Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Latvija ir vājākais posms starp visām NATO un Eiropas Savienības dalībvalstīm, caurcaurēm saindēta ar Vladimira Putina hibrīdieročiem, tādiem kā noderīgajiem idiotiem, asiņainu naudu un noderīgajiem idiotiem, piebarotiem ar asiņainu naudu. Putina nauda ir iegūta no starptautiskās kontrabandas, ieroču tirdzniecības un aukstasinīgi nolaupīta no Krievijas tautas labklājības un nākotnes. 

Latvijā nav aizturēts tikpat kā neviens nozīmīgs Krievijas spiegs. Latvija ir gandrīz 100% atkarīga no Krievijas energoresursiem, no kuru pārdošanas tiek finansēti acīmredzami garīgi slima vectēva slimības saasinājumi. Bunkurā ar kodolieroču palaišanas pogām! Latvijas nauda tiek aktīvi izmantota tieši šobrīd, lai demolētu, spridzinātu, šautu un dedzinātu suverēno Ukrainu, cik vēl tai vispār nav ticis atņemts. Iepriekš par to tika finansētas civiliedzīvotāju slepkavošanas operācijas Sīrijā un daudzviet citur. 

Priekšlikumi Latvijas deputinizācijai

Beidzot un par visām reizēm ir jāpieņem stingrs lēmums par Uzvaras “pieminekļa” demontāžu. Kāpēc pēdiņās – jo tas nav piemineklis. Tas ir putleriskās Krievijas propagandas instruments politinformatīvo diversiju veikšanai Latvijā. Skaidrā nolūkā manipulēt ar cilvēku prātiem, novedot pie “pilsoņu kara” scenārijiem, kādus Ukraina pieredz Donbasā un Luganskā.

Vidi degradējošajam objektam tuvajā Pārdaugavā sakars ar PSRS okupācijas spēku piemiņu ir tāds pats kā garīgi slimā vectēva bunkura murgos, ka ukraiņi veic genocīdu ar Kremļa huntas gādību pašpasludinātajās republikās. Jāņem vērā, ka vidi degradējošais objekts atrodas izcilā infrastruktūras vietā, kurā labi iederētos jebkas, kas Rīgu padarītu pievilcīgāku biznesam. 

Snauduļojošo aģentu, civilokupantu, kolabrocionistu izolācija no Latvijas politikas un stratēģiski nozīmīgām struktūrām. Tam nekavējoties vajadzētu attiekties uz Aigaru Kalvīti, Juri Savicki, Jāni Reiru, Solvitu Āboltiņu, Imantu Parādnieku (pēc man pieejamās informācijas no Latvijas politiskās virtuves Imants Parādnieks ir Kremļa spiegs, ko es nevaru apstiprināt, bet viņa hokejs ar Lukašenko šķiet aizdomīgs), Aināru Šleseru, Andri Ameriku, Nilu Ušakovu, Arti Kamparu un daudziem, daudziem citiem.

Pieļauju, ka šis būs viens no grūtākajiem posmiem mūsdienu Latvijas attīrīšanā no dažāda ranga kolaboracionistiem un kolaborantiem. Šādu personu izolācijai ir jānotiek tiesiskā veidā. Izolēt atbildīgos par Latvijas pašreizējo drausmīgo energoatkarību no Krievijas energoresursiem. 

Pārtraukt valstij finansēt minoritāšu skolas, atskaitot atsevišķus izņēmumus attiecībā pret sevišķi mazām un izzūdošām tautām. Krievu valodā pamata un vidējā izglītība var notikt, bet tikai pilnībā privāti finansēta un ar kvalitatīvu latviešu valodas un vēstures pasniegšanu. 

Visiem bez izņēmuma – Latvijas valstij ir jāfinansē latviešu valodas apguve tiem, kuri to vēlas. Tas ir Latvijas valsts drošības jautājums. Nav pieļaujams, ka agresīva lielvalsts izmanto savu valodu kā tehniku informatīvo diversiju veikšanai. Latvijā ir pārāk daudz cilvēku, kuri spēj saprasties tikai krievu valodā, kas tieši apdraud Latvijas drošību, izaugsmi, labklājību. 

Latvijas – Krievijas robežlīguma laušana vai maiņa, kas jebkurā brīdī varētu Latvijai atvērt jautājumu par Abrenes apriņķa atgūšanu vai pienācīgu kompensāciju pieprasīšanu no valsts – agresora, PSRS tiesību un pienākumu mantinieces. 

Valsts drošības iestāžu stiprināšana, iesaistot ASV un Apvienotās Karalistes konsultantus un lūdzot jebkāda cita veida palīdzību oficiāli šīm valstīm. Šobrīd ir skaidrs, ka Latvijas valsts drošības iestādes ir pārstāvējušas Krievijas FDD intereses caur korumpētiem to darbiniekiem. 

Virzīties uz 100% enerģētisko neatkarību no Krievijas. Tas nevar notikt vienā dienā, bet piecu līdz piecpadsmit gadu laikā Latvijai jākļūst brīvai no Krievijas gāzes un naftas. 

Aktīvi, ar milzīgiem naudas sodiem Latvijas valstij vērsties pret darba devējiem, kuri nepamatoti pieprasa krievu valodas zināšanas darbā. Starp tādām firmām, piemēram, ir apsardzes kompānija G4S. 

Sadzīvē, cik vien tas saprātīgi iespējams, neizmantot krievu valodu saskarsmē ar Latvijā dzimušiem un tās pastāvīgajiem iedzīvotājiem. Lūgt vienmēr šiem cilvēkiem runāt latviešu valodā vai vismaz aizrādīt, ka Latvijas vienīgā oficiālā valoda ir latviešu. 

Nulles tolerance pret korupciju. Korupcija ir veids, kā Kremlis aktīvi lobē savas intereses, grauj demokrātiju, tautu ticību savām valdībām. Nulles toleranci pret valsts nozagšanu, kas liek tautām padoties ārvalstu propagandai. Mūža ieslodzījumam par jebkāda veida korupciju un valsts nozagšanu ir jākļūst Latvijā par normu notiesājošos spriedumos. 

Latvijas vēlēšanu sistēmā atteikties no absurdā lokomotīvju principa, kas ir izdevīgs tikai partijām. Ieviest daļēji mažoritāro vēlēšanu sistēmu, kas mazinātu partiju, bet palielinātu indivīda ietekmi politikā. 

Nebalsot par politiķiem, kuriem ir principiāli iebildumi pret augstāk minētajiem punktiem. Starp šādām partijām varētu būt Saskaņa, Jaunā Vienotība (ekonomiskās noziedzības grupējums), LKS, Šlesera un Gobzema partijas, daļēji ZZS veidojums. 

PSRS saira, atliekas palika. Dažas no tām ir īpaši spēcīgas un bīstamas – Vladimira Putina veidolā. Laiks arī tās no bunkura aizslaucīt uz vēstures mēslaini. 

Latvijas deputinizācijai ir jānotiek skaidri, izvērsti, tiesiski, iesaistot Latvijas un Latvijai draudzīgu valstu ārvalstu ekspertus. Tā kopumā nenotiks ātri, tas jau šobrīd ir skaidrs. Ja ukraiņi savā caurcaurēm korumpētajā zemē to var darīt, mums ir jāņem savs piemērs. Pirms nav vēl par vēlu. 

* Rūpējoties par manu drošību, raksts ir anonīms. Man nav nekādu ilūziju par pašreizējo Valsts policiju, Valsts drošības dienestu un pārējiem snauduļojošajiem Kremļa aģentiem Latvijā. 

Novērtē šo rakstu:

104
95

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...