Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lol

02.03.2021. 17:28

»

Attīstībai/PAR! biedre

Ļoti jauki! Es arī izteikšu savu viedokli. Ņemiet vērā, ka viedoklis nav diskriminācija...


1. Iznīcināt vai kastrēt
2. Tā kā cilvēks pēc izcelsmes ir dzīvnieks un cilvēkam agresija piemīt vairāk kā citiem dzīvniekiem, vajag steidzīgi atklāt kādus citplanētiešus kas atbilst šim aprakstam.

Ja šis nav sarkasms, un kaut kas tāds tiek uzskatīts par iespējamu, šī trakā niša ir pārbāzta ar citām ne mazāk trakām idejām, skatīt iepriekš minēto punktu Nr 2.

Atbildēt

WOOD

07.02.2021. 19:40

Do You Want To See The Simple Japanese Tonic That Melted 57 LBs Of Lethal Fat From My Wife's Body And TRANSFORMED Her Life Right Now? 100% free of any side effect. For more detail visit......... bit.ly/2YRednV

Atbildēt

Zeze

03.02.2021. 02:40

Nezinu kāpēc, bet tā sieviete attēlā liek domāt par nāvi. Sejā slēpjas kaut kas atbaidošs.

Atbildēt

Reālists

01.02.2021. 20:52

»

Attīstībai/PAR! biedre

Ļoti jauki! Es arī izteikšu savu viedokli. Ņemiet vērā, ka viedoklis nav diskriminācija...


Tā Attīstībai/PAR tak ir kaut kāda sekta. Kaut kādas utopiskas idejas. Jūs taču saprotat, kam kalpojat? Tikai pamācieties vēsturi. Jūs esat kā pūlis Romas impērijas laikā. Jums nodrošina lētas izklaides, un izvirtīgu dzīvesveidu. Un tas viss tiek darīts, lai Jūs būtu stulbi, un nemaisītos valdniekiem pa kājām. Ir zināms, kas, un kāpēc, notika ar Romas impēriju. Vai Jūs domājat, ka šoreiz būs savādāk? Šoreiz neizglītotais, un izvirtušais pūlis mūžīgi baudīt savas impērijas labumus?

Atbildēt

Dagnija

01.02.2021. 14:30

»

kode

Viendien sāku skatīties LTV1 "Krustpunkti" un ko es redzēju un dzirdēju...


Tāpēc nevajag klausīties, ko katrs muld. Dažkārt gan iznāk ne šā, ne tā, kā man pašreiz. Neklausoties, ko muld, esmu palaidusi garām kaut kādas "ārkārtīgi izcilas" gudrības no dāmas vārdā Bargā. Vai kāds no komentētājiem neuzrakstītu, ko Bargā vēstī latvju tautai?

Atbildēt

Jumata

01.02.2021. 13:47

Brīvību Villijam un visiem politseksuāli pareizi orientētiem-- kā var ierobežoty izpausānos jaunākajās atklāsmēs no Satversmes tiesas un to skaidrojumiem

Atbildēt

Skolnieciņš no svētupes

01.02.2021. 13:17

Kristietība mūsu tautai neko labu nenesa. Kristietību pie mums ievazāja varmācīgā veidā krustneši kopā ar kristīgajiem misionāriem Livonijas krusta karu laikā no 1195. gada līdz 1290. gadam. Teju gadsimtu mūsu senči varonīgi cīnijās pret kristietības invāziju. Mūsu sentēvi bija brīvi, drosmīgi un svabadi. Taču, ienākot kristietībai, mūsu senči zaudēja brīvību, jo kļuva par dzimtcilvēkiem (vergiem svešu kungu jūgā). Kristietība salauza mūsu tautas garīgumu un atņēma mums mūsu Dievus. Kristietība garīgi kastrēja tagadējā Latvijas teritorijā dzīvojošās tautas, padarot tās par kalpu (vergu) tautām. Tā atņēma mūsu senčiem pašapziņu, velmi dzīvot un pagāniskās tradīcijas. Pirmās baznīcas tika būvētas uz mūsu senču kauliem, sviedriem un asinīm. Kristietība nesa mūsu senčiem tikai verdzību, bailes un tumsonību. Pirmo reizi Bībeli iztulkoja vien 1685. gadā. Tikai pēc 395 gadiem kopš mūsu sentēvu zemes okupēja un tautu paverdzināja, kristīgie sludinātāji sāka skaidrot Bībeli tautai saprotamā valodā. Mūsu tautas ciešanas apspiedēju jūgā turpinājās vel ilgi. Dzimtbūšanu (verdzību) tagadējās Latvijas teritorijā atcēla vien 1861. gadā. Visus šos n-tos verdzības gadsimtus žēlsirdīgajiem kristiešu misionāriem bija nospļauties uz mūsu senču ciešanām. Agrāk baznīcai bija ļoti liela politiskā vara, tā pilnībā ietekmēja sabiedrības dzīvi (pat valdnieki nebija izņēmums). Baznīca varēja bez grūtībām situāciju mainīt, taču baznīcas plānos nebija atbrīvot mūsu tautu. Lai arī pagāniskā ticība ir mūsu zemes un tautas pamatticība, tomēr mūsdienās tā ir iznīcināta. Pagāniskā dzīves uztvere un sentēvu Dievu panteons ir praktiski iznīcināts. Ir palikuši vien Latvju Dievi, kas tuvināti atbilst mūsu sentēvu pagāniskajai ticībai. Taču arī pagāniskie ticējumi un paražas ir piesārņotas ar kristietību (Dieviņu un Velnu). Šos sārņus būtu jāizvāc, lai negandētu tautas pašapziņu. Baznīcēni vel joprojām nav izmaksājuši kompensāciju pagāniem par katru verdzības gadu. Tas būtu lieliski, ja Vatikāns izmaksātu kompensāciju Latvijas pagāniem vismaz 1000’000’000 eiro apmērā par katru verdzības gadu.
Ar Latvju Dievu svētību, Skolnieciņš no svētupes [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #brīvība #ticība #sentēvi #rituāli #buršanās #pagāni #svētupe

Atbildēt

psihiski slimos

01.02.2021. 12:28

near pārliecināt par viņu halucinācijām, tikai medikament...kaut kāda slimo māja mums tā pasaule

Atbildēt

Juris.

01.02.2021. 11:36

»

x

Bet varbūt tiešām biedrībai vajadzētu koriģēt redakcijas politiku un ikpa laikam publicēt tādu dīvaiņu kā A. Priedītis sacerējumus?Elastīgums dod labākus rezultātus


Vai tas, ka Priedītis to neoliberāļu mēslu lapu 'satori; nosauc īstajā vārdā padara viņu par dīvaini?

Atbildēt

Juris.

01.02.2021. 11:18

Citāts: "Biedrība "Ascendum" īstenos valsts pārvaldes (!?) uzdevumus (!?) portālā "satori.lv"." Ja kāds vēl nezina: "satori" ir latviešu tautas vēsturē visperversākais smirdējums - postmodernisma, homoseksuālisma, genderisma, pseidoliteratūras, pseidomākslas pietaisītājs. Tajā publicē tikai attiecīgās seksuālās orientācijas latviešu jaunās paaudzes tārpus. Latviešu garīgajā kultūrā "satori" ir viens no visriebīgākajiem izdevumiem; nebūtu jābrīnās par ministrijas izvēli; "satori" jau sen atbalsta no valsts budžeta. Tiem, kuri vēlas baudīt kaut ko cilvēciski neadekvātu, ieteicams "satori": www.facebook.com/Satori.lv Latviešu tautas, latviešu kultūras sabrukuma dinamika ir acīmredzama. Arturs Priedītis.

Atbildēt

osipofig

01.02.2021. 11:04

Izveido kautkādas perversas kopdzīves formas un tad brīnas ka nav likumdosanas ietvaros.Katrai deviācijai likumu neuzrakstīs.Bezdzimuma tualetes , dušu telpas arī taisīsim?

Atbildēt

Viedoklis, bļ.

01.02.2021. 09:12

»

Attīstībai/PAR! biedre

Ļoti daudzi musulmaņu vīrieši ir biseksuāli. Viņi publiski staigā sadevušies rokās un reizēm pat skūpstās uz vaidziņa, kas Latvijā dažiem konservatīvajiem būtu šoks...


Musulmaņu zemēs homīšus nometā ar akmeņiem, nomet no jumta. Šiīti viņus parasti pakar pie autokrāna.Kur viņi rociņās staigā, idiote? Briselē?

Atbildēt

x

01.02.2021. 09:09

»

Attīstībai/PAR! biedre

Ārstēsim un sociāli pārprogrammēsim :). Konstruēsim jaunus sociālos dzimumus. Būs 3 jauni genderi: 50.-tie, kuri izārstējušies no konservatīvisma un ir aseksuāļi, 51. - tie, kuri izārstējušies no kristietības un ir aseksuāļi, un 52. -tie, kuri izārstējušies no nacionālisma un ir aseksuāļi...


Jūsu idejas ir interesantas, taču , vai minētie piekritīs šādām ārstniecības metodēm? Ir līdzekļi kā panākt šie subjekti pārvēršas par objektiem ar ko var veikt minētās procedūras? ASV izskan sūdzības , ka viņi ir apbruņoti...

Atbildēt

Dace

01.02.2021. 09:08

Labi iejutusies Baidena vadītajā brīnišķīgajā jaunajā pasaulē.Var droši piepļūtīt interneta plašumus ar saviem BLM un LGBt murgiem, jo zin , ka 1940.vagons diemžēl stāv strupceļā un ir sarūsējis.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

01.02.2021. 02:30

Satversmes 89. pants
nosaka pienākumu
atzīt un ievērot cilvēktiesības valstij,
bet
privātpersonām šāds pienākums tur nav noteikts.

Atbildēt

īstenībā

01.02.2021. 01:26

»

Attīstībai/PAR! biedre

Ārstēsim un sociāli pārprogrammēsim :). Konstruēsim jaunus sociālos dzimumus. Būs 3 jauni genderi: 50.-tie, kuri izārstējušies no konservatīvisma un ir aseksuāļi, 51. - tie, kuri izārstējušies no kristietības un ir aseksuāļi, un 52. -tie, kuri izārstējušies no nacionālisma un ir aseksuāļi...


varat murgot cik vien pieprasa jūsu slimā iztēle, bet ilgtermiņā daba visu saliks savā vietā, jo DABAS LIKUMUS un CĒLOŅSAKARĪBAS jūs ar savām kvazitranshumānajām dzimumu konstruēšanām un pārprogrammēšanām neizmainīsiet.

Varat blēt cik jaudas, ka Kārlis ir Karlīne un kanibāls papuass ir latvietis, jo viņi sociāli tā jūtas, bet fizioloģiski Kārlis nekad nebūs māte un nedzemdēs bērnu, operējiet un mainiet dzimumu, cik vien gribat. Fizioloģiski Karlīne nekad nebūs tēvs – jaunas dzīvības impulsa devējs, operējiet un mainiet dzimumu, cik vien gribat. Kanibāls papuass latviskuma vārdā nespēs atteikties no cilvēkēšanas, jo atbilstošu ēdienkarti nosaka viņa organisma fizioloģiskās vajadzības.

Atbildēt

jaajaa

31.01.2021. 23:59

...būtu likuši tiem homoseksuālistiem mieru...nu nav viņu tik daudz, lai šajā pasaulē kaut ko kardināli mainītu...lai taču runā, lai vārās savā sulā...bet likumos lai paliek viss, kā ir tagad...:)

Atbildēt

arsts

31.01.2021. 23:47

piekrītu, tādus regulāri vakcionēt pret lipīgo
slimību

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

31.01.2021. 22:36

»

Temīda

Kur liksiet konservatīvos, kristiešus un nacionālistus? Vai gāzes kamerās


Ārstēsim un sociāli pārprogrammēsim :). Konstruēsim jaunus sociālos dzimumus. Būs 3 jauni genderi: 50.-tie, kuri izārstējušies no konservatīvisma un ir aseksuāļi, 51. - tie, kuri izārstējušies no kristietības un ir aseksuāļi, un 52. -tie, kuri izārstējušies no nacionālisma un ir aseksuāļi.

Atbildēt

pīle

31.01.2021. 22:13

»

zose

Vai Ozoliņš jājas ar Vērdiņu


regulāri?

Atbildēt

Diskrimināciju ar savu faktisko rīcību atbalsta pat Tieslietu ministrs

31.01.2021. 22:11

Tieslietu ministru nekas neatbrīvo no likumu nezināšanas.

Tad kā var būt, ka dažādu ģimeņu personas policija soda, ja tās pārvietonas privātā auto, bet sabiedriskajā transportā nesoda?

Atbildēt

Temīda

31.01.2021. 21:41

»

Attīstībai/PAR! biedre

Ļoti jauki! Es arī izteikšu savu viedokli. Ņemiet vērā, ka viedoklis nav diskriminācija...


Kur liksiet konservatīvos, kristiešus un nacionālistus? Vai gāzes kamerās ?

Atbildēt

Hetero

31.01.2021. 21:32

Tā piefiksēju, nekad nelaist pie varas:
Dace Bargā, Jānis Ozoliņš, Kārlis Vērdiņš, Anna Auziņa.

Atbildēt

nu bet protams!

31.01.2021. 21:18

»

Attīstībai/PAR! biedre

Ļoti jauki! Es arī izteikšu savu viedokli. Ņemiet vērā, ka viedoklis nav diskriminācija...


Tā gan, vīrieši ir'pārāk agresīvi. Tāpēc viņus vajag izkastrēt.(Visi izkastrētie tēviņi kļūst miermīlīgi.) Atstāt tikai dažus vaislai. Un tos vēlams turēt aiz atslēgas, lai neposta to nevardarbīgo, harmonisko, mīlestības pilno sabiedrību. KOnservatīvisms un nacionālisms iznīks pats no sevis, jo tik harmoniskā sabiedrībā tam vienkārši nebūs jēgas pastāvēt. Homoseksuālisms un biseksuālisms nekādus konfliktus neizraisīs, jo visi sabiedrības locekļi būs ļoti izglītoti un rātni pastāvēs malā gaidot savu kārtu.

Atbildēt

Kur nu

31.01.2021. 21:17

Kur nu bez cenzūras Latvijā! Tas notiek gan LV.LA, gan Copes lietās, gan citur. Un vēl tas saitos nenodzēšamais piedāvājums par piekrišanu tavu datu uzkrāšanai, gan bankām, gan interneta saitos.
Tātad runā vienu, bet patiesībā notiek pavisam kaut kas cits. Nu nevēlos es piekrist tam nezināmajam, ko man tur piedāvā, taču atteikties arī neiespējami, nav tāda klikšķa. Tas viss rada tādu nomācošu sajūtu.

Atbildēt

vai jūsu

31.01.2021. 21:03

»

Liene

Vai Levita iespējamā māte arī nebija Bargā pirms laulības ar levita tēvu


iespējamā māte zin,kas ir jūsu iespējamais tēvs?

Atbildēt

ups

31.01.2021. 21:02

»

Attīstībai/PAR! biedre

Ļoti daudzi musulmaņu vīrieši ir biseksuāli. Viņi publiski staigā sadevušies rokās un reizēm pat skūpstās uz vaidziņa, kas Latvijā dažiem konservatīvajiem būtu šoks...


Jūsu viedoklis ir ļoti interesants, bet domāju par citu šķautni, t.i., daudzsievību.
Būs nepieciešami Satversmes labojumi.
Nekas, Osipova mūs, asinssuņus, nomierinās.

Atbildēt

jautājums

31.01.2021. 20:55

Arī tikai viedoklis.
Kurš vispār Satori lasa?
Kuram tie pseidointelektuālie savārstījumi interesē? Tas portāls ir tikai iegansts nosūkt budžeta naudu no visiem iespējamajiem valsts fondiem.
Un tur dažas ģimenes Latvijā ir izcilas....
Tikai pie tās izšmugulētās naudas skaitīšanas tad A/par aktīvistei arī vajadzētu apstāties.
Tā teikt, ne visi var sabiedrībai morāli lasīt...Ne visi!

Atbildēt

Liene

31.01.2021. 20:47

Vai Levita iespējamā māte arī nebija Bargā pirms laulības ar levita tēvu?

Atbildēt

Vienkārši biedrs

31.01.2021. 20:36

»

Attīstībai/PAR! biedre

Ļoti jauki! Es arī izteikšu savu viedokli. Ņemiet vērā, ka viedoklis nav diskriminācija...


Jūsu viedoklis ir muļķīgs, bet nekādā ziņā nav diskriminācija.

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

31.01.2021. 20:27

»

x

tā ir utopija


Nē! Ar kultūru un audzināšanu, ar izglītības sistēmu, ar valsts politiku un masu medijiem var panākt, ka 90% no sabiedrības būs biseksuāli cilvēki.

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

31.01.2021. 20:25

»

Ups

Un tad atnāk musulmanis no siltajām zemēm un toleranti ne-kareivīgajiem vīriešiem norāda pareizās vērtības


Ļoti daudzi musulmaņu vīrieši ir biseksuāli. Viņi publiski staigā sadevušies rokās un reizēm pat skūpstās uz vaidziņa, kas Latvijā dažiem konservatīvajiem būtu šoks.
Domāju, ka musulmaņiem un nekareivīgajiem latviešu vīriešiem būs ideāls sekss un mīlestība.
Konservatīvie masu mediji izplata "ziņas", ka musulmaņi ir ļauni, griež galvas gejiem un lezbietēm, un spridzina neticīgos.
Un neiebilstu, ka starp musulmaņiem ir daudz pedofilisku attiecību, jo tur vienmēr ir mīlestība.
Un te nav nekāda sarkasma. Tikai viedoklis bez diskriminācijas.

Atbildēt

Fakts

31.01.2021. 20:17

Riktīgs kaujas zirgs!

Atbildēt

Ups

31.01.2021. 20:15

»

Attīstībai/PAR! biedre

Ļoti jauki! Es arī izteikšu savu viedokli. Ņemiet vērā, ka viedoklis nav diskriminācija...


Un tad atnāk musulmanis no siltajām zemēm un toleranti ne-kareivīgajiem vīriešiem norāda pareizās vērtības.

Atbildēt

hm

31.01.2021. 19:47

Tie visi ir impotenti,kas ir spējīgi uzbudināties tikai no kroplībām.Viņus jāārstē,piespiedu kārtā.

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

31.01.2021. 19:46

Ļoti jauki! Es arī izteikšu savu viedokli. Ņemiet vērā, ka viedoklis nav diskriminācija.

1. Mūsdienu sabiedrību apdraud un pat virza uz karu nacionālisti, konservatīvie un kristieši.
2. Ideālā sabiedrība ir tāda, kurā nav nacionālistu, konservatīvo un kristiešu, kur 90% sabiedrības ir biseksuāli un 10% homoseksuāli, kur vīrieši nav kareivīgi, nav agresīvi, nav vardarbīgi, nav mazizglītoti. Kur vīrieši ir kā sievietes, un sievietes ir kā vīrieši. Tas ir līdzsvars un harmonija, un mīlestība.

Atbildēt

sise

31.01.2021. 19:18

»

zose

Vai Ozoliņš jājas ar Vērdiņu


Nu bet protams, te Ozoliņš sēž Vērdiņam klēpī https://satori.lv/article/tiesraide-satori-diskusija-gimenes-nemieri

Atbildēt

kode

31.01.2021. 19:16

Viendien sāku skatīties LTV1 "Krustpunkti" un ko es redzēju un dzirdēju.
Sabiedriskās tv sarunu vadītāja, izmantojot savas iespējas, līdzināja ar zemi NA pārstāvi.
Cik tas bija nožēlojami! Un mēs apmaksājam viņu stabilās algas.
Ja ir laiks, skatos šo raidījumu, lai redzētu, kurus tad uzaicinās, paklausos un atrodu citu kanālu, jo labi ja viens viesis nav no viņu sorosīdu biedrības. Jau iepriekš zināms, ko kurš teiks.
Neesmu NA atbalstītāja, bet tas presings un nevēlēšanās saprast, ko viņš saka bija iedzīvotāju zombēšana

Atbildēt

Runāsim no jumtiem

31.01.2021. 19:10

Kreisie marksisti-ultraliberāļi objektīvi ir nacionālas valsts un Latvijas tautas ienaidnieki, jo faktiski viņi sludina nāves filosofiju. Tautu var vienot, tikai viņus apkarojot.

Atbildēt

Jā, bet

31.01.2021. 19:00

Latvijā nav vērojami nekādi CENTIENI ierobežot vārda brīvību. Vārda brīvība šeit sen jau ir likvidēta. Cilvēki ir tā iebaidīti, ka vienkārši atsakās publiski paust savas domas. Un pamatoti.Vārda brīvība pie mums ir tieši tāda pati, kāda tā bija PSRS. Atgādināšu tā laika vārda brīvības pamatprincipu: "Ja domā, tad nerunā. Ja domā un runā, tad neraksti. Ja domā, runā un raksti, tad neparaksties. Ja domā, runā raksti un paraksties, tad nebrīnies."
Arī šī raksta autori ievēro šo principu. Viņi domā, runā un raksta, bet neparakstās, lai pēc tam nav jābrīnās par pazaudēto darbu vai cita veida represijām.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tāda mums sabiedrība!

FotoBērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors un vietnieks - nu, principā administrācija.
Lasīt visu...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....