Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nekas nebūs jāpērk

08.06.2020. 03:42

»

acīmredzams

Konkurentu pasūtīti raksteļi...


prieks kam rudenī pirkt to, kas vēl nebūs iztērēts? Bija tak teikts, ka ir no pagājušā gada palicis pāri - to tad arī tērēs, un ar to būtu jāpietiek.

Atbildēt

...

06.06.2020. 20:14

Autoram vajadzētu labāk sagatavot informāciju, gatavojot savu "pētniecisko" sacerējumu. Vienas vidēji normālas ziemas sezonas lakā tiek izkaisītas vismaz 70 tonnas sāls.

Atbildēt

pļēgurs

06.06.2020. 14:45

»

bet jā

Tev liktos normāli, ka rudenī to pašu sāli iepirktu dārgāk un attiecīgi pakalpojumu valsts pirktu dārgāk? Turklāt LAU nesaņem tiešu budžeta finansējumu, tātad sāli iepērk par savu naudu


Labi, LAU saņem netiešu budžeta finansējumu - bet tomēr budžeta - un?
Vai tas maina iepriekš teikto - ka tā ir budžeta nauda, ka tiks kropļots tirgus un galu galā, ja kāds atcerēsies vai nākotnes LAU piedāvājumos un izrakstītajos rēķinos tik un tā nefigurēs maksa par sāli? Vai netiks maksāts 2x?

Atbildēt

P.

06.06.2020. 13:56

Nu, ja kantoris, kas nav pat valsts iestāde, bet tikai valstij piederoša a/s, var noslepenot ziņas, tad jau mēs arī kaut ko varam noslepenot... varbūt.

Atbildēt

06.06.2020. 13:56

»

Хм

Цены на сезон становятся известны в конце лета. И всегда до этого были ниже, чем вначале года. С чего вдруг утверждение, что в этот раз будет иначе? Слабая попытка пиарщиков LAU...


No kura laika maijs ir gada sākums?
Turklāt autors jau pats atklāj, ka piegādātājam sāls jau ir, kas nozīmē, ka nepārdošanas gadījumā tie būtu papildus glabāšanas izdevumi, kas vismaz daļēji nozīmē zemāku piedāvājuma cenu, ja pērk tagad nevis vasaras beigās. Tas, ka rakstu sērijā nav neviena vārda par to, ka sāls būtu iepirkta par augstu cenu nozīmē tikai to, ka tā bijusi pietiekami zema.

Atbildēt

bet jā

06.06.2020. 13:48

»

Jā, bet

Un tev pašam liekas tas normāli, ka viena firma par valsts naudu iepērk priekš sevis sāli, lai rudenī varētu tai pašai valstij konkursā piedāvāt savus pakalpojumus par lētāku cenu


Tev liktos normāli, ka rudenī to pašu sāli iepirktu dārgāk un attiecīgi pakalpojumu valsts pirktu dārgāk? Turklāt LAU nesaņem tiešu budžeta finansējumu, tātad sāli iepērk par savu naudu.

Atbildēt

Хм

06.06.2020. 12:56

»

acīmredzams

Konkurentu pasūtīti raksteļi...


Цены на сезон становятся известны в конце лета. И всегда до этого были ниже, чем вначале года. С чего вдруг утверждение, что в этот раз будет иначе? Слабая попытка пиарщиков LAU)

Atbildēt

Jā, bet

06.06.2020. 12:09

»

acīmredzams

Konkurentu pasūtīti raksteļi...


Un tev pašam liekas tas normāli, ka viena firma par valsts naudu iepērk priekš sevis sāli, lai rudenī varētu tai pašai valstij konkursā piedāvāt savus pakalpojumus par lētāku cenu?

Atbildēt

pļēgurs

06.06.2020. 11:25

Tur tās kājas neaug no citas vietas un vietā ir kārtējā prastā privatizācijas shēma?
Tagad iepirks izejmateriālus par budžeta naudu, gada beigās beigsies LAU līgums ar valsti, tiks pieņemts lēmums, par LAU likvidāciju/privatizāciju/nopizģīšanu un veikli darboņi no jaunuzceptiem SIA, kas tikai un vienīgi atbildīs konkursa/privatizācijas/nopizģīšanas nolikuma prasībām fiksi saņems visu uz paplātes.
Un vērtējot materiāltehnisko bāzi būs “kompetenta/starptautiski atdzīta eksperta” slēdziens, ka viena no pozīcijām - sāls - ir bezvērtīga, jo klimata pārmaiņas, nepareizi glabāta, vai kas tml

Atbildēt

R

06.06.2020. 10:47

kamēr kā Ķīnā pie sienas šos slepenotājus neliks, nekas nemainīsies!

Atbildēt

Īblis Pašpisavičus

06.06.2020. 10:36

Vispār sus gadījums ir pamats policijai vai knab uzsākt resorisko pārbaudi pēc savas iniciatīvas. Baigi aizdomīgi tas viss izskatās uz info slepenosanas fona.

Atbildēt

acīmredzams

06.06.2020. 10:19

Konkurentu pasūtīti raksteļi.
Autors pat nav pateicis, ka sāls būtu iepirkta par augstāku cenu, bet visu balsta tikai uz pašu iepirkuma faktu.
Konkurentiem protams panika- LAU pa lēto iepirka sāli, tātad varēs piedāvāt labāku cenu konkursā, bet viņiem pašiem būs jāpērk rudenī jau pa dārgo.

Atbildēt

Ja nis

06.06.2020. 09:20

Latbija ta ir gods lieta, apzagt latviesu tautu. Izcilnieki sai joma Latvergo, Latvijas celu uzyuretajs,Airbaltik,Rigas namu parvaldnieks, Rigas satiksme.....
Sarakstu varetu turpinat ari ar fiziskam personam.
Kamer nebus ka Kina zags uz nebedu.

Atbildēt

Jā, bet

06.06.2020. 08:44

Viens miljons, tas jau nav nemaz tik daudz. Cita lieta, ka tas ir vesels tūkstotis tūkstošu. Būtu par to naudu cukuru iepirkuši, valsts uz Jāņiem katram valsts iedzīvotājam, ieskaitot zīdaiņus, varētu izsniegt veselu kilogramu bezmaksas cukura un tad arī vēl paliktu pāri valdības vīriem ar ko savu rūgto dzīvi saldināt. Bet tauta ceptu saldas plātsmaizītes un slavētu valdību. Tagad nekā.
Kas attiecas uz to slepenību, tad domāju, ka vislielākais mūsu valstss noslēpums ir tas, ka šeit valdība sastāv no klauniem, blēžiem un noderīgajiem kretīniem. Neatceros tikai kurš šo valsts nolēpumu savulaik izpauda un nezinu arī vai viņš par to ir ticis noķerts un notiesāts. Vēl apbrīnas cienīgs ir to visu mūsu valstī par bargo naudu uzturēto kontroles un uzraudzības iestāžu aklums un kurlums. Tās visas ir vecuma vainas. Bet, ja kaut kas tāds piemetas jau 30 gadu vecumā, tad kas būs kad pienāks pensijas gadi?! Varbūt tautai vajadzētu samest naudu lai sagādātu tām iestādēm brilles un dzirdes aparātus. Domāju, ka tos vislabāk būtu pasūtīt Ķīnā, jo tajā valstī kontroles un uzraudzības iestādēm ar redzi un dzirdi viss esot kaŗtībā. Arī valsts ierēdņi tur esot ar spēcīgu valstisku domāšanu. Ja atklājas, ka kādam tā valstiskā domāšana ir sajukusi, tiekot veikta neliela operācija pēc kuras tas ierēdnis kļūstot par galvas tiesu īsāks un atkal viss esot kaŗtībā.

Atbildēt

Хм

06.06.2020. 08:05

Очень интересно-когда в скрывались схемы в Риге доме и их структурах (не оспариваю сам факт схем), то все другие СМИ постояно писали. А тут.. такая тишина.. И ни слова о соседнем случае с этим межрессорным органом- тоже тишина полная. Потому что это уже при нынешней власти в стране, и не хочется создавать картину "а чем эти лучше? ". Так а в чем тогда объективность СМИ?

Atbildēt

pidralalala

06.06.2020. 06:13

Kā tad beidzās pirmajās publikācijās pieminētais par sērijiesniegumiem vai iedniegumu sērijām? Cik sēriju bija, kas sēriju autors, kādi rezultāti? Citādi kuro reizi faktiski tiek malts viens un tas pats. Jauna informācija apaļa 0.

Atbildēt

LAU

06.06.2020. 04:10

Kaut kã Nešporam veicās) Laikam jau kādam łoti vajag lai pirms līguma izbeigšanās ar SM šis ,,kapracis” pataisa LAU par maksimāli neefektīgu . Tad būtu vieglak savākt savos nagos cełu uzturëšanu kādiem jau zināmiem pretendentiem.
Par iepirkumiem un Nešpora darbību LAU jau romānus var rakstīt. Kāds teica ka LAU ar Nešpora ienākšanu beidzis maksāt no saviem pakalpojumiem PVN Valsts Kasē... Un par ietaupīto naudińu( ap 5-6 mln eur) Nešpors varēja uzbarot un uzaudzēt administratīvo aparatu no 40 darbońiem līdz pat 70 divu gadu laikā). Pie tam specialistus cełu uzturēšanā nomainot uz pilnīgiem jefińiem. No specialistiem cełu uzturēšanā LAU administrācijā palikuši vien kādi 5-6 ..
Un tad vēl Neimańu klans! Noteikti Nešporam jāpajautā vai vińš gadījumā nepazīst kādu LAU kvalitātes vadības departamenta puisi līdzīgā uzvardā? ) Un kā tad tur bija ar tiem interešu konfliktiem jo dzirdēts ka Nešpora laulātā draudzene arī mīl šo uzvārdu ? Un ka tik ne kārtējais Neimanis būdams bijušā satiksmes ministra Auguła biroja vadītājs nepielika roku pie Nešpora iebidīšanas LAU? Un tad vēl visādi
nelabvēłi kuriem łoti gribētos uzzināt vai tiešām tam Auguła Neimanim ir kāds sakars ar AS Ferrus? Un kapēc tieši Nešpora laikā Ferrus sāka plūkt laurus LAU iepirkumu konkursos? Ir arī dzirdēts ka iespējams tieši LAU valdes priekšsēdētajs šad tad kłūdās iepērkot LAU vajadzībām ne to ko sākotnēji vēlējies sludinot iepirkumu un beigās pat par krietni lielākiem cipariem? Jautājumi būtu daudz tikai diez vai kādam łaus jautāt))) KNAB KNAB KNAB ) Kā tik jūsu dienestu vīrusi pavisam neiznīcināja???)))

Atbildēt

viedoklis

06.06.2020. 03:54

Šajā situācijā slepenībai nav nekāda sakara ar valsts drošību, bet ir jānoslepeno lai paši noziedzinieki justos drošāki, veicot savas, pret valsti vērstās neģēlības.

Atbildēt

....

05.06.2020. 22:42

Vai beidzot nebūtu laiks ar likumu aizliet to milzīgo slepenošanu visur pa visu?! Ja saema nevar saņemties, tad lai rīko referendumu. Kāds sakars sāls iepirkumam var būt ar valsts drošību?!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....