Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zee

08.05.2022. 17:43

Es priecājos par krīzi! Kā citādi pārmācīt tos skolotos idiotus, kuri ar visu galvu domāja, ka leiputrija vilksies mūžīgi. Tagad viņi varēs domāt (un 90 % Latvijas nozombēto jau domā), ka Putins vainīgs.

Atbildēt

atmosties tauta

02.05.2022. 21:13

pie Latviešu tautas nelaimēm vainīgs Levits, jo tas notika tad kad Levitu ievēlēja un valdīja Levits

Atbildēt

Kriminogēnais smirdeklis Tavars

01.05.2022. 17:38

Ja nu kāds ir kriminogēns un būs vēl kriminogēnāks, tad tas ir pats Tavars. Kopā ar Lembergu viņi noteikti jau tagad plāno , kā palielināt "risku pieredzēt, sākot no zādzību, laupīšanu skaita pieauguma līdz pat sabiedrības nemieriem." Tavars vairs nav pārmācāms, jo viņa mīļākā vieta galvai ar cāļa smadzenēm ir Lemberga smirdīgā pakaļa. Un tāpēc arī Tavars tik briesmīgi smird, kad izbāž galvu un kaut ko nobazunē (vai viņam vispār ģimene, vecāki ir? Ko tie saka par šādu plūtīzeru un smirdoņu, ko viņš izplata? Varbūt viņš ir izdzimtenis, kas radies zoofīlijas akta rezultātā?

Atbildēt

Tavaram bikses pilnas

30.04.2022. 23:59

Bet es no urlām nebaidos.

Atbildēt

Kam spiež pastalas???

29.04.2022. 23:15

»

tā tā

Vecīt, krīze būs tev, ja netiksi Saeimā. Maizes tēvs nepiedos. Viņam tagad, ai, kā vajadzētu savus cilvēkus Saeimā


Labi paēdušie ZZS rukši cer, ka bez viņiem neiztiksim? Neraizējaties, jau sen rindu ir aizņēmuši ņiprāki zeki! Pļurkstēšana par krīzi ir aizsegs, ka neko nevarat piedāvāt, ne vēlēšanu likuma maiņu, ne tautas vēlētu prezidentu, kaut vai okupantu-pasaaules- agresoru pieminekļa novākšanu!!!

Atbildēt

nu, tuvojas

28.04.2022. 09:28

bet brēc tikai čanagaļi...apskatiet savus sarkanos ģīmjus viens otram.....................kā škelem. Nebūs subsīdiju????NEBŪS>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Atbildēt

tikai mieru

27.04.2022. 23:09

Pārvarējām okupāciju, pārvarēsim arī šo krīzi.

Atbildēt

tā tā

27.04.2022. 20:37

Vecīt, krīze būs tev, ja netiksi Saeimā. Maizes tēvs nepiedos. Viņam tagad, ai, kā vajadzētu savus cilvēkus Saeimā.

Atbildēt

Art

27.04.2022. 18:05

Mjā, kaut kā nedzird, ka lieveikali RIMI, MAXIMA, VESKO, LIDL, ELVI, TOP, ir sevišķi mafiozie pirmie divi, pazeminātu cenas un nolaistos no saviem 100%-300% uzcenojumiem un simtos miljonos mērāmajām peļņām

Atbildēt

josifs

27.04.2022. 12:18

Nav parko balsot,ZZS,NA,Saskana,Krievu partija-ebreju partija,Attīstība,Par,Jaunā vienotība,nu nekādi nevar balsot par šīm partijām,un vai vispār iet balsot,30.g. nevar pienemt likumu,par Tautas vēletu prezidentu,korupciju nevar apkarot.VAI mēs vēl gribam turpināt dzīvot pēc oligarhu muzikas,pēc Putina programas.tik gļēvus deputātus,kuri baidās nojaukt okupācijas pieminekli.

Atbildēt

Čiks

27.04.2022. 08:11

"No valdības spējas tālredzīgi un pārdomāti jau šodien pieņemt gudrus lēmumus, vadoties nevis no ekseļa tabulā redzamiem skaitļiem, bet, ieklausoties ekspertu padomos, un citu valstu pieredzē, vārda tiešā nozīmē ir atkarīga mūsu spēja izdzīvot."
Ja mazspēja ir pierādīta , tad nekādu dižo spēju būt nevar.

Atbildēt

Финансовая пропасть – самая глубокая из всех пропастей, в нее можно падать всю жизнь.

27.04.2022. 08:00

»

Ubijca okupant

svoloč


Ах, вы думали? Вы, значит, иногда думаете? Вы мыслитель. Как ваша фамилия, мыслитель? Спиноза? Жан-Жак Руссо? Марк Аврелий?

Atbildēt

Krišjānis Kankars- Vanckars

27.04.2022. 03:45


Draugi! Dāmas un kungi! Strādnieki un zemnieki! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Liberāldemokrāti! Huntisti!

Ministru prezidents Krišjānis Kankars- Vanckars par sankciju pret KF sekām: “Tautai ir beidzot jāuzticas valdībai”. Valdība paziņo :"Viss kļūs dārgāks, mums un jums ir katram jādomā par saviem paradumiem tērēt”.

Intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta prāmis" Kankars- Vanckars uzsvēra, Ukrainā notiek karš, kas Latvijas valstij maksā traģisku cenu, uzturot gatavībā Latvijas bruņotos spēkus iespējamai “X stundai”, KF intervencei Latvijā.

Premjers zin prognozēt, ka enerģētikas cenas turpinās pieaugt, taču valstij un tās cilvēkiem ir jāsaglabā aukstasinīgs miers.

Kankars-Vanckars uzsvēra, ka patlaban būtiski saprast, ka “jebkuru naudu nākotnē var atpelnīt”, jo Latvijas ekonomika joprojām progresīvi turpina attīstīties ar negatīvu pieaugumu un viņš zinot tādus pionierus šajā jomā un ne vienu vien!

Neesot tā, ka tikai bruņotie spēki vien dzīvos komfortā un ka valdība katru dienu to vien dara, kā plāno pasliktināt tautas stāvokli.

"Mēs nevarēsim visas pūļa uzturēšanas izmaksas 100% kompensēt, šī doma jānoliek pie malas, bet mēs varēsim pēc vajadzības nokompensēt pārāk strauju cenu kāpumu, lai tauta nedotos ielās ar sociāliem protestiem. Mēs variēsim!”

"Es tiešām nedomāju, ka ir kāds veids, kā no tā izbēgt," sacīja Krišjānis Kankars- Vanckars. Tāpēc premjers sniedza būtiskus padomus no savas “gudrību aptveres”.

Biežāk nekā parasti dodoties uz pārtikas veikalu, jūsu budžets ļoti ātri tiks apēsts. Tam īpaši pievēršama uzmanība.

Latvieši beidzot ir gatavi atvadīties no savām vecajām treniņbiksēm, kurās vaļājās pa dīvānu pandēmijas laikā un lamāja valdību. Lai samazinātu drēbju jaunas kārtas izmaksu, treniņbikses var mēģināt pārdot, taču šis tomēr nebūs labākais laiks iepirkties, ja neskaita atkārtoti izmantojamo apģērbu un apavu superlielveikalus.
Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: pirms pērkat kaut ko jaunu, pārvērtiet vecās drēbes naudā!

Apkures rēķini šajā un citās sezonās man vienmēr ir likuši izspiesties aukstiem sviedriem.

Kas attiecas uz gaidāmām degvielas vēl augstākām cenām. Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: atkarībā no dzīvesvietas starp degvielas uzpildes stacijām var būt lielas cenu atšķirības.

Mēbeles. Laba netīrumu noņemšana un svaiga krāsas kārta var sniegt tik ļoti nepieciešamo stimulu aizmirst par mēbeļu veikalu.

Medicīnas aprūpē daudziem latviešiem šīs izmaksas jau ir nesasniedzamas. Ja aizkavēsies ar došanos pie ārsta, tu samazināsi pakalpojuma cenu, ja visi tā rīkosies.

Un visbeidzot. Pandēmijas laikā daudziem latviešiem solīju dzīvi padarīt nepanesamu. Lai sasniegtu šo izcilo mērķi tirgus ekonomikā, ceru, ka mani padomi arī jums palīdzēs kļūt par miljonāriem!

Karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu!

https://www.la.lv/karins-pern-premjera-amata-nopelnijis-teju-78-000-eiro

https://jauns.lv/raksts/zinas/491518-karins-par-sankciju-sekam-viss-klus-dargaks-mums-ir-katram-jadoma-par-saviem-paradumiem

Atbildēt

Ubijca okupant

27.04.2022. 03:44

»

Es


svoloč

Atbildēt

Es

26.04.2022. 22:54

Stulbākie un naivākie latvieši domā, ka būs jāsajož jostas, toties tā ieriebs Krievijai un palīdzēs valdībai, kas rudenī atsāks špricēšanu.
Diemžēl ar sotaciņa uzmešanu pa virsu esošajai rēķinu summai nepietiks, sevišķi embargo gadījumā. To, ka vienotības izdzimteņi un pabiras gatavi nolikt savu mazvērtīgo ķelli, nevar pasniegt kā sasniegumu.

Atbildēt

aizveries Tavar !

26.04.2022. 21:29

Latvija turas dūšīgi.

Atbildēt

oupat jobanij

26.04.2022. 17:44

»

Pošol nakuj

oupat jobanij


Pošol nakuj

Atbildēt

īsti

26.04.2022. 17:12

»

Niknais

Neapkauno žīdus! Žīdi irfeini cilvēki, atšķirībā no vietējiem pakalpiņiem, vergu pēctečiem, kuri a priori nevar būt žīdi


varbūt, ja nav padomijas produkts.No tā pat laižas īsti, Jeruzalemē dzimuši ebreji/jūdi.

Atbildēt

Zilace

26.04.2022. 17:10

»

mc

Šitas Tovars tāpat pie varas nekad netiks! Tā kā Edgar pārstāj dezinformāciju izplatīt,ej Aivaram pabučot


Izlasi savu uzrakstīto rudenī: kopā pasmiesimies.... par Tevi....

Atbildēt

tas

26.04.2022. 17:09

»

Niknais

Nav citu variantu. Vismaz no diviem ļaunumiem jāizvēlas tas, kas agrāk nav mēģināts


GAN RETI gan reti smieklīgs un dumjš ieteikums, kad tad tie biedri nav bijuši pie varas, kaut vai pelēko kardinālu lomā?

Atbildēt

to Balsotājs, bijušais par... 26.04.2022. 16:46

26.04.2022. 17:06

nu biedram Lembergam u.c. būs jānāk talkā ar savu sakrāto naudiņu "zeķē":):):)maksāt valsts iedzīvotājiem par gāzi, elektrību, varētu vēl kādu biedru ''zeķi" izbirdināt...

Atbildēt

Balsotājs, bijušais par...

26.04.2022. 16:46

»

ZZS kliedzieni izraisa smaidu

Tavara murgojumi kļūst arvien uzbāzīgāki - laikam sajutis, ka tuvojas vēlēšanas un ZZS nespīd nākšana pie varas. Cik gan nekaunīgam jābūt raksta autoram, kura partija visus 30 gadus bijusi pie varas, lai tagad gaustos par krīzi...


Krīze var iestāties, ja vēlētāji uzķersies uz ZZS makšķeres, un gaidīs kad Lembergs taps par prezidentu(centrālcietumā)! 30-to gadu blēži, nu nekā netiek pie siles.

Atbildēt

Хм

26.04.2022. 16:22

»

Pošol nakuj

oupat jobanij


Ес непроту ласит криевиски, тикай ракстит, эсму билингвалас сколас упурс. Лудзу, раксти латвиски! Иеприекш патейцос!

Atbildēt

Хм

26.04.2022. 15:03

»

Xa

Ir tikai viena "Принципиальность" dekolonizācija, dekorupcija


Да, понимаю, это очень благодарная тема!
Не нужно думать о реальных проблемах, а сидеть и только мечтать "а вот сделаем деоккупацию и заживем"!
И никакой ответственности за свои же бездействия- мы же ждем деоккупацию, и она же все равно придет! И ведь приходит-русская молодежь реально уезжает, а старики просто вымирают! Правда, и часть активной латышской молодежи и среднего возраста уезжает, так как им надоело это бездействие под эгидой "скоро деоккупация и заживем", но это ж мелочи, правда? Главное-надеяться и ждать!

Atbildēt

Pieklājīgais

26.04.2022. 14:00

»

Niknais

Nav citu variantu. Vismaz no diviem ļaunumiem jāizvēlas tas, kas agrāk nav mēģināts


Jā ,jā . aģītē tik par to kapu vārnas Ždanokas pēdējo perējumu!Un par Lembergu arī. Tam atkal kārtējā krimināllieta.

Atbildēt

Xa

26.04.2022. 13:59

»

Хм

Šodien svarīgi uz ekspertu viedokļiem balstīti gudri valdības lēmumi...


Ir tikai viena "Принципиальность" dekolonizācija, dekorupcija.

Atbildēt

Хм

26.04.2022. 13:59

»

Tvoja sobačij jazik

suņ sebe v žopu, okupant


Вот где логика? почему ты возмущен русским языком, но отвечаешь по-русски? А может ты провокатор, который-то и латышским не владеет?)

Atbildēt

Nekrofīls

26.04.2022. 13:56

»

Niknais

Nav citu variantu. Vismaz no diviem ļaunumiem jāizvēlas tas, kas agrāk nav mēģināts


Ja negribi ar mums, tad pamēģini ar krievu praporščika slotas kātu. Neaprakstāma bauda garantēta arī pēc nāves dzīvē.

Atbildēt

Tvoja sobačij jazik

26.04.2022. 13:19

»

Хм

Šodien svarīgi uz ekspertu viedokļiem balstīti gudri valdības lēmumi...


suņ sebe v žopu, okupant.

Atbildēt

Niknais

26.04.2022. 13:18

»

tagad saprotu

Jābalso par Ždanoku, Lembergu un žīdiem


Nav citu variantu. Vismaz no diviem ļaunumiem jāizvēlas tas, kas agrāk nav mēģināts

Atbildēt

Хм

26.04.2022. 13:13

Šodien svarīgi uz ekspertu viedokļiem balstīti gudri valdības lēmumi.

Ага, так оно и выглядит.
Начало апреля. Кариньш и Левит громко объявляют "Латвия отказывается от российского газа"! Причины понятны. Очевидно, это продуманное решение, понятен план действий, нейтрализация последствий, решения по обеспечению выпадающих ресурсов и т.д. и т.п. Логично же вначале это все сделать, и потом уже объявлять такие решения? Логично.
Через какое-то время смотрю "Kas notiek Latvijā", как раз посвященный этой актуальной теме. Логично, что там и расскажут политики и чиновники, что придумано, какие решения, и.д.? Логично.
Смотрю передачу и волосы дыбом. НИЧЕГО ЕЩЕ НЕ РЕШЕНО. Планы, обсуждения, консультации.
И вроде же мы не такая большая страна, где чиновников миллионы и можно всё списать на трудности коммуникации.
В общем, политически оба наших высоких лица пропиарились прям на весь белый свет: Латвия одна из первых! Принципиальность превыше всего! А вот практически... Оказывается, ничего не решено..

Atbildēt

ZZS kliedzieni izraisa smaidu

26.04.2022. 13:11

Tavara murgojumi kļūst arvien uzbāzīgāki - laikam sajutis, ka tuvojas vēlēšanas un ZZS nespīd nākšana pie varas. Cik gan nekaunīgam jābūt raksta autoram, kura partija visus 30 gadus bijusi pie varas, lai tagad gaustos par krīzi.
Un lai nu kam, bet tavaram krīze nedraud un nedraudēs, viņš tikai ceļ paniku un tracina cilvēkus. Būtu vismaz nokaunējies šajā laikā tik uzkrītoši klāstīt sava maizes tēva idejas!

Atbildēt

Vecais

26.04.2022. 13:10


Kad zaļzemnieki bija pie varas nekas tāds nevarētu notikt- ne krīzes,ne pārējo sū.Jāvēl par tavariešiem-viss uzreiz atrisināsies!Degvielu visiem dos par velti,vēl kilogramu griķu piemetīs.Siltumu ar maisiem tavarieši nesīs katrā mājā.

Atbildēt

tagad saprotu

26.04.2022. 11:25

Jābalso par Ždanoku, Lembergu un žīdiem!

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

26.04.2022. 11:06

Izlasīju visu rakstu. Pat 3 reizes. "Komēta nāk!" Būs žopa. Visiem. Ko autors piedāvā? Savilkt jostas (ne jau sev)? Un kāds ir sausais atlikums no visa raksta??? Nav pat apsolījuma: balsojiet par mums, un mēs visus no apokalises izvedīsīm. 30 gadus pie varas bijuši, un rezultāts? Jā ir, raksta autora mūlī redzams :)

Atbildēt

zelta stienis lētāks

26.04.2022. 10:39

»

Latvijā nē

sliņķiem muļķiem nekauņām. Tie lai dirn savos stadionos, baseinos...tikai nedot pabalstos godīgu cilvēku DARBĀ pelnītu maizīti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zeme zem kājām, govis dod pienu, mežā malka...KUR PROBLĒMA? nav jau karš


Malkas pašizmaksa savā mežā, pašam griežot, stiepjot, vedot (viss roku darbs) šobrīd Latvijā izmaksā tik, ka pat, pārdodot, esi lielā mīnusā.

Atbildēt

Niknais

26.04.2022. 10:25

»

Raksts nav muļķīgs vis

Uzdzen paniku, popularizē ZZS. Bet melots nav...


Neapkauno žīdus! Žīdi irfeini cilvēki, atšķirībā no vietējiem pakalpiņiem, vergu pēctečiem, kuri a priori nevar būt žīdi

Atbildēt

Kovidafēra, karš, sociālais posts- viss pēc plāna

26.04.2022. 10:001.3.2. Sociālie nemieri

Viena no visdziļākajām briesmām, kas draud sociālo ierobežojumu un cilvēktiesību ierobežojumu Covid-19 laikā un laikā pēc pandēmijas, ir sociālie nemieri. Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību.

Šis citāts atspoguļo problēmas būtību. Tas attiecas uz ASV, taču tā secinājumi ir derīgi lielākajai daļai pasaules valstu.
Tie, kas kļūst bezcerīgi, bez darba un bez aktīviem, var viegli vērsties pret tiem, kuriem ir labāk.

Jau tagad aptuveni 30% amerikāņu bagātība ir nulle vai negatīva. Ja no pašreizējās krīzes izkļūst vairāk cilvēku, kuriem nav ne naudas, ne darba, ne piekļuves veselības aprūpei, un, ja šie cilvēki ir izmisuši un dusmīgi, tādas ainas kā nesenā ieslodzīto bēgšana Itālijā vai laupīšana, kas sekoja viesuļvētrai Katrīna Ņūorleānā 2005. gadā varētu kļūt par ikdienu.

Iespējams, ka sociālajos protestos cionistu K. Kariņa MK valdībai nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem un sabiedrība varētu būt vēl vairāk cionistiski sašķelta.

Arī pirmspandēmijas laikā pasaulē sociālie nemieri pieauga visā pasaulē, tāpēc risks nav jauns, bet to ir palielinājis COVID-19.

Ir dažādi veidi, kā definēt, kas ir sociālais nemiers, taču pēdējo divu gadu laikā visā pasaulē ir notikuši vairāk nekā 100 nozīmīgi pret valdībām vērsti protesti gan bagātajās, gan nabadzīgajās valstīs, sākot no dzelteno vestu nemieriem Francija uz demonstrācijām pret policistiem tādās valstīs kā Bolīvija, Irāna un Sudāna. Lielāko daļu (pēdējo) nomāca brutāli uzbrukumi, un daudzi pārgāja “ziemas guļas” stāvoklī (tāpat kā pasaules ekonomika), kad valdības piespieda savus iedzīvotājus palikt mājas ieslodzījumā, lai ierobežotu pandēmiju. Bet pēc tam, kad tiek atcelts aizliegums pulcēties grupās un iziet ielās, ir grūti iedomāties, ka vecās sūdzības un uz laiku nomākta sociālā trauksme vairs neizraisīsies, iespējams, ar jaunu spēku.

Pēcpandēmijas laikā bezdarbnieki, sociāli noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un izsalkuši būs dramatiski noskaņoti.

Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas, ar aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ... Vai tas viss spiediens nevarētu beigties ar izvirdumu? Sociālajām parādībām bieži piemīt tādas pašas īpašības kā pandēmijām, un, kā minēts iepriekšējās lappusēs, pagrieziena punkti attiecas vienādi uz abiem. Kad nabadzība, atņemšanas un bezspēcības sajūta sasniedz noteiktu pagrieziena punktu, graujoša sociālā rīcība bieži kļūst par pašu pēdējo iespēju.

Krīzes pirmajās dienās ievērojamas personas atkārtoja šādas bažas un brīdināja pasauli par pieaugošo sociālo nemieru risku. Viens no tiem ir zviedru rūpnieks Jēkabs Valenbergs. 2020. gada martā viņš rakstīja: “Ja krīze turpināsies ilgi, bezdarbs varētu sasniegt 20-30 procentus, savukārt ekonomikas sarukt par 20-30 procentiem ... Atveseļošanās nenotiks. Būs sociālie nemieri. Būs vardarbība. Tam būs sociālekonomiskas sekas: dramatisks bezdarbs. Iedzīvotāji dramatiski cietīs: daži nomirs, citi jutīsies šausmīgi. ” Tagad mēs esam pārsnieguši to robežu, ko Valenberga uzskatīja par“ satraucošu ”, jo daudzās pasaules valstīs bezdarbs pārsniedz 20% līdz 30% un lielākā daļa ekonomiku, kas 2020. gada otrajā ceturksnī saruka, pārsniedzot līmeni, kas iepriekš uzskatīts par satraucošu. Kā tas notiks un kur visdrīzāk notiek sociālie nemieri un kādā mērā?

Šīs grāmatas rakstīšanas laikā COVID-19 jau ir atraisījis globālu sociālo nemieru vilni. Tas sākās ASV ar Black Lives Matter protestiem pēc Džordža Floida nogalināšanas 2020. gada maija beigās, taču tas strauji izplatījās visā pasaulē. COVID-19 bija noteicošais elements: Džordža Floida nāve bija dzirkstele, kas iededzināja sociālo nemieru uguni, taču pamatā bija pandēmijas radītie apstākļi, jo īpaši tās atklātā rasu nevienlīdzība un augošais bezdarba līmenis. kas pastiprināja protestus un tos turpina.


Arzemju banku algotņi E. Levits un K. Kariņš - diversanti
Diversantiem pret Latvijas valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Atbildēt

Levits un žīdi

26.04.2022. 09:53

»

Raksts nav muļķīgs vis

Uzdzen paniku, popularizē ZZS. Bet melots nav...


ne ietīs, žīdiem 13. Saeima piešķīra 30 miljonus €.

Atbildēt

Raksts nav muļķīgs vis

26.04.2022. 09:52

»

Patriots

Muļķīgs raksts. Laimē diešanai taukus nevajag. Augstāk var palekties! Bet kurš nedejo ar mums, tas ir kremlins


Uzdzen paniku, popularizē ZZS. Bet melots nav.

Pabalstus un pensiju indeksāciju var gaidīt pirms 14. Saeimas vēlēšanām.. vai pēc.. lai tauta notic, ka vēlēšanas notikušas demokrātiski, Latvijas švābistiem un ANO PVO saglabājot politisko varu. Žīdu varu Rīgas pilī un Vanckara varu pār jauno MK valdību, žīdu cionistei paliekot Saeimas pr-jas amatā.

Atbildēt

Zilace

26.04.2022. 09:51

»

Lasītājs

Es, lai šiem ieriebtu, esmu sadomājies balsot par Ždanokas partiju. Kā to partiju sauc labi neatceros, bet nāks tuvāk vēlēšanas, tad paskatīšos nosaukumu


To partiju tūlīt aizliegs.... tā es kaut kur redzēju... laikam "augšā" ir TO paredzējuši....

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...