Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки

24.04.2024. 21:00

»

Kazļina

Atpisies debīlais idiot Indulli Duka no Zdohļiem, pisies prom uz muļķo zemi Krieviju


Pēteris Karlovs, tas kurš дебил из дурки

Atbildēt

patiesībā

24.04.2024. 20:56

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

Atis Priedītis

24.04.2024. 18:09

»

Alfrēds

Bet Jūs jau cien. komponist-uztraucaties par sevi ne par slikto sistēmu...Tur ir milzu starpība


Tas ir arī par sistēmu - korupcija, valsts izzagšana un radošo cilvēku aizliegšana u.t.t. tie visi ir arī sistēmas augoņi.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.04.2024. 17:52

»

Alfrēds

Cien. Priedīša k-gs


Komponista un viņa dziesmu aizliegšana ir nelikumīga un tās nav tikai paša "ambīcijas". Tā ir dažu cilvēku nelietība, kuru sabiedrība diemžēl, ir akceptējusi.

Atbildēt

Alfrēds

24.04.2024. 17:32

»

Atis Priedītis

Cilvēks, kura dziesmas tiek regulāri aizliegtas, par kuru aizliegts kaut ko rakstīt lielajos masu medijos, jūsu prāt var kaut kādā veidā kļūt populārs


Cien. Priedīša k-gs,

laikam te jau tā problēma slēpjas latviešu ''inteliģentos''ka pāri visam-tautai, valstij-stāv paša ambīcijas...

Atbildēt

bet Elita:

24.04.2024. 17:30

Tak pajautājiet Helmanim-kas valda Ogrē..un tad Jums mute būs ciet ....

Atbildēt

beidz!

24.04.2024. 15:47

»

Latvija - neizdevusies valsts

Ko, nopietni? Krievijas impērijas armijas virsnieks Andrejs Pumpurs ir sarakstījis eposu "Lāčplēsis", bet tas taču nav latviski, ne


Cara un šodienas čekistu pārvaldītā krievija nav viens un tas pats un arī krievu bidlomasā notikušas neatgriezeniskas pārmaiņas. Ja Koļanam II Asiņainam, kurš sarīkoja Pirmo pasaules karu, lai sagrābtu daļu Austroungārijas, Balkānus un Bosforu un dotu iepēju krieviem pierīties cilvēku asinis, palīgā aizgāja Francija, Britu impērija un ASV, tad Putina atbalsts ir vien daži agonējoši fašistiski režīmi. Putins ir nostājies pret visu planētu bet jūs, asinskārās tumsonīgās sātanisma apsēstās un sodomijas pārņemtās civilizācijas pabiras, šodien nicina visā pasaulē.
Tikai 80 gadi pagāja, kopš krievu komandieri un komisāri bija spiesti šaut nost zaldātiņus par atteikšanos izvarot, laupīt, spīdzināt un nogalināt civiliedzīvotājus, līdz Bučai un Irpiņai, kad krievi to visu jau darīja ar neaprakstāmu baudu.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.04.2024. 15:45

»

Bēdīgi slaveais Atis Priedītis

nekādi nekļūst slavens, pat R. Paulu lamājot. Tāds viduvējības liktenis


Cilvēks, kura dziesmas tiek regulāri aizliegtas, par kuru aizliegts kaut ko rakstīt lielajos masu medijos, jūsu prāt var kaut kādā veidā kļūt populārs?

Atbildēt

nu nē

24.04.2024. 15:37

»

ai, ai

Tev atkal pedarasija ir absolūta prioritāte. Nevari bez tās ne minūti dzīvot


Kamēr Latvijā nav veikta totāla derusifikācija un visi krievu draudziņi nav nolādējuši dienu, kad nākuši pasaulē, to sērgu nevar nemanīt.

Atbildēt

Pumpurs

24.04.2024. 14:38

nesagaidīja pēcrevolūcijas soda ekspedīciju, jo nomira 1902.gadā.
Bet kokrūpnieks un mecenāts Augusts Dombrovskis gan dabūja trūkties, viņa būvēto Ziemeļblāzmas biedrības namu 1907.gadā nodedzināja un viņu pašu jau sēdināja ratos, vest uz nošaušanu. Kā viņš tika vaļā, droši vien atpirkās. Vēlāk uzcēla jaunu boedrības namu. Viņa grēks bija visur runāt latviski, arī ārzemēs, viņš teica, ja tev ir nauda, tad sapratīs tavu valodu.
(Tas rakstīts Mērijas Grīnbergas dienasgrāmatā, kas pašlaik grāmatnīcās, daudz interesanta par tiem laikiem.)

Atbildēt

ai, ai

24.04.2024. 14:22

»

ko tad gaidīji?

Ja visu varu ir sagrābuši krievu mīloši pederasti


Tev atkal pedarasija ir absolūta prioritāte. Nevari bez tās ne minūti dzīvot.

Atbildēt

ļoti atvainojos, Ati!

24.04.2024. 13:22

»

Atis Priedītis

Tev šķiet ar tekstu sapratni ir lielas problēmas


Es laikam neesmu pienācīgi izglītots tavu izcilo gara darbu izpratējs!

Atbildēt

Ilons Masks

24.04.2024. 13:02

»

Nāvi okupantiem

Nekādu saulaino nākotni nevar piedāvāt pārkrievotiem tautas nodevējiem un sarkanajiem izdzimteņiem, kā vien mīzt asinis līdz mūža galam


Ilons Masks pazinoja ,ka atbalsta Krieviju un Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu !
p.s.tu esi vera nenemama nieciba ar savam bezjedzigajam frazem.

Atbildēt

bet kur var izlasīt?

24.04.2024. 13:01

»

nu kolossāl iesālījam sāli

Helmanis apleciāja Elitiņu un tapa varens iedvesmojošs eposs


Un, vai tikai eposs vien bija kopošanās rezultāts?

Atbildēt

ja īsi-valda stulbums

24.04.2024. 12:52

un muļķis nav apmācāms, zubrila nekad nebūs saimnieks...tikai škles krančos zagšanai, zagšanas piesegšanai tupāni

Atbildēt

Atis Priedītis

24.04.2024. 12:32

»

ārprāccc, ko tu Ati uzrakstīji:

lai dzīvo atomkarš, apokalipse un pasaules gals


Tev šķiet ar tekstu sapratni ir lielas problēmas!

Atbildēt

a ko tu gribēji?

24.04.2024. 12:27

»

Vecie liekulīgie vēži

No šiem eiropas deputātiem Latvijai ieguvums 0


tie taču ir krievu mīloši pederasti!

Atbildēt

Atis Priedītis

24.04.2024. 12:12

Pasaules varenajiem un slavenajiem cilvēkiem nav nevienas idejas kā šo karu pārtraukt. Man šādas idejas ir bet es esmu pavisam neievērojams un neslavens cilvēks. Par visu esmu rakstījis jau pasen savās pat oficiāli par savu naudu izdotajās grāmatās, bet arī šīs grāmatas tiek noklusētas. Tātad lai dzīvo atomkarš, apokalipse un pasaules gals. Par citu iespēju cilvēki zināt nedrīkst. Un arī šis komentārs tiks uzreiz dzēsts.
https://www.la.lv/dombrovskis-diemzel-kars-eiropas-teritorija-atkal-ir-kluvis-par-realitati-es-daudz-vairak-jadara-aizsardzibas-un-drosibas-joma

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

24.04.2024. 11:53

»

apmēram to

mēs varētu sagaidīt, ja cariskā Krievija šeit atjaunotu savu impēriju - ka pa latviski - ni ni! Citādi klāt būs melnā sotņa un - pif paf


Ko, nopietni? Krievijas impērijas armijas virsnieks Andrejs Pumpurs ir sarakstījis eposu "Lāčplēsis", bet tas taču nav latviski, ne? :)

Atbildēt

61M

24.04.2024. 11:52

»

apmēram to

mēs varētu sagaidīt, ja cariskā Krievija šeit atjaunotu savu impēriju - ka pa latviski - ni ni! Citādi klāt būs melnā sotņa un - pif paf


Saki - vates pufaikas jāpērk un PSRS pases jāvelk laukā? Tevi pasūtām turpat, kur ukraiņi pasūtīja krievu kuģi!
Un mūsmāju žuļikiem arī neklāsies lāgā, arī te viss mainīsies, līdz ar izmaiņām pasaulē. Labi būtu, ja paši saprastu un beigtu liekuļot, melot, shēmot.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

24.04.2024. 11:42

Par vēlu. Neies neviens no manējiem nekādos zemessargos. Cīnīties par ko? Viens Helmanis tad, kad viņa partija izmesta no valdošās koalīcijas pēc vairāk nekā 10 gadu gozēšanās siles tuvumā, tagad kviec tā, ka visa " valsts" skan, toties, kad dzintari un dombravas kopā ar JV lēma, tad bija klususms. Un tagad man būtu jāsolidarizējas ar šo nodarītas netaisnības sajūtā? :) Nē, nē, dārgie, par ASV interesēm ne zemessargos ne armijā. Ir vēl viena izeja, Helmani! Beigt kurināt kara histēriju, baidot ļaudis, bet Tu citādi nevari, tas ir skaidrs.

Atbildēt

Praktiskais latvietis

24.04.2024. 11:37

Viņus nevajag cietumā likt, tikai pārvēlēt, konfiscēt nozagto un liegt izbraukt no vasts. Drūmā bezperspektīvā Latvijas ikdiena viņus izārstēs labāk par cietumu, ja vien nesajuks prātā par to stindzinošo realitāti, kuru viņi organizējuši.

Atbildēt

Vecie liekulīgie vēži

24.04.2024. 11:23

No šiem eiropas deputātiem Latvijai ieguvums 0

Atbildēt

apmēram to

24.04.2024. 10:06

»

tas nozīmē

ienaidnieks nesnauž


mēs varētu sagaidīt, ja cariskā Krievija šeit atjaunotu savu impēriju - ka pa latviski - ni ni! Citādi klāt būs melnā sotņa un - pif paf!
Tā jau kādreiz ir bijis.

Atbildēt

un šie panākumi politikā

24.04.2024. 09:36

»

ASV protektorāts Latvija

Divkosība, melošana un blefošana ir Latvijas politiķu ikdiena un, jo labāk politiķis māk melot un blefot, jo lielāki viņam panākumi politikā


atnes treknus pieaugumus viņu kontos! Un divkosība, melošana un blefošana vareni atmaksājas!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

24.04.2024. 09:30

Divkosība, melošana un blefošana ir Latvijas politiķu ikdiena un, jo labāk politiķis māk melot un blefot, jo lielāki viņam panākumi politikā.

Atbildēt

kas notiek?

24.04.2024. 09:25

Youtubē latviskiem video ir atslēgti komentāri, ne tikai Lapsam, Kivičam, bet arī Žigmantam un citiem.
Tātad - labi, ka vēl ir vietas, kur var komentēt.

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

24.04.2024. 09:23

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

tā ir

24.04.2024. 09:20

»

resna lej krokodila asaras

nato zaude karu Krievijai ukraina. Pie Oceretino vesela hoholu brigade aizbega no frontes linijas. bet te viena veca resna baba apjusmo Ogres zagla braucienus pie hoholu banderovciem,uzmundrinot kara turpinatajus ukraina


Jau miljards ukraiņu aizmukuši, bet krievi tālāk par Avdejevku, kur Putins sameta krāsnī 100 000 savu beztiesīgo bezsmadzeņu vergu, gadā laikā tā arī nav tikuši.
Jau tagad kara mašīnai vergo 14 gadīgi krievelēni un vēl neilgi un tos visus aizdzīs nomēslot Donbasa zemi.

Atbildēt

beidz!

24.04.2024. 09:12

»

vice

Kreiso populistu Jaunās Krievotības vēzis visā savā krāšņumā


Marksisti un pederasti, nezinot vārda nozīmi, visus, kuri nav pēc to ģīmja un līdzības nolamā par populistem. Populists, tas nav ne labi ne slikti, populists var būt gan labējs gan kreiss.
Populisti: Staļins un Putins, zinot krievu neremdināmo asinskāri, sarīkoja karus. Kad Putins tika ielikts par premjeru, tā reitins bija varbūt 3-4%, bet kad tas "nomočīja atejās" 50 000 čečenu bērnus, kļuva par visu krievu mīlētu pahanu jeb barvedi. Kārlis Ulmanis, redzot, cik ļoti tautu nomocījusi, zaglīgā un kašķīgā Saeima, kas varēja nodot valsti valsti kremļa apskāvienos, 1934. gadā to patrieca un nekādas strādnieku demonstrācijas neizgāja ielās, jo tā bija populista rīcība. Populis latīniski nozīmē cilvēki, tātad uz tautu tendēts. Saprotama lieta, ka arī vadoņi: Hitlers, Franko un Pinočets bija populisti, jo kāda tauta tādi populisti. Ja Pinočets izglāba savu tautu un valsti, tad Hitlers un Franko, iespējams, arī visu cilvēci.
Vemjotība nav populisti, tie ir parazīti, meļi un zagļi.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.04.2024. 09:10

»

Atim

Beidz plātīties. Kad romāni būs veikalos, tad varēsi runāt


Mani romāni nekad nebūs veikalos, jo manas grāmatas izdot ir aizliegts un par mani kaut ko rakstīt oficiālajos masu medijos arī ir aizliegts. Tieši tāpēc es aktīvi izmantoju tās iespējas, kuras var izmantot - sociālie portāli un komentāru rakstīšana. Pateicoties šādām aktivitātēm to ko es rakstu regulāri lasa vairāki tūkstoši cilvēku. Un ja par plātīšanos, tad Latvijā NR.1 ir R.Pauls. Par viņu rakstu skaits ir bezgalīgs kaut viņš jau ļoti sen nav uzrakstījis nevienu jaunu un labu dziesmu. Un visās intervijās gaužas par vienu un to pašu. Galvenokārt jau par savas muļķibas dēļ bankā pazaudēto naudu un regulāri stāsta par savu jaunības dienu alkoholismu. Bet cilvēkiem jau tas interesē un pat ļoti, ļoti.

Atbildēt

vv

24.04.2024. 09:04

»

Werde

Veidemane pamodusies! Kas tad nu, trulo ukru tēma lēnām iet uz kapiem ar visiem neliešiem no Vašingtonas? Skat kurlīdzīgi visi maitas iet vienāsolī, gan trulie ukri ar savu zildzelteno lupatu pa priekšu, zog uz nebēdu un iztirgo sev nepiederošo zemi, vispasaules izbijušais saimnieks ar savu narkomānu...


Domāju, ka bāleliņi par mūsu kredītu uzdāvināšanu Ukrainai kaut ko priekš sevis arī saņem, bet Veidemane varētu bariņa bildei pievienotie, tāda pati vien komuņaga bij, interesnti, ja piemēram mēs atgrieztos krievijas saimē Veidemane atkal mestu kažoku, par tiem kas bildē vispār nešaubos, lai gan par veidemani arī nē.

Atbildēt

Haralds Kalns

24.04.2024. 08:25

KUNGS PIEDOD TIEM, JO VIŅI NEZINA KO DARA.... Tas par komentētājiem (ne tikai), kuri vēl neapzinās lietas nopietnību. Toties atļaujas zaimojoši apņirgt saprotošos, nopietni domājošos, bet tikai ne tos, kuri valsti un tautu dzen kapā!!! Tam gan ir psihologu dots skaidrojums - kinoseansu laikā, ieraugot intīmu scēnu, visskaļāk smejas tie, kuriem nav neierastas situācijas izpratnes un takta izjūtas, tā slēpjot savu mulsumu nonācis neparedzētā "bezizejā"!

Atbildēt

paldies

24.04.2024. 07:54

»

Tautai jāzina savi "varoņi"

Tikai fakti ( t.sk. ar atsauksmju norādēm uz https://lv.wikipedia.org u.c. info "noplūžu" avotiem...


Kārtējā afēriste.
Bet nekaunās rakstīt, ka Jūsu bērni-tiks nogalināti brīvības mērķu vārdā. Savu bērnu viņai nav bijis, varbūt bija, bet taisīja abortus, bet tas viņai neliedz nogalināt svešus.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.04.2024. 07:17

»

Idiota A. Priedīša

dzēruma abstinences murgi vieglā formā


Šo manu jauno romānu cilvēki lasa ļoti aktīvi un arī komentāri ir labvēlīgi, izņemot protams, šeit ļoti aktīvos "psihiatrijas ģēnijus".

Atbildēt

Idiota A. Priedīša

24.04.2024. 07:03

»

Atis Priedītis

Es esmu aizlidojis prom ar "Lidojošo šķīvīti...


dzēruma abstinences murgi vieglā formā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...