Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vilis

22.11.2016. 09:31

Piebilde - un vesels aunu bars uz to visu pavelkas un aizrautīgi komentē.. Un jūtas ņēmuši līdzdalību ja ne lēmumu pieņemšanas procesos, tad vismaz to atstāstījumā. Cilvēki, mostieties.

Atbildēt

Vilis

22.11.2016. 09:28

"Žurnālistes" Gunas Vilnītes patentētais "žurnālistikas" žanrs - viena tante teica, ka viena tante teica. Tādu savārstījumu sen nebija nācies lasīt. Zinot notikumus un to fonu detaļās, jāsecina, ka Lato Lapsa ar savu komandu ir ar kolosālu un nebeidzamu fantāziju apveltīti ļaudis. Iesaku pievērsties pasaku vai teiku žanram, jo žurnālistikai ar šādiem pastāstiem par to, kā it kā lietas ir notikušas, nav nekāda sakara.

Atbildēt

Black

18.11.2016. 13:42

O, cik aizraujoši ir vērot, kā pamuļķi mēģina uzsākt politiskas spēlītes, tikai kvalifikācija ir stipri par zemu.

Pirmkārt, rakstā ir pieļauta faktu rupja kļūda - "Latvenergo" meitas uzņēmums "Sadales Tīkls" nav un nekad nav iesaistīts šī projekta realizācijā. Projektā bija iesaistīts "Latvenergo" meitas uzņēmums "Latvijas Elektriskais Tīkls", un ir iesaistīts "Augstsprieguma Tīkls", kurš NAV "Latvenergo" meitas uzņēmums. Ja raksta autors nav spējīgs pārbaudīt pat publiski pieejamus un vispārzināmus faktus par šo projektu, tad varam tikai izdarīt secinājumus, kādā kvalitātē ir sagatavota pārējā informācija.

Otrkārt - vai tiešām vēl kāds vēl Latvijā tiešām pilnā nopietnībā ir gatavs uzklausīt tā saucamo "zaļo" nožēlojamo vervelēšanu, visu šo nožēlojamo varzu ar visiem Vides aizsardzības klubiem un tamlīdzīgajiem deģenerātiem? Par "zaļajiem" mūsdienās sevi ir gatavi saukt vairs tikai divu veidu ļautiņi - pērkamas politiskās prostitūtas, kas blēj kā aitas tad, kad jāpakalpo kādu politikāņu savtīgajām interesēm, vai arī garīgi slimi vientieši, ar ļoti zemu kompetenci bet ar diženu pārliecību, ka viņu iedomātās idejas ir nekļūdīgas. Ja pavērosiet, tad redzēsiet, ka Latvijas tā saukto "zaļo" rindās ir ļoti maz aktīvistu, kuriem būtu tehniskā vai dabaszinātņu izlgītība. Un tam ir ļoti vienkāršs iemesls - jebkuram cilvēkam, kurš ir ieguvis kaut cik adekvātu izglītību kādā no nozarēm, vienkārši ir kauns jebkādā veidā sasaistīt savu vārdu ar šo deģenerēto populistu varzu - Latvijas "zaļajiem".
Es esmu aptaujājis diplomētus hidroģeologus par tiem "zaļo" murgiem attiecībā uz elektrolīnijas ietekmi uz purvi. Viņi tos melīgos "zaļo" apgalvojumus nespēj komentēt bez cilvēcīga pretīguma.

Treškārt - tas ko tik ļoti izdevīgi ir noklusēt pret "Kurzemes loku" karojošajiem politikāņiem un viņu roklaižām "zaļajiem". Elektropārvades līniju būvējot pa esošo 110 kV elektropārvades trasi, "Augstsprieguma Tīklam" nevajadzēs iegādāties privātīpašnieku zemes. Acīmredzot daži izmanīgi darboņi, cerot uz to, ka spēs sasildīt rokas, ir paspējuši sagrābties stratēģiski nozīmīgus zemes gabalus Ķemeru tīreļa apkaimē. Tāpēc jau tik izmisīga ir radusies ar baltiem diegiem šūtā vēlme sargāt gandrīz neeksistējušo Jūrmalas "kūrortoloģijas" potenciālu no "ļaunajiem elektropārvades līnijas būvētājiem", ģenerējot melīgus murgus.

Bet varbūt ka ir žēl, ka valdība šim projektam ir piešķīrusi valsts nozīmes interešu objekta statusu, un Latvijas iedzīvotājiem beidzot pazustu ilūzijas par Latvijas "zaļajiem"? Varbūt beidzot saprastu, ka šie pašpasludinātie dabas aizstāvji, pateicoties savai neizmērojamajai muļķībai, ir Latvijas iedzīvotāju labklājībai klaji naidīgs spēks?

Atbildēt

Kirbis

14.11.2016. 19:14

Par Vilnīšu pāra "veiksmes stāsta" vērsturi presē un "siltu amatu drauvā" Jūrmalā varat izlasīt šeit (it sevišķi minētā raksta pēdējā rindkopā) http://jurmalaszinas.lv/velesanu-nozagsana/
Tas daudz ko izskaidro minēto personāžu būtībā.

Atbildēt

Jūrmalas ūdens

13.11.2016. 22:27

»

4740,00 EUR bez konkursa

http://www.jurmala.lv/upload/iepirkumi/2015/sarunu_proc_/ml_ligums_2015_164.pdf


http://www.jurmala.lv/upload/iepirkumi/2015/sarunu_proc_/ml_ligums_2015_164.pdf
Te Guna Vinīte piepelnās no domes.Reāli atstrādā piķi!Cik vēl Jānis Vilnītis no Jūrmalas ūdens bez algas ir izgrābis?

Atbildēt

Karlo

13.11.2016. 22:10

Gača pie Lapsēna nopircis raidlaiku? Wow, Lapsēns laikam nepamanīja, ka šis ir pārāk tieši un redzami..

Gunai un Jankam jau sen samaksāts, gan legāli, gan pa kreiso.. http://www.jurmala.lv/upload/iepirkumi/2015/sarunu_proc_/ml_ligums_2015_164.pdf

Bet kurš Lapsēnam tad samaksāja??

Atbildēt

4740,00 EUR bez konkursa

13.11.2016. 20:51

http://www.jurmala.lv/upload/iepirkumi/2015/sarunu_proc_/ml_ligums_2015_164.pdf

Atbildēt

Marsiešu hronikas

13.11.2016. 11:25

Ja Augstprieguma tīkls ar savu līiniju spēj nogāzt Truksni, iedomājieties, ko spēj Latvijas psihiatru asociācija:)))))

Atbildēt

Viedais

13.11.2016. 09:42

Tipiska letiņu kņada. Visiem pie D nacionālais parks, galvenais vienam otru ar dubļiem nomētāt, tā sacīt, "ārstnieciskās vannas"

Atbildēt

Komentetājs atradies

13.11.2016. 08:08

http://ast.lv/lat/attistiba/kurzemes_loks/

Kopš 2014.g.janvāra tas ir AST pārziņā.


Akciju sabiedrība „Augstsprieguma tīkls” ir neatkarīgs Pārvades Sistēmas Operators, kurš nodrošina pārvades tīkla darbības un Latvijas elektroenerģijas sistēmas elektroapgādes drošumu, un pilda sekojošo misiju: sniedz pārvades pakalpojumu, balstoties uz publicētiem pārvades pakalpojuma tarifiem, un nodrošina brīvu trešās puses pieeju pārvades tīklam. AS „Augstsprieguma tīkls” veic pārvades sistēmas operatīvo vadību un nodrošina drošu, stabilu, elektroenerģijas pārvadi.


Atbildēt

Komntētājiem

12.11.2016. 23:48

Kāpēc jūs tik ļoti noniecināt LATVENERGO? Tas nav pieklājīgi.

http://www.latvenergo.lv/lat/kurzemes_loks_1/Kurzemes_loks_p/

Atbildēt

Kirbis

12.11.2016. 22:31

»

Ilzīte

Viss vienā putrā...Kur mēs nonāksim ar šādiem žurnālistiem? Vismaz komentāri nomierina. Ir tomēr izglītoti cilvēki, kuri māk atšķirt viena uzņēmuma projektu no cita


Tik tiešām - "Viss vienā putrā...Kur mēs nonāksim ar šādiem žurnālistiem?" - vēl jo vairāk tādēļ, uz kādu objektivitāti un neangažētību var pretendēt " mediju darbonis, kas "rakstu darbus" pilsētas avīzē savieno ar sabiedrisko attiecību specalista darbu tās pašas pilsētas pašvaldības uzņēmumā. Uzņēmumā, kurš pakļaujas Domes pr-jam, tobiš, Truksnim, šajā gadījumā. Tādejādi, ko gan citu, ja ne pozītīvu lielās devās "rakstu darbos" šim darbonim ticamākāis jau "savā" preses orgānā paust. Un vēl - ja tiešām patiesībai atbilst dzirdētie pastāsti pilsētā, ka ka kāds Vilnīša kgs sniedzot arī padomnieka pakalpojumus pagastvecim, tad jau nav ko jautājujmu par attieksmi pret roku, kas baro. Ehhh...

Atbildēt

Es jau neko, bett

12.11.2016. 22:31

To, ka rakstā minētie tā saucamie fakti neatbilst patiesībai, laikam pamanījūsi lielākā daļa lasītāju.....

Atbildēt

Trrr

12.11.2016. 22:26

Skaidra patiesība, Latvenergo izslēdza gaismu un nogāza TRuksni, bet Latvijas Gāqze tikmēr palaida smaku un nogāza mēru Mazpisānos. #CIETI

Atbildēt

Gatis T

12.11.2016. 22:20

Nu, labi labi... Atzīšos, es palaidu šo pīli, jo Jūlijs citādi neļāva pukāt savā penthausā. Un arī Iveta&Romāns gatavoja savu apsveikumu publikai valsts svētkos un prasīja man ...padomu.

Atbildēt

Jūrmalnieks

12.11.2016. 22:15

Laikam nevienu nepārsteidz, ka šajos laiks atrodas tā saucamie žurnālisti, kas par nelielu, bt taisnīgu samaksu spēj publicēt pi;nīgu sviestu. Vai tad žurnālista pienākums nav pārbaudīt elementāru patiesību un noskaidrot faktus? Par RTU pirmkursnieks mācēs pateikt, ka lielie stabi un lielie vadi NAV Latvenergo, bet augstsprieguma tīkls.
Tikpat loģisks būtu apgalvojums, ka šis raksts ir nofilmēts Panorāmā un pārraidīts pa radio. Kundze, ko Jūs pīpējat??

Atbildēt

Ilzīte

12.11.2016. 22:13

Viss vienā putrā...Kur mēs nonāksim ar šādiem žurnālistiem? Vismaz komentāri nomierina. Ir tomēr izglītoti cilvēki, kuri māk atšķirt viena uzņēmuma projektu no cita.

Atbildēt

Pietiekami kompetentais

12.11.2016. 22:09

Dīvaini, ka raksta autore pat nezina, ka Kurzemes loks ir Augstsprieguma tīkla, nevis Latvenergo projekts. Šādu informāciju jau nu vajadzēja pārbaudīt, pirms iekļaut šādā rakstā. Liecina par nekompetenci.

Atbildēt

Kirbis

12.11.2016. 22:07

»

ha ha

Kurzemes loka projektu attīsta Akciju Sabiedrība "Augstsprieguma tīkls" , kas ir patstāvīgs uzņēmums un atrodas ZZS pārraudzītās Finansu ministrijas pārraudzībā. Sadalniekiem nav tik biezi gumijas cimdi lai grābstītos gar 330 kV! Augstsprieguma tīkls nav Latvenergo sistēmas uzņēmums, pirms šito skribelēt...


..."pirms šito skribelēt varēja taču vismaz weblapas palapot."- neslinkot un Tirgoņu ielas redakcijas telpām tos pāris tūkstošu soļu pamērot līdz glaunajām Krūmiņa kga jaunbūvēm Turaidas ielā, kur pēc paša Krūmiņa paustā medijos, atrodas arī Trukšņa dzīvoklis. Un pie viena pilsētniekiem Jūrmalas vāra slejās izskaidrot, kā tad īsti praksē izpaužas Krūmiņa paustais intervijās Trukšņ sakarā, ka lūk bijis gatavs ieguldīt miljonus Turaidas ielā pret solījumu pilsētai netraucēt tapšanas procesu. Vot, šitais jau būtu interesanti ikvienam jūrmalniekam, kas kaut ko grib būvēt, rekonstruēt, nojaukt, nu kaut vai īpašumu pievienot pilsētas komuninācijām - tiem jau mnākas izbaudīt pilsētas čakaru kā bistro "Frics" no LTV eksperimenta. Bet tas jau, cik noprotams, nav "Jūrmalas vārda" mmeinstrīmā. Ko padarīsi, gribas tak politikā spēlēties, kaut tā prātiņa tā pamazāk.

Atbildēt

D.R.O.

12.11.2016. 22:01

Augstsprieguma tīkls šobrīd iepērk celtnieku pakalpojumu, varbūt tāpēc publika cepas. Nu ne jau Truksnis kādu te interesē...

Atbildēt

Emma Kārkls

12.11.2016. 21:59

arī dzeltenās preses žurnālistiem gan vajdzetu zinat, ka Lavenergo nav tas pats, kas augstsprieguma tīkls. Pirms publicējaties, vispirms esiet tik laipni un noskaidrojiet, kam tas projekts vispār ir! Tas vispār nav Latvenergo projekts!
Te nu jāuzdod tas pats jautāums - kam tāds"raksts"izdevīgs? kas jums maksāja par šādu melu tapināšanu? Kauns!

Atbildēt

ha ha

12.11.2016. 21:47

Kurzemes loka projektu attīsta Akciju Sabiedrība "Augstsprieguma tīkls" , kas ir patstāvīgs uzņēmums un atrodas ZZS pārraudzītās Finansu ministrijas pārraudzībā. Sadalniekiem nav tik biezi gumijas cimdi lai grābstītos gar 330 kV! Augstsprieguma tīkls nav Latvenergo sistēmas uzņēmums, pirms šito skribelēt varēja taču vismaz weblapas palapot.
Un vispār līnija stiepsies līdz Ventspilij.

Atbildēt

Kirbis

12.11.2016. 21:39

»

Redakcija

Guna Vilnīte šajā lapelē ir maketētāja


Kā vēsta šis http://www.jurmalasvards.lv/index.php?p=9056&lang=1424&pp=18093 G.Vilnīte ne tikai maketē. Bet tas jau neizslēdz jūsu novērojumu par J.Vilnīša patiesumuu šajā "žunalistikas izstrādājumā" ar avīzes piegaršu. No savas puses skaidrākai J.Vilnīša "radošās" personības izpratnei iesaku bibliotēkās pašķirstīt tā izdevuma (kas tajos gados dikti kopēja tā laika Domas oficiālo izdevuma vaibstus) lappuses, kura nosaukums (Jurmalas vēstis) savulaik tika nomanīts uz "Jūrmalas vārds" saturiskai būtībai pamatos nemanoties. Būtiski - šķirstot īpašu vērību pievērsiet tam, kā kāds Vilnīša kgs tekstos "ar visām četrām" atspoguļojot lobē kā nu prazdams pilsētas attīstības plānus- Manuprāt - savulaik izcils "spēles vienos vārtos" negatīvas žurnalistikas piemērs studējošajiem censoņiem. Tā teikt, PSRS laiku latvijas prese atpūšas...

Atbildēt

Endijs

12.11.2016. 21:35

Klau, bet tak beidziet jaukt lietas! Kurzemes loks ir caurum caur Augstsprieguma tīkla projekts. Tas, ka AST džeki šobrid sēž un berzē punčus, ir viņu goda lieta, bet butu laiks piecelties no beņķiem un pieteikties. Citādi padara citus par mērkaķiem.

Atbildēt

Niknais

12.11.2016. 14:31

»

antons mikoss

Par EL projektu caur purvam ir novērtējums par ietekmi uz vidi. Vai ""zaļie"" ir apstrīdējuši ELLES novērtējumu. Ja nav, tad nepiesauciet politiku un klusējiet. Tas būtu jāzina partijai kāda ir kārtība


Novertejums vel nedod tiesibas ko būvēt. Tāpat bija novērtējums tramvajam pāri kapiem, bet nekas nesanāca. Tapec labāk pieturi ciet savu sūkātavu

Atbildēt

Žļorga

12.11.2016. 14:29

Varbūt Līdaka masē Sileniekam prostatu, kamēr tas nebrauc ar velosipēdu? Bet rudā cūka ar dubultstraponu masē abus

Atbildēt

no Jūrmalas

12.11.2016. 13:41

»

antons mikoss

Par EL projektu caur purvam ir novērtējums par ietekmi uz vidi. Vai ""zaļie"" ir apstrīdējuši ELLES novērtējumu. Ja nav, tad nepiesauciet politiku un klusējiet. Tas būtu jāzina partijai kāda ir kārtība


Kurš tādos sīkumos iedzìļināsies.. Stāsts ir galvenais! Trukšņa nevienlīdzīgā cīņa pret lielkapitāla dūžiem!Te ir ko aizdomāties:) A te vēl kautkāda apstrīdēšana, ha, ha.. kāda jēga strīdēties, viss nopirkts u.t.t. Tāpat iznākums zināms un tādā garā!

Atbildēt

Redakcija

12.11.2016. 11:44

»

jānis

Un, jūs, Guna Vilnīte esat galvenā redaktore avīzē ? Vai Jūrmalas vārds ir aitu blēšanas skaņa ? Skumji, ka šādi cilvēki sauc sevi par žurnālistiem, tas degradē visu profesiju


Guna Vilnīte šajā lapelē ir maketētāja.
"žurnālists" un "redaktors", kas to visu samurgoja, ir viņas vīrs un Trukšņa pakalpiņš, Jānis Vilnītis.

Atbildēt

Idejas

12.11.2016. 11:43

Man patika! Vēl varētu atīstīt tādas sekojošas tēmas piem.
1. Jaunā viļņa organizātoru sazvērestība iesaistot politisko spēku vadības ar mērķi atjaunot konkursa norisi Jūrmalā. Truksnis galvenais pretinieks, visa latviskā eiropejiskā aizstāvis!
2.Milzīgu Eiropas struktūrfondu paredzētais finasējums Jūrmalai. Cīņa par naudas apgūšanu. Truksnis neiederas valdošo shēmās un cīnās par finanšu plūsmu caurspīdīgumu!
3.Kriminālo aprindu atriebība Truksnism, par viņa liktajiem šķēršļiem naudas atmazgāšanas darījumos ar nekustamo īpašumu iesaistot gan būvvaldi gan savus domes struktūrās iepludinātos cilvēkus.Vienotībai apsolītas lielas naudas summasvēlēšanu kampaņai, tai grūtības ar atņemto valsts finansējumu!Ir iesaitīti ar SC!
4. Specdienestu atriebība par kaut ko, kas izraisīja neprognozētas sekas varas partiju mijiedarbībā!
5.Ietekmīga ceļu būvētāja lielo partiju sponsora notganizēta atriebība par atklātu SIA Liktenis lobēšanu.

Mazliet izdomas un literāta talanta un uzpriekšu!:)

Bet Latvenego tēma bija laba ar to, ka jau bija par to runāts un par tiem neplānotajiem darbiem, kurus purvā nevar pārbaudīt , to laikam kāds tuvu stāvošs būvnieks pačukstēja!:)

Atbildēt

"Neatkarīgais" žurnālists

12.11.2016. 10:27

Vēl tajā avīzē figurē Jānis Vilnītis Gunas Vilnītes vīrs. Zaļās partijas biedrs, kurš organizēja Trukšņa naudas apgūšanu Jūrmalas vārdā. Saistīts ar Grigules kampaņu Jūrmalas vārdā. Jūrmalas vārds regulāri saņem transfērus no Jūrmalas domes un papildus tam Jānis Vilnītis ir iekārtots un saņem algu no SiA Jūrmalas ūdens kā sabiedrisko attiecību speciālists.Galīgi šo ģimenīti nevar uzskatīt par objektīvu! Kas tie par objektīviem žurnālistiem!

Atbildēt

sise

12.11.2016. 09:07

Briestosa pilnmēness ietekmē rakstīti murgi.

Atbildēt

Piebilde

12.11.2016. 08:32

Tādus murgus sen neesmu lasījis.
Truksnis- cilvēks ar nopietnu atkarību un narcisima pazīmēm izrādās atradis galveno vainīgo.

Atbildēt

LZP vecbiedrs

11.11.2016. 22:48

Pretīgi lasīt tik daudz murgu vienā rakstā.

Atbildēt

knuts

11.11.2016. 22:47

Atgādiniet, lūdzu, vai tas Jūrmalas vārds gadījumā nebija Jūrmalas domes (=Trukšņa) kabatas avīze?

Atbildēt

o, troļļi jau uzradušies

11.11.2016. 21:59

Lai vai kur ir tā patiesība- vados, pamatos (purvā), Jūļa dzīvoklī vai kur citur (tur ārā)- labi, ka kāds pauž savu viedokli par iespējamajiem iemesliem.
Nu ja- Sadales tīkli nekorumpē, bet spiež ar "politisko ietekmi "

Atbildēt

no Jūrmalas

11.11.2016. 21:34

Neticami, lai būtu patiesība.

Atbildēt

jānis

11.11.2016. 21:24

Un, jūs, Guna Vilnīte esat galvenā redaktore avīzē ? Vai Jūrmalas vārds ir aitu blēšanas skaņa ? Skumji, ka šādi cilvēki sauc sevi par žurnālistiem, tas degradē visu profesiju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...