Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

cien.A.Margevičas k-dzei

15.05.2014. 21:17

Un kurs advokatu birojs gatavoja Latvijas Pusei dokumentus?

Atbildēt

ES

14.05.2014. 22:56

Laika periodā no 2009. līdz 2011.gadam Rīgas brīvostā ir bijuši nelietderīgi un nelikumīgi tēriņi vairāk nekā 58,33 miljonu eiro apmērā. Šajā laikā ģenerālprokurors bija Jānis Maizītis, kurš tagad tēlo godīgo SAB vadībā. Līdz šim nav notiesāta neviena baltā apkaklīte par ekonomiskiem noziegumiem. Tas vien raksturo Jāni Maizīti, SAB, KNAB un visu tiesu sistēmu Latvijā..

Atbildēt

smaka

14.05.2014. 15:43

Mekonijs darbojas?

Atbildēt

ESMAIJA

14.05.2014. 13:33

Jā, es atceros, kā toreiz bija ar tiem līgumiem. Tos slēdza pavisam citi un parakstīja pavisam citi, to Šlesers pierādīja un atspēkoja visus apvainojumus, bet tagad atkal kāds, vai kādi aizdomu ēnu cenšas pagrūst uz Šleseru. Lai kaut viens no jenotiem būtu tik godīgs un gudrs kā Šlesers ir tad būtu labi un vēl - kā uzplauka Rīgas lidosta - un tas notika Šlesera valdīšanas laikā! Un tad nāca pie varas dauņu armija, Šleseru vajadzēja apēst, un kur tagad ir plaukstošā lidosta?

Atbildēt

anonīms

14.05.2014. 08:54

šlesers, kurš tad cits. balsojiet tik par viņu tālāk un būs atkal jaunas un jaunas shēmas.

Atbildēt

xyz

13.05.2014. 21:44

eh bija laiki, 2011. gadā lidoju par 5 EUR no Rīgas uz Skavstu, tālāk pa 5 EUR uz Lamezia Terme Dienviditālijā

Atbildēt

Klaunam

13.05.2014. 20:27

»

klauns

Šodien iešņauci vai kāsīti uztini


Nav nepieciešamība, paskatoties uz vidējā LV pastalnieka domāšanas vektoru, tas uzden tādu kaifu, ka nekādas nepieciešamības pēc stimulētājiem

Atbildēt

Kāda shēma

13.05.2014. 20:25

»

ddom

Shēma ir apstāklī, ka strīdu šķir šķīrējtiesa, kuru var dibināt da jebkurš jampampiņš. Tas, ka valsts piekrīt šķirt strīdu šķīrējtiesā, kur ir zināms, ka valsts zaudēs, ir noziegums. Saprati? Jeb uz pirkstiem izskaidrot, kampējcūka


Čali ej tālāk rukā no 9-18 un interesējies par to, lai būtu kotletes 18:30 galdā, ja nav vispār sapratnes kā strādā starptautiskais bizness, vai domā, ka Latvija ir Laimes zeme, kur visi ārvalstu uzņēmumi stāv rindā, lai šeit ierastos, tad ēd savas kotletes un nenervozē, naudiņas nervu āstam ta nav izdevies nopelnīt

Atbildēt

Sems

13.05.2014. 18:28

Pag pag, kādi zaudējumi. Ja saliekam punktus uz i sanāk – Ainārs Ryanair atvilka uz Latviju un piespieda noslēgt tādus līgumus, ka Ryanair Latvijai piķoja baltu naudu t.sk. par neko. Tagad tiesa atzinusi, ka Ainārs tā kā drusku pa daudz piķa nokāsis Latvijai un kāds mazumiņš tomēr Ryanair jāatgriež. Sanāk Ainārs ir varonis, kurš cīnījies par Latvijas interesēm kā lauva

Atbildēt

Ieva

13.05.2014. 17:48

Kā tad tā? Nupat, Ukrainas notikumu aizsegā, klusām izlēma izlīgumu ar Flika kreditoriem! Tur 15 gadus būs valstij jāmaksā Airbaltik parādus! Un tagad te atkal! Varbūt laiks pienācis kādam likt samaksāt par to? Ko tā prudentija dara? Un tas viss - ierēdņu,politiķu,alkatīgo neliešu stulbuma un nodevības dēļ jāmaksā atkal mums???????

Atbildēt

Eminems

13.05.2014. 17:37

Šlesers varētu padalīties ar saviem uzkrājumiem, pārmaiņas pēc, un ar viņu solidarizēties varētu Stendzinieks, kurš labprāt bīda gan Šleseru, gan viņa korišus no SC.

Atbildēt

asdf

13.05.2014. 17:04

»

jfk

tādas domas te nav populāras, te joprojām cīnās ar "oligarhiem


Tūdaliņ, tas, ka šleseru pabīdīja malā, nenozīmē, ka kāds no saimniekiem ko zaudēs. Šlesers ir peška, tāda pati kā tu. Bet valsts naudas izpumpēšana caur šķīrējtiesām ir viens no populārākajiem peļņas avotiem Latvijā. Saucas "mēkonisms".
Tikai nevajag teikt, ka te kaut kāda kolīzija starp šlesera un tagadējiem antiņiem. Tas jau ir jūsu shēmas pamatā - "mētāt varu" kā karstu kartupeli un strēbt valsts naudu caur šķīrējtiesām.

Atbildēt

ddom

13.05.2014. 16:57

»

Kāda shēma

Ainārs noslēdza ar Ryanair darījumu cik maksās Ryanair apkalpošana Latvijā, Aināra pēcteči izdomāja līgumu lasīt pa savam un dabūt vēl naudu no Ryanair un iesniedza prasību UK, kuru veiksmīgi padirsa, kāda te shēma, nevajag pārkāpt vienošanos, nevis Ainārs mudaks, bet tagadējie tūdaliņi ir idioti. Ryanair...


Shēma ir apstāklī, ka strīdu šķir šķīrējtiesa, kuru var dibināt da jebkurš jampampiņš. Tas, ka valsts piekrīt šķirt strīdu šķīrējtiesā, kur ir zināms, ka valsts zaudēs, ir noziegums. Saprati? Jeb uz pirkstiem izskaidrot, kampējcūka?

Atbildēt

Re

13.05.2014. 16:11

»

summas smiekligas

Lai skirejtiesa nosauc vel vienu Eiropas lidostu, kas apkalpo lidmasinu par 1 eu


Lai šķīrējtiesa nosauc vēl vienu Eiropas lidostu, kura noslegusi līgumu ar lidsabiedrību par lidmašīnas apkalpošanu 1 euro apmērā? Nemeklēsim utis tur, kur to nav. Vērtēts līguma pārkāpums un tas ir acīmredzams. Tiesas kompetencē nav līguma nosacījumu jautājums, bet tā atrunāto nosacījumu pildīšana, vai nepildīšana ;)

Atbildēt

Ojārs

13.05.2014. 16:08

Man šķiet, ka uz līgumiem Šlesera parakstu neatrast. Tos parakstījis lidostas valdes priekšsēdētājs. Viņam un valdei solidāri ir jāatbild par kompānijai nodarītajiem zaudējumiem. Tiesa gan, ja to kāds no Petera & Co pieprasīs.

Atbildēt

Interesanti

13.05.2014. 16:06

Lidostā bez Ryanair ir vēl divi Šlesera pieteiktie mega projekti. Messe Riga un Rixport. Interesanti, kādēļ lidostā Rīga viss iebuksējis un nenotiek nekāda attīstība? Varbūt arī tur, līdzīgi Ryanair, spiediena rezultātā valsts ar privātuzņēmējiem nolēgusi valstij ekonomiski neizdevīgus līgumus?

Atbildēt

gatis

13.05.2014. 16:04

»

Vilis

Kurš advokātu birojs pārstāvēja Latviju


vai tik nav kāds "specs" no valsts kancelejas?

Atbildēt

Kāda shēma

13.05.2014. 15:15

Ainārs noslēdza ar Ryanair darījumu cik maksās Ryanair apkalpošana Latvijā, Aināra pēcteči izdomāja līgumu lasīt pa savam un dabūt vēl naudu no Ryanair un iesniedza prasību UK, kuru veiksmīgi padirsa, kāda te shēma, nevajag pārkāpt vienošanos, nevis Ainārs mudaks, bet tagadējie tūdaliņi ir idioti. Ryanair līguma izdevīgums un šī tiesvedība ir divas dažāda lietas, kuras nevajg jaukt kopā, arī par Ryanair līguma izdevīgumu var pastrīdēties, ņemot vērā cik Valsts pamanās salikt iekšā Airbaltikā naudas, Ryanairs salīdzinot Airbaltiku ir izmaksu efektivitātes paraugs.

Atbildēt

shēma ar šķīrējtiesu

13.05.2014. 14:49

»

Ēdelweiss

Kā nu neveicas tiem LR politmafijas klaniem civilizētās un tiesiskās valstīs !!! Jā Londonas sķirējtiesa ir TAISNĪGI nevis ka Ltvijas " TAISNA"... Nuko, tagad lai tas politmafijas klana LPP darbionītis Šloserjuga arī maksa no savas kabatas par neizdevīga līguma slegšanu un nodokļu maksātaju naudas ...


Pilnīgas muļķības! Aināri šleseri noslēdz tādus līgumus, kuros paredz, ka strīdus risinās "londonas", "vašingtonas" vai "bambāļu" šķīrējtiesā. Rezultāts ir zināms no sākta gala, bet biedrus no prokuratūras tādi sīkumi neinteresē.
Valsts nauda tiek izpumpēta ar šķīrējtiesu palīdzību, sākās ar kuģi un turpinās vēl tagad.
Cietumā jāsēdina tie, kuri līgumos ietver klauzulu ar šķīrējtiesu, tikai tad guvums varbūt neatmaksāsies.
Visa šī shēma ir tieši valsts pārvaldes un tiesībsargājošo noziedzīga rīcība, kuru te daži ryaināri mēģina pasniegt kā grandiozu "tiesiskumu". Londonā, tāpat kā Bambāļos kaktu juristu ar pašdibinātām šķīrējtiesām pietiek. Un shēmotāju tāpat. Balsojiet par aināru, viņš zina, kā iz.ist valsti un tautu! cieti!

Atbildēt

summas smiekligas

13.05.2014. 14:34

Lai skirejtiesa nosauc vel vienu Eiropas lidostu, kas apkalpo lidmasinu par 1 eu?!

Atbildēt

Vilis

13.05.2014. 13:53

Kurš advokātu birojs pārstāvēja Latviju?

Atbildēt

ko te piebilst

13.05.2014. 13:27

sūnu ciems.
Eksministram jāpārdot sava Jūrmalas "ateja" un jākompensē valstij zaudējumi !!!

Atbildēt

duraks

13.05.2014. 12:57

Šis tiesas lēmums būs priekš Šlesera nāves spriedums Saeimas vēlēšanās. Visi konkurenti to varēs labi izmantot k';a legālas valsts apzagšanas faktu

Atbildēt

Arajs

13.05.2014. 12:42

»

Ēdelweiss

Kā nu neveicas tiem LR politmafijas klaniem civilizētās un tiesiskās valstīs !!! Jā Londonas sķirējtiesa ir TAISNĪGI nevis ka Ltvijas " TAISNA"... Nuko, tagad lai tas politmafijas klana LPP darbionītis Šloserjuga arī maksa no savas kabatas par neizdevīga līguma slegšanu un nodokļu maksātaju naudas ...


nu ko tad tā par to Šlesaru izsakies !?! Viņs taču saņēma deliģējumu sī nozieguma veikšanai no LR pilsoniem, un , veica to izmantojot savas visistakās, patiesākas latviskās īpasības... Nu, ja arī nesanāc, tad to taču var norakstit uz iedzimtību no tēva - alkoholiķa... jo tiem , kuri par viņu balsoja arī tevi bija alkoholiķi, komjauniesi, komunisti vai veinkārsi sarkanbaltsarkanie nacionālistiskie dauņi-piderallini....

Atbildēt

gatis

13.05.2014. 12:40

laikam latvijai švaki advokāti bijuši

Atbildēt

vēl

13.05.2014. 12:40

Ne velti ir teiciens, latvietis pieliks bikses arī baznīcā... Buldozera veiksmes stāsts - kur tas ir tagad?

Atbildēt

Ēdelweiss

13.05.2014. 12:37

Kā nu neveicas tiem LR politmafijas klaniem civilizētās un tiesiskās valstīs !!! Jā Londonas sķirējtiesa ir TAISNĪGI nevis ka Ltvijas " TAISNA"... Nuko, tagad lai tas politmafijas klana LPP darbionītis Šloserjuga arī maksa no savas kabatas par neizdevīga līguma slegšanu un nodokļu maksātaju naudas izlaupīsanu !!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

3

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

FotoLai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums rudenī visā Eiropā un citur pasaulē ir otrais vilnis vai pirmā viļņa turpinājums, pēc mierīgas vasaras atkal kāpj inficēto un saslimušo skaits, un valstis spiestas atgriezties pie ierobežojumiem. Kumulatīvā 14 dienu incidence uz 100 tūkstošiem iedzīvotājiem Eiropā 25.oktobrī zem rādītāja 100 bija vien 5 valstīs, Latviju ieskaitot. Vidējais ES/EEZ un UK rādītājs – 249,8 (23.10.).
Lasīt visu...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...