Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vērtājs

10.07.2020. 17:51

Lai nebūtu tā kā bija, ir jāpieņem likums par kriminālatbildību ,ja saeima vai Ministru kabinets pieņem lēmumus kuri ir pretrunā ar tautas interesēm.Nekādas politiskas atbildības, bet gan kriminālas.Tad tik naski rociņas vis necilātos.

Atbildēt

gunars

10.06.2020. 09:35

»

“Facebook” publicēts rosinājums nošaut Valsts prezidentu E. Levitu “sapurina” drošības iestādes

Kopš 1991. g. daudz “gudro” zin stāstīt, kas būtu jādara. Īpaši no ASV SVF un PB akcionāriem, kuri apmāca godmaņus, viņķeles, pavļutus, kariņus u.c. Ja to visu izdarītu, Latvija būtu uzplaukusi. Svarīgi cilvēkus vadīt uz tukšu runu cīņām kabalas cionistu stratēģijā. Arī I. Godmanis, stāstot, kas pareizi...


Kas attiecas uz Godmdni. Esmu pilnigi parliecinats, ka viena no lielakajam Latvijas nelaimem ir tiesi si persona. Sava laika vins deklarela, ka Latvija dzivos zali ar tranzitu, turismu un banku sistemu. Man ir saglabatas vina publikacijas.Nav neka, ieveribas cieniga no ta visa. Toties vins veiksmigi sagrava no padomju jaika palikuso rupniecibu. Tikai nevajag atkal blaustities, ka tas viss nebija nekur derigs. Ja, dala rupnicu vajadzeja likvidet, bet ne visu. Tagad sis tips, sniedz konsultacija, ar gudru gimi, nu gatavais arprats.

Atbildēt

otvechayu, Vasya...

05.06.2020. 18:55

es vispaabaa nesaptotu, kaa var mainiit teritoriaalo plaanojumu neriikojot par to referendumu... 58 vai cik tur uebaanji izlemj kaa taga izstiisies Latvija... shitaads murgs nau normaalam praatam aptverams...

Atbildēt

Viltus trollim ar fiktīvu segvārdu

05.06.2020. 08:06

»

Andris Mednis

Tu duraks vai? Kas ir Kurzeme, Zemgale, Vidzeme, Latgale, vēl pieķertā klāt "Sēlija", "Lībiešu krasts" - tās nav "kultūrvēsturiskās teritorijas?" Šie nosaukumi ir teritorijas ar robežām? Pasaki, kurā vietā sākas un kurā beidzas šīs "kultūvēsturiskās teritorijas? Kurā novadā ir vairāk kurzemnieku (pēc...


Tu esi trollis, kurš saņem naudu vai esi iinteresētā persona, kura īsti nerubī fišku, par ko vispār ir likums un par ko ņemšanās? kultūrvēsturi te neviens neaiztiek un neaiztiks, beidz izlikties nedzirdam.

Atbildēt

Andris Mednis

04.06.2020. 21:28

Tu duraks vai? Kas ir Kurzeme, Zemgale, Vidzeme, Latgale, vēl pieķertā klāt "Sēlija", "Lībiešu krasts" - tās nav "kultūrvēsturiskās teritorijas?" Šie nosaukumi ir teritorijas ar robežām? Pasaki, kurā vietā sākas un kurā beidzas šīs "kultūvēsturiskās teritorijas? Kurā novadā ir vairāk kurzemnieku (pēc vācu baronu izveidotās izloksnes), zemgaliešu (nav izloksnes, kādas ir zemgalieša pazīmes?), kādas "vidzemnieka" izloksnes pazīmes - Alūksnes izloksne, akcents?) un kas ir latgalieša pazīmes (ja dzīvo Latgalē un runā latgaliešu izloksnē, dialektā), bet kas tie par latgaliešiem, kuri dzīvo pa visu Latviju un kuru ir tikpat daudz. cik tagad dzīvo Latgalē un laglieši, kuri krustojušies ar citas kultūrvēsturiskās daļas pilsoni vai tml., cik tādu?

Tev un visiem citiem ar āmuri pa ŠAURO pieri, lai attaptos - NOVADU REFORMĀ neaiztiec nosaukumus Kurzeme, Latgale, Zemgale, Vidzeme, kur nu Sēlija un Lībiešu krasts un NEKĀDU šo iedalījumu robežu un nekādu šo NOSAUKUMU ADMINISTRATĪVO pārvaldi!

Tā būtu Latvijas sadalīsana, SAŠĶELŠANA, noziegums.

Atbildēt

raksta autoram

03.06.2020. 20:12

Tu no kuras čukčijas esi? Neviens kulturvēsturiskās robežas neaiztiek un nekad neaiztiks. Par ko Tev cepšanās? Kaut ko esi salietojies rakstot komentāru?
Sāksim ar Tavas mājas pagalma robežu noteikšanu, davai?

Atbildēt

viedoklis

03.06.2020. 16:19

»

cits viedoklis

Padomju laikā vismaz bija kaut kāda saprašana,tagad kāmīšu domāšana


Padumjā laikā vispār nebija domāšanas, bet Pūce citi un viņa partijas kāmīši, ir padumjo laiku drausmīgās sekas.

Atbildēt

Vārdnīca

03.06.2020. 09:49

Varbūt sadalāmies pa ciltīm?

Atbildēt

Visa Kazahija un Co bez nosaukumiem

02.06.2020. 12:10

»

labāk skan rajons

Apriņķis - kas tas par "ap riņķi"? Varbūt tulkots no krievu okrug


1. rajons; 2.rajons; 3. rajons un tā tālāk.

Atbildēt

“Facebook” publicēts rosinājums nošaut Valsts prezidentu E. Levitu “sapurina” drošības iestādes

02.06.2020. 07:55

»

Imants

Dainim Mjartāns, ja raksta viņš: viss ir pareizi, ko saka VARAM. Kurš var noteikt, kur sākas Vidzemes, kur Latgales, kur Zemgales un kur Kurzemes teriorijas robežas, ja šo dalījumu uzskata par "kultūrvēsturisku, kur vairāk dzīvo šo dalījumu pilsoņi...


Kopš 1991. g. daudz “gudro” zin stāstīt, kas būtu jādara. Īpaši no ASV SVF un PB akcionāriem, kuri apmāca godmaņus, viņķeles, pavļutus, kariņus u.c. Ja to visu izdarītu, Latvija būtu uzplaukusi. Svarīgi cilvēkus vadīt uz tukšu runu cīņām kabalas cionistu stratēģijā. Arī I. Godmanis, stāstot, kas pareizi būtu jādara, ar Parex afēru Latviju apzināti, publiski maldinot sabiedrību, ieveda parādos.

Latvijā un pasaules augstskolās kabalas tiesības (korupcijas tiesības, ar kurām globāli uzpērk politiķus, medijus un augstkolu vadības) turētas un mācītas visaugstākajā līmenī. Arī izkropļotā tiesību zinātne, kādu māca Latvijā, noved pie “kabalas tiesībām”, kuru robežās māca par Romas vergu tiesībām Romas tiesību ietvaros.

Starptautiskajās tiesībās pastāv Kontinentālās tiesības, Jūras tiesības un Romas tiesības. Tās visas Latvijā nemāca.

Kontinentālās tiesības - cilvēks, piedzimis uz sauszemes ir brīvs visos veidos.

Jūras tiesības attiecas uz peldlīdzekļiem - “mucām” -kriminālnoziedzniekus no sauszemes iesēdināja laivā, kuģī, “mucā” un padzina no sauszemes. Tā izveidojās jūras tiesības - tiesības uz kuģa. Tās ir pamats krimināltiesībām. Šīs tiesības uz sava kuģa paziņoja kuģa vadība. Katrai impērijai, kura kuģoja un pakļāva sev kolonijas jūras tiesībās no 10.-11. g.s. bija savas jūras tiesības. Tā veidojās angļu, franču, zviedru, spāņu utt. jūras tiesības.

Romas vergu tiesības tika attiecinātas uz jūras tiesībās iekļautajām un attiecās uz vergiem, kurus transportēja ar kuģiem.

Kolonijas jūras tiesībās tika pakļautas ar ievesto naudu un svešzemju kontinentālo tiesību vai arī jūras tiesību varas pārstāvjiem. Tā kolonizātoru kontinentālās tiesības (angļu tiesības, piem.) kļuva par jūras tiesībām kolonizētajiem, jo nāca pa okeānu, jūru, upi, kolonizēto kontinenetālajām cilvēktiesībām nekļūstot par noteicošajām, vai kolonizētajai sabiedrībai pat pašai neizaugot līdz savai izpratnei par savām kontinentālajām tiesībām. Latvijas sabiedrība šodien neizprot un nerealizē savas brīva cilvēka kontinentālo tiesību cilvēktiesības, sabiedriskajai domai stagnējot PSRS laiku tiesību beztiesiskumā. Latvijas tiesību joma stagnē ebreju kabalas tiesību “ebreju impērijas trīs standartu” principos, kas faktiski ierobežo ikviena cilvēktiesības, tās sašaurinot līdz brutalitātei saistību tiesību tvērumā “tīrās jūras tiesībās”.

Latvijas varas pārstāvji ir Latvijas kolonijas vadība - ASV un LR pilsonis K. Kariņš. Ar kontinentālajām tiesībām E. Levitam nevar būt dubultpilsonība - bet to, kā labā viņš strādā, var noslēpt, “atsakoties no dubultpilsonības”. Latvija ir kolonija jūras tiesību izpratnē - sveša nauda un centrālās valdības, un kolonistu solidāra atbildība pret valsts parādu kolonizatoriem, kuri aizdod naudu un parādu cenšas palielināt - kolonizēt vēl dziļāk - okupēt pēc karamākslas principiem. Latvijas kolonijas vadība E. Levita un K. Kariņa - abu svešzemju kolonizatoru rokaspuišu vadībā “mākslīgās pandēmijas miglas aizsegā “ ko izveido kolonizatori - pārnacionālās varas struktūru pārstāvji, privātpersonas, kurām parādā ir LR, valsts ar tās iedzīvotājiem palielināja parādu uzreiz par 4 miljardiem €.

E. Levits - “Visi cilvēki ir dzīvnieki. Cilvēks no dzīvnieka atšķiras ar to, ka izprot savas tiesības”.

E. Levits kā bij. ET tiesnesis redz, ka Latvijā viņam darīšana ir ar dzīvniekiem, kuri neizprot savas brīva cilvēka patiesās cilvēktiesības - tiesības uz dzīvību, veselību, tiesības uz uzņēmējdarbību un tiesības uz īpašumu.

Ja E. Levits tā neskatītos, viņš respektētu Latvijā spēkā esošo likumdošanu un būtu ievērojis likumu par mediķu algu palielināšanu, kam jānodrošina Latvijas cilvēku tiesības uz valsts sniegto veselības aprūpi. Tai vietā E. Levits un K. Kariņš mērķtiecīgi “pandēmijas miglas aizsegā” palielināja Latvijas valsts parādu par 4 miljardiem €.

Atbildēt

kā viņiem riebjas

02.06.2020. 07:42

sava lotgola

Atbildēt

cits viedoklis

02.06.2020. 02:39

»

cits PIETIEK lasītājs

Ko šis lasītājs izlīdis gaismā ar savu padomju laikas saprašanu


Padomju laikā vismaz bija kaut kāda saprašana,tagad kāmīšu domāšana.

Atbildēt

labāk skan rajons

02.06.2020. 00:36

Apriņķis - kas tas par "ap riņķi"? Varbūt tulkots no krievu okrug.

Atbildēt

Nav divu novadu nozīmes

01.06.2020. 23:48

»

Jurčix

man nav īsti skaidrs, kāpēc apzīmējumu ''novads'' neatstāja četriem novadiem, kas veido Latviju, un kā tas Satversmē ir rakstīts...


Lasi Satversmi: “Latvijas valsts teritoriju starptautiskos līgumos noteiktās robežās sastāda Vidzeme, Latgale, Kurzeme un Zemgale”, proti, tās ir Latvijas valsts robežas, nevis šo dalījumu norobežotas robežas. Šo dalījumu robežas, nepazaudējot nosaukumu, var vilkt bez ierobežojuma, jo Satversmē tās nav novilktas.

Atbildēt

Imants

01.06.2020. 23:37

»

Dainis Majrtāns

Vai, atdalot Krustpils novadu, Barkavas pagastu, Liepnas pagastu un Varakļānu novadu no Latgales, netiek pārkāpta Satversme? Satversmes tiesas 2007. gada 29. novembra spriedums lietā Nr. 2007-10-0102, 121. lpp.: “Līdz ar to Latvijas Republikas proklamēšanas laikā ar Latgales jēdzienu tika apzīmēti Vitebskas...


Dainim Mjartāns, ja raksta viņš: viss ir pareizi, ko saka VARAM. Kurš var noteikt, kur sākas Vidzemes, kur Latgales, kur Zemgales un kur Kurzemes teriorijas robežas, ja šo dalījumu uzskata par "kultūrvēsturisku, kur vairāk dzīvo šo dalījumu pilsoņi?

Kā jau paeizi tekts rakstā - tad jāizsludina visu 119 novadu referendums, pareizāk - 100 % visu Latvijas pilsoņu aptauja pēc kultūrvēsturiskām pazīmēm, nevis pēc izdomātas teritorijas.

Pareizi teikt - pie novadu reformas vajag "aizmirst" kultūtvēsturisko dalījumu, jo tas ir nosacīts jēdziens. Kurš, kuri, kura grupa, apvienība utt. Kukldīgā, Bauskā. Ogrē u.c, atzīs sevi par piederīgiem Latgalei, jo viņiem tiesibas uzstāties no latgaliešu vārda - latgaliešu koris, Kuldīgas vai Ogres latgaliešu futbola komanda utt. Ņujorkas latgaliešu deju kolektīvs! Skan? Te mums tiek saglabāts kulktūrvēsturiskais mantojums. Tāpat var apzīmēties jebkurš cits novads, teiksim, zemgaliešu zemnieku grupas delegācija vai koris utt. Vilkt kultūrvēsturiskas teritoriālās robežas - tas būtu politiskais bandītisms.

Atbildēt

Dainis Majrtāns

01.06.2020. 19:59

Vai, atdalot Krustpils novadu, Barkavas pagastu, Liepnas pagastu un Varakļānu novadu no Latgales, netiek pārkāpta Satversme? Satversmes tiesas 2007. gada 29. novembra spriedums lietā Nr. 2007-10-0102, 121. lpp.: “Līdz ar to Latvijas Republikas proklamēšanas laikā ar Latgales jēdzienu tika apzīmēti Vitebskas guberņas Daugavpils, Rēzeknes un Ludzas apriņķi.” 131. lpp. – “Ar Latgales jēdzienu Satversmes 3. pantā apzīmēti Vitebskas guberņas Ludzas, Rēzeknes un Daugavpils apriņķi. Savukārt Abrenes apvidus uzskatāms par jauniegūtu teritoriju, ko Latvija pievienoja savai teritorijai pēc Miera līguma spēkā stāšanās. Līdz ar to, slēdzot Robežlīgumu, Satversmes 3. pants nav aizskarts.” --

VARAM atbilde - Latvijas Republikas Satversme netiek pārkāpta, jo Satversme neparedz valsts iekšējo teritoriālo dalījumu robežas Vidzemē, Latgalē, Kurzemē un Zemgalē

Atbildēt

Atpakaļrāpulis

01.06.2020. 19:57

»

VB

Ideāli būtu, ja vnk. atjaunotu bijušos LPSR rajonus


Vēl labāk būtu atjaunot apriņķus un Ulmaņa laikus!

Atbildēt

Tālavas taurētājs

01.06.2020. 19:46

Lai cik tas ciniski neskanētu, bet visreālais modelis tiešām ir LPSR dalījums, kur neliela daļa pat infrastruktūras vēl saglabājies vai arī iespējams to atjaunot bez milzīgiem ieguldījumiem. Tik vien pie nosacījuma, ja likvidējam pašreizējo komunistu hapugu iekārtu un liedzam tādiem atrasties pie varas. Pretējā gadījumā tie iznīcinās pilnīgi visu, atstājot mūs plikus un nabagus ar milzīgām parādsaistībām.

Atbildēt

Žulis

01.06.2020. 19:41

Okupācijas radītās sekas jau vairāk nevar nostiprināt, kā tās ir nostiprinātas. Kārtējā novadu reforma, tas ir kārtējais bizness priekš dažiem uz vairākuma rēķina, protams. Bez tam ar šādu reformu palīdzību var labi attīrīt laukus no liekajiem cilvēkiem, jo katra reforma dod iespēju jaunai izglītības un medicīnas iestāžu "optimizācijai". Un vēl tas ir ideāls iemesls ap ko cepties un imitēt darbību. Ko gan darītu Pūces kantoris, ja tādu reformu nebūtu izgudrojuši? Turpretim tagad - karšu pētīšana, plānu taisīšana, sapulču rīkošana, priekšlikumu izstrādāšana, korekciju ieviešana priekšlikumos, jaunu sapulču taisīšana, jaunu korekciju ieviešana... Un tautiņa arī aizņemta - diskutē, strīdās, taisa protestus, raksta protesta vēstules, iesniedz priekšlikumus, lūgumus, cenšas kaut ko pierādīt, paskaidrot... Vienvārdsakot, jautrības bez gala. Bet par visu taču nodokļu maksātāji ir samaksājuši. Un maksās vēl. Jo būs jātaisa pārreģistrācijas, jātaisa dokumentu nodošanas un pieņemšanas, jāpasūta jauni zīmogi, atbrīvotajiem darbiniekiem jāizmaksā brangas kompensācijas. Visi birokrāti būs tā nopūlējušies, tā nopūlējušies. Un viss tas tiek darīts "dziļās rūpēs par tautu". Pēc kādiem pieciem gadiem atkal varēs to pašu atkārtot. Starp citu jēdziens "reforma" nozīmē atgriešanos pie vecās formas (re - forma)

Atbildēt

nelīdzvainīgais

01.06.2020. 18:46

Līdz ar Jelgavas un Ventspils palikšanu valstspilsētu rangā,šī refoma kļūst anekdotiska.Tā iemūžīnās Pūce,Plešs, u.c.-kā kārtējie lielākie kretīni.Es par šiem nebalsoju.

Atbildēt

cits PIETIEK lasītājs

01.06.2020. 18:44

Ko šis lasītājs izlīdis gaismā ar savu padomju laikas saprašanu?

Atbildēt

debilais Pūce

01.06.2020. 18:05

čakarē tālāk jau līdz nemaņai sačakarēto Latviju...
Un kāpēc novadi, nevis apriņķi kā senāk? Movads, novadīt - asociējas ar novadīšanu pa novadgrāvi - Latvijas gadījumā valsts novadīšanu kanalizācijā

Atbildēt

Andris

01.06.2020. 17:01

Te pat mazam bērnam viss ir skaidrs... Pagastveči "cepjās",jo iespējams vairs vairums no viņiem netiks pie otkatiem... Tikko šī ideja parādijās, tad jau arī tika rakstīts, ka reforma tiek taisīta tikai tādēļ ,lai Rīgas politmafija var tik pie reformas rezultātā radītā "pīrāga"... Domāju ,ka tautai nekas īpaši nemainīsies... Mainīsies tikai otkatu iekasētāji un to apjoms/saprotams ,ka tas pieaugs/....

Atbildēt

fakts

01.06.2020. 16:35

»

VB

Ideāli būtu, ja vnk. atjaunotu bijušos LPSR rajonus


Ideāli būtu ja visus tos partijniekus noslīcinātu klozetpodā.

Atbildēt

VB

01.06.2020. 16:19

Ideāli būtu, ja vnk. atjaunotu bijušos LPSR rajonus.

Atbildēt

Jurčix

01.06.2020. 16:17

man nav īsti skaidrs, kāpēc apzīmējumu ''novads'' neatstāja četriem novadiem, kas veido Latviju, un kā tas Satversmē ir rakstīts
un zemāka līmeņa sadalījumam nelieto vārdu ''apriņķis'' , kā tas bija senāk.

vai tiešām vajag divas atšķirīgas lietas apzīmēt ar vienu vārdu ''novads''- izskaidrojiet to ārzemniekam- Latvija sastāv no četriem novadiem, kas sadalīti mazākās vienībās, kuras arī sauc par novadiem :) (bet tie ir citi novadi)

Atbildēt

jaks

01.06.2020. 16:12

Galvenā kļūda ko pieļāva Pūce bija tas, ka vajadzēja rosināt atjaunot bijušos rajonus to iepriekšējā izskatā kā novadus, izņemot Pierīgu, un vēl atsevišķi Rīga un Jūrmala. Tad 90% līdzšinējo problēmu nemaz nerastos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Asins upes

FotoKāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.
Lasīt visu...

21

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

FotoTas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.
Lasīt visu...

21

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

FotoSaistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu esam vērsušies pie Rīgas Domes deputātiem. Mums nav pieņemami, ka Centrāltirgus un tā apkaimes attīstību Rīgas dome vēlas veicināt uz mūsu apkaimju rēķina. Šis ir pilns vēstules teksts, ko nosūtījām Rīgas mēram Mārtiņam Staķim, vicemēram Edvardam Smiltēnam un citiem Rīgas domes deputātiem:
Lasīt visu...

21

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

FotoValsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.
Lasīt visu...

21

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

FotoStāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās ir augstākais mobinga līmenis pasaulē – bērni ir sabiedrības spogulis. VDR Stasi arhīvus pārņēma VFR drošības dienesti un pieļāva Stasi arhīvu publicēšanu un izpēti, bet Latvijā Atmodu organizēja VDK darbinieki, kuri pat līdz šai dienai ir ar ietekmi mūsu valstī un rīkojas tā, lai VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes noklusētu. Patiesībā šīs metodes tika lietotas tieši tāpat kā VDR. Plaši šajās darbībās tika iesaistīti arī VDK aģenti un to tīkli.
Lasīt visu...

15

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

Foto"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas dienas šis TVNET redaktora (!) provokatīvais ieraksts laiku pa laikam parādījās manā twitter ziņu lentā, neskatoties uz to, ka Tomam Lūsim (attēlā) nesekoju. Acīmredzot, izmestā ēsma daudziem tvittera lietotājiem raisīja emocijas - daudzi šo ierakstu komentēja, daudzi laikoja un dalījās ar to, daudziem tas šķita stulbs un provokatīvs. Autors savu mazisko mērķi bija sasniedzis - sabiedrība vienaldzīga nepalika.
Lasīt visu...

12

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

FotoKad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu, pirmajā brīdī nolēmu, ka te kāds cenšas izāzēt pavļutisko vakcīnākstu biroju. Reklāmas sauklis pastulbs, bet attēlā redzamais muskuļaina personāža elkonī saliektās rokas žests karikatūriski pazīstams.
Lasīt visu...

21

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

Foto16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu jeb referendumu par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē. Satversmes grozījumu projekts paredz izdarīt Latvijas Republikas Satversmē grozījumu un izteikt 110.pantu šādā redakcijā:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....