Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Edīte

28.10.2022. 03:12

Tad nu gan, salīdzināja dinozaura sūdu ar mamuta mīzaliem.
Ne progresīvie, ne Fūrmanis (ar visiem saviem "patriotiskajiem"twītiem) nav tas, kas inteliģentai sabiedrībai būtu bijis vajadzīgs.
Par Elitu es biju augstākās domās. Ka personisko simpātiju vadīta, bīdīs savu pudeles brāli svēto kārtā - atklāti sakot iedomāties spēju, bet ka tik neslēpti, tas ir tas pats netīrais paņēmiens. Elita jau nav tāda muļķe, lai tādus paņēmienus lietotu, to es negaidīju.

Atbildēt

Finišs

28.10.2022. 01:47

»

Oki

Jā, Ukrainas virziens šiem mutes bajāriem būtu pareizais virziens . Mani interesē cits jautājums - Vai Fūrmanis ir potēts ? Veidemane - vai potēta


Sapotēs jumsiem ko vajag un atpakaļ uz roģinu. Kaut kad taču jānes atbildība par paveikto okupāciju un visiem pārējiem noziegumiem.

Atbildēt

Два дебила - это сила

28.10.2022. 01:13

»

humors un satīra tikai nav kas satīra

Katram savu Veidemani un Fūrmani


KAtramunKAtrai.

Atbildēt

Oki

28.10.2022. 00:56

»

Šobrīd, kad mums blakus Krievija žvadzina ieročus

Furmanim un Veidemanei patriotisks pienākums - uz Ukrainu


Jā, Ukrainas virziens šiem mutes bajāriem būtu pareizais virziens . Mani interesē cits jautājums - Vai Fūrmanis ir potēts ? Veidemane - vai potēta ?

Atbildēt

Kā tiek plānota raidījumu tematika ?

27.10.2022. 22:57

,,Aizliegtais paņēmiens ,, ir sabiedrības ( nodokļu) finansēts raidījums . Būtu interesanti , ja sabiedrībai arī pajautātu , vai dzimuma maiņa mazgadīgajiem ir pati šī brīža aktuālākā , degošākā , sabiedrības lielāko daļu skarošā problēma .

Atbildēt

mediju uzturēta informatīvā diēta

27.10.2022. 22:15

»

Šobrīd, kad mums blakus Krievija žvadzina ieročus

Furmanim un Veidemanei patriotisks pienākums - uz Ukrainu


" līdz 2014. gadam bija augstās Saules periods. Tāpēc cilvēkus Ukrainā varēja pabīdīt uz Maidanu, tad viss noslāpa."
[jauns.lv , Astrologs Pāvels Globa prognozē..]

Atbildēt

Uz sociālajiem labumiem lienošais proletariāts

27.10.2022. 22:11

Katrs krievu okupants ir bīstamāks par atomkaru. Labi ka beidzot pasaule sāk nojaust, kādi neradījumi mājo krievijā, kas kā blaktis lien uz svešām valstīm zīst turienes labklājību, kamēr pārvērš to vietu par krieviju.

Atbildēt

Jā!

27.10.2022. 22:08

Atliek tikai kādam cilvēkam pateikt tādas savas domas, kas neatbilst deģenerātu piekoptajai politikai, lai uzreiz viss malnās brandžas pakalpiņu bars saceltu brēku. Un tad var redzēt, cik mums apkārt viņu ir daudz. Daļa no viņiem par naudu vai amatiem nopikti, daļa vienkārši stulbi. Bet viņu vidū ir arī "idejiskie" - tie, kam sagādā baudu iznīcināt, pazemot, ņirgāties par visu inteliģento, skaisto, cienījamo, svēto. Šie cilvēkveidīgie radījumi zemapziņā saprot savu kroplību, mazvērtību, niecību un tādēļ dziļi ienīst visu to, ko paši dzīvē nav spējuši sasniegt.Ienīst tos, kam ir kaut kas tāds, kas viņiem nav un nekad nebūs. Kaut kas tāds, ko nevar nopirkt ne par kādu sazagto vai salaupīto naudu. Civilizētu, inteliģentu sabiedrību viņi grib novilkt līdz savam, lopiskajām līmenim.Un šo lopisko līmeni pasludināt par jauno inteliģenci.

Atbildēt

ak

27.10.2022. 20:47

Vai, Elitiņ, çık forši mēs savulaik uzdzīvojām LVU Komjaunatnes komitejas kabinetā )). jautra kompānija bija. Un Tu taču tajos komunistos tā rāvies tikt , un tajā LKP CK orgānā ))

Atbildēt

Šobrīd, kad mums blakus Krievija žvadzina ieročus

27.10.2022. 20:32

Furmanim un Veidemanei patriotisks pienākums - uz Ukrainu!

Atbildēt

Aleksandrs Poika

27.10.2022. 20:30

...vecā komunistu skola Elitai nav gājusi garām domāju, tā ir iedzimta ... varas laizīšana ir iesēdusies iekšās...ja atnāktu ķīnieši...Elita slavētu arī tos...un iepriekšējos uz vellna paraušanu gānītu...komuņaga, paliek komuņaga...tā ir mana doma...

Atbildēt

Dr. No

27.10.2022. 20:22

par Fuurmani neko nezinu. Tomeer raksts pamaacoshs, jo beidzot Apinis, kursh parasti uzdodas par aarstu, neskatototies uz to, ka vinjam nav licences, beidzot paraada savu aazha kaaju - STRAADAAJU TV 24, TAAPEEC JAAUZPRASA PRIEKSHNIEKAM. Laikam jau pakaljas noslauciishanai arii prasa akceptu.....

Atbildēt

HT

27.10.2022. 19:31

Visa šī Huntas veco, sarkano žurku kučunsku, cionistu levitu, kariņu, zatleru vara kopā ar seska un pīlēna AS cirvjiem nojauc okupekļus tieši tagad, jo beidzot grib pierādīt uzticību latvju tautai, ko sen zaudējuši.

Viņi visi ir kovidafēras Huntas sastāvā. Neviena partija nav ne solījusi, ne plānojusi 14. Saeimā atjaunot 13.03.2020. atņemtās cilvēktiesības Latvijā.

Viņi visiir nodevēji, kas pakarami ar kara tiesas spriedumu- pakarot Doma laukumā.

Atbildēt

ļoti labi

27.10.2022. 19:00

paldies Elitai!

Atbildēt

Rurikid

27.10.2022. 18:57

фурман Эрнест Яковлечич.....👉Вот Вам фоточки первых руководителей ГУЛага. Погуглите, Вам понравится! Я проверила всех!

https://twitter.com/Kristyivanova77/status/924546771052912640/photo/1

Atbildēt

humors un satīra tikai nav kas satīra

27.10.2022. 18:57

Katram savu Veidemani un Fūrmani.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

21

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

FotoNesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu.
Lasīt visu...

21

Kluso apvērsumu mehānisms

FotoLikumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas līgums – deputātu vairākums kas par likumu solidāru apstiprināšanu iepriekš vienojies. Tomēr kas notiktu, ja opozīcija (mazākums) arī vienotos, ka nepieņemamu likumu balsojuma gadījumā viņi vienkārši pamestu zāli un dotos mājās?
Lasīt visu...

21

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

FotoTik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot pārgājusi maniakālā kāre uzbrukt pieminekļiem. Uzbrukt mūsu vēsturei un kultūrai. Pār viņu uz brīdi nolaidusies atklāsme, ka Rīgā esot daudz nopietnākas problēmas nekā pieminekļu jaukšana. Protams, ka ir ļoti nopietnas problēmas! Bet patiesībā sašutums sabiedrībā par draudiem pieminekļiem bija tik liels, ka Rīgas mērs kļuva piekāpīgāks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...