Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vilis

22.11.2016. 09:31

Piebilde - un vesels aunu bars uz to visu pavelkas un aizrautīgi komentē.. Un jūtas ņēmuši līdzdalību ja ne lēmumu pieņemšanas procesos, tad vismaz to atstāstījumā. Cilvēki, mostieties.

Atbildēt

Vilis

22.11.2016. 09:28

"Žurnālistes" Gunas Vilnītes patentētais "žurnālistikas" žanrs - viena tante teica, ka viena tante teica. Tādu savārstījumu sen nebija nācies lasīt. Zinot notikumus un to fonu detaļās, jāsecina, ka Lato Lapsa ar savu komandu ir ar kolosālu un nebeidzamu fantāziju apveltīti ļaudis. Iesaku pievērsties pasaku vai teiku žanram, jo žurnālistikai ar šādiem pastāstiem par to, kā it kā lietas ir notikušas, nav nekāda sakara.

Atbildēt

Black

18.11.2016. 13:42

O, cik aizraujoši ir vērot, kā pamuļķi mēģina uzsākt politiskas spēlītes, tikai kvalifikācija ir stipri par zemu.

Pirmkārt, rakstā ir pieļauta faktu rupja kļūda - "Latvenergo" meitas uzņēmums "Sadales Tīkls" nav un nekad nav iesaistīts šī projekta realizācijā. Projektā bija iesaistīts "Latvenergo" meitas uzņēmums "Latvijas Elektriskais Tīkls", un ir iesaistīts "Augstsprieguma Tīkls", kurš NAV "Latvenergo" meitas uzņēmums. Ja raksta autors nav spējīgs pārbaudīt pat publiski pieejamus un vispārzināmus faktus par šo projektu, tad varam tikai izdarīt secinājumus, kādā kvalitātē ir sagatavota pārējā informācija.

Otrkārt - vai tiešām vēl kāds vēl Latvijā tiešām pilnā nopietnībā ir gatavs uzklausīt tā saucamo "zaļo" nožēlojamo vervelēšanu, visu šo nožēlojamo varzu ar visiem Vides aizsardzības klubiem un tamlīdzīgajiem deģenerātiem? Par "zaļajiem" mūsdienās sevi ir gatavi saukt vairs tikai divu veidu ļautiņi - pērkamas politiskās prostitūtas, kas blēj kā aitas tad, kad jāpakalpo kādu politikāņu savtīgajām interesēm, vai arī garīgi slimi vientieši, ar ļoti zemu kompetenci bet ar diženu pārliecību, ka viņu iedomātās idejas ir nekļūdīgas. Ja pavērosiet, tad redzēsiet, ka Latvijas tā saukto "zaļo" rindās ir ļoti maz aktīvistu, kuriem būtu tehniskā vai dabaszinātņu izlgītība. Un tam ir ļoti vienkāršs iemesls - jebkuram cilvēkam, kurš ir ieguvis kaut cik adekvātu izglītību kādā no nozarēm, vienkārši ir kauns jebkādā veidā sasaistīt savu vārdu ar šo deģenerēto populistu varzu - Latvijas "zaļajiem".
Es esmu aptaujājis diplomētus hidroģeologus par tiem "zaļo" murgiem attiecībā uz elektrolīnijas ietekmi uz purvi. Viņi tos melīgos "zaļo" apgalvojumus nespēj komentēt bez cilvēcīga pretīguma.

Treškārt - tas ko tik ļoti izdevīgi ir noklusēt pret "Kurzemes loku" karojošajiem politikāņiem un viņu roklaižām "zaļajiem". Elektropārvades līniju būvējot pa esošo 110 kV elektropārvades trasi, "Augstsprieguma Tīklam" nevajadzēs iegādāties privātīpašnieku zemes. Acīmredzot daži izmanīgi darboņi, cerot uz to, ka spēs sasildīt rokas, ir paspējuši sagrābties stratēģiski nozīmīgus zemes gabalus Ķemeru tīreļa apkaimē. Tāpēc jau tik izmisīga ir radusies ar baltiem diegiem šūtā vēlme sargāt gandrīz neeksistējušo Jūrmalas "kūrortoloģijas" potenciālu no "ļaunajiem elektropārvades līnijas būvētājiem", ģenerējot melīgus murgus.

Bet varbūt ka ir žēl, ka valdība šim projektam ir piešķīrusi valsts nozīmes interešu objekta statusu, un Latvijas iedzīvotājiem beidzot pazustu ilūzijas par Latvijas "zaļajiem"? Varbūt beidzot saprastu, ka šie pašpasludinātie dabas aizstāvji, pateicoties savai neizmērojamajai muļķībai, ir Latvijas iedzīvotāju labklājībai klaji naidīgs spēks?

Atbildēt

Kirbis

14.11.2016. 19:14

Par Vilnīšu pāra "veiksmes stāsta" vērsturi presē un "siltu amatu drauvā" Jūrmalā varat izlasīt šeit (it sevišķi minētā raksta pēdējā rindkopā) http://jurmalaszinas.lv/velesanu-nozagsana/
Tas daudz ko izskaidro minēto personāžu būtībā.

Atbildēt

Jūrmalas ūdens

13.11.2016. 22:27

»

4740,00 EUR bez konkursa

http://www.jurmala.lv/upload/iepirkumi/2015/sarunu_proc_/ml_ligums_2015_164.pdf


http://www.jurmala.lv/upload/iepirkumi/2015/sarunu_proc_/ml_ligums_2015_164.pdf
Te Guna Vinīte piepelnās no domes.Reāli atstrādā piķi!Cik vēl Jānis Vilnītis no Jūrmalas ūdens bez algas ir izgrābis?

Atbildēt

Karlo

13.11.2016. 22:10

Gača pie Lapsēna nopircis raidlaiku? Wow, Lapsēns laikam nepamanīja, ka šis ir pārāk tieši un redzami..

Gunai un Jankam jau sen samaksāts, gan legāli, gan pa kreiso.. http://www.jurmala.lv/upload/iepirkumi/2015/sarunu_proc_/ml_ligums_2015_164.pdf

Bet kurš Lapsēnam tad samaksāja??

Atbildēt

4740,00 EUR bez konkursa

13.11.2016. 20:51

http://www.jurmala.lv/upload/iepirkumi/2015/sarunu_proc_/ml_ligums_2015_164.pdf

Atbildēt

Marsiešu hronikas

13.11.2016. 11:25

Ja Augstprieguma tīkls ar savu līiniju spēj nogāzt Truksni, iedomājieties, ko spēj Latvijas psihiatru asociācija:)))))

Atbildēt

Viedais

13.11.2016. 09:42

Tipiska letiņu kņada. Visiem pie D nacionālais parks, galvenais vienam otru ar dubļiem nomētāt, tā sacīt, "ārstnieciskās vannas"

Atbildēt

Komentetājs atradies

13.11.2016. 08:08

http://ast.lv/lat/attistiba/kurzemes_loks/

Kopš 2014.g.janvāra tas ir AST pārziņā.


Akciju sabiedrība „Augstsprieguma tīkls” ir neatkarīgs Pārvades Sistēmas Operators, kurš nodrošina pārvades tīkla darbības un Latvijas elektroenerģijas sistēmas elektroapgādes drošumu, un pilda sekojošo misiju: sniedz pārvades pakalpojumu, balstoties uz publicētiem pārvades pakalpojuma tarifiem, un nodrošina brīvu trešās puses pieeju pārvades tīklam. AS „Augstsprieguma tīkls” veic pārvades sistēmas operatīvo vadību un nodrošina drošu, stabilu, elektroenerģijas pārvadi.


Atbildēt

Komntētājiem

12.11.2016. 23:48

Kāpēc jūs tik ļoti noniecināt LATVENERGO? Tas nav pieklājīgi.

http://www.latvenergo.lv/lat/kurzemes_loks_1/Kurzemes_loks_p/

Atbildēt

Kirbis

12.11.2016. 22:31

»

Ilzīte

Viss vienā putrā...Kur mēs nonāksim ar šādiem žurnālistiem? Vismaz komentāri nomierina. Ir tomēr izglītoti cilvēki, kuri māk atšķirt viena uzņēmuma projektu no cita


Tik tiešām - "Viss vienā putrā...Kur mēs nonāksim ar šādiem žurnālistiem?" - vēl jo vairāk tādēļ, uz kādu objektivitāti un neangažētību var pretendēt " mediju darbonis, kas "rakstu darbus" pilsētas avīzē savieno ar sabiedrisko attiecību specalista darbu tās pašas pilsētas pašvaldības uzņēmumā. Uzņēmumā, kurš pakļaujas Domes pr-jam, tobiš, Truksnim, šajā gadījumā. Tādejādi, ko gan citu, ja ne pozītīvu lielās devās "rakstu darbos" šim darbonim ticamākāis jau "savā" preses orgānā paust. Un vēl - ja tiešām patiesībai atbilst dzirdētie pastāsti pilsētā, ka ka kāds Vilnīša kgs sniedzot arī padomnieka pakalpojumus pagastvecim, tad jau nav ko jautājujmu par attieksmi pret roku, kas baro. Ehhh...

Atbildēt

Es jau neko, bett

12.11.2016. 22:31

To, ka rakstā minētie tā saucamie fakti neatbilst patiesībai, laikam pamanījūsi lielākā daļa lasītāju.....

Atbildēt

Trrr

12.11.2016. 22:26

Skaidra patiesība, Latvenergo izslēdza gaismu un nogāza TRuksni, bet Latvijas Gāqze tikmēr palaida smaku un nogāza mēru Mazpisānos. #CIETI

Atbildēt

Gatis T

12.11.2016. 22:20

Nu, labi labi... Atzīšos, es palaidu šo pīli, jo Jūlijs citādi neļāva pukāt savā penthausā. Un arī Iveta&Romāns gatavoja savu apsveikumu publikai valsts svētkos un prasīja man ...padomu.

Atbildēt

Jūrmalnieks

12.11.2016. 22:15

Laikam nevienu nepārsteidz, ka šajos laiks atrodas tā saucamie žurnālisti, kas par nelielu, bt taisnīgu samaksu spēj publicēt pi;nīgu sviestu. Vai tad žurnālista pienākums nav pārbaudīt elementāru patiesību un noskaidrot faktus? Par RTU pirmkursnieks mācēs pateikt, ka lielie stabi un lielie vadi NAV Latvenergo, bet augstsprieguma tīkls.
Tikpat loģisks būtu apgalvojums, ka šis raksts ir nofilmēts Panorāmā un pārraidīts pa radio. Kundze, ko Jūs pīpējat??

Atbildēt

Ilzīte

12.11.2016. 22:13

Viss vienā putrā...Kur mēs nonāksim ar šādiem žurnālistiem? Vismaz komentāri nomierina. Ir tomēr izglītoti cilvēki, kuri māk atšķirt viena uzņēmuma projektu no cita.

Atbildēt

Pietiekami kompetentais

12.11.2016. 22:09

Dīvaini, ka raksta autore pat nezina, ka Kurzemes loks ir Augstsprieguma tīkla, nevis Latvenergo projekts. Šādu informāciju jau nu vajadzēja pārbaudīt, pirms iekļaut šādā rakstā. Liecina par nekompetenci.

Atbildēt

Kirbis

12.11.2016. 22:07

»

ha ha

Kurzemes loka projektu attīsta Akciju Sabiedrība "Augstsprieguma tīkls" , kas ir patstāvīgs uzņēmums un atrodas ZZS pārraudzītās Finansu ministrijas pārraudzībā. Sadalniekiem nav tik biezi gumijas cimdi lai grābstītos gar 330 kV! Augstsprieguma tīkls nav Latvenergo sistēmas uzņēmums, pirms šito skribelēt...


..."pirms šito skribelēt varēja taču vismaz weblapas palapot."- neslinkot un Tirgoņu ielas redakcijas telpām tos pāris tūkstošu soļu pamērot līdz glaunajām Krūmiņa kga jaunbūvēm Turaidas ielā, kur pēc paša Krūmiņa paustā medijos, atrodas arī Trukšņa dzīvoklis. Un pie viena pilsētniekiem Jūrmalas vāra slejās izskaidrot, kā tad īsti praksē izpaužas Krūmiņa paustais intervijās Trukšņ sakarā, ka lūk bijis gatavs ieguldīt miljonus Turaidas ielā pret solījumu pilsētai netraucēt tapšanas procesu. Vot, šitais jau būtu interesanti ikvienam jūrmalniekam, kas kaut ko grib būvēt, rekonstruēt, nojaukt, nu kaut vai īpašumu pievienot pilsētas komuninācijām - tiem jau mnākas izbaudīt pilsētas čakaru kā bistro "Frics" no LTV eksperimenta. Bet tas jau, cik noprotams, nav "Jūrmalas vārda" mmeinstrīmā. Ko padarīsi, gribas tak politikā spēlēties, kaut tā prātiņa tā pamazāk.

Atbildēt

D.R.O.

12.11.2016. 22:01

Augstsprieguma tīkls šobrīd iepērk celtnieku pakalpojumu, varbūt tāpēc publika cepas. Nu ne jau Truksnis kādu te interesē...

Atbildēt

Emma Kārkls

12.11.2016. 21:59

arī dzeltenās preses žurnālistiem gan vajdzetu zinat, ka Lavenergo nav tas pats, kas augstsprieguma tīkls. Pirms publicējaties, vispirms esiet tik laipni un noskaidrojiet, kam tas projekts vispār ir! Tas vispār nav Latvenergo projekts!
Te nu jāuzdod tas pats jautāums - kam tāds"raksts"izdevīgs? kas jums maksāja par šādu melu tapināšanu? Kauns!

Atbildēt

ha ha

12.11.2016. 21:47

Kurzemes loka projektu attīsta Akciju Sabiedrība "Augstsprieguma tīkls" , kas ir patstāvīgs uzņēmums un atrodas ZZS pārraudzītās Finansu ministrijas pārraudzībā. Sadalniekiem nav tik biezi gumijas cimdi lai grābstītos gar 330 kV! Augstsprieguma tīkls nav Latvenergo sistēmas uzņēmums, pirms šito skribelēt varēja taču vismaz weblapas palapot.
Un vispār līnija stiepsies līdz Ventspilij.

Atbildēt

Kirbis

12.11.2016. 21:39

»

Redakcija

Guna Vilnīte šajā lapelē ir maketētāja


Kā vēsta šis http://www.jurmalasvards.lv/index.php?p=9056&lang=1424&pp=18093 G.Vilnīte ne tikai maketē. Bet tas jau neizslēdz jūsu novērojumu par J.Vilnīša patiesumuu šajā "žunalistikas izstrādājumā" ar avīzes piegaršu. No savas puses skaidrākai J.Vilnīša "radošās" personības izpratnei iesaku bibliotēkās pašķirstīt tā izdevuma (kas tajos gados dikti kopēja tā laika Domas oficiālo izdevuma vaibstus) lappuses, kura nosaukums (Jurmalas vēstis) savulaik tika nomanīts uz "Jūrmalas vārds" saturiskai būtībai pamatos nemanoties. Būtiski - šķirstot īpašu vērību pievērsiet tam, kā kāds Vilnīša kgs tekstos "ar visām četrām" atspoguļojot lobē kā nu prazdams pilsētas attīstības plānus- Manuprāt - savulaik izcils "spēles vienos vārtos" negatīvas žurnalistikas piemērs studējošajiem censoņiem. Tā teikt, PSRS laiku latvijas prese atpūšas...

Atbildēt

Endijs

12.11.2016. 21:35

Klau, bet tak beidziet jaukt lietas! Kurzemes loks ir caurum caur Augstsprieguma tīkla projekts. Tas, ka AST džeki šobrid sēž un berzē punčus, ir viņu goda lieta, bet butu laiks piecelties no beņķiem un pieteikties. Citādi padara citus par mērkaķiem.

Atbildēt

Niknais

12.11.2016. 14:31

»

antons mikoss

Par EL projektu caur purvam ir novērtējums par ietekmi uz vidi. Vai ""zaļie"" ir apstrīdējuši ELLES novērtējumu. Ja nav, tad nepiesauciet politiku un klusējiet. Tas būtu jāzina partijai kāda ir kārtība


Novertejums vel nedod tiesibas ko būvēt. Tāpat bija novērtējums tramvajam pāri kapiem, bet nekas nesanāca. Tapec labāk pieturi ciet savu sūkātavu

Atbildēt

Žļorga

12.11.2016. 14:29

Varbūt Līdaka masē Sileniekam prostatu, kamēr tas nebrauc ar velosipēdu? Bet rudā cūka ar dubultstraponu masē abus

Atbildēt

no Jūrmalas

12.11.2016. 13:41

»

antons mikoss

Par EL projektu caur purvam ir novērtējums par ietekmi uz vidi. Vai ""zaļie"" ir apstrīdējuši ELLES novērtējumu. Ja nav, tad nepiesauciet politiku un klusējiet. Tas būtu jāzina partijai kāda ir kārtība


Kurš tādos sīkumos iedzìļināsies.. Stāsts ir galvenais! Trukšņa nevienlīdzīgā cīņa pret lielkapitāla dūžiem!Te ir ko aizdomāties:) A te vēl kautkāda apstrīdēšana, ha, ha.. kāda jēga strīdēties, viss nopirkts u.t.t. Tāpat iznākums zināms un tādā garā!

Atbildēt

Redakcija

12.11.2016. 11:44

»

jānis

Un, jūs, Guna Vilnīte esat galvenā redaktore avīzē ? Vai Jūrmalas vārds ir aitu blēšanas skaņa ? Skumji, ka šādi cilvēki sauc sevi par žurnālistiem, tas degradē visu profesiju


Guna Vilnīte šajā lapelē ir maketētāja.
"žurnālists" un "redaktors", kas to visu samurgoja, ir viņas vīrs un Trukšņa pakalpiņš, Jānis Vilnītis.

Atbildēt

Idejas

12.11.2016. 11:43

Man patika! Vēl varētu atīstīt tādas sekojošas tēmas piem.
1. Jaunā viļņa organizātoru sazvērestība iesaistot politisko spēku vadības ar mērķi atjaunot konkursa norisi Jūrmalā. Truksnis galvenais pretinieks, visa latviskā eiropejiskā aizstāvis!
2.Milzīgu Eiropas struktūrfondu paredzētais finasējums Jūrmalai. Cīņa par naudas apgūšanu. Truksnis neiederas valdošo shēmās un cīnās par finanšu plūsmu caurspīdīgumu!
3.Kriminālo aprindu atriebība Truksnism, par viņa liktajiem šķēršļiem naudas atmazgāšanas darījumos ar nekustamo īpašumu iesaistot gan būvvaldi gan savus domes struktūrās iepludinātos cilvēkus.Vienotībai apsolītas lielas naudas summasvēlēšanu kampaņai, tai grūtības ar atņemto valsts finansējumu!Ir iesaitīti ar SC!
4. Specdienestu atriebība par kaut ko, kas izraisīja neprognozētas sekas varas partiju mijiedarbībā!
5.Ietekmīga ceļu būvētāja lielo partiju sponsora notganizēta atriebība par atklātu SIA Liktenis lobēšanu.

Mazliet izdomas un literāta talanta un uzpriekšu!:)

Bet Latvenego tēma bija laba ar to, ka jau bija par to runāts un par tiem neplānotajiem darbiem, kurus purvā nevar pārbaudīt , to laikam kāds tuvu stāvošs būvnieks pačukstēja!:)

Atbildēt

"Neatkarīgais" žurnālists

12.11.2016. 10:27

Vēl tajā avīzē figurē Jānis Vilnītis Gunas Vilnītes vīrs. Zaļās partijas biedrs, kurš organizēja Trukšņa naudas apgūšanu Jūrmalas vārdā. Saistīts ar Grigules kampaņu Jūrmalas vārdā. Jūrmalas vārds regulāri saņem transfērus no Jūrmalas domes un papildus tam Jānis Vilnītis ir iekārtots un saņem algu no SiA Jūrmalas ūdens kā sabiedrisko attiecību speciālists.Galīgi šo ģimenīti nevar uzskatīt par objektīvu! Kas tie par objektīviem žurnālistiem!

Atbildēt

sise

12.11.2016. 09:07

Briestosa pilnmēness ietekmē rakstīti murgi.

Atbildēt

Piebilde

12.11.2016. 08:32

Tādus murgus sen neesmu lasījis.
Truksnis- cilvēks ar nopietnu atkarību un narcisima pazīmēm izrādās atradis galveno vainīgo.

Atbildēt

LZP vecbiedrs

11.11.2016. 22:48

Pretīgi lasīt tik daudz murgu vienā rakstā.

Atbildēt

knuts

11.11.2016. 22:47

Atgādiniet, lūdzu, vai tas Jūrmalas vārds gadījumā nebija Jūrmalas domes (=Trukšņa) kabatas avīze?

Atbildēt

o, troļļi jau uzradušies

11.11.2016. 21:59

Lai vai kur ir tā patiesība- vados, pamatos (purvā), Jūļa dzīvoklī vai kur citur (tur ārā)- labi, ka kāds pauž savu viedokli par iespējamajiem iemesliem.
Nu ja- Sadales tīkli nekorumpē, bet spiež ar "politisko ietekmi "

Atbildēt

no Jūrmalas

11.11.2016. 21:34

Neticami, lai būtu patiesība.

Atbildēt

jānis

11.11.2016. 21:24

Un, jūs, Guna Vilnīte esat galvenā redaktore avīzē ? Vai Jūrmalas vārds ir aitu blēšanas skaņa ? Skumji, ka šādi cilvēki sauc sevi par žurnālistiem, tas degradē visu profesiju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saudzēsim sevi, cienīsim ārstu darbu un beigsim izplatīt melus, kas var pašiem atspēlēties

FotoTāda izskatās mana vīra Ivara Krastiņa, Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja, ikdiena. Ilgi šaubījos, vai ko teikt šai Covid sakarā, bet ziniet - ārsti par sevi paši nestāstīs, ne par savu smago darbu, ne par reālām cīņām nāves ēnā... viņi to neuzskata par varoņdarbu, bet gan par savu sirds PIENĀKUMU - glābt Tevi un Mani. Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ - karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt...
Lasīt visu...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...