Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

cien.A.Margevičas k-dzei

15.05.2014. 22:17

Un kurs advokatu birojs gatavoja Latvijas Pusei dokumentus?

Atbildēt

ES

14.05.2014. 23:56

Laika periodā no 2009. līdz 2011.gadam Rīgas brīvostā ir bijuši nelietderīgi un nelikumīgi tēriņi vairāk nekā 58,33 miljonu eiro apmērā. Šajā laikā ģenerālprokurors bija Jānis Maizītis, kurš tagad tēlo godīgo SAB vadībā. Līdz šim nav notiesāta neviena baltā apkaklīte par ekonomiskiem noziegumiem. Tas vien raksturo Jāni Maizīti, SAB, KNAB un visu tiesu sistēmu Latvijā..

Atbildēt

smaka

14.05.2014. 16:43

Mekonijs darbojas?

Atbildēt

ESMAIJA

14.05.2014. 14:33

Jā, es atceros, kā toreiz bija ar tiem līgumiem. Tos slēdza pavisam citi un parakstīja pavisam citi, to Šlesers pierādīja un atspēkoja visus apvainojumus, bet tagad atkal kāds, vai kādi aizdomu ēnu cenšas pagrūst uz Šleseru. Lai kaut viens no jenotiem būtu tik godīgs un gudrs kā Šlesers ir tad būtu labi un vēl - kā uzplauka Rīgas lidosta - un tas notika Šlesera valdīšanas laikā! Un tad nāca pie varas dauņu armija, Šleseru vajadzēja apēst, un kur tagad ir plaukstošā lidosta?

Atbildēt

anonīms

14.05.2014. 09:54

šlesers, kurš tad cits. balsojiet tik par viņu tālāk un būs atkal jaunas un jaunas shēmas.

Atbildēt

xyz

13.05.2014. 22:44

eh bija laiki, 2011. gadā lidoju par 5 EUR no Rīgas uz Skavstu, tālāk pa 5 EUR uz Lamezia Terme Dienviditālijā

Atbildēt

Klaunam

13.05.2014. 21:27

»

klauns

Šodien iešņauci vai kāsīti uztini


Nav nepieciešamība, paskatoties uz vidējā LV pastalnieka domāšanas vektoru, tas uzden tādu kaifu, ka nekādas nepieciešamības pēc stimulētājiem

Atbildēt

Kāda shēma

13.05.2014. 21:25

»

ddom

Shēma ir apstāklī, ka strīdu šķir šķīrējtiesa, kuru var dibināt da jebkurš jampampiņš. Tas, ka valsts piekrīt šķirt strīdu šķīrējtiesā, kur ir zināms, ka valsts zaudēs, ir noziegums. Saprati? Jeb uz pirkstiem izskaidrot, kampējcūka


Čali ej tālāk rukā no 9-18 un interesējies par to, lai būtu kotletes 18:30 galdā, ja nav vispār sapratnes kā strādā starptautiskais bizness, vai domā, ka Latvija ir Laimes zeme, kur visi ārvalstu uzņēmumi stāv rindā, lai šeit ierastos, tad ēd savas kotletes un nenervozē, naudiņas nervu āstam ta nav izdevies nopelnīt

Atbildēt

Sems

13.05.2014. 19:28

Pag pag, kādi zaudējumi. Ja saliekam punktus uz i sanāk – Ainārs Ryanair atvilka uz Latviju un piespieda noslēgt tādus līgumus, ka Ryanair Latvijai piķoja baltu naudu t.sk. par neko. Tagad tiesa atzinusi, ka Ainārs tā kā drusku pa daudz piķa nokāsis Latvijai un kāds mazumiņš tomēr Ryanair jāatgriež. Sanāk Ainārs ir varonis, kurš cīnījies par Latvijas interesēm kā lauva

Atbildēt

Ieva

13.05.2014. 18:48

Kā tad tā? Nupat, Ukrainas notikumu aizsegā, klusām izlēma izlīgumu ar Flika kreditoriem! Tur 15 gadus būs valstij jāmaksā Airbaltik parādus! Un tagad te atkal! Varbūt laiks pienācis kādam likt samaksāt par to? Ko tā prudentija dara? Un tas viss - ierēdņu,politiķu,alkatīgo neliešu stulbuma un nodevības dēļ jāmaksā atkal mums???????

Atbildēt

Eminems

13.05.2014. 18:37

Šlesers varētu padalīties ar saviem uzkrājumiem, pārmaiņas pēc, un ar viņu solidarizēties varētu Stendzinieks, kurš labprāt bīda gan Šleseru, gan viņa korišus no SC.

Atbildēt

asdf

13.05.2014. 18:04

»

jfk

tādas domas te nav populāras, te joprojām cīnās ar "oligarhiem


Tūdaliņ, tas, ka šleseru pabīdīja malā, nenozīmē, ka kāds no saimniekiem ko zaudēs. Šlesers ir peška, tāda pati kā tu. Bet valsts naudas izpumpēšana caur šķīrējtiesām ir viens no populārākajiem peļņas avotiem Latvijā. Saucas "mēkonisms".
Tikai nevajag teikt, ka te kaut kāda kolīzija starp šlesera un tagadējiem antiņiem. Tas jau ir jūsu shēmas pamatā - "mētāt varu" kā karstu kartupeli un strēbt valsts naudu caur šķīrējtiesām.

Atbildēt

ddom

13.05.2014. 17:57

»

Kāda shēma

Ainārs noslēdza ar Ryanair darījumu cik maksās Ryanair apkalpošana Latvijā, Aināra pēcteči izdomāja līgumu lasīt pa savam un dabūt vēl naudu no Ryanair un iesniedza prasību UK, kuru veiksmīgi padirsa, kāda te shēma, nevajag pārkāpt vienošanos, nevis Ainārs mudaks, bet tagadējie tūdaliņi ir idioti. Ryanair...


Shēma ir apstāklī, ka strīdu šķir šķīrējtiesa, kuru var dibināt da jebkurš jampampiņš. Tas, ka valsts piekrīt šķirt strīdu šķīrējtiesā, kur ir zināms, ka valsts zaudēs, ir noziegums. Saprati? Jeb uz pirkstiem izskaidrot, kampējcūka?

Atbildēt

Re

13.05.2014. 17:11

»

summas smiekligas

Lai skirejtiesa nosauc vel vienu Eiropas lidostu, kas apkalpo lidmasinu par 1 eu


Lai šķīrējtiesa nosauc vēl vienu Eiropas lidostu, kura noslegusi līgumu ar lidsabiedrību par lidmašīnas apkalpošanu 1 euro apmērā? Nemeklēsim utis tur, kur to nav. Vērtēts līguma pārkāpums un tas ir acīmredzams. Tiesas kompetencē nav līguma nosacījumu jautājums, bet tā atrunāto nosacījumu pildīšana, vai nepildīšana ;)

Atbildēt

Ojārs

13.05.2014. 17:08

Man šķiet, ka uz līgumiem Šlesera parakstu neatrast. Tos parakstījis lidostas valdes priekšsēdētājs. Viņam un valdei solidāri ir jāatbild par kompānijai nodarītajiem zaudējumiem. Tiesa gan, ja to kāds no Petera & Co pieprasīs.

Atbildēt

Interesanti

13.05.2014. 17:06

Lidostā bez Ryanair ir vēl divi Šlesera pieteiktie mega projekti. Messe Riga un Rixport. Interesanti, kādēļ lidostā Rīga viss iebuksējis un nenotiek nekāda attīstība? Varbūt arī tur, līdzīgi Ryanair, spiediena rezultātā valsts ar privātuzņēmējiem nolēgusi valstij ekonomiski neizdevīgus līgumus?

Atbildēt

gatis

13.05.2014. 17:04

»

Vilis

Kurš advokātu birojs pārstāvēja Latviju


vai tik nav kāds "specs" no valsts kancelejas?

Atbildēt

Kāda shēma

13.05.2014. 16:15

Ainārs noslēdza ar Ryanair darījumu cik maksās Ryanair apkalpošana Latvijā, Aināra pēcteči izdomāja līgumu lasīt pa savam un dabūt vēl naudu no Ryanair un iesniedza prasību UK, kuru veiksmīgi padirsa, kāda te shēma, nevajag pārkāpt vienošanos, nevis Ainārs mudaks, bet tagadējie tūdaliņi ir idioti. Ryanair līguma izdevīgums un šī tiesvedība ir divas dažāda lietas, kuras nevajg jaukt kopā, arī par Ryanair līguma izdevīgumu var pastrīdēties, ņemot vērā cik Valsts pamanās salikt iekšā Airbaltikā naudas, Ryanairs salīdzinot Airbaltiku ir izmaksu efektivitātes paraugs.

Atbildēt

shēma ar šķīrējtiesu

13.05.2014. 15:49

»

Ēdelweiss

Kā nu neveicas tiem LR politmafijas klaniem civilizētās un tiesiskās valstīs !!! Jā Londonas sķirējtiesa ir TAISNĪGI nevis ka Ltvijas " TAISNA"... Nuko, tagad lai tas politmafijas klana LPP darbionītis Šloserjuga arī maksa no savas kabatas par neizdevīga līguma slegšanu un nodokļu maksātaju naudas ...


Pilnīgas muļķības! Aināri šleseri noslēdz tādus līgumus, kuros paredz, ka strīdus risinās "londonas", "vašingtonas" vai "bambāļu" šķīrējtiesā. Rezultāts ir zināms no sākta gala, bet biedrus no prokuratūras tādi sīkumi neinteresē.
Valsts nauda tiek izpumpēta ar šķīrējtiesu palīdzību, sākās ar kuģi un turpinās vēl tagad.
Cietumā jāsēdina tie, kuri līgumos ietver klauzulu ar šķīrējtiesu, tikai tad guvums varbūt neatmaksāsies.
Visa šī shēma ir tieši valsts pārvaldes un tiesībsargājošo noziedzīga rīcība, kuru te daži ryaināri mēģina pasniegt kā grandiozu "tiesiskumu". Londonā, tāpat kā Bambāļos kaktu juristu ar pašdibinātām šķīrējtiesām pietiek. Un shēmotāju tāpat. Balsojiet par aināru, viņš zina, kā iz.ist valsti un tautu! cieti!

Atbildēt

summas smiekligas

13.05.2014. 15:34

Lai skirejtiesa nosauc vel vienu Eiropas lidostu, kas apkalpo lidmasinu par 1 eu?!

Atbildēt

Vilis

13.05.2014. 14:53

Kurš advokātu birojs pārstāvēja Latviju?

Atbildēt

ko te piebilst

13.05.2014. 14:27

sūnu ciems.
Eksministram jāpārdot sava Jūrmalas "ateja" un jākompensē valstij zaudējumi !!!

Atbildēt

duraks

13.05.2014. 13:57

Šis tiesas lēmums būs priekš Šlesera nāves spriedums Saeimas vēlēšanās. Visi konkurenti to varēs labi izmantot k';a legālas valsts apzagšanas faktu

Atbildēt

Arajs

13.05.2014. 13:42

»

Ēdelweiss

Kā nu neveicas tiem LR politmafijas klaniem civilizētās un tiesiskās valstīs !!! Jā Londonas sķirējtiesa ir TAISNĪGI nevis ka Ltvijas " TAISNA"... Nuko, tagad lai tas politmafijas klana LPP darbionītis Šloserjuga arī maksa no savas kabatas par neizdevīga līguma slegšanu un nodokļu maksātaju naudas ...


nu ko tad tā par to Šlesaru izsakies !?! Viņs taču saņēma deliģējumu sī nozieguma veikšanai no LR pilsoniem, un , veica to izmantojot savas visistakās, patiesākas latviskās īpasības... Nu, ja arī nesanāc, tad to taču var norakstit uz iedzimtību no tēva - alkoholiķa... jo tiem , kuri par viņu balsoja arī tevi bija alkoholiķi, komjauniesi, komunisti vai veinkārsi sarkanbaltsarkanie nacionālistiskie dauņi-piderallini....

Atbildēt

gatis

13.05.2014. 13:40

laikam latvijai švaki advokāti bijuši

Atbildēt

vēl

13.05.2014. 13:40

Ne velti ir teiciens, latvietis pieliks bikses arī baznīcā... Buldozera veiksmes stāsts - kur tas ir tagad?

Atbildēt

Ēdelweiss

13.05.2014. 13:37

Kā nu neveicas tiem LR politmafijas klaniem civilizētās un tiesiskās valstīs !!! Jā Londonas sķirējtiesa ir TAISNĪGI nevis ka Ltvijas " TAISNA"... Nuko, tagad lai tas politmafijas klana LPP darbionītis Šloserjuga arī maksa no savas kabatas par neizdevīga līguma slegšanu un nodokļu maksātaju naudas izlaupīsanu !!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Protestēšanas nosacījumi

Foto2019.gada 31.augustā internetā tika ievietota informācija par socioloģiskās aptaujas rezultātiem. Sociologi noskaidroja tautas velmi protestēt pret politiski sliktiem lēmumiem.
Lasīt visu...

12

Viedoklis un fakti par mūsu labklājību

FotoJautājums: kas notiktu, ja šodien beigtos Eiropas Savienības (ES) fondu nauda? Atbilde: Latvijas ekonomika sabruktu pilnībā, un 2008. gada krīzi mēs atcerētos kā "treknos gadus".
Lasīt visu...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

12

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

FotoŠobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot pārtrauktas. Patiesībā tie ir meli. Politiskās vajāšanas turpinājās, tikai jau "smalkākā" manierē - izmantojot psiholoģisko teroru.
Lasīt visu...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela......

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

Brīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana...

Foto

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

Kā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē...

Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...