Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nekas nebūs jāpērk

08.06.2020. 03:42

»

acīmredzams

Konkurentu pasūtīti raksteļi...


prieks kam rudenī pirkt to, kas vēl nebūs iztērēts? Bija tak teikts, ka ir no pagājušā gada palicis pāri - to tad arī tērēs, un ar to būtu jāpietiek.

Atbildēt

...

06.06.2020. 20:14

Autoram vajadzētu labāk sagatavot informāciju, gatavojot savu "pētniecisko" sacerējumu. Vienas vidēji normālas ziemas sezonas lakā tiek izkaisītas vismaz 70 tonnas sāls.

Atbildēt

pļēgurs

06.06.2020. 14:45

»

bet jā

Tev liktos normāli, ka rudenī to pašu sāli iepirktu dārgāk un attiecīgi pakalpojumu valsts pirktu dārgāk? Turklāt LAU nesaņem tiešu budžeta finansējumu, tātad sāli iepērk par savu naudu


Labi, LAU saņem netiešu budžeta finansējumu - bet tomēr budžeta - un?
Vai tas maina iepriekš teikto - ka tā ir budžeta nauda, ka tiks kropļots tirgus un galu galā, ja kāds atcerēsies vai nākotnes LAU piedāvājumos un izrakstītajos rēķinos tik un tā nefigurēs maksa par sāli? Vai netiks maksāts 2x?

Atbildēt

P.

06.06.2020. 13:56

Nu, ja kantoris, kas nav pat valsts iestāde, bet tikai valstij piederoša a/s, var noslepenot ziņas, tad jau mēs arī kaut ko varam noslepenot... varbūt.

Atbildēt

06.06.2020. 13:56

»

Хм

Цены на сезон становятся известны в конце лета. И всегда до этого были ниже, чем вначале года. С чего вдруг утверждение, что в этот раз будет иначе? Слабая попытка пиарщиков LAU...


No kura laika maijs ir gada sākums?
Turklāt autors jau pats atklāj, ka piegādātājam sāls jau ir, kas nozīmē, ka nepārdošanas gadījumā tie būtu papildus glabāšanas izdevumi, kas vismaz daļēji nozīmē zemāku piedāvājuma cenu, ja pērk tagad nevis vasaras beigās. Tas, ka rakstu sērijā nav neviena vārda par to, ka sāls būtu iepirkta par augstu cenu nozīmē tikai to, ka tā bijusi pietiekami zema.

Atbildēt

bet jā

06.06.2020. 13:48

»

Jā, bet

Un tev pašam liekas tas normāli, ka viena firma par valsts naudu iepērk priekš sevis sāli, lai rudenī varētu tai pašai valstij konkursā piedāvāt savus pakalpojumus par lētāku cenu


Tev liktos normāli, ka rudenī to pašu sāli iepirktu dārgāk un attiecīgi pakalpojumu valsts pirktu dārgāk? Turklāt LAU nesaņem tiešu budžeta finansējumu, tātad sāli iepērk par savu naudu.

Atbildēt

Хм

06.06.2020. 12:56

»

acīmredzams

Konkurentu pasūtīti raksteļi...


Цены на сезон становятся известны в конце лета. И всегда до этого были ниже, чем вначале года. С чего вдруг утверждение, что в этот раз будет иначе? Слабая попытка пиарщиков LAU)

Atbildēt

Jā, bet

06.06.2020. 12:09

»

acīmredzams

Konkurentu pasūtīti raksteļi...


Un tev pašam liekas tas normāli, ka viena firma par valsts naudu iepērk priekš sevis sāli, lai rudenī varētu tai pašai valstij konkursā piedāvāt savus pakalpojumus par lētāku cenu?

Atbildēt

pļēgurs

06.06.2020. 11:25

Tur tās kājas neaug no citas vietas un vietā ir kārtējā prastā privatizācijas shēma?
Tagad iepirks izejmateriālus par budžeta naudu, gada beigās beigsies LAU līgums ar valsti, tiks pieņemts lēmums, par LAU likvidāciju/privatizāciju/nopizģīšanu un veikli darboņi no jaunuzceptiem SIA, kas tikai un vienīgi atbildīs konkursa/privatizācijas/nopizģīšanas nolikuma prasībām fiksi saņems visu uz paplātes.
Un vērtējot materiāltehnisko bāzi būs “kompetenta/starptautiski atdzīta eksperta” slēdziens, ka viena no pozīcijām - sāls - ir bezvērtīga, jo klimata pārmaiņas, nepareizi glabāta, vai kas tml

Atbildēt

R

06.06.2020. 10:47

kamēr kā Ķīnā pie sienas šos slepenotājus neliks, nekas nemainīsies!

Atbildēt

Īblis Pašpisavičus

06.06.2020. 10:36

Vispār sus gadījums ir pamats policijai vai knab uzsākt resorisko pārbaudi pēc savas iniciatīvas. Baigi aizdomīgi tas viss izskatās uz info slepenosanas fona.

Atbildēt

acīmredzams

06.06.2020. 10:19

Konkurentu pasūtīti raksteļi.
Autors pat nav pateicis, ka sāls būtu iepirkta par augstāku cenu, bet visu balsta tikai uz pašu iepirkuma faktu.
Konkurentiem protams panika- LAU pa lēto iepirka sāli, tātad varēs piedāvāt labāku cenu konkursā, bet viņiem pašiem būs jāpērk rudenī jau pa dārgo.

Atbildēt

Ja nis

06.06.2020. 09:20

Latbija ta ir gods lieta, apzagt latviesu tautu. Izcilnieki sai joma Latvergo, Latvijas celu uzyuretajs,Airbaltik,Rigas namu parvaldnieks, Rigas satiksme.....
Sarakstu varetu turpinat ari ar fiziskam personam.
Kamer nebus ka Kina zags uz nebedu.

Atbildēt

Jā, bet

06.06.2020. 08:44

Viens miljons, tas jau nav nemaz tik daudz. Cita lieta, ka tas ir vesels tūkstotis tūkstošu. Būtu par to naudu cukuru iepirkuši, valsts uz Jāņiem katram valsts iedzīvotājam, ieskaitot zīdaiņus, varētu izsniegt veselu kilogramu bezmaksas cukura un tad arī vēl paliktu pāri valdības vīriem ar ko savu rūgto dzīvi saldināt. Bet tauta ceptu saldas plātsmaizītes un slavētu valdību. Tagad nekā.
Kas attiecas uz to slepenību, tad domāju, ka vislielākais mūsu valstss noslēpums ir tas, ka šeit valdība sastāv no klauniem, blēžiem un noderīgajiem kretīniem. Neatceros tikai kurš šo valsts nolēpumu savulaik izpauda un nezinu arī vai viņš par to ir ticis noķerts un notiesāts. Vēl apbrīnas cienīgs ir to visu mūsu valstī par bargo naudu uzturēto kontroles un uzraudzības iestāžu aklums un kurlums. Tās visas ir vecuma vainas. Bet, ja kaut kas tāds piemetas jau 30 gadu vecumā, tad kas būs kad pienāks pensijas gadi?! Varbūt tautai vajadzētu samest naudu lai sagādātu tām iestādēm brilles un dzirdes aparātus. Domāju, ka tos vislabāk būtu pasūtīt Ķīnā, jo tajā valstī kontroles un uzraudzības iestādēm ar redzi un dzirdi viss esot kaŗtībā. Arī valsts ierēdņi tur esot ar spēcīgu valstisku domāšanu. Ja atklājas, ka kādam tā valstiskā domāšana ir sajukusi, tiekot veikta neliela operācija pēc kuras tas ierēdnis kļūstot par galvas tiesu īsāks un atkal viss esot kaŗtībā.

Atbildēt

Хм

06.06.2020. 08:05

Очень интересно-когда в скрывались схемы в Риге доме и их структурах (не оспариваю сам факт схем), то все другие СМИ постояно писали. А тут.. такая тишина.. И ни слова о соседнем случае с этим межрессорным органом- тоже тишина полная. Потому что это уже при нынешней власти в стране, и не хочется создавать картину "а чем эти лучше? ". Так а в чем тогда объективность СМИ?

Atbildēt

pidralalala

06.06.2020. 06:13

Kā tad beidzās pirmajās publikācijās pieminētais par sērijiesniegumiem vai iedniegumu sērijām? Cik sēriju bija, kas sēriju autors, kādi rezultāti? Citādi kuro reizi faktiski tiek malts viens un tas pats. Jauna informācija apaļa 0.

Atbildēt

LAU

06.06.2020. 04:10

Kaut kã Nešporam veicās) Laikam jau kādam łoti vajag lai pirms līguma izbeigšanās ar SM šis ,,kapracis” pataisa LAU par maksimāli neefektīgu . Tad būtu vieglak savākt savos nagos cełu uzturëšanu kādiem jau zināmiem pretendentiem.
Par iepirkumiem un Nešpora darbību LAU jau romānus var rakstīt. Kāds teica ka LAU ar Nešpora ienākšanu beidzis maksāt no saviem pakalpojumiem PVN Valsts Kasē... Un par ietaupīto naudińu( ap 5-6 mln eur) Nešpors varēja uzbarot un uzaudzēt administratīvo aparatu no 40 darbońiem līdz pat 70 divu gadu laikā). Pie tam specialistus cełu uzturēšanā nomainot uz pilnīgiem jefińiem. No specialistiem cełu uzturēšanā LAU administrācijā palikuši vien kādi 5-6 ..
Un tad vēl Neimańu klans! Noteikti Nešporam jāpajautā vai vińš gadījumā nepazīst kādu LAU kvalitātes vadības departamenta puisi līdzīgā uzvardā? ) Un kā tad tur bija ar tiem interešu konfliktiem jo dzirdēts ka Nešpora laulātā draudzene arī mīl šo uzvārdu ? Un ka tik ne kārtējais Neimanis būdams bijušā satiksmes ministra Auguła biroja vadītājs nepielika roku pie Nešpora iebidīšanas LAU? Un tad vēl visādi
nelabvēłi kuriem łoti gribētos uzzināt vai tiešām tam Auguła Neimanim ir kāds sakars ar AS Ferrus? Un kapēc tieši Nešpora laikā Ferrus sāka plūkt laurus LAU iepirkumu konkursos? Ir arī dzirdēts ka iespējams tieši LAU valdes priekšsēdētajs šad tad kłūdās iepērkot LAU vajadzībām ne to ko sākotnēji vēlējies sludinot iepirkumu un beigās pat par krietni lielākiem cipariem? Jautājumi būtu daudz tikai diez vai kādam łaus jautāt))) KNAB KNAB KNAB ) Kā tik jūsu dienestu vīrusi pavisam neiznīcināja???)))

Atbildēt

viedoklis

06.06.2020. 03:54

Šajā situācijā slepenībai nav nekāda sakara ar valsts drošību, bet ir jānoslepeno lai paši noziedzinieki justos drošāki, veicot savas, pret valsti vērstās neģēlības.

Atbildēt

....

05.06.2020. 22:42

Vai beidzot nebūtu laiks ar likumu aizliet to milzīgo slepenošanu visur pa visu?! Ja saema nevar saņemties, tad lai rīko referendumu. Kāds sakars sāls iepirkumam var būt ar valsts drošību?!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...