Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zee

08.05.2022. 17:43

Es priecājos par krīzi! Kā citādi pārmācīt tos skolotos idiotus, kuri ar visu galvu domāja, ka leiputrija vilksies mūžīgi. Tagad viņi varēs domāt (un 90 % Latvijas nozombēto jau domā), ka Putins vainīgs.

Atbildēt

atmosties tauta

02.05.2022. 21:13

pie Latviešu tautas nelaimēm vainīgs Levits, jo tas notika tad kad Levitu ievēlēja un valdīja Levits

Atbildēt

Kriminogēnais smirdeklis Tavars

01.05.2022. 17:38

Ja nu kāds ir kriminogēns un būs vēl kriminogēnāks, tad tas ir pats Tavars. Kopā ar Lembergu viņi noteikti jau tagad plāno , kā palielināt "risku pieredzēt, sākot no zādzību, laupīšanu skaita pieauguma līdz pat sabiedrības nemieriem." Tavars vairs nav pārmācāms, jo viņa mīļākā vieta galvai ar cāļa smadzenēm ir Lemberga smirdīgā pakaļa. Un tāpēc arī Tavars tik briesmīgi smird, kad izbāž galvu un kaut ko nobazunē (vai viņam vispār ģimene, vecāki ir? Ko tie saka par šādu plūtīzeru un smirdoņu, ko viņš izplata? Varbūt viņš ir izdzimtenis, kas radies zoofīlijas akta rezultātā?

Atbildēt

Tavaram bikses pilnas

30.04.2022. 23:59

Bet es no urlām nebaidos.

Atbildēt

Kam spiež pastalas???

29.04.2022. 23:15

»

tā tā

Vecīt, krīze būs tev, ja netiksi Saeimā. Maizes tēvs nepiedos. Viņam tagad, ai, kā vajadzētu savus cilvēkus Saeimā


Labi paēdušie ZZS rukši cer, ka bez viņiem neiztiksim? Neraizējaties, jau sen rindu ir aizņēmuši ņiprāki zeki! Pļurkstēšana par krīzi ir aizsegs, ka neko nevarat piedāvāt, ne vēlēšanu likuma maiņu, ne tautas vēlētu prezidentu, kaut vai okupantu-pasaaules- agresoru pieminekļa novākšanu!!!

Atbildēt

nu, tuvojas

28.04.2022. 09:28

bet brēc tikai čanagaļi...apskatiet savus sarkanos ģīmjus viens otram.....................kā škelem. Nebūs subsīdiju????NEBŪS>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Atbildēt

tikai mieru

27.04.2022. 23:09

Pārvarējām okupāciju, pārvarēsim arī šo krīzi.

Atbildēt

tā tā

27.04.2022. 20:37

Vecīt, krīze būs tev, ja netiksi Saeimā. Maizes tēvs nepiedos. Viņam tagad, ai, kā vajadzētu savus cilvēkus Saeimā.

Atbildēt

Art

27.04.2022. 18:05

Mjā, kaut kā nedzird, ka lieveikali RIMI, MAXIMA, VESKO, LIDL, ELVI, TOP, ir sevišķi mafiozie pirmie divi, pazeminātu cenas un nolaistos no saviem 100%-300% uzcenojumiem un simtos miljonos mērāmajām peļņām

Atbildēt

josifs

27.04.2022. 12:18

Nav parko balsot,ZZS,NA,Saskana,Krievu partija-ebreju partija,Attīstība,Par,Jaunā vienotība,nu nekādi nevar balsot par šīm partijām,un vai vispār iet balsot,30.g. nevar pienemt likumu,par Tautas vēletu prezidentu,korupciju nevar apkarot.VAI mēs vēl gribam turpināt dzīvot pēc oligarhu muzikas,pēc Putina programas.tik gļēvus deputātus,kuri baidās nojaukt okupācijas pieminekli.

Atbildēt

Čiks

27.04.2022. 08:11

"No valdības spējas tālredzīgi un pārdomāti jau šodien pieņemt gudrus lēmumus, vadoties nevis no ekseļa tabulā redzamiem skaitļiem, bet, ieklausoties ekspertu padomos, un citu valstu pieredzē, vārda tiešā nozīmē ir atkarīga mūsu spēja izdzīvot."
Ja mazspēja ir pierādīta , tad nekādu dižo spēju būt nevar.

Atbildēt

Финансовая пропасть – самая глубокая из всех пропастей, в нее можно падать всю жизнь.

27.04.2022. 08:00

»

Ubijca okupant

svoloč


Ах, вы думали? Вы, значит, иногда думаете? Вы мыслитель. Как ваша фамилия, мыслитель? Спиноза? Жан-Жак Руссо? Марк Аврелий?

Atbildēt

Krišjānis Kankars- Vanckars

27.04.2022. 03:45


Draugi! Dāmas un kungi! Strādnieki un zemnieki! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Liberāldemokrāti! Huntisti!

Ministru prezidents Krišjānis Kankars- Vanckars par sankciju pret KF sekām: “Tautai ir beidzot jāuzticas valdībai”. Valdība paziņo :"Viss kļūs dārgāks, mums un jums ir katram jādomā par saviem paradumiem tērēt”.

Intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta prāmis" Kankars- Vanckars uzsvēra, Ukrainā notiek karš, kas Latvijas valstij maksā traģisku cenu, uzturot gatavībā Latvijas bruņotos spēkus iespējamai “X stundai”, KF intervencei Latvijā.

Premjers zin prognozēt, ka enerģētikas cenas turpinās pieaugt, taču valstij un tās cilvēkiem ir jāsaglabā aukstasinīgs miers.

Kankars-Vanckars uzsvēra, ka patlaban būtiski saprast, ka “jebkuru naudu nākotnē var atpelnīt”, jo Latvijas ekonomika joprojām progresīvi turpina attīstīties ar negatīvu pieaugumu un viņš zinot tādus pionierus šajā jomā un ne vienu vien!

Neesot tā, ka tikai bruņotie spēki vien dzīvos komfortā un ka valdība katru dienu to vien dara, kā plāno pasliktināt tautas stāvokli.

"Mēs nevarēsim visas pūļa uzturēšanas izmaksas 100% kompensēt, šī doma jānoliek pie malas, bet mēs varēsim pēc vajadzības nokompensēt pārāk strauju cenu kāpumu, lai tauta nedotos ielās ar sociāliem protestiem. Mēs variēsim!”

"Es tiešām nedomāju, ka ir kāds veids, kā no tā izbēgt," sacīja Krišjānis Kankars- Vanckars. Tāpēc premjers sniedza būtiskus padomus no savas “gudrību aptveres”.

Biežāk nekā parasti dodoties uz pārtikas veikalu, jūsu budžets ļoti ātri tiks apēsts. Tam īpaši pievēršama uzmanība.

Latvieši beidzot ir gatavi atvadīties no savām vecajām treniņbiksēm, kurās vaļājās pa dīvānu pandēmijas laikā un lamāja valdību. Lai samazinātu drēbju jaunas kārtas izmaksu, treniņbikses var mēģināt pārdot, taču šis tomēr nebūs labākais laiks iepirkties, ja neskaita atkārtoti izmantojamo apģērbu un apavu superlielveikalus.
Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: pirms pērkat kaut ko jaunu, pārvērtiet vecās drēbes naudā!

Apkures rēķini šajā un citās sezonās man vienmēr ir likuši izspiesties aukstiem sviedriem.

Kas attiecas uz gaidāmām degvielas vēl augstākām cenām. Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: atkarībā no dzīvesvietas starp degvielas uzpildes stacijām var būt lielas cenu atšķirības.

Mēbeles. Laba netīrumu noņemšana un svaiga krāsas kārta var sniegt tik ļoti nepieciešamo stimulu aizmirst par mēbeļu veikalu.

Medicīnas aprūpē daudziem latviešiem šīs izmaksas jau ir nesasniedzamas. Ja aizkavēsies ar došanos pie ārsta, tu samazināsi pakalpojuma cenu, ja visi tā rīkosies.

Un visbeidzot. Pandēmijas laikā daudziem latviešiem solīju dzīvi padarīt nepanesamu. Lai sasniegtu šo izcilo mērķi tirgus ekonomikā, ceru, ka mani padomi arī jums palīdzēs kļūt par miljonāriem!

Karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu!

https://www.la.lv/karins-pern-premjera-amata-nopelnijis-teju-78-000-eiro

https://jauns.lv/raksts/zinas/491518-karins-par-sankciju-sekam-viss-klus-dargaks-mums-ir-katram-jadoma-par-saviem-paradumiem

Atbildēt

Ubijca okupant

27.04.2022. 03:44

»

Es


svoloč

Atbildēt

Es

26.04.2022. 22:54

Stulbākie un naivākie latvieši domā, ka būs jāsajož jostas, toties tā ieriebs Krievijai un palīdzēs valdībai, kas rudenī atsāks špricēšanu.
Diemžēl ar sotaciņa uzmešanu pa virsu esošajai rēķinu summai nepietiks, sevišķi embargo gadījumā. To, ka vienotības izdzimteņi un pabiras gatavi nolikt savu mazvērtīgo ķelli, nevar pasniegt kā sasniegumu.

Atbildēt

aizveries Tavar !

26.04.2022. 21:29

Latvija turas dūšīgi.

Atbildēt

oupat jobanij

26.04.2022. 17:44

»

Pošol nakuj

oupat jobanij


Pošol nakuj

Atbildēt

īsti

26.04.2022. 17:12

»

Niknais

Neapkauno žīdus! Žīdi irfeini cilvēki, atšķirībā no vietējiem pakalpiņiem, vergu pēctečiem, kuri a priori nevar būt žīdi


varbūt, ja nav padomijas produkts.No tā pat laižas īsti, Jeruzalemē dzimuši ebreji/jūdi.

Atbildēt

Zilace

26.04.2022. 17:10

»

mc

Šitas Tovars tāpat pie varas nekad netiks! Tā kā Edgar pārstāj dezinformāciju izplatīt,ej Aivaram pabučot


Izlasi savu uzrakstīto rudenī: kopā pasmiesimies.... par Tevi....

Atbildēt

tas

26.04.2022. 17:09

»

Niknais

Nav citu variantu. Vismaz no diviem ļaunumiem jāizvēlas tas, kas agrāk nav mēģināts


GAN RETI gan reti smieklīgs un dumjš ieteikums, kad tad tie biedri nav bijuši pie varas, kaut vai pelēko kardinālu lomā?

Atbildēt

to Balsotājs, bijušais par... 26.04.2022. 16:46

26.04.2022. 17:06

nu biedram Lembergam u.c. būs jānāk talkā ar savu sakrāto naudiņu "zeķē":):):)maksāt valsts iedzīvotājiem par gāzi, elektrību, varētu vēl kādu biedru ''zeķi" izbirdināt...

Atbildēt

Balsotājs, bijušais par...

26.04.2022. 16:46

»

ZZS kliedzieni izraisa smaidu

Tavara murgojumi kļūst arvien uzbāzīgāki - laikam sajutis, ka tuvojas vēlēšanas un ZZS nespīd nākšana pie varas. Cik gan nekaunīgam jābūt raksta autoram, kura partija visus 30 gadus bijusi pie varas, lai tagad gaustos par krīzi...


Krīze var iestāties, ja vēlētāji uzķersies uz ZZS makšķeres, un gaidīs kad Lembergs taps par prezidentu(centrālcietumā)! 30-to gadu blēži, nu nekā netiek pie siles.

Atbildēt

Хм

26.04.2022. 16:22

»

Pošol nakuj

oupat jobanij


Ес непроту ласит криевиски, тикай ракстит, эсму билингвалас сколас упурс. Лудзу, раксти латвиски! Иеприекш патейцос!

Atbildēt

Хм

26.04.2022. 15:03

»

Xa

Ir tikai viena "Принципиальность" dekolonizācija, dekorupcija


Да, понимаю, это очень благодарная тема!
Не нужно думать о реальных проблемах, а сидеть и только мечтать "а вот сделаем деоккупацию и заживем"!
И никакой ответственности за свои же бездействия- мы же ждем деоккупацию, и она же все равно придет! И ведь приходит-русская молодежь реально уезжает, а старики просто вымирают! Правда, и часть активной латышской молодежи и среднего возраста уезжает, так как им надоело это бездействие под эгидой "скоро деоккупация и заживем", но это ж мелочи, правда? Главное-надеяться и ждать!

Atbildēt

Pieklājīgais

26.04.2022. 14:00

»

Niknais

Nav citu variantu. Vismaz no diviem ļaunumiem jāizvēlas tas, kas agrāk nav mēģināts


Jā ,jā . aģītē tik par to kapu vārnas Ždanokas pēdējo perējumu!Un par Lembergu arī. Tam atkal kārtējā krimināllieta.

Atbildēt

Xa

26.04.2022. 13:59

»

Хм

Šodien svarīgi uz ekspertu viedokļiem balstīti gudri valdības lēmumi...


Ir tikai viena "Принципиальность" dekolonizācija, dekorupcija.

Atbildēt

Хм

26.04.2022. 13:59

»

Tvoja sobačij jazik

suņ sebe v žopu, okupant


Вот где логика? почему ты возмущен русским языком, но отвечаешь по-русски? А может ты провокатор, который-то и латышским не владеет?)

Atbildēt

Nekrofīls

26.04.2022. 13:56

»

Niknais

Nav citu variantu. Vismaz no diviem ļaunumiem jāizvēlas tas, kas agrāk nav mēģināts


Ja negribi ar mums, tad pamēģini ar krievu praporščika slotas kātu. Neaprakstāma bauda garantēta arī pēc nāves dzīvē.

Atbildēt

Tvoja sobačij jazik

26.04.2022. 13:19

»

Хм

Šodien svarīgi uz ekspertu viedokļiem balstīti gudri valdības lēmumi...


suņ sebe v žopu, okupant.

Atbildēt

Niknais

26.04.2022. 13:18

»

tagad saprotu

Jābalso par Ždanoku, Lembergu un žīdiem


Nav citu variantu. Vismaz no diviem ļaunumiem jāizvēlas tas, kas agrāk nav mēģināts

Atbildēt

Хм

26.04.2022. 13:13

Šodien svarīgi uz ekspertu viedokļiem balstīti gudri valdības lēmumi.

Ага, так оно и выглядит.
Начало апреля. Кариньш и Левит громко объявляют "Латвия отказывается от российского газа"! Причины понятны. Очевидно, это продуманное решение, понятен план действий, нейтрализация последствий, решения по обеспечению выпадающих ресурсов и т.д. и т.п. Логично же вначале это все сделать, и потом уже объявлять такие решения? Логично.
Через какое-то время смотрю "Kas notiek Latvijā", как раз посвященный этой актуальной теме. Логично, что там и расскажут политики и чиновники, что придумано, какие решения, и.д.? Логично.
Смотрю передачу и волосы дыбом. НИЧЕГО ЕЩЕ НЕ РЕШЕНО. Планы, обсуждения, консультации.
И вроде же мы не такая большая страна, где чиновников миллионы и можно всё списать на трудности коммуникации.
В общем, политически оба наших высоких лица пропиарились прям на весь белый свет: Латвия одна из первых! Принципиальность превыше всего! А вот практически... Оказывается, ничего не решено..

Atbildēt

ZZS kliedzieni izraisa smaidu

26.04.2022. 13:11

Tavara murgojumi kļūst arvien uzbāzīgāki - laikam sajutis, ka tuvojas vēlēšanas un ZZS nespīd nākšana pie varas. Cik gan nekaunīgam jābūt raksta autoram, kura partija visus 30 gadus bijusi pie varas, lai tagad gaustos par krīzi.
Un lai nu kam, bet tavaram krīze nedraud un nedraudēs, viņš tikai ceļ paniku un tracina cilvēkus. Būtu vismaz nokaunējies šajā laikā tik uzkrītoši klāstīt sava maizes tēva idejas!

Atbildēt

Vecais

26.04.2022. 13:10


Kad zaļzemnieki bija pie varas nekas tāds nevarētu notikt- ne krīzes,ne pārējo sū.Jāvēl par tavariešiem-viss uzreiz atrisināsies!Degvielu visiem dos par velti,vēl kilogramu griķu piemetīs.Siltumu ar maisiem tavarieši nesīs katrā mājā.

Atbildēt

tagad saprotu

26.04.2022. 11:25

Jābalso par Ždanoku, Lembergu un žīdiem!

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

26.04.2022. 11:06

Izlasīju visu rakstu. Pat 3 reizes. "Komēta nāk!" Būs žopa. Visiem. Ko autors piedāvā? Savilkt jostas (ne jau sev)? Un kāds ir sausais atlikums no visa raksta??? Nav pat apsolījuma: balsojiet par mums, un mēs visus no apokalises izvedīsīm. 30 gadus pie varas bijuši, un rezultāts? Jā ir, raksta autora mūlī redzams :)

Atbildēt

zelta stienis lētāks

26.04.2022. 10:39

»

Latvijā nē

sliņķiem muļķiem nekauņām. Tie lai dirn savos stadionos, baseinos...tikai nedot pabalstos godīgu cilvēku DARBĀ pelnītu maizīti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zeme zem kājām, govis dod pienu, mežā malka...KUR PROBLĒMA? nav jau karš


Malkas pašizmaksa savā mežā, pašam griežot, stiepjot, vedot (viss roku darbs) šobrīd Latvijā izmaksā tik, ka pat, pārdodot, esi lielā mīnusā.

Atbildēt

Niknais

26.04.2022. 10:25

»

Raksts nav muļķīgs vis

Uzdzen paniku, popularizē ZZS. Bet melots nav...


Neapkauno žīdus! Žīdi irfeini cilvēki, atšķirībā no vietējiem pakalpiņiem, vergu pēctečiem, kuri a priori nevar būt žīdi

Atbildēt

Kovidafēra, karš, sociālais posts- viss pēc plāna

26.04.2022. 10:001.3.2. Sociālie nemieri

Viena no visdziļākajām briesmām, kas draud sociālo ierobežojumu un cilvēktiesību ierobežojumu Covid-19 laikā un laikā pēc pandēmijas, ir sociālie nemieri. Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību.

Šis citāts atspoguļo problēmas būtību. Tas attiecas uz ASV, taču tā secinājumi ir derīgi lielākajai daļai pasaules valstu.
Tie, kas kļūst bezcerīgi, bez darba un bez aktīviem, var viegli vērsties pret tiem, kuriem ir labāk.

Jau tagad aptuveni 30% amerikāņu bagātība ir nulle vai negatīva. Ja no pašreizējās krīzes izkļūst vairāk cilvēku, kuriem nav ne naudas, ne darba, ne piekļuves veselības aprūpei, un, ja šie cilvēki ir izmisuši un dusmīgi, tādas ainas kā nesenā ieslodzīto bēgšana Itālijā vai laupīšana, kas sekoja viesuļvētrai Katrīna Ņūorleānā 2005. gadā varētu kļūt par ikdienu.

Iespējams, ka sociālajos protestos cionistu K. Kariņa MK valdībai nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem un sabiedrība varētu būt vēl vairāk cionistiski sašķelta.

Arī pirmspandēmijas laikā pasaulē sociālie nemieri pieauga visā pasaulē, tāpēc risks nav jauns, bet to ir palielinājis COVID-19.

Ir dažādi veidi, kā definēt, kas ir sociālais nemiers, taču pēdējo divu gadu laikā visā pasaulē ir notikuši vairāk nekā 100 nozīmīgi pret valdībām vērsti protesti gan bagātajās, gan nabadzīgajās valstīs, sākot no dzelteno vestu nemieriem Francija uz demonstrācijām pret policistiem tādās valstīs kā Bolīvija, Irāna un Sudāna. Lielāko daļu (pēdējo) nomāca brutāli uzbrukumi, un daudzi pārgāja “ziemas guļas” stāvoklī (tāpat kā pasaules ekonomika), kad valdības piespieda savus iedzīvotājus palikt mājas ieslodzījumā, lai ierobežotu pandēmiju. Bet pēc tam, kad tiek atcelts aizliegums pulcēties grupās un iziet ielās, ir grūti iedomāties, ka vecās sūdzības un uz laiku nomākta sociālā trauksme vairs neizraisīsies, iespējams, ar jaunu spēku.

Pēcpandēmijas laikā bezdarbnieki, sociāli noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un izsalkuši būs dramatiski noskaņoti.

Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas, ar aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ... Vai tas viss spiediens nevarētu beigties ar izvirdumu? Sociālajām parādībām bieži piemīt tādas pašas īpašības kā pandēmijām, un, kā minēts iepriekšējās lappusēs, pagrieziena punkti attiecas vienādi uz abiem. Kad nabadzība, atņemšanas un bezspēcības sajūta sasniedz noteiktu pagrieziena punktu, graujoša sociālā rīcība bieži kļūst par pašu pēdējo iespēju.

Krīzes pirmajās dienās ievērojamas personas atkārtoja šādas bažas un brīdināja pasauli par pieaugošo sociālo nemieru risku. Viens no tiem ir zviedru rūpnieks Jēkabs Valenbergs. 2020. gada martā viņš rakstīja: “Ja krīze turpināsies ilgi, bezdarbs varētu sasniegt 20-30 procentus, savukārt ekonomikas sarukt par 20-30 procentiem ... Atveseļošanās nenotiks. Būs sociālie nemieri. Būs vardarbība. Tam būs sociālekonomiskas sekas: dramatisks bezdarbs. Iedzīvotāji dramatiski cietīs: daži nomirs, citi jutīsies šausmīgi. ” Tagad mēs esam pārsnieguši to robežu, ko Valenberga uzskatīja par“ satraucošu ”, jo daudzās pasaules valstīs bezdarbs pārsniedz 20% līdz 30% un lielākā daļa ekonomiku, kas 2020. gada otrajā ceturksnī saruka, pārsniedzot līmeni, kas iepriekš uzskatīts par satraucošu. Kā tas notiks un kur visdrīzāk notiek sociālie nemieri un kādā mērā?

Šīs grāmatas rakstīšanas laikā COVID-19 jau ir atraisījis globālu sociālo nemieru vilni. Tas sākās ASV ar Black Lives Matter protestiem pēc Džordža Floida nogalināšanas 2020. gada maija beigās, taču tas strauji izplatījās visā pasaulē. COVID-19 bija noteicošais elements: Džordža Floida nāve bija dzirkstele, kas iededzināja sociālo nemieru uguni, taču pamatā bija pandēmijas radītie apstākļi, jo īpaši tās atklātā rasu nevienlīdzība un augošais bezdarba līmenis. kas pastiprināja protestus un tos turpina.


Arzemju banku algotņi E. Levits un K. Kariņš - diversanti
Diversantiem pret Latvijas valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Atbildēt

Levits un žīdi

26.04.2022. 09:53

»

Raksts nav muļķīgs vis

Uzdzen paniku, popularizē ZZS. Bet melots nav...


ne ietīs, žīdiem 13. Saeima piešķīra 30 miljonus €.

Atbildēt

Raksts nav muļķīgs vis

26.04.2022. 09:52

»

Patriots

Muļķīgs raksts. Laimē diešanai taukus nevajag. Augstāk var palekties! Bet kurš nedejo ar mums, tas ir kremlins


Uzdzen paniku, popularizē ZZS. Bet melots nav.

Pabalstus un pensiju indeksāciju var gaidīt pirms 14. Saeimas vēlēšanām.. vai pēc.. lai tauta notic, ka vēlēšanas notikušas demokrātiski, Latvijas švābistiem un ANO PVO saglabājot politisko varu. Žīdu varu Rīgas pilī un Vanckara varu pār jauno MK valdību, žīdu cionistei paliekot Saeimas pr-jas amatā.

Atbildēt

Zilace

26.04.2022. 09:51

»

Lasītājs

Es, lai šiem ieriebtu, esmu sadomājies balsot par Ždanokas partiju. Kā to partiju sauc labi neatceros, bet nāks tuvāk vēlēšanas, tad paskatīšos nosaukumu


To partiju tūlīt aizliegs.... tā es kaut kur redzēju... laikam "augšā" ir TO paredzējuši....

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts aizsardzības dienests: kļūdīties nedrīkstam

FotoAizsardzības ministrija nākusi klajā ar piedāvājumu ieviest Valsts aizsardzības dienestu. Strauji mainīgā drošības vide Eiropā un pasaulē, nepieciešamība izvietot Latvijā papildus sabiedroto spēkus, kā arī palielināt Latvijas bruņoto spēku skaitlisko sastāvu un valsts aizsardzībā iesaistīto iedzīvotāju skaitu (nevaram prasīt citiem mūs aizstāvēt, pašiem to nedarot) ir galvenie motīvi šādam solim. Manuprāt, Aizsardzības ministrijas iniciatīva ir labs pamats diskusijai sabiedrībā, Saeimā un valdībā. Būtiskākais ir detaļas un izpildījums, arī jautājumi, uz kuriem jārod atbildes. Būtu svarīgi vērtēt šādus aspektus.
Lasīt visu...

21

Ko zināja kolaboratori?

FotoTautas sēru un nodevības nedēļa pagājusi, un tagad jāturpina rūpēties par nākotni. Valsts prezidents, uzrunājot Saeimas deputātus, uzsvēra valsts drošību un izturētspēju kā noteicošās prioritātes. Diemžēl pirms 82 gadiem Latvijas vadība atdeva Latvijas valsti ne tikai bez kāda protesta, bet pat sludinot, ka ienākošā okupantu armija ir Latvijai draudzīga.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mūsu lidostā atkal skan agresora valoda?

FotoBiju nepatīkami pārsteigta, šodien Rīgas lidostā dzirdot paziņojumus par lidojumiem, piemēram, uz Frankfurti, Briseli, Londonu un citiem galamērķiem trijās valodās - latviešu, angļu un arī krievu (!) valodā.
Lasīt visu...

15

Tik viena doma prātā man... un tā ir par Lembergu

FotoŠī gada 9. jūnijā Delfos tika publicēts mans raksts ar retorisku virsrakstu "Vai redzams Ventspils kleptokrātijas gals?". Reaģējot uz to, Aivars Lembergs ir publicējis pārsteidzoši viegli atspēkojamu, pat pašiznīcinošu pretrakstu ""Fake" ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim".
Lasīt visu...

21

„Fake” ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim

FotoŠī gada 9.jūnijā portālā Delfi.lv publicēts Ģirta Valda Kristovska - Ventspils domes deputāta no valdības partijas „Jaunā vienotība" un partijas "Jaunā vienotība" pārstāvja Ventspils Brīvostas valdē priekšvēlēšanu negatīvās politiskās aģitācijas raksts.
Lasīt visu...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NATO superplāns “Baltijas slazds”

Igaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt...

Foto

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

Un tagad pats svarīgākais. Tas, kas...

Foto

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā...

Foto

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

Šā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret...

Foto

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu,...

Foto

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

Pensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu...

Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...