Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zee

08.05.2022. 17:43

Es priecājos par krīzi! Kā citādi pārmācīt tos skolotos idiotus, kuri ar visu galvu domāja, ka leiputrija vilksies mūžīgi. Tagad viņi varēs domāt (un 90 % Latvijas nozombēto jau domā), ka Putins vainīgs.

Atbildēt

atmosties tauta

02.05.2022. 21:13

pie Latviešu tautas nelaimēm vainīgs Levits, jo tas notika tad kad Levitu ievēlēja un valdīja Levits

Atbildēt

Kriminogēnais smirdeklis Tavars

01.05.2022. 17:38

Ja nu kāds ir kriminogēns un būs vēl kriminogēnāks, tad tas ir pats Tavars. Kopā ar Lembergu viņi noteikti jau tagad plāno , kā palielināt "risku pieredzēt, sākot no zādzību, laupīšanu skaita pieauguma līdz pat sabiedrības nemieriem." Tavars vairs nav pārmācāms, jo viņa mīļākā vieta galvai ar cāļa smadzenēm ir Lemberga smirdīgā pakaļa. Un tāpēc arī Tavars tik briesmīgi smird, kad izbāž galvu un kaut ko nobazunē (vai viņam vispār ģimene, vecāki ir? Ko tie saka par šādu plūtīzeru un smirdoņu, ko viņš izplata? Varbūt viņš ir izdzimtenis, kas radies zoofīlijas akta rezultātā?

Atbildēt

Tavaram bikses pilnas

30.04.2022. 23:59

Bet es no urlām nebaidos.

Atbildēt

Kam spiež pastalas???

29.04.2022. 23:15

»

tā tā

Vecīt, krīze būs tev, ja netiksi Saeimā. Maizes tēvs nepiedos. Viņam tagad, ai, kā vajadzētu savus cilvēkus Saeimā


Labi paēdušie ZZS rukši cer, ka bez viņiem neiztiksim? Neraizējaties, jau sen rindu ir aizņēmuši ņiprāki zeki! Pļurkstēšana par krīzi ir aizsegs, ka neko nevarat piedāvāt, ne vēlēšanu likuma maiņu, ne tautas vēlētu prezidentu, kaut vai okupantu-pasaaules- agresoru pieminekļa novākšanu!!!

Atbildēt

nu, tuvojas

28.04.2022. 09:28

bet brēc tikai čanagaļi...apskatiet savus sarkanos ģīmjus viens otram.....................kā škelem. Nebūs subsīdiju????NEBŪS>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Atbildēt

tikai mieru

27.04.2022. 23:09

Pārvarējām okupāciju, pārvarēsim arī šo krīzi.

Atbildēt

tā tā

27.04.2022. 20:37

Vecīt, krīze būs tev, ja netiksi Saeimā. Maizes tēvs nepiedos. Viņam tagad, ai, kā vajadzētu savus cilvēkus Saeimā.

Atbildēt

Art

27.04.2022. 18:05

Mjā, kaut kā nedzird, ka lieveikali RIMI, MAXIMA, VESKO, LIDL, ELVI, TOP, ir sevišķi mafiozie pirmie divi, pazeminātu cenas un nolaistos no saviem 100%-300% uzcenojumiem un simtos miljonos mērāmajām peļņām

Atbildēt

josifs

27.04.2022. 12:18

Nav parko balsot,ZZS,NA,Saskana,Krievu partija-ebreju partija,Attīstība,Par,Jaunā vienotība,nu nekādi nevar balsot par šīm partijām,un vai vispār iet balsot,30.g. nevar pienemt likumu,par Tautas vēletu prezidentu,korupciju nevar apkarot.VAI mēs vēl gribam turpināt dzīvot pēc oligarhu muzikas,pēc Putina programas.tik gļēvus deputātus,kuri baidās nojaukt okupācijas pieminekli.

Atbildēt

Čiks

27.04.2022. 08:11

"No valdības spējas tālredzīgi un pārdomāti jau šodien pieņemt gudrus lēmumus, vadoties nevis no ekseļa tabulā redzamiem skaitļiem, bet, ieklausoties ekspertu padomos, un citu valstu pieredzē, vārda tiešā nozīmē ir atkarīga mūsu spēja izdzīvot."
Ja mazspēja ir pierādīta , tad nekādu dižo spēju būt nevar.

Atbildēt

Финансовая пропасть – самая глубокая из всех пропастей, в нее можно падать всю жизнь.

27.04.2022. 08:00

»

Ubijca okupant

svoloč


Ах, вы думали? Вы, значит, иногда думаете? Вы мыслитель. Как ваша фамилия, мыслитель? Спиноза? Жан-Жак Руссо? Марк Аврелий?

Atbildēt

Krišjānis Kankars- Vanckars

27.04.2022. 03:45


Draugi! Dāmas un kungi! Strādnieki un zemnieki! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Liberāldemokrāti! Huntisti!

Ministru prezidents Krišjānis Kankars- Vanckars par sankciju pret KF sekām: “Tautai ir beidzot jāuzticas valdībai”. Valdība paziņo :"Viss kļūs dārgāks, mums un jums ir katram jādomā par saviem paradumiem tērēt”.

Intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta prāmis" Kankars- Vanckars uzsvēra, Ukrainā notiek karš, kas Latvijas valstij maksā traģisku cenu, uzturot gatavībā Latvijas bruņotos spēkus iespējamai “X stundai”, KF intervencei Latvijā.

Premjers zin prognozēt, ka enerģētikas cenas turpinās pieaugt, taču valstij un tās cilvēkiem ir jāsaglabā aukstasinīgs miers.

Kankars-Vanckars uzsvēra, ka patlaban būtiski saprast, ka “jebkuru naudu nākotnē var atpelnīt”, jo Latvijas ekonomika joprojām progresīvi turpina attīstīties ar negatīvu pieaugumu un viņš zinot tādus pionierus šajā jomā un ne vienu vien!

Neesot tā, ka tikai bruņotie spēki vien dzīvos komfortā un ka valdība katru dienu to vien dara, kā plāno pasliktināt tautas stāvokli.

"Mēs nevarēsim visas pūļa uzturēšanas izmaksas 100% kompensēt, šī doma jānoliek pie malas, bet mēs varēsim pēc vajadzības nokompensēt pārāk strauju cenu kāpumu, lai tauta nedotos ielās ar sociāliem protestiem. Mēs variēsim!”

"Es tiešām nedomāju, ka ir kāds veids, kā no tā izbēgt," sacīja Krišjānis Kankars- Vanckars. Tāpēc premjers sniedza būtiskus padomus no savas “gudrību aptveres”.

Biežāk nekā parasti dodoties uz pārtikas veikalu, jūsu budžets ļoti ātri tiks apēsts. Tam īpaši pievēršama uzmanība.

Latvieši beidzot ir gatavi atvadīties no savām vecajām treniņbiksēm, kurās vaļājās pa dīvānu pandēmijas laikā un lamāja valdību. Lai samazinātu drēbju jaunas kārtas izmaksu, treniņbikses var mēģināt pārdot, taču šis tomēr nebūs labākais laiks iepirkties, ja neskaita atkārtoti izmantojamo apģērbu un apavu superlielveikalus.
Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: pirms pērkat kaut ko jaunu, pārvērtiet vecās drēbes naudā!

Apkures rēķini šajā un citās sezonās man vienmēr ir likuši izspiesties aukstiem sviedriem.

Kas attiecas uz gaidāmām degvielas vēl augstākām cenām. Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: atkarībā no dzīvesvietas starp degvielas uzpildes stacijām var būt lielas cenu atšķirības.

Mēbeles. Laba netīrumu noņemšana un svaiga krāsas kārta var sniegt tik ļoti nepieciešamo stimulu aizmirst par mēbeļu veikalu.

Medicīnas aprūpē daudziem latviešiem šīs izmaksas jau ir nesasniedzamas. Ja aizkavēsies ar došanos pie ārsta, tu samazināsi pakalpojuma cenu, ja visi tā rīkosies.

Un visbeidzot. Pandēmijas laikā daudziem latviešiem solīju dzīvi padarīt nepanesamu. Lai sasniegtu šo izcilo mērķi tirgus ekonomikā, ceru, ka mani padomi arī jums palīdzēs kļūt par miljonāriem!

Karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu!

https://www.la.lv/karins-pern-premjera-amata-nopelnijis-teju-78-000-eiro

https://jauns.lv/raksts/zinas/491518-karins-par-sankciju-sekam-viss-klus-dargaks-mums-ir-katram-jadoma-par-saviem-paradumiem

Atbildēt

Ubijca okupant

27.04.2022. 03:44

»

Es


svoloč

Atbildēt

Es

26.04.2022. 22:54

Stulbākie un naivākie latvieši domā, ka būs jāsajož jostas, toties tā ieriebs Krievijai un palīdzēs valdībai, kas rudenī atsāks špricēšanu.
Diemžēl ar sotaciņa uzmešanu pa virsu esošajai rēķinu summai nepietiks, sevišķi embargo gadījumā. To, ka vienotības izdzimteņi un pabiras gatavi nolikt savu mazvērtīgo ķelli, nevar pasniegt kā sasniegumu.

Atbildēt

aizveries Tavar !

26.04.2022. 21:29

Latvija turas dūšīgi.

Atbildēt

oupat jobanij

26.04.2022. 17:44

»

Pošol nakuj

oupat jobanij


Pošol nakuj

Atbildēt

īsti

26.04.2022. 17:12

»

Niknais

Neapkauno žīdus! Žīdi irfeini cilvēki, atšķirībā no vietējiem pakalpiņiem, vergu pēctečiem, kuri a priori nevar būt žīdi


varbūt, ja nav padomijas produkts.No tā pat laižas īsti, Jeruzalemē dzimuši ebreji/jūdi.

Atbildēt

Zilace

26.04.2022. 17:10

»

mc

Šitas Tovars tāpat pie varas nekad netiks! Tā kā Edgar pārstāj dezinformāciju izplatīt,ej Aivaram pabučot


Izlasi savu uzrakstīto rudenī: kopā pasmiesimies.... par Tevi....

Atbildēt

tas

26.04.2022. 17:09

»

Niknais

Nav citu variantu. Vismaz no diviem ļaunumiem jāizvēlas tas, kas agrāk nav mēģināts


GAN RETI gan reti smieklīgs un dumjš ieteikums, kad tad tie biedri nav bijuši pie varas, kaut vai pelēko kardinālu lomā?

Atbildēt

to Balsotājs, bijušais par... 26.04.2022. 16:46

26.04.2022. 17:06

nu biedram Lembergam u.c. būs jānāk talkā ar savu sakrāto naudiņu "zeķē":):):)maksāt valsts iedzīvotājiem par gāzi, elektrību, varētu vēl kādu biedru ''zeķi" izbirdināt...

Atbildēt

Balsotājs, bijušais par...

26.04.2022. 16:46

»

ZZS kliedzieni izraisa smaidu

Tavara murgojumi kļūst arvien uzbāzīgāki - laikam sajutis, ka tuvojas vēlēšanas un ZZS nespīd nākšana pie varas. Cik gan nekaunīgam jābūt raksta autoram, kura partija visus 30 gadus bijusi pie varas, lai tagad gaustos par krīzi...


Krīze var iestāties, ja vēlētāji uzķersies uz ZZS makšķeres, un gaidīs kad Lembergs taps par prezidentu(centrālcietumā)! 30-to gadu blēži, nu nekā netiek pie siles.

Atbildēt

Хм

26.04.2022. 16:22

»

Pošol nakuj

oupat jobanij


Ес непроту ласит криевиски, тикай ракстит, эсму билингвалас сколас упурс. Лудзу, раксти латвиски! Иеприекш патейцос!

Atbildēt

Хм

26.04.2022. 15:03

»

Xa

Ir tikai viena "Принципиальность" dekolonizācija, dekorupcija


Да, понимаю, это очень благодарная тема!
Не нужно думать о реальных проблемах, а сидеть и только мечтать "а вот сделаем деоккупацию и заживем"!
И никакой ответственности за свои же бездействия- мы же ждем деоккупацию, и она же все равно придет! И ведь приходит-русская молодежь реально уезжает, а старики просто вымирают! Правда, и часть активной латышской молодежи и среднего возраста уезжает, так как им надоело это бездействие под эгидой "скоро деоккупация и заживем", но это ж мелочи, правда? Главное-надеяться и ждать!

Atbildēt

Pieklājīgais

26.04.2022. 14:00

»

Niknais

Nav citu variantu. Vismaz no diviem ļaunumiem jāizvēlas tas, kas agrāk nav mēģināts


Jā ,jā . aģītē tik par to kapu vārnas Ždanokas pēdējo perējumu!Un par Lembergu arī. Tam atkal kārtējā krimināllieta.

Atbildēt

Xa

26.04.2022. 13:59

»

Хм

Šodien svarīgi uz ekspertu viedokļiem balstīti gudri valdības lēmumi...


Ir tikai viena "Принципиальность" dekolonizācija, dekorupcija.

Atbildēt

Хм

26.04.2022. 13:59

»

Tvoja sobačij jazik

suņ sebe v žopu, okupant


Вот где логика? почему ты возмущен русским языком, но отвечаешь по-русски? А может ты провокатор, который-то и латышским не владеет?)

Atbildēt

Nekrofīls

26.04.2022. 13:56

»

Niknais

Nav citu variantu. Vismaz no diviem ļaunumiem jāizvēlas tas, kas agrāk nav mēģināts


Ja negribi ar mums, tad pamēģini ar krievu praporščika slotas kātu. Neaprakstāma bauda garantēta arī pēc nāves dzīvē.

Atbildēt

Tvoja sobačij jazik

26.04.2022. 13:19

»

Хм

Šodien svarīgi uz ekspertu viedokļiem balstīti gudri valdības lēmumi...


suņ sebe v žopu, okupant.

Atbildēt

Niknais

26.04.2022. 13:18

»

tagad saprotu

Jābalso par Ždanoku, Lembergu un žīdiem


Nav citu variantu. Vismaz no diviem ļaunumiem jāizvēlas tas, kas agrāk nav mēģināts

Atbildēt

Хм

26.04.2022. 13:13

Šodien svarīgi uz ekspertu viedokļiem balstīti gudri valdības lēmumi.

Ага, так оно и выглядит.
Начало апреля. Кариньш и Левит громко объявляют "Латвия отказывается от российского газа"! Причины понятны. Очевидно, это продуманное решение, понятен план действий, нейтрализация последствий, решения по обеспечению выпадающих ресурсов и т.д. и т.п. Логично же вначале это все сделать, и потом уже объявлять такие решения? Логично.
Через какое-то время смотрю "Kas notiek Latvijā", как раз посвященный этой актуальной теме. Логично, что там и расскажут политики и чиновники, что придумано, какие решения, и.д.? Логично.
Смотрю передачу и волосы дыбом. НИЧЕГО ЕЩЕ НЕ РЕШЕНО. Планы, обсуждения, консультации.
И вроде же мы не такая большая страна, где чиновников миллионы и можно всё списать на трудности коммуникации.
В общем, политически оба наших высоких лица пропиарились прям на весь белый свет: Латвия одна из первых! Принципиальность превыше всего! А вот практически... Оказывается, ничего не решено..

Atbildēt

ZZS kliedzieni izraisa smaidu

26.04.2022. 13:11

Tavara murgojumi kļūst arvien uzbāzīgāki - laikam sajutis, ka tuvojas vēlēšanas un ZZS nespīd nākšana pie varas. Cik gan nekaunīgam jābūt raksta autoram, kura partija visus 30 gadus bijusi pie varas, lai tagad gaustos par krīzi.
Un lai nu kam, bet tavaram krīze nedraud un nedraudēs, viņš tikai ceļ paniku un tracina cilvēkus. Būtu vismaz nokaunējies šajā laikā tik uzkrītoši klāstīt sava maizes tēva idejas!

Atbildēt

Vecais

26.04.2022. 13:10


Kad zaļzemnieki bija pie varas nekas tāds nevarētu notikt- ne krīzes,ne pārējo sū.Jāvēl par tavariešiem-viss uzreiz atrisināsies!Degvielu visiem dos par velti,vēl kilogramu griķu piemetīs.Siltumu ar maisiem tavarieši nesīs katrā mājā.

Atbildēt

tagad saprotu

26.04.2022. 11:25

Jābalso par Ždanoku, Lembergu un žīdiem!

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

26.04.2022. 11:06

Izlasīju visu rakstu. Pat 3 reizes. "Komēta nāk!" Būs žopa. Visiem. Ko autors piedāvā? Savilkt jostas (ne jau sev)? Un kāds ir sausais atlikums no visa raksta??? Nav pat apsolījuma: balsojiet par mums, un mēs visus no apokalises izvedīsīm. 30 gadus pie varas bijuši, un rezultāts? Jā ir, raksta autora mūlī redzams :)

Atbildēt

zelta stienis lētāks

26.04.2022. 10:39

»

Latvijā nē

sliņķiem muļķiem nekauņām. Tie lai dirn savos stadionos, baseinos...tikai nedot pabalstos godīgu cilvēku DARBĀ pelnītu maizīti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zeme zem kājām, govis dod pienu, mežā malka...KUR PROBLĒMA? nav jau karš


Malkas pašizmaksa savā mežā, pašam griežot, stiepjot, vedot (viss roku darbs) šobrīd Latvijā izmaksā tik, ka pat, pārdodot, esi lielā mīnusā.

Atbildēt

Niknais

26.04.2022. 10:25

»

Raksts nav muļķīgs vis

Uzdzen paniku, popularizē ZZS. Bet melots nav...


Neapkauno žīdus! Žīdi irfeini cilvēki, atšķirībā no vietējiem pakalpiņiem, vergu pēctečiem, kuri a priori nevar būt žīdi

Atbildēt

Kovidafēra, karš, sociālais posts- viss pēc plāna

26.04.2022. 10:001.3.2. Sociālie nemieri

Viena no visdziļākajām briesmām, kas draud sociālo ierobežojumu un cilvēktiesību ierobežojumu Covid-19 laikā un laikā pēc pandēmijas, ir sociālie nemieri. Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību.

Šis citāts atspoguļo problēmas būtību. Tas attiecas uz ASV, taču tā secinājumi ir derīgi lielākajai daļai pasaules valstu.
Tie, kas kļūst bezcerīgi, bez darba un bez aktīviem, var viegli vērsties pret tiem, kuriem ir labāk.

Jau tagad aptuveni 30% amerikāņu bagātība ir nulle vai negatīva. Ja no pašreizējās krīzes izkļūst vairāk cilvēku, kuriem nav ne naudas, ne darba, ne piekļuves veselības aprūpei, un, ja šie cilvēki ir izmisuši un dusmīgi, tādas ainas kā nesenā ieslodzīto bēgšana Itālijā vai laupīšana, kas sekoja viesuļvētrai Katrīna Ņūorleānā 2005. gadā varētu kļūt par ikdienu.

Iespējams, ka sociālajos protestos cionistu K. Kariņa MK valdībai nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem un sabiedrība varētu būt vēl vairāk cionistiski sašķelta.

Arī pirmspandēmijas laikā pasaulē sociālie nemieri pieauga visā pasaulē, tāpēc risks nav jauns, bet to ir palielinājis COVID-19.

Ir dažādi veidi, kā definēt, kas ir sociālais nemiers, taču pēdējo divu gadu laikā visā pasaulē ir notikuši vairāk nekā 100 nozīmīgi pret valdībām vērsti protesti gan bagātajās, gan nabadzīgajās valstīs, sākot no dzelteno vestu nemieriem Francija uz demonstrācijām pret policistiem tādās valstīs kā Bolīvija, Irāna un Sudāna. Lielāko daļu (pēdējo) nomāca brutāli uzbrukumi, un daudzi pārgāja “ziemas guļas” stāvoklī (tāpat kā pasaules ekonomika), kad valdības piespieda savus iedzīvotājus palikt mājas ieslodzījumā, lai ierobežotu pandēmiju. Bet pēc tam, kad tiek atcelts aizliegums pulcēties grupās un iziet ielās, ir grūti iedomāties, ka vecās sūdzības un uz laiku nomākta sociālā trauksme vairs neizraisīsies, iespējams, ar jaunu spēku.

Pēcpandēmijas laikā bezdarbnieki, sociāli noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un izsalkuši būs dramatiski noskaņoti.

Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas, ar aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ... Vai tas viss spiediens nevarētu beigties ar izvirdumu? Sociālajām parādībām bieži piemīt tādas pašas īpašības kā pandēmijām, un, kā minēts iepriekšējās lappusēs, pagrieziena punkti attiecas vienādi uz abiem. Kad nabadzība, atņemšanas un bezspēcības sajūta sasniedz noteiktu pagrieziena punktu, graujoša sociālā rīcība bieži kļūst par pašu pēdējo iespēju.

Krīzes pirmajās dienās ievērojamas personas atkārtoja šādas bažas un brīdināja pasauli par pieaugošo sociālo nemieru risku. Viens no tiem ir zviedru rūpnieks Jēkabs Valenbergs. 2020. gada martā viņš rakstīja: “Ja krīze turpināsies ilgi, bezdarbs varētu sasniegt 20-30 procentus, savukārt ekonomikas sarukt par 20-30 procentiem ... Atveseļošanās nenotiks. Būs sociālie nemieri. Būs vardarbība. Tam būs sociālekonomiskas sekas: dramatisks bezdarbs. Iedzīvotāji dramatiski cietīs: daži nomirs, citi jutīsies šausmīgi. ” Tagad mēs esam pārsnieguši to robežu, ko Valenberga uzskatīja par“ satraucošu ”, jo daudzās pasaules valstīs bezdarbs pārsniedz 20% līdz 30% un lielākā daļa ekonomiku, kas 2020. gada otrajā ceturksnī saruka, pārsniedzot līmeni, kas iepriekš uzskatīts par satraucošu. Kā tas notiks un kur visdrīzāk notiek sociālie nemieri un kādā mērā?

Šīs grāmatas rakstīšanas laikā COVID-19 jau ir atraisījis globālu sociālo nemieru vilni. Tas sākās ASV ar Black Lives Matter protestiem pēc Džordža Floida nogalināšanas 2020. gada maija beigās, taču tas strauji izplatījās visā pasaulē. COVID-19 bija noteicošais elements: Džordža Floida nāve bija dzirkstele, kas iededzināja sociālo nemieru uguni, taču pamatā bija pandēmijas radītie apstākļi, jo īpaši tās atklātā rasu nevienlīdzība un augošais bezdarba līmenis. kas pastiprināja protestus un tos turpina.


Arzemju banku algotņi E. Levits un K. Kariņš - diversanti
Diversantiem pret Latvijas valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Atbildēt

Levits un žīdi

26.04.2022. 09:53

»

Raksts nav muļķīgs vis

Uzdzen paniku, popularizē ZZS. Bet melots nav...


ne ietīs, žīdiem 13. Saeima piešķīra 30 miljonus €.

Atbildēt

Raksts nav muļķīgs vis

26.04.2022. 09:52

»

Patriots

Muļķīgs raksts. Laimē diešanai taukus nevajag. Augstāk var palekties! Bet kurš nedejo ar mums, tas ir kremlins


Uzdzen paniku, popularizē ZZS. Bet melots nav.

Pabalstus un pensiju indeksāciju var gaidīt pirms 14. Saeimas vēlēšanām.. vai pēc.. lai tauta notic, ka vēlēšanas notikušas demokrātiski, Latvijas švābistiem un ANO PVO saglabājot politisko varu. Žīdu varu Rīgas pilī un Vanckara varu pār jauno MK valdību, žīdu cionistei paliekot Saeimas pr-jas amatā.

Atbildēt

Zilace

26.04.2022. 09:51

»

Lasītājs

Es, lai šiem ieriebtu, esmu sadomājies balsot par Ždanokas partiju. Kā to partiju sauc labi neatceros, bet nāks tuvāk vēlēšanas, tad paskatīšos nosaukumu


To partiju tūlīt aizliegs.... tā es kaut kur redzēju... laikam "augšā" ir TO paredzējuši....

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Prezidents atkal jau parāda, ka ir caur un cauri līdzšinējās valdošās koalīcijas prezidents, nevis tāds prezidents, kas ir visai tautai

FotoValsts prezidents Egils Levits 3. oktobra LSM LTV “Rīta panorāmā” it kā sacīja visu gludi, pareizi un rāmi. Taisnība, ka Latvijas vēlētāji šoreiz ir bijuši daudz aktīvāki gājēji pie urnām nekā iepriekšējā reizē. Prezidents par šoreiz labo aktivitāti pateicās vēlētājiem.
Lasīt visu...

21

Es biju pārpratis, ka šīs ir ļoti nepareizas lietas

FotoDziļi nožēloju savu gadiem ilgo aktīvo iesaisti sabiedriskajā cīņā par cilvēktiesībām. Man tas ir nesis milzīgus zaudējumus un postu.
Lasīt visu...

21

Steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu

FotoIzdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.
Lasīt visu...

15

Varbūt pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā

FotoLabais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").
Lasīt visu...

21

Skolā strādāju, jo pagaidām to varu atļauties

FotoTātad, ja nu kādam interesē, cik saņem skolotājs parastais, varu padalīties ar savu situāciju pagājušajā mācību gadā. Lūdzu, izlasiet līdz galam. Vadu 34 kontaktstundas nedēļā + 1 konsultācijas stunda.
Lasīt visu...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

Līdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot...

Foto

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

Šis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar...

Foto

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

Jums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi...

Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...