Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vilis

22.11.2016. 09:31

Piebilde - un vesels aunu bars uz to visu pavelkas un aizrautīgi komentē.. Un jūtas ņēmuši līdzdalību ja ne lēmumu pieņemšanas procesos, tad vismaz to atstāstījumā. Cilvēki, mostieties.

Atbildēt

Vilis

22.11.2016. 09:28

"Žurnālistes" Gunas Vilnītes patentētais "žurnālistikas" žanrs - viena tante teica, ka viena tante teica. Tādu savārstījumu sen nebija nācies lasīt. Zinot notikumus un to fonu detaļās, jāsecina, ka Lato Lapsa ar savu komandu ir ar kolosālu un nebeidzamu fantāziju apveltīti ļaudis. Iesaku pievērsties pasaku vai teiku žanram, jo žurnālistikai ar šādiem pastāstiem par to, kā it kā lietas ir notikušas, nav nekāda sakara.

Atbildēt

Black

18.11.2016. 13:42

O, cik aizraujoši ir vērot, kā pamuļķi mēģina uzsākt politiskas spēlītes, tikai kvalifikācija ir stipri par zemu.

Pirmkārt, rakstā ir pieļauta faktu rupja kļūda - "Latvenergo" meitas uzņēmums "Sadales Tīkls" nav un nekad nav iesaistīts šī projekta realizācijā. Projektā bija iesaistīts "Latvenergo" meitas uzņēmums "Latvijas Elektriskais Tīkls", un ir iesaistīts "Augstsprieguma Tīkls", kurš NAV "Latvenergo" meitas uzņēmums. Ja raksta autors nav spējīgs pārbaudīt pat publiski pieejamus un vispārzināmus faktus par šo projektu, tad varam tikai izdarīt secinājumus, kādā kvalitātē ir sagatavota pārējā informācija.

Otrkārt - vai tiešām vēl kāds vēl Latvijā tiešām pilnā nopietnībā ir gatavs uzklausīt tā saucamo "zaļo" nožēlojamo vervelēšanu, visu šo nožēlojamo varzu ar visiem Vides aizsardzības klubiem un tamlīdzīgajiem deģenerātiem? Par "zaļajiem" mūsdienās sevi ir gatavi saukt vairs tikai divu veidu ļautiņi - pērkamas politiskās prostitūtas, kas blēj kā aitas tad, kad jāpakalpo kādu politikāņu savtīgajām interesēm, vai arī garīgi slimi vientieši, ar ļoti zemu kompetenci bet ar diženu pārliecību, ka viņu iedomātās idejas ir nekļūdīgas. Ja pavērosiet, tad redzēsiet, ka Latvijas tā saukto "zaļo" rindās ir ļoti maz aktīvistu, kuriem būtu tehniskā vai dabaszinātņu izlgītība. Un tam ir ļoti vienkāršs iemesls - jebkuram cilvēkam, kurš ir ieguvis kaut cik adekvātu izglītību kādā no nozarēm, vienkārši ir kauns jebkādā veidā sasaistīt savu vārdu ar šo deģenerēto populistu varzu - Latvijas "zaļajiem".
Es esmu aptaujājis diplomētus hidroģeologus par tiem "zaļo" murgiem attiecībā uz elektrolīnijas ietekmi uz purvi. Viņi tos melīgos "zaļo" apgalvojumus nespēj komentēt bez cilvēcīga pretīguma.

Treškārt - tas ko tik ļoti izdevīgi ir noklusēt pret "Kurzemes loku" karojošajiem politikāņiem un viņu roklaižām "zaļajiem". Elektropārvades līniju būvējot pa esošo 110 kV elektropārvades trasi, "Augstsprieguma Tīklam" nevajadzēs iegādāties privātīpašnieku zemes. Acīmredzot daži izmanīgi darboņi, cerot uz to, ka spēs sasildīt rokas, ir paspējuši sagrābties stratēģiski nozīmīgus zemes gabalus Ķemeru tīreļa apkaimē. Tāpēc jau tik izmisīga ir radusies ar baltiem diegiem šūtā vēlme sargāt gandrīz neeksistējušo Jūrmalas "kūrortoloģijas" potenciālu no "ļaunajiem elektropārvades līnijas būvētājiem", ģenerējot melīgus murgus.

Bet varbūt ka ir žēl, ka valdība šim projektam ir piešķīrusi valsts nozīmes interešu objekta statusu, un Latvijas iedzīvotājiem beidzot pazustu ilūzijas par Latvijas "zaļajiem"? Varbūt beidzot saprastu, ka šie pašpasludinātie dabas aizstāvji, pateicoties savai neizmērojamajai muļķībai, ir Latvijas iedzīvotāju labklājībai klaji naidīgs spēks?

Atbildēt

Kirbis

14.11.2016. 19:14

Par Vilnīšu pāra "veiksmes stāsta" vērsturi presē un "siltu amatu drauvā" Jūrmalā varat izlasīt šeit (it sevišķi minētā raksta pēdējā rindkopā) http://jurmalaszinas.lv/velesanu-nozagsana/
Tas daudz ko izskaidro minēto personāžu būtībā.

Atbildēt

Jūrmalas ūdens

13.11.2016. 22:27

»

4740,00 EUR bez konkursa

http://www.jurmala.lv/upload/iepirkumi/2015/sarunu_proc_/ml_ligums_2015_164.pdf


http://www.jurmala.lv/upload/iepirkumi/2015/sarunu_proc_/ml_ligums_2015_164.pdf
Te Guna Vinīte piepelnās no domes.Reāli atstrādā piķi!Cik vēl Jānis Vilnītis no Jūrmalas ūdens bez algas ir izgrābis?

Atbildēt

Karlo

13.11.2016. 22:10

Gača pie Lapsēna nopircis raidlaiku? Wow, Lapsēns laikam nepamanīja, ka šis ir pārāk tieši un redzami..

Gunai un Jankam jau sen samaksāts, gan legāli, gan pa kreiso.. http://www.jurmala.lv/upload/iepirkumi/2015/sarunu_proc_/ml_ligums_2015_164.pdf

Bet kurš Lapsēnam tad samaksāja??

Atbildēt

4740,00 EUR bez konkursa

13.11.2016. 20:51

http://www.jurmala.lv/upload/iepirkumi/2015/sarunu_proc_/ml_ligums_2015_164.pdf

Atbildēt

Marsiešu hronikas

13.11.2016. 11:25

Ja Augstprieguma tīkls ar savu līiniju spēj nogāzt Truksni, iedomājieties, ko spēj Latvijas psihiatru asociācija:)))))

Atbildēt

Viedais

13.11.2016. 09:42

Tipiska letiņu kņada. Visiem pie D nacionālais parks, galvenais vienam otru ar dubļiem nomētāt, tā sacīt, "ārstnieciskās vannas"

Atbildēt

Komentetājs atradies

13.11.2016. 08:08

http://ast.lv/lat/attistiba/kurzemes_loks/

Kopš 2014.g.janvāra tas ir AST pārziņā.


Akciju sabiedrība „Augstsprieguma tīkls” ir neatkarīgs Pārvades Sistēmas Operators, kurš nodrošina pārvades tīkla darbības un Latvijas elektroenerģijas sistēmas elektroapgādes drošumu, un pilda sekojošo misiju: sniedz pārvades pakalpojumu, balstoties uz publicētiem pārvades pakalpojuma tarifiem, un nodrošina brīvu trešās puses pieeju pārvades tīklam. AS „Augstsprieguma tīkls” veic pārvades sistēmas operatīvo vadību un nodrošina drošu, stabilu, elektroenerģijas pārvadi.


Atbildēt

Komntētājiem

12.11.2016. 23:48

Kāpēc jūs tik ļoti noniecināt LATVENERGO? Tas nav pieklājīgi.

http://www.latvenergo.lv/lat/kurzemes_loks_1/Kurzemes_loks_p/

Atbildēt

Kirbis

12.11.2016. 22:31

»

Ilzīte

Viss vienā putrā...Kur mēs nonāksim ar šādiem žurnālistiem? Vismaz komentāri nomierina. Ir tomēr izglītoti cilvēki, kuri māk atšķirt viena uzņēmuma projektu no cita


Tik tiešām - "Viss vienā putrā...Kur mēs nonāksim ar šādiem žurnālistiem?" - vēl jo vairāk tādēļ, uz kādu objektivitāti un neangažētību var pretendēt " mediju darbonis, kas "rakstu darbus" pilsētas avīzē savieno ar sabiedrisko attiecību specalista darbu tās pašas pilsētas pašvaldības uzņēmumā. Uzņēmumā, kurš pakļaujas Domes pr-jam, tobiš, Truksnim, šajā gadījumā. Tādejādi, ko gan citu, ja ne pozītīvu lielās devās "rakstu darbos" šim darbonim ticamākāis jau "savā" preses orgānā paust. Un vēl - ja tiešām patiesībai atbilst dzirdētie pastāsti pilsētā, ka ka kāds Vilnīša kgs sniedzot arī padomnieka pakalpojumus pagastvecim, tad jau nav ko jautājujmu par attieksmi pret roku, kas baro. Ehhh...

Atbildēt

Es jau neko, bett

12.11.2016. 22:31

To, ka rakstā minētie tā saucamie fakti neatbilst patiesībai, laikam pamanījūsi lielākā daļa lasītāju.....

Atbildēt

Trrr

12.11.2016. 22:26

Skaidra patiesība, Latvenergo izslēdza gaismu un nogāza TRuksni, bet Latvijas Gāqze tikmēr palaida smaku un nogāza mēru Mazpisānos. #CIETI

Atbildēt

Gatis T

12.11.2016. 22:20

Nu, labi labi... Atzīšos, es palaidu šo pīli, jo Jūlijs citādi neļāva pukāt savā penthausā. Un arī Iveta&Romāns gatavoja savu apsveikumu publikai valsts svētkos un prasīja man ...padomu.

Atbildēt

Jūrmalnieks

12.11.2016. 22:15

Laikam nevienu nepārsteidz, ka šajos laiks atrodas tā saucamie žurnālisti, kas par nelielu, bt taisnīgu samaksu spēj publicēt pi;nīgu sviestu. Vai tad žurnālista pienākums nav pārbaudīt elementāru patiesību un noskaidrot faktus? Par RTU pirmkursnieks mācēs pateikt, ka lielie stabi un lielie vadi NAV Latvenergo, bet augstsprieguma tīkls.
Tikpat loģisks būtu apgalvojums, ka šis raksts ir nofilmēts Panorāmā un pārraidīts pa radio. Kundze, ko Jūs pīpējat??

Atbildēt

Ilzīte

12.11.2016. 22:13

Viss vienā putrā...Kur mēs nonāksim ar šādiem žurnālistiem? Vismaz komentāri nomierina. Ir tomēr izglītoti cilvēki, kuri māk atšķirt viena uzņēmuma projektu no cita.

Atbildēt

Pietiekami kompetentais

12.11.2016. 22:09

Dīvaini, ka raksta autore pat nezina, ka Kurzemes loks ir Augstsprieguma tīkla, nevis Latvenergo projekts. Šādu informāciju jau nu vajadzēja pārbaudīt, pirms iekļaut šādā rakstā. Liecina par nekompetenci.

Atbildēt

Kirbis

12.11.2016. 22:07

»

ha ha

Kurzemes loka projektu attīsta Akciju Sabiedrība "Augstsprieguma tīkls" , kas ir patstāvīgs uzņēmums un atrodas ZZS pārraudzītās Finansu ministrijas pārraudzībā. Sadalniekiem nav tik biezi gumijas cimdi lai grābstītos gar 330 kV! Augstsprieguma tīkls nav Latvenergo sistēmas uzņēmums, pirms šito skribelēt...


..."pirms šito skribelēt varēja taču vismaz weblapas palapot."- neslinkot un Tirgoņu ielas redakcijas telpām tos pāris tūkstošu soļu pamērot līdz glaunajām Krūmiņa kga jaunbūvēm Turaidas ielā, kur pēc paša Krūmiņa paustā medijos, atrodas arī Trukšņa dzīvoklis. Un pie viena pilsētniekiem Jūrmalas vāra slejās izskaidrot, kā tad īsti praksē izpaužas Krūmiņa paustais intervijās Trukšņ sakarā, ka lūk bijis gatavs ieguldīt miljonus Turaidas ielā pret solījumu pilsētai netraucēt tapšanas procesu. Vot, šitais jau būtu interesanti ikvienam jūrmalniekam, kas kaut ko grib būvēt, rekonstruēt, nojaukt, nu kaut vai īpašumu pievienot pilsētas komuninācijām - tiem jau mnākas izbaudīt pilsētas čakaru kā bistro "Frics" no LTV eksperimenta. Bet tas jau, cik noprotams, nav "Jūrmalas vārda" mmeinstrīmā. Ko padarīsi, gribas tak politikā spēlēties, kaut tā prātiņa tā pamazāk.

Atbildēt

D.R.O.

12.11.2016. 22:01

Augstsprieguma tīkls šobrīd iepērk celtnieku pakalpojumu, varbūt tāpēc publika cepas. Nu ne jau Truksnis kādu te interesē...

Atbildēt

Emma Kārkls

12.11.2016. 21:59

arī dzeltenās preses žurnālistiem gan vajdzetu zinat, ka Lavenergo nav tas pats, kas augstsprieguma tīkls. Pirms publicējaties, vispirms esiet tik laipni un noskaidrojiet, kam tas projekts vispār ir! Tas vispār nav Latvenergo projekts!
Te nu jāuzdod tas pats jautāums - kam tāds"raksts"izdevīgs? kas jums maksāja par šādu melu tapināšanu? Kauns!

Atbildēt

ha ha

12.11.2016. 21:47

Kurzemes loka projektu attīsta Akciju Sabiedrība "Augstsprieguma tīkls" , kas ir patstāvīgs uzņēmums un atrodas ZZS pārraudzītās Finansu ministrijas pārraudzībā. Sadalniekiem nav tik biezi gumijas cimdi lai grābstītos gar 330 kV! Augstsprieguma tīkls nav Latvenergo sistēmas uzņēmums, pirms šito skribelēt varēja taču vismaz weblapas palapot.
Un vispār līnija stiepsies līdz Ventspilij.

Atbildēt

Kirbis

12.11.2016. 21:39

»

Redakcija

Guna Vilnīte šajā lapelē ir maketētāja


Kā vēsta šis http://www.jurmalasvards.lv/index.php?p=9056&lang=1424&pp=18093 G.Vilnīte ne tikai maketē. Bet tas jau neizslēdz jūsu novērojumu par J.Vilnīša patiesumuu šajā "žunalistikas izstrādājumā" ar avīzes piegaršu. No savas puses skaidrākai J.Vilnīša "radošās" personības izpratnei iesaku bibliotēkās pašķirstīt tā izdevuma (kas tajos gados dikti kopēja tā laika Domas oficiālo izdevuma vaibstus) lappuses, kura nosaukums (Jurmalas vēstis) savulaik tika nomanīts uz "Jūrmalas vārds" saturiskai būtībai pamatos nemanoties. Būtiski - šķirstot īpašu vērību pievērsiet tam, kā kāds Vilnīša kgs tekstos "ar visām četrām" atspoguļojot lobē kā nu prazdams pilsētas attīstības plānus- Manuprāt - savulaik izcils "spēles vienos vārtos" negatīvas žurnalistikas piemērs studējošajiem censoņiem. Tā teikt, PSRS laiku latvijas prese atpūšas...

Atbildēt

Endijs

12.11.2016. 21:35

Klau, bet tak beidziet jaukt lietas! Kurzemes loks ir caurum caur Augstsprieguma tīkla projekts. Tas, ka AST džeki šobrid sēž un berzē punčus, ir viņu goda lieta, bet butu laiks piecelties no beņķiem un pieteikties. Citādi padara citus par mērkaķiem.

Atbildēt

Niknais

12.11.2016. 14:31

»

antons mikoss

Par EL projektu caur purvam ir novērtējums par ietekmi uz vidi. Vai ""zaļie"" ir apstrīdējuši ELLES novērtējumu. Ja nav, tad nepiesauciet politiku un klusējiet. Tas būtu jāzina partijai kāda ir kārtība


Novertejums vel nedod tiesibas ko būvēt. Tāpat bija novērtējums tramvajam pāri kapiem, bet nekas nesanāca. Tapec labāk pieturi ciet savu sūkātavu

Atbildēt

Žļorga

12.11.2016. 14:29

Varbūt Līdaka masē Sileniekam prostatu, kamēr tas nebrauc ar velosipēdu? Bet rudā cūka ar dubultstraponu masē abus

Atbildēt

no Jūrmalas

12.11.2016. 13:41

»

antons mikoss

Par EL projektu caur purvam ir novērtējums par ietekmi uz vidi. Vai ""zaļie"" ir apstrīdējuši ELLES novērtējumu. Ja nav, tad nepiesauciet politiku un klusējiet. Tas būtu jāzina partijai kāda ir kārtība


Kurš tādos sīkumos iedzìļināsies.. Stāsts ir galvenais! Trukšņa nevienlīdzīgā cīņa pret lielkapitāla dūžiem!Te ir ko aizdomāties:) A te vēl kautkāda apstrīdēšana, ha, ha.. kāda jēga strīdēties, viss nopirkts u.t.t. Tāpat iznākums zināms un tādā garā!

Atbildēt

Redakcija

12.11.2016. 11:44

»

jānis

Un, jūs, Guna Vilnīte esat galvenā redaktore avīzē ? Vai Jūrmalas vārds ir aitu blēšanas skaņa ? Skumji, ka šādi cilvēki sauc sevi par žurnālistiem, tas degradē visu profesiju


Guna Vilnīte šajā lapelē ir maketētāja.
"žurnālists" un "redaktors", kas to visu samurgoja, ir viņas vīrs un Trukšņa pakalpiņš, Jānis Vilnītis.

Atbildēt

Idejas

12.11.2016. 11:43

Man patika! Vēl varētu atīstīt tādas sekojošas tēmas piem.
1. Jaunā viļņa organizātoru sazvērestība iesaistot politisko spēku vadības ar mērķi atjaunot konkursa norisi Jūrmalā. Truksnis galvenais pretinieks, visa latviskā eiropejiskā aizstāvis!
2.Milzīgu Eiropas struktūrfondu paredzētais finasējums Jūrmalai. Cīņa par naudas apgūšanu. Truksnis neiederas valdošo shēmās un cīnās par finanšu plūsmu caurspīdīgumu!
3.Kriminālo aprindu atriebība Truksnism, par viņa liktajiem šķēršļiem naudas atmazgāšanas darījumos ar nekustamo īpašumu iesaistot gan būvvaldi gan savus domes struktūrās iepludinātos cilvēkus.Vienotībai apsolītas lielas naudas summasvēlēšanu kampaņai, tai grūtības ar atņemto valsts finansējumu!Ir iesaitīti ar SC!
4. Specdienestu atriebība par kaut ko, kas izraisīja neprognozētas sekas varas partiju mijiedarbībā!
5.Ietekmīga ceļu būvētāja lielo partiju sponsora notganizēta atriebība par atklātu SIA Liktenis lobēšanu.

Mazliet izdomas un literāta talanta un uzpriekšu!:)

Bet Latvenego tēma bija laba ar to, ka jau bija par to runāts un par tiem neplānotajiem darbiem, kurus purvā nevar pārbaudīt , to laikam kāds tuvu stāvošs būvnieks pačukstēja!:)

Atbildēt

"Neatkarīgais" žurnālists

12.11.2016. 10:27

Vēl tajā avīzē figurē Jānis Vilnītis Gunas Vilnītes vīrs. Zaļās partijas biedrs, kurš organizēja Trukšņa naudas apgūšanu Jūrmalas vārdā. Saistīts ar Grigules kampaņu Jūrmalas vārdā. Jūrmalas vārds regulāri saņem transfērus no Jūrmalas domes un papildus tam Jānis Vilnītis ir iekārtots un saņem algu no SiA Jūrmalas ūdens kā sabiedrisko attiecību speciālists.Galīgi šo ģimenīti nevar uzskatīt par objektīvu! Kas tie par objektīviem žurnālistiem!

Atbildēt

sise

12.11.2016. 09:07

Briestosa pilnmēness ietekmē rakstīti murgi.

Atbildēt

Piebilde

12.11.2016. 08:32

Tādus murgus sen neesmu lasījis.
Truksnis- cilvēks ar nopietnu atkarību un narcisima pazīmēm izrādās atradis galveno vainīgo.

Atbildēt

LZP vecbiedrs

11.11.2016. 22:48

Pretīgi lasīt tik daudz murgu vienā rakstā.

Atbildēt

knuts

11.11.2016. 22:47

Atgādiniet, lūdzu, vai tas Jūrmalas vārds gadījumā nebija Jūrmalas domes (=Trukšņa) kabatas avīze?

Atbildēt

o, troļļi jau uzradušies

11.11.2016. 21:59

Lai vai kur ir tā patiesība- vados, pamatos (purvā), Jūļa dzīvoklī vai kur citur (tur ārā)- labi, ka kāds pauž savu viedokli par iespējamajiem iemesliem.
Nu ja- Sadales tīkli nekorumpē, bet spiež ar "politisko ietekmi "

Atbildēt

no Jūrmalas

11.11.2016. 21:34

Neticami, lai būtu patiesība.

Atbildēt

jānis

11.11.2016. 21:24

Un, jūs, Guna Vilnīte esat galvenā redaktore avīzē ? Vai Jūrmalas vārds ir aitu blēšanas skaņa ? Skumji, ka šādi cilvēki sauc sevi par žurnālistiem, tas degradē visu profesiju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

15

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

FotoŠis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk. Sākot jau no “paldies Gobzemam, ka tika piekauts kurjers”. Jūs jau sevi un savu vājumu izgaismojat, vienlaikus arī manu spēku. Jūs neesat pamanījuši, mani nelabvēļi, ka nekas no Jūsu paustā neķer mani? Tā ir muļķība to nepamanīt. Un, jo tālāk Jūs ejat, jo lielāks apsmiekls par Jums pašiem. Iziesim pa punktiem.
Lasīt visu...

21

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

FotoLatvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija "Imunitāte pret Covid-19". Raidījums radīja plašu rezonansi sabiedrībā, Veselības ministrija un tās pakļautībā esošās iestādes pieprasīja atsaukt raidījumā izskanējušo informāciju, norādot, ka tā "ir ne tikai maldinoša, bet arī zinātniski nepamatota un vienlaikus sabiedrības veselību apdraudoša".
Lasīt visu...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

21

Nacionālais jautājums

FotoKas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro siržu, Kurām ticam piedodam?
Lasīt visu...

12

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

FotoTātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts sods. 100 eur vai 1 cents – to mēs nezinām. Sapriecājāmies? Ha.
Lasīt visu...

12

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

FotoValsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....