Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

brīvais radikālis

10.02.2019. 19:08

»

N Ē! N E V A J A G!

Tiem kam prātiņš ir īss un ir grūtības atcerēties, tad der atgādināt, ka 1990. gados krievu skolas tika saglabātas tikai VIENA iemesla dēļ - tāpēc, ka bija tāda cerība, ka VISI OKUPANTI VĀKSIES PROM. Tāpēc arī apmācīt šos nelatviešus un integrēt un pataisīt par latviešiem nebija nekādas jēgas. 30 gadus...


Tiem kam prātiņš ir īss un ir grūtības atcerēties, tad der atgādināt, ka 1990. gados krievu skolas tika saglabātas tikai VIENA iemesla dēļ - tāpēc, ka savādāk jūs neatkarību neredzētu kā savas ausis! Tagad, kad Krievija jums ir neatkarību uzdāvinājusi, var mierīgi krievus uzmest, tas ir tik latviski!

Atbildēt

Joriks

10.02.2019. 17:35

Darbā/ikdienā ar krieviem runāju krieviski, ar latviešiem-latviski. Kolēģe krieviete analoģiski. Nedēļas beigās bieži kaut kas nojūk, un krievi ar kolēģi krievieti sāk runāt latviski, bet ar mani-krieviski... slava Allaham, ka ne arābiski

Atbildēt

HA

10.02.2019. 14:26

»

Veca plate

a kam vajag lielu praatu ? Piemeerus studijaa


Latvijā gudri cilvēki nav vajadzīgi. Vajadzīgi diplomēti pakalpiņi. Jaunie laiki Latvijā.

Atbildēt

N Ē! N E V A J A G!

09.02.2019. 21:07

»

N Ē! N E V A J A G!

Ārzemēs dzīvojot nekādu valsts apmaksātu mēdiju nevalsts valodā nav redzēti. Es arī esmu nodokļu maksātājs, bet man ne uz latviešu ne poļu vai kādu citu austrumeiropiešu vairākuma valodā raidošu valsts apmaksātu mēdiju nav ienācis prātā pieprasīt! Ir tikai mazākumā esošu pamattautu(!) mēdiji, kur Latvijā...


Tiem kam prātiņš ir īss un ir grūtības atcerēties, tad der atgādināt, ka 1990. gados krievu skolas tika saglabātas tikai VIENA iemesla dēļ - tāpēc, ka bija tāda cerība, ka VISI OKUPANTI VĀKSIES PROM. Tāpēc arī apmācīt šos nelatviešus un integrēt un pataisīt par latviešiem nebija nekādas jēgas. 30 gadus vēlāk tam patiešām vairs nav nekādas nozīmes - tie kuri izdarīja izvēli, tie jau sen ir Krievijā, bet pārējiem nevajag uzskatīt ka šiem ir ar kaut ko jāatšķirās no latviešiem un nevajag arī iedomāties, ka krieviem var būt kaut kāds īpašais statuss ES valstī, kur krievi uz doto brīdi ir tādi paši migranti, kā citi, kas ir pakļauti jebkuŗas valsts likumiem.

Atbildēt

N Ē! N E V A J A G!

09.02.2019. 20:57

»

A.Dimants

Nē! Mums vajag valsts finansētu krievu TV kanālu un krievu radio kanālu, jo krievi ir nodokļu maksātāji


Ārzemēs dzīvojot nekādu valsts apmaksātu mēdiju nevalsts valodā nav redzēti. Es arī esmu nodokļu maksātājs, bet man ne uz latviešu ne poļu vai kādu citu austrumeiropiešu vairākuma valodā raidošu valsts apmaksātu mēdiju nav ienācis prātā pieprasīt! Ir tikai mazākumā esošu pamattautu(!) mēdiji, kur Latvijā tāda ir tikai līvu valoda.

Visur ir valsts valodā apmaksāta izglītības sistēma, kurā mācās visi - arī nepilsoņu bērni, neatkarīgi no dzimtās valodas un izcelsmes. Kaut kādas atlaides ir pastāvīgajiem iedzīvotājiem(kas nav pilsoņi), kuriem valsts valoda nav apgūta pietiekoši labā līmenī, tāpēc viņiem nodrošina tulkus. Tulka pakalpojumus valsts pilsoņiem nenodrošina, jo valsts pilsoņa statusu var iegūt tikai nokārtojot eksāmenu, kas apliecina spēju runāt valsts valodā! Latvijas valsts nepilsoņiem gan nekādi tulka pakalpojumi par brīvu nav nepieciešami, jo viņi pietiekoši ilgi dzīvo Latvijā un viņi nav nekādi jaunie migranti, kurus būtu jāiekļauj sabiedrībā - viņi jau ir sabiedrības sastāvdaļa, kas vienkārši neievēro likumus!


Krieviem ir tiesības par saviem nodokļiem pieprasīt valsts valodas apmācību, ja patiešām ir tāda problēma un valsts mēdiju uztveramību tur kur tiem ir vājš signāls! Viss pārējais - pat esošās mazākumtautību skolas ir tikai Latvijas tautas un valsts labas gribas izpausme(jo mazākumtautību valstis nenodrošina šādu pašu mācību sistēmu latviešu valodā!) un Latvijai nav pienākuma mācīt Latvijas valsts pilsoņu un patstāvīgo iedzīvotāju bērnus, kā tikai Latvijas valsts oficiālajā - latviešu valodā!

Atbildēt

RU

08.02.2019. 22:03

»

"RU" stulbums

Ir pārkrievotie vai Saskaņas iznomātie latvieši - viņi pūš Saskaņas stabulē vēl negantāk, kā krievi, lai attaisnotu savu ievēlēšanu deputātos...


Не надо за нас решать , как нам лучше. Сегрегация...Латышский язык мы знаем с каждым годом лучше и лучше. Для нас это инструмент, такой-же как и английский. Если-бы ваши адепты латвискумса помолчали- ли бы, не было бы никакого напряжения в обществе. Всего хорошего.

Atbildēt

"RU" stulbums

08.02.2019. 20:47

»

Mjā..

Ozola kungs! Kas tie tādi "krievu tautības cilvēki" un ar ko viņi atšķiras no krieviem? Un vai krievi vispār ir cilvēki, vai arī cilvēki ir tikai "krievu tautības cilvēki


Ir pārkrievotie vai Saskaņas iznomātie latvieši - viņi pūš Saskaņas stabulē vēl negantāk, kā krievi, lai attaisnotu savu ievēlēšanu deputātos.

Bet "RU". pie skolām nevajag pīt klāt nodokļus. Skolās ir jāizbeidz SEGREGĀCIJA, tautību šķirošana pa skolām, kas ir valsts šķelšana, naida kurināšana, atšķirīga ideoloģija apmācībā, bet pats galvenais - vienādas tiesības integrēties darba tirgū, kultūrā un sabiedriskā dzīvē visiem bērniem bez diskriminācijas.

Bilingvālā izglītība ir SUROGĀTS, bērni "nedzird" latviešu dikciju sarunu valodā, pārprot, pārrakstās - tātad - segregācija.

Atbildēt

RU

08.02.2019. 19:48

»

Žulis

Kādi vareni krievmīļi šeit komentāros ir salasījušies!Vai kāds krieviem šeit Latvijā aizliedz runāt krieviski? Vai kāds šeit Latvijā aizliedz krievu skolas? Nē un vēlreiz nē! Runājiet, cik tik vēlaties un veriet krievu skolas vaļā kaut katrā pagastā. Bet tikai par savu naudu, protams. Par valsts naudu...


Ок, снижаем налоговую нагрузку на 5% , оставляем русским и тогда мы сможем сами профинансировать школы. Иначе налоги вы собираете, тратите на бредни, а нам ещё раз оплачивать образование? Будем честны.

Atbildēt

Priekulis

08.02.2019. 19:39

»

kļimoviča aita

Latvijā nav nekādu tur intelektuāli mazspējīgo mazākumtautību


Goji ir Latvijas lauķi + krieviski runājošie.

Atbildēt

Lielais noslēpums

08.02.2019. 19:35

»

Mjā..

Ozola kungs! Kas tie tādi "krievu tautības cilvēki" un ar ko viņi atšķiras no krieviem? Un vai krievi vispār ir cilvēki, vai arī cilvēki ir tikai "krievu tautības cilvēki


Krievs ir tāda pat tautība kā amerikānis, nu neksistē tādas tautas. Tad jau eiropietis arī būtu tautība.

Atbildēt

Mjā..

08.02.2019. 17:58

Ozola kungs! Kas tie tādi "krievu tautības cilvēki" un ar ko viņi atšķiras no krieviem? Un vai krievi vispār ir cilvēki, vai arī cilvēki ir tikai "krievu tautības cilvēki"?

Atbildēt

Fēlis

08.02.2019. 17:04

»

Fēlis

Fēlis 07.02.2019. 22:58 kaut kāds piders raksta ar manu niku


Koē? Atkal kautkāds smirdīks piders raksta ar manu ņiku. Fēlis 07.02.2019. 18:10 , un, Fēlis 08.02.2019. 16:31 , vot bledj vatenis smirdīgaiz.

Atbildēt

Fēlis

08.02.2019. 16:31

Fēlis 07.02.2019. 22:58 kaut kāds piders raksta ar manu niku.

Atbildēt

vilis

08.02.2019. 16:25

Labs raksts.Taču ru ir ne tikai lsm,bet arī banku lapās un citur.Problēma atrisināsies ne ātrāk kā pēc 20-50gadiem,ņemot vērā pašreizējo stāvokli.Salīdzinot 1991.gada situāciju un tagad,vērojams progress latviešu valodas pielietojumā

Atbildēt

Paldies, Otto OZOLS

08.02.2019. 15:31

Mums, krieviem, vajag, mums pienākas, bet tam baltkrievam, gruzīnam, tatāram,ukrainim u.c. - jums nekā, tikai mums, jo mēs pārvaldam lielu daļu pasaules, esam daudzas valstis un tautas okuējuši, o, nē, atbrībvojuši, tikai nezin no kā - no savas pkultūras, savas valodas, no kā vēl. Un tas, ja gribiet zināt, ir okupācijas ierocis, iedarbīgs un spēcīgs, pat Ukrainā okupējām daļu, izvirzot pretenzijas par krievu valodas diskrimināciju - re, ukraiņi sagribējuši ieviest valsts valodu -ukraiņu, kas viņiemm nepienākas. Oi, kā nepatīk, ja mums neļauj izplesties, jūs piespiest runāt svešā jums mēlē. Krievu valoda ir pārvērsta kā lienoša okupācija.

Paldies , Otto OZOLS, par atgādinājumu un precīzu rakstu. Tiesības ir visām tautā, ne tikai krieviem.Krievu laiki beigušies, sākās visu tautu laiki, civilizācija un taisnība.

Atbildēt

kremlīns?

08.02.2019. 14:57

O Otto ozoloču---turpini tādā un Tu ļoti drīz būsi "noderīgs idiots" - kremlīns

Atbildēt

Jautrai

08.02.2019. 13:01

...otinnss veco plati drillee un drillee..laikam praata nepietiek...

Atbildēt

:(

08.02.2019. 12:19

»

A.Dimants

Nē! Mums vajag valsts finansētu krievu TV kanālu un krievu radio kanālu, jo krievi ir nodokļu maksātāji


Ukraiņi, baltkrievi, igauņi, ebreji u.c. Latvijā dzīvojošu tautību iedzīvotāji arī maksā nodokļus. Tad taisām pakalpojumus VISĀS šajās valodās!!!!!

Atbildēt

dižie mēdiji

08.02.2019. 01:08

nesmādēja ne mazgātājnaudiņu, ne sorsonkuļnaudiņu, nu laikam tās upītes izsīkušas, tad nu jāsaraujas, neko darīt...

Atbildēt

otvechzyu, Vasya...

07.02.2019. 23:48

kaads shitas otto bija osis pirms 10 gadiem, taads ar ir palicis... mudaku mudaks...

Atbildēt

Uldis

07.02.2019. 22:53

»

Fēlis

Tādiem nesaprašām kā tu jādrillē, kamēr pielec un pārstāj likt mīnusus loģiskam rakstam


Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks.
Ielaista galvas slimība progresē strauji, zinu no personīgas pieredzes.

Atbildēt

kļimoviča aita

07.02.2019. 21:47

Latvijā nav nekādu tur intelektuāli mazspējīgo mazākumtautību.

Latvijā ir goji un "izredzētie"!

Atbildēt

agents

07.02.2019. 21:15

Atcerieties ka pec valodas referenduma ,ta saucama latviesu inteligence bija gatava nozelot ,ka latviesu valodai palika valsts statuss . Tagad ,kad atverti cekas maisi ,viss ir skaidrs. Vini bija gatavi laizit zabakus zaudetajiem .

Atbildēt

nacionālā drošība

07.02.2019. 20:26

»

caca

ozol, nav tev šoreiz taisnība. Ir bijuši pētījumi par šo. Nav runa par kādas privilēģijas nodrošināšanu kādai mazākumtautībai. Bet gan par to, cik mums kā valstij ir svarīgi, lai mums svarīgi vēstījumi pēc iespējas skaidrāk tiktu nodoti cittautiešiem. Un tas jau ir nacionālās drošības jautājums. Lai...


Starp sveštautiešiem ir daudz okupantu, kolonistu un šo salašņu pēcteču. Latvijai nav jārūpējas par viņu informēšanu un izklaidēšanu! Latvijai viņus - šos kara noziedzniekus - jāpadzen prom no savas teritorijas.

Atbildēt

Čupakabra

07.02.2019. 19:01

Žuli, lieliski!

Atbildēt

Vulgaris

07.02.2019. 18:37

Vai kāds zina un var pateikt, cik latviešu bija Rīgā 1850. gadā, cik 1900. gadā, cik 1918. gadā....

Atbildēt

Fēlis

07.02.2019. 18:10

»

Jautrais

...vecu plati drillet lielu praatu nevakag


Tādiem nesaprašām kā tu jādrillē, kamēr pielec un pārstāj likt mīnusus loģiskam rakstam.

Atbildēt

Asiirietis

07.02.2019. 18:06

»

caca

ozol, nav tev šoreiz taisnība. Ir bijuši pētījumi par šo. Nav runa par kādas privilēģijas nodrošināšanu kādai mazākumtautībai. Bet gan par to, cik mums kā valstij ir svarīgi, lai mums svarīgi vēstījumi pēc iespējas skaidrāk tiktu nodoti cittautiešiem. Un tas jau ir nacionālās drošības jautājums. Lai...


Nacionālās drošības jautājums ir likvidēt visu un visus kam bijusi saistība ar okupācijas varas un drošības struktūrām. To sauc par deokupāciju un dekolonizāciju, kam jānotiek tiesiskuma ietvaros, ko nosaka starptautiskie likumi un konvencijas par okupācijas izbeigšanu un genocīda izbeigšanu pret latviešu tautu. Kuri savā zemē šobrīd padarīti par nabagiem un ņirgāšanās objektu okupantiem un krievžīdiem.

Atbildēt

Asiirietis

07.02.2019. 17:48

Augļotājus un lielveikalu produkcijas piegādātājus neinteresē kas atnes peļņu, jo vairāk cilvju jo labāk. Arī politmafijai duļķainā ūdenī vieglāk ķert muļķus, tātad nevienam te nerūp okupācijas tiesiska izbeigšana kā vien mazākumā palikušie latviešu patrioti. Ja tas tā nav, tad ir pēdējais laiks pierādīt ka neesam ne mazi ne mazākums ne jājami vārguļi.

Atbildēt

taisnība

07.02.2019. 17:04

»

Zinošais

Lienošais politkorektums ir novedis tik tālu ka krievus mēģina definēt par minoritāti...


Krievu okupanti un krievu kolonisti Latvijā nav minoritāte! Okupanti un kolonisti - vācieties prom no Latvijas!
Latvijai nav jāfinansē medijus krievu okupantu un kolonistu valodā!

Atbildēt

jautaajums

07.02.2019. 16:42

»

taču šarikoviem vajag darba vietas

mūs finansētas


Kas tie mēs esat?Vai augļotāji?Un kādi būs procenti?

Atbildēt

taču šarikoviem vajag darba vietas

07.02.2019. 16:35

mūs finansētas...............

Atbildēt

viņi lasa tās ziņas?????????

07.02.2019. 16:34

kas jau nu lasa, tas latviski un.........KOMENTĀRUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Žulis

07.02.2019. 16:19

Kādi vareni krievmīļi šeit komentāros ir salasījušies!Vai kāds krieviem šeit Latvijā aizliedz runāt krieviski? Vai kāds šeit Latvijā aizliedz krievu skolas? Nē un vēlreiz nē! Runājiet, cik tik vēlaties un veriet krievu skolas vaļā kaut katrā pagastā. Bet tikai par savu naudu, protams. Par valsts naudu izglītība tiek finansēta valsts valodā. Un šeit nav par ko cepties. Jūs teiksiet, ka arī krievi ir nodokļu maksātāji? NU un tad? Vai tad kāds viņu bērniem liedz apmeklēt par valsts naudu finansētās latviešu skolas? Bet, ja jūs gribiet bērnus skolot savā valodā, tad pašiem arī par to ir jāmaksā. Starp citu krievu tautības cilvēki strādā un maksā nodokļus arī Anglijā, Amerikā, Francijā un citur. Nav gan dzirdēts, ka tur viņu bērniem kāda valsts finansētu izglītību krievu valodā un viņi tur kaut ko tādu pieprasītu.
Savukārt tas aizbildinājums, ka krievu valoda vajadzīga, lai "svarīgi vēstījumi pēc iespējas skaidrāk tiktu nodoti cittautiešiem" ir vienkārši smieklīgs. Kādi tad būtu tie "svarīgie" vēstījumi? Tā mūsu "valstsvīru" pļāpāšana? Bet to jau pat latvieši "neņem pa pilnu". Un tādiem auniem, kas vairāk kā ceturtdaļgadsimtu dzīvojot kādā valstī neprot šīs valsts valodu tos vēstījumus var nest vai nu pie viena gala, vai pie tā otrā gala kaut visās pasaules valodās pārtulkotus.
Bet jautājums jau nav par valodu. Bezgalīgās piekāpšanās un kompromisi no latviešu puses šeit ieklīdušajos cittautiešos pa šiem gadiem ir radījuši pārliecību, ka viņi šo valsti pilnībā varētu pārveidot "pēc sava ģīmja un līdzības" un kļūt šeit par noteicējiem. Un viņiem ir panākumi.

Atbildēt

Muļķi Otto!

07.02.2019. 15:54

Norādu tev, neaptēstam lauķim, avotus likumos.

Proti - cionistu rokasgrāmata Gudro stratēģija un taktika, ko Saeimas simts idiotiem izdalīja 6. Saeimas laikā. To un tās saturu apliecina 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa darbs Starp dzirnakmeņiem. Pēc visa spriežot, Saeimas prezidijs, manipulējot ar Saeimas balsojumiem, vadās pat 13. Saeimā pēc šīs rokasgrāmatas Saeimas simts noderīgiem idiotiem. Visticamāk, Saeimas bibliotēkā vēl kāds eksemplārs rokasgrāmatas atrodams. Vai arī, šī rokasgrāmata noslepenota un pieejama vien tiem, kam dod pielaides valsts noslēpumiem.

Atbildēt

Zinošais

07.02.2019. 15:53

Lienošais politkorektums ir novedis tik tālu ka krievus mēģina definēt par minoritāti !
Nu nav krievi nekur pasaulē jāsauc par minoritāti - viņiem ir gan sava milzīga valsts, gan iespējas attīstīties visos iespējamos veidos !

Arī arguments par kontrpropogandas nepieciešamību ir apšaubāms, jo tas vispirms jāvērtē no efektivitātes viedokļa - varbūt efektīvāk ir "nopirkt Ždanokas paklusēšanu" ?!??!?

Atbildēt

Š

07.02.2019. 14:45

Krievu valodā medijs vajadzīgs 100% tā paša iemesla dēļ, kādēļ vajadzīgs angļu valodā - lai ticama informācija par notiekošo Latvijā būtu pieejama Krievijā. Otto O. jau vajadzētu saprast, kas ir kontrpropaganda.

Atbildēt

caca

07.02.2019. 14:44

ozol, nav tev šoreiz taisnība. Ir bijuši pētījumi par šo. Nav runa par kādas privilēģijas nodrošināšanu kādai mazākumtautībai. Bet gan par to, cik mums kā valstij ir svarīgi, lai mums svarīgi vēstījumi pēc iespējas skaidrāk tiktu nodoti cittautiešiem. Un tas jau ir nacionālās drošības jautājums. Lai cik man bubesa nepatīk - šoreiz viņai var piekrist.

Atbildēt

Veca plate

07.02.2019. 14:15

»

Jautrais

...vecu plati drillet lielu praatu nevakag


a kam vajag lielu praatu ? Piemeerus studijaa!

Atbildēt

A.Dimants

07.02.2019. 14:14

Nē! Mums vajag valsts finansētu krievu TV kanālu un krievu radio kanālu, jo krievi ir nodokļu maksātāji.

Atbildēt

Jautrais

07.02.2019. 13:59

...vecu plati drillet lielu praatu nevakag...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kurš šitiem mērkaķiem iedeva granātu?

FotoAr Rail Baltica sarunas turpinās pa riņķi. Faktiski politiķi mēģina kaut kur nogrūst atbildību, kaut atbildīgo loks jau turpat ir - viņi paši.
Lasīt visu...

13

Izlaupīts ražošanas uzņēmums. Seši gadi pēc uzbrukuma

Foto2024.gada 19.jūlījā iestāsies melnā jubileja. Seši gadi pēc ekonomiskā un reideriskā uzbrukuma ražošanas uzņēmumam Ventspils ielā 63 b, Rīga. Viss tālākais ir mans viedoklis par notikušo.
Lasīt visu...

21

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē

FotoLūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē: domes izveidots birojs, iepirkumu speciāliste Linda Meldrāja ilgstoši neatrodas darbā, vadītājs piever acis, „speciāliste” saņem algu un ir kā tukša vieta, jo faktiski neveic darba pienākumus, saņem algu par mākslīgi radītu dīkstāvi ilgāk par gadu.
Lasīt visu...

12

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

FotoRail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes atmosfēru.
Lasīt visu...

21

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

FotoĢeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz augstākiem procentiem nekā valsts pati spētu to nofinansēt. Gribētāji būs. Pretī taču valsts garantijas. Samudžinās darījumu tā, ka neko saprast nevarēs un pieliks vēl kādu miljardu.
Lasīt visu...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju...

Foto

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

Apritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru...

Foto

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

Ja pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums...

Foto

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

Kāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez...

Foto

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

Viens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās...

Foto

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

Ņemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica”...

Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...