Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vecais

08.01.2012. 15:05

Gandrīz visi Latvijas uzņēmumi jau ir nonākuši ārzemju investoru rokās. Vēl jums nepietiek?
Vēl gribat Biķim sasiet rokas un atņemt atlikušās aizstāvēšanās iespējas? SVEZAi nav ne prātā aplaimot mazos akcionārus. Svezai pietiek par jebkuru cenu atpirkt 5% akciju, un tad būs kāja durvīs, un tad ar smalkiem reiderēšanas pasākumiem varēs LF tā čakarēt, ka nāksies atdot visu uzņēmumu, un visi akcionāri, it īpaši jau nu mazie, būs zaudējuši visu. Īeejiet internetā, tur jūs uzzināsiet, ar kādiem paņēmieniem krievu multimiljardieris Mordašovs ticis pie saviem īpašumiem, tai skaitā arī pie SVEZAs rūpnīcām. Tā ka - lai Dievs stāv klāt Biķiem un Latvijai!

Atbildēt

nu nu

02.01.2012. 19:57


ko jūs piesienaties tam Lf !

Atbildēt

Noviss - to Noviss

02.01.2012. 19:10

Varētu padomāt, ka tie ārzemnieki strādniekiem maksās vairāk!
Pazinu vienu naivuli, kurš strādāja Cido. Uzzinājis, ka uzņēmums tiek pārdots ārzemniekiem, staigāja, ar degunu mākoņus bīdīdams. Domās jau čaukstināja kabatā tūkstošus.
Satiku kādus mēnešus četrus vēlāk. Bija smieklīgi skatīties, kā cilvēks var izmainīties. Jā, jā, algu pielika un vēl ģīmi ar medu pasmērēja! Pielika - samazinājuma virzienā!

Atbildēt

vai tad to nenosaka komerclikums

02.01.2012. 16:52

?????????????????????

Atbildēt

paija

02.01.2012. 13:17

Tu te būtu iecelts par atļauju izsniedzēju ? Ja ne, tad iztiksu bez taviem padomiem,ko man darīt

Atbildēt

paija!

02.01.2012. 13:03

rubini grāmatvedību, nesēdi netā!

Atbildēt

IP

02.01.2012. 12:54

Cik labi, ka Pietiek interesē precīzi kas, cik bieži, vai unikālas IP komentē rakstus, no kurienes. Izskatās, ka iegādājušies pat Google Urchin moduli (sākot no 3000$) http://www.google.com/urchin/faq.html, un nepieļauj komentēt caur proxy. Arī vairākos lielajos portālos caur proxy ni un ni. Varbūt uzreiz noteikt LV ka var komentēt tikai ar ibankas, elektronisko parakstu!

Atbildēt

m

02.01.2012. 12:22

Malači, vismaz viens spēcīgs uzņēmums, kas nevēlas atdoties ārzemnieku naudai.

Atbildēt

paija

02.01.2012. 11:32

Mazie akcionari neko nezaude, jo saņem pieprasīto summu. Bez tam jebkura summa ir lielāka par sakotneji ieguldīto, jo uzņemumu privatizēja uzņemuma darbinieki par sertifikatiem , ta ka sakotneji visi bija mazie akcionari . Krievi gan var sacelt cenu nesamerīgos augstumos ,tā ka tos nevarēs parsolīt . Tagad jau tie paslepusies zem ofšora kompanijas . Lapsa jau neko, viņs tikai kritizē centienus nepieļaut uzņēmuma pariesanu arzemnieka īpašumā . Pec tam ceps rakstu, cik briesmīgi,ka viss pieder arzemniekiem

Atbildēt

Sintija

02.01.2012. 11:13

Un ko tad tas lapsa tādu sliktu raksta? Faktus sagroza? Melo kaut ko? Jeb vienkārši neļauj biķiem darīt, kas ienāk prātā, un par paša uzņēmuma naudu aptīrīt mazos akcionārus?

Atbildēt

Ojārs

02.01.2012. 11:03

"...pirmtiesības ir tiem akcionāriem, kuri ir ātrāk iesnieguši valdei pieteikumu par vēlēšanos pirkt akcijas..."
______________________________

Un tagad uzminiet, kurš pirmais uzzinās par akciju pārdošanu, kurš reģistrēs šos pieteikumus un kuram līdz ar to radīsies priekšrocības šo vēlmju apmierināšanai?!

Neņemos apgalvot, ka tad, ja apčakarē savējais, sajūta ir labāka nekā tad, ja to pašu izdara svešais.

Atbildēt

Sintija

02.01.2012. 11:00

lapsa Kūmiņs tiešān neraksta par Latvijas Finiera akcijām pirmo reizi, izskataas tada īpasa ieinteresētība. Žēl! Tie Svezas sudraba graši kūmiņ tev laimi nenesīs!

Atbildēt

Nezinītis

02.01.2012. 10:47

Vai mani kāds var apgaismot - vai pasaulē eksistē kāds uzņēmums, kurā mazie akcionāri jūtas laimīgi - viņu vienīgā rūpe ir priecāties par kārtējo dividenžu izmaksu un nemainīgu akciju cenas kāpumu biržā !?!!??!

Atbildēt

fala

02.01.2012. 10:30

biķi paši pārdos krieviem....ar laiku,,,

Atbildēt

kaka

02.01.2012. 10:16

nesaprotu ko juus njaudiet, ja nevar savaadaak, tad visamz taa uzneemums paliks pashiem...
a tie hrenovi "investori"uz suudaina mieta lai jaam maajaas... sainvesteejushies jau latvijaa, nekas vai pashiem nepieder, neko nenosakam.

Atbildēt

naiivs

02.01.2012. 09:26

kas ir teicis, ka Biķi nepārdos visu nopirkto tiem ārzemniekiem, a, ko ne

Atbildēt

ha

02.01.2012. 08:14

Tak sen redzams, ka paija te bīda tikai trīs oligarhu intereses. Laikam maksā slikti, tāpēc arī izpildījums tāds.

Atbildēt

paijai

02.01.2012. 07:21

Pareizi, nav ko tos sū...likumus ievērot!
Vai tik tev šķēle par šito propagandu stipendiju nemaksā?

Atbildēt

kivi

02.01.2012. 00:59

Malači Latvijas Finieris! Turēties arī uz priekšu un būt Latvijas uzņēmumam vēl ilgi, ilgi. Tiem, kas Latvijā pārdevušies visādiem "investoriem", kuri visu šeit sapelnīto izved uz ārvalstīm, vajadzētu no kauna pelnus uz galvas kaisīt, redzot kā Latvijas Finieris cīnās.

Atbildēt

kikomi

02.01.2012. 00:11


pietiek, jau pārstāv interfronti

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

[R] 01.01.2012. 23:52

Pareizi ir! Nav ko pārdoties visādiem krievu smurguļiem! Latvijas Finieris pazīstams ar to, ka ražo kvalitatīvā gala produkciju. Sveza — štancē lētas skaidu plātnes.

Atbildēt

nu ko

01.01.2012. 22:44

Ir viena elementāra lietā,kāpēc ir labi,ka Latvijas uzņēmumi netiek notirgoti investoriem un "investoriem." Te pat nevajag runāt par čekistu naudu,kas tiek iegāzta,lai LR vienkārši nopirktu. Kamēr viss ir OK,tikmēr kāds ārvalstu uzņēmums izplešas,attīsta arī nopirkto LR ražotni,u.tml., bet tiko sāk parādīties sviluma smaka, tā pirmo aizklapē ārvalsts(mūsu gadījumā - Latvijas)atzaru, jo katrs(vairumā gadījumu) uzņēmums kā pēdējo saglabās vietu,kurā atrodas "galva". Tas tā,rupjos vilcienos.

Atbildēt

paija

01.01.2012. 22:26

Lapsa neraksta par Finiera akcijām pirmo reizi, izskataas tada īpasa ieinteresētība. Iepriekšejos rakstos bija atsauce uz Krievijas uzņēmums Sveza parstavošaa advokates Tilneres- Tilleres viedokli, to klaji atbalstot. šoreiz autors nav noradīts un Svezas advokati nemaz nav piemineti un pietiek izliekas par objektīvu vertetaju . Ka zinams Sveza gribēja parņemt Latvijas uzņēmumu, tapēc bija ar mieru maksat nesamerīgi augstas cenas, nevis īpasnieki maksaja puscenu.
Domaju,ka Latvijai ir jaizsargā Latvijas uzņēmumi no nevēlamiem pircējiem. Zviedrijā SAAB labak bankrote neka pardos ķīniesiem vai aizdomīgiem krieviem. Vai nepietiek ar krajbanku? Bet pietiek arvien biežak publicē advokatu viedokļus , pie tam parasti bagātāko bandītu un noziedznieku aizstavju viedokļus. Jā, tadiem advokatiem ir ar ko dalīties

Atbildēt

Omite

01.01.2012. 21:51

Lapsiņ, pasaki, tas ir labi vgai slikti, ka tā ir, kā raksti ? To uzņēmumu labāk vajag Biķiem vai Krieviem, vai jāuzvar vispasaules proletariātam?

Atbildēt

paija

01.01.2012. 21:06

Kā tas ir par puscenu? VAi viņus kāds piespieda pardot vai arī tai brīdī tāda bija cena? Tiešam ļoti labi,ka akcijas paliek Latvijas iedzīvotaju īpasumā ,nevis Krievijas, kas tā jau te uzpirkusi daudzus īpasumus. Kad zeme tiek izpardota arzemniekiem , tad tapat te paradas gaudu raksti.

Atbildēt

[email protected]

01.01.2012. 20:47

Vai kāds te negribēja iegādāties Jēkabpils cukurfabrikas akcijas? Un kā ar Līvānu stikla fabriku?

Atbildēt

hmm

[R] 01.01.2012. 20:09

Ērta shēma - kad jāpērk uzņēmums, bet naudas nepietiek, ģimene izlaiž akcijas un piesaista "mazos" akcionārus. Pēc tam nomaina statūtus un hopā - pārdosi mums vai nevienam!
Patīkami lasīt, ka LV nekas nemainās! :D

Atbildēt

smaka

01.01.2012. 19:43

Te ir rupji Akciju sabiedrības likuma pārkāpumi. Kā var mainīt spēles noteikumus spēles laikā?

Atbildēt

to Noviss

01.01.2012. 19:28

Ko nozīmē "vietējais" - ja vietējais no pilsoņu īpašumā esoša resursa (koka, kas strauji izsīkst) sev uztaisa skaistu dzīvi, iepērkot importa mantas un maksājot darbiniekiem nožēlojami maz, tas skaitās labi?

Atbildēt

klklkl

01.01.2012. 19:27

Tāpat jau valsts izcirsta, nebrīnītos, ja sāktos nākamais posms, kad šie alkatīgie gribēs valsts atbalstu "nenoslogotajiem harvesteriem", apsaucot šo visu skaistos vārdos - saglabāt kokrūpniecību nākamos 100 gadus, gaidot, kad ataugs koki un maksājot atlīdzību "Biķu ģimenei".

Lai pārdod kam grib, ja nē - lai valsts nacionalizē un padzen visus Biķus, kas citādi nemāk strādāt, lai iet strādā par oficiantiem.

Atbildēt

Noviss

01.01.2012. 19:24

Vismaz viens vietējiem piederošs uzņēmums, kurš par katru cenu necenšas pārdoties kādiem ārzemniekiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...