Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nekas jau nepaliks labāk

01.03.2022. 04:53

Krievu valodas zināšana krieviem jau ir sabojājusi iespēju latviešiem dzīvot Latvijā. Nākotnē vēl drūmāks skats ar darba iespējām, jo krievs kas zinās pilnvērtīgi latviešu valodu un kuram būs ģimenē ieaudzināta manipulatīva rīcība, jau izēdīs Latvieti. Sabiedrības degradācija diemžēl vispār likvidē latvieti kā tādu.

Atbildēt

antons mikoss

28.02.2022. 14:22

»

Nu

Jā, es vienmēr esmu atbalstījis lūgt Žirinovski nākt par Latvijas prezidentu


Par vēlu!
Viņu jau balzamē. Likšot blakus UĻJANOVAM

Atbildēt

asa

28.02.2022. 14:05

»

kremļa aģentam, kas sevi dēvē par Uldi

Ja krievu nacistiem ir vēlme taisīt Daugavpilī Donbasu 2.0, tad viņiem ir visas iespējas doties uz Donbasu 1.0 vai nosprāgt ņemot rokās ieročus svešā zemē. Ja tik ļoti nepatīk latviešu valoda un tik ļoti necieš latviešus, lai tinās uz savu fāterlandi vai pie Putina - viņam sāk pietrūkt potenciālā maltā...


NU BET TAS JAU IR NOTICIS 8 GADUS ATPAĻ KAD OBAMA SĀKA ŠO KONFILTU. Mums Benijs AIjo aizbrauca un vēl kaut kādi frīki.

Tagad kārta ir nosprāgt fašistiem Ukrainas pusē.

Takā laimīgu ceļu cīnītāj.

Ps. Turcija (NATO) bez ceremonijām palaida garām Krievijas raķeškuģus. Makarons nobloķēja tirdzniecības kuģi - GAGAGAGAGGHAHAHAH!!!

Atbildēt

kremļa aģentam, kas sevi dēvē par Uldi

28.02.2022. 13:44

»

Uldis

Precīzi. Jo kas tad būs ja "krievi" (tajā skaitā vietējie ukraiņi) no šī visa atteiksies? Donbass 2.0 Daugavpilī un Rīgā? Un tad gan NATO jau nu noteikti pilnīgi degs šeit iesaistīties...


Ja krievu nacistiem ir vēlme taisīt Daugavpilī Donbasu 2.0, tad viņiem ir visas iespējas doties uz Donbasu 1.0 vai nosprāgt ņemot rokās ieročus svešā zemē. Ja tik ļoti nepatīk latviešu valoda un tik ļoti necieš latviešus, lai tinās uz savu fāterlandi vai pie Putina - viņam sāk pietrūkt potenciālā maltā gaļa, ko sūtīt uz Ukrainu, ka jau tiek sūtīti buļbaši. Arī Daugavpils Dombasa sprāgoņām atradīsies Ukrainā vieta, kuru apmēslot ar savām izsvaidītajām iekšām.

Atbildēt

var vēl pievienot

28.02.2022. 13:37

Ir jāizvētī arī NA un īpaši Visu Latvijai! darbība gan kā tiešu gan arī netiešu Latvijai nelabvēlīgo lēmumu pieņēmušie, jo spriežot pēc tā kā Krievija atbalstīja un finansēja Eiropā vienlaikus gan radikāli labējos gan radikāli kreisos, tad diez vai Latvijā ir bijis kas savādāk. Starp NA biedriem varētu būt tādi, kas naivi ticēja TB/LNNK idejām, bet NA vadītāju rīcība gan izraisa pamatīgus jautājumus, kur viņi bija ar mieru sadarboties. VL! gan neizskatās nekas cits kā FSB projekts.


Pārdaugavas falls ir jāizvāc no latviešu Uzvaras parka - tas ir nosaukts par godu latviešu neatkarības Uzvarai - ne jau lai būtu vieta kur salašņām pulcēties 9. maijā. Uzvaras parks arī ir īstā vieta kur Latvijas patriotiem pulcēties un svinēt 11. novembri. 9. maijā tur nevienam nav ko darīt - vienīgais izņēmums varētu būt 8. maijs, kad visā Eiropā piemin nacisma sagrāves upurus.

Atbildēt

Es

28.02.2022. 13:31

»

Liana

Kas tad to teica tajā TV kastē? Attālinātā Latvijas pilsone Kalniete vai varas labi uzturētais Zatlers? Kaut kādi mājieni, smīkņāšana, dažādu puķu piesaukšana. Kad jautāja tieši Zatleram, vai pretmasku :)? piketi varētu būt ar Krievijas naudu saistīti, šis sāka stostīties. Labāk būtu pajautājuši, vai...


Rietumu farmācijas bizness arī iepriekš ir maksājis milzīgas kompensācijas un sodus (arī kriminālprocesa ietvaros) par neatļautu praksi, aizliegtu vienošanos, kaitīgu produkciju, taču kovidsūda gadījumā tas būs bezprecedenta. Tiklīdz tiks iesniegta kolektīva tiesas prasība, sāksies nepieciešamās politiskās izmaiņas.

Eksperimentus ar cilvēkiem, bērniem, medicīniska rakstura slepkavības, apzinoties, ka process un produkts ir placebo vai pat kaitē, nevar aizmirst un piedot.

Atbildēt

Uldis

28.02.2022. 13:18

»

Iesākumā

Iesākumā vajadzētu deputinizēt pašu autoru un pārējos provokatorus, kuri šķeļ Latvijas sabiedrību. Sākt krieviski runājošo vajāšanu un krievu valodas tālāku aizliegšanu ir ātrākai ceļš kā pazaudēt savu neatkarību...


Precīzi. Jo kas tad būs ja "krievi" (tajā skaitā vietējie ukraiņi) no šī visa atteiksies? Donbass 2.0 Daugavpilī un Rīgā? Un tad gan NATO jau nu noteikti pilnīgi degs šeit iesaistīties...

Goda vārds, Lato, vai nav vismaz iespējams pārliecināties, ka nepublicējat pamatskolnieku fantāzijas?

Atbildēt

Es

28.02.2022. 13:13

»

Pepsis

Vakar televīzijā, šķiet, Nekā Personīga, rādīja, ka antivakserus finasē Krievija, tāpēc turi muti, Krievijas kolaborant


Vakar televīzijā rādīja...

Identisks piegājiens visiem propagandistiem. Tieši šādu pašu tekstu izmanto tie, kas bez ierunām tic Kremlim. Jūs esat identiski.

Par to mutes turēšanu kaut ko vairāk pastāsti, cukurūdentiņ.

Atbildēt

Liana

28.02.2022. 13:04

»

Pepsis

Vakar televīzijā, šķiet, Nekā Personīga, rādīja, ka antivakserus finasē Krievija, tāpēc turi muti, Krievijas kolaborant


Kas tad to teica tajā TV kastē? Attālinātā Latvijas pilsone Kalniete vai varas labi uzturētais Zatlers? Kaut kādi mājieni, smīkņāšana, dažādu puķu piesaukšana. Kad jautāja tieši Zatleram, vai pretmasku :)? piketi varētu būt ar Krievijas naudu saistīti, šis sāka stostīties. Labāk būtu pajautājuši, vai tās krūmu protēzes pēc 20 gadiem nav rūsēt sākušas.

Atbildēt

asdas

28.02.2022. 12:55

»

Vēsturnieks

Tagad visi psihiski slimie pārvāksies uz Pietiek.com, citur viņu iespējas izpausties ir pievērtas


Nemocies un nenāc te. Atver savu twiterfīdu un onanē tālāk.

Atbildēt

ha ha ha

28.02.2022. 11:51

»

Iesākumā

Iesākumā vajadzētu deputinizēt pašu autoru un pārējos provokatorus, kuri šķeļ Latvijas sabiedrību. Sākt krieviski runājošo vajāšanu un krievu valodas tālāku aizliegšanu ir ātrākai ceļš kā pazaudēt savu neatkarību...


Jā jā, krieviem visi ir fašisti, kas neļauj zagt un darīt kas russkijiem iegribās. ASV iznīcina krievijas preces un sadauza alkoholu, Vācijā ar krievu pasi neielaiž viesnīcās un neapkalpo. Paskat kā ņeuvažājet un diskriminē. Laikam beidzot cilvēkiem ir atvērušās acis, kas ir kas.

Atbildēt

Janis

28.02.2022. 11:15

»

vurdulaki

ukrainis ir tautība, bet vārdu krievs izdomāja Staliņs lai apzīmētu savējos (наши


vards latvietis ari ir izdomats, lai apzimetu savejos(latgaļi,zemgaļ1, sēļ1, kurš1,lībieši, vendi)

Atbildēt

Vēsturnieks

28.02.2022. 11:10

Tagad visi psihiski slimie pārvāksies uz Pietiek.com, citur viņu iespējas izpausties ir pievērtas.

Atbildēt

Pepsis

28.02.2022. 10:30

»

atlien

gnīda. Vēl tikai provokatori trūka. Biju cerējis , ka vīrusa afēra beidzot apvienos krievus un latviešus pret jebanātu kariņu un viņa bandītiem


Vakar televīzijā, šķiet, Nekā Personīga, rādīja, ka antivakserus finasē Krievija, tāpēc turi muti, Krievijas kolaborant!

Atbildēt

atlien

28.02.2022. 10:10

»

Ja tvoja

sobačij jazik padla ņepoņimājet


gnīda. Vēl tikai provokatori trūka. Biju cerējis , ka vīrusa afēra beidzot apvienos krievus un latviešus pret jebanātu kariņu un viņa bandītiem.

Atbildēt

Iesākumā

28.02.2022. 09:46

Iesākumā vajadzētu deputinizēt pašu autoru un pārējos provokatorus, kuri šķeļ Latvijas sabiedrību. Sākt krieviski runājošo vajāšanu un krievu valodas tālāku aizliegšanu ir ātrākai ceļš kā pazaudēt savu neatkarību.
Komunistu laikos bija modē visur meklēt tautas ienaidniekus. Višinska mazbērni sāk mosties. Nedomāju, ka kāds Latvijai un cilvēkiem, kuri te dzīvo var nodarīt lielāku ļaunumu kā šādi provokatori.

Atbildēt

Sarmis

28.02.2022. 07:29

Deputinizacija ir laba un apsveicama lieta!Bet vēl vajadzīgāka mūsu zemītei būtu tāda kā mentāla ,jeb prāta injekcija, vai nu ka Eiropā saka ,impfungs.Patreiz , kā nu tas ir skaidri redzams,duraku ir saviesies tik daudz ,ka var gadīties tiek pārsniegta kritiskā masa un vadzis var lūzt pilnīgi un galīgi.Ja tas notiksies,tad nu mums nepalīdzēs vairs ne latviešu,ne ebreju ,ne vēl kādi tur citi dievi.Tas nu pie šis situācijas ir skaidrāks par skaidru,un nav apstrīdams!

Atbildēt

Oiutcc

28.02.2022. 07:00

Nepatik Krievi ? Putins? Redz vari ņemt somu un ja tev ir pāri 16 AIDAAA uz fronti. Vēlu veiksmi!! Savadāk tik tads dusmīgs klaviatūras klabinatajs vien esi. Ukrainā Omes ar kalāsi šauj pa tankiem, bet tu ye virtualais "sapļak" sēdi. Ko mīz varoni? Vakcinsjies taču esi!!

Atbildēt

atbilde Balaganam

28.02.2022. 01:19

Labi, ka nosauci sevi par balaganu.
Lapsa ir savas zemes patriots un viņa vārdos ir vērts ieklausīties, arī Tev, Balagan!
Ko lien Lapsas portālā kašķi meklēt?
Bet Tu jau šiverē pa visiem portāliem un muldi par lietām, par kurām Tev nav jēgas.

Atbildēt

IM

28.02.2022. 01:03

»

Soņa

Nr. 1...


Hitlers bija uzvarams, Putins ir neuzvarams.

Atbildēt

Soņa

28.02.2022. 00:24

»

Putina atbalsta grupa feisbuka

Vladimirs Putins ir Nacionalas atbrivosanas kustibas lideris no asv kolonialisma visa pasaule


Nr. 1.
Hitlers izgāja ar atriebīb u pasaulei kā "šofera dēls"(šoferis paliek šoferis, nevar būt valdnieks, cars, prezidents), jo viņu neatzina kā talantu profesori, pasniedzēji un sākās atrieb ības gaitas. Cilvēks - šozofrēņiķis ir gudrāks par visiem, darbīgs iun izturīgs, sasniegs jebkuru mērķi.

Nr 2, Putins.Bija nabags dzīvojot Leniņgradā ar ma'ti, nebija dzīvokļa, nu "šofera deļs"bez izglītības, bnez attīstības utt., apvainots par netaisnību uz visu pasauli. Un radās šizofēnisks fenonmens uz pasaules valdnieka lomu - ja vam pokažu, nas, meņja neuvažajut". Nu tika čekistos un auga augumā ar nodomu - es atriebšos visai pasaulei, labi apguva Hitlera principus un rīkojas tieši tā Protams, laikmets cits,pasaulē mainījusies, paņēmieni atšķirīgi, bat virziens viens un tas pats.

Vienīgais pareizais - ja pietuvinātie un oligarhim un galvenais ja krievu tauta masveidā sapratīs kaut ko, ka Putins ir agresors tāpat kā Hitlers, apturēs masu slepkavības un Krievijas kā valsts sagraušanu. Ne velti Ķīna cemmē uz Sibīriju, tādēļ koķetē, lai tik Putins karo un sabrūk tā valsts.

Atbildēt

ja nevar nosist ar neēvelētu mietu, var mēģināt nokutināt

27.02.2022. 22:43

Smalka ironija, savējie sapratīs (cerams).

Atbildēt

jaajaa

27.02.2022. 22:09

»

jaajaa

...kaut kam piekrītu, bet tā nu nav, ka Putins vainīgs pie visām likstām Latvijā


...tu patiešām esi tik bezcerīgu dumjš,...vai tikai izliecies ?...

Atbildēt

Šveiks

27.02.2022. 22:06

»

Putina atbalsta grupa feisbuka

Vladimirs Putins ir Nacionalas atbrivosanas kustibas lideris no asv kolonialisma visa pasaule


Līderis iekritis sartirā , izrāpsies , aplaizīsies un turpinās apkarot imperiālismu !

Atbildēt

Autors provokators

27.02.2022. 21:49

Mums te debaidinizāciju vispirms vajag iztaisīt.
Tikt vaļā no deep state, tajā skaitā, iespējams, arī no pieminētajiem personāžiem.
Paši to nespējam - pārāk dziļi iesakņojušies.
Bet juku laiki, iespējams, ir iespēja (re, cik labi šāds vārdu salikums skan).
Kas attiecas uz Ukrainu, lai kā cerētu, ka krievi nāks un mūs atbrīvos no vakcinatoru un lokdaunotāju huntas, aizmirstiet. Domāju, ka tas karš ir sarunāts. Lielie puikas sarunājuši. Kā jau ierasts simtiem gadu, visvairāk dabon tie, kuri pa vidu - tā tas ar Baltiju bija, tā tagad ar Ukrainu. Cerams, ka kara beigas sarunātas pirms 3/4 ukraiņu sašauti vai sarauti gabalos raķešu sprādzienos.

Atbildēt

nu

27.02.2022. 21:45

Deputinizācija jāsāk ar pašu autoru.
Šādi priekšlikumi ir tieši Putina interesēs.
"Latvijas – Krievijas robežlīguma laušana vai maiņa"
"Ieviest daļēji mažoritāro vēlēšanu sistēmu"

Atbildēt

Es

27.02.2022. 21:42

Raksts ir anonīms, jo autors ir bailīgs. Nu. varbūt vēl kāds 5. pants, vēl kāds lietussargs "es esmu slieka" padarīs dūšīgāku!

Atbildēt

jaajaa

27.02.2022. 21:34

...kaut kam piekrītu, bet tā nu nav, ka Putins vainīgs pie visām likstām Latvijā...:)

Atbildēt

Хм

27.02.2022. 21:23

Как говорится, смешались люди, кони. А до этого коррупция автора не смущала? Не напали Путин на Украину, призыва к борьбе с коррупцией не было бы? То есть взятки берут только путинисты? Стесняюсь спросить - а если взятку берёт не поклонник Путина, это уже не считается взяткой?

Atbildēt

Raksts pauž pilnīgas muļķības

27.02.2022. 21:12

NATO 5. pantu neietekmē politiskais strukturējums attiecīgā valstī.

Cionistu žīdi izmantoja komunistus- čekistus savu mērķu sasniegšanai. Mērķi ir sasniegti un Latvijas iedzīvotāji par to samaksājuši reizē ar 2% no valsts budžeta NATO vajadzībai.

Latvijā ar kovidafēru ir radīts huntas režīms, kas jebkurā brīdī var izsludināt ārkārtas stāvokli - karastāvokļa izsludināšanu neparedz likumdošana.

Latvijas hunta sasniegusi mērķi - tautas masu bez cilvēktiesībām ar relatīvu drošību iespējamos etniskos konfliktos.

Maksa par to visu ir naudā un graudā. Graudā - žīdu cionists E. Levits ir VP, žīdu cioniste I. Mūrniece Saeimas pr-ja. Tas graudā ar visiem valsts noslēpumiem.

Naudā. Žīdu cionisti saņēma banku Citadeli par sviestmaizi un žīdu cionistu Mossad 40 miljonus € “kā labas gribas žestu”.

Skaldi un valdi! Šalom!

Atbildēt

ha-ha

27.02.2022. 20:54

Slavas monuments okupantiem Rīgas centrā un bailes to pazaudēt ir kolaborācijas pamatā.Ņems un vēl paskatīsies no kurienes monumenta aizstāvjiem kājas dīgst.Vai tik nē no Latvijas okupācijas partijas un VDK darboņu rindām?Kas latviešiem būtu sasmacis jaunums un šoks!

Atbildēt

!

27.02.2022. 20:51

»

jāpārbauda

vai tieši nolīgumā minēti pieminekļi


esmu gatavs ziedot ,lai tu sanemtu potes pret trakumsergu.

Atbildēt

Putina atbalsta grupa feisbuka

27.02.2022. 20:49

Vladimirs Putins ir Nacionalas atbrivosanas kustibas lideris no asv kolonialisma visa pasaule !

Atbildēt

jāpārbauda

27.02.2022. 20:41

»

deSotto

diemžēl tas pats attiecas uz emocionāli pat ļoti saprotamo ierosinājumu demontēt giga fallu Pārdaugavā. Ir Latvijas parakstīts ar Krieviju nolīgums, kas nosaka aizsardzību šādiem pieminekļiem Latvijā un atbilstoši latviešiem veltītiem pieminekļiem Krievijas federācijas teritorijā. Ja jauksim nost Pārdaugavas...


vai tieši nolīgumā minēti pieminekļi.
Es iesaku fallu pārvietot uz kādu purvāju, tā kā tā nav mirušo atdusas vieta- nekas netiks ne sagrauts, ne pārkāpts. Esmu gatava 10 noziedot pārvietošanai. Uzvaras pieminekļa vietā koncertzāle.

Atbildēt

Haralds Kalns

27.02.2022. 20:39

Bez politikas, tikai no tīra saimnieciskuma viedokļa! Pieņemsim-Putins atjauno PSRS iepriekšējās robežās. Patreiz Krieviju, ar milzu bagātībām, infrastruktūru un tautu, viņš nezin kā apsaimniekot! Kā viņš apsaimniekos atgūtās teritorijas, jeb iedomājas, ka okupētie vasaļi, vienkārši tāpat, vedīs Kamazos naudu uz Maskavu!?

Atbildēt

Biologs

27.02.2022. 20:27

»

Zoologs

Nez no kuras ratu pakaļas šis hamandrils ir izkritis..Pirmais punkts pieminekļa nojaukšana...


Nulles tolerance pret korupciju,Nu tas iespārda konkrēti…bet vispār šeit ir piemērs kādu iespaidu uz cilvēkiem ar nestabilu psihi atstāj kari,revolūcijas un visādi juku laiki.Tā tas ir bijis vienmēr,palasiet vēsturi vai klasiku.Vasara pārlasīju “Krietno kareivi Šveiku”.Kad tika pieteikts karš visur tika drukāti stāsti par pasakainiem varoņdarbiem (savējo),un baisām ienaidnieka izrīcībām.Krievi,vācieši,čehi,franči,turki un visi pārejie eiropieši un ne-eiropieši viena brīdi visu pameta un valdību sakūdīti jautri metas viens otru slepkavot.Katrs domāja,ka viņa pusei ir taisnība un pretinieks ir pelnījis nāvi.Spion-mānija ar vienmēr tādos brīžos situsi augstu vilni…Pagājis jau vairāk nekā simts gadi,bet forma pat īpaši nav izmainījusies ,nemaz nerunājot par saturu…Tas tā pārdomām…

Atbildēt

krievi to zin

27.02.2022. 20:24

krievi to zin un apvainojas ja viņus sauc par " krieviem" , krieviem patīk ka viņus sauc par " krievu tautības pārstāvjiem " :-)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...