Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Yes

30.05.2023. 23:38

»

Varbüt ?

Labàk tirgot urïnu


Vīķes Freibergas urīnu pirktu daudzi, arī Kaupera un hokejistu

Atbildēt

Niknais

30.05.2023. 23:37

Krievi aizdambēs daugavu un pizda būs biznesam

Atbildēt

Bremze

29.05.2023. 13:42

Pazemes dzeramo ūdeni pārdot varētu atļaut tikai pudeles un kannās, jo pretējā gadījumā tas varētu tikt izmantots lauksaimniecībā un dārzkopībā, kas novestu pie pazemes ūdeņu izsīkuma. Tas ka pazemes ūdeņi atjaunojas lēni ir zināms no pieredzes Spānijā, kur pazemes ūdeņu izmantošana lauksaimniecībā ir samazinājusi gruntsūdens līmeni.

Atbildēt

viss ir vienkārši

29.05.2023. 12:23

»

A-Z

Kas tur ko nesaprast, tā ir tipiska krievu ordas domāšana, ja nav resursu ko pārdot, tad bads un beigas. Daudzus gadsimtus orda paplašinās uz iekaroto zemju rēķina, un kur tie pāri gājuši, tur bads un iznīcība. Komunisti un čekisti, kas notaguši varu Latvijā ir pa pusei pārkrievotie ordas sabiedrotie...


Ja tev būtu smadzenes, tu iespējams varētu saprast, ka par Krieviju un krieviem pastāvīgi iespringst un uz lopā trulu rusofobiju ir uzkārušies tikai rietumdeŗmoliberastu lumpenpropagandas totāli nozombēti mentāli invalīdi.

Atbildēt

Varbüt ?

29.05.2023. 08:35

»

aita

Latviesus varetu pardot exporta, loti ipatneja prece


Labàk tirgot urïnu ?

Atbildēt

Piebilde

29.05.2023. 08:03

Pazemes ūdeņus drīkst izmantot tikai tad, ja saņemta ūdeņu lietošanas atļauja. Ūdeņu lietošanas atļaujas izsniedz reģionālās vides pārvaldes. Galvenās prasības zemes dzīļu aizsardzībā: nepieļaut kaitīgu ietekmi uz derīgo izrakteņu krājumiem un zemes dzīļu īpašībām. Juridiskās un fiziskās personas, kas, izmantojot zemes dzīles, ir pārkāpušas šajā likumā un citos normatīvajos aktos noteiktās prasības, kā arī amatpersonas, kuras pretēji šā likuma un citu normatīvo aktu prasībām izsniegušas zemes dzīļu izmantošanas atļaujas (licences), saucamas pie kriminālās, administratīvās, disciplinārās vai civiltiesiskās atbildības. Secinājums: vajag likuma grozījumus, kas precīzi noteiktu, ka pazemes ūdeņi izmantojami tikai patēriņam tikai Latvijas Republikas teritorijā un aizliegts tos eksportēt.

Atbildēt

Jūs esat naivs cilvēks

29.05.2023. 07:56

»

Haralds Kalns

Nezinu, tas labi vai slikti, ka izsūknē gruntsūdeni no Latvijas zemes dzīlēm, vai tas neizjauc dabas norišu balansu un kā tas atsaucas uz ilgstošiem bezlietus un sausuma periodiem!? Varbūt eksportēt ūdeni no ezeriem un dīķiem kopā ar zivīm - tak ar pievienoto vērtību! Kam pieder dziļurbumi? Varētu kāds...


Pieņemat, ka tikšot eksportēts un ka tas esot likumīgi. Latvijā, atšķirībā no citām Eiropas Savienības dalībvalstīm, zemes dzīles bez atrunām un izņēmumiem pieder zemes īpašniekam. Tomēr likums nosaka dažus principus to izmantošanā. Zemes dzīles ir neatjaunojama vērtība, kas izmantojama vienlaikus zemes īpašnieku, valsts un sabiedrības labā. Zemes dzīļu izmantotāji personisko vajadzību apmierināšanai zemes dzīles to īpašumā vai pastāvīgā lietošanā esošajā zemē izmanto bez maksas. Zemes dzīļu izmantošana peļņas nolūkos ir pieļaujama, ja saņemta attiecīga atļauja. Valsts un pašvaldības šajā likumā un citos normatīvajos aktos paredzētajos gadījumos un noteiktajā kārtībā var ierobežot, apturēt vai pārtraukt jebkuru juridisko un fizisko personu darbību zemes dzīļu izmantošanā.

Atbildēt

Haralds Kalns

29.05.2023. 07:18

Nezinu, tas labi vai slikti, ka izsūknē gruntsūdeni no Latvijas zemes dzīlēm, vai tas neizjauc dabas norišu balansu un kā tas atsaucas uz ilgstošiem bezlietus un sausuma periodiem!? Varbūt eksportēt ūdeni no ezeriem un dīķiem kopā ar zivīm - tak ar pievienoto vērtību! Kam pieder dziļurbumi? Varētu kāds atšifrēt visu loģistikas ķēdi līdz kuģim un kā kabatās sabirs piķis? Vai dabas resursu nodoklis būs atšķirīgs vietējam patērētājam pretstatā eksportētājiem??? P.S. Toties ReČekistiem, kuriem minētais pasākums šķiet štokos, klistīris 24/7 garantēts. Sevišķi jau Ingušim Spriņģēnam, galvenai, pa priekšu grozošai, kurai regulāri aizcietējumu saasinājumi!

Atbildēt

A-Z

28.05.2023. 21:38

»

JZ

Cik skaistas biznesa pasakas: mežus jācērt vairāk, ūdens jāsmeļ vairāk, lupatas, riepas, kodol- un plastmasas atkritumi jāieved vairāk, viss derīgais jāizved, galvenais nekam neatļaut attīstīties uz vietas, bisu sagānīt un nopardot, un tad notīt makšķeres - bet uz kurieni? Pat ja šie visai tautai piedrošo...


Kas tur ko nesaprast, tā ir tipiska krievu ordas domāšana, ja nav resursu ko pārdot, tad bads un beigas. Daudzus gadsimtus orda paplašinās uz iekaroto zemju rēķina, un kur tie pāri gājuši, tur bads un iznīcība. Komunisti un čekisti, kas notaguši varu Latvijā ir pa pusei pārkrievotie ordas sabiedrotie, kādus parasti atlasa no katras tautas lielākos mankurtus, lai neizskatītos, ka svešie valda.

Atbildēt

vv

28.05.2023. 21:36

»

Qw

Ja trūkst un vedīs pārdot,tad trūks arī mums. Sen atpakaļ lasīju,ka ir vietas pasaulē kur litrs ūdens ir dārgāks kā litrs degvielas,paskatoties veikalos un lasot šo rakstu,saprotu,ka prognozes piepildás


Vispār jau Latvijā ir veikalā ir ļoti dārgs ūdens, pat Marokā tas ir lētāks, un kādu tad šie pārdos, to ko pārdod mūsu lielveikalos un tas pāris nedeļu laikā sasmird?

Atbildēt

Latiš

28.05.2023. 21:30

»

aita

Latviesus varetu pardot exporta, loti ipatneja prece


Nav jau daudz ko pārdot jo liela daļa ir aizbēgusi un intensīvi turpina bēgt.Vairošanās arī iet mazumā,jo daudzi pāriet popularizētajā pediņu saldo dupsīšu partijā.

Atbildēt

Qw

28.05.2023. 20:59

Ja trūkst un vedīs pārdot,tad trūks arī mums. Sen atpakaļ lasīju,ka ir vietas pasaulē kur litrs ūdens ir dārgāks kā litrs degvielas,paskatoties veikalos un lasot šo rakstu,saprotu,ka prognozes piepildás.

Atbildēt

Vai cik jūs asprātīga

28.05.2023. 20:14

»

aita

Latviesus varetu pardot exporta, loti ipatneja prece


Bet tas jau notiek - šī eksporta prece 'latvieši' jau ārvalstu darba biržās masveidā tiek tirgota, turklāt bieži par dempinga cenu. Būtībā tas ir vergu tirgus modernā paskatā. Bet kāpēc latvieši jāsauc par (m)aitasgalvām - tas ir tāpēc, ka maitību uzskata par gudrību, bet izliekas neredzam, ka LV pārvalda starptautiskā organizētā noziedzība! Šī puskriminālā ūdens 'eksporta' afēra ir jaunākais un spilgtākais pierādījums, ko iebāzt degunā visiem aklajiem un stulbajiem, kas vēl neapjēdz, kašo valsti pārvalda starptautiskā organizētā noziedzība.

Atbildēt

aita

28.05.2023. 19:59

Latviesus varetu pardot exporta, loti ipatneja prece!!!!

Atbildēt

JZ

28.05.2023. 19:50

»

par ko tracis?

izsūknēs sausu pazemi???čangaļi čangaļi, no tupuma arī mirst


Cik skaistas biznesa pasakas: mežus jācērt vairāk, ūdens jāsmeļ vairāk, lupatas, riepas, kodol- un plastmasas atkritumi jāieved vairāk, viss derīgais jāizved, galvenais nekam neatļaut attīstīties uz vietas, bisu sagānīt un nopardot, un tad notīt makšķeres - bet uz kurieni? Pat ja šie visai tautai piedrošo dabas resursu zagļi un izlaupītāji iekārtos savas atvases Nujorkā, no akmeņiem un asfalta vien ne dzīvību, ne veselību nenodrošināsi. Lūk šie vienas dienas saimnieki ir istie čangaļi, nevis tie, kas protestē pret dabas postīšanu un tautas kopējā nākotnes kapitāla iznīcināšanau vai degradēšanu. Te nelkas nav jārēķina un jāpēta, bet jāaizliedz privatizēt un izlaupīt.

Atbildēt

Izlaupīto mežu Miķelis

28.05.2023. 19:47

»

Kailcirtis

Pederasti aizņemsies, kamēr kāds aizdos, lai šiem būtu ilgāk ko zagt


Nezinu cik tur pederasti, bet sarkani gan, lai gan sakās esot zaļi un pat zemnieki.

Atbildēt

Cien. Lato Lapsa!

28.05.2023. 18:48

Zem lielākās daļas Latvijas teritorijas vairāku simtu metru dziļumā atrodas lieli pazemes saldūdens ezeri.

Faktiski tie nav ezeri mūsu parastajā izpratnē, bet gan noteikta veida ieži, kas satur šo ūdeni.

Lai cik lieli nebūtu šie pazemes saldūdens krājumi, bezizmēra tie noteikti nav.

Vai šie krājumi atjaunojas? Pilnībā vai daļēji?
Vai šajā sakarā ir kādi īstu zinātnieku ar konkrētiem datiem pamatoti pētījumi? Vai šādi pētījumi vispār var tikt ar kaut ko pamatoti, jebšu tie ir tikai minējumu līmenī?

Esmu lasījis, ka žīdiem līdzīgā situācijā jau radušās problēmas.
Izraēlā lauksaimnieki savas produkcijas audzēšanai kādu laiku intensīvi izmantojuši saldūdeni no dziļurbumiem. Kamēr tā pietika, raža bija lieliska! Tomēr ūdens pēdējā laikā sākot pietrūkt...

Ja kāds no Latvijas grib izvest vairumā lētu dzeramo ūdeni, tad tam par pamatojumu vajadzētu kalpot zinātniskiem pētījumiem par šī ūdens resursiem, nevis tam, ka viens čoms izsniedz savam korišam šādu atļauju vienkārši piešķirot daļu no sev izdalītajiem resursiem.

Varbūt šādi pētījumi ir?
Jebkurā gadījumā būtu labi, ja cien. Lato Lapsa šajā sakarā veiktu žurnālista izmeklēšanu.

Jautājums var izrādīties būtisks visai latviešu tautai un tās izdzīvošanai nākotnē teritorijā, ko mēs saucam par savu Dzimteni Latviju.


Atbildēt

Bet Vatikāns

28.05.2023. 18:33

»

Latvijai applūšana nedraud

Latvijā notiek dabiskais ūdens imports no kaimiņvalstīm pārsvarā ar lielo upju starpniecību, par ko nav jāmaksā...


pat ūdens trūkuma dēļ vasaras periodā pārtraucis kristīšanu, gribētājus nosūtot pa tiešo uz elles “lesbiešu ķēķa priekškambari”.

Atbildēt

Latvijai applūšana nedraud

28.05.2023. 18:31

Latvijā notiek dabiskais ūdens imports no kaimiņvalstīm pārsvarā ar lielo upju starpniecību, par ko nav jāmaksā.

Savukārt pēdējos divus gadus Spānijā trūkst ūdens tādā līmenī, ka valsts sāk ierobežot tā patēriņu, prognozē augļu, dārzeņu un gaļas sadārdzināšanos.

Atbildēt

Kailcirtis

28.05.2023. 17:39

»

Izlaupīto mežu Miķelis

Sarkanie buržuji pārdos ne tikai savu māti,bet arī jūsējo,kopā ar visu Latviju


Pederasti aizņemsies, kamēr kāds aizdos, lai šiem būtu ilgāk ko zagt!

Atbildēt

Izlaupīto mežu Miķelis

28.05.2023. 17:31

Sarkanie buržuji pārdos ne tikai savu māti,bet arī jūsējo,kopā ar visu Latviju.

Atbildēt

Čivuļs

28.05.2023. 17:27

»

par ko tracis?

izsūknēs sausu pazemi???čangaļi čangaļi, no tupuma arī mirst


Tukšumi nepaliks! Būs iebrukumi, kā tas ir izraktajām ogļu šahtām.

Atbildēt

Letiņš

28.05.2023. 17:24

Man jau tagad akā ūdens ļoti maz! Kas būs kad katru dienu brauks vampīrs, pumpēs pēdējo ūdeni no manas akas? Man būs jāmirst slāpēs? Lietus nav un tuvākajā laikā neparedz.
Lai tie pīlēnveidīgie biznesmeņi ved jūras ūdeni, ne to ko es un citi tautieši dzer!

Atbildēt

par ko tracis?

28.05.2023. 16:36

izsūknēs sausu pazemi???čangaļi čangaļi, no tupuma arī mirst

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

21

Vai patiesi tiks likvidēts arī Valsts valodas centrs?

Foto“Man jau pērnajā rudenī lika saprast, ka turpinājuma nebūs,” teic Valsts valodas centra direktors Māris Baltiņš, komentēdams savu atlaišanu no darba, kas notiks šā gada 29. septembrī. To “lika saprast” Tieslietu ministrija.
Lasīt visu...

21

Atklāta vēstule māksliniekam Agrim Liepiņam

FotoGodājamais Liepiņa kungs! Domāju, ka ne tikai man, bet arī daudziem gan mūsu novadā, gan citur Latvijā, ziņa, ka plānojat nojaukt Jūsu izloloto Uldevena senlatviešu pili Lielvārdē, bija nepatīkams pārsteigums.
Lasīt visu...

3

Ievērtējiet – tagad es esmu viedās administrācijas ministre un nekad neesmu dzīvojusi tik labi kā tagad!

FotoLatvijas daba ir mūsu bagātība, kas cauri gadsimtiem veidojusi mūs par zemi, kurā dzīvojam šodien. Mūsu senči, prasmīgi izmantojot dabas resursus, ir uzkrājuši kapitālu un radījuši pievienoto vērtību, būvējot Latviju par labklājības valsti. Kaut arī mums daudz vēl ir ko darīt cilvēku dzīves līmeņa celšanā, jāatzīst, ka nekad neesam dzīvojuši tik labi kā tagad.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi