Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nekas nebūs jāpērk

08.06.2020. 03:42

»

acīmredzams

Konkurentu pasūtīti raksteļi...


prieks kam rudenī pirkt to, kas vēl nebūs iztērēts? Bija tak teikts, ka ir no pagājušā gada palicis pāri - to tad arī tērēs, un ar to būtu jāpietiek.

Atbildēt

...

06.06.2020. 20:14

Autoram vajadzētu labāk sagatavot informāciju, gatavojot savu "pētniecisko" sacerējumu. Vienas vidēji normālas ziemas sezonas lakā tiek izkaisītas vismaz 70 tonnas sāls.

Atbildēt

pļēgurs

06.06.2020. 14:45

»

bet jā

Tev liktos normāli, ka rudenī to pašu sāli iepirktu dārgāk un attiecīgi pakalpojumu valsts pirktu dārgāk? Turklāt LAU nesaņem tiešu budžeta finansējumu, tātad sāli iepērk par savu naudu


Labi, LAU saņem netiešu budžeta finansējumu - bet tomēr budžeta - un?
Vai tas maina iepriekš teikto - ka tā ir budžeta nauda, ka tiks kropļots tirgus un galu galā, ja kāds atcerēsies vai nākotnes LAU piedāvājumos un izrakstītajos rēķinos tik un tā nefigurēs maksa par sāli? Vai netiks maksāts 2x?

Atbildēt

P.

06.06.2020. 13:56

Nu, ja kantoris, kas nav pat valsts iestāde, bet tikai valstij piederoša a/s, var noslepenot ziņas, tad jau mēs arī kaut ko varam noslepenot... varbūt.

Atbildēt

06.06.2020. 13:56

»

Хм

Цены на сезон становятся известны в конце лета. И всегда до этого были ниже, чем вначале года. С чего вдруг утверждение, что в этот раз будет иначе? Слабая попытка пиарщиков LAU...


No kura laika maijs ir gada sākums?
Turklāt autors jau pats atklāj, ka piegādātājam sāls jau ir, kas nozīmē, ka nepārdošanas gadījumā tie būtu papildus glabāšanas izdevumi, kas vismaz daļēji nozīmē zemāku piedāvājuma cenu, ja pērk tagad nevis vasaras beigās. Tas, ka rakstu sērijā nav neviena vārda par to, ka sāls būtu iepirkta par augstu cenu nozīmē tikai to, ka tā bijusi pietiekami zema.

Atbildēt

bet jā

06.06.2020. 13:48

»

Jā, bet

Un tev pašam liekas tas normāli, ka viena firma par valsts naudu iepērk priekš sevis sāli, lai rudenī varētu tai pašai valstij konkursā piedāvāt savus pakalpojumus par lētāku cenu


Tev liktos normāli, ka rudenī to pašu sāli iepirktu dārgāk un attiecīgi pakalpojumu valsts pirktu dārgāk? Turklāt LAU nesaņem tiešu budžeta finansējumu, tātad sāli iepērk par savu naudu.

Atbildēt

Хм

06.06.2020. 12:56

»

acīmredzams

Konkurentu pasūtīti raksteļi...


Цены на сезон становятся известны в конце лета. И всегда до этого были ниже, чем вначале года. С чего вдруг утверждение, что в этот раз будет иначе? Слабая попытка пиарщиков LAU)

Atbildēt

Jā, bet

06.06.2020. 12:09

»

acīmredzams

Konkurentu pasūtīti raksteļi...


Un tev pašam liekas tas normāli, ka viena firma par valsts naudu iepērk priekš sevis sāli, lai rudenī varētu tai pašai valstij konkursā piedāvāt savus pakalpojumus par lētāku cenu?

Atbildēt

pļēgurs

06.06.2020. 11:25

Tur tās kājas neaug no citas vietas un vietā ir kārtējā prastā privatizācijas shēma?
Tagad iepirks izejmateriālus par budžeta naudu, gada beigās beigsies LAU līgums ar valsti, tiks pieņemts lēmums, par LAU likvidāciju/privatizāciju/nopizģīšanu un veikli darboņi no jaunuzceptiem SIA, kas tikai un vienīgi atbildīs konkursa/privatizācijas/nopizģīšanas nolikuma prasībām fiksi saņems visu uz paplātes.
Un vērtējot materiāltehnisko bāzi būs “kompetenta/starptautiski atdzīta eksperta” slēdziens, ka viena no pozīcijām - sāls - ir bezvērtīga, jo klimata pārmaiņas, nepareizi glabāta, vai kas tml

Atbildēt

R

06.06.2020. 10:47

kamēr kā Ķīnā pie sienas šos slepenotājus neliks, nekas nemainīsies!

Atbildēt

Īblis Pašpisavičus

06.06.2020. 10:36

Vispār sus gadījums ir pamats policijai vai knab uzsākt resorisko pārbaudi pēc savas iniciatīvas. Baigi aizdomīgi tas viss izskatās uz info slepenosanas fona.

Atbildēt

acīmredzams

06.06.2020. 10:19

Konkurentu pasūtīti raksteļi.
Autors pat nav pateicis, ka sāls būtu iepirkta par augstāku cenu, bet visu balsta tikai uz pašu iepirkuma faktu.
Konkurentiem protams panika- LAU pa lēto iepirka sāli, tātad varēs piedāvāt labāku cenu konkursā, bet viņiem pašiem būs jāpērk rudenī jau pa dārgo.

Atbildēt

Ja nis

06.06.2020. 09:20

Latbija ta ir gods lieta, apzagt latviesu tautu. Izcilnieki sai joma Latvergo, Latvijas celu uzyuretajs,Airbaltik,Rigas namu parvaldnieks, Rigas satiksme.....
Sarakstu varetu turpinat ari ar fiziskam personam.
Kamer nebus ka Kina zags uz nebedu.

Atbildēt

Jā, bet

06.06.2020. 08:44

Viens miljons, tas jau nav nemaz tik daudz. Cita lieta, ka tas ir vesels tūkstotis tūkstošu. Būtu par to naudu cukuru iepirkuši, valsts uz Jāņiem katram valsts iedzīvotājam, ieskaitot zīdaiņus, varētu izsniegt veselu kilogramu bezmaksas cukura un tad arī vēl paliktu pāri valdības vīriem ar ko savu rūgto dzīvi saldināt. Bet tauta ceptu saldas plātsmaizītes un slavētu valdību. Tagad nekā.
Kas attiecas uz to slepenību, tad domāju, ka vislielākais mūsu valstss noslēpums ir tas, ka šeit valdība sastāv no klauniem, blēžiem un noderīgajiem kretīniem. Neatceros tikai kurš šo valsts nolēpumu savulaik izpauda un nezinu arī vai viņš par to ir ticis noķerts un notiesāts. Vēl apbrīnas cienīgs ir to visu mūsu valstī par bargo naudu uzturēto kontroles un uzraudzības iestāžu aklums un kurlums. Tās visas ir vecuma vainas. Bet, ja kaut kas tāds piemetas jau 30 gadu vecumā, tad kas būs kad pienāks pensijas gadi?! Varbūt tautai vajadzētu samest naudu lai sagādātu tām iestādēm brilles un dzirdes aparātus. Domāju, ka tos vislabāk būtu pasūtīt Ķīnā, jo tajā valstī kontroles un uzraudzības iestādēm ar redzi un dzirdi viss esot kaŗtībā. Arī valsts ierēdņi tur esot ar spēcīgu valstisku domāšanu. Ja atklājas, ka kādam tā valstiskā domāšana ir sajukusi, tiekot veikta neliela operācija pēc kuras tas ierēdnis kļūstot par galvas tiesu īsāks un atkal viss esot kaŗtībā.

Atbildēt

Хм

06.06.2020. 08:05

Очень интересно-когда в скрывались схемы в Риге доме и их структурах (не оспариваю сам факт схем), то все другие СМИ постояно писали. А тут.. такая тишина.. И ни слова о соседнем случае с этим межрессорным органом- тоже тишина полная. Потому что это уже при нынешней власти в стране, и не хочется создавать картину "а чем эти лучше? ". Так а в чем тогда объективность СМИ?

Atbildēt

pidralalala

06.06.2020. 06:13

Kā tad beidzās pirmajās publikācijās pieminētais par sērijiesniegumiem vai iedniegumu sērijām? Cik sēriju bija, kas sēriju autors, kādi rezultāti? Citādi kuro reizi faktiski tiek malts viens un tas pats. Jauna informācija apaļa 0.

Atbildēt

LAU

06.06.2020. 04:10

Kaut kã Nešporam veicās) Laikam jau kādam łoti vajag lai pirms līguma izbeigšanās ar SM šis ,,kapracis” pataisa LAU par maksimāli neefektīgu . Tad būtu vieglak savākt savos nagos cełu uzturëšanu kādiem jau zināmiem pretendentiem.
Par iepirkumiem un Nešpora darbību LAU jau romānus var rakstīt. Kāds teica ka LAU ar Nešpora ienākšanu beidzis maksāt no saviem pakalpojumiem PVN Valsts Kasē... Un par ietaupīto naudińu( ap 5-6 mln eur) Nešpors varēja uzbarot un uzaudzēt administratīvo aparatu no 40 darbońiem līdz pat 70 divu gadu laikā). Pie tam specialistus cełu uzturēšanā nomainot uz pilnīgiem jefińiem. No specialistiem cełu uzturēšanā LAU administrācijā palikuši vien kādi 5-6 ..
Un tad vēl Neimańu klans! Noteikti Nešporam jāpajautā vai vińš gadījumā nepazīst kādu LAU kvalitātes vadības departamenta puisi līdzīgā uzvardā? ) Un kā tad tur bija ar tiem interešu konfliktiem jo dzirdēts ka Nešpora laulātā draudzene arī mīl šo uzvārdu ? Un ka tik ne kārtējais Neimanis būdams bijušā satiksmes ministra Auguła biroja vadītājs nepielika roku pie Nešpora iebidīšanas LAU? Un tad vēl visādi
nelabvēłi kuriem łoti gribētos uzzināt vai tiešām tam Auguła Neimanim ir kāds sakars ar AS Ferrus? Un kapēc tieši Nešpora laikā Ferrus sāka plūkt laurus LAU iepirkumu konkursos? Ir arī dzirdēts ka iespējams tieši LAU valdes priekšsēdētajs šad tad kłūdās iepērkot LAU vajadzībām ne to ko sākotnēji vēlējies sludinot iepirkumu un beigās pat par krietni lielākiem cipariem? Jautājumi būtu daudz tikai diez vai kādam łaus jautāt))) KNAB KNAB KNAB ) Kā tik jūsu dienestu vīrusi pavisam neiznīcināja???)))

Atbildēt

viedoklis

06.06.2020. 03:54

Šajā situācijā slepenībai nav nekāda sakara ar valsts drošību, bet ir jānoslepeno lai paši noziedzinieki justos drošāki, veicot savas, pret valsti vērstās neģēlības.

Atbildēt

....

05.06.2020. 22:42

Vai beidzot nebūtu laiks ar likumu aizliet to milzīgo slepenošanu visur pa visu?! Ja saema nevar saņemties, tad lai rīko referendumu. Kāds sakars sāls iepirkumam var būt ar valsts drošību?!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....