Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

cien.A.Margevičas k-dzei

15.05.2014. 21:17

Un kurs advokatu birojs gatavoja Latvijas Pusei dokumentus?

Atbildēt

ES

14.05.2014. 22:56

Laika periodā no 2009. līdz 2011.gadam Rīgas brīvostā ir bijuši nelietderīgi un nelikumīgi tēriņi vairāk nekā 58,33 miljonu eiro apmērā. Šajā laikā ģenerālprokurors bija Jānis Maizītis, kurš tagad tēlo godīgo SAB vadībā. Līdz šim nav notiesāta neviena baltā apkaklīte par ekonomiskiem noziegumiem. Tas vien raksturo Jāni Maizīti, SAB, KNAB un visu tiesu sistēmu Latvijā..

Atbildēt

smaka

14.05.2014. 15:43

Mekonijs darbojas?

Atbildēt

ESMAIJA

14.05.2014. 13:33

Jā, es atceros, kā toreiz bija ar tiem līgumiem. Tos slēdza pavisam citi un parakstīja pavisam citi, to Šlesers pierādīja un atspēkoja visus apvainojumus, bet tagad atkal kāds, vai kādi aizdomu ēnu cenšas pagrūst uz Šleseru. Lai kaut viens no jenotiem būtu tik godīgs un gudrs kā Šlesers ir tad būtu labi un vēl - kā uzplauka Rīgas lidosta - un tas notika Šlesera valdīšanas laikā! Un tad nāca pie varas dauņu armija, Šleseru vajadzēja apēst, un kur tagad ir plaukstošā lidosta?

Atbildēt

anonīms

14.05.2014. 08:54

šlesers, kurš tad cits. balsojiet tik par viņu tālāk un būs atkal jaunas un jaunas shēmas.

Atbildēt

xyz

13.05.2014. 21:44

eh bija laiki, 2011. gadā lidoju par 5 EUR no Rīgas uz Skavstu, tālāk pa 5 EUR uz Lamezia Terme Dienviditālijā

Atbildēt

Klaunam

13.05.2014. 20:27

»

klauns

Šodien iešņauci vai kāsīti uztini


Nav nepieciešamība, paskatoties uz vidējā LV pastalnieka domāšanas vektoru, tas uzden tādu kaifu, ka nekādas nepieciešamības pēc stimulētājiem

Atbildēt

Kāda shēma

13.05.2014. 20:25

»

ddom

Shēma ir apstāklī, ka strīdu šķir šķīrējtiesa, kuru var dibināt da jebkurš jampampiņš. Tas, ka valsts piekrīt šķirt strīdu šķīrējtiesā, kur ir zināms, ka valsts zaudēs, ir noziegums. Saprati? Jeb uz pirkstiem izskaidrot, kampējcūka


Čali ej tālāk rukā no 9-18 un interesējies par to, lai būtu kotletes 18:30 galdā, ja nav vispār sapratnes kā strādā starptautiskais bizness, vai domā, ka Latvija ir Laimes zeme, kur visi ārvalstu uzņēmumi stāv rindā, lai šeit ierastos, tad ēd savas kotletes un nenervozē, naudiņas nervu āstam ta nav izdevies nopelnīt

Atbildēt

Sems

13.05.2014. 18:28

Pag pag, kādi zaudējumi. Ja saliekam punktus uz i sanāk – Ainārs Ryanair atvilka uz Latviju un piespieda noslēgt tādus līgumus, ka Ryanair Latvijai piķoja baltu naudu t.sk. par neko. Tagad tiesa atzinusi, ka Ainārs tā kā drusku pa daudz piķa nokāsis Latvijai un kāds mazumiņš tomēr Ryanair jāatgriež. Sanāk Ainārs ir varonis, kurš cīnījies par Latvijas interesēm kā lauva

Atbildēt

Ieva

13.05.2014. 17:48

Kā tad tā? Nupat, Ukrainas notikumu aizsegā, klusām izlēma izlīgumu ar Flika kreditoriem! Tur 15 gadus būs valstij jāmaksā Airbaltik parādus! Un tagad te atkal! Varbūt laiks pienācis kādam likt samaksāt par to? Ko tā prudentija dara? Un tas viss - ierēdņu,politiķu,alkatīgo neliešu stulbuma un nodevības dēļ jāmaksā atkal mums???????

Atbildēt

Eminems

13.05.2014. 17:37

Šlesers varētu padalīties ar saviem uzkrājumiem, pārmaiņas pēc, un ar viņu solidarizēties varētu Stendzinieks, kurš labprāt bīda gan Šleseru, gan viņa korišus no SC.

Atbildēt

asdf

13.05.2014. 17:04

»

jfk

tādas domas te nav populāras, te joprojām cīnās ar "oligarhiem


Tūdaliņ, tas, ka šleseru pabīdīja malā, nenozīmē, ka kāds no saimniekiem ko zaudēs. Šlesers ir peška, tāda pati kā tu. Bet valsts naudas izpumpēšana caur šķīrējtiesām ir viens no populārākajiem peļņas avotiem Latvijā. Saucas "mēkonisms".
Tikai nevajag teikt, ka te kaut kāda kolīzija starp šlesera un tagadējiem antiņiem. Tas jau ir jūsu shēmas pamatā - "mētāt varu" kā karstu kartupeli un strēbt valsts naudu caur šķīrējtiesām.

Atbildēt

ddom

13.05.2014. 16:57

»

Kāda shēma

Ainārs noslēdza ar Ryanair darījumu cik maksās Ryanair apkalpošana Latvijā, Aināra pēcteči izdomāja līgumu lasīt pa savam un dabūt vēl naudu no Ryanair un iesniedza prasību UK, kuru veiksmīgi padirsa, kāda te shēma, nevajag pārkāpt vienošanos, nevis Ainārs mudaks, bet tagadējie tūdaliņi ir idioti. Ryanair...


Shēma ir apstāklī, ka strīdu šķir šķīrējtiesa, kuru var dibināt da jebkurš jampampiņš. Tas, ka valsts piekrīt šķirt strīdu šķīrējtiesā, kur ir zināms, ka valsts zaudēs, ir noziegums. Saprati? Jeb uz pirkstiem izskaidrot, kampējcūka?

Atbildēt

Re

13.05.2014. 16:11

»

summas smiekligas

Lai skirejtiesa nosauc vel vienu Eiropas lidostu, kas apkalpo lidmasinu par 1 eu


Lai šķīrējtiesa nosauc vēl vienu Eiropas lidostu, kura noslegusi līgumu ar lidsabiedrību par lidmašīnas apkalpošanu 1 euro apmērā? Nemeklēsim utis tur, kur to nav. Vērtēts līguma pārkāpums un tas ir acīmredzams. Tiesas kompetencē nav līguma nosacījumu jautājums, bet tā atrunāto nosacījumu pildīšana, vai nepildīšana ;)

Atbildēt

Ojārs

13.05.2014. 16:08

Man šķiet, ka uz līgumiem Šlesera parakstu neatrast. Tos parakstījis lidostas valdes priekšsēdētājs. Viņam un valdei solidāri ir jāatbild par kompānijai nodarītajiem zaudējumiem. Tiesa gan, ja to kāds no Petera & Co pieprasīs.

Atbildēt

Interesanti

13.05.2014. 16:06

Lidostā bez Ryanair ir vēl divi Šlesera pieteiktie mega projekti. Messe Riga un Rixport. Interesanti, kādēļ lidostā Rīga viss iebuksējis un nenotiek nekāda attīstība? Varbūt arī tur, līdzīgi Ryanair, spiediena rezultātā valsts ar privātuzņēmējiem nolēgusi valstij ekonomiski neizdevīgus līgumus?

Atbildēt

gatis

13.05.2014. 16:04

»

Vilis

Kurš advokātu birojs pārstāvēja Latviju


vai tik nav kāds "specs" no valsts kancelejas?

Atbildēt

Kāda shēma

13.05.2014. 15:15

Ainārs noslēdza ar Ryanair darījumu cik maksās Ryanair apkalpošana Latvijā, Aināra pēcteči izdomāja līgumu lasīt pa savam un dabūt vēl naudu no Ryanair un iesniedza prasību UK, kuru veiksmīgi padirsa, kāda te shēma, nevajag pārkāpt vienošanos, nevis Ainārs mudaks, bet tagadējie tūdaliņi ir idioti. Ryanair līguma izdevīgums un šī tiesvedība ir divas dažāda lietas, kuras nevajg jaukt kopā, arī par Ryanair līguma izdevīgumu var pastrīdēties, ņemot vērā cik Valsts pamanās salikt iekšā Airbaltikā naudas, Ryanairs salīdzinot Airbaltiku ir izmaksu efektivitātes paraugs.

Atbildēt

shēma ar šķīrējtiesu

13.05.2014. 14:49

»

Ēdelweiss

Kā nu neveicas tiem LR politmafijas klaniem civilizētās un tiesiskās valstīs !!! Jā Londonas sķirējtiesa ir TAISNĪGI nevis ka Ltvijas " TAISNA"... Nuko, tagad lai tas politmafijas klana LPP darbionītis Šloserjuga arī maksa no savas kabatas par neizdevīga līguma slegšanu un nodokļu maksātaju naudas ...


Pilnīgas muļķības! Aināri šleseri noslēdz tādus līgumus, kuros paredz, ka strīdus risinās "londonas", "vašingtonas" vai "bambāļu" šķīrējtiesā. Rezultāts ir zināms no sākta gala, bet biedrus no prokuratūras tādi sīkumi neinteresē.
Valsts nauda tiek izpumpēta ar šķīrējtiesu palīdzību, sākās ar kuģi un turpinās vēl tagad.
Cietumā jāsēdina tie, kuri līgumos ietver klauzulu ar šķīrējtiesu, tikai tad guvums varbūt neatmaksāsies.
Visa šī shēma ir tieši valsts pārvaldes un tiesībsargājošo noziedzīga rīcība, kuru te daži ryaināri mēģina pasniegt kā grandiozu "tiesiskumu". Londonā, tāpat kā Bambāļos kaktu juristu ar pašdibinātām šķīrējtiesām pietiek. Un shēmotāju tāpat. Balsojiet par aināru, viņš zina, kā iz.ist valsti un tautu! cieti!

Atbildēt

summas smiekligas

13.05.2014. 14:34

Lai skirejtiesa nosauc vel vienu Eiropas lidostu, kas apkalpo lidmasinu par 1 eu?!

Atbildēt

Vilis

13.05.2014. 13:53

Kurš advokātu birojs pārstāvēja Latviju?

Atbildēt

ko te piebilst

13.05.2014. 13:27

sūnu ciems.
Eksministram jāpārdot sava Jūrmalas "ateja" un jākompensē valstij zaudējumi !!!

Atbildēt

duraks

13.05.2014. 12:57

Šis tiesas lēmums būs priekš Šlesera nāves spriedums Saeimas vēlēšanās. Visi konkurenti to varēs labi izmantot k';a legālas valsts apzagšanas faktu

Atbildēt

Arajs

13.05.2014. 12:42

»

Ēdelweiss

Kā nu neveicas tiem LR politmafijas klaniem civilizētās un tiesiskās valstīs !!! Jā Londonas sķirējtiesa ir TAISNĪGI nevis ka Ltvijas " TAISNA"... Nuko, tagad lai tas politmafijas klana LPP darbionītis Šloserjuga arī maksa no savas kabatas par neizdevīga līguma slegšanu un nodokļu maksātaju naudas ...


nu ko tad tā par to Šlesaru izsakies !?! Viņs taču saņēma deliģējumu sī nozieguma veikšanai no LR pilsoniem, un , veica to izmantojot savas visistakās, patiesākas latviskās īpasības... Nu, ja arī nesanāc, tad to taču var norakstit uz iedzimtību no tēva - alkoholiķa... jo tiem , kuri par viņu balsoja arī tevi bija alkoholiķi, komjauniesi, komunisti vai veinkārsi sarkanbaltsarkanie nacionālistiskie dauņi-piderallini....

Atbildēt

gatis

13.05.2014. 12:40

laikam latvijai švaki advokāti bijuši

Atbildēt

vēl

13.05.2014. 12:40

Ne velti ir teiciens, latvietis pieliks bikses arī baznīcā... Buldozera veiksmes stāsts - kur tas ir tagad?

Atbildēt

Ēdelweiss

13.05.2014. 12:37

Kā nu neveicas tiem LR politmafijas klaniem civilizētās un tiesiskās valstīs !!! Jā Londonas sķirējtiesa ir TAISNĪGI nevis ka Ltvijas " TAISNA"... Nuko, tagad lai tas politmafijas klana LPP darbionītis Šloserjuga arī maksa no savas kabatas par neizdevīga līguma slegšanu un nodokļu maksātaju naudas izlaupīsanu !!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...