Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

cien.A.Margevičas k-dzei

15.05.2014. 22:17

Un kurs advokatu birojs gatavoja Latvijas Pusei dokumentus?

Atbildēt

ES

14.05.2014. 23:56

Laika periodā no 2009. līdz 2011.gadam Rīgas brīvostā ir bijuši nelietderīgi un nelikumīgi tēriņi vairāk nekā 58,33 miljonu eiro apmērā. Šajā laikā ģenerālprokurors bija Jānis Maizītis, kurš tagad tēlo godīgo SAB vadībā. Līdz šim nav notiesāta neviena baltā apkaklīte par ekonomiskiem noziegumiem. Tas vien raksturo Jāni Maizīti, SAB, KNAB un visu tiesu sistēmu Latvijā..

Atbildēt

smaka

14.05.2014. 16:43

Mekonijs darbojas?

Atbildēt

ESMAIJA

14.05.2014. 14:33

Jā, es atceros, kā toreiz bija ar tiem līgumiem. Tos slēdza pavisam citi un parakstīja pavisam citi, to Šlesers pierādīja un atspēkoja visus apvainojumus, bet tagad atkal kāds, vai kādi aizdomu ēnu cenšas pagrūst uz Šleseru. Lai kaut viens no jenotiem būtu tik godīgs un gudrs kā Šlesers ir tad būtu labi un vēl - kā uzplauka Rīgas lidosta - un tas notika Šlesera valdīšanas laikā! Un tad nāca pie varas dauņu armija, Šleseru vajadzēja apēst, un kur tagad ir plaukstošā lidosta?

Atbildēt

anonīms

14.05.2014. 09:54

šlesers, kurš tad cits. balsojiet tik par viņu tālāk un būs atkal jaunas un jaunas shēmas.

Atbildēt

xyz

13.05.2014. 22:44

eh bija laiki, 2011. gadā lidoju par 5 EUR no Rīgas uz Skavstu, tālāk pa 5 EUR uz Lamezia Terme Dienviditālijā

Atbildēt

Klaunam

13.05.2014. 21:27

»

klauns

Šodien iešņauci vai kāsīti uztini


Nav nepieciešamība, paskatoties uz vidējā LV pastalnieka domāšanas vektoru, tas uzden tādu kaifu, ka nekādas nepieciešamības pēc stimulētājiem

Atbildēt

Kāda shēma

13.05.2014. 21:25

»

ddom

Shēma ir apstāklī, ka strīdu šķir šķīrējtiesa, kuru var dibināt da jebkurš jampampiņš. Tas, ka valsts piekrīt šķirt strīdu šķīrējtiesā, kur ir zināms, ka valsts zaudēs, ir noziegums. Saprati? Jeb uz pirkstiem izskaidrot, kampējcūka


Čali ej tālāk rukā no 9-18 un interesējies par to, lai būtu kotletes 18:30 galdā, ja nav vispār sapratnes kā strādā starptautiskais bizness, vai domā, ka Latvija ir Laimes zeme, kur visi ārvalstu uzņēmumi stāv rindā, lai šeit ierastos, tad ēd savas kotletes un nenervozē, naudiņas nervu āstam ta nav izdevies nopelnīt

Atbildēt

Sems

13.05.2014. 19:28

Pag pag, kādi zaudējumi. Ja saliekam punktus uz i sanāk – Ainārs Ryanair atvilka uz Latviju un piespieda noslēgt tādus līgumus, ka Ryanair Latvijai piķoja baltu naudu t.sk. par neko. Tagad tiesa atzinusi, ka Ainārs tā kā drusku pa daudz piķa nokāsis Latvijai un kāds mazumiņš tomēr Ryanair jāatgriež. Sanāk Ainārs ir varonis, kurš cīnījies par Latvijas interesēm kā lauva

Atbildēt

Ieva

13.05.2014. 18:48

Kā tad tā? Nupat, Ukrainas notikumu aizsegā, klusām izlēma izlīgumu ar Flika kreditoriem! Tur 15 gadus būs valstij jāmaksā Airbaltik parādus! Un tagad te atkal! Varbūt laiks pienācis kādam likt samaksāt par to? Ko tā prudentija dara? Un tas viss - ierēdņu,politiķu,alkatīgo neliešu stulbuma un nodevības dēļ jāmaksā atkal mums???????

Atbildēt

Eminems

13.05.2014. 18:37

Šlesers varētu padalīties ar saviem uzkrājumiem, pārmaiņas pēc, un ar viņu solidarizēties varētu Stendzinieks, kurš labprāt bīda gan Šleseru, gan viņa korišus no SC.

Atbildēt

asdf

13.05.2014. 18:04

»

jfk

tādas domas te nav populāras, te joprojām cīnās ar "oligarhiem


Tūdaliņ, tas, ka šleseru pabīdīja malā, nenozīmē, ka kāds no saimniekiem ko zaudēs. Šlesers ir peška, tāda pati kā tu. Bet valsts naudas izpumpēšana caur šķīrējtiesām ir viens no populārākajiem peļņas avotiem Latvijā. Saucas "mēkonisms".
Tikai nevajag teikt, ka te kaut kāda kolīzija starp šlesera un tagadējiem antiņiem. Tas jau ir jūsu shēmas pamatā - "mētāt varu" kā karstu kartupeli un strēbt valsts naudu caur šķīrējtiesām.

Atbildēt

ddom

13.05.2014. 17:57

»

Kāda shēma

Ainārs noslēdza ar Ryanair darījumu cik maksās Ryanair apkalpošana Latvijā, Aināra pēcteči izdomāja līgumu lasīt pa savam un dabūt vēl naudu no Ryanair un iesniedza prasību UK, kuru veiksmīgi padirsa, kāda te shēma, nevajag pārkāpt vienošanos, nevis Ainārs mudaks, bet tagadējie tūdaliņi ir idioti. Ryanair...


Shēma ir apstāklī, ka strīdu šķir šķīrējtiesa, kuru var dibināt da jebkurš jampampiņš. Tas, ka valsts piekrīt šķirt strīdu šķīrējtiesā, kur ir zināms, ka valsts zaudēs, ir noziegums. Saprati? Jeb uz pirkstiem izskaidrot, kampējcūka?

Atbildēt

Re

13.05.2014. 17:11

»

summas smiekligas

Lai skirejtiesa nosauc vel vienu Eiropas lidostu, kas apkalpo lidmasinu par 1 eu


Lai šķīrējtiesa nosauc vēl vienu Eiropas lidostu, kura noslegusi līgumu ar lidsabiedrību par lidmašīnas apkalpošanu 1 euro apmērā? Nemeklēsim utis tur, kur to nav. Vērtēts līguma pārkāpums un tas ir acīmredzams. Tiesas kompetencē nav līguma nosacījumu jautājums, bet tā atrunāto nosacījumu pildīšana, vai nepildīšana ;)

Atbildēt

Ojārs

13.05.2014. 17:08

Man šķiet, ka uz līgumiem Šlesera parakstu neatrast. Tos parakstījis lidostas valdes priekšsēdētājs. Viņam un valdei solidāri ir jāatbild par kompānijai nodarītajiem zaudējumiem. Tiesa gan, ja to kāds no Petera & Co pieprasīs.

Atbildēt

Interesanti

13.05.2014. 17:06

Lidostā bez Ryanair ir vēl divi Šlesera pieteiktie mega projekti. Messe Riga un Rixport. Interesanti, kādēļ lidostā Rīga viss iebuksējis un nenotiek nekāda attīstība? Varbūt arī tur, līdzīgi Ryanair, spiediena rezultātā valsts ar privātuzņēmējiem nolēgusi valstij ekonomiski neizdevīgus līgumus?

Atbildēt

gatis

13.05.2014. 17:04

»

Vilis

Kurš advokātu birojs pārstāvēja Latviju


vai tik nav kāds "specs" no valsts kancelejas?

Atbildēt

Kāda shēma

13.05.2014. 16:15

Ainārs noslēdza ar Ryanair darījumu cik maksās Ryanair apkalpošana Latvijā, Aināra pēcteči izdomāja līgumu lasīt pa savam un dabūt vēl naudu no Ryanair un iesniedza prasību UK, kuru veiksmīgi padirsa, kāda te shēma, nevajag pārkāpt vienošanos, nevis Ainārs mudaks, bet tagadējie tūdaliņi ir idioti. Ryanair līguma izdevīgums un šī tiesvedība ir divas dažāda lietas, kuras nevajg jaukt kopā, arī par Ryanair līguma izdevīgumu var pastrīdēties, ņemot vērā cik Valsts pamanās salikt iekšā Airbaltikā naudas, Ryanairs salīdzinot Airbaltiku ir izmaksu efektivitātes paraugs.

Atbildēt

shēma ar šķīrējtiesu

13.05.2014. 15:49

»

Ēdelweiss

Kā nu neveicas tiem LR politmafijas klaniem civilizētās un tiesiskās valstīs !!! Jā Londonas sķirējtiesa ir TAISNĪGI nevis ka Ltvijas " TAISNA"... Nuko, tagad lai tas politmafijas klana LPP darbionītis Šloserjuga arī maksa no savas kabatas par neizdevīga līguma slegšanu un nodokļu maksātaju naudas ...


Pilnīgas muļķības! Aināri šleseri noslēdz tādus līgumus, kuros paredz, ka strīdus risinās "londonas", "vašingtonas" vai "bambāļu" šķīrējtiesā. Rezultāts ir zināms no sākta gala, bet biedrus no prokuratūras tādi sīkumi neinteresē.
Valsts nauda tiek izpumpēta ar šķīrējtiesu palīdzību, sākās ar kuģi un turpinās vēl tagad.
Cietumā jāsēdina tie, kuri līgumos ietver klauzulu ar šķīrējtiesu, tikai tad guvums varbūt neatmaksāsies.
Visa šī shēma ir tieši valsts pārvaldes un tiesībsargājošo noziedzīga rīcība, kuru te daži ryaināri mēģina pasniegt kā grandiozu "tiesiskumu". Londonā, tāpat kā Bambāļos kaktu juristu ar pašdibinātām šķīrējtiesām pietiek. Un shēmotāju tāpat. Balsojiet par aināru, viņš zina, kā iz.ist valsti un tautu! cieti!

Atbildēt

summas smiekligas

13.05.2014. 15:34

Lai skirejtiesa nosauc vel vienu Eiropas lidostu, kas apkalpo lidmasinu par 1 eu?!

Atbildēt

Vilis

13.05.2014. 14:53

Kurš advokātu birojs pārstāvēja Latviju?

Atbildēt

ko te piebilst

13.05.2014. 14:27

sūnu ciems.
Eksministram jāpārdot sava Jūrmalas "ateja" un jākompensē valstij zaudējumi !!!

Atbildēt

duraks

13.05.2014. 13:57

Šis tiesas lēmums būs priekš Šlesera nāves spriedums Saeimas vēlēšanās. Visi konkurenti to varēs labi izmantot k';a legālas valsts apzagšanas faktu

Atbildēt

Arajs

13.05.2014. 13:42

»

Ēdelweiss

Kā nu neveicas tiem LR politmafijas klaniem civilizētās un tiesiskās valstīs !!! Jā Londonas sķirējtiesa ir TAISNĪGI nevis ka Ltvijas " TAISNA"... Nuko, tagad lai tas politmafijas klana LPP darbionītis Šloserjuga arī maksa no savas kabatas par neizdevīga līguma slegšanu un nodokļu maksātaju naudas ...


nu ko tad tā par to Šlesaru izsakies !?! Viņs taču saņēma deliģējumu sī nozieguma veikšanai no LR pilsoniem, un , veica to izmantojot savas visistakās, patiesākas latviskās īpasības... Nu, ja arī nesanāc, tad to taču var norakstit uz iedzimtību no tēva - alkoholiķa... jo tiem , kuri par viņu balsoja arī tevi bija alkoholiķi, komjauniesi, komunisti vai veinkārsi sarkanbaltsarkanie nacionālistiskie dauņi-piderallini....

Atbildēt

gatis

13.05.2014. 13:40

laikam latvijai švaki advokāti bijuši

Atbildēt

vēl

13.05.2014. 13:40

Ne velti ir teiciens, latvietis pieliks bikses arī baznīcā... Buldozera veiksmes stāsts - kur tas ir tagad?

Atbildēt

Ēdelweiss

13.05.2014. 13:37

Kā nu neveicas tiem LR politmafijas klaniem civilizētās un tiesiskās valstīs !!! Jā Londonas sķirējtiesa ir TAISNĪGI nevis ka Ltvijas " TAISNA"... Nuko, tagad lai tas politmafijas klana LPP darbionītis Šloserjuga arī maksa no savas kabatas par neizdevīga līguma slegšanu un nodokļu maksātaju naudas izlaupīsanu !!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...