Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Rita

06.03.2019. 18:24

Izlasot S.Briķes informāciju,pārņem pamatīga šoka sajūta.Cik zemu jākrīt tiesu varas amatpersonām,lai tādā veidā atbrīvotos no sev nevēlamas kolēģes,lai pēc tam atklāti un netraucēti turpinātu savas negodīgās manipulācijas,ieņirdzot par to sabiedrības daļu,kura iedzīta izmisumā un bailēs nespēj pretoties tiesu varas pārspēkam un tiek iznīcināta, un ir spiesta doties projām.Vēlu S.Briķei nepadoties,bet izveidot neatkarīgu asociāciju,jo ir vēl godīgi juristi,kas palīdzēs šajā grūtajā darbā ,kuri saprot tiesiski taisnas patiesības nozīmi savā aicinājumā.

Atbildēt

tu

06.03.2019. 17:04

»

Lembergu apsūdz naudas atmazgāšanā

Kurš ir cietušais


paskaties spogulī idiņ.

Atbildēt

Tur cita vaina

06.03.2019. 14:15

»

Justs

Ko tur brīnīties par mūsu jurisprudenci? Vakar Rīta panorāmā Kalnmeiers noteica, ka Latvijas pusei ir jāidentificē citas Eiropas līmeņa amatpersonas, pret kurām var būt līdzīga attieksme kā pret Latvijas Bankas vadītāju, kā arī secināts, ka EST atzinums, ka aizliegums pildīt amata pienākumus ir vērtējams...


Kalnmeijers ar tukšu tiršanu mēģina aizsegt savu nekompetenci starptautiskajās tiesībās. Pirms Rimševica aizturēšanais netika izvērtēts, kādas juridiskas sekas var iestāties. Tas bija ZZS pirmsvēlēšanu triks. Ar Kučinski, pimpi, un Straumi, tieši tā pakalpiņu.

Atbildēt

Pilsonis

06.03.2019. 13:33

Vienkārši ir dumji bauru pūļi ar zivju līmeņa atmiņu - 2 mnūtes, simtiem tūkstošu, kuri domā tā kā melu midzeņos viņiem pasaka domāt.
Tad vēl ir naida vergi. Kuriem galvenais barot naidu. Viņi labprāt slepkavotu krievus, vienkārši nav tā situācija + tam būs sekas. Tādu ir vismaz 10000.
Tad ir tādi kas daudz maz visu saprot, bet vai nu viņiem viss ir forši, vai tā jārukā un jārisina problēmas, ka nav laika nekam citam

Atbildēt

pensionāre

06.03.2019. 12:47

Kad es ienācu internetā (pirms 9 gadiem) un uzrakstīju, ka mums grūti klājies 90.-tos gados, man gribēja aizbāzt muti no visām pusēm, it kā tikai partiju troļļiem būtu atļauts rakstīt komentārus. Arī tagad, rakstot par savu mazo pensiju, es laikam skaitos tā kā putinists? Lepnie un bagātie negrib neko tādu dzirdēt, ne redzēt bezpajumtniekus. Un likumdošana pieļauj tādas netaisnības. Tāpēc arī nav jābrīnās, ka tiesā tikai dažus, bet citi kā bija vareni, tā būs.

Atbildēt

Justs

06.03.2019. 12:09

Ko tur brīnīties par mūsu jurisprudenci? Vakar Rīta panorāmā Kalnmeiers noteica, ka Latvijas pusei ir jāidentificē citas Eiropas līmeņa amatpersonas, pret kurām var būt līdzīga attieksme kā pret Latvijas Bankas vadītāju, kā arī secināts, ka EST atzinums, ka aizliegums pildīt amata pienākumus ir vērtējams kā atbrīvošana no amata, esot attiecināms tikai uz konkrēto gadījumu, nevis uz citām amatpersonām.
Kopš kura laika Eiropas Savienības likumi tiek rakstīti speciāli Rimševičam??????????????????

Atbildēt

Pp

06.03.2019. 10:02

ZZS ir iedzīta opozīcijā. Tās rūgstos augļus bauda invalīdi, kas pataisīti par otrā grozā, lasiet otrās šķiras cilvēkiem un atstāti bez medicīnas pieejamības par valsts līdzekļiem. Tā arī ir Aivara Lemberga patiesā seja. Vispirms apzagt otru caur privatizāciju un pēc tam pateikt, ka turpmāk Tev nepaliek nekas. Īpaši ciniski tas parādās, atstājot bez medicīnas pieejamības apzagtos invalīdus.

Atbildēt

he.

06.03.2019. 09:53

Izskatās, ka tuvojas spriedums!!!!!!

Atbildēt

acīmredzami

06.03.2019. 09:09

Lembergs lieliski apguvis demagoģiju augstākajā kompartijas skolā. Tikai tāds var vienlaicīgi žēloties, ka tiesa ilgst pārāk ilgi, ka sēdes notiek pārāk bieži un vēl viņam neļaujot nopratināt kādus 100 savus lieciniekus.

Atbildēt

Aivaram Lembergam

06.03.2019. 08:13

Jā, ļoti gausi, bet neapturami tuvojas diena, kad tiesnesis Boriss Geimans nolasīs spriedumu. Spriežot pēc publiski pieejamās informācijas, ja Latvija ir tiesiska valsts, tad spriedumam jābūt notiesājošam. Kad iziesiet vēl atlikušās divas instances un spriedums stāsies likumīgā spēkā, tad žurnālisti vairāk nerakstīs, ka esat smagos noziegumos apsūdzētais. Tad žurnālisti, atkarībā no sprieduma, rakstīs attaisnotais Aivars Lembergs vai smagos noziegumos notiesātais Aivars Lembergs. Godīgi sakot, Jums, Aivar Lemberg, piestāvēs krekls un bikses ar baltām un melnām līnijām. Bet Ķīnā ar Jums gan tā neauklētos. Tur Jums jau sen būtu izpildīts augstākais soda mērs. Varat apskatīties video, kā Ķīnā tiesā valsts zagļus.

Atbildēt

to Malacis Lembergs !

06.03.2019. 08:02

»

Malacis Lembergs !

Izskaidro situaciju asv kolonija


Drīzāk jau Latvija ir PSRS - Ļaunuma impērijas kompartijas ielikteņu nozagta, nevis ASV kolonija. ASV vēstnieki ne vienu reizi vien teikuši runas, kurās atmaskots Andris Šķēle un Aivars Lembergs. Abi miljonāri, kas par tādiem palika, ļaunprātīgi izmantojot augstos amatus. Ministru prezidenta, čekas maisos minētā Ivara Godmaņa pirmais vientieks, Padomju jurists Ilmārs Bišers (tāpat kā čekists Juris Bojārs) ļoti labi zināja, kā Andris Šķēle tika par zemkopības ministraDaiņa Ģēģera pirmo vietnieku un priHvatizēja visu Latvijas pārtikas nozari. Bet par Aivaru Lembergu varētu pastāstīt tas pats Meroni, kurš kā viņa advokāts zināja Lemberga noslēpumus. Vajadzētu Meroni vairāk atmaskot Aivaru Lembergu, atdodot žurnālistiem informāciju. Tad tauta uzzinātu, ka nav atšķīrību starp Ļeņinu, kurš cīnījās pret buržujiem un Lembergu, kurš cīnās pret Sorosu, lai novērstu uzmanību no sevis, ka paši dzīvo uz apzagto cilvēku rēķina kā nieres taukos.

Atbildēt

pupovs

06.03.2019. 07:41

»

Sandra Briķe

Lai celtu apsūdzību, ir jābūt ļoti pamatotiem pierādījumiem ar 99 % ticību tiem, bet par apzināti nepamatotas apsūdzības celšanu jāsauc pie kriminālatbildības prokurors, un prokurors, kam jābūt kompetentam, ja ieņem šo amatu, nav iespēja iebilst, ka viņš nav to apzinājies. Bez tam, prokurors ar cietušo...


Latvijā nav veikta deboļševizācija un deokupācija atbilstoši starptautiskiem likumiem. Atšķirībā no Vācijas un Igaunijas, Latvijā kolaboranti saglabāja tiesneša amatus pat Augstākā tiesā, sākot ar Imantu Fridrihsonu (Latvijas Padomju Sociālistiskās Republikas Augstākās tiesas tiesnesis no 1958.gada) un beidzot ar Andri Guļānu (komunists, kompartijas ieceltais Rīgas pilsētas Maskavas rajona Tautas tiesas priekšsēdētājs, tieslietu ministra vietas izpildītāja Normunda Kaktīša (čekista) pirmais vietnieks, kampēja Andra Šķēles ģimenes draugs un iebīdītais Augstākās tiesas priekšsēdētājs)) un Ivaru Bičkovišu (kuram ir stipri apšaubāms Latvijas pilsonības iegūšanas likumīgums un kurš figurē čekas maisos). Sabiedrisko noskaņojumu turpina noteikt Gvido Zemribo un Aivars Borovkovs kopā ar jaunās maiņas pārstāvi Rihardu Bunku (Ivara Godmaņa (figurē čekas maisos) drauga, padomju pulkveža Andra Bunkas dēlu). Tad kādu tiesiskumu lai gaida no Ivara Bičkoviča un viņa iebīdītā Ērika Kalnmeiera, kura znots (meitas vīrs) kā administrators pelna miljonus Latvijas Krājbankā (par ko komponists Raimonds Pauls daudz ir rakstījis, kā tur izzog naudu)? Vajadzīgs starptautisks spiediens, lai latvieši atgūtu nozagto.

Atbildēt

Malacis Lembergs !

06.03.2019. 07:24

Izskaidro situaciju asv kolonija !

Atbildēt

Tiesas sēdes laikā

06.03.2019. 05:46

»

Krimināllietā

operatīvās izstrādes procesā iegūtie pierādījumi pret vainīgo tiesas procesā izmanto tikai tiesa un prokurors. Apsūdzētajam šie pierādījumi nav pieejami. Dažkārt ar tiem iepazīstina zvērināto advokātu, lai no viņa iegūtu papildus pierādījumus pret aizdomās turamo vai vainīgo pēc advokāta sarunām ar ...


prokurora sagatavotā apsūdzība ar visiem pierādījumiem ir tiesas rīcībā. Šie visi pierādījumi nav apsūdzētā rīcībā. Prokurors un tiesa vainīgajam - aizdomās turamajam utt. uzdod tiešus un uzvedinošus jautājumus, lai noskaidrotu visus lietas apstākļus, objektīvi noskaidrojot patiesību un aizdomās turamā vainu, vainu mīkstinošos / pastiprinošos apstākļus. Protams, ar daļu no pierādījumiem pret iespējamo vainīgo tiesa iepazīstina apsūdzētā pusi, jo citādi iztrūktu tiesas procesa priekšmeta. Tomēr te nav un nevar būt runa par pušu godīgu sacensību, kāda pat ar likumu nav paredzēta, jo apsūdzētā pusei nav un nevar būt pieejami operatīvajā izstrādē iegūtie visi pierādījumi - sankcionētu/ nesankcionētu t. sarunu noklausīšanās materiāli utt., citādi tiesas procesā nebūtu iespējams noskaidrot patiesos lietas apstākļus. Ne velti likuma Par tiesu varu 25. pantā nav minēta - pušu godīga sacensība. Bet ir minēta vien pušu sacensība. Šķiet, nekļūdos par konkrēto likumu likumu un pantu.

Atbildēt

Krimināllietā

06.03.2019. 05:25

»

Sandra Briķe

Kas tie par murgiem


operatīvās izstrādes procesā iegūtie pierādījumi pret vainīgo tiesas procesā izmanto tikai tiesa un prokurors. Apsūdzētajam šie pierādījumi nav pieejami. Dažkārt ar tiem iepazīstina zvērināto advokātu, lai no viņa iegūtu papildus pierādījumus pret aizdomās turamo vai vainīgo pēc advokāta sarunām ar vainīgo.Par kādu pušu sacensību un līdztiesību var būt runa? Kāpēc maldiniet, Sandra?Kad spriedums stājies spēkā, vainīgajam ir tiesības iepazīties ar visiem krimināllietas materiāliem. Dažkārt, tiesa pat lemj par pierādījumiem, kurus atstāt krimināllietas materiālos un kurus iznīcināt. Minētie pierādījumi pārliecina tiesu par vainīgā vainu un vainas pakāpi.

Civillietās šādi nenotiek. Tādēļ pamatoti var teikt, ka pušu sacensība ir tikai civillietās, civilprocesā.

Atbildēt

Asiirietis

06.03.2019. 02:23

»

Sandra Briķe

Provokatori uztaisīja šos cilvēkus par ienaidniekiem, jo viņi nebija vajadzīgi šai valstij un arī ne citām. Es zinu, kā tas notika, kas notika ar viņu reģistrēšanu, ģimeņu izjaukšanu, mākslīgu izdzīšanu un ienaidnieka tēla radīšanu, bet viņi pat bija lielāki patrioti nekā latvieši. Pat lietuviešiem ...


Jums Sandra Briķe vajag iestāties okupantu partijā, tur tādu latvieteļu jau daudz un tad varēsit realizēties pēc nedeokupētās Igaunijas scenārija.
Man ļoti žēl, ka esat bijusi tādas sabiedrības ieskauta un pazīstat tikai latviešus - neliešus, bet okupantus - labiņos. Tomēr manu pārliecību tas neizmainīs, tāpat kā uz barikādēm nesastapu nevienu kolonistu, ja neskaita tos, ko centralizēti tur nogādāja ar autobusiem, pēc pavēles.
Ja cūka apbērnojas zirgu stallī, tās pēcnācēji tomēr nav kumeļi.
Vilks spalvu met, bet tikumu nekad, to jau nu gan vajadzēja ielāgot pa šiem gadiem. Tā kā neleģitīmi atstātie okupanti pie pirmās izdevības šeit ieviesīs savu kārtību un pašā labākajā gadījumā būsim nožēlojama viduvējības valstele kā tagadējā Igaunija. Ar tādu pašu mafiozu valdību un banksteru varu kā visās pārējās sojuza valstis.
Tik nožēlojamu nākotni es pat saviem ienaidniekiem nenovēlētu un tas, ka šie gadi bijuši smagi, mani nepiespiedīs meklēt glābiņu pie savu senču slepkavām okupantiem vai viņu otpriskiem.
Tā kā palikšu vien uzticīgs savai tautai, ne čekas slepkavu uzspiestai okupantu ordai.

Atbildēt

Sandrai Briķei

06.03.2019. 02:12

Vai lūdzu varētu jums lūgt jūsu kontaktus?

Atbildēt

Sandra Briķe

06.03.2019. 01:19

»

Pumpainais

Lembergu par cilvēku neskaitu, tāpat kā viņa ienaidniekus, visi tur vienādi. Toties kā orators, lembergs glauda pa spalvai, jo tam speciāli sagatavots atšķirībā no daudziem citiem


Nu manā skatījumā viņš izmalts caur to gaļas mašīnu, ko pats radījis vai atbalstījis, kad bija labie laiki. Tagad viņam atliek rādīt piemēru visiem citiem valsts radītiem bijušiem un esošiem amatpersonu miljonāriem, atteikties no nomljoniem, atpērkot valstij zemi no ārvalstniekiem. Maksāt valstij tāpat vien nav jēgas, jo tā kā caurā maisā - apēd un iz-kā. Tie, kas ieguvuši miljonus no tīra biznesa, lai paliek un strādā, bet vēl ir miljonāri, kas tos ieguvuši brutālā noziedzīgā ceļā.

Atbildēt

Pumpainais

06.03.2019. 01:10

Lembergu par cilvēku neskaitu, tāpat kā viņa ienaidniekus, visi tur vienādi. Toties kā orators, lembergs glauda pa spalvai, jo tam speciāli sagatavots atšķirībā no daudziem citiem.
Cerams manas pārdomas nevienu neatbrivos no nopelnītā soda.

Atbildēt

Sandra Briķe

06.03.2019. 00:58

»

Darbs dara brīvu

Ja amatos liks speciālistus un valdībā ļaus ievēlēt labākos, tad zagļu, meļu un augļotāju sistēma sabruks kā kāršu namiņš. Bet tas savukārt nozīmē, ka desmitiem tūkstošu slaistu paliks bez darba un nevarēs iztapīgi kalpot saviem zagļu kungiem, kuri bez atelpas slauc tautu visos iespējamos veidos...


Darbs dabā un ar zemi attīra un izdaiļo dvēseli, jebkurš, kurš nav galīgi stulbs, var iemācīties rakt,stādīt un priecāties, kas izaudzis un padalīties ar citiem. Liekēži nav vajadzīgi. Mums ir izcirsti un izsaimniekoti simtiem gadu auguši Latvijas meži, palikuši krūmi un pamesta malka, un atstāts kara kā lauks. Lai iet līst līdumus un stāda dārzeņus, tad sapratīs, ko ir izdarījuši, sēdot ministrijās un pašvaldībās.

Atbildēt

Sandra Briķe

06.03.2019. 00:53

»

Sandra Briķe

Provokatori uztaisīja šos cilvēkus par ienaidniekiem, jo viņi nebija vajadzīgi šai valstij un arī ne citām. Es zinu, kā tas notika, kas notika ar viņu reģistrēšanu, ģimeņu izjaukšanu, mākslīgu izdzīšanu un ienaidnieka tēla radīšanu, bet viņi pat bija lielāki patrioti nekā latvieši. Pat lietuviešiem ...


Un vēl, mans tēvs dēļ latviešu stukačiem sēdēja cietumā un tad naktīs kliedza un skaļi murgoja, kad es vēl skolā mācījos, dēļ latviešu stukačiem izsūtīja kaimiņus un nevainīgos, dēļ latviešu represijām mani terorizēja darbā un atcēla no amata, dēļ to pašu latviešu dēļ, maniem bērniem nav nākotnes utt. Te nav runas par nacionalitāti, bet par bandītiskiem grupējumiem, kur to nav šķirojuši.

Atbildēt

Sandra Briķe

06.03.2019. 00:37

»

Потаповс

Vēlēšanu sistēmas maiņa ir pašsaprotama, jo esošā neatbilst Satversmei, bet sakiet kā var iegūt leģitīmus vēlēšanu rezultātus, ja vēlēšanās piedalās svešas valsts kolonisti un okupanti, kurus noziedzīgā vara ir uztaisījusi par pilsoņiem


Provokatori uztaisīja šos cilvēkus par ienaidniekiem, jo viņi nebija vajadzīgi šai valstij un arī ne citām. Es zinu, kā tas notika, kas notika ar viņu reģistrēšanu, ģimeņu izjaukšanu, mākslīgu izdzīšanu un ienaidnieka tēla radīšanu, bet viņi pat bija lielāki patrioti nekā latvieši. Pat lietuviešiem nedeva Latvijas pilsonību un viņiem bija vieglāk bija kļūt par Lietuvas pilsoņiem, es zinu kā par viņiem visiem ņirgājās tiesu sēdēs PIM. Kur tas redzēts, ka mums joprojām dzimst nepilsoņi, tie, kas to akumulē ir provokatori un īstie Latvijas ienaidnieki. Mēs atstūmām cilvēkus, kuri bija par Latvijas neatkarību, viņi brauca uz barikādēm, man ir pierādījumi. Mēs izdzinām profesionāļus, tai vietā, lai tos iesaistītu Latvijas labklājības celšanā un tos integrētu,mēs izjaucām jauktās ģimenes, jo pasu galdu priešniece atļāvās pateikt, - nav ko ar krievu precēties, mēs paši izdomājām un radījām ienaidniekus, bet tās tagad, ir sekas, un es to varu pierādīt ar konkrētiem piemēriem. Kuri ir tie īstie latvieši un patrioti, mums te lietuviešu, zviedru, poļu, krievu, vāciešu 700 gadus asinis un tagad izdomājam, ka ir 100 gadi, kad neatzīstam padomju laikus.- Kaut kas ar matemātiku un galvu nav kārtībā. Kad es runāju ar cittautiešiem, man brīžam liekas, ka viņi ir lielāki patrioti nekā mēs, jo man brīžam gribas bēgt no šīs valsts un atteikties no Latvijas Valsts pilsonības, kā to gribēja izdarīt Demiters, jo šī valsts savus pilsoņus nav aizstāvējusi!!! beidzot vajag atšķirt, kas ir kas, un pamosties, kas mēs īsti esam?

Atbildēt

Darbs dara brīvu

06.03.2019. 00:28

»

Sandra Briķe

Paldies par labiem vārdiem, un policijai nav kauns sūdzēties, ka trūkst speciālistu, kad ar 2 augstākām izglītībām un maģistra grādu jāstrādā par iecirkņa inspektoru, kad ar savām zināšanām var vadīt visu policiju, un kultūras diplomātei, kura piedalījusies daudzos starptautiskos konkursos, nometnēs...


Ja amatos liks speciālistus un valdībā ļaus ievēlēt labākos, tad zagļu, meļu un augļotāju sistēma sabruks kā kāršu namiņš. Bet tas savukārt nozīmē, ka desmitiem tūkstošu slaistu paliks bez darba un nevarēs iztapīgi kalpot saviem zagļu kungiem, kuri bez atelpas slauc tautu visos iespējamos veidos.

Atbildēt

Потаповс

06.03.2019. 00:19

»

Sandra Briķe

un vēl es uzskatu, lai piecus gadus nav jāredz šis murgs, Prezidentam Vējonim ir jāsaņemas u šī Saeima jāatlaiž, kā arī jāierosina cita vēlēšanu sistēma


Vēlēšanu sistēmas maiņa ir pašsaprotama, jo esošā neatbilst Satversmei, bet sakiet kā var iegūt leģitīmus vēlēšanu rezultātus, ja vēlēšanās piedalās svešas valsts kolonisti un okupanti, kurus noziedzīgā vara ir uztaisījusi par pilsoņiem.

Atbildēt

Sandra Briķe

06.03.2019. 00:18

»

Ebbriott

Lemberga gadījumā par cīņu līdz galam runāt būtu nevietā. Nevar, visticamāk, apzagt valstī par daudziem miljoniem un teikt, ka nu es sapratu, līdz kam valsts novesta, tāpēc jācīnās līdz galam


Nu tad saucam visus miljonārus, kas šādā veidā ieguvuši miljonus, pie kriminālatbildības. - Viens likums viena taisnība visiem. Sauc tikai Lembergu, kurš arī atklāti pasaka, kas notiek Latvijā, un Ventspils, atšķirībā no citām pilsētām, ir labi sakārtota, bet padomju laikā tur bija kā krievu sādžā!

Atbildēt

Sandra Briķe

06.03.2019. 00:14

»

Aksels

Prieks par Jūsu meitām! Lai veicas! Jaunatne ir mūsu pēdējā cerība. Dod,Dies, arī mums tos labos laikus piedzīvot, bet, ja ne,tad kaut vai saredzēt no zeltainās mākoņu maliņas vai putna lidojuma


Paldies par labiem vārdiem, un policijai nav kauns sūdzēties, ka trūkst speciālistu, kad ar 2 augstākām izglītībām un maģistra grādu jāstrādā par iecirkņa inspektoru, kad ar savām zināšanām var vadīt visu policiju, un kultūras diplomātei, kura piedalījusies daudzos starptautiskos konkursos, nometnēs un ir sakari ar ļoti daudzu valstu cilvēkiem (tagad brauc uz starptautisko kultūras nometni jau laikam 8-to gadu), ir jāstrādā oar oficianti, lai varētu iztikt. Tiešām Latvijā tikai muļķi valda un te nav konkursi, ko varu pierādīt, bet savējo bīdīšana, tāpēc jau esam, kur esam!!!

Atbildēt

Ebbriott

06.03.2019. 00:08

»

Sandra Briķe

Domāju ka tā vairs nav, viņš ir noguris un sapratis, pie kā Latvijas valsts ir novesta, tikai viņam šī cīņa, tāpat kā man, ir jānoved līdz galam


Lemberga gadījumā par cīņu līdz galam runāt būtu nevietā. Nevar, visticamāk, apzagt valstī par daudziem miljoniem un teikt, ka nu es sapratu, līdz kam valsts novesta, tāpēc jācīnās līdz galam.

Atbildēt

Aksels

06.03.2019. 00:04

»

Sandra Briķe

Mana ģimene ir sakārtojusi vienu zemes stūrīti, mani bērni ir gudri un Latvijas patrioti, kuri grib šeit dzīvot, lai gan es biju par to, lai viņi brauktu prom, jo saprotu, ka esam strupceļā. Arī mani bērni ar savu izglītību un zināšanām nav vajadzīgi šai valstij, bet viņi atsakās braukt prom. Viņi ir...


Prieks par Jūsu meitām! Lai veicas! Jaunatne ir mūsu pēdējā cerība. Dod,Dies, arī mums tos labos laikus piedzīvot, bet, ja ne,tad kaut vai saredzēt no zeltainās mākoņu maliņas vai putna lidojuma...
Nekur jau neaiziesim, tepat jau savai zemītei tuvumā paliksim...

Atbildēt

Sandra Briķe

06.03.2019. 00:02

»

10/10


un vēl es uzskatu, lai piecus gadus nav jāredz šis murgs, Prezidentam Vējonim ir jāsaņemas u šī Saeima jāatlaiž, kā arī jāierosina cita vēlēšanu sistēma!!!

Atbildēt

Sandra Briķe

05.03.2019. 23:43

»

Aksels

Aprunājoties, sapratu, ka latvieši ir pārāk noguruši no visa tā bardaka, kas valda visapkārt un ir laimīgi, ka tikuši vakarā līdz gultai...Mēs esam tik, cik esam un mūs var izkaut pa vienam,ja kāds sev nostāda tadu mērķi.Kā teica kāds kungs :"Jūtamies kā ķīlnieki, kuriem ir jāmaksā nodokļi, bet pretī...


Mana ģimene ir sakārtojusi vienu zemes stūrīti, mani bērni ir gudri un Latvijas patrioti, kuri grib šeit dzīvot, lai gan es biju par to, lai viņi brauktu prom, jo saprotu, ka esam strupceļā. Arī mani bērni ar savu izglītību un zināšanām nav vajadzīgi šai valstij, bet viņi atsakās braukt prom. Viņi ir uzsūkuši to, ko zinu es, un viņiem ir ļoti grūti. Arī manis dēļ, pret viņiem ir represijas, un man tas ir smagi. Es centos viņus novirzīt nost no šādām iestādēm un politikas uz mākslu, bet vecākā pēc dizaineru pabeigšanas, pabeidza juristus un ieguva vēl maģistra grādu juristos. jaunākā pēc mūzikas vidusskolas, neturpināja mācības mūzikas akadēmijā, bet man par pārsteigumu iestājās un pabeidza Kreituses katedru - politologs, Starptautiskās attiecības un Eiropas tiesības, tagad studē kultūras diplomātiju maģistrantūrā. Abas cenšas attīstīt karjeru, bet neņem, jo karjeras vietas tikai savējiem, viena strādā joprojām par iecirkņa inspektoru un labi izmeklē krimināllietas, otra par oficianti, lai gan parādīja sevi labi praksē Kultūras ministrijā. Tā lūk, kad nav vēlams!

Atbildēt

Lauku pāķis

05.03.2019. 23:35

Mana ienaidnieka ienaidnieki ir mani draugi... Kalpaka bulvārī šonedēļ dzirdēju, ka mazpilsētas kleptokrātu drīz notiesāšot.... Viss nāk atpakaļ Lemberga kungs...

Atbildēt

Sandra Briķe

05.03.2019. 23:33

»

Sandra Briķe

Kas tie par murgiem


Lai celtu apsūdzību, ir jābūt ļoti pamatotiem pierādījumiem ar 99 % ticību tiem, bet par apzināti nepamatotas apsūdzības celšanu jāsauc pie kriminālatbildības prokurors, un prokurors, kam jābūt kompetentam, ja ieņem šo amatu, nav iespēja iebilst, ka viņš nav to apzinājies. Bez tam, prokurors ar cietušo ir viena puse, bet apsūdzētais ar aizstāvi ir otra puse, bet brīžam ir grūti saprast, kādēļ prokurors ir cēlis apsūdzību, ja neviens nav cietis, un tad ir problēma ar formāla noziedzīga nodarījuma sastāvu, un tad rodas jautājums, ja nav kaitējums vai apdraudējums, kādēļ persona jāsauc pie kriminālatbildības un jāsabojā tai dzīve? saprātīgs jurists to izvērtēs, bet muļķis un pakalpiņš darīs kā vajag. Latvija, tās likumdošana un saražoto juristu dažādās augstskolās materiālo un procesuālo tiesību normu interpretēšana atbilstoši savam zināšanu un intelektuālajam līmenim, ir vesela problēma, un tā mēs atkal esam tur, kur esam!

Atbildēt

Aksels

05.03.2019. 23:31

»

SandraBBriķe

Ticu, bet ''ar palīšanu zem deķa'' demokrātiju nav iespējams izcīnīt. Mēs esam tā iebaidīti, un ir saprotams, jo baidāmies ne tik daudz par sevi kā par savām ģimenēm, tuvākajiem. Ideālu cilvēku nav, bet tad tiem, kas grib šo valsti sakārtot, lai tai un mūsu bērniem ir nākotne, vajag apvienoties. Ļaunie...


Aprunājoties, sapratu, ka latvieši ir pārāk noguruši no visa tā bardaka, kas valda visapkārt un ir laimīgi, ka tikuši vakarā līdz gultai...Mēs esam tik, cik esam un mūs var izkaut pa vienam,ja kāds sev nostāda tadu mērķi.Kā teica kāds kungs :"Jūtamies kā ķīlnieki, kuriem ir jāmaksā nodokļi, bet pretī saņemam policejisku valsti un NEVIENS mūsu tiesības neaizstāv. Un tad vēl izrādas, ka esam nodokļus slikti maksājuši un vēl ir jāpiemaksā!"

Atbildēt

SandraBBriķe

05.03.2019. 23:07

»

Aksels

Es gan neieteiktu to darīt!Pagājušonedēļ, kad piedalījos domu apmaiņā par mūsu prokuratūras augstprātību un nekompetenci starptautiskajās tiesvedībās, saņēmu "dāvanu"- kāds mēģināja uzlauzt manu e-pastu un sociālās vietnes -Twitter un Facebook... Valstī,kura ir nedemokrātiska pret savu pilsoņu uzskatiem...


Ticu, bet ''ar palīšanu zem deķa'' demokrātiju nav iespējams izcīnīt. Mēs esam tā iebaidīti, un ir saprotams, jo baidāmies ne tik daudz par sevi kā par savām ģimenēm, tuvākajiem. Ideālu cilvēku nav, bet tad tiem, kas grib šo valsti sakārtot, lai tai un mūsu bērniem ir nākotne, vajag apvienoties. Ļaunie ir sasaistīti ar saviem nodarījumiem, līdz ar to,atkarību vienam no otra, un viņi dēl sava krēsla ir gatavi nogalināt. Šī partiju sistēma, kurām nav ideoloģiskais pamats, liedz pie varas gudriem, kas ir labi cilvēki. Sokrāts ir teicis apmēram tā,- ja cilvēks dara ļaunu, viņš nesaprot ko dara, t.i.viņš ir muļķis. Kopš 1990.gada ir pagājuši 29 gadi, mums Latvijai uz šo brīdi bija iespēja būt attīstītai labklājības valstij, jo mums ir gudri zinātnieki, inženieri, datorspeciālisti, mums ir gudri cilvēki, bet pamanāmi ir tikai muļķīgie politiķi, kas stumj savas runas kā padomju laikos.

Atbildēt

Aksels

05.03.2019. 23:02

»

Sandra Briķe

Tāds jau jaunais Kriminālprocesa likums tika uztaisīts, kas regulē strīdīgās attiecības, bet iepriekš Kriminālprocesa kodeksā bija katrs nevainīgais jāattaisno un vainīgais jānotiesā, bet papildizmeklēšana nav iespējama, ja prokurors to nelūdz un prokurors nelūdz, jo viņam slinkums strādāt.Kādreiz izmeklētāji...


Un vēl... Šo vietni burtiski ir apsēduši psihiski slimi cilvēki. Es nedomāju, ka tas ir netīšām... Parasti šādus cilvēkus nozombē varas pārstāvji, jo zina, ka trakam jau neko nepadarīsi... Kaut gan ir arī kuriozi... Psihiski slimie cilvēki vizīšu laikā pie saviem psihoterapeitiem sāk lielīties, kādus varoņdarbus veikuši un kā pavēles pildījuši...

Atbildēt

Nemelo pats

05.03.2019. 22:57

»

Tiesnesis

Melo Tu


Pušu jēdziens pastāv tikai civilprocesā. Kriminālprocesā nepastāv pušu jēdziens. Ir apsūdzētais un iestāde, tiesa. Tās nav un nevar būt vienlīdzīgas puses.

Mar 24, 2015 · "Civīlprocess ir likumā noteikta formāla lietu vešanas kārtība, kas jāievēro tiesai un pusēm",1 ievērojot savstarpējo cieņu, likumu un godprātīgu rīcību tiesas procesā. Izvirzot cēlo mērķi – savstarpējo cieņu ...

Atbildēt

Aksels

05.03.2019. 22:49

»

Sandra Briķe

Tas pierāda to, ka cilvēkiem diskusijās jābūt drosmīgākiem un jāraksta savs vārds un uzvārds


Es gan neieteiktu to darīt!Pagājušonedēļ, kad piedalījos domu apmaiņā par mūsu prokuratūras augstprātību un nekompetenci starptautiskajās tiesvedībās, saņēmu "dāvanu"- kāds mēģināja uzlauzt manu e-pastu un sociālās vietnes -Twitter un Facebook... Valstī,kura ir nedemokrātiska pret savu pilsoņu uzskatiem, ir jāmācās aizstāvēt6 sevi pašam, Ir pat dzirdēts advokātu aprindās, ka pat ECT pazūd lietu materiali...

Atbildēt

Potapovs

05.03.2019. 22:49

Gaidiet kad kangaru režīms pārveidos visus cietumus par privātajiem kā ASV. Tad ātri varēsiet brīvību un demokrātiju sākt tā pa īstam baudīt

Atbildēt

Sandra Briķe

05.03.2019. 22:41

»

Tiesnesis

Melo Tu


Tāds stāvoklis, ka mums ir divi - Administratīvo pārkāpumu kodekss un Krimināllikums nav normāli, jo pēc būtības administratīvais pārkāpums ir mazs kriminālpārkāpums un esamības sastāvu novērtē vienādi, jābūt pārkāpuma sastāvam. Nav tiesiski tas, ka dažkārt viens otru dublē un sods par administratīvo pārkāpumu mēdz būt smagāks nekā par Kriminālpārkāpumu, tādējādi, padomju laika Administratīvā pārkāpuma kodekss būtu jāsavieno tikai ar vienu Krimināllikumu, kā tas ir citās valstīs, lai izmeklētājiem būtu uzskatāmāk un objektīvāk izvērtēt. Administratīvā pārkāpuma kodeksu tā ir sarežģījuši, ka drīz sodīs ne par tā gaisa ieelpošanu. Citās administratīvā pārkāpuma soda sankcijās pat ir paredzēti divi pamatsodi, kas ir prettiesiski. Mēs esam kļuvuši par sodīšanas valsti, bet pārkāpuma izdarīšana ir kaut kādas sekas no kaut kā, piemēram, no ekonomiskās situācijas, kā piemēram, kaut kāda fructa apēšana veikalā, par ko man bija jātiesā cilvēks par bumbiera 35 centu apmērā apēšanu, bet atkārtota ēšana noteica viņa sodīšanu ar reālu brīvības atņemšanu, - tad es prokuroram teicu, ka jāaicina prese un sabiedrībai jāzina kā tiek izšķērdēta nodokļa maksātāju nauda, izmeklējot policijā, prokuratūrā un tiesā, izskatot šādas lietas. Prokurors iebilda, ko es viņu blamējot, bet es teicu, vai tiešām nav sevišķi smagi noziegumi, kas jāatklāj. Vienkārši sakot, mūsu likumi dažkārt nav atbilstoši un tiek interpretēti pretēji tiesību principiem.
Tātad valstij ir jānovērš pārkāpumu izdarīšanas cēloņi, īpaši tas attiecas uz pārkāpumiem un mazāk smagiem noziegumiem, kā arī jāpārskata sodu sankcijas un to klasifikācija.

Atbildēt

Tiesnesis

05.03.2019. 22:20

»

Cionists Lembergs

A. Lembergs:" Tas, kam tiesā būtu jānotiek, ir deklarēts kā sacīkstes princips. Tur ir prokurori; tur – aizstāvības advokāti, bet tiesa neitrāli abus vēro un tad lemj...


Melo Tu:
Likums "Par tiesu varu"
25. pants. Sacīkste
(1) Puses lietas izskatīšanas gaitā realizē savas procesuālās tiesības sacīkstes formā, izņemot tiesvedību administratīvajās lietās.

Atbildēt

Esi aptaisījies atkal?

05.03.2019. 22:04

»

Skaidrs,

ka tāds rezultāts bija predzams. Galējs naivums bija domāt, ka liesit ūdeni uz ienaidnieka dzirnavām (strādāsit kopā vienā noziedzīgā noziedznieku sistēmā) un jūs pažēlos vai rēķināsies ar jūsu viedikli par godīgumu un taisnīgumu. Jūs maksājāt par savas pašas kļūdām, nenovērtējot ienaidnieku...


Ja tu staigā aptaisījies, nenovāc un/vai nenomazgā to vietu, bet nobrauc tikai garspalvām ar papīru, tev noteikti smird tā vieta un tu par to laikam esi spiests runāt. Citādi normāls cilvēks tā nebrauktu ar mēli pa savu smirdīgo pakaļcaurumu kā tu. Tāpēc arī tu pat elementāras lietas nesaproti, bet no tevis smird ārā naida runas. Ja cilvēks lieto tādus vārdus kā tu – tas ir slims cilvēks, psihiski nav normāls. Ar to arī tev kā plānprātiņam ir nolemts vilkt dzīvību kamēr nosprāgsi, jau drīz.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Protestēšanas nosacījumi

Foto2019.gada 31.augustā internetā tika ievietota informācija par socioloģiskās aptaujas rezultātiem. Sociologi noskaidroja tautas velmi protestēt pret politiski sliktiem lēmumiem.
Lasīt visu...

12

Viedoklis un fakti par mūsu labklājību

FotoJautājums: kas notiktu, ja šodien beigtos Eiropas Savienības (ES) fondu nauda? Atbilde: Latvijas ekonomika sabruktu pilnībā, un 2008. gada krīzi mēs atcerētos kā "treknos gadus".
Lasīt visu...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

12

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

FotoŠobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot pārtrauktas. Patiesībā tie ir meli. Politiskās vajāšanas turpinājās, tikai jau "smalkākā" manierē - izmantojot psiholoģisko teroru.
Lasīt visu...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela......

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

Brīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana...

Foto

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

Kā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē...

Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...