Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pensionāre

10.04.2019. 21:26

Specrakstiņš demoģijai,muļķu ķeršanai.Tādu netrūkst.Pasūtīt autoru ar visu takstu vienu māju tālāk.Latviešu tauta ir bijusi un būs.Pārdzīvosim grūtību periodu un viss būs labi.

Atbildēt

Markuss

10.04.2019. 21:19

Paši esam stipri...šādi raksteļi mums smadzenes neizskalos.

Atbildēt

AG

08.05.2018. 21:25

KĀPĒC TU VĒL NEESI PARAŠĀ UN NELAIZI TUR HUTINAM PAKAĻU ???

Atbildēt

a

08.05.2018. 11:56

»

gunča


tu pamēģini turpmāk nebēgt un nepublicēt savus murgus.

Atbildēt

tuk tuk

08.05.2018. 05:30

»

Anonīmais Šakālis

Lai aprādītu šī raksteļa "pareizumu" un "sakarīgumu", paanalizēsim kaut vai tikai divas uz nejaušo izvēlētas rindkopas no raksta vidus...


Prūsim līdzīgu viedokli jau pirms dažiem gadiem paudis arī bijušais''Pilsoņa'' redaktors Jānis Kučinskis, ka prokrieviska orientācija Latvijai būtu izdevīgāka. Paradoksāli, ka kādreiz tik radikāls latviešu nacionālists piedzīvojis tādas uzskatu pārvērtības. Taču pasauler mainās, Eiropa nepārprotami deģenerējas, un pasaules attīstības smaguma centrs pārceļas uz Āziju.

Atbildēt

gunča

07.05.2018. 19:28


kāpēc visiem , no tvaicenes izbēgušiem,ļauj savus murgus publicēt Pietiek.com?

Atbildēt

ha-ha-ha

07.05.2018. 10:41

Nezinu,cik Vladislavs Surkovs ir augstākā līmeņa ierēdnis, talantīgs un gudrs cilvēks, izsmalcināts estēts, bet no visa šeit tikko izlasītā dveš "konspirācijas teorijas" primitīvākais variants, taču priekš politisko trauku mazgātāja-amatiera gana labs. Pārsmējos lasot.:)DDDD

Atbildēt

Autors

07.05.2018. 10:34

Paldies par vērību, ir terminoloģiska kļūda, jābūt "reparācijas" nevis "repatriācijas"

Atbildēt

Mans vārds

07.05.2018. 09:51

Šī čekistu institūtu radītās provokācijas "autors" pat reparācijas un repatriācijas neatšķir. Lai gan varbūt pat speciāli. Raksts ir dziļi nelietīgs. Pietiek.com izliekas par "šlangu" kas nesaprot ko publicē. Tas tikai norāda uz to kas pietiek.com ir patiesībā un no kurienes tam kājas aug.

Atbildēt

neprūsis

07.05.2018. 08:57

Murgs... tiešām Pietiek.com nešķiet, ka šis nav viedoklis, bet propoganda?? Ko tālāk publicēsim?

Atbildēt

Tie ir bij. VDK virsnieki,

07.05.2018. 08:20

»

Feiss

Kur gan šàdi ivarprûši rodas, kaut gan pilnîgi skaidrs, kurš vińu baro- vēlēšanas nàk! Un un vińu jau ir veseli divi- otrs ir priedîtis


noziedznieki un diversanti ar Krievijas FSB uzdevumiem kā Borovkovs, Blumbergs un citi.

Atbildēt

Feiss

07.05.2018. 05:41

Kur gan šàdi ivarprûši rodas, kaut gan pilnîgi skaidrs, kurš vińu baro- vēlēšanas nàk! Un un vińu jau ir veseli divi- otrs ir priedîtis!

Atbildēt

VDK noziedznieki O. Blumbergs

06.05.2018. 22:16

un A. Borovkovs atstrādā Kremļa naudu.

Atbildēt

Anatoļs

06.05.2018. 19:36

Nu i murgi! Bez polļitra šmakovkas navar izļaseit!

Atbildēt

Autoram

06.05.2018. 17:43

Diletantisks raksts, kas latviešu valodā lasītājam skalo smadzenes bij. VDK virsnieka, noziedznieka, terorista un diversanta pret LV ekonomiku, O. Blumberga stilā.

Karamākslas likumi atklāj, ka Krievija, okupējusi Latviju, to nav pametusi 28 gadus un turpina valdīt tajā ar saviem kalpiem - bij. komunistiem un čekistiem.

Visus 28. gadus komunisti un čekisti ir izvarojuši šo zemi un tautu un turpina to darīt ar Vējoni, Kučinski, Mūrnieci un Maizīti. Tādēļ ir tikai viens ceļš pilsoņkarš Krievijā, lai vēstures mēslainē aizslaucītu 4. maija kliķi, sodot borovkovus, blumbergus, lembergus, kučinskus, zatlerus, vvf utt.

Atbildēt

Autors

06.05.2018. 15:49

Atvainojos tiem, kuri latviešu pirmsākumus grib redzēt Livonijā. Var arī tā. Un tiem, kuri Valdemāra ietekmi mēra tikai amata nosaukumā un formālā hierarhijā. Un arī tiem, kuri savādāk redz nāciju un nācijas veidošanās procesu. Bet tie raksta kontekstā ir otršķirīgi jautājumi. Par galveno gandrīz komentāru nav. Žēl.

Atbildēt

Juvenalijs

06.05.2018. 15:24

ĻOTI SPĒCINOŠS RAKSTS.MALACIS!sorosoīdiem kā ar sirpi pa pamidoriem.

Atbildēt

авмва

06.05.2018. 15:22

»

Analizators

Izskatās pēc pilnīga Krievijas propogandas materiāla, lai noniecinātu latviešus un kultivētu senus melus...


Любой разумный источник укажет вам что ЛССР была дотационной республикой. Понимаю что жить в сказке приятно, но изучайте историю.

Atbildēt

ārprāts

06.05.2018. 15:02

Par kremļa ideologu Krievijā viņu dēvē tikai piektā kolonna, visādi ārzemju finansēti aģenti, un "patrioti" kam izkalpoties rietumu kaklakungiem ir lielākā laime.
Tāpat daudzi Krievijā pamanīja kā viņš kā cērme locījās, lai tik panāktu Krieviju iesaistīšanos Ukrainas pilsoņu karā ar savu armiju.
Tāpat daudzi Krievijā izsmej šo viņa seklo raksteli.

Atbildēt

Analizators

06.05.2018. 14:54

Izskatās pēc pilnīga Krievijas propogandas materiāla, lai noniecinātu latviešus un kultivētu senus melus.

"Latvija bija Krievijas “logs uz Eiropu” un kā tāda tā proeiropeiskas paradigmas ietvaros tika dāsni finansēta un dotēta."

Pretēji Krievijas un tās līdzskrējēju apgalvojumiem, LPSR bija naudas donors, nevis dotēts reģions.

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/petijums-arhivu-dokumenti-apgaz-mitu-par-psrs-investicijam-latvija.a207642/

"Visbeidzot, ja pat notiek brīnums un Latvija paprasās Krievijā, kur tiek pieņemta, tad attieksme pret Latviju būs pavisam cita nekā Krievijas impērijas un padomju laikā. Latvija tad vairs nebūs izredzēts un dotēts reģions, pret to formāli izturēsies kā pret citiem reģioniem"

Dīvaini, kāpēc Čečenija, Krima un Sevastopole, kur lielākā budžeta daļa ir dotācijas, ir tik privilēģētā stāvokli, ja jau Krievijā pret visiem ir "vienāda" attieksme? :)

https://www.rbc.ru/economics/07/11/2017/5a01df9e9a794794ddcb7d2b

Atbildēt

ŽULIS-Deģenerāts

06.05.2018. 13:18

»

Anonīmais Šakālis

Lai aprādītu šī raksteļa "pareizumu" un "sakarīgumu", paanalizēsim kaut vai tikai divas uz nejaušo izvēlētas rindkopas no raksta vidus...


Tie ir mani ŽUĻA murgi, jo vēlos atgādināt, ka kungs nav vienīgais šarlatāns pie latviešu bikts krēsla kā nevērtīgi vērtīgā etniskā putrojuma prezervatīvs. Es ŽULIS esmu oficiāli atzīts invalīds - garīgi novirzīts invalīds, priekš kuriem amerikāņi izdomāja INTERNETU.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

06.05.2018. 13:04

Lai aprādītu šī raksteļa "pareizumu" un "sakarīgumu", paanalizēsim kaut vai tikai divas uz nejaušo izvēlētas rindkopas no raksta vidus.

"Latvieši ir vēsturiski jauna tauta..."

Nācijas un to valstis vispār ir visai moderns fenomens.

"Tā izveidojās Krievijas impērijā 17. – 19.gadsimtā uz baltu cilšu zemnieku (baurenu) bāzes, kurus vācieši ērtākai pārvaldībai pirms tam dažu gadsimtu laikā bija unificējuši."

Visas mūsdienu tautas veidojušās minētajā posmā. Pilnīgi visas. Simtprocentīgi meli ir tas, ka vācieši kaut ko bija unificējuši ērtākai pārvaldībai: tieši pretēji, latviskuma veidošanās notika par spīti vācu baronu un mācītāju pūlēm!

"Kad latviešu projekts solīja izrādīties pietiekami veiksmīgs, tajā sāka iekļauties arī poļi, leiši, ebreji, zviedri, krievi, paši vācieši un citu uz Latviju atceļojošu tautību pārstāvji."

Kā var kaut ko tik diametrāli aplamu rakstīt ar nopietnu ģīmi? Baltvācieši paši ne par kam neiekļāvās latviešu tautā. Tieši pretēji, viņi visi 1939. emigrēja uz Lielvāciju! Ebreji vēl tagad, par spīti Holokaustam, uzsver savu ebrejību Latvijā, bet (tagad pats galvenais!) kurā brīdī krievi ir "iekļāvušies latvietībā"? :D

"Starp vāciešiem nebija vienprātības. Vieni baurenus gribēja pārvāciskot, bet citi radīt no tiem jaunu, sev paklausīgu tautu."

Kāda jēga rakstīt tamlīdzīgu sviestu, ja noticis ir acīmredzami pretējais: latvieši dzīvo vienā mierā, kamēr baltvāci ir tie, kas vēstures gaitā iznīkuši?

"Krievijas impērija tolaik atradās lielā vācu birokrātijas ietekmē, tāpēc daļa Krievijas aristokrātijas centās radīt pretsvarus vāciešiem. Vienu šādu pretsvaru mēģināja izveidot arī no latviešiem."

Nekas tamlīdzīgs. Jaunlatvieši paši vienlaik aiz kaut kādiem tobrīd izdevīgiem īspolitiskiem mērķiem apsprieda šādu ideju, taču cara valdībai tāds priekšlikums pat oficiāli izteikts nav bijis, kur nu vēl pieņemts un ieviests praksē!

Kā arī K. Valdemāra biogrāfija atreferēta kļūdaini (viņš nekad nav bijis augsts ierēdnis, tieši pretēji: 14. kategorijas jaunākais ekonomists Parādu deldēšanas komisijā pie Finansu ministrijas utt.).

Vārdu sakot, šis raksts ir Kremļa propagandas atreferējums un centieni ņemt nopietni kaut kādus vatņiku rakstus, kur šie cenšas sevi iztēlot par "intelektuāļiem", kas spējīgi uz "analītiskiem aprakstiem".

Atbildēt

j.v.

06.05.2018. 12:29

»

Anekdote.

Reiz padomju armijā kādam jauniesauktajam no Latvijas krievu virsnieks vaicājis...


Bet astoņdesmito gadu Latvijas PSR vēstures mācību grāmatā līdzīgs sviests bij' sarakstīts bez jebkādiem jokiem!

Atbildēt

j.v.

06.05.2018. 12:21

Atļāvos "dīvainajā" resursā ( https://infoagentura.wordpress.com/ ) izlasīt Vladislava Surkova raksta "Jaukteņa vientulība (14+)" tulkojumu - jāatzīst, šim kungam piemīt mazliet vairāk intelekta, kā tam, kurš sevi sauc par ivaru Prūsi.

Atbildēt

Saskaņā ar Karamākslas

06.05.2018. 11:53

9. zemju principu likumiem Latvija šodien ir smagā zeme. Smagā zeme ir tā, kurā okupācijas karaspēks ir iegājis dziļi. Tajā joprojām 28 gadus valda okupācijas režīma kalpi, kuru vara redzama Saeimā, Saeimas prezidijā, kurš lemj, kādus likumus ieviest, koalīcijā, SAB, DP. Smagajā zemē valda likums - no tās ir grūti aiziet. Krievijas FSB, kas ir PSRS VDK turpinājums joprojām realizē savu ietekmi LV visos varas līmeņos, ar diversijām pret LV ekonomiku veicot piespiedu latviešu tautas deportāciju uz Rietumiem.

ES, ASV, NATO ietekmē LV ir satiksmes zeme. Satiksmes zemē valda likums, ka visas valstis tajā realizē savas intereses.

Diemžēl, Krievijas FSB ietekme ir tik ievērojaa, ka LV nav politiska spēka, kas realizētu latviešu tautas intereses.

Atbildēt

No laukiem

06.05.2018. 11:18

Beidzu skolu un pārvācos uz pilsētu, ieguvu darbu pašvaldības struktūrā, piešķīru sev titulu - speciālists.

Atbildēt

Zane

06.05.2018. 10:35

Visi mani sauca par mauku, tagad es strādāju Viesu namā, tagad es esmu prostitūte.

Atbildēt

Jānis

06.05.2018. 10:29

Apgalvojumu, ka Krievija kaut kad liks mierā Latviju, labi raksturo Krievijas carienes teiktais, apmēram: "Mums nevajag visu pasauli, mums vajag tikai mūsu valsti un tās valstis, kas robežojas ar mūsu valsti!"

Atbildēt

Man

06.05.2018. 10:06

»

Gaišais

Ārpus Rīgas, Daugavpils un Liepājas robežām dzīvo tikai pērtiķi, viņi lien uz pilsētām un pazemina dzīves līmeni pilsētās


gan patīk laucinieki un tas nekas, ka viņu stulbums pārsniedz latviešu stulbuma koeficienta vidējo rādītāju. Laucinieki ir mīļi lopiņi un tautas gaišā nākotne.

Atbildēt

Gaišais

06.05.2018. 09:59

Ārpus Rīgas, Daugavpils un Liepājas robežām dzīvo tikai pērtiķi, viņi lien uz pilsētām un pazemina dzīves līmeni pilsētās.
Piem. - Dūklavs, Augulis, Vējonis, Gerhards, Reizniece, Čakša...

Atbildēt

j.v.

06.05.2018. 09:48

Vajadzētu apskatīt jautājumu, vai Krievija pēc militārā apvērsuma un tam sekojoša pilsoņu kara sadalīsies divās lielās, vai vairākās nacionālās valstīs.

Atbildēt

Jau

06.05.2018. 09:46

»

sēlis

Par to ka Rietumu deģenerāti un NATO Latviju iznīcinās ,kā nacionālu valsti nav ne mazāko šaubu


ir iznīcinājuši un ar baurenu aktīvu līdzdalību, jo baureniem ir vēl mērkaķu līmenis.

Atbildēt

sēlis

06.05.2018. 09:31

Par to ka Rietumu deģenerāti un NATO Latviju iznīcinās ,kā nacionālu valsti nav ne mazāko šaubu!

Atbildēt

Tuvojas 9. maijs

06.05.2018. 08:41

Latviešu tauta ar cerībām gaida, kad pie betoa bluķiem nodzersies un nosprāgs aizvien jauni krievvalodīgo okupantu pūļi. Cerams starp viņiem redzēt A. Priedīti.

Atbildēt

Ārkārtigi nepieciešamas sankcijas

06.05.2018. 08:38

un uzbrukumi Krievijai ar Eiromaidaniem. Neskatoties uz to, ka Vovka Putins ar sev pakļauto FSB no daudzstāvu ēku spridzināšanas meties uz lielveikalu dedzināšanu, vainojot Rietumus, mēģinot centralizēt varu.

Sabrūkot varai Krievijā, sabruks Krievijas FSB varas atzars Latvijā - to pārstāv SAB, DP, Saeimas prezidijs, koalīcija un MK.

Sabrūkot sistēmai, 4. maija kliķes noziedznieki būs visiem redzami, viņi kā tarakāni līdīs no varas krāsmaām. Sods par genocīdu pret latviešu tautu bus neizbēgams. Tiks deportēti krievvalodīgie ar bijušiem komunistiem un čekistiem.

Atbildēt

Anekdote.

06.05.2018. 08:24

Reiz padomju armijā kādam jauniesauktajam no Latvijas krievu virsnieks vaicājis:
- Vai jums tur Latvijā ir arī sava tautība un sava valoda?
-Protams.
- Kā jūsu valodā būs "komuņizm"?
-Komunisms.
- Tas jau skan gandrīz tāpat. Un kā jūsu valodā būs "sociaļizm"?
-Sociālisms.
- Arī tā pat. Bet kā jūsu valodā būs "bļaģ"?
- Mauka.
- Nu paskaties tikai! Viena vārda dēļ jaunu valodu un jaunu tautību izgudrojuši!
Šajā rakstā latviešu tautas rašanās ir apcerēta šīs anekdotes līmenī.

Atbildēt

Visa postpadomju telpa

06.05.2018. 07:46

ir kosmopolītiska varza ar pakļaušanos bij. komunistu un čekistu, Krievijas FSB diktātam. Tādēļ, lai šo varzu vēl degradētu, ļoti nepieciešams ir genderisms, praidisms utt. Tiem indivīdiem, kas to izprot, praidisms utt. nekaitē, lai muļķi un visa varza to apspriež un piemēro sev. Attiecina uz sevi. Stulbeņu visos laikos nav trūcis. Īpaši noderīgi ar šiem ieročiem ir samaitāt un degradēt krievvalodīgos okupantus, veicinot viņu degradāciju, amoralitāti un alkoholismu.

Atbildēt

Olga Bauska

06.05.2018. 07:21

»

Arturs Priedītis

Tikšanās ar diletantismu patīkama ir tikai pašam diletantam – diletantiskās produkcijas autoram. Nodarbošanās ar zinātni, mākslu bez pietiekamām zināšanām, profesionālās sagatavotības, talanta vienmēr izraisa nepatīkamu reakciju. Izņēmumu nemēdz būt. Mēdz būt vienīgi gadījumi, kad gribas tikai vienu...


Nav ievērota kārtība pie latviešiem. Pie latviešiem nevienu latvieti nedrīkst saukt par diletantu, muļķi, zagli, stulbeni, idiotu, jo tas sēj nacionālo naidu starp latviešiem. Vai tas ir skaidrs!

Atbildēt

AG

06.05.2018. 07:19

»

L.Grantiņš H-86

Nu, kur rodas tādi idioti, kas to visu izgudro un, protams, kas tādu izkārnījumu(savādāk šo murgojumu nosaukt nevar) publicē


Kad tu pider publicēsi otra pidera rakstu par sevi:https://sisenipamfletucikls.blogspot.com/2018/04/stenetajs.html

Atbildēt

Vecais

06.05.2018. 07:18

''pIETIEK.COM"" jau nolaižas līdz galīgu murgu publicēšanas ???

Atbildēt

Fēlis

06.05.2018. 07:14

»

Sasaucas ar Uzsaukumu

kas solīja Abrenes atgūšanu...


Genderisms, praidisms ir tikai ieroči pret krievvalodīgajiem okupantiem, kuri ir kosmopolīti un bez noteikta rakstura. Viņi jādegradē.??? Tu to nopietni? Pirmām kārtām jau tas ir vērsts pret balto rasi, kura vienīgā vēl ir spējīga pretoties paši zinat kā Pasaules pārņemšanai. Krieviem vienīgajiem pietika drosmes dot pretsparu šim Trojas zirgam.

Atbildēt

no viena grāvja otrā

06.05.2018. 06:33

Varbūt latvieši radušies no krieviem? :) Varbūt no krieviem ir radušies tie latvieši, kas ir krievi :) Un viņi varbūt gribētu prasīties tikt okupēti no Krievijas.
Savukārt viens komentētājs raksta, ka genderisms un praidisms ir tikai ieroči pret krievvalodīgajiem okupantiem. Tad jau visi tradicionālie būs aizbēguši prom un palikuši tikai netradicionālie, jautra un priecīga dzīve Latvijā. Internacionāli izmirsim.

Atbildēt

Mēs nemīlam ne vatņikus, ne pederastus

06.05.2018. 05:30

Jukušais autors nekad neko nav dzirdējis par Triju Jūru Savienību, pat par V4 ne.

Mēs nemīlam ne vatņikus, ne pederastus.

Atbildēt

Atbrivotajs

06.05.2018. 02:20

Sitas murgs ir aicinajums pievienoties launuma inperijai . Un par Livonijas Valsti , kura daudzus gadsimtus Austrumu barbariem nelava ieklut Rietumeiropa sitas skribents ,nav neko dzirdejis !

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

13

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

12

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

6

Kad TAS beigsies?

FotoĀrkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem apstākļiem iestājoties, ārkārtas stāvoklis tiks atcelts. Bet tas nenotiek – izskatās, ka valdība vai nu nespēj šādus kritērijus nodefinēt, vai arī uzskata, ka parastajiem mirstīgajiem šāda informācija nav nepieciešama.
Lasīt visu...

18

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

FotoProgresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja amata. Lai Latvijas politika kļūtu caurspīdīga un godīga, šādai politiskai praksei nav vietas mūsdienu Latvijas politikā.
Lasīt visu...

18

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

FotoIzskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un arī pats nenēsā sejas maksu publiskās vietās, cik var redzēt TV.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...