Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nekas nebūs jāpērk

08.06.2020. 03:42

»

acīmredzams

Konkurentu pasūtīti raksteļi...


prieks kam rudenī pirkt to, kas vēl nebūs iztērēts? Bija tak teikts, ka ir no pagājušā gada palicis pāri - to tad arī tērēs, un ar to būtu jāpietiek.

Atbildēt

...

06.06.2020. 20:14

Autoram vajadzētu labāk sagatavot informāciju, gatavojot savu "pētniecisko" sacerējumu. Vienas vidēji normālas ziemas sezonas lakā tiek izkaisītas vismaz 70 tonnas sāls.

Atbildēt

pļēgurs

06.06.2020. 14:45

»

bet jā

Tev liktos normāli, ka rudenī to pašu sāli iepirktu dārgāk un attiecīgi pakalpojumu valsts pirktu dārgāk? Turklāt LAU nesaņem tiešu budžeta finansējumu, tātad sāli iepērk par savu naudu


Labi, LAU saņem netiešu budžeta finansējumu - bet tomēr budžeta - un?
Vai tas maina iepriekš teikto - ka tā ir budžeta nauda, ka tiks kropļots tirgus un galu galā, ja kāds atcerēsies vai nākotnes LAU piedāvājumos un izrakstītajos rēķinos tik un tā nefigurēs maksa par sāli? Vai netiks maksāts 2x?

Atbildēt

P.

06.06.2020. 13:56

Nu, ja kantoris, kas nav pat valsts iestāde, bet tikai valstij piederoša a/s, var noslepenot ziņas, tad jau mēs arī kaut ko varam noslepenot... varbūt.

Atbildēt

06.06.2020. 13:56

»

Хм

Цены на сезон становятся известны в конце лета. И всегда до этого были ниже, чем вначале года. С чего вдруг утверждение, что в этот раз будет иначе? Слабая попытка пиарщиков LAU...


No kura laika maijs ir gada sākums?
Turklāt autors jau pats atklāj, ka piegādātājam sāls jau ir, kas nozīmē, ka nepārdošanas gadījumā tie būtu papildus glabāšanas izdevumi, kas vismaz daļēji nozīmē zemāku piedāvājuma cenu, ja pērk tagad nevis vasaras beigās. Tas, ka rakstu sērijā nav neviena vārda par to, ka sāls būtu iepirkta par augstu cenu nozīmē tikai to, ka tā bijusi pietiekami zema.

Atbildēt

bet jā

06.06.2020. 13:48

»

Jā, bet

Un tev pašam liekas tas normāli, ka viena firma par valsts naudu iepērk priekš sevis sāli, lai rudenī varētu tai pašai valstij konkursā piedāvāt savus pakalpojumus par lētāku cenu


Tev liktos normāli, ka rudenī to pašu sāli iepirktu dārgāk un attiecīgi pakalpojumu valsts pirktu dārgāk? Turklāt LAU nesaņem tiešu budžeta finansējumu, tātad sāli iepērk par savu naudu.

Atbildēt

Хм

06.06.2020. 12:56

»

acīmredzams

Konkurentu pasūtīti raksteļi...


Цены на сезон становятся известны в конце лета. И всегда до этого были ниже, чем вначале года. С чего вдруг утверждение, что в этот раз будет иначе? Слабая попытка пиарщиков LAU)

Atbildēt

Jā, bet

06.06.2020. 12:09

»

acīmredzams

Konkurentu pasūtīti raksteļi...


Un tev pašam liekas tas normāli, ka viena firma par valsts naudu iepērk priekš sevis sāli, lai rudenī varētu tai pašai valstij konkursā piedāvāt savus pakalpojumus par lētāku cenu?

Atbildēt

pļēgurs

06.06.2020. 11:25

Tur tās kājas neaug no citas vietas un vietā ir kārtējā prastā privatizācijas shēma?
Tagad iepirks izejmateriālus par budžeta naudu, gada beigās beigsies LAU līgums ar valsti, tiks pieņemts lēmums, par LAU likvidāciju/privatizāciju/nopizģīšanu un veikli darboņi no jaunuzceptiem SIA, kas tikai un vienīgi atbildīs konkursa/privatizācijas/nopizģīšanas nolikuma prasībām fiksi saņems visu uz paplātes.
Un vērtējot materiāltehnisko bāzi būs “kompetenta/starptautiski atdzīta eksperta” slēdziens, ka viena no pozīcijām - sāls - ir bezvērtīga, jo klimata pārmaiņas, nepareizi glabāta, vai kas tml

Atbildēt

R

06.06.2020. 10:47

kamēr kā Ķīnā pie sienas šos slepenotājus neliks, nekas nemainīsies!

Atbildēt

Īblis Pašpisavičus

06.06.2020. 10:36

Vispār sus gadījums ir pamats policijai vai knab uzsākt resorisko pārbaudi pēc savas iniciatīvas. Baigi aizdomīgi tas viss izskatās uz info slepenosanas fona.

Atbildēt

acīmredzams

06.06.2020. 10:19

Konkurentu pasūtīti raksteļi.
Autors pat nav pateicis, ka sāls būtu iepirkta par augstāku cenu, bet visu balsta tikai uz pašu iepirkuma faktu.
Konkurentiem protams panika- LAU pa lēto iepirka sāli, tātad varēs piedāvāt labāku cenu konkursā, bet viņiem pašiem būs jāpērk rudenī jau pa dārgo.

Atbildēt

Ja nis

06.06.2020. 09:20

Latbija ta ir gods lieta, apzagt latviesu tautu. Izcilnieki sai joma Latvergo, Latvijas celu uzyuretajs,Airbaltik,Rigas namu parvaldnieks, Rigas satiksme.....
Sarakstu varetu turpinat ari ar fiziskam personam.
Kamer nebus ka Kina zags uz nebedu.

Atbildēt

Jā, bet

06.06.2020. 08:44

Viens miljons, tas jau nav nemaz tik daudz. Cita lieta, ka tas ir vesels tūkstotis tūkstošu. Būtu par to naudu cukuru iepirkuši, valsts uz Jāņiem katram valsts iedzīvotājam, ieskaitot zīdaiņus, varētu izsniegt veselu kilogramu bezmaksas cukura un tad arī vēl paliktu pāri valdības vīriem ar ko savu rūgto dzīvi saldināt. Bet tauta ceptu saldas plātsmaizītes un slavētu valdību. Tagad nekā.
Kas attiecas uz to slepenību, tad domāju, ka vislielākais mūsu valstss noslēpums ir tas, ka šeit valdība sastāv no klauniem, blēžiem un noderīgajiem kretīniem. Neatceros tikai kurš šo valsts nolēpumu savulaik izpauda un nezinu arī vai viņš par to ir ticis noķerts un notiesāts. Vēl apbrīnas cienīgs ir to visu mūsu valstī par bargo naudu uzturēto kontroles un uzraudzības iestāžu aklums un kurlums. Tās visas ir vecuma vainas. Bet, ja kaut kas tāds piemetas jau 30 gadu vecumā, tad kas būs kad pienāks pensijas gadi?! Varbūt tautai vajadzētu samest naudu lai sagādātu tām iestādēm brilles un dzirdes aparātus. Domāju, ka tos vislabāk būtu pasūtīt Ķīnā, jo tajā valstī kontroles un uzraudzības iestādēm ar redzi un dzirdi viss esot kaŗtībā. Arī valsts ierēdņi tur esot ar spēcīgu valstisku domāšanu. Ja atklājas, ka kādam tā valstiskā domāšana ir sajukusi, tiekot veikta neliela operācija pēc kuras tas ierēdnis kļūstot par galvas tiesu īsāks un atkal viss esot kaŗtībā.

Atbildēt

Хм

06.06.2020. 08:05

Очень интересно-когда в скрывались схемы в Риге доме и их структурах (не оспариваю сам факт схем), то все другие СМИ постояно писали. А тут.. такая тишина.. И ни слова о соседнем случае с этим межрессорным органом- тоже тишина полная. Потому что это уже при нынешней власти в стране, и не хочется создавать картину "а чем эти лучше? ". Так а в чем тогда объективность СМИ?

Atbildēt

pidralalala

06.06.2020. 06:13

Kā tad beidzās pirmajās publikācijās pieminētais par sērijiesniegumiem vai iedniegumu sērijām? Cik sēriju bija, kas sēriju autors, kādi rezultāti? Citādi kuro reizi faktiski tiek malts viens un tas pats. Jauna informācija apaļa 0.

Atbildēt

LAU

06.06.2020. 04:10

Kaut kã Nešporam veicās) Laikam jau kādam łoti vajag lai pirms līguma izbeigšanās ar SM šis ,,kapracis” pataisa LAU par maksimāli neefektīgu . Tad būtu vieglak savākt savos nagos cełu uzturëšanu kādiem jau zināmiem pretendentiem.
Par iepirkumiem un Nešpora darbību LAU jau romānus var rakstīt. Kāds teica ka LAU ar Nešpora ienākšanu beidzis maksāt no saviem pakalpojumiem PVN Valsts Kasē... Un par ietaupīto naudińu( ap 5-6 mln eur) Nešpors varēja uzbarot un uzaudzēt administratīvo aparatu no 40 darbońiem līdz pat 70 divu gadu laikā). Pie tam specialistus cełu uzturēšanā nomainot uz pilnīgiem jefińiem. No specialistiem cełu uzturēšanā LAU administrācijā palikuši vien kādi 5-6 ..
Un tad vēl Neimańu klans! Noteikti Nešporam jāpajautā vai vińš gadījumā nepazīst kādu LAU kvalitātes vadības departamenta puisi līdzīgā uzvardā? ) Un kā tad tur bija ar tiem interešu konfliktiem jo dzirdēts ka Nešpora laulātā draudzene arī mīl šo uzvārdu ? Un ka tik ne kārtējais Neimanis būdams bijušā satiksmes ministra Auguła biroja vadītājs nepielika roku pie Nešpora iebidīšanas LAU? Un tad vēl visādi
nelabvēłi kuriem łoti gribētos uzzināt vai tiešām tam Auguła Neimanim ir kāds sakars ar AS Ferrus? Un kapēc tieši Nešpora laikā Ferrus sāka plūkt laurus LAU iepirkumu konkursos? Ir arī dzirdēts ka iespējams tieši LAU valdes priekšsēdētajs šad tad kłūdās iepērkot LAU vajadzībām ne to ko sākotnēji vēlējies sludinot iepirkumu un beigās pat par krietni lielākiem cipariem? Jautājumi būtu daudz tikai diez vai kādam łaus jautāt))) KNAB KNAB KNAB ) Kā tik jūsu dienestu vīrusi pavisam neiznīcināja???)))

Atbildēt

viedoklis

06.06.2020. 03:54

Šajā situācijā slepenībai nav nekāda sakara ar valsts drošību, bet ir jānoslepeno lai paši noziedzinieki justos drošāki, veicot savas, pret valsti vērstās neģēlības.

Atbildēt

....

05.06.2020. 22:42

Vai beidzot nebūtu laiks ar likumu aizliet to milzīgo slepenošanu visur pa visu?! Ja saema nevar saņemties, tad lai rīko referendumu. Kāds sakars sāls iepirkumam var būt ar valsts drošību?!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

21

Absolūta saskarsmes impotence

FotoTe mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!
Lasīt visu...

21

Mīļā miera labad

FotoBieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un visur okupantiem jāsaka tas, ko par viņiem domā, un jānorāda viņu vieta, lai ko tas maksātu. Vai patriotiski noskaņotie paši tā vienmēr rīkojas, tas ir cits jautājums, ko es neesmu pārbaudījis, bet tas arī nav tik svarīgi.
Lasīt visu...

10

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

FotoValdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu ministre turpmāk būs Marija Golubeva (attēlā pa kreisi), kas līdz šim pildīja Saeimas sekretāra biedres pienākumus. Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP) prioritātes, nonākot iekšlietu ministres amatā, būs iekšlietu sistēmas strukturālās reformas, policijas stiprināšana un vardarbības novēršana ģimenēs, taču iekšlietu ministres pagātne un pieredze iekšlietu un drošības nozarei šķiet apšaubāma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...