Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Nesen presi pārskrēja satrauktas diskusijas par obligāto E-Id ieviešanu visiem Latvijas iedzīvotājiem, saniknojot lauciniekus un apstiprinot pilsētnieku viedokli par valdību kā visu problēmu cēloni. Un patiešām, kāpēc gan cilvēkam, kas datoru redzējis tikai kaimiņa logā un nabadzības dēļ nespēj pamest savu pagalmu, būtu vajadzīga E-Id? Savukārt daudziem ir pases ar iebūvētu mikroprocesoru, kam viņiem E-Id?

Mēģinot atrast atbildi uz šiem jautājumiem, ir jāsaprot, ar ko mums ir darīšana. Proti, Latviju pārvalda šaura, labi organizēta grupa, kuras primārais dzinulis ir alkatība. Tāpēc būtu pareizi pieņemt, ka, prasmīgi atspiežot atlikušo miljonu Latvijas iedzīvotāju, varētu nopelnīt samērā labu naudu. Otrs motīvs paralēli alkatībai ir pilnīga paklausība transnacionālo korporāciju (TNK) tīklu un struktūru gauleiteriem, ko latvji varēja pilnībā izbaudīt kovidafēras laikā, - to varētu identificēt kā vagara gēnu vai mantotu ģenētisku defektu.

Kad viņi apstāsies?

Pavisam vienkārši, tikai tad, kad tauta viņus apturēs! Jo Švāba plānus Eiropā neviens nav atcēlis. Tie ir zināmi un saprotami - E-Id ieviešana visiem, tad pilnīgas medicīniskas informācijas un vakcināciju informācijas ievietošana šajā kartē, lai vieglāk varētu realizēt medicīnisko un sociālo segregāciju, tad bankas un sociālā kredīta punktu alias karbona kredītu punktu pievienošana. Tad jaudīgs uzbrukums skaidrajai naudai, un Jūsu dzīves ir atkarīgas no ierēdņa pirksta uz pogas.

Vienīgais, par ko Jūs tiešām varat būt droši, ir latviešu švābistu nelokāmība un uzticība saimniekiem - pat tad, kad Baidena pīšļi būs izšauti no lielgabala virs Atlantijas okeāna un Švābs izbarots cūkām, pat tad latvju liberāļi būs pēdējie, kas domās par kursa maiņu.

Finanses kā sociālās kontroles mehānisms.

Zināšanas par monetārismu patiesībā ir jaudīgs līdzeklis cīņā pret varas patvaļu. Mūsdienu “nauda” vairs neatbilst faktiski nevienai klasiskajai naudas funkcijai, tā ir pakļauta hiperinflācijai, banku funkcijas atmirst negatīvu procentu likmju dēļ, bet blokčeins nākotnē baņķierus likvidēs kā šķiru. Šis brīdis ir jau pavisam tuva nākotne, un pamēģināsim saprast, kā tai sagatavoties, lai izdzīvotu. Tātad komercbankas neizdzīvo, bet joprojām pastāv Centrālās bankas kā Bretonvudas modeļa relikts. Un tajā atrodas Jūsu uzskaites fails ar Jūsu bezskaidro naudu, sociālā kredīta punktiem un Jūsu oglekļa emisijas limitu. Kā nenonākt tik tālu?

Skaidra nauda kā brīvības garants.

Švābistu plāni par skaidro naudu ir viegli nolasāmi, katrs otrais kovidafērists vervelēja par to, ka kešs pārnesā vīrusus un citas blēņas. Bankomātu skaits tiek samazināts, un skaidras naudas darbības sfēra tiek arvien ierobežota.

Ko šādā situācijā darīt pilsoņiem?

Uzbrukums skaidrajai naudai vienmēr sākas ar naudas reformu, varas iemīļotie paņēmieni ir lielu nominālu banknošu izņemšana, naudas apmaiņas laika ierobežošana, lai cilvēki fiziski to nepaspētu izdarīt, un citas blēdības.

Tātad, ja esat izvēlējušies glabāt skaidru naudu, izvairieties no lielām banknotēm, samainiet 5-20 eiro banknotēs, jo tieši mazo nominālo banknošu nomaiņa ir tehniski ķēpīgākā. Bankā turiet tikai tik naudas, cik vajadzīgs komunālo rēķinu apmaksai. Ja uzkrājumi ir vidēji vai lieli, pilnīgi noteikti neglabājiet tos bankās, - krīzes situācijā baņķieri ar tiem lāpīs savus caurumus. Daudz saprātīgāk veidot uzkrājumu portfeli dārgmetālos - der zelta un sudraba monētas, zelta lūžņi, platīns, palādijs un citi, par zeltu dārgāki un kompakti metāli.

Un, protams, to visu nekādā gadījumā nedrīkst glabāt pie cilvēku sugas ienaidniekiem - baņķieriem! Zemes banka ir daudz drošāka un gadsimtos pārbaudīta, pat vispārīga kraha gadījumā dārgmetāli savu vērtību saglabās. Gluži kā alkohols un kvalitatīvi konservi, kas ir universāla valūta.

Finansu megakrīze ir tuvu!

Un nav šaubu, ka tieši tas būs iemesls, lai izslēgtu no aprites skaidru naudu un aizvietotu ar paklausības kredīta punktiem. Skaidras naudas izņemšanu vajag uzņemt mierīgi un bez panikas, bet ignorēt kā ekonomisku faktu. Jau šobrīd Latvijā ir daudz pašpalīdzības grupu, kas mainās ar produktiem un pakalpojumiem pa taisno, nemaksājot nodokļus aptrakušajiem marksistu bandītiem. Un atceramies, ka tieši skaidras naudas lietošana no apmaiņas ķēdītēm izmet parazītus, - ar ko gan varētu mainīties Levits ar Kariņu? Ar kāju sēnīti?

Tātad viss, kas no mums tiek prasīts, - nepieņemt sistēmas piedāvājumu! Jo vēlāk no tā atteikties nebūs iespējams. Un ļoti sāpīgi būs skatīties acīs saviem bērniem-vergiem.

Kā saglabāt vēsu prātu?

Loģiski, ka TNK aģenti Latvijā nav idioti un parūpēsies par pamatīgu informatīvo fonu, lai sabiedētu un dezorganizētu cilvēkus. Finansu krīze nenāks viena, visticamāk, kā informatīvais iemesls panikas celšanai tiks izmantots arī Ukrainas kara iznākums rudenī, vai kāds jauns vīruss. Ļoti iespējams arī mākslīgs pārtikas trūkums un pat izprovocēti etniski nemieri. Glābs komūnu sadarbība un tautas pašorganizācija, izspiežot un padzenot virsnacionālo struktūru ielikteņus.

Ideālākais variants – liberāļu brīvprātīga emigrācija pēc Krievijas parauga, apzināti izvairoties no vardarbības, ko jebkurā sabiedrībā ir viegli sākt, bet ļoti grūti - apturēt. Skaidrs ir tas, ka tuvāko pāris gadu laikā Latvijai ir jāmainās gan politiski, gan ekonomiski, lai izdzīvotu tauta. Valsts bez tautas nevienam nav vajadzīga, un sabiedrībā valdošā depresija un bezcerība var novest pie neprognozējamiem notikumiem.

https://infoagentura.wordpress.com/2016/07/23/tiek-gatavota-globala-banku-koncentracijas-nometne/

https://infoagentura.wordpress.com/2016/05/17/wir-sveices-alternativa-nauda-ipasi-aktuala-ekonomisko-krizu-apstaklos/

https://infoagentura.wordpress.com/2016/01/26/par-globalo-krizi-un-jauno-ekonomiku/

P.S. Šīs saites Latvijā demokrātijas apstākļos pieejamas tikai caur VPN, bet palīdzēs radīt kopainu! Tautai ir tiesības uz pašaizsardzību!

Novērtē šo rakstu:

141
11

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

21

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

FotoLikumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā Saeima apstiprināja ieturējamu summu 10% no parāddnieka ienākumiem, kas nepārsniedz minimālās algas apmēru neatkarīgi no piedziņas veida. Tātad no minimālās algas 300 EUR mēnesī parādnieka ieturējamā summa sastādītu: 59,74 EUR/mēnesī (aprēķins: 700 - 10,5% Soc.nod. - 500 neapliek.summa - 23% IIN * 10% = 59,74).
Lasīt visu...

21

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

FotoPiecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā ar unikālu atklāsmi: nevis pašu saraksta biedri esot tie labākie, bet gan viņa galvenais politiskais konkurents.
Lasīt visu...

21

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

FotoEs jums izstāstīšu kaut ko, ko LTV Ivo Leitāns jums neteica. Un viņš arī to nezina. Mans ģimenes uzņēmums pirms dažiem gadiem ir maksājis naudu portālam Delfi par manu dokumentālo filmu reklāmu. Abas reizes portals Delfi ziņoja saviem lasītājiem, ka ir skatāmas žurnālista Anša Pūpola dokumentālās filmas. Es ticu, ka portāls ļoti rūpīgi seko likumiem, kas aizliedz melīgas reklāmas izplatīšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...