parādīt žīdu spēku un varu ar komendantstundām un ierobežojumiem, teroru no valsts puses, liedzot cilvēktiesības, lai izsauktu pretteroru, radot vainas, baiļu un izmisuma sajūtas latviešos.

Jo Brīvības alianse saskaņā ar ieviestiem ierobežojumiem par žīdu naudu vairs negrauj šo cionistu valsts kāršu namiņu.


Ārkārtas stāvoklis, atteikšanās no cilvēktiesībām, komendantstundas, ķerot cilvēkus, plānotās ID obligātās kartes no 2022. g. 1. janvāra, plānotā vakcinācija, fašistu varai neatbildot par vakcīnu radītām sekām, liegts pelnīt iztikas līdzekļus, sodi par komendantstundas neievērošanu, pašizolācijas neievērošanu, slēgti kultūras pasākumi, drīkst internetā pasūtīt alkoholu, grāmatas aizliegts. Obligāti jāskatās Rīta panorāma par jauniem izsludinātiem aizliegumiem un sodiem. Holokausta propaganda, provocējot pūli uz teroru. Aizbēgt no šīs fašistiskās valsts nav iespējams. To, kuri noliedz C19 “pandēmijas” melu propagandu, vajāšana, sodīšana, nogalināšana.

Nesen E. Levits žīdiski bļaustījās, ka viņu draudot nogalināt! Viņam pastiprināja apsardzi līdz šai dienai. Kad mērglis bļaustījās, noteikti zināja žīdu plānus par C19 palaišanu līdz vakcinācijai un ekonomikas sagraušanai.


Žīdu globālistu jaunais globālais fašisms. Visai to ideoloģijai un rīkiem nav alternatīvas- nav alteratīvas laboratorijas, kas izpēta Covid-19 vīrusu, tā reālo izplatīšanos, vakcīnu patieso sastāvu, nav finansējuma un likumdošanas, aptauju, kas to atbalstītu, nav neatkarīgu mediju, kas sabiedrībai sniegtu šos patiesos rezultātus.

Jaunā žīdu globālā fašisma mērķis ir radīt globālu elektronisko koncentrācijas nometni - visas pasaules valstis ir iesaistītas projektā, kuru atbasta Pasaues banka- līdz 2025. gadam Zemes orbītā ievadāmi 250 satelīti, kuri tiks savienoti ar globālo interneta tīklu un 5G sakaru sistēmām.

Kāpēc žīdu? Tāpēc, ka Pasaules Banka to finansē ar žīdu FRS drukāto naudu usd.

“Lielais resets”
(atiestatīšana, ekonomikas pārslogošana, pārkārtošana)

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf

Ir jaunā žīdu globālā fašisma rokasgrāmata žīdu fašisma atbalstītājiem, kura ir zombējoša un pretrunu pilna- lasītāju novedot ideoloģiskā strupceļā, aicinot samierināties ar neizbēgamo.

Vienā grāmatas tēzē apgalvo, ka valstīm jāapvienojas jaunās žīdu cionistu reliģijas Covid-19 ideoloģijā pārveidot pasauli iluminātiski “labāku”, kurā nav vietas nacionālām valstīm, citā tēzē apgalvots, ka iekšējās jaunās reliģijas konflikti noteikti novedīs pie nacionālu valstu veidošanās.

Grāmatā arī popularizētas inkluzīvā kapitālisma idejas, kas vienīgās ļaušot izveidot “pasauli labāku”.

Tiem, kuri noliedz šo jauno žīdu reliģisko fašismu, atgādināšu, ka nav nozīmes, kādas tautības ir 240 pasaules miljardierus, kurus žīdi pierunājuši dalīties ar pusi no sava nopelnītā, liekot iestāties “Lielajā aliansē”, kas dibināta zem Vatikāna “morālā atbalsta” 12/dec/20, bet ideoloģija sarakstīta ivritā kā “trīs ebreju impērijas standarti”, kuri pilnā mērā sakrīt ar Klausa Švāba rokasgrāmatas tēzēm. Un pilnā mērā atainota cionistu “Gudro stratēģijā un taktikā” 4. maija fašistiskās cionistu kliķei izdalītajā rokasgrāmatā jau 6. Saeimai un valdībai. To 13. Saeimas prezidijs pielieto arī mūsdienās.

Fašismu parasti izdodas realizēt uz vienaldzīgo rēķina, ko žīdi ļoti labi apzinās.

Atbildēt

No Klausa Švābes grāmatas

06.01.2021. 20:56

Klauss Švābe, ilgstošs Vispasaules ekonomikas foruma organizētājs.

Sociālie nemieri Lielais resets (atiestatīšana, ekonomikas pārslogošana, pārkārtošana)

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


65.-68.lpp.


1.3.2. Sociālie nemieri

Viena no visdziļākajām briesmām, kas draud sociālo ierobežojumu un cilvēktiesību ierobežojumu Covid-19 laikā un laikā pēc pandēmijas, ir sociālie nemieri. Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību. Šis citāts atspoguļo problēmas būtību. Tas attiecas uz ASV, taču tā secinājumi ir derīgi lielākajai daļai pasaules valstu:
Tie, kas paliek bezcerīgi, bez darba un bez aktīviem, var viegli vērsties pret tiem, kuriem ir labāk. Jau tagad aptuveni 30% amerikāņu bagātība ir nulle vai negatīva. Ja no pašreizējās krīzes izkļūst vairāk cilvēku, kuriem nav ne naudas, ne darba, ne piekļuves veselības aprūpei, un, ja šie cilvēki kļūst izmisuši un dusmīgi, tādas ainas kā nesenā ieslodzīto bēgšana Itālijā vai laupīšana, kas sekoja viesuļvētrai Katrīna Ņūorleānā 2005. gadā varētu kļūt par ikdienu. Ja valdībām nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem, sabiedrība varētu sākt sadalīties.
Pirms pandēmijas pārņemšanas pasaulē sociālie nemieri ir pieauguši visā pasaulē, tāpēc risks nav jauns, bet to ir palielinājis COVID-19. Ir dažādi veidi, kā definēt, kas ir sociālais nemiers, taču pēdējo divu gadu laikā visā pasaulē ir notikuši vairāk nekā 100 nozīmīgi pret valdību vērsti protesti gan bagātajās, gan nabadzīgajās valstīs, sākot no dzelteno vestu nemieriem Francija uz demonstrācijām pret spēkavīriem tādās valstīs kā Bolīvija, Irāna un Sudāna. Lielāko daļu (pēdējo) nomāca brutāli uzbrukumi, un daudzi pārgāja “ziemas guļas” stāvoklī (tāpat kā pasaules ekonomika), kad valdības piespieda savus iedzīvotājus slēgt cietumu, lai ierobežotu pandēmiju. Bet pēc tam, kad tiek atcelts aizliegums pulcēties grupās un iziet ielās, ir grūti iedomāties, ka vecās sūdzības un uz laiku nomākta sociālā trauksme vairs neizraisīsies, iespējams, ar jaunu spēku. Pēcpandēmijas laikā bezdarbnieki, sociāli noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un izsalkuši būs dramatiski noskaņoti. Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas, ar aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ... Vai tas viss spiediens nevarētu beigties ar izvirdumu? Sociālajām parādībām bieži piemīt tādas pašas īpašības kā pandēmijām, un, kā minēts iepriekšējās lappusēs, pagrieziena punkti attiecas vienādi uz abiem. Kad nabadzība, atņemšanas un bezspēcības sajūta sasniedz noteiktu pagrieziena punktu, graujoša sociālā rīcība bieži kļūst par pašu pēdējo iespēju.
Krīzes pirmajās dienās ievērojamas personas atkārtoja šādas bažas un brīdināja pasauli par pieaugošo sociālo nemieru risku. Viens no tiem ir zviedru rūpnieks Jēkabs Valenbergs. 2020. gada martā viņš rakstīja: “Ja krīze turpināsies ilgi, bezdarbs varētu sasniegt 20-30 procentus, savukārt ekonomikas sarukt par 20-30 procentiem ... Atveseļošanās nenotiks. Būs sociālie nemieri. Būs vardarbība. Tam būs sociālekonomiskas sekas: dramatisks bezdarbs. Iedzīvotāji dramatiski cietīs: daži nomirs, citi jutīsies šausmīgi. ”[62] Tagad mēs esam pārsniedzuši to robežu, ko Valenberga uzskatīja par“ satraucošu ”, jo daudzās pasaules valstīs bezdarbs pārsniedz 20% līdz 30% un lielākā daļa ekonomiku, kas 2020. gada otrajā ceturksnī saruka, pārsniedzot līmeni, kas iepriekš uzskatīts par satraucošu. Kā tas notiks un kur visdrīzāk notiek sociālie nemieri un kādā mērā?
Šīs grāmatas rakstīšanas laikā COVID-19 jau ir atraisījis globālu sociālo nemieru vilni. Tas sākās ASV ar Black Lives Matter protestiem pēc Džordža Floida nogalināšanas 2020. gada maija beigās, taču tas strauji izplatījās visā pasaulē. COVID-19 bija noteicošais elements: Džordža Floida nāve bija dzirkstele, kas iededzināja sociālo nemieru uguni, taču pamatā bija pandēmijas radītie apstākļi, jo īpaši tās atklātā rasu nevienlīdzība un augošais bezdarba līmenis. kas pastiprināja protestus un tos turpina.

Atbildēt

Nākamajā runā lūdzu

06.01.2021. 20:34

pirms brīvdienām..katrai Mājsēdei savu Cietstāvi, pieaicināt Labklājības ministri un paskaidrot, ka rūp demogrāfija

Atbildēt

ļoti precīzi, izņemot

06.01.2021. 20:23

vienu kļūdu:
"Ar visu politisko pusbandītu varzu" vietā jābūt
"Ar visu politisko bandītu varzu"...

Atbildēt

!!

06.01.2021. 20:20

tur pat nav ko piebilst...

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

06.01.2021. 19:55

Super! Ļoti patika raksts!

Atbildēt

Alnis

06.01.2021. 19:43

Bravo, autoram!

Atbildēt

Izsitiet čeku

06.01.2021. 19:19

Nu vēl mazliet līdz pirmajam siltumam un tad jādarbina traktori. Doma laukumā nepieciešamas dažas primitīvas koka konstrukcijas, bet var arī "uzvaras" parkā, tur jau tradīcijas atstrādātas.

Atbildēt

sakas ar skaidras naudas lietosanas aizliegsanu

06.01.2021. 19:11

»

Žīdu diktatūra

Ir žīda E. Levita diktatūra - modernā tirānija. Un tie, kas pakļaujas pierunāšanai vakcinēties, nesaprot, ka LV ar atteikšanos no cilvēktiesību ievērošanas ANO 2020. g. 13. martā, ir atteikusies no juridiskas atbildības pret tiem, kurus valsts Veselības ministrija pierunā vakcinēties, no sekām, kuras...


ar ko tas viss sakas,kad pa kluso seb un swedbanka likvideja kasu norekinu sistemu,talak trakak skaidras naudas lietosanas aizliegsana,valsts noziedniecu purgailes un znotinas diktatura,neiebalsoto personazu vinkeles un karina iebidisana ministru kabineta,ebreja levita iebidisana prezidentos un un beidzot covid-19 pilnai buketei.

Atbildēt

ESMAIJA

06.01.2021. 19:06

Precīzi! Ne ko pielikt, ne atņemt!

Atbildēt

ykl

06.01.2021. 18:53

precizi , bet ielaas gruuti iziet nav ak, ta ka aliek grimt un driz ari zagt.

Atbildēt

kamoliņš

06.01.2021. 18:44

Varbūt,viņi to ko dara,to dara apzināti,pilda uzdevumu?

Atbildēt

Žīdu diktatūra

06.01.2021. 17:29

Ir žīda E. Levita diktatūra - modernā tirānija. Un tie, kas pakļaujas pierunāšanai vakcinēties, nesaprot, ka LV ar atteikšanos no cilvēktiesību ievērošanas ANO 2020. g. 13. martā, ir atteikusies no juridiskas atbildības pret tiem, kurus valsts Veselības ministrija pierunā vakcinēties, no sekām, kuras var rasties vakcinēto veselībai, tostarp nāves gadījumos, kurus, visticamāk, slēps.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft