Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.

Tad valsts vēl izdomā visādus "pigorus", kas savā būtibā prettiesiski, un absurdi, bet neko tu nepadarītu, vara ir vara. Kā lems, tā būs. Vienīgā iespēja nepakļauties šai noziedzīgajai varai, ir aizbraukt no valsts. Citu iespēju vienkārši reāli nav. Uz to jau arī ir likts aprēķins.

Teritorijas atbrīvošana no pamatnācijas. Nekas cilvēces vēsturē jauns tas nav. Tāda veida metodes ir praktizētas jau sen, tikai izskatījās tās citādāk. Ja kāda vara gribēja kādu iekarot, bet nevarēja to veikt fiziski, tad tika izveidotas mobilās sirotāju vienības.

Tās vienkārši pa kluso siroja apkārt. Ja satika savā ceļā kādu mazāku ciemu, to nodedzināja, visus nogalināja. Ja redzēja kādu druvu, tad arī tā tika nodedzināta.
Ja laukā satika kādu zemnieku, kas lauku apstrādāja vai vienkārši pārvietojās, tad arī tas tika nogalināts.

Šādas vienības atklāt un iznīcināt bija ļoti grūti, jo tās rīkojās ne jau ar spēku, bet gan viltu. Gala beigās tauta bija spiesta pamest savu zemi, jo nebija vairs apgādnieku, un bija bads.

Tieši tāpat kā to tagad dara Latvijas ienaidnieki. Mēs jau viņus neredzam. Mēs redzam tikai viņu metastāzes, un šim metastāzēm ir visa vara un vēl trešdaļas uzpirkto atbalsts. Tikumības pagrimuma laikmetā ar šādu situāciju ir ļoti grūti cīnīties, jo katrā cīņubiedrā jebkurā brīdī var ieraudzīt tautas nodevēju. Cik nav jau tādi bijuši politikā!

Kamēr sistēma netiks principiāli mainīta, latviešu tauta tiks nīcināta, līdz var arī iznīkt, jo, pēc maniem novērojumiem, tās genofonds ir stipri paplucināts. Tā vairs nav "varoņu tauta", kāda tā bija agrāk. Drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta, kas ir gatava, jebkurā brīdī savas personīgās intereses stādīt augstāk par tautas interesēm.

Tieši šī iemesla dēļ arī joprojām tiek glorificēts tautas nodevējs Kārlis Ulmanis, un lielākais vairums cilvēku, ar sajūsmu uzņem viņa ļoti tāla radinieka, čekista ofensīvu.

Neviena tauta nevar pastāvēt bez idejas. Vispār nekas nevar pastāvēt. Acīm redzot latvieši ir vai nu pārāk stulbi, vai arī pārāk bailīgi, lai izveidotu savu nacionālo ideju.
Tie labāk paklausītos, ko žīdi domā šajā sakarā.

Novērtē šo rakstu:

127
19

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft